Vaktiniz En Değerli Naktiniz, Nakitinizi Boşa Harcamayın! Gayrimenkul İşleriniz İçin Bir Telefon Yakınınızdayım...


R E M A X  L O T U S  

C İ R O 

B İ R İ N C İ S İ

2019 - 2020 - 2021 - 2022


TÜRKİYE TOP 20

WORLDWIDE ve GLOBAL'de TOP100Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Altayçeşme Mah. / Maltepe Kordonboyu Mah. / Kartal Suadiye Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Zümrütevler Mah. / Maltepe

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2018

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2022

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. Bu eğitime katılan RE/MAX'liler etkili sunum yapabilmek için gerekli teknikleri öğrenirler. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Yasin Açıkgöz portföyünde 22 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 22 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

E******* E*******

Yasin bey ve Büşranıma ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.Zor dönemde iyi iş çıkardılar.

Nezahat Gürkaya

Yasin Bey ile çalıştığım için çok şanslıyım, daire alırken harika bir satış süreci yönetiyor aldıktan sonrada kiralama işlemlerimi sorunsuz halletti. Çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim..

B******* E*******

Mutlu ve memnun müşteriler yaratmak Yasin Bey'in işi. Gerçekten işini profesyonelce yürüten bir gayrimenkul danışmanı, tüm süreçte haklarımı koruyup yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

M******* D*******

Kiralama sürecimin başından sonuna tüm sorularımı yanıtlayıp, her şeyi çözümleyerek ilerlediğiniz için teşekkür ederim. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Erdal Efe

Harika bir alış, satış danışmanı ve asistanı ikisi inanılmaz ilgili mükemmel, çok teşekkürler

Sait Özolu

Yasin Bey ve Büşra hanım çok çalışkan ve ilgililer kendilerine teşekkür ediyorum

Ömer Oflu

Yasin Bey ve Büşra hanım'ın yardımları, ilgisi ve alakası için çok teşekkür ediyorum

Temel Kurt

Uzun zamandır gayrimenkülümü Yasin bey sorumluluğuna bıraktım. Çok kurumsal ve profesyonel. Çok memnunum

G******* Ç*******

Evimi satmaya karar verdiğim andan itibaren Yasin bey ile çalışırken, profesyonellerle çalıştığımı hissettim. Sektör bilgisi ile birlikte çok doğru yönlendirmeleri oldu ve evimi tam istediğim gibi sattım. Bu süreçte Büşra Hanım da işini titizlikle yaptı. Teşekkürler!

Cemil Yıldırım

dairemi güvenerek teslim ettiğim gözümü asla arkada bırakmayacak tek kişidir yardımlarınız için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...

Kübra Erden

yasin bey' e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.İşini çok titizlikle yapan bir danışmandır.

İskender Aslan

Danışman yasin açıkgöz sayesinde evimi kiraladım.Kendilerinden çok profesyonel bir destek aldım. Kendileriyle bir daha çalışmak çok isterim .

Hatice Mazı

Baya bir süredir daire arıyordum.Kime sorsam referans olarak yasin açıkgöze yönlendirdiler.İşini titizlikle yapan danışmanlardan birtanesiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Selvi Suiçmez

Yasin Bey'in dairemi 15 gün gibi bir sürede sattığınız için çok teşekkür ederim.İşinizi olabildiğince en hızlı yapan bir danışmansınız.

Belgin Uzunçam

Bahçelievler de aradığım daireyi en hızlı şekilde bana sunan tek gayrimenkul danışmanı Yasin Açıkgöz, başarılarınızın devamını dilerim.

Emine Çelik

Çok profesyonel ekip, çok içten iletişim.Satış kararı verdiğim günden, işlem tamamlana kadar tüm süreçte bu güveni hissettim.Teşekkür ederim.

Taner Lüle

Saygılı ilginiz ve işinizde ki titizliğiniz için çok teşekkür ederim.Dairemi 1 ay gibi bir sürede sattınız.

Hemrin Çiftçi

İlgi alaka çok iyi Yasin bey ve Büşra hanım hızlı iş çözme işe olan bilgileri ile hiç sorun yaşamadım özelikle de güven vermeleri oldukça başarılı

Yunus Turkdil

Saygılı, ilgili, güleryüzlü ve güvenilir hizmetiniz için teşekkür ederim.

Hakan Arslan

Yasin Bey ile birçok defa gayrımenkul alım-satım süreçlerinde ailecek birlikte çalışma fırsatımız oldu. Bu süreçlerde bize karşı göstermiş olduğu yaklaşım ve alaka her zaman bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Hem alım hem satım işlerinde her zaman müşterisinin haklarını gözeterek süreçleri sonlandırma konusunda desteğini hissettirmiştir. Kendisi bizim için sıradan bir çözüm ortağından ziyade, artık bir nevi aile dostu olmuştur :) Bu vesile ile son satınalım sürecindeki yardımları için yine teşekkür ederiz...

Muhammad Hazwan

Yasin bey'e kiralama süreci boyunca göstermiş olduğu titizlik ve şeffaflıktan dolayı çok teşekkür ederiz .

S******* İ*******

Kazanç odaklı değil müşteriyi kazanma odaklı bir çalışan bu sebepten ötürü kendisini takdir ediyorum başarıların devamını diliyorum

Can Arık

Evi bulurken başından sürecin sonuna kadar uzun süredir rastlamadığım kadar iyi bir hizmetle karşılaştım. Kendisine her konuda ilgisi ve yardımı için teşekkür ediyorum.

Tuntul Dede

Dairemi gözüm arkada kalmadan güvenerek emanet ettiğim tek kişi, emeğin ve yardımların için çok teşekkür ederim..

Nimet Gürbüz

Yasin Bey, müşteri beklentilerini çok iyi bilen ve buna göre aksiyon alan uzun süredir çalıştığım portföy danışmanımdır. Evimi kısa sürede kiraya verdi, bundan sonra da birlikte çalışmak dileğiyle... İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Gökhan Gültekin

Her konuda çözüm odaklı ve yatırımlarını esirgemeyen Yasin Bey'e teşekkür ederim..

Ahmet Kalaoğlu

Uzakta olduğum için dairemi satacak bir danışman ararken referanslarla Yasin Bey'e ulaştım. Bu süreçte gözü kapalı dairemi emanet edeceğim bir gayrimenkul danışmanı kendisi.. İlgisine ve emeğine çok teşekkür ederim.

Mehmet Alır

Hem mülk sahibinin hem kiracının haklarını göz önünde bulundurarak güleryüzle verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim. Yasin bey ve bizimle ilgilenen ilgisini eksik etmeyen büşra hanıma çok teşekkür ederim.

İbrahim Yıldız

Yaklaşık 1 haftalık bir sürede tüm işlemşeri sorunsuz bir şekilde halletmemizi sağladığınız için teşekkürler.

Simay Tekinşen

Yasin Bey daha önce dairemizi satmıştı. Başka bir dairemizi kiralarken de ilk aradığımız isim kendisi oldu. En iyi şekilde bizi yönlendirdi ve kısa bir sürede dairemizi kiraladı. Çok teşekkür ederim..

Kemal Tekinşen

Yasin Bey ile tekrar iş yaptığımız için çok mutluyum. Başarılı bir danışman hızlı sonuç demektir. Kendisine başarılar diliyorum

Hasan Kısa

Daireyi beğendikten sonra Yasin Bey'in prosfesyonel yaklaşımı ile süreci baştan sonra sorunsuz bir şekilde halletim. İstediğim daireyi bulmanın mutluluğunu yaşıyorum. Teşekkürler Yasin Bey iyi ki sizinle çalışmışız. Tebrikler..

Yaşar Kuzubaşoğlu

Dairemizi satacak gayrimenkul danışmanı ararken referanslar üzerine tanıştığım Yasin Bey ile çalışmaya başladık, corona dönemi olması sebebiyle çalışmalarına devam etti, 1 ay gibi kısa sürede dairemin satışını gerçekleştirdi. Çok teşekkür ederim başarılarınızı devamını dilerim..

Özden Özbıyık

Yasin bey’e profesyonelce yaklaşımından, ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Başarılı bir süreç yönetti çok memnun oldum.

Beyza İrem Pekşen

Yasin bey kriterlerime uygun daireyi doğru analiz ederek hızlı bir şekilde sonuçlandırdı kendisinden ilgisinden, alakasından çok memnun kaldım, teşekkürler..

Halis Arslan

Selamun aleyküm Yasin bey, İstmarinadaki dairemizin satışında gösterdiğiniz güzel esnaflık yakın ilgi sıcaklık ve samimi gayretlerinizden dolayı çok mutlu oldum. Çalışmalarınız, yapıcı üslubunuz ve nezakatiniz gayet güzeldi. İlginize dürüst davranışlarınıza çok teşekkür ederim. Hayırlı işlerinizde Allahtan hep başarı dilerim. Selam ve dua ile.

Vahidreza Nağmeddin

Uzun zamandır daire arayışımız vardı bizi bu konuda bölgede uzman kişi Yasin Bey'e yönlendirdiler, arayışımızı anlattığımızda bize geri dönüşü hızlı ve profesyonelce oldu tüm süreci başarılı bir şekilde yönetti.İlgisine ve sağladığı müşteri memnuniyeti için çok teşekkür ederim.

İskender Aslan

Ne kadar, çetrefilli ve yorucu bir süreç olsada, sonunda müşteri memnuniyetinin gerçekten hakkını verdin

Yahya Tataroğlu

Kiralama sürecinde ki yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim..

Oya Özsarı Altınöz

Söyleyecek en önemli cümlem, memnun olduğum. Yardımlarınız, destekleriniz ve güleryüzünüz için teşekkür ederim, başarılar.

Hatice Kurtoğlu

İlgilerinden dolayı Yasin beye teşekkür ederim Çok yardımcı oldular gerçekten Sizlerde güvenebilirsiniz

Nuri Affetmez

Yasin Bey işine cok hakim kendini geliştirmiş bir gayrimenkul danişmani kendisinden aldigimiz hizmetten çok memnun kaldik. Başarilarinizin devamini dilerim.

Süreyya Can

Daireme iyi bir kiracı bulduğun için teşekkür ederim.

Ali Yurter

15 günde hızlı bir satış süreciyle dairemi sattığın için teşekkür ederim, başarılar dilerim.

Selin Uysal Afacan

Yasin Bey'in çalışma şekline güvenerek dairemi ona teslim ettim oda kısa sürede işleme çevirdi, çok teşekkür ederim.

Betül Pancar

Hızlı bir kiralama süresi gerçekleştirdik, bize destek olduğunuz için teşekkür ederim.

Ahmet Özdemir

Hızlı ve başarılı bir satış oldu, İstmarina projesinde ki profesyonelliğini tebrik ediyorum, çalışkan bir danışman arayanlar Yasin bey'e ulaşmalı.

Oktay Göktaş

Proje çalışan bir danışman olarak Yasin bey'in hakimiyeti çok güzel, kısa sürede dairemin satış işlemini gerçekleştirdi. Başarılar dilerim

Eftal

Çok şanslıyız ki ev arama sürecimizin en başında Yasin Bey le tanışma fırsatımız oldu. Kendisi ilk andan itibaren profesyonel yaklaşımı ve yardımlarıyla çok kısa sürede, aradığımız evin daha güzelini daha uygun bir fiyata alabilmemizi sağladı. Süreçte en küçük bir prüz yaşamadan tapumuzu aldık.

Kaan

Yasin Açıkgöz Profesyonelliği her konuda bilgeliği, dürüstlüğü ile ön plana çıkmış, sizin iyiliğinizi istiyen en önemliside güvenilir bir kişidir, iyiki kendisiyle tanıştım sizi gerçekten düşünen temiz kalpli insandır, umarım dahada iyi yerlere gelirsiniz, çok teşekkür ederiz.

Cigdem Koc Balkaya

Yasin bey cana yakın, işinde titiz ve sorun çözücü tavrı ile güven veren bir emlak danışmanı. Başarılarının devamını dilerim

Alper

Evini satamayan ya da kiralayamayan henüz Yasin bey ile tanışmamış demektir.

Mişel Kul

İşini severek yapan, genç, dinamik birisi. Çalıştığımız süre boyunca kafamda ki bütün soruları eksiksiz cevapladı, güvenilirliği yüksek bir danışman.

Ahmet Karabacak

Yasin Acikgoz e tesekkur ederim. Mulklerim ile ilgilenmesi ve hizli bir sekilde kiralamasi samiyet, guleryuzu beni fazlasiyla mutlu etti. Bundan sonra ki butun gayrimenkul islerimde hic dusunmeden ve suphe duymadan arayacagim tek kisi...

Can Yüce

İşinde titiz, güleryüzlü bir arkadaş, başarılarının devamını dilerim

Rabia

Yasin bey sayesinde emlakçılara olan ön yargımı kırmış durumdayım güler yüzü ilgi alaka ve güvenilirliğiyle kolayca istediğim muhitten ev bulabildim tabii ki yaptığı kolaylıklar da cabası kendisine tekrar teşekkür ediyorum darısı satın almalara diyorum ve bol kazançlar diliyorum

Necla Algan

Başarılı, dikkatli, özenli bir beyefendi, teşekkürler.

Harun Külcü

Yasin bey EMLAK danışmanlarına karşı olan güvensizliğimi terse çeviren profesyonel, güvenilir, çalışkanlığıyla bende inanılmaz iz bıraktı. Bundan sonra ki daire alış ve satışlarımda ve kiramalarım da tek EMLAK danışmanı dostum olmuştur. Genç dinamik özgüvenli sorun çözen yapısıyla çok daha başarılı yerlere gelecektir eminim.allah yolunu açık etsin

Salim Evyapan

Tebrikler ve teşekkürler.

Metin Küçükbalcı

Yasin bey, işini takip eden, müşteri beklentisini çok iyi anlayan ve ona göre araştırmasını yapan bir danışman olması sebebiyle kesinlikle tavsiye ederim. Beklentimin altında bir sürede, iyi bir kiracıya evimizi verdi. Kendisine teşekkür ederim.

Gökhan Arslan

yasin bey işine üst düzey önem gösteren, profesyonel yaklaşımı ile kendisine ve remaks ailesine güven duymamızı sağlayan tam bir profesyonel, 1haftalık kısa bir sürede kiralama sürecini yerine getirmesi kendi profesyonelliğinin bir göstergesidir, kendisine ve remaks ailesine teşekkürlerimi sunarım

Erdal

Yasin açıkgöz çok başarılı bir personel 1 haftada evimi kiraya verdi ilk evimizde o verdi iyi bir kiracı buldu çok tşk Yasin re/max ailesi böyle bir personel çalıştırdığınız için sizede çok teşekkürler

Temel Kurt

Danışman Yasin AÇIKGÖZ aracılığıyla evimi kiraladım.Çok profesyonel ve hızlı hizmet aldım.10 senedir 5 emlakçı ile çalıştım ilk defa bu kadar profesyonel ve kaliteli bir danışman gördüm.

Ahmet Hasırcıoğlu

Yasin bey çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı. Her şey çok pratik ve hızlı gerçekleşti. 2 hafta içerisinde daire satımını yaptık. İhtiyaç halinde kendisiyle bir kez daha çalışmak isterim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.