'Bir sonraki tatilin ne zaman olduğunu merak etmek yerine, kaçmanı gerektirmeyen bir hayat kurmalısın belki de.'     Seth Godin
Merhaba,
Balıkesir/Erdek doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Lisans mezunuyum. Uzun yıllar iş hayatının içerisinde olarak Mimarlık, Dekorasyon, İnşaat ve Lojistik sektörlerinde Mali ve İdari işler, Finans Yönetimi ve İnsan Kaynakları görevlerinde bulundum. 2016 Yılında Re/Max Ailesi ile tanıştım ve 2 ofisin Genel Koordinatörü olarak görev aldım. Yolumuz ve ideallerimiz Re/Max Karun Ailesi ile kesişti... Genel Koordinatör olarak görev yaptığım ofisimde, insanların hayatlarına dokunmayı sevdiğim için, aynı zamanda Kurumsal İletişim ve İşe alım Yöneticisi olarak devam ediyorum. Tamamen İnsan ilişkileri ve güven temeline dayalı gayrimenkul sektöründe RE/MAX çatısı altında ekip arkadaşlarımla birlikte başarıyı sürekli kılmak adına çalışıyoruz. Aldığımız ödüller ile de başarılarımızı her geçen gün taçlandırmaya devam ediyoruz. "EN DEĞERLİ HAZİNEMİZ ÖNCELİKLE MEMNUN MÜŞTERİLERİMİZ" Gayrimenkul Danışmanlığı mesleğini nasıl yapacağınızı öğrenmeniz için, size bir telefon veya e posta kadar yakınım.
RE/MAX Karun'da Gayrimenkul Danışmanı olmayı merak ediyorsanız, Gelin size de anlatalım...
SEKTÖRÜMÜZÜN FIRSATLARLA DOLU KAPILARINI BİRLİKTE ARALAYALIM..!

ALDIĞIM EĞİTİMLER;
- İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ VE YÖNETİMİ
- 2017 RECRUITING BY JOAO APOLİNARİO (RE/MAX TÜRKİYE)
- LCCA NLP VE YAŞAM KOÇLUĞU
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2018

Bu eğitim RE/MAX'li Broker, Manager ve Ofis Müdürü'nün ofisindeki RE/MAX'lilere daha verimli koçluk yapmasını öğretir.

2020

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.
Ebru Nurman portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.