Ben Öznur Süslü. 1967 yılında İstanbul'da doğdum. İş hayatıma önce aile şirketinde daha sonra da tekstil sektöründe devam ettim. 2003 yılında Ataşehir'de adım attığım gayrimenkul sektöründe 17'nci yılımı tamamlamış bulunuyorum. 2008-2016 yılları arasında kendi gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı ofisimi işleterek alanımda uzmanlaştım. Devamında değerli RE/MAX ailesi ile tanıştıktan sonra birçok eğitim alarak kariyerime devam ettim. 2019 yılından itibaren Doğu ve Batı Ataşehir bölgelerine ek olarak Sarıyer bölgesinde de aktif olarak danışmanlık hizmeti vermekteyim. Artık ben de kariyerime profesyonel ve güvenilir RE/MAX Invest ailesiyle devam etmekteyim.

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

cert cert

2019

cert cert

2020

cert
Öznur Süslü portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Çiğdem Atalay

Satış sürecinde benim yanımda oldunuz ve her süreci çok iyi takip ettiniz.

Mehmet Furkan Karaman

Öznur hanımın takibi ve beni bilgilendirmesi beni çok memnun etti . Uzun zamandır aradığım evi sayesinde kısa süre içinde buldum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Işıksel Kaya

Bütün sorunlarımızda yanımızda artık bizim için güvenilir bir danışman.

Emin Fettahoğlu

Öznur hanım ile çalışmak gerçekten çok güzeldi. Güvenilir, saygılı ve çözüm odaklı bir danışman. Öznur hanım ile çalıştığım için çok memnunum.

Ali Doroudiyan Mehr

Gerçekten saygı ve iyi ve yeterli danışmanlıktan hariç bir sey görmedik.

Zohreh Rahmati Khadar

Hizmet sınır kalmadı. Bu işi rolexisiniz.

K*******

Öznur hanımın daire satışımız ile ilgili göstermiş olduğu özen ve ilgi, bizleri çok mutlu etti. Yapılan işlemlerden çok memnun kaldım. Tanıdıklarıma güvenle önereceğim.

M*******

Öznur Hanım kiralama sürecimizin başından sonuna kadar son derece ilgili ve bilgilendirici bir rol üstlendi. Emlak hizmetinin yanında taşındığımız bölgeyle ilgili çok kıymetli bilgiler aldık kendisinden. Çok teşekkür ediyorum

Erol Eryürük

tam hizmet aldık, teşekkür ediyoruz

Mehmet Can Bayar

Öznur hanım ve ailesi, işini gerçekten hem iyi hem de dürüstlükle yapan nadir emlakçılardan. Bize çok kısa sürede müthiş bir yardım ettiler. Kendisi, eşi ve kızına çok teşekkür ederiz, kolay gelsin iyi günler.

Arash Elyasi

raftare besıyar awli, talash baraye rezayate moshtari raftare besiyar khub

Raşit Sidan

Öznur Süslü ve Hüseyin Çıtak'tan gösterdikleri ilgi ve destek için teşekkür ediyorum ; tesadüfen rastlaştığım firmanızın ilgi ve yetkinliğinden memnunum başarılarınızın devamını dilerim.

Alireza Amini

Öznur hanım ve asistanına çok teşekkür ediyorum. Çok minnettar kaldım 24 saat içinde gayrimenkulü bulup hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerimizi hallettiği için çok teşekkür ediyorum.

Serpıl Sarar

Remax İnvest emlak kiralama şirketinizin uzman görevlisi Öznur Süslü Hanım bizler için sağladığı kiralık ev arayışımızda gösterdiği : tüm ilgi içtenliği için tekrar tekrar teşekkür ederiz. Tüm arayışlarımızın bizi çok yorup yıprattığı bir anda bizi karşılayıp en kısa sürede ev bulmamızı sağladı. Remax guruba ve özelliklede Öznur hanıma işlerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz. saygılarımızla

Cem Mert Ercan

Yirmi dört saatte tüm işlemlerimi tamamladım.İlgili danışmanlara teşekkür ederim.

Ayşe Yılmazer

Öznur hanımla yolumuz yaklaşık 8 yıl önce Ümraniye'de kesişti ve iyiki de keşişmis. Bir gayri menkul danışmanından öte iki tarafında lehine olabilecek şekilde asla mağdur edilmesine müsade etmeden işini yaparken onunla tanışan kişiler bilirler asla maddi beklentisi olmadan tamamen çözüme kavuşturan ve kendisini çok seven ve değer veren bir çevresi olduğundan dolayı çok kısa sürede işlemini sonuçlandırır sonuna kadar takibini bizzat kendi yapar .Remax ailesi işinde alaninda bu kadar uzman bir kişiyi ailesinin bir parçası olmasından dolayı çok sa

Neriman Linar

Öznur hanımın profesyonel yaklaşımı ve iş konusundaki bilgisi gerçekten çok iyiydi. Süreç boyunca işini çok iyi takip etti. Ve kısa zamanda istediğimiz ev ile bizi buluşturdu. Kendisine verdiği tüm hizmetler için teşekkür ederiz.

Muhammed Sinna

Öznür hanım;çözüm odaklı, her konuda bizi bilgilendirdi ve çok kısa zamanda istediğimiz mülk ile buluşturdu.Kendisiyle çalışmaktan çok keyif aldık. Başarılarının devamını dileriz

Çağlar Karafadıoğlu

İlk aşamadan son imza aşamasına kadar oldukça yardım edilmiştir. Buda güven duygusunu yüksek tutup hızlı bir şekilde işlemleri tamamlamamıza yardımcı olmuştur.Çok teşekkür ederim.Öznur hanımla yeni işlerde görüşmek üzere.

Zehra Nuray Onat

Öznur hsnım tüm dairelerimin kiralama sürecinde İstanbul'a gelmeme gerek kalmadan beni en iyi şekilde temsil etmekte.Güvenilir çalışma şekli sayesinde bu süreci en hızlı ve sağlıklı şekilde takip edip beni bilgilendirmekte.Öznur Hanıma teşekkür ediyor ve iş hayatında başarılar diliyorum.

Fehmi Aracı

Öznur hanım ile yıllardır çalışmaktayız.Kendisi tüm gayrimenkul alım satım ve kiralama işlemlerinde bana hep destek oldu.Dairelerimin kiralanma sürecinde beni her zaman en iyi şekilde temsil ederken yatırımlarım konusunda da beni doğru yönlendirdi.Kendisi ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyuyor, destekleri için teşekkür ediyorum.

Nilgün Senay

Öznur hanım çok kısa zamanda mülkümü kiraladı.İşlem hızı ve sektör bilgisi ile başarılı bir danışman.Profesyonel hizmet kalitesi arayan herkese Öznur Hanımı Tavsiye ederim.

Nilgün Şen

Uzun yıllardır Öznur hanımla çalışıyorum ve kendisine çok güveniyorum.Daha daireyi görmeden satın aldım.Süreci oldukça iyi yapılması ve uygulanması gereken her detayı uyguladılar.Kendisine çok teşekkür ederim.

E*******

Öznür hanım;çözüm odaklı, her konuda düzenli haberleşme ile herkesi bilgilendiren en önemlisi güven veren çalışma stili ile bizi kendisine hayran bıraktı;dilediğimiz zaman dilediğimiz saatte kendisine ulaşabildik ve her sıkıntımızı çözerek yardımcı oldu.Kendisiyle çalışmalarımız devam edecektir.başarılarının devamını dileriz

Morteza Haghırmadadı

Öznur hanımdan çok memnun kaldım.Çok ilgilendiler benimle, prosedürlerin hepsini uyguladılar beni ve mülk sahiplerinin haklarını en iyi şekilde koruyarak yapılması gereken bütün detayları uyguladılar. Tüm emekleri için teşekkür ederim.

Novıta Febrıyanıe

My name is Vita and I have purchased a flat through Remax. I'm so pleased with the quality of the property and also with the price. Excellent property with reasonable price. I am also thrilled with the assistance of Remax personal that always guided and help me thru step by step for the document process of the property. I'm so happy with my new place and I'm so thankful to Remax for providing me with amazing home to live in Istanbul.

Aylin Pakova

Öznur Hanım profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı yapısı sayesinde satın alma sürecimizi çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde sonuca ulaştırmıştır. Son derece memnun kaldığımızın altını çizmek isterim!

Esin Parlak

Öznur Süslü ve Burçin Yılmaz'a çok teşekkür ediyorum.Bu süreçte benim yalnız bırakmadılar ve özenli davrandılar.Teşekkürler

Saban Cebir

Öznur hanım remax olarak bana verdiğimiz kiralama hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim.Daireyi tutmamda gülen yüzünüz çok etkili oldu.Bundan sonraki iş hayatınızda da başarılar diliyorum .

İdris Cakir

Öznur süslünün çabalarıyla kısa sürede süreci sonuçlandırdık

Işıksel Kaya

10 yıldır Öznur Süslü ile çalışıyorum ve çok memnunum.Her zaman onunla çalışacağım. Kendisine Teşekkür ederim.

Mustafa Günaydın

Öznur Hanım dairemizin kiralanmasında bize çok yardımcı oldu. Kendisi kibar, güvenilir ve işinde deneyimli . Teşekkür ederiz.

Faruk Celikkaleli

Öznur Hanım, ev kiralama sürecimizdeki desteğiniz için size bu platform aracılığıyla da teşekkür etmek isterim. Özellikle mesai ve sınırlamalardan dolayı çok az uygun vaktimiz olan şu dönem içerisinde, yardımınız ile çok hızlı zamanda evimize yerleştik.

Derya Söğüt

Öznur hanım evimizin satış işlemleri boyunca güven vererek ve her sorunumuza akılcı çözümler getirerek azimle çalıştı.Çok teşekkürler

Buğra Çil

Öznur Hanım profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı yapısı sayesinde kiralama sürecimizi çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde sonuca ulaştırmıştır. Kendisi bundan sonra emlak işlerimizde tek adresimizdir.

Ersin Özdemir

Hızlı ve memnun edici sonuç.

Tuğba Giray

Ben Öznur hanımı çok sevdim.Bir günde evimi buldum.Kendisi çok ilgili birisi.Çok Teşekkür Ederim her şey için.

Bahtinur Balık

Öznur Hanımla çalışmaktan çok memnun kaldım.Her seferinde çok hızlı ve sorunsuz işlerimizi hallediyor.Satın alma ve kiralamadan bir numara.Çok teşekkürler, tüm hizmetler için.

Kübra Aydın

Emlak danışmanlık hizmeti aldığım Öznur hanım ev arayış sürecimde bana çok yardımcı oldu. Dürüstlüğü ve samimiyetinden oldukça memnun kaldım.

Bahtınur Balık

Öznur Hanım'ın hızlı ve pratik çözümüyle 24 saatten kısa sürede gayrimenkulüme kiracı buldum. Çok teşekkürler. Birlikte uzun yıllar çalışmayı çalışmayı umuyorum. Nice alım satımlara.

Soroosh Sanadi

I want to thank Remax and all employees specially Beste and Oznur being professional and nice. It was a trustful and good deal that I have done this company.

Amira Akın

I am very happy with the service of Remax, especially with Öznur Hanım. She is very professional and is very experienced and helpful with every aspect of her work.

Berin Gürer

Daha önce ki yıllarda satmayı planlayıp bir çok emlak danışmanı arkadaşla görüştüğümüz halde satmayı başaramadığımız dairemizi Öznur hanımın iş tecrübesi ve çabasıyla sorunsuz bir şekilde satmış bulunmaktayız.Bundan sonra ki gayrimenkul işlerimizde Öznur hanımı tercih edeceğimiz muhakkak.Bu süreçte hiç bir problemle karşılaşmadığımız için kendisine çok teşekkür ederiz.

Semih Zafer Tezel

Remax Abc ofisine ev bulmak için geldim Öznur hanım bize çok yardımcı oldu. Beni anladı ve aradığım evi buldu. Öznur hanıma ve Remax Abc ofisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Burak Bebek

Özellikle göstermiş olduğunuz destek alım yaptığım gayrimenkul ve kiralama konusunda göstermiş olduğunuz ilgi ve özveri için çok teşekkürler. Remax abc olarak Öznur hanımın müşteriye olan ilgi ve yardımlarına çok teşekkürler gayet memnun kaldım.

Kaya Güçmen

Öznur hanım, pandemi sürecinde haber verdiğimizin ertesi günü gitti evi gezdi. Aynı gün pazarlama faliyetlerine başladı. 3 gün içerisinde istediğimiz tüm kriterleri sağlayan Kiracı buldu. Evi eski kiracıdan sorunsuz teslim aldı. Eksikleri gidermek için teknik servisleri organize etti. Yeni kiracıya evin temizliğini yaptırıp teslim etti. Beni Amerika’dan ve İstanbul’daki kardeşimi hiç uğraştırmadan tüm süreci profesyonelce yönetip sonuçlandırdı. Maslak, Tarabya, Sarıyer bölgesindeki gayrimenkul ihtiyaçlarında herkese tavsiye ederim.

S*******

Öznur Hnm. Ile evimizin kiralanmasi ve satilmasi surecinde tanistik. Gercekten her bir ayrintiyi takip ederek cok yardimci oldu kendilerine cok tesekkur ediyoruz.

Havva Dağdelen

RE/MAX'ın ABC3 şubesini bulmak ve Kazım Afşar ve Öznur Süslü ile tanışmak benim için büyük bir şans oldu.Ev arama sürecimi kendilerinin ilgileri ve araştırmalarıyla kısa bir süre içinde neticelendirdik. Kendilerine ve Remax'a çok teşekkür ederim.

Sezin Bilgin

Öznur hanimla evimizin satilmasi uzerine calistik. Herseyden önce ilk aklımda kalan bir ev satisi ile ilgili tüm sürece bilgi ve tecrubesi ile cok hakim olmasidir. Disiplinli ilerleyisi ile sonuca ulastik. Bir emlakci degil cok net bir danismanlik hizmeti aldik diyebilirim. Kendisine tesekkur ederim.

Gülsün Akhisaroğlu

Merhaba, Biz iş değişikliği nedeniyle İzmir'den İstanbul'a taşınıyoruz. Ev arayış sürecimizde Remax ABC-3 yetkilisi Öznur Hanım hızlı dönüş yapmış ve süreçte bize çok yardımcı olmuştur. Bugün kira sözleşmemizi imzaladık, mutluyuz. Öznur Hanım ve bize destek olan Remax ailesine teşekkür ederiz.

Şerif Güner

Remax ABC gayrimenkul danışmanlığı firmasından Öznur Süslü'nün danışmanlığı ile Sinpaş Aqua City 1.Etap'taki villanın satış sürecinde Öznur Hanım; Değerleme, müşteri araştırması, tanıtım ve piyasa takibinde, doğru müşteri profili ile buluşma ve pazarlık aşamasındaki yönlendirmeleri ile bize çok yardımcı oldu. Tapu işlemlerinin de hızlı süreç takibiyle 2 gün içerisinde tamamlanmasını sağlayarak iyi bir performans göstermiştir. Böyle bir evin 3 ay gibi kısa sürede satışını gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum.

Bahar Mutlu

Öznur hanımdan çok memnun kaldım. Kendisi işinde uzman, güvenilir ve iletişimi çok güçlü. Sektörde en önemli olan dürüstlük olduğundan kendisi ile çalışmayı herkese önerebilirim.

Berna Özkan

Öznur Hanım Ataşehir’de ev bulma sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Ev sahibi ve bizim aramızda uzlaşmacı oldu hep. Ama asıl güzel olan evi bulduktan sonra da bütün ayrıntılarda bize yardımcı olması. Bunun için ona ne kadar teşekkür etsek az. Ne zaman kapısını çalsak yardımcı olacağına emin olmamız da ayrı bir mutluluk.

Mert Kitapcı

Öznur hanım anlaştığımız andan itibaren konuya büyük bir ciddiyetle yaklaştı. Kiralanacak dairenin hazırlığında yardımcı oldu, bizi bilgilendirdi. Oldukça kısa sürede kiracı bulmamızı sağladı. Titizliği ve çalışkanlığıyla işimizi kolaylaştırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Sezen Gök

Öznur Hanım sayesinde çok kısa ve pürüzsüz bir kiralama süreci yaşadık. Çok teşekkür ederiz.

Firdevs&sinan Bayraktar

Sayın Öznur Süslü Hanımefendi'nin güvenilir, titiz, samimi yaklaşımı ile evimizi 3 gün içinde kiraya verdik. İşindeki tecrübesi, işindeki titizliği çok güven verici. Kendisine çok çok teşekkür ederiz.

Fatma Pınar Er

ÖZNUR SÜSLÜ HANIMEFENDİ İLE PAYLAŞIMLI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ İŞLEMDE GÖSTERMİŞ OLDUĞU SAMİMİYET, PROFESYONELLİK VE HIZLILIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. RE/MAX FORES

Nur Sözübir

Remax Abc Gayrimenkul danışmanı Öznur Süslü Hanım göstermiş olduğu dürüstlük, özveri, anlayış, titiz çalışma prensipleri dolayısıyla çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Didem Çelik Üzümcüoğlu

Evimin kiralanma sürecinde bize destek olan Remax ABC ve Öznur Süslü'den son derece memnun kaldık. Detaylara hakim olması ve her iki tarafın menfaatlerini gözetmesi açısından yaklaşımını çok profesyonelce ama samimi bulduk. Yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Handan Yaldız

Remax gibi kurumsallaşmış bir danışmanlık şirketiyle ilk defa Öznur Süslü Hanım sayesinde tanışmış bulunmaktayım. İşini bu kadar seven, ciddiye alan bir kişi ile tanışmaktan son derece mutlu oldum. Ankara'dan İstanbul'a geldiğimiz ilk günlerde bize her konuda yardımcı olan Remax Ailesinin bir parçası olan Öznur Hanım'a çok çok teşekkür ediyorum.

Döndü Topçu

Öznur hanm İşini profesyonel disiplinli bir şekilde yürütüyor. Çok memnun kaldık teşekkürler.

Hayriye Sundu Pamuk

Öznur Hanım evi ilk gördüğümüz günden tapu çıkan güne kadar her aşamada bize destek vermiş, bilgi ve birikimini bizimle paylaşmıştır. Kendisine emeği için sonsuz teşekkürler. Bu süreçte hiçbir sıkıntı yaşatmadı bize.

Hasan Çetin

Öznur Süslü'nün çalışmalarından dolayı çok memnun kaldım. Oldukça cana yakın iş disiplin önceliği taşımaktadır. Teşekkürler.

Firuz Vatandost

Öznur Hanımla sanırım iki yıldır çalışıyoruz. Tek kelime ile belirtmek gerekirse harika birisi ve iş disiplini ve ciddiyeti mükemmel. Bünyemizdeki 19 dairemizin bütün kiralama işlemlerinde sadece kendisini tercih ediyoruz. Her şey için kendisine teşekkür ederiz.

Candan Çeliköz

İlgili, özverili ve güven verici bir danışman. Onunla çalışmaktan mutlu ve memnunuz. Tavsiye ederiz.

Turan Öztürk

Çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Yakın ilgi ile hemen her türlü sorun çok kolay çözülmekte. Teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.