-BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR... DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMET...1976 İstanbul Taksim-Cihangir doğumlu olup 1 erkek çocuk babasıyım. Etiler Turizm Otelcilik Anadolu Lisesinden sonra 1995-1999 yılları arasında Amerika'da Royal Caribbean Cruise Lines ta çalıştım. Askerliğimi Afganistan^da NATO mensubu olarak tamamladım.6 yıl özel ingilizce öğretmenliği yaptıktan sonra bir firmada ithalat/ihracat müdürü olarak görev aldım. Marmara Üniversitesi Turizm Rehberliği ve Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi okudum. 2016 yılından beri aralıksız RE/MAX bünyesinde müşterilerime hizmet etmekteyim. Müşteri memnuniyeti en öncelikli felsefemdir.Benimle çalışanlar bunun rahatlığını yaşarlar...

ALDIĞIM EĞİTİMLER:
RE/MAX Kariyeriniz - Barış KILIÇARSLAN
RE/MAX Temel Tapu - Gökhan KARAHAN
RE/MAX SUCCEED- Mustafa SÜZMEN
RE/MAX Alıcı Eğitimi - PAUL VİNCENT
AOF EMLAK YÖNETİMİ 2 YILLIK

ALDIĞIM ÖDÜLLER
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2020

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Erdal Turan portföyünde 28 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 28 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fatma Altay

İstanbul'da oturmamıza rağmen Çanakkale'deki arsamızın satışını verdiğimiz Erdal bey güzel çalışmalar yaparak arsamızın satışını sağladı.Kendisi ile Lapseki ve Umurbey'deki diğer arsalarımızın satışı için çalışmaya devam ediyoruz.Başarılarının devamını dileriz.

Namik Bektaş

Gerçekten işini iyi yapan bir danışman her konuyu en ayrıntısına kadar anlatıyor ikna kabiliyeti yüksek güler yüzlü tesekkur ediyorum kendinisne

Ali Kul

Kendisine bizimle yakından ilgilendiği için bizi toprak sahibi ettiği için çok teşekkür ederim, nazik kibar sözünde duran bir beyfendi, emlak sektöründe sizin gibi düzgün insanları görmek özlediğimiz bir şey, iyiki varsınız teşekkürler

Emine Tazegül

Ümraniye'deki dükkanımı kısa sürede arayışımıza uygun kiracı bulmamızı sağlayan Erdal bey ile yıllardır çalışıyoruz.Her işimizi hem kısa sürede hem de herkesin iyiliğine olacak şekilde profesyonelce yönettiğini çok iyi biliyoruz.Gönlümüz rahat sizinde rahat olsun istiyorsanız kendisi ile çalışabilirsiniz.

Ayşegül Gül

Erdal bey sayesinde tüm ihtiyaçlarımıza uygun ticari mülk kiralama imkanı bulduk.Bizim adımıza bütün süreçleri profesyonelce yürüttü.Mülk sahibini kontrat imzalarken gördük.Hersey çok güzeldi.Biz çok memnun kaldık.

Serkan Demirtaş

Yıllardan beri kendisi ile çalışıyorum.Nerede bir mülkümün satışı yada kiralanması olursa kendisi hiç mesafeyi düşünmeden işimizi hızlı şekilde çözer.Bugüne kadar kiracılarımız çıkmadan yeni kiracılarımız hazır oldu.Hatta biz artık kiracıları bile görmüyoruz.Erdal bey sağolsun her işimiz ile ilgileniyor.Satılık işlemlerimizde de zaten vekaletnamemiz var.Güven ilişkili çalışmalarımız devam etmektedir.

İbrahim Arslan

Bugüne kadar çalıştığım tüm danışmanlardan farklı bir tarzı olan Erdal bey ile çalışma imkanı bulduk.Bize hiç birşey bırakmadan bütün süreçleri çok hızlı bir şekilde tamamladı.Muallakta ve havada bırakmaması işini sıkı takip edip hızlıca sonuca ulaştırması çok memnuniyet verici.Bol kazançlar dilerim.

Bayram Temur

Çanakkale'de bulunan satılık arsamı kısa zamanda İstanbul'dan yöneterek yine İstanbul'da bulunan birine sattı.Bütün işlemleri hızlı bir şekilde bitirdi.Hiç Çanakkale'ye gitmeden İstanbul'daki Ümraniye Tapu Müdürlüğü'nden işlemlerimizi tamamladı.Arsa konusunda uzman ve bilgili bir profesyonel gayrimenkul danışmanı olduğunu ve her konuda güvenerek içiniz rahat bir şekilde kendisini tavsiye ederim.Çanakkale ve Şile de bulunan diğer mülklerimi de kendisine verdim.Başarılarının devamını dilerim.

Davut Fikirli

Yeni evleniyoruz, eşimle ilk evimizi tutmak için arayıştayken yolumuz Erdal Bey ile kesişti ve iyi ki öyle olmuş. Kendisi çok profesyonel ve ilgiliydi. Güleryüzlü ve güvenilir yaklaşımıyla kafamızdaki bütün endişelerden kurtulduk ve sürçeleri oldukça hızlı ilerleterek evimizi tuttuk. Hem sözleşme öncesi hem de sözleşme sonrasında bizimle sürekli iletişim halinde kalarak destek olmaya devam etti. Her şey için tekrar teşekkür ederiz.

K******* C*******

İ highly recommend Mr. Erdal bey. He is very professional at his work, i wanted to rent my home and he made everything done, from finding people, making agreement, make sure i know all the details.

Meltem Metioğlu

Erdal Bey'in verdiği bilgi ve güven sayesinde yeri bile görmeden Şile-Ağva bölgesinde yatırım yaparak imarlı bir arsa aldık. Senenin son haftası perşembe günü anlaştığımız yerin tapusunu ertesi gün gibi 24 saatte tapu satışı yetiştirdi. Hızlı ve profesyonel olduğu çok belliydi. Satıcı ile olan diyalogları da karşılıklı güven ilişkisine dayandığı çok belliydi. Tapu satışı olduktan sonra Erdal bey beni belediyeye kadar götürerek tüm işlemleri hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Bundan sonraki tüm işlerimizde yine kendisi ile çalışmaktan memnun olacağız. Her şey için samimiyetiniz için yorulmadan her şeye yetişip güzel hallettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Selçuk Özel

Şile Ağva bölgesinde satmak istediğimiz yerlerimiz vardı. İnternette araştırma yaparken Ağva'da birçok emlakçı tanımamıza rağmen hem RE/MAX olduğu için hem de bölgede gerçekten deneyimli ve hakim olduğu için Erdal Bey'e ulaştık. Karşılıklı fiyat analizi yaparak satış için yetkilendirdik. Kendisi de kısa zamanda gerçekten bütün işleri hızlı çözerek arsamızın satışını gerçekleştirdi. Güven vermesi, sohbeti, bilgili olması, bölgeyi ve konusunu çok iyi bilmesi bizi ayrıca memnun etti. Bundan sonrada kendisi ile çalışmalarımız devam etmekte olup güvenilir adres olarak her zaman tavsiye ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Cihan İlanlı

Tüm hizmetler için çok teşükkür ederiz.

Gülizar Çetin

Erdal bey ile işlerimiz çok çabuk tertemiz bitti.Teşekkürler.

İsmet İskender

Arayışımıza uygun yeri bize bulduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Mevşer Sönmez

Mülk sahibi olarak bizim yerimize tüm süreçleri bizi ve karşı tarafı gözeterek sonuçlandırdığınız için teşekkürler...

Fahrettin Kerim

RE/MAX kalitesi ve profesyonelliği ile samimi ve içten hizmet aldık. Tekrar görüşmek üzere...

Musa Sancaktar

Ticari mülkümüzün kiralanması hususunda bize çok yardımcı olmuştur.Kaliteli danışmanlık ve duruş için çok teşekkür ederiz.

Sevil Süslü

İçten ve samimi hakkaniyetli ve her iki tarafın ortak noktasında hepimize çok yardımcı oldunuz.Emeklerinize sağlık.

Kadir Has

Erdal bey sayesinde düşünmeden karar verdik.Herşey için çok teşekkür ederiz.

Süleyman Hanağası

10 gün içerisinde dairemizi tüm kriterlerimize uygun kiracı ile kontratımızı yaptı.Bu kadar seçici ve hızlı çalışma için teşekkür ederiz.

Tenzile Şimşek

Ne aradığımızı gayet net şekilde anlayarak bize gösterdiği tek daireyi hızlı ve profesyonel şekilde kiralamamıza yardımcı olduğu için Erdal beye çok teşekkür ederiz.

Ahmet Turan

Erdal bey dükkanımızı kısa zamanda doğru kiracıya verdi.Aramızdaki tüm uzlaşmaları profesyonel şekilde yürütüp iki tarafın gayet mutlu sıcak iletişim kurmasını sağladı.Başarılarının artarak devamını dileriz.

İlker Pulat

Ticari dükkan arayışımızı hızlı şekilde çözümleyip iyi bir mülk sahibi sahip olmamızı sağladığınız için çok teşekkür ederiz.

Halil Turgut

Çakmak'ta bulunan dükkanımızın kiralama işlemini başarılı şekilde yapmıştır.Kendisi ile çalışmaya devam ediyoruz.

Emin Selim

Erdal bey sayesinde ihtiyaçlarımızı karşılayacak dükkanımızı bulmuş olduk.Çalışmalarına ve profesyonel iş bilirliğine hayran kaldık.Herşeyi biz söylemeden düşünerek halletti.Çok teşekkür ederiz.

Abdurrahman Beyter

Daha öncede yine dükkanımızı Erdal bey kiraya vermişti.Kiracımızın çıkacağını beyan edince hızlı şekilde çalışarak arada kira kaybımız olmadan yeni kiracıyı hazırladı.Bu piyasada hızlı ve güvenilir hizmet bulmak kolay değil.Kendisine tüm hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ayşegül Şahin

Erdal bey sayesinde hizmet sektörümüze uygun kiralama faaliyeti gerçekleştirdik.Mülk sahibine vermiş olduğu güvenden dolayı mülk sahibi bizi bile görmeden kiralama işlemi hızlı bir şekilde bitti.Sonuç odaklı ve hızlı çalışmasından dolayı kendisini tebrik ederim.

Mustafa Bektaş

Sultanbeyli'de bulunan dairemizin satışını kısa sürede ve beklediğimiz fiyattan satışını gerçekleştiren Erdal bey, bütün süreçleri bizim için kısa sürede ve kolaylaştırarak sonuçlandırdı.Tüm emek ve hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Zehra Aydoğan

Erdal bey sayesinde ev sahibi olduk.Bize o kadar çok yardımcı oldu ki, tapu işlemlerinden sonra bizimle belediyeye kadar gelip beyan işlerimizi de halletti.Herşey o kadar onun sayesinde kolay ve güzel oldu.Hepimize hayırlı bereketli olsun.Çok teşekkürler...

Gafur Soyer

Erdal bey sayesinde bütün işlerimiz hızlı bir şekilde bitti.Biz de hiç bir şey ile uğraşmadık.Herşey için teşekkür ederiz.

Bekir Güney

Kendisini çok uzun zamandır tanırım.Yaptığı bütün işleri profesyonel şekilde her iki tarafı da gözeterek yapar.Güvenilir ve iş bitirici yapısı vardır.

Oğuzhan Kütük

Erdal bey sayesinde dükkanımız kısa sürede kiraya verilmiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Erdal Akkuş

Aratışımıza uygun ticari mülk bulduğu ve tüm işlemleri kolaylaştırdığı için Erdal Turan beye çok teşekkür ederim.

Ahmet Yıldırım

Tüm mülklerimizin alım satım ve kiralama işlemlerini başarıyla sürdürmektedir.Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Mizgin Bıçakçı

Erdal beyden 3 yıl önce yine yer kiralamıştık.İşlerimizin yoğunluğu sebebiyle ilave yere ihtiyaç duyduk.Kendisi bizim neye ihtiyacımız olduğunu iyi analiz ettiği için kısa zamanda bize çözüm üretmiştir.

Aykut Durdağı

Gerçekten profesyonel şekilde kiracılı dairenin sunumundan tüm işlemlerin tamamlanmasına, banka kredi süreçlerinden tapu işlemlerine kadar tüm resmi evrak ve mevzuatları bilgili ve çabuk kısa zamanda satın almamızı sağlamıştır.Kendisine tüm emeklerinden ve verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederim

Duran Toldarı

Tüm haklarımızı gözeterek kısa zamanda kira kontratımızı hazırlamış olup mal sahibi ve kiracı ilişkisini çok takdirle yönetmiştir.Başarılı biri ile çalıştığımız için mutluyuz.

Nesime Fatmagül İnan

Erdal bey evimize eksper yapıp bize söylediği fiyattan kredi işlemleri de dahil olmak üzere ilk ayda evimizin satışını ve tapusunu yapmıştır.Bu piyasada bu kadar hızlı ve profesyonel bir danışmanla çalıştığımız için çok şanslıyız.Emeklerinize sağlık.

Deniz Karabina

Daha öncede kendisini tanıdığım için yine kendisi ile çalışıp hızlı sonuca ulaştık.Her zaman güvenilir dürüst hızlı ve sonuç odaklı çalışmalarından dolayı kendisini tebrik ederim.

Halil Turan

Daha öncede başka yerimi kiraya vermişti.Bu sebeple yine kendisi ile farklı bir ticari mülkümüz için çalıştık.Yine mutlu sona hızlıca ulaştık.Düzgün kiracı seçtiğini bildiğimiz için kiracı seçimlerini her zaman kendisine bırakıyoruz.Başarılarının devamını dileriz.

Ahmet Metin

Erdal abi bize kısa zamanda istediğimiz gibi bir dükkan ve mülk sahibi bulup bütün detaylar ile gayet güzel ilgilendi.Hemen işlemleri yapıp dükkanımıza geçip çalışmaya başladık.Candan ve samimi yaklaşımları içinde ayrıca teşekkür ederim.

Abdurrahman Beyter

Erdal bey sayesinde kendimizin 3 ay veremediği ticari dükkanımız 10 gün içerisinde kurumsal bir kiracı tarafından kiralandı.Bu kadar hızlı ve profesyonel çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.Bundan sonra kendisini gayrimenkul danışmanı olarak, dostlarımada aynı şekilde gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim ...

Merve Eraslan

Ataşehir'de arayışımıza uygun evin kiralanması için profesyonelce hizmet ve kali̇teli̇ servi̇s aldik.Erdal beye herşey i̇çi̇n tüm aşamalarda bi̇zi̇mle olduğu i̇çi̇n çok teşiekkür ederi̇z.

Muradiye Kartav

İlgili ve sonuç odaklı yardımlarınız için teşekkür ederim 🙏🏾

Nezahat Demirtaş

Her zamanki gibi en kısa zamanda ticari mülkümüzü güzel bir şekilde kiraya verdiği için teşekkür ederiz.

Secde Mertcan Aydın

Erdal bey sayesinde arayışımıza uygun bir ticari mülkün kiralama işlemlerini hızlı ve adil bir şekilde hazırladı.Emekleri ve hizmetleri için kendisine çok teşekkür ederim.

Selahattin Sumeli

Erdal Bey ile bir dükkan kiralaması için görüştük. Orası bize uygun olmasa da kendisi bize başka bir RE/MAX ofisindeki portföyü sunarak dükkan kiralamamıza vesile olmuştur. Başarılarının devamını dilerim.

Reyhan Söylemez

Şile bölgesinde uzun zamandır yer arıyorduk.Fiyatlar ve piyasa koşulları çok değişken olduğu için bir yer alamıyorduk.Erdal bey sayesinde içimize sinen çok güzel bir yer satın aldık.Kendisine hizmetleri ve profesyonel davranışları için çok teşekkür ederiz.

Rıdvan Akbalık

Sektöründe uzmanlaşmiş profesyonel deneyimi sayesinde sonuca odaklı çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım Başarılarının devamini dilerim

Arif İsen

Biz mülk sahibini ve mülk sahibi de bizi hiç görmedi.Bütün süreci profesyonelce yönetti.İlk defa bu kadar her konuda işimiz kolay oldu.Emeklerine ve hizmetlerine çok teşekkür ederiz.

Hakan Zengin

Daha öncede evimizi Erdal Bey sayesinde vermiştik. Girişinden çıkışına kadar her konuda işini gerçekten özverili ve severek yaptığını gördük. Bundan dolayı kendisi ile tekrar çalışıp kiracımız çıkmadan yeni kiracımız da hazır oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla her türlü gayrimenkul alım-satım-kiralama işerinizde profesyonel bir gayrimenkul danışmanı.

Yaşar Güngül

Daha öncede oturduğum evi değerinde ve kısa sürede sattığı için diğer dairemin satışı içinde yine kendisi ile çalıştık. Ailemizin benimsediği bir kişilik olan RE/MAX City Gayrimenkul Danışmanı ERDAL TURAN Bey ikinci dairemin satışını hem fiyat hem zaman açısından güzel bir şekilde gerçekleştirdi. Ankara'dan direk tapuya imzaya geldim. Tüm kredi ve ödeme işlerini çoktan hazırladığı için aynı gün paramızı alıp imzaları atıp tekrar Ankara'ya dönebildik. İster kendiniz gelin isterseniz vekalet verin kesinlikle kendiniz gibi güvenilir bir aile danışmanı. Kendisini tanımaktan onur gurur duyuyorum. Her şey için çok çok teşekkür ederim değerli dostum.

Ömer Tortun

Erdal Bey sayesinde oturacağımız eve sahip olduk. Tüm kredi süreçlerinde bize her konuda yardımcı oldu. İnsan ilk evini alırken gerçekten çok zorlanır ve endişe eder. Böyle bir gayrimenkul danışmanı ile tüm endişe ve tereddütlerimizi adım adım giderdi. Hiçbir sorun yaşamadan artık bizimde bir evimiz oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz. Umarım tekrar paramız olursa yine kapısını çalarız Erdal Bey'in.

Özge Toy

Erdal bey sayesinde firmamıza gereksinim duyduğumuz yeri kiraladık.Teşekkürler

İsmail Erdem

İşyerimizle güzel bir şekilde ilgilendi.Kiracımıza ve bize çok yardımcı oldu.Teşekkür ederiz.

Halil Turan

İş yerimi kısa zamanda hızlı bir şekilde kiraya verdiği için teşekkür ederiz.

İsmail Akkoç

Daha öncede Erdal bey ile çalışmıştık. Kendisinden memnun olduğumuz için tekrar onunla çalıştık ve kısa zamanda arayışımıza uygun kiracı adayı ile talebimize karşılık verdi. İş takibi ve profesyonelliğine daha öncede şahit olmuştuk. Aynı şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Tk Sağlık Turizm Limited Şirketi

Defalarca yeri görmemize rağmen her defasında tüm detaylar için çok yardımcı oldu.İki tarafın da tüm hakları gözetilerek işini yapan biri.Memnuniyetimizi bildiririz.

Mehmet Yeğin

Tüm işlemleri gayet başarılı ve profesyonel olarak gerçekleştirdi.Mülk sahibi ile her konuda uzlaşmamızı güzel bir yönetim sergileyerek sonuçlandırdı.Başarılarının devamını dileriz.

Taner Şahin

Acil şekilde arayışımıza hızlı yanıt vererek tüm işlemlerimizi hızlı bir şekilde sonuçlandırdı.Kiracı çıkarken bütün aidat vesaire tüm hepsini halledip bize tertemiz teslim etti.Çok teşekkür ederiz emeklerinize sağlık.

Serhat Yol

Hizmetinden ve profesyonel danışmanlığından çok memnun olduk.Tekrar görüşmek üzere.

Akbulut İrfan

Daha önce arsa alımı yaptığımız Erdal beyden bu sefer satış konusunda destek aldık.Kendisine her konuda teşekkür ederiz.

Serkan Demirtaş

Daha önce mülklerimizin kiralanması ile ilgili çalıştığımız Erdal bey vesilesi ile Şile'de tarla alımı yaptık.İşlemler bir gün kadar kısa zamanda sonuçlandı.Kendisine çok teşekkür ederim.

Sezin Seyhun

Mülkümüzü kısa zamanda istediğimiz tüm kriterlere uygun kişilere kiraya verdiği için çok teşekkür ederiz.Bundan sonraki tüm çalışmalarımızda yine kendisini tercih edeceğiz.Başarılarınızın devamını dileriz.

Şerife Tüzen

Mülk sahibi ile aramızdaki tüm diyaloğu gayet profesyonel şekilde sonuçlandırarak hızlı bir şekilde sonuçlandırmıştır.Teşekkürler.

Nezahat Demir

Ticari mülkümüzü kısa zamanda isteğimize uygun şekilde kiraya verdiği için teşekkür ederiz.

Ahmet Yıldırım

Erdal bey sayesinde hızlı ve pürüzsüz bir iş yapabilme imkanı bulduk.Kendisine emeklerinden dolayı müteşekkiriz.

A******* A*******

Remax danışmanımız Sn. Erdal TURAN'ı hem alışta hem de satışta tecrübe ettimizden dolayı çok memnunuz.Kendisine tüm emeklerinden ve tecruberini bizimle paylaştiğından dolayı teşekkür ederim.

Ayşe Kurt

Erdal bey işinde hem çok hızlı hem de çok güvenilir, kendisine çok teşekkür ederim. Artık benim de işini düzgün yapan güvenilir bir emlak danışmanım oldu.

Osman Kara

Evimizi kısa sürede tüm kriterlerimize uygun bir aileye kiralama yaptığı için Remax City Gayrimenkul Danışmanı ERDAL TURAN beye hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Birsen Alemdar

Bizim için ev sahibi ile tüm pazarlık ve görüşmeleri güzel bir şekilde sonuçlandırdığı için ERDAL TURAN beye teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Duygu Yeğin

Herşey çok hızlı ve gayet profesyonel bir şekilde yapıldı.Dükkanımızı sorunsuz şekilde kiraladık.Herkese hayırlı olsun.

Halil Turan

Dükkanımı hızlı ve güvenilir kiracılara verdiği için Remax City Gayrimenkul Danışmanı Erdal Turan'a tüm hizmetlerinden dolayı memnuniyetlerimi sunarım.

A******* Ş*******

İşin ehli. Tebrik ediyorum kendisini. Biz şahsen çok memnun kaldık. Teşekkürler

S******* A*******

Gayrimenkul danışmanı olarak hem bilgili hemde bölgeye hakim müşteri odaklı saygılı dürüst bir insan. Güvenle çalışılabilir Arsa satışımız sorunsuz gerçekleşti Kendisine teşekkür ediyorum

Fikret Özdemir

Görüp görebileceğiniz en dürüst samimi ve işini en doğru adaletli şekilde yapan bir emlakçı. Eğer iş yapacaksanız hiç tereddüt etmeyin derim 🙏🏼

Mevşer Sönmez

Çok seviyeli düzeyli işine önem veren Ve müşterisini koruyan düzgün bir insan olarak Erdal bey Taidigima çok memnun oldum

Zukhra Atamuratova

Erdal bey sayesinde Pendik bölgesinde site içerisinde güzel bir daire kiraladık.Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

N******* D*******

Yukarı Dudullu bölgesindeki işyerimi hızlı ve sorunsuz şekilde kiraya verme işini yaptığı için Erdal beye teşekkür ederim.

Metin Kaya

Yukarı Dudullu Modokonun yakınında işyeri kiralaması için bize çok yardımcı oldunuz.Problemsiz profesyonel şekilde şeffaf bir süreç işlettiniz.Hizmetinize çok teşekkür ederiz.

Ümit Tercan

Erdal bey bizi dinleyerek ihtiyacımıza uygun işyerini kısa zamanda bulup tüm işlemleri gayet kolay şekilde tamamladı.İyi bir mülk sahibi ve kiracı ilişkisi sağladı.Herşey için teşekkür ederiz.

Abdullah Gül

Tüm gayrimenkul yönetimimizi çok profesyonel ve güvenilir şekilde yöneten Erdal bey dükkanımızı kısa zamanda kiraya vermiştir.

Nazim Yılmaz

Hızlı bir şekilde işlerimizi tamamladı.Bu kadar işine hakim olup güven verdiği için teşekkür ederiz.

Gül Malik

Emlak sektöründe dürüst güvenilir bir danışman.Konuya vakıf ve işleri nasıl yöneteceğine çok hakim.

Zeynep Arslan

Şeffaf bir şekilde bütün işlemleri güven vererek tamamladı.Kendisine tüm faydalarından dolayı teşekkürler.

A******* K*******

Emlak piyasasının bu kadar dar ve zor olduğu bir dönemde bize her konuda destek verdiği için teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Cemal Erdem

İlk tanıştığımız andan itibaren düzenli bilgilendirme yaparak şeffaf bir duruş göstermiştir.Kendisini tanımaktan çok memnun olduk.

Ekrem Kara

Remax Gayrimenkul Danışmanına yakışır bir şekilde her ihtiyacımızda bizi bilgilendirdi.Ne zaman istersek kendisine çok rahat ulaşabiliyoruz.Başarılarının devamını dilerim.

Halil İbrahim

Sürekli iletişim ve bilgilendirmeden dolayı çok teşekkür ederiz.Sizinle çalışmaktan her zaman mutluyuz.

Metin Yatırımcı

Bölgesine ve konusuna çok hakim olduğu her halinden belli.Bu işi hakkıyla ve güzel bir şekilde yaptığını biliyoruz.Başarılarını takip ediyoruz.

Ömer Eren

Hem iyi bir dost hem de iyi bir danışmanımız var.Kendisi ile 5 yıldır her konuda istişare ederiz.

Selçuk Metin

Kiralama işlemimizde çok yardımcı oldunuz.Çok teşekkür ederiz.

Bengi Çakmak

2 yıldır komşumuz olan Erdal beye işyerimin uzaklığı dolayısıyla evden çıkacağımı beyan ettikten kısa süre sonra ilk getirdiği sıcak samimi insanlara evimin kiralanmasını sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Nihat Can Cumalı

Kızıma yakın ev arayışında iken Erdal bey ile tanıştım.Kendisi oturduğu sitede güzel konforlu ve herşeyden daha önemlisi çok kaliteli ve aileden gibi davranan bir ev sahibinin dairesini tutmamıza yardımcı olmuştur.İşbilirliği güvenilir ve hızlı bir şekilde bütün süreçlerin yürümesinde aktif rol almıştır.Kendisinden hem ev kiralamış olup hem de kendisine komşu geldik.Herşey için gönülden teşekkürler.

Ayten Zengin

Ataşehir'deki evimizi ilk kiracıya verdi.Bu kadar hızlı ve seçerek boş kimseleri getirmeden hızlı bir şekilde evimiz kiralanmış oldu.Evimizi yabancılara kiralayan Erdal bey aktif şekilde yabancı dil bilmesi bizim şansımıza.Bu kadar donanımlı bir emlakçımız olduğu için mutluyuz.Başarılarının devamını dileriz.

Nezahat Demirtaş

Uzun süredir tüm kiralama işlemlerimi Erdal bey ile yapıyorum.Bu güne kadar 10 dan fazla kere yerlerimi kiraya verdi.Kendisi ile çalışmaya devam ediyorum.

Georgıı Aleksandrov

We rented a house very immediately.Mr. Erdal solved all the problems and provided an excellent service to us.We are very pleased to met him.He is a good person who is helping us all the time.Thank you very much.

Metin Kantarcı

İhtiyacımıza uygun bir işyeri bulduk.İşlemler hızlı bir şekilde bitti.Herşey yolunda gitti.Çok teşekkürler.

Sinan Zortaş

Daha önce babama dükkan satışı yapmış olan Erdal beyden kendim için düğün öncesi ev kiralama işlemi yaptık.Desteklerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Hüseyin Palabıyık

Dört yıl öncede evimi kiraya veren Erdal bey kiracımın çıkacağını söylemesinden itibaren birkaç gün içinde ilana bile girmeden dairemi kiraya verdi.Kendisine her konuda güveniyoruz.

İrfan Akbulut

Erdal bey ile uzun süredir arayışta olduğumuz Şile-ağva bölgesinde arsa alımı yaptık.Yer gösterimden verdiği bilgilere kadar arsa-tarla-arazi ve imar konularında gerçekten çok bilgili ve profesyonel olduğuna şahit olduk.İşlemleri kısa zamanda tamamladı.Yeni alış-verişlerde tekrar görüşmek üzere başarılarının devamını diliyorum.

Halil İbrahim Hanağası

Daha önce Erdal bey sayesinde Ümraniye'de ev almıştık.Yatırım için bize Şile bölgesinde arsa konusunda yardımcı oldu.En kısa zamanda yeni alımlar yapmayı umuyoruz.İşini güzel yaptığı için teşekkür ederiz.

Ümit Korhan

Çok kısa zamanda işlemleri hızlı ve temiz bir şekilde sonuçlandırarak gayrimenkul sahibi olmamıza fayda sağladıklarından dolayı kendilerine teşekkürlerimi borç bilirim.

Uzay Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Şirketimize verdiği gayrimenkul danışmanlık ve hizmetleri için teşekkür ederiz.

Zortaş Osman

Her daim tüm gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlerimizde yanımızda bulduğumuz Erdal beye tekrar teşekkür ederim.

Fatih Sevencan

Anadolu yakasındaki ev arayışımıza uygun bir ev bulup tüm işlemlerle titizlikle ilgilendiği için Erdal beye çok teşekkür ederiz.

Elif Alkan

Taşdelen Payidar sitesindeki evimizi kısa sürede iyi bir kiracıya verdiği için kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Zeki Arslan

Kısa sürede arsamın satışını sağladılar.Herşey için çok teşekkür ederiz.

Hasan Konur

Beğendiğimiz arsayı almamız için her türlü işlemi en güzel şekilde yönettiler.Bundan sonraki işlerimizde tekrar görüşmek üzere.

Hüseyin Sümer

Oldukça sıkıntılı geçen satış sürecimizde yılmadan bıkmadan sonuna kadar mücadele ederek sonuçlandırdıkları için emeklerine teşekkür ederiz.

Dilek Aykut

karşımıza çıkan tüm sorunlara çok satıcı olmasına hatta mülkün üzerinde haciz olmasına rağmen tüm işlemleri en güzel şekilde ayarlayıp bitirdikleri ve bizi mülk sahibi yaptıkları için çok teşekkür ederiz.

Gülcan Sümer

İşlerini profesyonel şekilde bildiklerini yaşayarak öğrendik.Başka bir gayrimenkul danışmanı bu kadar zorlu süreci böyle güzel yönetemezdi.Tüm çabalarınızla sonuca bizi ulaştırdınız.Çok teşekkürler.

Sargın Sümer

Herşey için çok teşekkür ederiz.

Ömer Faruk Aksoy

Şile bölgesinde uzmanlaşmış olduğu her halinden belli olan bir emlak danışmanı.Başarılarının devamını dilerim.

İsmail Emre Arslan

Şile bölgesi ile ilgili her konuda bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz.

Ramazan Boyacı

Erdal beyi başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederim.

Hanifi Zurnacı

Erdal beye tüm destek ve emeklerinden ötürü çok teşekkür eder hayırlı işler dileriz.

Sabahattin Yazıcı

Hem ticaret hem dostluk yapma fırsatımız oldu.Bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde yine kendisi ile çalışma arzusundayız.

İbrahim Hanağası

Erdal bey ile ilk tanıştığımızda bana benimle bir kere çalışan artık eski müşterim olur demişti.Kendisinden 2 yıl önce ev almıştık.Yine yollarımız kesişti.Artık eski müşteri olduğumuz için Erdal bey al derse alırız sat derse satarız.Ona gayrimenkul konusunda bilgi ve deneyimine sonuna kadar güveniyoruz.

Nazlıcan Hanağası

Bundan sonraki tüm gayrimenkul alım satım ve kiralama işlemlerimizde Erdal bey ile çalışmaya devam edeceğiz.Herkese tavsiye ederiz.

Şerif Tabak

Erdal beyi sadece telefonda görüşerek tanıdım.Kendisi bana gerçekten güven verdiği için ilk başta yeğenime vekalet verecekken, Erdal beye vekaletimi vermeyi tercih ettim.Arsamı kısa zamanda satıp ödememi anında hesabıma yolladı.Her konuda güvenilir bir danışman bulmak bu devirde imkansız ama ben buldum.Herkese güvenilir danışman olarak tavsiye ederim.

Mehmet Reşat Öztürk

Piyasanın gerçekten çok karışık ve zorlu olduğu bu günlerde insanın konusunda deneyimli ve güven veren bir gayrimenkul danışmanına daha çok ihtiyaç duyuyor.Sizlerde konusunda uzman ve tecrübe sahibi doğru bilgili insanlar ile çalışın.Erdal beyin tüm gayrimenkul işlerinizde sizlere profesyonel destek vereceğinden emin olabilirsiniz.

Saadettin Çelebi

Tüm alım-satım, kiralama ve kat karşılığı, projelerden satışlara kadar her konuda vakıf bir gayrimenkul danışmanı bulduğumuz için mutluyuz.Kendisi artık bizim için aileden biri gibi oldu.Tekrar yeni işlerde görüşmek üzere...

Güngör Aykut

Erdal bey ile bir arsa vesilesi ile tanıştık.Kendisi hiç yılmadan mesafelere takılmadan sonuna kadar her konuda bize çok yardımcı oldu.Kendisine hayırlı bereketli işler dilerim.Kazancı bol olsun.

İsmet Şentürk

Bir arsa vesilesi ile tanıştığımız Erdal bey ile hem Şile bölgesindeki hem de İstanbul'daki mülklerimiz için çalışmalarımız devam ediyor.Kendisine başarılar dilerim.

Kurtuluş Işık

Kısa zamanda ihtiyaçlarımıza uygun ticari bir yer temin etmesinden dolayı Remax City mensubu değerli danışman Erdal Turan beye huzurlarınızda çok teşekkür ederim.

Birkan Metin

Yeni kuracağımız işletmemize uygun yer bulduğu ve tüm süreçleri gayet başarılı ve kolay bir şekilde yönetip sonuçlandırdığı için kendisi ile çalışmaktan çok memnun olduk.Başarılarının devamını dileriz.

Gürkan Köksöken

Bir tanıdık vasıtası ile kendisine ulaştığım Erdal bey sayesinde kısa zamanda arayışımıza uygun dükkanı bulduk.Yardımlarından ve şeffaf davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

E******* A*******

Yine çok kısa zamanda dairemizi sattığına yeniden şahit olduk.4 yıldır bizi hiç yanıltmadı.Herşey için çok teşekkürler.

Adem Bulut

Erdal bey ile sürekli çalışıyoruz.Yine yeniden isteğimize uygun bir kiracı bulduğu için kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Eda Akkuru

Erdal bey ile tüm ihtiyaçlarımıza uygun bir ev bularak artık düğün işlerine rahatça odaklanabiliriz.Bize bu konuda çok yardımcı oldu.Herşey için çok teşekkür ederiz.

B******* K*******

Yıllardır tüm mülklerimizin kiralama ve satış işlemleri için çalıştığımız Erdal bey yine çok kısa zamanda evimizi kiracıya rağmen satmayı başarmıştır.Özellikle bu konudan dolayı kendisini ayrıca tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Çiğdem Gücük

Gönül rahatlığıyla kiracıları bile görmeden mülklerimizin kiralanmasını sağlayan ve tüm konularda bize yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.Başarılar.

Mustafa Yasin

Uzun zamandır işimize uygun bir işyeri arayışımız vardı.Erdal bey ile bu sorunu çok hızlı ve tertemiz bir şekilde çözdük.Tüm yardımlarından dolayı minnettarız.

Ahmet Yıldırım

250m2 işyerimizi daha önce kiraya veren Erdal bey sayesinde ikinci işyerimizi de kiraya verdik.Teşekkür ederiz.

E******* Ö*******

Erdal bey sıcak yaklaşımı,piyasa bilgisi ve en önemlisi dürüst yaklaşımı ile hem satıcı hem de alıcı arasında çok iyi bir köprü kurarak güzel bir yatırım yapmamıza vesile oldu. Herşey için teşekkürler yeni portföylerde görüşmek üzere.

Serkan Demirtaş

Sevgili Erdal bey yıllardan beri tüm mülklerimiz ile ilgilenmeye devam edip dükkanımızı yine yeniden güzel bir şekilde iyi bir kiracıya verdi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Burak Akgöz

Erdal bey sayesinde çok güzel bir dükkan bulduk.Herşeye çok yardımcı oldu.

Fatma Yaman

Ümraniye'deki evimizi kiracı çıkar çıkmaz iyi bir kiraya verdiği ve önceki kiracıyıda Erdal bey sayesinde bulmuştuk.Her iki kiracıdan da çok memnunuz.

Hasan Koca

Erdal bey sayesinde mülk sahibi ile aramızı çok iyi bir şekilde bulduğu ve evdeki boyadan kombiye kadar her şeyimizle ilgilendiği için kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.Bundan sonra tüm ihtiyaçlarımızda kendisi ile irtibatta olacağız.

Yaşar Güngül

Ümraniye İstiklal mahallesinde bulunan dairemizi görmeye getirdiği ilk müşteriye satışımızı sağladığı için Erdal beye teşekkürler.

Betül Memiş

Eminevim aracılığı ile birkaç ev ile teşebbüste bulunmamıza rağmen kısa zamanda tüm işlemlerimizi Erdal bey tamamladı.Sayesinde arayışımıza ve şartlarımıza uygun evi satın almamıza aracılık ve destekleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

Kerim Ömercepoğlu

Şile ilçesınde bulunan arsamızın satışı konusunda bize çok yardımcı olduğu için Erdal beye çok teşekkür ederiz.

Emre Yılmaz

Hayatımızda ilk defa birikim yapıp yatırım yapmak için İstanbul Şile Bucaklı köyünde bize arayışımıza uygun bir arsa satın almamıza vesile olduğu için Erdal beye canı gönülden teşekkürler.

Turkıshcare İthalat İhracat Limited Şirketi

Uzun zamandır istediğimiz gibi bir dükkan bulamadığımız bir durumda iken internette güzel bir dükkan gördük.Erdal beyi aradığımız gibi gelip bize dükkanı gösterdi.Kira konusunda ve mülk sahibi ile anlaşmamızda bize çok yardımcı oldu.Aynı gün kira kontratımızı yaparak bize anahtarları teslim etti.Herşey için çok teşekkür ederiz.

Malik Abdullah Gül

Erdal beyden satın aldığım bu 4. dükkan oldu.Kiraya verme konusunda yine kendisi ile çalışmayı tercih ettim.Benim bile beklediğim kiradan daha değerinde ve kaliteli kiracılar ile kısa sürede kontratımızı yaptı.Başarılarının devamını dilerim.

Mizgin Bıçakçı

Çok acilen taşınmamız gereken bir anda Erdal bey sayesinde 250m2 komple katı kiraladık.Kendisine her konuda çok teşekkür ederim.

Ahmet Yıldırım

Ticari mülkümüzü çok güzel bir şekilde kiraya verdiği için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Berna Nur Canlı

Evimizi kısa sürede hızlı bir şekilde kiraya verdiği için Erdal beye çok teşekkür ederiz.

Harun Bülbül

Arayışımıza uygun ev temin ettiği için Erdal bey sayesinde çok güzel bir ev bulma imkanımız oldu.İşlerin kolaylaşmasında çok yardımcı olmuştur.

Süleyman Balcı

Erdal bey sayesinde Şile Göçe köyündeki arsamızın satışını gayet kolay bir şekilde sorunsuz gerçekleştirdik.Kendilerine herşey için çok teşekkür ederim.

Sevgi Keskin

Şile Göçe köyünde çok hoşumuza giden bir arsa bulduk.Bize herşey için çok yardımcı olan Erdal bey bu arsayı almamızda çok katkısı oldu.Teşekkürler...

Ufuk Can

İşyeri ihtiyacımı çok kısa zamanda çözümlememe vesile olduğu için ve herşeyin çabucak sonuçlanmasını sağladığı için Remax City Gayrimenkul Danışmanı ERDAL TURAN beye teşekkürlerimi borç bilirim.Başarılarının devamını dilerim.

Güven Çelikkaya

Yardımlarından ve hizmetlerinden dolayı değerli Remax City Gayrimenkul Danışmanı Erdal Turan beye teşekkür ederiz.

Erdal Akkoçoğlu

Kısa sürede ikinci ofisimide çok güzel şekilde kiraya verdiği ve tüm çalışmalarından dolayı Erdal beye çok çok teşekkür ederiz.

S******* A*******

Profesyonel bir şekilde ekspertizi yapılarak tüm süreçler hızlı bir şekilde yönetildi.Bize hiç bir çabaya gerek kalmadan tüm organizasyonu çok güzel şekilde hazırladı.Erdal bey sayesinde değerinde ve güzel bir ev satın alma imkanımız oldu.Herşey için gerçekten yürekten çok teşekkürler.

Nezahat Demirtaş

Erdal bey yıllardır tüm mülklerimizin kiralama süreçlerini başarıyla yönetiyor.Kiracıları görmemize bile gerek kalmadan bütün işlemleri ve seçimleri gayet başarılı yapıyor.Kendisine başarılar ve kolaylıklar dilerim.

İbrahim Değer

Kiralık daire bulmanın çok zor olduğu bir dönemde Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçerken Erdal bey sayesinde bu sıkıntıları çok kısa zamanda kolayca aştık.Her ihtiyacınızda elinden gelen tüm kolaylıklar ile her zaman yanınızda olması güven veriyor.Başarılar dilerim.

Anıl Özten

Erdal bey sayesinde kısa zamanda kiracı olayımızı çözümlemiş olduk.Herşeyi bizim uğraşmamıza gerek kalmadan kısa zamanda bizim için kolay olacak şekilde halletti.Teşekkür ederiz.

Bekir Sami Sindiraç

Bütün zorluklar ile hiç yılmadan uğraşarak mülk sahibi ile bütün pürüzleri hallederek nihayetinde ticari bir dükkan tutmamıza vesile olduğu için Erdal beye çok teşekkür ederim.

Saliha Usta

Bütün herşeyin yolunda gitmesini sağlayarak Ümraniye'de bulunan dükkanımın kiralama işlemini başarı ile sonuçlandırdığı için Erdal beye ve Çiğdem Hanıma çok teşekkür ederim.

Arife Coşkunırmak

Erdal beyin güvenilir hoşgörülü yaklaşımından deneyimli iletişiminden profösyonel çalışma anlayışından çok mennun kaldık 3 ay gibi kısa sürede dublex dairemizin satışını sorunsuz gerçekleştirdi insan ilişkilerinde çok başarılı kendisine çok teşekkür ediyoruz bol kazançlar dileriz

Damla Subasi Ozten

Erdal Bey bize kisa zamanda bir kiraci buldu. Gercekten insanin kendisinin ugrasmasina degmeyecek bir sureci o kadar hizli ve bizim icin kolayca halletti ki. Tesekkurler :)

Selin Seval

Kendisiyle 2. Sefer dükkanımızı kiraya verdik ve yine hızlı bir şekilde sonuç aldık. İlgisi, tecrübesi ve özverisi dükkanımız ve dairelerimiz her boşandığında bizi kendisine yönlendirecektir yine. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Birkan Öztürk

Güzel ve kolay bir kiralama olayımız oldu.Her şey çok muntazam ve düzgün şekilde halledildi.Teşekkürler.

Necati Belen

Erdal bey çok kısa zamanda bize düzgün bir kiracı buldu.Bütün işleri kolayca halletti.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Abdulkadir Kamiloğlu

İletişimi güçlü, başarılı bir profesyonel gayrimenkul danışmanıdır.

M******* Ç*******

Kısa sürede istediğimiz evi bulmamız konusunda çok yardımcı oldu Erdal Bey, desteğiniz için teşekkür ederim.

İsmail Akkoç

Erdal enerjik ve güvenilir yaklaşımı ile ofisimi kısa zamanda kiraladi.Bunu yaparken en uygun kiracıyı bulmak için gerektiğinde insiyatif kullanarak benim karar vermeme de çok yardımcı oldu.Bu nedenle kendisi ile yeni işlerde de çalışmaya devam ediyoruz.

Arif Reyhan

Erdal beye çok teşekkür ediyorum ilk ticari dükkanımı tutmama vesile oldu ilgi ve alakası normal emlakçılar gibi değil sağolun varolun

Özgür Şahin

gayet profesyonel şekilde ticari mülkümüzün satışını gerçekleştirdiği için Erdal beye ve Remax City personeline çok teşekkür ederiz.

Tuna Belen

Taşdelendeki evimizi çok kısa sürede iyi bir kiracı ile buluşturduğu ve tüm özverili çalışmalarından dolayı değerli Remax City danışmanı Erdal beye çok teşekkür ederim.

Özlem Sönmez

Çok kısa sürede arayışımıza uygun bir ev sunduğu için çok mutlu olduk.Erdal beyin başarılarının devamını dileriz.

Tamer Sahin

Gayet memnun kaldım teşekkürler

Kenan Kaptan

Erdal Bey ile yeni tanıştık. Kendisi bu işi sevdiği her halinden belli. Seviyeli, bilgili ve gerekli bilgileri istemeden veren bir profesyonel. Bu şekilde insanlara yaklaşımı sayesinden işler her zaman yolunda gider. Kendisine sağlıklı ve bol kazançlı günler diliyorum.

Elif Alkan

Birkaç yıldır defalarca Erdal bey ile alım satım kiralama işlemlerimiz oldu.Bütün işlemlerimizde sorunsuz devam ediyoruz.Kendisi ile halen çalışmaya devam etmekteyiz.Başarılarının devamını dileriz.

Malik Gül

Erdal bey ile bu ay 4. dükkan alım işlemimizi gerçekleştiriyoruz.Kendisi nokta atışı müşterinin ne istediğini anlayıp ona göre uygun şartlarda iki tarafın da kabul edilebilir noktasında gönül rızasıyla işlemleri gerçekleştirmektedir.Kişiliği ve karakteri içinde ayrıca teşekkür ederim.

Ömer Eren

3, 5 yıl önce tanıştığım Erdal bey ile o zaman dükkanımızı kiraya vermişti.Kasım ayında bir başka dükkanımızı tekrar verdikten sonra 3 tane dükkanımızın satışı konusunda kendisini yetkilendirdik.Sayesinde mülkümüzü güzel bir alıcı ile buluşturdu.Kendisiyle her zaman yeniden çalışmayı umuyoruz.

Abdullah Gül

Erdal bey sayesinde 3 adet dükkan alımı yaptık.Kendisi bütün süreçte profesyonel şekilde işini en güzel şekilde yaptı.Hem güvenilir, dürüst, profesyonel olmasının yanısıra bir dost sıcaklığında işlerimizin kolayca sonuçlanmasına yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederim.

Burak Keten

Erdal bey bütün mülklerimizin kiralanmasında ve kiracı ilişkilerimizde bizim adımıza bütün işlemler ile meşgul olmaktadır.Şu ana kadar hiçbir kiracımı görmememe rağmen bütün kiracılarımdan çok memnunum.Gönül rahatlığıyla kendisi ile çalışmanızı öneririm.

Mesut Şahin

Erdal bey tebrik ediyorum tamamıyla iş bitirici ve şeffaf çalışma stiliyle takdire şayan yatırım uzmanı. ilginiz için teşekkürler.

Enes Sezer

Erdal bey'e satış sürecini hızlandırması ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Hanife Baytekin

Erdal bey sayesinde Şile'de bulunan arsamız kısa sürede iyi bir fiyata satılmış oldu.Tüm işlemler ile kendisi meşgul oldu.Biz sadece imza attık o kadar.Kendisine yardımsever, dürüst, güvenilir, profesyonel bir çalışma yaptığı için çok teşekkür ederim.

Mustafa Yaman

Arsa satışında hızlı ve pürüzsüz şekilde işlerimizi yaptığı ve bize verdiği hizmet ve yardımseverlik için Erdal bey ve Remax'a çok teşekkür ederiz.

Dursun Aydın

Tapu işimizi tam manasıyla halletti helal olsun bundan sora emlak işimiz olursa erdal turan bey var aklımızda kendisine teşekkür ediyorum

Erden Çağlayan

Evimin satış sürecinde sonuç odaklı ve doğru yönlendirmelerinle yardımların için teşekkürler.

Ö******* K*******

Erdal bey işine hakim dürüst çözüm odaklı başarıların devamı dilerim

Yakup Arslan

Kiralık ev arama sürecimiz Erdal beyin yardımlarıyla çok kısa bir zamanda ve beklentilerimizi tam anlamıyla karşılayan bir seçimle sonuçlandı. Kendisine ilgi ve alakası için teşekkürü borç bilir, meslek hayatında başarılar dilerim.

Memet Bulut

Tüm emlak işlerimizle ilgilendiği ve ofisimizi kiraya verdiği için Erdal beyin yardımlarına teşekkür eder iş hayatında başarılar dileriz.

Murat Ur

Çok acil ev arayışıma hızlı bir şekilde çözüm üreten Erdal bey tüm işlemleri aynı gün tamamlamıştır.Yardımlarından ve hızlı oluşundan dolayı çok teşekkür ederim.

Yaşar Güngül

Gayrimenkul danışmanlığımızı ve iş takiplerimizi düzgün ve profesyonel bir biçimde yöneten ve takip eden Erdal beye buradan teşekkürlerimi sunarım.

Samet Kara

Erdal Beyin desteği ve hızlı çözümleri için tesekkür ederiz.

S******* Y*******

Erdal Bey, süreci başından sonuna profesyonel bir şekilde sürdürdü ve 11 gün gibi kısa bir sürede dairemizi pazarladı satışını gerçekleştirdik. Bu süreçte gerek ilgisi, gerekse bilgisi ile oldukça şeffaf ve net yaklaşımıyla Emlakçı önyargımızı bir nebze de olsa yıktı. Bir kez daha Remax aracılığıyla da Erdal Beye teşekkür ederim.

Nazlıcan Hanağası

Yatırım için daha önce Erdal beyden aldığımız daireyi yine Erdal bey iyi bir kiracı koyarak bize yardımcı olmuştur.Emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

İrem Akbulut

Erdal Beyin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Karınca Team

Nefiye Yaman

Şile Bucaklı bölgesinde bulunan arsamızın satışında gösterdiği destek ve profesyonel yaklaşımlarından dolayı Remax City gayrimenkul danışmanı Erdal Turan beyefendiye çok teşekkür ederiz.

İbrahim Öztürk

Erdal bey sayesinde arsa sahibi olduk.Kendisi İstanbul'da olmasına rağmen Şile'de bulunan arsanın tapu işlemlerini aynı gün içerisinde tamamlayarak hızlı ve guvenilir bir hizmet vermiştir.Başarılarının devamını dilerim.

Birdal Karasu

Erdal bey in ilgi alakasından doğru yönlendirme ve bilgilendirmesinden memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Turgut Usta

Kiralık daire ihtiyacımız vardı. Erdal beyin profesyonelce ve hızlı çözüm üreterek ihtiyacımıza cevap vermesi beni çok mutlu etti. Kendisiyle ilk görüşmemizde bana güven hissi verdi ve çabuk sonuca ulaştık. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Aynı zamanda kendisiyle komşuluk da yapacağımız için ayrıca mutluyum.

Khaetkhon Umarova

Kuzenimin yönlendirdiği Erdal bey bizimle gerçekten ilgilenerek en kısa zamanda bize çözüm üreterek uygun bir ev bulduğu için kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz..

Tahir Mutlu

Erdal bey sayesinde kısa zamanda arayışımıza uygun bir daireyi kiraladık.Hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Haşmet Taşçıoğlu

Akşam çıkacağını söylediğim kiracılı daireme sabahleyin mimar bir aile bularak bizi kısa zamanda mutlu eden Erdal beye teşekkürler

Adem Bulut

Ümraniye ana cadde üzerinde bulunan ofisimizin kiralanması sürecinde bize yardımcı olduğu ve tüm süreçte çözümler ile işimizi kolaylaştırdığı için Remax danışmanı Erdal beye çok teşekkür ederiz.

Elif Seda Turhan

Kısa zamanda istediğimize uygun bir mülk tedarik ettiği için Erdal bey sayesinde ihtiyacımızı giderdik.Teşekkürler.

Sedat Doğan

Erdal bey mülkümün kısa zamanda iyi bir kiracıya verilmesine aracılık etmiş olup profesyonel ve etik bir duruş sergilemiştir.Başarılarının devamını dilerim.

Serdar Engerek

Evimizin satışı için gösterdiği profesyonel yaklaşım ve süreci iyi yürütmesi dolayısıyla Erdal beye çok teşekkür ederiz.

Yaffa Hırsh

We are glad to know Mr. ERDAL TURAN.He was very professional while during to buy a house in Payidar Taşdelen.I bought a nice sweet home vey easily.Thanks a lot for everything.

Veysel Bayrakdar

Erdal bey sayesinde firmamıza üretime uygun bir imalathane bulduk.Tüm süreçlerde samimi içten ve profesyonel bir şekilde işimizi çözdü.Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Ömer Eren

3 yıl öncede dükkanımı Erdal bey kiraya vermişti.Kiracım çıkınca kendisini aradım ve kısa sürede bize uygun bir kiracı buldu.Şimdide satış için dükkanlarımın yetkisini verdim.Kendisine başarılar diliyorum

Ömer Sinan Furtun

Çekmeköy Taşdelen mahallesinde Payidar sitesinde arayışıma uygun bir ev satın almamda bana yardımcı olan ve her konuda desteğini esirgemeyen Erdal bey ve Çiğdem hanıma çok çok teşekkürler.

Şule Taşçıoğlu

Erdal bey ile daha önce 11 adet kiralama işlemi yapmıştık.Kendisi satıştada başarılı olduğunu dairemizi bir ay içinde satarak gösterdi.Teşekkürler.

B******* K*******

Erdal abi azimli, sıcak kanlı, bilgili günümüz de işini zor bulunacak profesyonellik ve etikle yapmaktadir. Ayrıca her daim yardımseverliği içinde ayrıca teşekkür ederiz.

Akay Durdağı

Erdal bey sayesinde uzun ve zorlu bir süreçten sonra dairemizi istediğimiz fiyattan satışını gerçekleştirdik.Gösterdiği dürüst güvenilir ve şeffaf desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Cenk Çontay

Niğde ilinde yaşayan ablamın İstanbul Taşdelen'deki dairesini satan Erdal bey sayesinde bana sadece vekaleten imza atmak kaldı.Profesyonel olduğunu tüm işlemler sırasında bize göstermiş oldu.Başarılarının devamını dilerim.

Şeyda Erdem

Taşdelen payidar sitesindeki evimi en güzel şekilde satarak bizi onure eden Erdal beye bize göstermiş olduğu ilgi alaka daynışma ve profesyonel yardımlarından ötürü teşekkürü bir borç bilirim.

Sami Ceylan

Sadece evi alim satımında değil her anında yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Gerek pratik çözümleri gerek satıştan sonraki her aşamada yanımızda olduğunuz için tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

Behçet Ahmet Aksöz

Erdal Bey samimi ve güvenilir yaklaşımı ile işinin hakkını veren biri. İşlerimizi profesyonel ve zamanında halletmesi ayrıca takdire şayan. Teşekkürler Erdal bey. Başarılar dilerim.

Mesut Yılmaz

Erdal bey sayesinde arayışımıza uygun bir gayrimenkul sahibi olduk.Tüm satış ve anlaşma süreçlerinin her evresinde bize bilgi, tecrübe ve güven verdiği ve işlerimizin kolayca halledilmesini sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamını dileriz.

Ahmet Yıldırım

Yukarı Dudullu bölgesinde ticari bir yer kiralamamıza yardımcı olduğu için Erdal beye çok teşekkür ederiz.

Serkan Demirtaş

Dükkanımızı kısa sürede iyi bir kiracıya verdiği için ve tüm yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederiz...

Halil İbrahim Hanağası

Samimiyeti ve işine verdiği önemi taktir ettiğim Erdal Bey e çok teşekkür ederim. Mevla iyi insanlar la karşılaştırsın. İyi bir danışman la çalışmaktan daha çok İyi bir dost kazandığımıza seviniyorum.

Selçuk Han Yılmaz

Şile Bucaklı bölgesinde Erdal beyden güzel bir arsa aldık.Bize her konuda çok yardımcı olmuştur.Sizde kendisi ile güvenerek çalışabilirsiniz.Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamını dileriz.

Mustafa Yaman

Değerli danışmanımız Erdal bey ile 2 senedir çalışmaktayız.Kiralık satılık tüm mülklerimizle en güzel şekilde ilgilenip değerinde en kısa zamanda sonuçlandırmasından son derece memnunuz.Bizden sonra tüm yakınlarımız artık Erdal bey ile çalışmaya başlamıştır.Kendisini yaptığı satıştan ve başarılarından dolayı kutluyorum.

N******* H*******

Bu devirde işinde uzman, güvenilir ve çalışkan insanlarla çalışmak çok zor ama biz o şanslı insanlardanız.. Tüm süreci titizlikle takip eden, işinin ehli, güvenilir adres.. teşekkürler...

Burak Timorci

Söylenecek o kadar çok şey var ki. Tanıştığımız andan yıllardır arkadaşımız gibi yakın ve sıcak hissettiğimiz Çiğdem Hanım ve Erdal beye teşekkürü borç biliriz. Bu zamanda dost az bulunurken arkamızda olduklarını bilmemiz güven veriyor.

Özlem Timorci

İlginiz, güler yüzünüz ve her seferinde hiç sıkılmadan her konuda yardımınız için çok teşekkür ederiz. Erdal bey ve Çiğdem Hanımı tanımaktan çok memnun olduk

Altan Ezber

Bize verdiği hizmet ve sunumlardan dolayı Erdal beye teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Ahmet Yılmaz

Taşdelen bölgesinde arayışımızı karşılayan güzel bir ev tutmamızı sağladığı için Erdal beye tüm kalbimizle teşekkür ederiz.

Hakan Gürsel

Evlilik hayatımıza adım atarken Erdal bey sayesinde kendimize yuvamız diyebileceğimiz güzel bir ev tutmamıza yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkürler.

Saidegül Çelik

Payidar Konaklarında bizi güzel bir ev ile buluşturan Erdal beye bu süreçte nazik ve kibar yaklaşımlarından ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Emel Bedir

Ümraniye'de bulunan evimi kısa sürede iyi bir fiyata sattığı için Erdal beye bütün yardımlarından dolayı çok minnetarım.Tüm süreç boyunca bütün bürokrasi işleri ile ilgilenip bize sadece imza atmayı bıraktı.Tekrar yakın zamanda görüşmek üzere...

N******* Ş*******

Erdal Bey vasıtası ile işime cok yakın Taşdelen’de hiç tahmin edemeyeceğim kadar güzel bir eve sahip olduk. Başından sonuna kadar bizimle inanılmaz bir performans ile ilgilendi. Bütün sorularımızı engin tecrübesi ve bilgisiyle hiç sıkılmadan, yorulmadan cevapladı.Bütün endişelerimizi güvenilirliği ile giderdi. Ayrıca ilgilenme durumu alıcı-satıcı ilişkisi tamamlanana kadar değil, alım aşaması tamamlandıktan sonra herhangi bir durumda aradığımızda da anında geri dönüş sağlıyor. Hem satıcı hem alıcı tarafında.Kesinlikle cok profesyonel.

Doğan Çiftçi

Değerli yardımlarından ve güzel bir ev tutmamıza vesile olduğu için Erdal beye çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Yavuz İşbay

Çekmeköy Taşdelen mahallesinde bize güzel bir bulmamıza yardımcı olan Erdal bey son ana kadar her şeyimizle ilgilenerek bizi çok mutlu etmiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Fatma Yaman

Ümraniye'deki ticari dükkanımı kısa sürede iyi bir kiracıya ve şirkete verdiği için Erdal bey bizi çok memnun etmiştir.Kendisi ile uzun süredir çalışmaktayız.Bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz.

Tahir Mutlu

Yaklaşık 3 yıl önce Erdal Bey'in aracılığıyla satın aldığım evi yine Erdal Bey'in vesilesi ile sattım güven ve kalite istikrarı ancak bu kadar olur. Bir danışmandan ziyade benim için bir dost ilgisi, alakasi, deneyimi, tecrübesi ile bize sadece imza atmak kaldı çok teşekkür ediyorum. Benim için danışmandan öte bir dostsunuz:) teşekkürler Erdal Bey

Gizem Yılmaz Uça

Annem ev satın almak istiyordu. Bunun için bir ev ile ilgili Erdal Bey ile görüştük. Annem evi beğendiği anda Erdal Bey hem alıcı hem de satıcının tarafında olarak bizlerin güvenini sağladı. Satın alma sürecini tamamen kendi tamamladı ve bize imza atmak kaldı. Sorduğumz her soruya yanıt verdi ve çözümler sundu. Kendisine yardımları için çok teşekkür ederiz.

Mehmet Alpar

Erdal Bey ile ev arayışım sırasında tanıştık. Kendisi oldukça ilgili, konuya hakim ve güvenilir bir danışman. Bütün işleri sizin için takip ediyor ve size sadece imza atmak kalıyor. Satın almış olduğumuz eve, kısa sürede iyi bir kiracı bulması da ayrıca övgüyü hakediyor. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Ahmet Depe

Ev kiralama sürecinde ve sonrasında bize oldukça ilgili davrandı . İşini severek yapan tecrübeli iş ahlakı olan bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum

S******* Ş*******

Alternatif çözümleri en hızlı şekilde sunan, ilgili bir emlakçı olan Erdal Bey sayesinde istediğimiz daireyi tuttuk. Ulaşılabilirliği sayesinden tüm sorularımızın cevabına hızlı şekilde ulaştık. Tekrar ilgisi ve samimiyeti için tesekkür ediyoruz.

Ercan Genç

Tavsiye üzerine Erdal beye ulaştım.Kendisi Aydınlar mahallesindeki evimi bir hafta gibi kısa sürede iyi bir kiracıya verdi.Profesyonel bir REMAX danışmanı olduğu her halinden belli.Kendisine çok teşekkür ederim.

Kenan Erboğan

Ev kiralama sürecimizde mülk sahibi ile aramızda problem olmadan her konuda çok hızlı çözüm ürettiği için tüm yardımlarından dolayı kendisinden son derece memnun olduk.Başarılarının devamını dilerim

Yasemin Ayrancı

Çekmeköy bölgesinde daire ararken Erdal bey ile tanıştık.Kendisi bütün kolaylıkları sağlayarak gönül rahatlığıyla ev tutmamızı sağladı.REMAX ile çalışmanın rahatlığını ve güvenilirliğini sonuna kadar bize hissettirdi.Kendisine ve REMAX ailesine çok teşekkür ederiz.

Meral Alkan

Kiracıları bile görmeye bile gerek duymayacak kadar güven veren ve işini son derece profesyonelce yapan Erdal bey ile çalışmaktan çok memnunuz.Her iki tarafı güzel bir dengede tutarak gayet güzel bir çalışma sergilemiştir.Teşekkür ederiz.

Murat Culhaci

Sanırım evlilik işlerinin en zor kısmı yaşamınızı idame ettireceğiniz doğru evi bulmaktır.Sağolsun biz bu konuda Erdal bey ile çalışarak çok şanslı ve rahat bir şekilde hızlıca sonuca ulaştık.O artık bizim ailemizin bir ferdi ve bir komşumuzdur.Kapımız kendisine hep açık olacaktır.Hersey için çok ama çok teşekkür ederiz.

Hasan Hoşgör

Evimize kendi evi gibi bakacak yeni evlenen çifti getirdiği için Erdal beye teşekkür ederim.Bizi hiç yormadan her şey ile ilgilendi.Gözümüz arkada kalmaz artık.Başarılarınız devam etsin.

Zehra Eryılmaz

Öğrenci yurdundan çıkıp arada ailemin gelip kalacağı okuluma yakın bir yer ararken sağolsun Erdal bey bize çok güzel bir ev buldu.Hatta kendim Hatay'da iken bile defalarca gelen servis ve eşyacılarla ilgilendi.Kendisi ile çalışmaktan çok memnun olduk.Başarılar.

Nil Başakoğlu

Sn. Erdal Turan ile yapmış olduğumuz çalışmada bize yardımlarından ötürü kendisine teşekkür ederiz.

Özgür Adsız

Beni ve tüm ailemi ev arama derdinden kurtarıp tüm süreçte yanımızda olduğu için ve bir an bile güler yüzlü yardımseverliğini kaybetmeden sabırla bize yardımcı olduğu için ERDAL TURAN'a çok teşekkür ederiz.

M******* A*******

Mülklerimizin kiralanmasında özverili ve titiz çalışmalarından çok memnun kaldığımız Erdal beye bütün emekleri için teşekkür eder başarılarının hep daim olmasını temenni ederiz.

Taha Gürbeden

Evlilik hazırlıkları yaparken nerede nasıl bir ev bulalım derken Erdal bey sayesinde mutluluğa başlangıç yapacağımız evimize kavuştuk.Kendisine çok teşekkür eder nice benim gibi yeni evleneceklere huzurlu evler versin.

H******* A*******

Evimi kısa sürede iyi bir kiracıya verdiği için Erdal beye çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Ramazan Güneş

Ankara'dan nakil olduğum İstanbul'da bizi ev telaşından kurtardığı için Erdal beye teşekkür ederim.Tüm ihtiyaçlarımızda ve sorunlarımızda bizimle beraber olmasından dolayı çok şanslı olduğumuzu bize hissettirdi.Başarılı nice işleriniz olsun.

Alper Aydın

Taşdelen Çekmeköy’de Çiğdem hanımın ve Erdal Beylerin yoğun mesaisi sayesinde evimizi tuttuk, kendilerine destekleri ve yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Yunus Yıldırım

Ev ihtiyacımızda özverili bir şekilde yanımızda olan işleri kolaylaştırıp kısa zamanda sonuca ulaştırdığı için kendilerine çok teşekkür eder, başarılarını dilerim.

Elif Alkan

Erdal bey 2 yıl önce evimi sattı ve bu vesile ile tanışmış olduk.İstanbul'daki mülklerimin benim yerime takipçisi oldu.Başarılarının devamını dilerim.

Kazım Balcı

Çekmeköy Taşdelen mahallesinde güzel ferah bir ev tutmamıza yardımcığı olduğu için Remax danışmanı Erdal beye teşekkür ederim.

Şule Taşçıoğlu

Mülklerimizin kiralanmasında ve kiracılarımızın tüm ihtiyaçlarında yanında olduğu için Erdal beye teşekkür ederiz.

Burak Çakan

Kiralık daire arayışımız varken yolumuz Erdal bey ile karşılaştı.Güzel bir site içerisinde huzurla oturacağımız bir ev temininden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Yeliz Çakan

Erdal bey sayesinde kendi oturduğum evden kiraya ikna oldum.Sayesinde güzel ferah bir evim var.Kendisine çok teşekkür eder başarılar dilerim.

Deniz Işık

Çekmeköy Taşdelen de Erdal bey sayesinde 2 daire tuttuk.Yardımlarından ve hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

T******* A*******

Erdal bey, işinin ehli, tecrübeli ve ilgili. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

G******* A*******

Erdal bey işini çok iyi yapan gerektiğinde hem alıcı hem satıcıya bütün haklarını anlatıp koruyan işinin ehli bi çalışandır.kendisine yardımları için eşim ve kendim adına çok teşekkür ederim.

Burak Bağcı

Erdal beye teşekkür ederiz kendisi her konuda yardımcı oldu ve doğru bir şekilde yönlendirdi.

Osman Güvenaltun

Erdal bey sayesinde sorunsuz bir şekilde dükkan alımı yaptık.Tapu yapılana kadar her şeyimizle ilgilendi.Teşekkür ederiz.

Hakan Zor

Bir müteahit olarak ilk defa bir emlakçı ile sözleşme vererek çalıştım.Sağolsun Erdal bey yoğun çalışmalarıyla dükkanımızın satışına vesile oldu.Bundan sonrada kendisi ile gönül rahatlığıyla çalışacağım.Emekleriniz için teşekkür ederim.ZOR İNŞAAT

Ferhat Tanrıkulu

Ev bulma konusunda bir kaç başarısız girişim sonrasında Erdal bey ile tanışıp istediğimi bir buldum. Kendisi pandemi süreci olmasına rağmen bu zaman içinde fazlası ile gerek fiziki olarak gerekse de iletişim araçları ile fazlası ile yanımızda ve yardımcı oldu. Kendisine bu ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim

E******* B*******

Erdal Bey ile sorunsuz şekilde ev tutup kontratımızı imzaladık. Evde eksik olan şeyler için de kendisi sürekli bizim için koşturuyor ve bize bilgi akışı sağlıyor. Deneyimli ve güvenilir biri olduğu kadar yardımsever oluşu ile kontrat sonrası süreçlerde de yalnız değilsiniz. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde bir çok işimizi uzaktan halledebilmemize olanak sağladığı için kendisine teşekkürü borç biliriz.

R******* A*******

Ev kiralarken ev sahibi ve kiracı arasında köprü kurma noktasında bir uzman. Soru lara net cavaplaması ve çözüm odaklı olması başarılı.

Kamil Gürler

Uzun ve yorucu pazarlık ve kredi takip süreçlerinde büyük bir özveri ve sabır göstererek güzel bir lokasyonda daire satın almamızda emeği geçen Erdal Bey sayesinde huzurla oturacağımız doğru fiyata alınmış bir ev sahibi olduk.Güvenmenin ve inanmanın zor olduğu günümüzde dürüst ve inançlı bir insan tanımanın mutluluğu içerisindeyim.Her zaman her konuda bir danışmanım var artık.Kendisine başarılar ve teşekkürler.

Yusuf Albayrak

Ümraniye Mihraç sokakta arayışımıza uygun dükkan gösteren ve her konuda yardımcı olan Erdal beye teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Hüseyin Çolak

Ümraniye'de dükkanımıza ilk kiracımızı bulan Erdal beye yardımlarından ve sıcak davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.Onunla bir kere çalışan artık hep onunla çalışır diyorum.Tüm ekibinize tekrar başarılar ve teşekkürler.

Gubilay Polat

Erdal bey den daire satın alan arkadaşım vasıtasıyla tanıştım.Kendisine İnkılap mahallesindeki kiralık dairemi verdim.Kendisi bir hafta içerisinde bizi hızlı sonuca götürdü.Kendisine teşekkür ederim.

İ******* D*******

Erdal beyin Ümraniye'de bize temin ettiği dükkandan ve bütün işlemlerdeki profesyonel desteği ve tutumları için teşekkür eder, kendisine tüm samimiyetle başarılar dileriz.

Şevkiye Kaptan

Çok saygıdeğer REMAX ARENA gayrimenkul danışmanı ERDAL TURAN beyefendi, Ümraniye ana caddede bulunan ticari mülkümüzü ikinci kere kiraya verirken yine ilk günkü titizliği ile çalışarak bizi memnun etmiştir.Kendisi artık bizim için bir aile ferdi sayılır.Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

L******* D*******

İşini hakkıyla layığıyla yapan profesyonel ekip emeklerinize sağlık... herkese tavsiye önerebileceğim emlakçı Teşekkür ederiz

Ramazan Kadir Başaran

Bir temsilciden aradığım net ve kısa cümlelerle ifade ve sonuçlandırma yetenekleri Erdal bey ve Çiğdem hanım arkadaşlarımızda mevcut. Para kazanmaktan öte müşteri odaklı yaklaşımları en hoşuma giden yönleri. Kendilerine yardım ve uğraşlarından ötürü teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Teşekkürler Remax

Selin Seval

Dükkanımızı Erdal Bey sayesinde kolay ve problemsiz bir şekilde kiraya verdik. Kendisine sonsuz teşekkürler ️

Mehmet Ali Yazıcı

Dükkanımızı hem kısa sürede kiraya vermesi hem de bizim arayışlarımıza uygun kaliteli kiracı bulması dolayısıyla Remax Arena danışmanı Erdal beye çok teşekkür ederim

Müjgan Öztürk

Erdal Bey evden beklentilerimizi ön planda tutarak yönlendirmelerini yaparken, güler yüzünü ve samimiyetini eksik etmedi bizden. İşini gerçekten severek yapan ve alanında çok iyi bir danışman. Tüm yardımlarınız için teşekkür ediyor, başarılarınızın daim olmasını diliyorum.

Kıvanç Dönmez

İşini severek yapan insanlar müşterilerini memnun bırakırlar. Ben kısa sürede mülkümü kiraladığı için teşekkür ederim. Benzer konularda tavsiye edebileceğim yegane emlak danışmanı. Tekrar Teşekkürler

İsmail Soysal

Erdal bey, sıcakkanlı, güler yüzlü, güvenilir, müşteri odaklı ve profesyonel bir danışman. Hızlı ve kolayca kiralık ev bulmamızı sağladığı için çok teşekkür ederim.

Deniz Düşmez

Erdal bey, işini severek yapıyor. müşterinin isteği doğrultusunda hareket eden profesyonel biri. Sorunsuz ev tuttum, çok teşekkür ediyorum. Çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

Ergün Çelik

Erdal bey gerçekten çok güvenilir ve profesyonel bir danışman. Bir günde olumlu şekilde işlem sonuçlandırıyor. Müşteri odaklı çalıştığı için, çok da paylaşımcı birisi. Başarılarının devamını diliyorum.

Emrullah Düngü

Dükkanımı kiraya verdi

Osman Ayas

Profesyonel dürüst samimi ve yardımsever bir şahsiyet. Çok teşekkür ediyoruz ilgi ve alakanız için.

Hasan Sezgin

Özellikle müşteri memnuniyetini Ön planda tutan ilgili ve güler yüzlü personeliyle çalışmak her zaman tercihim olur. Ayrıca ERDAL TURAN beye teşekkürler

Aziz Çiçek

Erdal Bey, Mükemmel hizmetiniz ve çözüm önerilerinizle sizinle anlaşma yaptıktan 2 hafta sonra dükkânımızı kiraya verdiniz. Hizmetiniz, profesyonel tecrübeniz ve emeğiniz icin size cok teşekkür ederim.

Şennur Gündoğan

Erdal bey, ilgi alaka ve hızlı sonuç için çok teşekkür ederim.

Ergin Kütük

Hızlı ve güvenilir bir şekilde dairemizi sattığı için Erdal beye teşekkürlerimi sunarım.

Yasar Önder

Erdal bey müşteri ilişkileri konusunda oldukça profesyonel, teknik çalışan; müşteriler arasında denge kurmayı bilen, ve işini severek yapan bir danışman. Teşekkür ederim.

Nalan Erbaş

Detayli anlatim, müşteri haklarını koruma, samimiyet muhtesemdi.. Tesekkurler.

Nurgül Mirzaloğlu

Erdal beye sahibi olduğum daireyi satış işini yükledik sağolsun varolsun son derece titiz ve özverili bir çalışma ile kısa sürede dairemi sattı ve bu süreçte de hiç benim aramama gerek kalmadan her aşamada en küçük detaya kadar bilgi paylaştı gerçekten mesleğini layığı ile yerine getirenlerden çok teşekkür ediyoruz kendisine

Kenan Kaptan

Erdal Bey müşteri ilişkileri konusunda oldukça profesyonel ve teknik çalışan bir danışman. Kısa zamanda dürüst ve güvenilir bir şekilde hizmet gerçekleştirmiştir. Teşekkür ederiz

Özgehan Beyer

Erdal Bey, Mükemmel bir perfomans göstererek kiralık dairemize güvenilir bir kiracı buldu. Kendisi gerçekten işinin profesyoneli olduğunu gösterdi. Bundan böyle diğer dairelerimize kiracı bulurken kendilerinden başkasıyla görüşmeyeceğimi ve herkese tavsiye edeceğimi belirtmek isterim.

Ayşegül Şahin

Erdal Bey' e ev kiralama sürecindeki ilgisi, istek ve düşüncelerimize tercümanligi, ev sahibi ile sıcak diyalog kurmamızı sağlaması ve ofisteki samimi, güler yüzlü ev sahipliğinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim

Mustafa Özcan

Bir dostumuzun tavsiyesi ile gittiğimiz Erdal Bey ile dairemizi kiraya vermesi için görüştük.Aynı gün içerisinde kiraya vermesi bizi çok çok şaşırttı.başarılar diliyorum.

Türkan Özcan

Remax kalitesi ile Erdal beyden gerçekten güzel bir sunum ve hizmet aldık.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Medine Soysal

Erdal beyi hizmetinden önce kaliteli duruşu ve güven vermesi, kişilerin ihtiyaçlarına uygun bir dinleyiş sergilediği için tebrik ederim.Bu piyasada gerçekten bu denli güvenilir kişilere rast gelmekten mutlu oldum.Başarılar

Cevriye Uzbay

Samimi içten ve dürüst bir şekilde bize ev kiralayan Erdal bey evi kiraladıktan sonrada tüm herseyimize yardımcı oldu.kendisine çok teşekkür ederim

Beyhan Şimşek

Şimdiye kadar birçok emlakçı ile çalıştık ama hiç bu kadar rahat ve güvende kendimizi hissetmemiştik.Erdal bey tüm yüreğiyle bizim ailemizden biri oldu.Her daim başarılarını dilerim

Necmiye Güzel

Ümraniye bölgesinde ev bakarken denk geldiğimiz Erdal bey tüm ihtiyaçlarımızı dinleyerek bizi tek bir eve götürdü ve biz bu evi tuttuk.Onunla çalışmak bu kadar kolay gerisini siz takdir edin.Teşekkürler

Mustafa Uzun

4 yıldır Erdal bey ile çalışıyorum.Kiracıları benim yerime o seçer ben keyfime bakarım.

Emin Bektaş

Erdal beye çok teşekkür ederiz. Tam istediğimiz gibi içimize sinen bir atölye kiralamamıza yardıcı oldu. İşinde uzman isteğinizi iletin en uygun olanı size önerecektir.

Fatma Yaman

Erdal bey ilgi alakanız için çok teşekkür ederiz ...vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkürler sizinle çalıştığımız çok memnunuz nice başka ev arsa islerimizdede birlikte çalışmak dileğiyle teşekkürler

Kaan Dogan

Erdal beyin olduğu yerde mülk sahibi de kiracı da güvende. Emeklerine sağlık. Kimseye is bırakmıyor evimizi kiraladık her türlü destek oldu bize teşekkür ederiz.

Yasemin Aydın

Biizim dükkanimizi 10 günde kiraya verdi.bizi hiç yormadi inanılmaz profesyonel herkese şiddetle tavsiye ederim siizinle çalışmak bi zevkti tekrar tşkler

Taylan Can

Erdal bey mesleğini profesyonel şekilde icra eden, güvenilir, iş bilgisi yüksek bir danışman. Kendisiyle yaptığımız ilk iş devamında da kendisiyle çalışmak keyifli olacak.

Volkan Aydın

ÇOK memnun kaldım Erdal TURAN bey bu işin ehli herşey için teşekkürler

Rıdvan Ferit

Erdal beye vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Omer Yılmaz

Bir aydan beri aradığımız dükkana Erdal bey sayesinde sahip olduk.Emeklerinden ve sabırla sonuna kadar yanımızda oldugu için kendisine çok teşekkür ederiz.

Ozkan Gündoğdu

Hem prestijli hem işimize uygun dükkanı oldukça uygun ve makul şartlarda kiralamamiz için çok çalıştığı için Erdal bey ve firmasına çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Tuncay Sozkesen

3 ortagimla bir hafta boyunca bize dayanan sabırlı ve özverili tutumlu davranışlarından dolayı Erdal Turan Remax mensubundan çok memnun şekilde 600 M2 dükkan tuttuk.

Şemsettin Saki

Kısa zamanda bize kurumsal kiracı temin eden değerli danışmanımizi tebrik ederiz..

İzzettin Saki

Alemdağ caddesindeki ticari mulkumuze kurumsal kiracı bulan değerli Remax çalışanı Erdal Turan beyin başarılarının devamını dileriz.

Serkan Ercan

Uzun süredir tanıdığım ve başarılarını hep izlediğim değerli Gayrimenkul Danışmanımiz Erdal Turan bey kısa zamanda yerimizi kiraya vererek bize çok yardımcı olmustur.

Murat Gucuk

İkinci kere dükkanımi kiraya veren her konuda kendisine güvendiğim hatta kiracıları bile görmeye gerek duymadığım değerli danışmanıma teşekkür ederim.

Çiğdem Gucuk

3 yıldır gayrimenkul danışmanlığımizi yapan Erdal bey Ümraniye deki isyerimizi tekrardan kısa zamanda kiraya vermiştir.Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

Ramazan Polat

Bütün ihtiyaçlarımıza uygun kiralık işyeri bulmasından ve son ana kadar bütün süreçte yanımızda olan değerli Erdal beye teşekkürler.

İsmail Onur Bal

Üstün gayret ve özverili çalışmalarından değerli bilgilerinden dolayı Erdal beye teşekkür eder çalışmalarında basarilar dileriz.

Ousmane Farra

This guy never get tired.l am very happy to know hım.Erdal is one of the best person who is so honest and so nice person.

Hayri Yazicilar

Satın alma islemimiz için Remax calisani bana yardımcı olan sayin Erdal Turan beye çok teşekkür ederim.Kendilerinden memnun olduğumu belirtirim.Tekrar kendilerine teşekkür ediyorum.

Behcet Yilmaz

3 ay boyunca sürekli iletişimde bulunduğum Erdal beyden bana gösterdiği sabir ve özverili çalışmalarınin sonucunda işimize uygun Yukarı Dudullu bölgesinde kiralık işyeri için kendisine çok teşekkür ederim.

Yalçın Karatepe

Daha önce başka bir yerimi kiraya veren Erdal bey ile yeniden başka bir mülkümun kiralanmasinda yine çok yardımcı olmuştur.Hem kişiliği hem dürüstlüğü hem güzel çalışması ile kendisini hep takdir ve tavsiye ederim.Basarilarinin devamını dilerim.

Mehmet Akgul

Ticaretin zor olduğu bu dönemde ortagimdan ayrılmak durumunda yeni bir dükkan arayışımiza sağolsun Erdal bey kısa sürede karşılık verdi.Emeklerine samimiyetine yüreğine sağlık.Teşekkürler.

Zöhre Piraz

Uzun zamandır evimizin altındaki dukkani biz kiraya verememişken, kısa zamanda bize kiracı bulan bütün işlerimizde bizimle beraber olan değerli insan Erdal beye tesekkur ederiz.Artik bizim aileden biri oldu.

Osman Kolcu

Samimi sohbeti, ilgi alakasi ust duzeyde idi, aradığım andan eve taşındıktan sonra bile ilgisi ust düzeydeydi.Erdal beye teşekkürlerimi iletirim.

Ramazan Kirdemir

Ev kiralamak da yapmis olduğunuz hizmet için teşekkürler.

Muharrem Kaya

Yardimlariniz için tesekkur ederiz.

Erdinc Ateşli

Erdal bey işinin erbabı tam bir emlak pazarlamacısı, kiracıyı kira tutarı acisindan kiraci lehine olacak şekilde ev sahibiyle pazarlık etmek suretiyle ikna etmekte mahir.Ev sahibi ile cok mücadele etti.Kendisine tesekkur ederiz.

Mehmet Şahan

Ümraniye'de bulunan evimizi ikinci kere yine güzel kiracilarla buluşturan sayin değerli danismanimiz Erdal beye teşekkür ederiz.

Ali Aydin

Yukarı Dudullu Modoko bölgesinde bize arayışımiza uygun işyeri bulan ve tüm her seyimiz ile ilgilendiği için Erdal beye değerli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.Basarilarinin devamini dileriz.

Nezahat Demirtaş

Ailemizin danışmanı Erdal bey ile bütün kiralama islemlerimizi sorunsuz 2 yıldır devam ettirmekteyiz.Guvenilir ve özverili olmasından dolayi kendisine sürekli basarilar dilerim.

Emine Kılıç

Sayın Erdal beyin tarafımıza sağlamış olduğu ev için kendisine teşekkür ederim. Özverili çalışmalarından dolayı güvenle herkese tavsiye ederim.

Ramazan Kılıç

Çakmak Mahallesi'nde arayışımiza uygun bir daire sunan güvenli ve özverili bir tutum sergileyen sayın Erdal Turan beye teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Dogan Bektas

İşlerimizin yoğun olduğu bir dönemde bizi ev bulma derdinden hızlıca kurtaran ve sonuca götüren değerli Remax danışmanı Erdal beyin desteklerinden ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Mohamud Abdullahi Gelle

We are very happy to rent a house from Mr.ERDAL TURAN in REMAX EVRENSEL.He knows all the streets in Umraniye.Now we want to rent an Office in Aksaray from hım.We wish You Good Luck for All your life

Reza Tanhaei

Many times we had been in Turkey.But this guy is the one of the best person we met.We really thank to Mr.Erdal Turan.He really knows his business.Best wishes...

Erdem

Erdal Bey belirlediğim lokasyonda, çok kısa sürede istediğim evi bularak, tapu dahil 10 gün içerisinde ev sahibi olmamı sağlamıştır. Konusunda uzmandır, satış öncesi, tapu süreci ve alım sonrasında çok yardımcı olmuştur. Remax için önemli bir değer olduğunu düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Abdullah Kullap

Erdal bey Çakmakta olan evimizi iki kez kiraya verdi, benim yoğunluğum nedeniyle ilgilenemediğim evimizle bizden çok sahiplenerek ilgilendiği için teşekkürü bir borç bilirim.

Salih

Erdal bey, evimizi 2 defa cok kisa surelerde kiraya verdi. Hem iletisim hem profesyonellik acisindan cok memnun kaldik. Halen çalışmaya devam ediyoruz, kesinlikle tavsiye ederim

Nigora İkramova

Armağan Residence te full eşyalı gayet herseyiyle tam istediğimiz gibi bir daire tuttuk.Tüm yardımlarından ve içtenliğinden dolayı ERDAL beye çok çok teşekkür ederiz.Tekrar görüşmek dileğiyle

Erdoğan Sarı

Ümraniye Armağanevlerde ihtiyaçlarımızı özverili dinleyerek direk tek seferde bizi aradığımıza götüren ve her aşamada yanımızda olan Erdal bey ve Remax Evrensel ekibine çok teşekkür eder başarılarının daim olmasını dileriz.

Hooriye Mirzaei

We came from Iran and I rented a house in a very short time in Ümraniye.We are very happy to live in this country.Mr. Erdal Turan is very nice person and very friendly.Thank you very much.

Serkan Demirtaş

Erdal bey daha önce Modokoda bulunan işyerlerimi kısa zamanda kiralamıştı.Ben de Armağanevlerde bulunan dairemin kiralanmasında yine kendisi ile çalıştım.İranlı kiracılarım oldu.İlk başta tereddütlerim olduysa da şu an gayet memnunum.Başarılarının devamını diliyorum.

Suna Turan

İstanbul Çarşısındaki ofis temininden ve bu süreçteki tüm yardımlarından dolayı Erdal beye çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamını dilerim.

Mahdi Gandomkar

We are very happy to work with Erdal by RE/MAX.We are now enjoying our home.Thanks a lot.

Shahin Hadad Darbandi

We rented a house in a residence from Mr. Erdal Turan.He is very polite and he also knows what the people needed.I offer him to all foreigner people.He can tell you everything in the business.Thank you very much for everything.

Halil Şahan

“İşinin Ehli İnsanlara Denk Gelebilmek” gerçekten büyük bir şans.''Bu şansa sahip oldu iseniz paylaşmanız çok önemli. Çünkü işinin ehli insanların hakkettiği saygıyı görmesi gerekiyor bence, zira çok azlar.'' Bu ayrıcalığı bize yaşattığı için Erdal Bey'e teşekkürü bir borç bilir, başarılarının devamını dilerim.

Fadim Koçak

Erdal bey daha önce evime kiracı bulmuştu ve çok memnundum.Kiracımın işyeri değişikliği sebebiyle evden çıkması sonucu yeniden aynı titizlikle kiracı buldu.Ciddi bir rahatsızlık sürecinden geçiyorum ve gösterdiği özene emeğe çok çok teşekkür ediyorum.Evimi kiralıycaksamda satacaksamda tek adresim.

Bekir Güney

Bu yıl içinde hem bir mülkümün satılmasını hem de iki mülkümün kiralanmasını başarılı şekilde sağladığı için Erdal beye çok teşekkür ederim.Her anlamda disiplinli güvenilir ve özverili duruşuyla başarılı olmaya şüphesiz devam edecektir.

Kadim Çağlıyan

Aybaşında ihtiyaçlarımıza uygun Namık Kemal mahallesinde kiralık daire temin eden Erdal Turan beye ve Remax ailesine çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Kamil Yenigökgözoğlu

İstiklal mahallesindeki evimizi bilgi deneyim ve tecrübesi ile kısa zamanda iyi bir kiracıya verdiği için Erdal beye teşekkür ederiz.Tüm mal sahiplerine tavsiye ederim...

Fatih Alkan

İstiklal Mahallesi Kılıç Sokak ta bize ev kiralamamıza yardımcı olan Erdal Beye teşekkür ederiz.Bilgili yardımsever ve sonuç odaklı tüm işlemlerimizde yardımcı olmasından çok memnun olduk.Başarılarının devamını dileriz.

Serhat Bilik

Bize kısa zamanda ofis temin eden bütün işlemlerimizi kolayca halleden her kiracıya ve mal sahibine mutlaka tavsiye ettiğim Remax Danışmanı Erdal beye teşekkürler.

Murat İnan

Ev kiralamak için başvurduğum Erdal bey inanılmaz ilgili, bilgili, deneyimli ve güler yüzlü bir danışmandır. Kendisine tüm emekleri için teşekkür ediyorum. Aynı zamanda çok güvenilir bir kişidir, gayrimenkul danışmanı arayan herkese gönül rahatlığıyla hizmet almasını tavsiye ederim.

Santral Turan

Ümraniye Santral bölgesinde işimize uygun ofisi bixe temin eden Erdal beye teşekkür ederiz.Gayrimenkul sektöründe tüm mal sahiplerine ve kiracılara tavsiye ederim.Başarılarının devamını dilerim güzel insan

Hüseyin Çiçek

Cesa promosyonun 3 ortağı ile bir hafta boyunca yılmadan her birimizin istek ve taleplerini karşılayan ve nihayetinde uzun zamandır aradığımız ticari iş yerimize uygun bir yer temin eden ve sürecin sonuna kadar yüksek enerji ile hizmet eden Erdal Beye firmsmız ve şahsım adına çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz

Hüsnü Taylan

Ümraniye'deki işyerimi ikinci kez kiraya verdiği için sevgili danışmanım Erdal Turan'a çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.Başarılarının devamını dilerim.

Yalçın Karatepe

Çok değerli komşumun danışmanlığını yapan Erdal bey ile referansla tanışmış olduk.Portföyü aldığı gibi bir haftada Modoko bölgesindeki ticari mülkümüzü kurumsal bir kiracıya verdiği için çok teşekkür ederiz...

Fatma Güler

Atatürk mahallesinde bize dükkan temin ettiği ve bizi fevkalade güzel ve hızlı bir şekilde dükkan kiraladığı için Erdal beyin özverisinden ve titiz çalışmalarından dolayı tebrik ederim.Başarılarının devamını dilerim

Erkan Cicek

Dukkan için elinden gelen her seyi yaptın çok tesekkurler ilgin ve alakandan dolayı cok tesekkur ederiz

Emine

Erdal beyle umraniyedeki dükkanımın kiraya verilmesi için 10 ay önce tanıştım.gerçekten işinide çok başarılı bir danişman çok kısa bir sürede kiracı buldu.kiralamadan sonra da tüm sorunlarlarla yakından ilgilenen bir Danışman kendisine çok teşekkür ederim.başarılarının devamını diliyorum.

Güler Kaya

Atakent mahallesinde site içinde güneşli keyifli sımsıcak bir ev kiralamamıza yardımcı olan Erdal beye teşekkür eder bize ikram ettiği kahve keyfi içinde ayrıca teşekkürler.Samimi ve içten işiyle özdeşleşmiş kaliteli bir danışman olduğuna işini çok sevdiğine biz şahit olduk.Sizin de danışmana ihtiyacınız olduğunda güvenle çalışabilirsiniz...

S Ugur

Erdal Bey isini duzgun ve buyuk bir ozveriyle yapan ve bu alanda hic tereddutsuz calisilabilecek bir kisi. Tecrubesi ve musterilerine verdigi guven nedeniyle kendisi ile gayri menkul alaninda ileride de calismayi dusundugum bir uzman. Kendisine evimi ikinci kez kisa sure icinde kiraya vermemi sagladigi icin tesekkur ediyorum.

Suat Yazıcılar

Erdal beyle yaptığımız arsa alışverişinde bizlere göstermiş olduğu güleryüz ve samimi davranış ve yardımlarından dolayı şahsına ve bağlı olduğu kuruma çpk teşekkür ediyoruz.saygılarımızla

Umut Sahan

İmes deki dükkan satışımızda göstermiş olduğu ilgi ve hizmetten dolayı Erdal beye sonsuz teşekkürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz.

Mecit Ceyhun Sarı

Bize sattığınız dukkandan dolayı yaptigin hizmetten ve güler yüzlü davranışlarından dolayı teşekkür ederim hayırlı işlerinin olamsını dilerim

Sevim Sahan

İmes deki dükkan satışındanki ilgi ve hizmetlerinden dolayı Erdal beye teşekkür ederiz

Tufan Palabıyık

Atakent Mahallesindeki evimizi bir ay içinde kiraya veren değerli Re/max Danışmanı ERDAL TURAN beyi tebrik ederim.Bizim 6 ay kendimizin veremediği üstelik sitemizin önündeki emlak firması bile aylarca verememişken bu kadar kısa sürede bu kadar düzgün kiracıyı bulması son derece takdire değer.Başarılarının daim olmasını diliyorum...

Hüseyin Palabıyık

Burç Cadeesindeki evimizi en güzel şekilde kiralama başarısında bulunan Erdal bey artık tüm mülklerimizde bizim temsilcimiz olacaktır.Dürüst güvenilir karakterli oluşu ve güven telkin eden Remax firmasını en güzel şekilde bize göstermiştir.

Aylin Kandemir

Erdal bey umraniyedeki isyerimizin satisi icin gostermis oldugunuz buyuk ilgi ve cabadan dolayi size ve firmaniza tesekkur ediyoruz. Basarilarinizin devamini dileriz...

Serkan Demirtaş

Erdal bey ile yolumuz 2 yıl önce kesişti.O zamandan beri tüm kiralamaları kendisi yaparken artık Esenyurt'taki dairemi de kendisine emanet ediyorum.Hem bizim hem çevrede yaptığı kiralama ve satışlarından dolayı kendisini kutluyor herkesin emlakçı ile GAYRİMENKUL DANIŞMANI arasındaki farkı öğrenmek için kendisiyle çalışmasını öneriyorum.TEŞEKKÜRLER

İskender Oruç

Erdal bey göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederim.Sayenizde tam istediğim gibi bir işyerine sahip olduk.Başarılar dilerim..

Hacı Mutlugün

Erdal bey Çakmak'ta bulunan dükkanımı kiraya verirken gösterdiğiniz üstün gayret ve mücadeleden dolayı sizi ve firmanızı kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.Ayrıca bu alaka ve ilginizden dolayı artık siz ve firmanız benim vazgeçilmezimsiniz bilginiz olsun..

Gaffur Soyer

Uzun zamandır ihtiyaçlarımıza ev bulmaya çalışıp bir türlü istediğimiz sonucu alamıyorduk.Re/max Gayrimenkul Danışmanı ERDAL TURAN sayesinde tam da istediğimiz gibi bir ev bulma imkanına kavuştuk.Kendisine tüm hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz...

Mustafa Çalı

Her türlü gayrimenkul ile ilgili fikir alış verişlerimizde bizi sürekli bilgilendiren fikirlerinden istifade ettiğimiz ERDAL beyin başarılarının devamını diliyoruz...

Ramazan Şahan

Erdal bey bize ilgi alaka gösterdiği ve yardımcı olduğu için teşekkür ederiz başarılarının devamını dileriz

Murat Kelleci

Sahip olduğumuz dükkanın hem kiracı yönetimi hem de satışı aşamasında bize verdiği destekten dolayı Erdal Bey' çok teşekkür ederim.

Bekir Güney

Evimizin satışında 15 günlük süreçte bu piyasa koşullarında hızlı bir şekilde bizi sonuca götüren Erdal beyin başarılarının devamını diliyorum.

Tahir Mutlu

Profesyonel yaklaşımıyla bizlere ev almada danışmanlık yapan, çok iyi empati kurabilen çözüm odaklı Erdal Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Seda Nur Uysal

Erdal bey bizimle çok ilgilendi ve bizi çok büyük bir dertten kurtardı emeklerine çok teşekkür ederiz başarılarını bekliyoruz.

Ali Tahsin Çelik

Ersal beye gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim ev tutarken güven duygusunu yaşıttığı için ayrıca teşekkür ederiz

Zeki Çelik

Çok ihtiyacımız olduğu bir dönemde kiralık eşyalı ev ilanına başvurduğumuz şirketinizin ve Sayın Erdal Turan'ın gösterdiği yakın ilgi ve özveri sonucu sorunumuz çözüldü. Çok teşekkürler...

Mustafa

Erdal bey kariyeriniz ve eğitiminiz bu sektörde sizi oldukça belirgin bir konumda tutuyor. Başarılarınızın devamını dilerim.

Zeki Çelik

Sıkıntılı bir süreçten geçtiğimiz dönemde eşyalı kiralık ev başvurumuzu değerlendiren, ben ve aileme yakın ilgisi ile moral veren Sayın Erdal Turan a sonsuz teşekkürler

Cahide Kamiloğlu

Erdal Bey, profesyonel bir emlak danışmanı. Kendisinden dairemin kiralanma konusunda yardım aldım. Çok kısa bir süre içinde kiracı buldu. Teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Osman

Erdal beyle ilk görüşmemden itibaren yoğun bir ilgi ve alaka ile karşılandım. Başka bir kurumla görüşme gereği bile duymadım. Herşey için teşekkür ederim Erdal beye tavsiye ederim herkese pişman olmazsınız.

Hakan Özcan

Erdal Bey müşteri odaklı düşünerek kısa sürede sonuç alan bir kişidir. Bilinmesi gerekenlere hakim ve müşterilerini yeteri kadar bilgilendirerek doğru kararlara ulaştırır. İki gün içerisinde hatta bir gün bile diyebiliriz, günlerdir aradığım dükkanı çok kısa sürede kiraladı. Kendisine çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Berker Aka

Erdal bey bizimle çok ilgilenip iyi bir ev tutmamıza çok yardımcı oldunuz. Sizin gibi başarılı bir emlakçı ile çalıştığımız işin çok teşekkür ederiz . Başarılarınızı hep duyalım .

Esra Akşan

Erdal bey işini son derece profesyonel ve severek yapan, sizin taleplerinizi dinleyen ve talepleriniz doğrultusunda size en iyi hizmet veren nadir gayrimenkul danışmanlarından. Evimizi son derece kısa bir sürede kiraya verdi ve bu süreci oldukça iyi takip etti. Bundan sonra da kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz. Herkese tavsiye ederim.

Su

Erdal Bey bir ay gibi kisa bir surede uygun bir kiraci bulmama vesile oldu. Onceki kiracinin yasatmis oldugu problemlerden dolayi, bu isleri bundan sonra Erdal Bey gibi profesyonel, tecrubeli, isini ciddiyetle ve severek yapan birine birakmak buyuk bir sans oldu. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Gayrimenkul alaninda oldukca birikimli ve bilgili.

Sadiye Ugur

Erdal Bey nisan ayinda bosalan evim icin 1 ay gibi kisa bir surede uygun bir kiraci bulmama vesile oldu. Tecrubesi, sektor bilgisi, isini severek ve ciddiyetle yapmasiindan dolayi gayrimenkul alaninda gozu kapali calisabileceginiz birisi. Herkese tavsiye ediyorum. Bundan sonra da hep kendisiyle calismayi dusunuyorum.

Fadim Koçak

Erdal bey yaklaşık 2 ay önce İstanbul Armağanevlerde bulunan evimi kiraya verdi.Özenle seçtiği kiracımdan memnunum.Evimi satmak istediğimde de kapısını çalacağım kişi kendisi olacaktır.Titiz ve özenli çalışmanız için teşekkür ederim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.