Merhabalar
1975 İstanbul doğumluyum.
Levent kız meslek lisesi mezunuyum.Bir kız bir erkek çocuk annesiyim.
1996 - 2016 yılları arasında kurumsal bir çok firmada satış temsilcisi olarak görev yaptım.
20 yıllık satış tecrübemi Gayrimenkul sektöründe değerlendirmek istedim. Bunun için de sektörün öncü firması RE/MAX ta Gayrimenkul Danışmanı olarak başladım.
EĞİTİMLER
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2017

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2021

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2022

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.
Devrim Yıldırım portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

C******* D*******

Devrim Hanım'ın işindeki titizliği ve çözüm odaklılığı, ev alım sürecimizi daha da hızlandırdı. Teşekkür ederiz

S******* S*******

Devrim Hanım'ın profesyonel yaklaşımı, ev satın alma sürecimizi güvenle yönetmemizi sağladı."

C******* Ö*******

Devrim hanımın enerjisi ve güler yüzü ile mükemmel bir işbirliği yaptık.

A******* Ş*******

Devrim Hanım işinde çok başarılı, kendisine bütün destekleri için teşekkür ederim.

A******* K*******

işinin hakkını veren bir danışman, kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım.

O******* S*******

Evin satışı sürecinde Devrim Hanım'ın rehberliği olmasaydı, bu kadar başarılı olamazdık. Her aşamada bize yardımcı oldu ve sabrı sayesinde istediğimiz eve ulaştık.

E******* A*******

Devrim Hanım ile ev satış işlemimiz çok hızlı ve sorunsuz geçti. Çok tatlıve profesyonel bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

A******* K*******

Devrim hanımın şen kahkahaları, her zaman pozitif olması,hiç bıkmadan sorularımı cevaplaması, işini gerçekten ciddiye alması ve severek yapması o kadar güzeldi ki. kendisinden çok memnun kaldım.

Aymila Karaman

Danışmanımız devrim hanımdan güleryüzü ve ilgisinden dolayı memnun kaldık

G******* D*******

Devrim hanıma kiralamada vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederiz

Veysi Gezgin

Devrim hanıma ev kiralama sürecinde vermiş olduğu destek için teşekkür ederiz.

İbrahim Karakaya

Ev kiralama sürecinde vermiş olduğu hızlı ve doğru bilgilendirme için teşekkür ederiz.

Sevda Ceyhan

Devrim hanımın takipciliği,yardım severliği işe hakimiyeti mükemmel.Biz ailecek çok çok çok memnunuz.

E******* D*******

Devrim hanım satış sürecinde yakın ilgisi,sabrı,nezaketi beni çok mutlu etti.Artık kendisine oluşan güvenim den dolayı dilerim uzun zaman beraber olacağız.

Fikret Başoğlu

Devrim hanım Remax Arge tarafından alıcılarla tarafımıza satışı gerçekleştirmiş olup bize gerekli olan bilgilerdirmeyi tam olarak yapmış olup bina komple tarafıma beyanından dolayı memnuniyetimizi bildirir çalışma hayatında başarılar dileriz.

Hatun Reçber

Devrim hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.Hızlı bir satış oldu

Ergünay Genç

Biz Devrim hanım’dan çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Ulaşoğlu

Devrim hn ile hem satis oncesindeki seffaf ve samimi tutumu hem de satis sonrasi verdigi desteklerden oturu calismaktan oldukca memnun kaldik. Guveli bir sekilde devrimizi aldik . Bir kez daha tesekkur ederiz

Ahmet Kızıltan

Her zamanki gibi çok memnunuz kendisi ile çalışmaktan.Çok profesyönel işini tam olarak yapıyor,kendisine teşekkür ederiz.

G******* D*******

Kendisi emlak sektöründeki en güvenilir insan verdiği destek için çok teşekkür ederiz

Seçkin Emre Cancan

Devrim hanım İstanbuldaki yeni evimizi kiralama aşamalarında hem profesyonel hem sosyal bağlamda iş tanımının çok ötesinde bir özveri ile bizimlw çok kıymwtli desteğini paylaşarak tüm süreçleri çok kolaylaştırdı.Kendisine nezakaeti, güler yüzü ve iş ciddiyeti için teşekkür ederiz.

Abdul Nabi Kaymaz

Devrim hanım, işini titizlikle ve şeffaf bir şekilde yürüttü.Bu dönemde böyle bir emlak danışmanı ile çalıştığımız için çok şanslıydık.

Aylin Aksoy Coban

İstanbul'daki gayrimenkulümüzün çok kısa sürede ve istediğimiz şartlarda satışını gerçekleştirdiği için Devrim Hanım'a bir kez daha teşekkür ediyoruz. Süreç boyunca donanımlı bilgisi ve tecrübesi, en önemlisi hiç bitmeyen sabrıyla, her soruyu, her sorunu ve her türlü kaygımızı çözdü, cevapsız bırakmadı. Farklı ilde olmamıza rağmen, süreci çok güzel yönetti. Konforlu ve sorunsuz biçimde satışımızı gerçekleştirdik. Sağladığınız tüm bu konfor için çok teşekkür ederiz.

Mert Aydın

Devrim hanımdan daire kiraladım.Bize gösterdiği ilgi ve desteği için çok teşekkür ederim.

U******* C*******

Merhaba ; Devrim hanımla Selçuklu Vadide bulunan evimin kiralanması amacıyla çalışma fırsatı buldum . Dairenin ilana çıkış aşamasından yeni kiracıların taşınması aşamasına kadar, bütün süreci titizlikle takip edip zamanında ve doğru bilgilendirme yaptı . Evim çok kısa sürede ve sorunsuz kiraya verildi. Kendisine çok teşekkür ederim .

Nazi Bayraci

Ev arayışına çıktığımın haftası Devrim hanımın ilanını gördüm ve aradım hemen dönüş sağladı, evi beğendik aklımıza takılan en ufak bir soruda hiçsorunsuz daireği bir kaç kez gösterdi samimiyeti ve ilgisi için çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dileriz

Hakan Paksoy

Devrim hanım ile bir sitede bulunan dairemin kiralanması için anlaştık, kendisi süratli bir şekilde ilana çıkarak 2 gün içinde potansiyel kiracı adaylarına daireyi gösterdi ve 3. gün seçtiğimiz kiracı adayı ile anlaşmamızı yaptık, kendisi sektörel bilgisinin yanında konuyu hızlı ve etkin bir şekilde takip ederek, doğru yönlendirerek istenilen en iyi şekilde sonuçlandırmıştır. Teşekkürlerimi sunarım.

Murat Genç

Devrim hanım istediğimiz bölgedeki gayrimenkul alımımızda çok yardımcı oldular işin tamamlanma sürecine kadar desteğini esirgemediler ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkürler

E******* K*******

Devrim Hanım ile çok güzel bir satış süreci yaşadık. Her konuda bizi çok güzel bilgilendirdi ve satıl sürecimizi hızlıca tamamlamamıza yardımcı oldu. İşini takip eden ve seven bir kişi ile çalışmak çok güzeldi. Teşekkürler Devrim Hanım.

Ebru Karayel

06.04.2021 tarihinde aldığım mülkün danışmanlığını yapan devrim yıldırımın iş profesyenelliği ve deneyimi ile bize çok yardımcı oldu.kendisinin iş takibi ve olumlu yaklaşımından çok memnun kaldık Teşekkürler Devrim hanım

Özlem Hakkani

Devrim hanıma çok teşekkür ederiz.Evimizin satış sürecinde bizi çok iyi bilgilendirdi ve hızlı bir şekilde satışını yaptı..Güler yüzlü işinde profesyonel bir danışman.

Oğuzhan Koçer

Devrim hanımın enerjisi ve ilgilisi son derece yüksekti.Çok hızlı bir satış oldu.

Cemal Doğan Ür

Çok memnun kaldık.Son derece ilgili ve alakalıydı.Teşekkürler Devrim hanım.

Ahmet Akar

Hizmet kalitesinden dolayı devrim hanıma teşekkürlerimi bir borç bilirim...

Alparslan Karakoç

Merhaba; Devrim Hanım taşınmazımızı aldığımızdan itibaren, gerek sıcak davranışları, samimiyeti, işlemin yapılması süreçlerinde A plast seviyesinde destek sağlayarak, müşteri memnuniyeti oluşturmasında destek sağlamıştır. Sizlerde bu tarz çalışma arkadaşlarına sahip olduğunuz için kutlar. Devrim Hanıma teşekkürlerimi iletmek isterim. Saygılarımla...

Bekir Baran

Devrim Hanımın dairemi satış sürecinde sunduğu hizmetten çok memnun kaldım. Devrim Hanım uçtan uca sürecin başından sonuna kadar azami olarak yardımcı olmaya çalışmıştır. Dairemi satarken kendisinin sağladığı yardımlardan dolayı çok teşekkür ederim.

Zekiye Balta

Güler yüzlü her daim yardım sever. Çözüm odaklı.

Samuray Kalkan

Güler yüzlü hizmetleriniz ve çözüm odaklı yaklaşımlarınız için teşekkür ederim.

Korkut Bayar

İlgili ve sürecin her adımında yardımcı oldu. Güler yüzlü. Artık ailemizin danışmanı Devrim Hanıma teşekkürler.

Gülden Tokgöz

Devrim Hanım ailemizden biri gibi sıcak, içten, samimi işini sevgiyle yapıyor. İyi ki var.

Batuhan Havuz

Kısa zamanda satışımız gerçekleşti Devrim Hanım çok ilgiliydi. Her şey için teşekkür ederim...

Metin Çelik

Yaklaşık 1 yıllık bir süreçte hem kiralama hem de maliki olduğum gayrimenkul satışı sürecinde iletişim, pozitif yaklaşım, sonuç odaklılık ve müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşım gösteren Devrim Hanım'a teşekkür eder, bundan sonra ki iş ve özel hayatında sağlık, mutluluk ve başarı dilerim....

Ahmet Kızıltan

Devrim hanım beraber çalıştığımız süre boyunca baştan süreci çok şeffaf güvenilir şekilde yönetti kendisiyle çalıştığım için memnunum bundan sonra ki süreçlerde çalışmaya devam etmek istediğim bir danışmandır....

Melike Altunkaynak

Devrim hanımın davranışlarından dolayı çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Duran Karakoyun

Devrim Hanımdan ev kiraladık çok memnun kaldık ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz....

Figen Karaman

Devrim Hanım çok hızlı ve ilgiliydi çok teşekkür ederiz...

Ergün Altun

Değerli Remax Arge ailesi; Devrim Hanımın hızlı aksiyonları ile daireme kaliteli bir kiracı bulmuştur. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim....

Mualla Çolak

Sevgili Devrim hanımın nezaketi, iletişimdeki güçlü duruşu, güler yüzü ve çözüm odaklı olmasından dolayı çok teşekkür ederiz. Evi kiralamamızda kendisinin etkisi çok fazla olmuştur.Saygılar....

Ahmet Kotehna

Dairemi satışa koyduktan 2 gün sonra kaporasını alıp satışını yaptı. Tüm bu süreçte göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.

Gizem Okan

Devrim Hanım'dan gayet memnun kaldık. Ev konusunda çok yardımcı oldu, Teşekkür ediyorum kendisine.

Abdullah Aydeğer

Sayın Devrim Yıldırım hanıma dairemi kiraya vermek için uğradığımda tanıştım ve iş disiplini öz güveniyle kendisinden memnun kaldım. Memnuniyeti her şeyin başlangıcı olduğunu bildiğim için tekrar kiracım çıktığında uğradım ve en kısa sürede dairemi yine kiracıya vermeme yardımcı oldu. Firmanıza ve Devrim Hanımın iş disiplinine teşekkür ederim. Saygılarımla....

İlknur Koç

Beklentilerimizi gereğince karşıladığımız aklımdaki soruların bizden önce düşünüldüğü için Devrim Hanım'dan çok memnun kaldık. Allah hayırlı işler versin

Dilara Sarıkuşcu

Devrim hanım çok yardımcı oldu çok güleryüzlü kendi evini bize verir gibi ilgilendi kendisinden çok memnun kaldık..

Sezai Aydın

Gösterilen ilgiden ve pozitif yaklaşımdan çok memnun kaldık zamana uyum ve harcanan emek için teşekkür ediyoruz.

Touran Devetzioglou

Devrim Hanım gerçekten işinde çok iyidir. Hiç birşey gözünden kaçmaz, en ince detaya kadar ilgilenir. Mülküme hızlıca kiracı buldu, tüm işleriyle ilgilendi. Satışını da hızlıca ve sorunsuz bir şekilde en iyi koşullarda yaptı. Kendisiyle çok iş yaptık, daha da yapacağız..

Nursel Vural

Güler yüzü ve ilgisine çok teşekkür ederim.Mesleğinde başarılar.

Mustafa Tarım

Evim hızlıca kiraya verdi sonra evimi satmak istedim bu kadar hızlı ve doğru müşteri bulunabileceğini hiç beklemiyordum sorunsuz ve hızlı bir şekilde doğru alıcıları bulabilen tanıdığım en doğru kişi Devrim yıldırım diyebilirim kendisine tekrar teşekkür ederim.

Deniz Burak İşten

Bizimtepe Aydos Sitesinde dairemin hem önce kiralama hemd satış sürecinde sizlerle çalıştığım İçin çok memnun oldum.Sizlerle güven içinde bir süreç yaşadım .Her şey için çok teşekkür ederim.

Haluk Temel

Ev Alım satım kiralama gibi tüm işleriniz için benim için tek görüşelecek kişi Devrim hanım dır.Kendisinin hoş görüşü konu hakkındaki bilgi deneyim ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde 2 günde çözümlenemeyen işlerimizi Devrim hanım yarım günde çözümledi.Kendisine tüm başarılı çalışmaları ve işlerimizdeki destekleri için şimdiden çok teşekkürler

İsa Demir

Devrim hanıma ev tutma sürecindeki ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

Eda Korkmaz

Devrim hanımın Güler yüzü samimiyeti daha önce yaşadığımız tecrübelerden çok farklıydı.Bizimle ve mal sahibi arasındaki diyalog onun sayesinde çok iyi ilerledi.Evdeki eksiklikler ve buna benzer bir çok sorun bizzat Devrim hanımın kendi uğraşıyla çözüldü.Bizde rahatça evimize taşındık onu tanıdığımız İçin çok mutluyuz.

Ahmet Sacit Okutucu

Kendimden bile dürüst, hem alıcıyı hem satıcıyı, hem mal sahibini hem kiracıyı düşünen çok Çalışkan ve asla pişman olmayacağınız Remax Sancaktepenin bir numaralı emlak danışmanı bir hanımefendi dir.

İpek Xlacar

Devrim hanım kiraya verme sürecinde oldukça atak hızlı ve girişken davranıp en uygun şekilde sözleşme imzalanmasını sağlanmıştır

Kadir Gül

Devrim hanım kiralık ev bulmam konusunda yardımlarınız için çok teşekkürler güler yüz ve hızlı dönüşlerimiz için teşekkür ederim mesleğinizde başarılar dilerim

Ahmet Çakıcı

Devrim hanıma ev tutma sürecindeki desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

Gökhan Terzi

Bizimtepe Aydostaki dairemizi çok hızlı işleme döndüren Devrim hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Abdullah Aydeğer

Remax arge firmasına öncelikle teşekkür ederim devrim hanım göstermiş olduğu ilgi alaka ve yakınlığınla ben kendi iş yerimdeki yakınlığı gördüm dairemi kiraya vermek istediğimi ilettim sağ olsun 2.gün gibi kısa bir sürede kiraya verdi şirketimiz ve ben devrim hanıma minnettarız

Fatma Usta

Bizimtepe aydosta daire kiraladım devrim hanımın ilgi alakası için teşekkür ederim

Kamil Alpaydın

güler yüzlü ve hızlı dönüş için çok teşekkür ederiz çok memnun kaldık

Emre Demirkıran

Devrim hanıma göstermiş olduğu güleryüz ilgi ve anlayışı İçin teşekkür ederiz

Hüseyin Yılmaz

Devrim hanıma ilgi ve alakası İçin teşekkür ediyorum.Samimiyet ve iş tecrübesi içinde tebrik ediyorum

M.fatih Aydın

Devrim hanıma ilgi ve alakası İçin çok teşekkür ediyorum.

Salih

Bizim tepe aydostaki dairemizi tez zamanda kiraladığı için çok teşekkür ediyorum.

Ghazaleh Mohammedzadeh

We are very pleased with Devrim’s servis be sure to come to you if we want buy a house.Thank you very much.x

Ekatarina Petuskova

We rented an apartment in Rings.Devrim help us in this things.She is very smail, clever And kind.Thanks for your joke.We very glad to meet her.We wish Devrim and Re/max Succses and pleasure clients.

Ozan Serkan

Bir gayrımenkul danışmanından beklenenin çok daha ötesinde yardım alabildiğimiz bir danışmanımız oldu Devrim Hanım. Teşekkürlerimizi sunuyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Gülden Tokgöz

Mükemmel son derece profesyonel, nazik, kibar, ilgili her detaya hakim.

Hakan Erkuş

Devrim hanım gerek güler yüzüyle gerekse anlayışı ve sıcak tavrıyla ev tutmamız sürecinde bize çok yardımcı oldu.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Ercan Erten

Bizimtepe Aydostaki dairemizi sorunsuz hızlı bir şekilde işleme döndürdüğü için Devrim hanıma teşekkür ederim..

Erhan Okur

Devrim Hanım, müşterisine ilgili, a dan z'ye konunun her yönünü anlatan, işine oldukça hakim, günün her saati yanınızda olup sizlere cevap veren, profesyonel birisi. Kendisinden çok memmun kaldım.

Kasım Koç

İlgi ve yönlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

Tuncay Çakıcı

Devrim hanım ilginiz, alakanız güleryüzlüğünüz, yönlerdirmeniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum..

Adalet Polat

profesyonel ve güleryüzlü hizmet anlayışından çok memnun kaldım. teşekkürler

Adalet Polat

güleryüzlü ve güvem veren hizmet anlayışı medeniyle devrim hanıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Emine Akkuş

Devrim yıldırım hanımefendi den çok memnun kaldık.Başarılarının devamını dileriz.

Taner Tezcan

Devrim hanımın yakınlığı ve konuya hakimiyeti Remax Argeyi seçmemizdeki en büyük etkendir.Her adımda tarafımıza eksiksiz bilgilendirmiş ve konunun hızlı ilerlemesini sağlamıştır.

Inayet Temel

İlk kez ev kiralarlarken en büyük şansımız Devrim Hanımdı.Kendisi hem profesyönel hem de insani yaklaşımı güler yüzüyle ; tüm zorlukları hızlıca atlatmamızı ve takıntılarımız olmasına rağmen hepsine hızlıca çözüm bulup bize yardımcı oldu. Kendisine çoook teşekkür ederim. Bundan sonra gayrimenkulle ilgili hertürlü işimde ilk kendisinin dürüst, geniş fikirli çözüm odaklı fikrini alacağim.

Yıldız Balpınarlı

Devrim hanım profesyonel yaklaşımıyla 6 ay markette bekleyen evimi, kendi portföyüne alarak çok kısa zamanda kiralamıştır.Samimi, tutarlı ve bilgi birikimiyle benden tam puan almıştır.Kendisini tanımaktan çok memnun oldum.

Tolga Tarık Tiryaki

Hızlı giden sorunsuz bir satıştı. Teşekkür ederim.

Özal Çeçen

Devrim hanım sayesinde aradığımız Evi çok kısa sürede bulduk.insani açık sözlü, güler yüzlü, dürüst bir danışman.Devrim hanım her şey için teşekkürler.

Erkan Ülker

Zorlu ev satma sürecimizde bize yardımcı olduğunuz için devrim hanım çok teşekkür ederim.

Elif Arslan

Oglumun adasi olan sevgili Devrim hanim. Yolumuz kesiseli 10 gun kadar oluyor ve biz icimize sinen evi sayesinde bulduk, tasinmak uzereyiz. Kendisini aradigim ilk gunden itibaren bir kez bile sorularim cevapsiz kalmadi, bir kez bile enerjisi dusmedi. Ustelik alani olmadigi halde bile sorunlarimiza ictenlikle yardimci olmak icin cabaladi.cokkk tsklr

Sevim Bakar

Devrim Hanım işini severek yapan, sözünde duran, geç saatlerdeki aramalarımıza dahi cevap veren, kendisi ile alakalı olmayan sorunumuzun çözülmesine bile yardımcı olan takdire şayan bir danışman. Profesyonellik ve insanlık bir arada. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Erdal Üstündağ

Devrim hanımı tanıdıktan sonra emlak ofislerine dair olan tüm fikirlerim değişti.Şehir dışına taşınacağımdan dolayı Remax Akından Devrim hanım ile evimin kiralanması çok kısa sürede gerçekleşti..Anladımki kendimi kandırmışım.Devrim hanım işini seven, takipci, saygılı ve tam anlamıyla işinin hakkını veriyor.Kendisine çok teşekkür ediyorom.

Tarik Kıyan

Dairemin cok kisa bir surede satisini gerceklestirdikleri icin Devrim hanima ve Remax'a cok tesekkur ederim .

Yakup Çiftçi

Gayrimenkulümüzün kiralaması sırasında göstermiş olduğunuz çaba ve sağladığınız müşteri memnuniyeti için teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.

Mustafa Toğaç

Devrim Hanımın yaklaşımı, portföyüne hakimiyeti gayet memnun edici. İlgili olması pratik zekası etkileyici.

Samet Akin

Sıkıntısız desteğinden dolayı kendisine teşekkür ederim. Hiçbir konuda sorun yaşamadık. Adı gibi kiralamada Devrim yaptı.

Taliha Temizyüz,

Devrim hanımla çalışmak fırsatı buldum çok memnun kaldım güler yüzü ve tecrübeli oluşu beni mutlu etti tşkler Devrim hn

Bülent Dağıtmaç

Devrim Hanıma çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Muharrem Demi̇r

Dairemi satın aldım.Memnun oldum.Tanıştığımıza sevindim.Saygılarımı sunarım.

Fatih Akgüneş

Satmak üzere verdiğimiz dairemizle ilgilenen Devrim hanımla bu vesileyle tanışmış olduk. Bu süreçte ilgi ve alaka ve beklentilerimizi karşılamış olduğundan kendisine teşekkür ederim.Böyle bir ihtiyacımız olduğunda tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

Halil Uyanık

Anadolu yakasında uzun süredir devam eden ev arama sürecimiz Devrim Hanım'ın uğraşları sonucunda son buldu. Ev sahibi ile anlaşma sürecinde göstermiş olduğu pozitif çaba nedeniyle kendisine çok teşekkür ediyor ve meslek hayatında başarılar diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.