ÖNCE GÜVEN, SONRA BİLGİ, SONUÇ BAŞARI.-1981 İran doğumluyum. Evliyim ve bir oğlum var. 2002 yılında Türkiye ye yerleştim ve 2014de kadar Turizm sektöründe çalıştım. İstanbul, Antalya ve Kuşadasında, İran pazarında görev yaptım. Mülkümü satmak için Remaxla tanıştım ve profesyonel danışmanlık hizmetlerinden, hızlı satışlarından etkilendim, memnun kaldım ve gayrimenkul danışmanı olarak Remax Pashada çalışmaya başladım. Hedefim gayrimenkulünüzün satışını ve alışını, güvenilir ve sağlam bir şekilde gerçekleştirmektir.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Abdulhamid Deveci portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hatice Maydan

Güvenilir kurumunuzdan çok memnun kaldık herkes çok ilgiliydi tesekkur ederiz

Hatice Maydan

Hamid Bey' le Kuşadası Davutlardaki yazlık satışı için tanıştık. Kendisi ilgili, nezaketli, enerjisi yüksek, işini titizlikle yapan iyi bir danışman. Bundan sonraki alım ve satım işlerinde kendisi ile çalışmak isteriz. Tüm ekibe iyi çalışmalar dileriz.

H******* K*******

Danışmanımız çok iyidir

Murat Gürcü

Abdolhamid bey aracılığı ile çok uzun zamandır aradığımız arsayı alma şansını yakaladık. Profesyonel yaklaşımına güvenerek ileride yeniden beraber çalışacağımızdan eminim.

S******* T*******

Abdolhamid Bey ile Çamlık, Selçuk, İzmir'de bulunan arazimizin satışı amacıyla tanıştık. Süreç içerisindeki bilgilendirmeleri, takibi ve hizmetinden memnun kaldık. İzmir dışında ikamet etmemiz sebebiyle satış sürecinde de bölgede profesyonel desteğinden faydalandık ve memnun kaldık. Bundan sonra başka illerdeki yatırımlarımız için bile fikrini sorabileceğimiz bir dost kazandığımızı düşünüyor; kendisine nezaketi, ilgisi ve samimiyeti için teşekkür ediyoruz.

Yaşar İçel

Sahibinden de yayınlanan bir ilan üzerine Abdolhamit Bey ile iletişime geçtim. Alacağım gayrimenkul ile ilgili kendisi gerçekten ayrıntılı bilgiler verdi. Aklıma takılan her noktada sorduğum sorulara kendisinden aldığım cevaplardan çok memnun oldum. Alacağınız gayrimenkulün bütün iş ve işlemlerinde kendisi çok bilgili. Bu işlemleri yaparken her aşamada sizlerin yanında yer aldığı için de kendinizi güvende hissediyorsunuz. Alacağım başka bir gayrimenkul olduğunda yine kendisiyle çalışmak isterim...

Evren Semizoğlu

Abdolhamid bey Kuşadası'ndaki yazlığımızı satıp yeni bir yazlık satın alırken Ocak 2021 de bizimleydi. kendisi hem evimizi satarken hem yeni evimizi satın alırken bize inanılmaz yardımcı oldu, tüm gelişmelerden bizi anlık haberdar ederken aynı zamanda süreç boyunca her dakika yanımızdaydı. banka işlemleri, noter işlemleri, tapu işlemleri, kredi işlemleri, elektrik-su devir işlemleri, nakliye şirketini bulmamıza bile yardımcı oldu ve daha aklınıza ne gelirse...kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.