DÜRÜST, İLKELİ, PROFESYONELCE: FATOŞ YILMAZİstanbul Üsküdar'da doğdum, 1988 yılında Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldum.
1985 yılında henüz üniversitede öğrenciyken dış ticaret sektöründe çalışmaya başladım ve hiç aralıksız 25 yıl ithalat ve ihracat alanında üst düzey yönetici ve genel müdür olarak görev aldım. Bir çok uluslararası markanın ürünlerinin Türkiye pazarına başarıyla sunulması süreçlerini yönettim.
İşim dolayısıyla dünyanın bir çok ülkesine sayısız seyahat yaptım ve buralarda kıymetli dostluklar kurdum. Seyahat etmek, farklı coğrafyaları ve kültürleri tanımak halen en büyük tutkum. Tiyatro, sinema, edebiyat ve tarih özel ilgi alanlarım.
Gayrimenkul sektörü, bu alandaki gelişmeler ve yeni projeler tüm çalışma hayatım boyunca ilgiyle izlediğim bir alandı. Sektörün lideri RE/MAX ile tanıştıktan sonra ilgimi, bilgi birikimimle birleştirerek bu alanda çalışmaya karar verdim.
Uzun iş hayatımda edindiğim analitik düşünme,
problem çözme ve planlama becerilerimi kullanarak,
SİZİ ve İHTİYAÇLARINIZI iyi analiz edip anlayarak,
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2018

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

2022

Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Fatoş Yılmaz portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Alper Duraz

Fatoş hanım ilkeli, takibi kuvvetli, güler yüzlü işini seven bir danışman . Tavsiye ediyorum

Meltem Karlioglu

Fatoş Hanım, Yurt dışında olduğum süre zarfında; Türkiye’deki evimin teslimi dahil olmak üzere kiralanması sürecinde gösterdiğiniz üstün gayret, hızlı çözüm üretme ve sıcak yaklaşımınızla almış olduğum profesyonel hizmetiniz ve desteğiniz için size teşekkür eder başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.

Meltem Karslioglu

I would like to thank you for your excellent service with your expert knowledge and friendly attitude while renting out our condo unit. I am confident your excellent service will earn you more customers and I will be more than happy to recommend you to new customers whenever the opportunity exists. thanks and regards.

Hakan Hızlan

Hızlı ve dürüst bilgilendirmesi ile istediğim eve yerleştim, çok tşkler

Doğan

Bizlere bu kiralama dönemi içerisinde desteğini ve yardımlarını esirgemeyen Fatoş Hanıma 'a teşekkür ederiz. İşine saygılı bir insan ne zaman ihtiyacımız olsa güleryüzlü, çözüm odaklı hizmetlerinden dolayı da saygımızı kazanmıştır. İşlerinde başarılar dilerim tekrar çalışmak dileğiyle..

Hakkı Ağlarcı

Kentsel dönüşüm nedeniyle yaşadığımız ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı olan ve yakın ilgi gösteren Fatoş hanıma eşimle birlikte teşekkür ediyoruz. Hakkı Ağlarcı

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.