DOĞRU SONUÇ PROFESYONEL BİR BAKIŞ GEREKTİRİR!
-1978 Sivas Gürün doğumluyum.Evli ve iki çocuk babasıyım. Radyo TV Yayıncılığı ve işletme bölümünü okuduktan sonra yapım ve reklam ajanslarında çalıştım. Söz konusu sektörlerde geçirdiğim onca seneden sonra girdiğim arayışlar ve dost çevresinden gelen sihirli dokunuşlarla gayrimenkul sektörününe adım attım. Yer gösteren değil, yol gösteren; problem oluşturan değil çözüm üreten gerçek bir gayrimenkul danışmanı olmak adına tercihimi RE/MAX'ten yana kullandım RE/MAX Ailesi'nin insana ve işine gösverdiği değer ve özeni yaşadıkça mesleğimi daha çok seviyorum. Dünyanın emlak sektöründeki en büyük ismi ile çalışmanın vermiş olduğu sorumluluk ve güvenilir, dürüst hizmet anlayışımla Sizlere hizmet vermekten mutluluk duracağım..
Misyonum
Gayrimenkul ile ilgili iş ve işlemlerde her zaman eksikliği hissedilen Açık, Dürüst ve Güvenilir hizmeti sunmak, sektöre, mesleğe ve ilgili bütün taraflara değer katmak.
Vizyonum
Çalışma bölgemde gayrimenkul alım-satım-kiralama yapacak olan kişi ve kurumların 'Öncelikli Olarak Danışmak İsteyecekleri'Gayrimenkul Danışmanı olmak.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Murat Çopur portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Aliye Polat

Murat bey ilk evimizi satın alırken bize çok yardımcı oldu. Sabırlı yaklaşımı, uyumluluğu ve güvenilirliği ile çok rahat hallettik işlerimizi. Her sorduğumuz soruya en kısa sürede cevap verdi, işleri hızlandırdı, hep orta yolu bulmak ve süreci kolaylaştırmak için çabaladı. Piyasada böyle güvenilir emlakçı bulmak gerçekten çok zor. Kendisiyle sürekli çalışmak isteriz :)

Tuncay Kay

Biz kendisinden çok memnun kaldık.çok profosyonel çözüm odaklı,insanları rahatlatan bir yapıya sahip.tşk.

D*******

Profesyonel, güler yüzlü ve iş akışını dialoglarını iyi yönlendirdi. Kendisiyle tekrar çalışmak isterim. Teşekkürler ve başarılar dilerim

Erkan Kapucu

Murat bey işini profosyonelce yapan bir kişi. Kaliteli hizmet verdikleri için Murat beyi Remax Mutlu ailesini tebrik ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.