Gayrimenkulün Işıldayan Yüzü Zonguldak doğumluyum ve bir çocuk annesiyim. İşletme Fakültesi mezunuyum. İş hayatım havacılık sektörü ile başladı. Sonrasında gıda, sağlık sektörlerinde muhasebe-finans alanında devam etti. Gayrimenkul Sektörünü seçmemin nedeni; insanların hayallerine ulaşmalarında, azimli, sabırlı, uyumlu ve samimi kişiliğimle yardımcı olabileceğime olan inancım. Gelin; tanışalım, çalışalım, başaralım fakat hepsinin de öncesinde dost olalım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Elif Demirkesen portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mine Ergene

Kiraladığımız ev icin bizimle Elif hanım ilgilendi. Her sorumuza gun icinde saat farketmeksizin yanıt verdi, her sorunumuzla ilgilendi ve sonrasında sorunun çözülüp çözülmediği ile ilgili bilgi aldı, her ihtiyacımiza koştu, her eksigimiz ile ilgilendi. Gerek is ahlakı olarak gerekse işine bağlılığı ile kendisiyle çalıştığımız, tanıştığımız için eşimle çok mutluyuz. Profesyonelliği ve güvenirliği tartışmasız şekilde kusursuzdu.

Şerife Yucesan

Elif hanim bize mukemmel bi emlakcilik la beraber, yurt disindan yeni gelen ailemize harika bi dostukluk, sicaklik ve samimiyet gostererek bizim guvencimizi kazandi. Size en guvenli, en rahat yeri bulana kadar sabirla ve guler yuzuyle hic pes etmeden canla basla profesyinelce calisan bir emlakcidir. Butun emekleriniz icin tesekkur ediyoruz. Basarilarinizin devamini diliyorum.

Onio Bayar

Elif Hanimla irtibata gectigimiz ilk gunden itibaren hep profesyonel, her konuda yardimci, cok da canayakindi. Cok memnun kaldik, Kendisiyle devamli calismak Mutlaka tavsiye ederiz!

Pinar Ozgur Aktas

Elif Hanim evimizi sattı. Gercekten bize hicbir is bırakmadı, A dan Z ye herseyle ozenle ilgilendi, organizasyon yetenegi harika, hem alicinin hem saticinin menfaatini ayni derecede gozetiyor.Cok profesyonel, titiz, guvenilir.Isi ona emanet edip arkaniza rahatca yaslanabilirsiniz.Siddetle tavsiye ediyorum herkese.

Alişan

Bir mal sahibi olarak samimi gerçekçi ve çözüm odaklı biri olduğunuzu memnuniyetle gördüm birlikte çalışmaya devam edeceğiz inşallah başarılar

Denizhan Sarı

Elif hanım sayesinde 10 aydır aradığımız eve sahip olduk-)herşey berrak bir şekilde anlatıldı ve aklımızda tek bir soru kalmadan evi satın aldık işinde çok başarılı ve bir danışmandan öte sanki ailenizden biri(ki bağlarımızı koparmaya hiç bir niyetimiz yok)-)eşim ve ben size çok minettarız.bundan sonra siz nereye biz oraya-)

Tolga Mehmet Topal

Gerçekten işinde çok başarılı. Elif hanım, eşim ve benim için gerçekten bir emlakçı da göremiyeceğimiz samimiyetiyle bizlere dürüst bir ev kiralama sürecini yaşattı. Güleryüzü ve herşeyi tüm doğruluğu ile bizimle paylaşıp, bizim yeni kiralık dairemizi bulmamıza vesile olduğu için kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederiz.

Işın Gürel

Elif hanım güleryüzünüz, ilginiz ve çözüm odaklı olmanızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Elif

Samimi, gerçekçi dürüst yaklaşımınızla bizi güvende hissettirdiğiniz için teşekkür ederiz. Elif Demirkesen

Gulten Goker Kisa

Evimi kiraya verirken tanıştım ve çok memnun kaldım. Güleryüzlü ilgili, çalışkan bir insan ve sürekli bilgi veriyor. Çok tsk Elif hn. Sizi tanıdığıma çok sevindim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.