Geçmiş Performans Gelecekteki Başarının Garantisidir.-SİZE ÖZEL DANIŞMANLIK
-ÖDÜLLÜ BİR DANIŞMAN
-PARA ODAKLI DEĞİL, BAŞARI ODAKLI

*Emrah Şentürk, 1989 yılında **Erzincan*’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Erzincan’da tamamladıktan sonra 2006 yılında İstanbul’a geldi ve kurumsal bir firmada hizmet sektöründe çalışmaya başladı.


*Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.*


Evli ve ikiz erkek çocuk babası olan Emrah Şentürk, 2016 yılından itibaren Re/max bünyesinde gayrimenkul sektöründe Lüks Konutlardaki mülk sahiplerine özel danışmanlık hizmeti vermektedir. Ağırlıklı olarak İstanbul Anadolu yakasında olmakla birlikte İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul dışı da gayrimenkul pazarlaması yapmaktadır. Kendisi aynı zamanda bir takım lideridir.


*Emrah Şentürk’ün Aldığı Eğitimler:*


* Remax Kariyer Eğitimi
* Succeed (Gayrimenkulde başarılı olmanın yolları)
* Power Camp
* Gayrimenkul Değerleme ve Fiyatlandırma

* Dijital Pazarlama
* Meslekei Yeterlilik Eğitimi (Sertifikalı)
* Uluslararası Lüks Konut Uzmanı Eğitimi
* Uzmanlık Bölgeleri Çalışması
* Satış Kapatma Eğitimi


*Emrah Şentürk’ün Başarıları:*


* Ödüllü Danışman
* Başarı Odaklı
* Mutlu Müşteriler


*Emrah Şentürk ile İletişime Geçmek İçin:*

* Telefon: +90 546 799 11 72
* E-posta:
[email protected]
* Web sitesi: www.emrahsenturk.net

*Emrah Şentürk ile çalışarak siz de hayallerinizdeki gayrimenkule kavuşabilirsiniz.*

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2018

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2020

Bu program gayrimenkulün satış sürecindeki tüm müzakereleri başarıyla sonuçlandırmayı öğretir.

2022

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Emrah Şentürk portföyünde 19 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 19 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Salih Ayaz

Emrah Bey ile iletişimimiz sonucunda yatırım amaçlı daire arayışımız olduğunu belirttik ve 1 hafta gibi kısa bir sürede bulduk ve tapu işlemlerini tamamladık. Gayet profosyonel yaklaşımı ve tecrübesi işimizi çok kolaylaştırdı. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Bahattin Saygı

Emrah Şentürk Bey yaptigimiz ti̇cari̇ alimindan göstermi̇ş oldugu gayret ve di̇si̇pli̇nli̇ davranişi i̇çi̇n teşekkür ederi̇z .

Pençe Prodüksiyon

Emrah bey sayesinde onca aydır satmak istediğimiz dairemizi bir çırpıda sattık. hızlı ve bilgi konusunda mükemmel biridir...

Musab Karaca

Merhaba, RE/MAX Akarat aracılığı ile hayalime kavuştum hem güvenilir hem de doğru adres teşekkür ederim

Abd Çatal

Emrah beyi şeffaf ,adaletli, güvenilir ve dürüstlüğü ayrıca güler yüzü ve içten samimiyeti dolayısı ile tebrik ve teşekkür ederim

Mehmet Şimşekçi

Emrah bey daire alış sürecimizdeki yardımların için çok teşekkür ederiz.

Ali Baydağ

Emrah beyi; ilgisi, profesyonel bakış açısı ve çözüm odaklılığından dolayı tebrik ederim. sürecimin en başından beri yaptığı doğru yönlendirmeleri olan süper bir temsilci..

N******* Ü*******

Kısa bir süre içinde benimle iletisim halinde kalarak, istek ve önceliklerimi göz önünde bulundurarak, güvenilir bir kiracıya evimi kiraya vermemi sağladı. hem ki̇racı bulunması hem evrak işlerinin hızlı ve kolay ilerlemesi sebebi ile kendisine teşekkür ederiz.

Salih Köse

Emrah bey sayesinde i̇lk evi̇mi̇zi̇ satın aldık. tapu işlerini hızlı bir şekilde yetiştirdi. göstermi̇ş olduğu i̇lgi̇ ve alaka sayesinde kiraya verme işini de kendisine bıraktım. teşekkür edi̇yorum.

Muhammet Mustafa Onaran

Emrah bey ile tanışmamız 5 yıl önce oldu ilk ev kiralamasinda çok yardımcı oldu. ev aldığım süre içerisinde yönlendirmesi ilgisi çözüm odaklı olması taktire şayan. şuan ise ev satış süresindeki istişareleri fikirleri önemli tamamen iş bitirme yönünde sonuç odaklı ve insanı değerlere çok dikkat eden birisi. gönül rahatlığıyla danışmanlık alabilirsiniz biz 5 yıldır görüşüyoruz nasipse daha uzun süreler görüşeceğiz.

Sinem Çukurlu

Prensipli ve profesyonel iş disiplini doğrultusunda, samimi ve güvenilir bir danışmanlık hizmeti için size ve kurumumunuza çok teşekkür ederiz.

Serdar Gülmez

Emrah Bey den aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Tüm süreci adım adım takip ederek beni bilgilendirdi ve yol gösterdi. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz emlak danışmanıdır. İşini ciddi ve hızlı bir şekilde yürütmektedir. Kendisine başarılar dilerim.

Barış Saydam

Merhabalar Emrah Bey ile oturdugumuz evi alirken tanistik sagolsun iki taraf icinde ayrim yapmadan adaletli , ozverili bir surec yuruttu o zaman tanistigimizdan beri hic kopmadik yaklasik 4,5 yil sonra evimizi satmak istedigimizde de yine adres belliydi Tabiki Emrah Bey ,

Osman Beksöz

Emrah Beyin verdiği hizmetten memnun kaldık. Sorularımıza sabırla ve dürüstlükle cevap vermiştir. Son derece yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

Erol Soran

Emrah beyin iş sevgisine prensibine çok hassas ve titiz davranması bizleri Emrah bey ile çalışmamızda en büyük etkendir Emrah beyin şahsına ve remaksa teşekkürler

Salıh Kaya

Işinde çok başarılı bir arkadaşımız .bir çok işlerimizde yardımcı oldu çok memnun kaldık .basarilarinin devamının dileğiyle

R******* Ö*******

Ev alırken ve kiralarken her zaman doğru ve dürüst kisiligi ile bize yardımcı oldu Allah razı olsun emlak konusunda bir numaralı ve en güvenilir kişi çok teşekkür ederim

S******* Ö*******

İşine ve müşterisine olan saygısı ve özverisinden dolayı çok teşekkür ederiz

İdris Kılıç

Yeni evinizi Emrah beyin ilgili alakalı ve titiz çalışmaları sayesinde kiraladık. Güvenilir ve dürüst bir insan.Emrah Bey'e sağlıklı huzurlu bol kazançli günler dilerim.

Ersin Ovacıklı

Emrah bey, Samimi, dürüst yaklaşımınız ve satınalma sürecindeki yardımlarınız için teşekkürler.

Serdar Ünal

Evimin satışı sırasında, çalışmaya başladığımızdan evin satışı ve tapu süreçlerine kadar yoğun gayret ve özveri gösteren Semih beye çok teşekkür ederim.

H******* A*******

Emrah Beyle çalışıyoruz. İlgisi, konuyu takibi, detaylara dikkati ve hızı harika. Güven veren şeffaf çalışması ile ilerleyen süreçte de çalışmayı düşündüğüm profesyonel bir arkadaşımız.

Şaban Palamut

Emrah bey e göstermiş olduğu ilgi saygı ve hizmetten dolayı teşekkür ederim

Soner Eren

Emrah bey aracılığı ile halen oturduğum daire için kiralama yaptım. Sürecin başladığı günden bu gün e kadar her türlü soru ve sorun a son derece hızlı cevap veren, çözüm üreten kişi olarak kendisine teşekkür ederim. Bu arada ev sahibi ile aramızda tarafsız ve adaletli davranışı örnek olması gereken bir hareket oldu her iki taraf içinde.

Bülent Arslan

Emrah bey sadece bir emlak danışmanı değil, aynı zamanda iyi bir yol gösterici, iyi bir dost. Verdiği tüm desteklerden dolayı teşekkür ederim.

Muhammed Emir Yıldız

EMRAH BEYDEN EV KİRALADIM SAĞOLSUN EVİ KİRALAMAKLA KALMADI BÜTÜN SORUNLARIMIZI ÇÖZDÜ SAMİMİ KONUŞMASIYLA BEN BİR SATIŞ TEMSİLCİSİ DEĞİLDE KARŞIMDA BİR ABİ GÖRDÜM ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM HER ŞEY İÇİN

E******* A*******

Emrah Bey evi sadece kiralamakla kalmayıp her türlü sorunuyla ilgilenen sıra dışı bir gayrimenkul danışmanıdır. Evi kendi evi gibi görüp yardımcı olmak için inanılmaz gayret sarf etmektedir. Ailemizin bir üyesi gibidir. Kendisine tüm yardımları için teşekkür ederiz.

İsmail Çayır

Emrah Bey, hızlı, güvenilir ve profesyonelce yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Selamlar, iyi çalışmalar dilerim.

Serkan Baştuğ

Dairemi kiralamak için Emrah Beyle çalışma imkanım oldu. Kısa sürede istediğim kriterlerde kiracı buldu ve evimi kiraladım. Kendisine teşekkür ediyorum.

Oğuz Yıldız

Kardeşim Allah razı olsun.hoşgörülü yaklaşımın sıcak tavırların ve iyimser anlayışın için çok teşekkür ediyorum.işin rast gelsin

Onur Fergana

Emrah Bey ile Bizimtepe Aydos Evleri’ndeki dairemizin kiralanması için anlaştık. Sürecin başından sonuna kadar gerek fotoğraf/video çekimi olsun, gerek daire gösterimi/sunumu olsun, gerek de adaylarla iletişim konusunda olsun oldukça başarılı profesyonel bir hizmet aldık. Kiralamayı ya da satmayı düşündüğünüz mülkünüz varsa gönül rahatlığıyla kendisinden hizmet alabilirsiniz.

Gülden Ünal

Emrah bey ile ev alma ve evimizi kiraya verme sürecinde çalıştık. Süreci profesyonelce, çozüm odalı ve hızlı bir sekilde yönetmesi konusunda kendisine çok teşekkür ederim.

Cihan Berk Rüzgar

Emrah bey hem çok cana yakın hem çok profesyonel. Her an ulaşılabilir olması sebebiyle bizi kısa sürede yeni evimizle buluşturdu. Her şey için kendisine çok teşekkür ederiz :)

H******* K*******

Yeni yuvamızı bizimle tanıştıran Emrah bey e sonsuz teşekkürler. En kısa sürede işlemlerimizi halledip bizi mutlak sona ulaştırdı. Basarilarin devamini dileriz

Mehmet Can Nizam

Bastan sonra cok ilgili, durust birisi. Evimi alirken de calistim sonrasinda kiraya verirken de calistim gozum hic arkada kalmadi. Cok tesekkurler her sey icin Emrah bey

Mete Özdemir

Emrah bey çok profesyonelce ve hızlı bir şekilde kiralık ev arayışıma çözüm buldu. Her şey için çok teşekkürler.

Sueda Elaldı

Emrah bey işini son derece profesyonel yapıyor. Teşekkür ederiz 🙏🏼

Soner Başkurt

Emrah bey, evlerimiz icin uygun kiracı bulunması konusunda profesyonel desteği ile sürecin sorunsuz yönetilmesini sağladı. Süreçte gösterdiği özen, açık iletişim ve profesyonellik için teşekkür ederiz.

Erol Ertekin

Almış olduğum iki dairede de Emrah beyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisi işini ciddiyetle ve titizlikle yapıyor. Gayet bilgili ve donanımlı birisi. Zaten çok başarılı yine de kendisine başarılar dilerim.

Duygu Burkhardt

Danışmanım Emrah Şentürk'ten ilk andan beri çok memnun kaldım.Öncelikle profesyonel fotoğraf çekimi yaparak dairemin iyi tanıtımını sağladı.Sabırlı,özverili ve titiz bir çalışma neticesinde dairemin satışını sağladı.Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkürler. Her zaman Emrah beyle çalışmak dileğiyle...

Bülent Yagci

Sultanbeyli’den Emrah bey sayesinde 2 adet ev satın aldık. Gayet iyi bir şekilde arayı buldu. Ayrıca hem kredi islemleri konusunda bayağı bilgi sahibi ve yardımcı oldu hem de tapu işlerini hızlı bir şekilde yetiştirdi. Memnuniyet sayesinde kiraya verme işini de kendisine bıraktık. Teşekkürler

H******* Ş*******

emrah bey işinde cok temiz ve hızlıçalışan biri. profesyonel bir sekilde 2 gün gibi kısa birsurede evimisattı ve tümsüreçte yardımcı oldu kendisineçok teşekkürederim

Mehmet Güler

Her zamanki gibi kibar, asil, şık işinde deneyimli duruşuyla mükemmel 👌 bir kişilik tebrikler 🎊

Hüseyin Gürel

Emrah bey, kişilik ve iş kalitesi olarak profesyonel iş yapmaktadır. Kendisi öncelikle insan politikası İle müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Fatih Aydın

Profesyonel hizmet, iyi danışmanlık. Teşekkürler.

İrfan Arslan

Emrah beye sonsuz teşekkür ediyorum İlanda görmekten tutun evin satışına kadar sonuna kadar ilgilendi bizimle Herşey için Emrah beye ve Remax ailesine teşekkür ediyoruz 🙂🙂

Erkan Tastan

Emrah Bey gerek bölgeyi çok iyi tanıması, gerekse sektöre hakim olmasıyla, gayrimenkul yatırımı konusunda oldukça profesyonel yaklaşım sergiledi. Her şey için çok teşekkürler… (Translated by Google) Emrah showed a very professional approach to real estate investment, knowing the region very well and having a good command of the sector. Thank you so much for everything…

Hakan Yıldız

Her şey için çok teşekkür ederim. İlginiz ve samimiyetiniz çok kıymetliydi. Her konuda fazlası ile yardımcı oldunuz.

Özcan Elmalı

Çok hızlı ve değerinde satışı gerçekleştirdi, tapu işlemleri ve ödeme aşamalarını titizlikle takip etti. Satış işlemini sadece tapuya imza atmaya gitmemi gerektirecek kadar kolaylaştırdı. Yeni alacağım ev için de bilgi, tecrübe ve desteğini eksik etmedi sağolsun, daha ne olsun. Teşekkürler, başarılar...

Fatih Bıyıklı

Süreci çok profesyonel biçimde yöneterek bizim beklentimizi fazlasıyla karşıladı. Kendisine rastlamış olmaktan çok memnunum.

Turgay Sarıtaş

Emrah Bey işini çok iyi yapan ve takip eden birisi, size elinden gelen her konuda yardımcı oluyor. İş disiplini yüksek ve çizgisini bozmayan bir arkadaş, onla çalıştığım için çok memnunum. Allah onun gibi işini düzgün yapan kişilere kolaylık versin.

Çağrı Başkaya

Şu zamana kadar görmüş olduğum en güzel ve çizgisi beli prensipleri harika iş disiplini çok başarılı aynı zamanda yakın ilgilisine teşekkür eder saygılarımı sunarım

Elif Pirdal

Emrah beyle bu sene içinde 2. kez çalışma fırsatım oldu. Profesyonelliği, deneyimleri ve dikkati konusunda hiç tereddüt etmiyorum. Benim ilgilenemediğim her türlü problemlerde Emrah bey ilgilendi. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Umarım daha çok çalışma fırsatlarımız olur .

Özgür ,devrim Çakır

Emrah Bey'in Bizimtepe Aydos Sitesindeki dairemizin satışı ile alakalı olarak ilgisi, profesyonel çalışma şekli ve iş bitiriciliğinden çok memnun kaldık. Evimizi beklentimiz dahilinde satmamıza destek olduğu için çok teşekkür ederiz.

Halef Adanur

Emrah bey ile 2 Defa Bizimtepe Aydos Sitesinde ki Dairemizin Kiralanması Konusunda Çalıştık.Kendisi güler yüzlü, dakik ve güvenilir. Böyle Danışmanların Sayılarının artması dileğiyle

Cemal Onaran

Ev almamizda sürecin başından sonuna kadar sabırla ilgilenen Emrah Şentürk teşekkür iş hayatinda başarılar diliyorum.

Serhat Mutlu

Emrah Bey dürüst, sakin ve işini çok iyi takip eden hayatım boyunca tanışmaktan memnun olacağım birisidir.

Ahmet Altundaş

Dürüst ilkeleri olan samimi güler yüzlü bir arkadaş. Kendisini tanıdığıma çok Memnun oldum. Dairemi 1 ay İçinde Sattı. Umarım üzüm üzüme baka baka Diğer çalışanlarınızada sirayet eder. Kendisine Çok Teşekkür ederim.

Cihan Bingöl

Emrah bey herşey için çok teşekkür ler

Selami Ersu

Dört yıl önce dairemizin kiralanması konusunda destek veren Emrah Bey'den 4 yıl sonra Satış konusunda destek istedik. Her ikisinde de sorunsuz, beni yormayan bir çalışma oldu. Emlakçı ve Galericilerden pek hazzetmeyen benim için Emrah Bey sektörünün yüz aklarından diye düşünüyorum. Hem Remax, hemde kendisi ile çalışanlar şanslı ⭐⭐⭐⭐⭐

Ersoy Büyükyılmaz

Emrah bey ile 2 kere çalıştım ve her ikisinden de çok memnun kaldım. Öncelikle dürüstlüğü başta olmak üzere profesyonelliği ve samimiyeti için çok teşekkür ederim.

Erhan Emir Öztürk

Sultanbeyliden daire aldım, kendisinin çok yardımı oldu hizmetinden çok memnun kaldık sonsuz teşekkürler.

Fethi Öğünç

Kiralama sürecinde Emrah Bey çok yardımcı oldu. Sorularıma kısa sürede, ihtiyacı karşılayacak şekilde cevap verdi. Kendisi sağolsun hiç bir konuda yardımlarını esirgemedi. Sayesinde bu süreci kolay bir şekilde atlattım, teşekkür ederim.

Elif Pirdal

Emrah bey müşterisine saygılı, işine çok özen gösteren, iletişimi kuvvetli, güvenilir, samimi ve kısa sürede çözüm getiren bir emlak danışmanı. Onu bir müşterisi vasıtasıyla tanıdım ve çok memnun kaldım. Emrah beye çok teşekkürler.

Doğu Alp

2.kez Emrah beyle alım kiralama yaptık verdiği güven ve samimiyet için çok teşekkür ederim

Gamze Açıkgöz

Emrah bey iletişimi güçlü yardım sever ve her zaman ulaşılabilirliğiyle bu süreçte çok yardımcı oldu. Emlak danışmanı olarak gördüğüm en düzgün en kaliteli kişi kendisi her şey için çok teşekkürler

Ümit Üretir

Emrah beyle çalıştığım zaman zarfında daire mi ona güvenerek sattım teşekkürler

Levent Mamur

Emrah bey evimin kiralanması sürecinde yardımcı oldu. İletişimi kuvvetli birisi. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. İlgisi ve evi 1 hafta içerisinde kiraldığı için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum

Tansu Gürsel

Emrah Bey konusuna oldukça hakim, müşterilerine karşı ilgili, güven verici ve çözüm odaklı bir danışman. Kendisinin danışmanlığında yürüttüğümüz alışveriş sürecinden çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla çalışılabilecek bir kişi.

Fatoş Arslan Mutlu

2. Kez Emrah beyle alım satım yaptım ve güvenilirliği, nezaketi, deneyimi ve çok hızlı bilginilendirme yöntemine hayran kaldım. Çok teşekkür ederim Emrah Şentürk. Emeklerin, sabrın ve uğraşların için... Hakkını helal et kuzum..

Serdar Ünal

Emrah bey ile evimin kiralanması sürecinde çalıştık. İletişimi çok güçlü, güler yüzlü, işinin ehli bir kişi. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. İlgisi için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.

Cem Hamzaoğulları

Merhaba, Mahal ada sancaktepe deki dairemin satışını gerçekleştiren Emrah kardeşime teşekkür ediyorum.Aklınızda ki emlak danışmanı profilinin çok dışında gayet titiz, disiplinli ve çözüm odaklı olmasından dolayı ayrıca tebrik ediyorum.

Murat Şencan

Emrah bey, oncelikle guvenilirligi ve sektordeki bilgi birikimiyle ev satin alma surecimizde en bastan en sona kadar herseyle tek tek ilgilenip bizi ayrintili her adimda bilgilendirdi, kendisine cok ederim.

Gökhan Yener

Emrah bey, ev satim suresi iicnde göstermiş olduğunuz titizlikle çalışmanız ve ilgi alakaniz ve herşeyden önce guven verdiğiniz icin cok tesekkur ederiz .

Burçin Levent Kural

Emrah bey ev kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz profesyonel çalışma biçiminiz ve işbirliğiniz için çok teşekkür ederim.

Serkan Şerkan

Emrah beye av alım sürecinde göstermiş olduğu titiz çalışma ve desteği için teşekkür ederim

Erdinç Altıner

Emrah Beyin işine olan ilgisi ve takipçiliği sayesinde evimizi hemen kiraya verebildik. Ayrıca işlemler sırasında her adımda bilgilendirme yapması ve yönlendirmesi örnek seviyedeydi. Konusunda uzman bir danışman ile çalışmak bizi çok mutlu etti.

Hakan Kuvrağ

Emrah beyin ilgi ve alakasıyla kısa sürede gayrimenkulumuz satıldı.Kendisi işinin uzmanı titiz bir danışman. Her şey için teşekkürler.

Fatma Mutlu

Emrah beyin ilgisi alakası ve iletişim olarak her zaman net, açıklayıcı tarzından dolayı çok teşekkür ederim. Sayenizde gönlümdeki evi aldım.

Şenel Özbek

Emrah bey uzun zamandır kiralamaya Sultanbeyli'deki ofisimizi 1 ay içinde kiraladı. Bütün İşlemler sürecinde bizimle yakından ilgilendi ve yardımcı oldu. İlgi ve Alakaları dan dolayı teşekkür ederim

Begüm Unkun

Emrah bey'in aracılığla Satın almış olduğumuz Bizimtepe Aydos Sitesindeki Dairemizle Alakalı bizimle çok ilgilendi ve çok yardımcı oldu. Kendisine Çok Teşekkür ederiz.

Mehmet Akif Aydemir

Sancaktepedeki bizimtepe aydos siredinde bulunan dairemi kiralamak için tanıştım Enrah beyle. Dairemi çok kusa sürede kiraladı. Aynı dairemi satışa çıkardığımda da 1 ay gibi kısa bir sürede satışını gerçekleştirdi. Gerek kiralama gerekse satış sürecinde daire ve işlemleriyle bizzat ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nalan Durmaz

Emrah Bey ile Sinpaş Liva sitesinde ki dairemizi kiralamak için çalışma fırsatımız oldu iyi ki de oldu.. Emlak danışmanı gibi değil de sanki kendi evi için uğraşan çok ilgili ve alakalı birisi İletişimi güçlü, çözüm odaklı Sayesinde çok çok kısa sürede sorunsuz bir şekilde işimizi tamamladık Desteğiniz için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Nihat Kuru

harika ve guvenilir

Dilek Gümüş

Emrah beyin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Müşterisi ile gerçekten çok ilgilenip düzenli bilgi alışverişinde bulundu. Biz çok memnun kaldık emeklerine teşekkür ederiz.

Doğu Alp

Herşey için çok teşekkürler çok memnun kaldım ilginizden alakanızdan

Utku Bilge

Çok ilgili, işini bilen ve iyi takip eden, güvenilir bir danışman. Güvenle iş yapabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler..

Selim Öztürk

Emrah Bey'in ilgisi ve alakası gayet iyiydi. Güven veren biri ve işini iyi takip ediyor.

Meryem Güngör

Düzenli olarak iletişim kurmaktayız. İş hakkındaki tüm bilgilendirmeyi aklımızda soru işareti kalmadan aktarıyorlar. İlginiz için teşekkürler...

Tufan Pamukcu

Emrah bey in ilgisi ve iletisimi icin cok tesekkur

Selahattin Çataklı

Merhabalar daha önce sitemizdeki satış ve kiralama ofisleriyle çalıştık. Ama RE/MA× geldikten sonra Emrah beyle tanıştıktan sonra ilgilendiğini bizleri birebir aradığını dairelerimizin değerinde satış ve kıralanacağını tahaddut etti ve geldiklerinin 10 gün içerisinde dairemi kiraya verdi. Emrah beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Şeyda

Emrah beyin ilgisi gerçekten çok ama çok güzeldi. Eksiksiz yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor. Çok başarılı ve işin piri olmuş ve gerçekten çok memnun kaldık Emrah beye nişanlımla beraber yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Halil Çelik

Emrah Şentürk kardeşimizden Allah razı olsun çok kısa bir zaman içerisinde evimizi düzgün birine kiraya vererek bizi boş yere aydat ödemekten kurtardı kendisine teşekür ediyorum.

Gökhan

Sevgili kardeşim Emrah evimi 1 hafta gibi kısa süre de kiraladigin için sana teşekkür ederim.başarılarının devamını dilerim.profesyonel duruşun sayesin de ve kişiliğin sabrın sayesin de çok çok başarılı olacağına inanıyorum.sevgilerle saygıyla.

Kubilay Kaya

Gate of Anatolia sitesinde daire kiralamamda çok büyük yardımları oldu. Kiralama ve taşınma süresince her türlü ihtiyacımda ellerinden gelen tüm yardımı yaptılar ve hep ilgili, güleryüzlü davrandılar. Teşekkür ederim.

İsa

Başarılı bir emlakçı. Satmayı ya da kiraya vermeyi düşünmediğim dairemi beni ikna ederek kiralamama vesile olmuştur. Tuttuğunu koparan yapısı var. Güvenebilirsiniz.

Ercan Aydemir

Daire kiralama işleminde gerek bilgilendirme, işlemlerin hızlılığı, ilgi ve alakasindan cok memnun kaldım. Tekrardan tesekkur ederim.

Ferhat Özgürbüz

Emrah bey yaptığımız kiralama işleminde hem bize hem de mülk sahibine karşı şeffaf ve uzlaşma sağlayan bir gayrimenkul danışmanı oldu. Profesyonelliği ve özverili çalışması sayesinde işlemi çok kısa bir sürede tamamladık ve çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz.

Yusuf

Emrah Bey daha ilk andan itibaren guven veren bir mizaca sahip. Kendisi isini cok duzgun yapan, durust bir kisi. Ilk ev alim deneyimimizde bizim endiselerimizi cok iyi analiz edip bize yardimci oldu ve endiselerimizi giderdi. Gozumuzde cok buyuttugumuz ev alim surecini Emrah Beyin telkinleri ile cok rahat ilerlettik. Kendisine cok tesekkur ediyoruz. Emlak sektorunun isini dogru yapan boyle durust calisanlara ihtiyaci var. Kendisine tesekkur ederiz.

Saniye Yıldırım

Emrah beye çok teşekkür ederim yaptığı işin hakkını vererek bir çalışma performansı gösteriyor bizimle cok guzel ilgilendi göstermiş olduğu sabir ve saygısından dolayı teşekkür ederim

Şerafettin Karakış

Emrah Bey’e Hızlı ve profesyonel hizmetinden dolayı teşekkür ederim. Tavsiye edilir.

Mustafa Dinc

Emrah beyden Sultanbeyli de kiralamış oldugimiz 3+1 daireden almış olduğumuz hizmet için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Ahmet Soran

Emrah bey e teşekkür ediyorum. Bizim düşünemediğimiz kadar profesyonel bir çalışma prensibine sahip. Her iki tarafda da maduriyet olmaması için tüm tecrübesini sahaya sürüyor.

Huriye

EMRAH BEY KESINLIKLE GUVENEBILECEGINIZ, DUZGUN VE CALISKAN BIR INSAN. BIZIMTEPE AYDOS SITESINDEKI EVIMIZE KENDISI GIBI DUZGUN BIR KIRACI BULDUGU ICIN COK TESEKKUR EDIYORUM. AYRICA ISINI DIKKATLI VE ÖZENLI OLARAK YAPIYOR. BASARILARININ DEVAMINI DILIYORUM

Yeşim Karaçelik

Bizimtepe aydos sitesinde Ev aradığımız da bir çok emlakçıyla iletişim halinde olduk bir çok emlakçı yardımcı oldu, ama Emrah bey sağolsun kendi ev kiralıyormuş gibi bizimle ilgilendi ve gösterdiği ilk daireyi kiraladık çok memnunuz ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Fatih Akyüz

Emrah bey aracılığıyla bizimtepe sitesinden hem aileme hem kendime 2 daire kiraladım.İlgisi profesyönelliği ile bize sadece imzaları atmak düştü.Buradanda tekrardan teşekkür etmek istedim.

Özge Güler

Emrah bey ile Bizimtepe Aydos Sancaktepe sitesinden bir daire kiraladık. Gece gündüz demeden bize çok yardımcı oldu. Ev ile ilgili verdiği tüm bilgiler söylediği şekilde çıktı. Profesyonel, yardımsever, güven verici yaklaşımlarından son derece memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Utkum Altıner

Emrah Beyin profesyonel çalışma anlayışı sayesinde evimizi kolaylıkla kiraya verdik. Kendisine göstermiş olduğu performans için teşekkür ediyoruz.

Canan Palabas

Emrah bey sayesinde Bizimtepe Aydos projesindeki evimiz, bir aydan kisa bir sürede kiraya verildi. Iletisimi, ilgisi ve sitede olanbitene hakimiyeti cok büyük bir güven olusturuyor ve bu sayede dogru yönlendirmeleri yapiyor. Aldigimiz hizmetten cok memnun kaldik ve herkese de gönül rahatligi ile kendisini tavsiye edebiliriz. Tesekkürler

Ertuğrul Arslan

BİZİMTEPE AYDOS SİTESİNDE EMRAH BEY'İN DESTEĞİ İLE 3 GÜN İÇİNDE DAİREMİZE DÜZGÜN BİR KİRACI ADAYI BULDU. KENDİSİNE SAYGISINDAN, VE İŞİNE OLAN SEVGİSİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM

Hikmet Yaprak

BİZİMTEPE AYDOSİNDEN EMRAH BEY'DEN KİRALAMIŞ OLDUĞUMUZ DAİRE İÇİN KENDİSİNİN İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI VE KORNEŞLERİMİZİN TAKILMASINA KADAR GÖSTERMİŞ OLDUĞU DÜZENLİ ÇALIŞMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

Soner Baskurt

Emrah bey ile bizimtepe aydos sitesinde yeni kiraladigimiz ev sayesinde tanistik. Kiralama surecimiz oncesi ve sonrasinda tum sorularimiza ve sorunlarimiza hizlica cozum buldu ve bizleri en dogru sekilde yonlendirdi. Kendisine destekleri icin cok tesekkur ederiz.

Cuma Özcan

Bizimtepe Aydos projesinde bulunan dairemiz için yetkilendirdiğimiz Emrah bey profesyonel bir şekilde çalışarak çok kısa sürede evimizi kiralamıştır. Evin kornişlerine ve en ufak sorunlarına kadar ilgilenmiştir. Yardımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Kenan Özcan

Sultanbeyli petrolyolu caddesi üzerinde bulunan kiralık dükkanlarımı, hem biz hemde başka emlak danışmanı çalışmasına rağmen kiralayamamıştık. Emrah beyi yetkilendirdikten sonra dükkanlarımızı 2 ay içinde kiralamasını sağladı. Azim ve çalışkanlığı için Teşekkür ederim .

Serpil Gök

MAHAL ADA SİTESİNDEKİ DAİREMİZİ 2 DEFADIR EMRAH BEY KİRALIYOR. HER KİRALAMASINDA DÜZGÜN KİRACI ADAYLARINI AYARLADI BİZE SADECE İMZA ATMAK KALDI. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Hüsamettin Özhasar

EMRAH BEY'DEN MAHAL ADA SİTESİNDEN KİRALAMIS OLDUĞUMUZ DAİRE KONUSUNDA İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI TESEKKUR EDERIM, KENDI DAİREMİN SATILMASI VE KİRALANMASI KONUSUNDA EMRAH BEYİ YETKİLENDİRECEĞİM. TEŞEKKÜR EDERİM BAŞARILAR

Neşe Saydam

Mahal sancaktepe sitesinden satın olmuşm olduğumuz yeni dairemiz için emrah beyden danışmanlık hizmeti aldık. En Başından beri bizimle özenle ilgilendi dairemizi aldık ve istemiş olduğumuz daireyi bize kısa zamanda bulduğu için emrah beye teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Akatlı Grup

Satın alacağımız daire konusunda bize alıcı danışmanlığı yapan Emrah bey'e tesekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Emrah Kurum

Emrah bey araçılığı ile satın almış olduğumuz sancaktepede ki dairemizle alakalı diğer Emlak Danışmanlarından Almadığımız güveni vermiş olup, satış işlemlerinde tapumuzu alaka kadar bize doğru bilgi ve danısmanlık yaptığı için teşekkürlerimi sunarım. Başarılarının devamını dilerim

Nurdan Tokat

Emrah bey'den Sancaktepe Selcuklu Vadi sitesinden kiralamış olduğumuz dairemiz için Emlak danışmanımızdan gerekli tüm bilgileri net ve doğru bir biçimde öğrenmiş, ilgilerinden dolayı çok menmun olduğumu dile getiriyorum. Teşekkür ederim.

Remziye Levent

Sancaktepe Selcuklu Vadide Bulunan Dairemizi kiralanması konusunda göstermiş olduğu titiz çalışma için çok teşekkür ediyorum. Profosyonel davranışlarınızdan dolayı sizi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

Azime Bildik

Emrah bey'den sultanbeyli merkezde kiralamış olduğumuz ofis katı için, kendisinin hem mülk sahibini koruması, hem bizleri koruyacak şekilde kontratımızı yaparak yeni iş yerimizi bize kiraladığı için teşekkür ederim. başarılarının devamını dilerim.

Erdal Gök

ÖZELLİKLE EMRAH BEYİN İLGİ VE TUTUMUNDAN ÇOK MEMNUN KALDIM. BAŞARILARININ DEVAVIMI DİLERİM.

Abdurrahman Mollaoğlu

3 AYDIR KİRALANAMAYAN DAİREMİ 1 HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE KİRALADIĞI İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Arda Memişoğlu

Emrah bey'in dairemizi kiralamasında göstermiş olduğu ilgi ve gayretinden dolayı teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Hayriye Başıbüyük

UZUN ZAMANDIR KİRALIK DAİRE ARAYIŞIMIZDA BANA DESTEK OLAN EMRAH BEY'E TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Burhanettin Yıldırım

DAİRE KİRALAMAM DA EMRAH BEYİN İLGİ VE SAMİMİYETİNDEN ÇOK MENMUN KALDIK. KONTRATIMIZI HAZIRLAYIP BİZE DAİREYLE VE SİTE İLE ALAKALI BİLGİLENDİRME YAPTIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Ümit Üretir

EMRAH BEYİN ÇALIŞMALARINI TAKDİR ETTİM.EMRAH BEYİN SAYGISI VE İŞİNİ SEVEREK YAPMASI BİZİ SONUCA ULAŞTIRDI.EMRAH BEYE TEŞEKKÜR EDERİM.

Osman Fidan

EMRAH BEYDEN BAKMIŞ OLDUĞUMUZ 2 ADET KİRALIK DAİREDE GÖSTERMİŞ OLDUĞU SAYGISINDAN VE İŞİNİ SEVEREK YAPMASINDAN DOLAYI ÇOK MEMNUN KALDIM.KONTRAT SÜRECİNİ DE İYİ ŞEKİLDE AYARLAMASI İŞİNE VERDİĞİ ÖZENİ GÖSTERİYOR.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Mustafa Gök

3 AYDIR BOŞ OLAN KİRALIK OFİSİMİ 3 GÜNDE KARARLI VE İSTİKRARLI ÇALIŞMASI İLE KİRALANMASINI SAĞLAYAN DANIŞMANIM EMRAH ŞENTÜRK'E TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Hakan Polat

EMRAH BEYİN YER GÖSTERME SUNUMUNDAN ÇOK MEMNUN KALDIM SÜRECİN BAŞINDAN SONUNA KADAR GAYET BAŞARILI BİR DANIŞMAN PROFİLİ ÇİZDİ.

Hakan Polat

EMRAH BEYİN YER GÖSTERME SUNUMUNU ÇOK BEĞENDİM.ÇALIŞMALARI BAŞARILI VE DEĞİŞİK.SÜRECİN BAŞINDAN SONUNA ÖZVERİ İLE ÇALIŞMIŞ.TEŞEKKÜRLER

Ali Öz

ÇOK İLGİLİ BİR FİRMA .KURUMSAL KİMLİĞİNİ HER NOKTADA BELLİ ETTİ.EMRAH BEY İŞİNİ LAYIKIYLA YAPTI.TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ayten Akkaya

EMRAH BEYDEN KİRALAMIŞ OLDUĞU DAİRE İLE İLGİLİ BİZLERE KARŞI OLAN SICAK KANLI YAKLAŞIMI VE İŞİNİ TİTİZLİKLE YAPMASI BİZLERİ MUTLU ETTİ. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM. HERKEZE TAVSİYE EDERİM

Ramazan Üretir

EMRAH BEYE 4 ADET KİRALIK DAİREMIN SÖZLEŞMESİNİ VERDİM KİSA ZAMANDA 2 ADETİNİ VERDİ . DİĞERLERİNİDE KISA ZAMANDA VERECEKTİR. YAPMIŞ OLDUĞU DANIŞMANLIK HİZMETİNDEN MENMUNUM.

Uğur Eser

GAYRİMENKUL DANIŞMANIM EMRAH ŞENTÜRK BANA BU DAİREMİN KİRALAMA SÜRECİNDE ÇOK YARDIMCI OLDU. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

İsmail Can Emine Taşdan

EMRAH BEY İLK GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ GÜNDEN BU YANA DANIŞMANLIK HİZMETİNİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRMİSTİR. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ

Emin Ergül

DAİRE KİRALAMA İŞLEMİNDE GÖSTERMİŞ OLDUĞU HİZMETTEN MENMUN KALDIM.EMRAH BEYE TEŞEKKÜRLER

Ersoy Büyükyılmaz

KISA SÜRE İÇERİSİNDE EMLAK DANIŞMANIMIZ DAİREMİZİN KİRALAMASINA YARDIMCI OLDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Serkan Baştuğ

2. dairemin kiralanmasında ofis arkadaşıyla yapmış olduğu kiralama sonucundan dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. ilgili ve titiz tutumları sonucu doğru ve düzgün insanlara dairemizi kiraya vermemizde bizlere danışmanlık hizmeti sunmuşlardır. teşekkürler

Yavuz Şadan

EMRAH ŞENTÜRK VE OFİS ARKADAŞI TOLGAHAN BEY SAYESİNDE İSTEMİŞ OLDUĞUMUZ KİRALIK DAİREYİ HIZLI SORUNSUZ VE HUZURLU BİR ŞEKİLDE EV BULMAMIZA YARDIMCI OLDULAR. TEŞEKKÜR EDERİM

Metin Modoğlu

Yardımları için Emrah ŞENTÜRK'e Teşekkür Ederiz..

Erkan Peker

Verdiği hizmet ve ilgiden çok memnun kaldım.

Serkan Baştuğ

Gayet ilgili ve özverili bir gayrimenkul danışmanı. Güveni ve ilgisine teşekkür ederim.

Serhat Avincan

Emrah beyin insani ilişkişi müşteriye yaklaşımından dolayı çok memnun olduk çok degerli bir insan işini büyük bir şevkle yapmakta baba göre remax arge yılın en iyi çalışanı seçilmeli çok teşekkür ediyorum kendisine

Fatih Karaarslan

Emrah beye tüm emekleri için teşekkür ederiz. İşini severek yapıyor. İyi Çalışmalar

Evren Kızıl

Herşey dört dörlük. Süper hizmet

Mustafa Göktürk

Benimle ilk irtibata geçtiği andan itibaren göstermiş olduğu samimiyet, özen ve güvenle "emlakçı" ya bakış açımı olumlu yönde tamamen değiştirdi. Konutumun satışı sırasında, şahsımdan kaynaklanan sorunların çözümünde göstermiş olduğu üstün gayret ve samimiyet için çok teşekkür ederim.

Erol Soran

Emrah Beyin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Her iki taraf içinde çok yardımcı oldu.

Bilal Gündoğan

Emrah Beyin verdiği hizmetten memnun kaldık. Sorularımıza sabırla ve dürüstlükle cevap vermiştir. Son derece yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

Selami Ersu

Emrah Bey'e dairemizin kiralanması sürecinde gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Düzenli bilgi sahibi oldum

Selim Ayyıldız

Değerlim Remax Arge Gayrimenkul Danışmanlık Hizm. 20.12.2016 tarihinde kiralamış bulunduğum dairenin tüm sürecinde yanımda ve yardımcı olan Emrah Şentürk Bey'in olağanüstü ilgisi ve gayreti sebebiyle oldukça memnunum.Başarılarınızın devamını dilerim

Taner Baştürk

Danışmanımız Emrah Şentürk aracılığı ile satın almış olduğumuz 1 1 daire Emrah beyin tüm işlemlerde baştan sona kadar yapmış olduğu işlerden memnun kaldım.Danışmanımıza Teşekkür Ederim. Taner BAŞTÜRK

Maşallah Bilek

Remax te danışmanlık yapan Emrah Şentürk ten Sancaktepe Osmangazi Mahallesinde almış olduğumuz 2 1 daire satışı bizim için zahmetsiz ve kolay oldu süreçten çok memnun kaldım.Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Maşallah BİLEK

Yasin Uğurlu

Remax te danışman olarak görev yapan Emrah Şentürk Bey e 6 hafta önce verdiğim 1 1 ve 2 1 daire satışlarımı kısa sürede doğru müşteri seçenekleriyle yapmış bulunmaktadır.Emrah bey gibi danışmanlarla çalıştığınız için Remax e Teşekkür ederim.Başarılar

Soner Filiz

Ofisinizde danışmanlık yapan Emrah Şentürk Sultanbeyli Harput üzerindeki ofis kiralaması için yapmış olduğu ilgi ve alakasından dolayı çok memnun kaldım. Teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.

Yunus Bağlars

EMRAH BEYİN GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİDEN DOLAYI ÇOK MEMNUNUM TEŞEKKÜRLER

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.