BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR...-Merhabalar ben Tankut Ergener
-1968 Edirne doğumluyum
-Doğu Akdeniz Üniversitesi mezunuyum.
20 yıl Sistem Mühendisliği yaptıktan sonra Gayrimenkul alım satım konusunda çalışmak ilgimi çektiği için Dünya da en fazla Gayrimenkul satışı yapan RE/MAX ailesine katılmaya karar verdim.
İkitelli OSB ve Kağıthane de gayrimenkul danışmanı olarak hizmet vermekteyim. Bölgede bulunan gayrimenkullerinizin alım-satım-kiralanması ile ilgili sizlerle tanışıp iş birliği yapmak istiyorum.
Amacım, sizlere ek mali yük yaratmadan, gayrimenkul alım- satım ve kiralamala işlemlerinizi kolay ve sorunsuz çözmenize yardımcı olmak.
İşbirliğimiz süresince ekspertiz hizmetimiz ücretsiz olacaktır. Ayrıca reklam tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin tamamı benim tarafımdan karşılanacaktır. Afiş, broşür, internette yayınlama, sektörsel paylaşımlar ve diğerleri...
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Tankut Ergener portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tolga Turgut

Yapılan kiralama işleminin her aşamasından çok memnun kaldım.Bir sonra ki işlemlerim de de öncelikli tercihim olacaktır.

Burhan Sunman

Tankut beyle yapılan görüşmemizde talebimiz ile ilgili tüm detaylarımıza olumlu dönüşler yaparak yardımcı oldu.Kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Suphan Akanıl Opak Gıda

Tankut Bey'in işi takibi ve sonuçlandırmasından memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Kadir Önal Önal Hukuk

Bir başka lokasyonda firmamızı değiştirmemiz samimi yaklaşımı sayesinde olmuştur. Kalıcı bir ofis olmasına katkıda bulunduğu için teşekkür ederiz.

Ökkeş Çetinkaya

Tankut bey hem ilgili hemde bilgili bir arkadaş yakınlık ve yardımlarıyla bulunduğumuz ofisi kiralamamızda büyük bir etken olmuştur.Böyle bir arkadaş ile çalıştığımız için oldukça memnunuz.

İbrahim İnanoğlu

Tankut Bey'e ilgi, alaka ve belirlediğimiz çerçevede gayrimenkulümüzün kiralamasında gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.