1983, İstanbul - Tophane doğumluyum. Lise öğrenimimi 2001 yılında İstek Vakfı - Acıbadem Lisesi"nde tamamladıktan sonra 2005 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi - İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi"nin İngilizce İşletme Bölümü"nden mezun oldum. 7 yıl boyunca İstanbul - Anadolu Yakası"nın çeşitli ilçelerinde hizmet veren, Niyazi MANAV"ın kurucusu olduğu Niyazibey Restoran İşletmeleri"nin yönetiminde görev aldım. 2013 - 2016 yılları arasında ise İstanbul - Maltepe"de kendi restoranımı işlettikten sonra kariyerime RE/MAX Joker"de Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmeye karar verdim.
ALDIĞIM EĞİTİMLER:
RE/MAX KARİYERİM (BARIŞ KILIÇARSLAN)
RE/MAX POWER UP (GÖKÇE ILGAZ)
RE/MAX POWER CAMP
ALICILAR İLE ÇALIŞMA (PAUL VINCENTI)
SALES POWER (TOM FERRY)
SOSYAL STİL SATIŞ STRATEJİLERİ (AYHAN KAYA)
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2021

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Erkan Manav portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

V*******

Erkan bey'in bilgilendirmesi, geri bildirimi, doğallığı ve güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederim.

B*******

Anlayışı ve ilgisinden çok memnun kaldık bilgisiyle ve hoşgörüsüyle bize güven verdiği için teşekkür ederiz.

F*******

İstediğimiz şartlarda evi biran önce bulup bütün aşamalarda bize kolaylık sağladığınız için teşekkür ederiz Erkan bey.

B*******

Dairemizin satışını Erkan bey ile yapmıştık. Kendisinin sabrından ve sektöre olan bilgisinden dolayı çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

F*******

Erkan bey'in doğru yönlendirmeleri, uzlaştırıcı tavrı ve işine olan hakimiyeti için çok teşekkür ederiz, başarılarınız daim olsun.

Z*******

Üsküdar daki ofisimzin satışı için Erkan bey ile çalıştık. Kendisi sürecin en başından sonuna kadar sürekli bilgilendirme ve yönlendirme yaptı. Satıcı ve alıcının da hakkında koruyarak satış işlemini şeffaf ve dürüst bir şekilde yönelmiştir. Bir gayrimenkul satışının korkulu rüya olmadığını bize göstermiştir. Emeğine ve desteğine çok teşekkür ederim.

Cumhur Bilgin

Annem icin bir ev satin almak istiyorduk. Sonrasinda Erkan bey ile tanistik. Yaklaşik 2 aylik bir sureçte hiç sıkılmadan, bizimle surekli iletisimde kalarak Maltepe'de cok begendigimiz bir evi kendisinin vasitasiyla aldik. Işinde bilgisiyle, profesyonelligiyle, iş ahkaki ve kibarligiyla bize desteklerinden oturu cok tesekkur ederiz. Tekrar beraber calismak dilegiyle...

Kadir Kabakcı

Bilgisi ve açık, net, samimi paylaşımı ile güvenle aldım evimi, her adımda kolaylık gösterdi, memnuniyetle önereceğim ve emlak ile ilgili konularımda ilk adresim olacaksın, teşekkürler , hayırlı işler

A*******

Erkan bey sonsuz destekleriniz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim.

O*******

Güzel sorunsuz bir işlem oldu. Gayet memnun kaldım.

O*******

Çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı. kendisinden oldukça memnun kaldık. Başarılarınız daim olsun.

B*******

Yardımları için kendisine çok teşekkür ederim.

T*******

Erkan bey süreci çok güzel idare etti. Destekleri için teşekkür ederim.

O*******

Aldığım hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Erkan bey'e ilgileri için çok teşekkür ederim.

P*******

Erkan bey'e kiralama işlemimizi sorunsuz bir biçimde gerçekleştirdiği için çok teşekkür ediyoruz

S*******

Yardım ve desteklerini bizden hiç eksik etmeyen Erkan bey'e teşekkür ederim, ailem ve kendi adıma.

Tarık Acayir

ERKAN BEY SÜREÇ İÇERİSİNDE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ PROFESYONEL YAKLAŞIM, GÜLERYÜZ VE YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER...SAĞLICAKLA KALINIZ...

Seda Bayraktar

Erkan Bey ile yolumuz 1 yıl önce kesişti, o dönem şartları ile biz gayrimenkul satışımızdan vazgeçtik, ama Erkan Bey işine önem veren, sahip çıkan bir danışman olduğundan 1 yıl sonra sadece 1 haftada tek teklifle satışımızı hiç aklımızda yokken gerçekleştirdi:) Sürecin başından sonuna kadar tüm detayları ile yanımızdaydı, hiç bir kafa karışıklığı veya güvensizlik yaşamadık, başarılarının devamını dilerim, emekleri için çok teşekkür ederiz.

A*******

Erkan bey'e her zaman ulaşabildik bilgisi ve ilgisinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

S*******

İşine saygısı sonsuz, güler yüzlü, yardımsever, en önemlisi çözüm ortağı bir gayrimenkül danışmanı.

S*******

Erkan is a 5 star real estate agent and talented in more than one way! He is an English major and a professional real estate agent. Erkan takes his job seriously and does his job in a very methodical way. Erkan gets involved in property location evaluation, building permits, deed studies and price evaluation in detail to protect his client, whether is to buy or sell. Erkan is great in looking ahead and plan accordingly to keep things moving forward on schedule. Erkan is very successful in doing real estate business and a great friend to have!

Kaya Cottone

Erkan bey işinde son derece profesyonel birisi. Sektörel açıdan çok fazla bilgiye sahip olup direk sonuç odaklı çalışması karşı tarafı yormuyor.Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Ne istediğimi, kriterlerimi söylemem yeterli oldu. Son derece samimi, içten, güler yüzlü ve güven temin edici olması çok hoşuma gitti. Kesinlikle emlak işi için kendisiyle tekrardan çalışmak ister ve herkese tavsiye ederim.

N*******

Erkan bey den önce 2 emlakçıya istediğim iş yeri ile ilgili özellikleri belirtmiş ama hiçbir sonuç alamamıştım. Kendisine istekleri söyledikten sonra 1 hafta içinde bana tam istediğim gibi bir işyeri buldu. Kiralama ve diğer birçok işlemde o kadar yardım etti ki sanki şahsi avukatıymış gibi güvende hissettim. Kendisine minnettarım.

Barbaros Aytaş

Erkan bey randevularına sadık, nazik, az konuşan çok dinleyen, müzakereye açık, sonuç odaklı, profesyonel danışmanlık sergiledi.Verdiği hizmetten memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

Seckin Kalyoncu

Erkan Bey, iş takibi ve sonuç konusunda oldukça deneyimli ve ilgili.Bu surecte kendisiyle yasadigimiz deneyimden memlunuz teşekkürler..

Gonca Tekeli

Erkan bey tam anlamıyla harika bir gayrımenkul danışmanı. Kendisinden evimizin satışı ile ilgili destek aldık. Sürecin en başından beri göstermiş olduğu titizlik ve doğru tespitler ile çok hızlı bir şekilde satış işlemimizi gerçekleştirdik. Hem bize göstermiş olduğu ilgi hem de doğru alıcı ile buluşturmuş olmasından ötürü çok çok teşekkürler Erkan Manav, iyiki seni tanıdık...

Neylan Süer

Erkan Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim, nerdeyse 10 gün içinde bir ev sahib oldum sayesinde.Gece gündüz aradığım tüm telefonlarıma cevap verip, tüm sorularıma hep aynı nezaket, samimiyet ve dürüstlükle cevap verip, sektörel bilgi ve tecrübesi ile çok yardımcı oldu. Üstelik piyasaların çok dengesiz olduğu kur ve faizlerin inanılmaz hareketlendiği bir dönemde beni doğru yönlendirmesi ve kişisel ilişkileri kullanarak işlerin hızlanmasını sağlayarak kredi alımımda beni ekstra %18 lik bir faiz artışından kurtardı. Teşekkür

Saner Güleç

Erkan bey ile çalışmak büyük kolaylık. Kendisi hem ileşimi güçlü, etik değerlere önem veren kibar bir kişi hem de işinde uzman bir profesyonel. Kiraladığım dükkanda kendisinden aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum.

Aysun Özer

Erkan beye tavsiye üzerine ulastim.Diğer emlakçılar evimin hızlı satışı olamıyacağını söylerken Satışa karar verdiğim hafta içinde erkan beyin evin satış gerçekleştirmesi takdire şayan . Müşteri geri dönüşleri ve hizmet sonrası destekleri için çok teşekkür ederim.

Gürkan Keser

Kendisiyle ofis arayışımız sürecinde tanıştık, kısa süre içerisindeki eforu sonrası satın almayı planladığımız daire içinde birlikteydik. Hızı dışında arayışlarımız karşısında göz boyayan emlakçılar yerine objektif ve rasyonel olarak seçenekleri önümüze sunan bir emlak danışmanı olması kendisine güvenmemizi sağladı. En yakın zamanda tekrar çalışmak dileğiyle.

Eda Serez

Herhalde Erkan Bey’in sahip olduğu en nazlı müşteri profili bizdik diye düşünüyorum. Buna rağmen tüm sabrıyla anlamlı—anlamsız tüm sorularımıza sektörel deneyimi ve bilgisiyle, bitmek tükenmek bilmeyen sabrıyla cevap verdiği için teşekkür ediyoruz. Çok profesyonel, kendinizi ve evinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Senem Bulut

Corona günlerinde bile hızlı bi şekilde evimizi kiraya vermemizi sağlayan Erkan Manav’a çok teşekkürler. Son derece ilgili, tecrübeli, düzgün ve becerikli bir emlakçı. Bundan sonra her emlak işimizde arayacağımız tek isim. Verdiği hizmetten çok memnun kaldık, yorum atmadan geçemedik..

Sinan Aşıcı

Kısa sürede hem işimizi hallettik hem de dost kazandık Bir iş ilişkisinde aranan tam da budur Bravo Erkan a

Y*******

Erkan Bey kiralama sürecini çok yakından samimi bir şekilde sanki kendisine kiralıyormuş gibi yönetti. Yönlendirmeleri ile mülk sahibi ile kiracı arasında ki köprü görevi ile bizleri çok memnun etti. Kendisine tekrar teşekkür eder işine olan bu sevgisinin, güleryüzünün ve başarısının devamını dilerim

R*******

Kiralık ev aradığım sıra bir arkadaşımın tavsiyesiyle erkan bey ile iletişim kurdum. İlk telefon konuşmamızdan sürecin sonuna kadar kendisi yakın ilgisini eksik etmedi. Aslında zor bir süreci çok iyi, profesyonelce ve pozitif bir tutumla yönetti. Kendisine teşekkürlerimi sunarım ve herkese tavsiye edebilirim.

Onur Gergin

Erkan bey ile dükkan konusunda beraber çalıştık.. kendisi son derece dürüst ve şeffaf şekilde hareket etti.. süreci çok güzel şekilde yönetti.. istediğimiz rakama da yerimizi pazarladı.. ilerleyen günlerde tekrardan kendisiy çalışmak dileğiyle

Ahmet Karabıyık

İlgili ve alakalı, çözüm odaklı ve hızlı bir servis aldık.Emlak işlerimizde Erkan beyden destek almayı isteriz.

Abdullah Calışır

Erkan bey öncelikle şunu samimiyetimle söyleyebilirim ki emlak camiasında gördüğüm en düzgün profil siz oldunuz.Gerek şahsın gerek şirket avukatımız Ümit bey sizinle çalışmış olmaktan büyük mutluluk ve memnuniyet duyduk.İlgili alaka samimiyet ve güler yüzlü tavırlarınız için tekrar teşekkür ederim.

Cumhur Sarışık

Daıremi sunumu musterı ilişkileri ve bana hızlı dönüş yaptıği için çıt teşekkür ederim basarılıııı

Tuna İçtaş

Gayet profesyonel ve kibar biri. İşini çok iyi yapıyor.

Nuran Tepebaş

İşini severek yapan güler yüzlü ikna kabiliyeti yüksek başarılı danışmanının Erkan Manav"a evi mi çok kısa sürede sattığı için ve her konuda beni bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını dilerim

Mert Özdemir

Önyargıları yıkan yaklaşımı, sürecin son dakikasına kadar takip etmesi, bilgisi, planlama konusunda başarısı sayesinde Erkan Bey ile ev satın çok çok kolay oldu. Çalışma şeklinin en beğendiğim yanı şeffaflık oldu. Hiç bilgi saklamadı. İlk gun ne konuştuysak son güne kadar aynısını yaşadık. Satış işlemi bitti ben çekileyim demiyor, hala destek oluyor. İş bilinci yüksek. Artık sürekli görüşeceğimizi düşünüyorum.

Ahmet Galip Gökkaya

Erkan bey mesleğini içselleştirmiş, bilgi beceri ve ikna yeteneğini ustaca kullanabilen uzman bir emlakçı. Güven veren hitap tarzı diğer pozitif yönlerinden biri. Her şey için hem Re_max a hem Erkan beye çok teşekkürler.

Kubilay Bilgi

Erkan Bey en başından beri, yaklaşımı ve açıklayıcı konuşmalarıyla bizi çok rahatlattı. Her soru işaretimizi anında gidermek için elinden gelen gayreti gösteri. Herşey için çok teşekkür ederim.

Onur Bilici

Erkan Bey ile ilk irtibata gectigimizden itibaren hem net bilgiler aldik hem de dogru yonlendirmelerle hareket ettik. Cok uzun sure ev aradiktan sonra bu kadar hizli ve dogru sonuc alabilmek bizi cok mutlu etti. Kendisine buradan da tesekkur ediyoruz

Berna Sürmen

Erkan Bey, şirketimiz zooplus için yaptığımız yeni ofis arayışımızdan kiralama ve taşınma sürecine kadar her aşamada son derece yardımcı, uzlaşmacı, bilgi paylaşımcı ve dürüst olarak yanımızda oldu. Hem mülk sahibi hem de biz kiracı firmayı her zaman şeffaflıkla bilgilendirdi ve bu sebeple tüm süreç gayet rahat ve sorunsuz tamamlandı. Alanında bilgili olmasının yanında iletişimde de başarılı olduğu için biz çok memnun kaldık. Kendisi ile başka projelerde de çalışma konusunda güvenimiz tam. Teşekkürler Erkan Bey, iyi çalışmalar dilerim.

Onur Akgun

Erkan Bey gayrimenkul danismanimizdir. Suana kadar hem gayrimenkullerimizi kiraya verirken hem kiralarken son derece ise hakim, hakkaniyetli, bilincli ve her yonden cok kaliteli bir tutum sergilemistir. Is disiplini ve prensipleri icin tesekkur ederiz.

Eren Gök

Satış sürecinde ilgili ve tüm süreçte yönlendirici, pozitif tavırları için teşekkğr ederiz.

Necmettin Cihangiroğlu

Kurumsal kimliğini içselleştirmiş, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına önem veren, başarılı bir kişi olarak tanıdım. Teşekkürler...

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.