RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Mustafa Doğanlı portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hüseyin Katı

Süreç çok iyi ilerledi. Bizimle ilgilenen danışmandan gayet memnun kaldık. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Sultan Özcan

Çıktığımız yolda bizimle ilgilenen Mustafa Beye teşekkür ederim.

İlhami Şahiner

Aldığımız hizmetten memnunuz. Özellikle Mustafa beyin nazik ve duyarlı davranışı beni çok etkiledi. Başarılarının devamını diliyorum. Remax kurumsal olarak bize her zaman güven veriyor, teşekkür ediyorum

Hüseyin Çolak

Sevgili Kıymetli Sn. Mustafa Doğanlı beyle çalışmak çok güzel, hızlı ve doğru seçimleri ile bizlere kazanç sağlamıştır. Başarılarının devamını diliyorum.

Burcu Şahiner Erdönmez

Aldığımız hizmetten son derece memnunum. Mustafa Bey gerek ev sahibi gerekse de bizimle kurduğu iletişimi çok profesyonel ve makul bir şekilde yönetti. Tüm sorularımıza anında ve hızlı dönüşler sağladı ve gösterdiği güler yüz ile de memnuniyetimizi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Derya Aksoy

Eskişehirde yaşıyoruz kiralık evimiz İstanbulda şartlar uygun olmasa bile özverili çalışkan ve dürüst çalışmasıyla bizlere çok yardımcı oldu kendisi çok azimli iş takibine hayran kaldık inşallah tekrar çalışırız çünkü çok keyifliydi ayrıca kendisini hiç tanımadığımız halde özel bir işimizide hallederek takdirimizi kazanmıştır yolu açık olsun

Sevil Elibol

Mustafa Doğanlı'dan son derece memnun kaldım.Bütün bu işlerde yardım aldığım kişidir. ilgi ve alakalıdır. Teşekkür ederim.

Metin Kurt

Remax danışmanı Mustafa Bey; Gayrimenkulu zamanında ve doğru tanımladı, İlgili ve dürüsttü, Herşey her iki tarafında hukukuna saygılıydı. Teşekkürler.

Emin Şen

Ev satın almaktan vazgeçtiğimiz zamanda ilgi ve alakasıyla işlem yapmamıza yardımcı olduğu için Mustafa Beye sonsuz teşekkür ederiz.

Sinan Akgü

Danışman arkadaşımızın iş takibi, güleryüzü ve insan odaklı yaklaşımı, çalışkanlığı, azmi Remax kültürünü profesyonelce davranışlarına yansıtması bizleri çok memnun etti. Teşekkür ederim.

Mustafa Gürman

Baştan sona gayet memnunuz.Mustafa bey çok ilgili, çalışkan, çok güven verici bir danışman. Başarılarının devamını dilerim.

Oktay Dündar

Kiralık daire arama sürecinde Mustafa Doğanlı bize çok yardımcı oldu. İşine çok bağlı, ilgili bir danışman.Satılık ve kiralık işlerinde arkadaşlarımı direkt yönlendirebileceğim bir arkadaş. Herşey için çok teşekkür ederim.

Hüseyin Çolak

Kıymetli kardeşim Mustafa Bey, Gayretli ve iyi niyetli yaklaşımı ile bugüne kadar emanet ettiğimiz tüm gayrimenkul pazarlamasını çok başarılı bir şekilde ve hızla sonuçlandırdığı için teşekkür ederiz.

Sefa Basut

Çok zorlu bir satış sürecini, Mustafa Beyin profesyonelliği ve özverisiyle tamamladık.Sıcak kanlılığı ve kibarlığı ile bize kendimizi güvende hissettirdi.Çok verimli ve kazançlı bir meslek hayatı dileriz.

Zişan Arman

Mustafa Doğanlı Bey bizimle fevkalade ilgilendi, kendisine çok teşekkür ederiz.

Gül Vaizoğlu

Sevgili Mustafa Doğanlı'dan çok memnunum.Birçok gayrimenkulumüzü kendi kiraya vermiştir.Çok teşekkür ederim.

Mustafa Öztürk

Mustafa Doğanlı'nın sıcak ve samimi davranmasından dolayı teşekkür ederim.

Nihan Yenidünya

Mustafa Bey bizi son derece kibar karşıladı. Gösterdiği ilgi ve yakınlıktan dolayı çok teşekkür ederiz. Etik davranışı sayesinde kiralama sürecinde hiç zorluk yaşamadık.

Mert Yenidünya

Remax armoni firmasından aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Her zaman böyle kalmalarını dileriz. Mustafa Bey çok ilgilendi kiralama sürecimizde. Herşey zamanında ve yolunda ilerledi.

Ahmet Çolak

Mustafa Bey'in hizmetlerinden çok memnunum. Daha önce de kendisi ile işbirliği yapmıştım. Birdaha olursa yine kendisi ile çalışmak isterim. İlgisine teşekkür ederim.

Zehra Köseoğlu

Mustafa Bey kiralamak istediğimiz daire ile bize verdiği hizmetten dolayı gayet memnun kaldık. Sorunsuz bir şekilde dairemizi kiraladık. Son derece saygılı ve işini en güzel yapan danışmanlığı için teşekkür ederiz.

Kadir Kolcuoğlu

Mustafa Bey gayet ilgiliydi, ev sahibine ve bize karşı nezaketinden dolayı teşekkür ederim.

Ayşe Arısoy

Mustafa Bey her zaman bizi en kısa zamanda en güzel şekilde istediğimiz şekilde kiralama yapılmasını sağladı. İhtiyaçları doğru anlayıp çözümü doğru bulması konusunda çok başarılı. Başarılarının devamını diliyorum.

Selim Vaizoğlu

Dairemizin kiralanmasında yardımlarını esirgemeyen, işlemler aşamasında bizleri çok iyi bir şekilde ağırlayan Sn.Mustafa Doğanlı'ya teşekkür ederiz.

Murat Çimen

Öncelikle danışmanımız Mustafa Bey'e ilgisi, ve mesleğine gösterdiği özen için teşekkür ederim. Gerek portföy sunumunda, gerek diyaloglarda, gerek ofisinde gösterdiği mütavaziperverlik ve nezaketi için teşekkür ederim. Profesyonel yaklaşımınız için memnuniyetimizi iletmek isterim.

Ayşe Çimen

İlgili alakanız için teşekkürler. Mustafa Bey'e herşey için teşekkür ediyorum

Gülşah Küçük

Mustafa Bey işini iyi yapan, iletişimde sıkıntı yaşamadığımız, temsili düzgün olan bir emlak danışmanı. Teşekkür ederiz

Kevser Yaman

Mustafa Bey'in tarafımıza gösterdiği ilgi ve hoşgörüden dolayı çok teşekkür ederiz. İstanbul'da ilk kiracılık deneyimimizde bize güven sağlamıştır. Her şey için teşekkürler.

Hüseyin Özçoban

Mustafa Bey güleryüzü, ilgisi ve çalışmasından, yeterli bilgi aktarmasından, arandığı zaman cevap vermesinden veya daha sonra geri dönüş yaparak bilgi aktarmasından dolayı memnun kaldım. Kendisine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Hüseyin Çolak

Sayın Mustafa Doğanlı Bey ile evimin kiralanma sürecinde gayet başarılı diyalog ve kiralama sürecini gayet iyi yönettiği için kendisine şahsım adına çok teşekkür ediyorum.

İlker Arkman

Benim bu konuda tanıdığım ilk insansın, daha önce böyle bir deneyimim olmamıştı. Herşey çok güzel gelişti mutlu oldum sizinle tanışmaktan.

Irmak Arkman

Mustafa Bey bizlere son derece yardımcı oldu. Hem bize verdiği bilgiler hem de ilgisinden oldukça memnun kaldık. Tam istediğimiz gibi bir ev ve evsahibiyle tanışmamıza aracı oldu.

Ceren Arkman

Mustafa Beyle ilk telefon görüşmemizden itibaren iyi bir diyalog geliştirdik. Kiralama sürecinin her aşamasında bize çok destek oldu ve tüm süreç şeffaflık içinde ilerledi. Evi kiralamaya karar vermemizde evi ve ev sahiplerini sevmemiz kadar Mustafa Beyin profesyonelliğide önemli oldu. Emlak kiralama ve satınalma işlemlerimizde danışıyor olacağız.

Hafize Gül Vaizoğlu

Mustafa Bey'in çalışmasına ve ilgisine çok teşekkür ederim. Kendisinden çok memnunuz, şansının bol olmasını temenni ederim. Daha nice seneler, beraber çalışmamızı umarım.

Ayşe Arısoy

Mustafa Bey, titiz çalışması, analitik düşüncesi, kibarlığı, bilgi verici olması, saygısı ve dürüstlüğü ile dairemizin kiralanması konusunda bize yardımcı olmuştur. Başarılarının devamını dileriz.

Doğan Candoğu

Evimizi RE/MAX'ten kiraladığımızdan dolayı mutluyuz. RE/MAX Armoni ailesi bize bu süreçte çok yardımcı oldu. Mustafa Doğanlı bey arkadaşça bir yaklaşımda bulunarak evimizi tutmamızda çok yardımcı oldu. Kurumsal bir firma olmasına rağmen tüm çalışanları sıcak kanlı ve yardımsever. Bu nedenle tüm çalışanlara ve özellikle Mustafa beye çok teşekkürler.

Deniz Bengül

Önemli ve heyecanlı ilk deneyimimiz için her türlü çözümde yardımcı olan, ev sahibi ile aramızda doğru bağın kurulmasını sağlayan sizlere teşekkürler.

Rahşan Çeliker

Ev arayışımız sırasında çok sayıda emlak danışmanıyla iletişim kurduk. Mustafa beyin yaklaşımı, beyefendiliği, üslubuyla çok taktir ettiğimiz iki danışmandan birisi oldu. İlerleyen dönemde yeniden kendisiyle çalışmak isteriz.

Betül Taçyıldız

Sayın Mustafa Doğanlı Bey'den bizimle samimi görüşleri ve anlamlı iletişiminden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

İbrahim Taçyıldız

Sayın Mustafa Doğanlı Bey'in yardımları ve samimi ilgisiyle evimizi kiraladık. Teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Beren

Mustafa Doğanlı bize kiralık ev arama sürecinde çok yardımcı oldu. Detaylara önem veren bir aileyiz ve düşündüğümüz evleri uzun süre inceledik, kendisi bize karar verme sürecinde çok destek verdi. Tüm sorularımızla ilgilendi. Sonunda istediğimiz evi bulduk, teşekkür ederiz.

Oğuz Ulusoy

Mustafa Bey'in dostça yaklaşımı kararımı olumlu yönde etkiledi. Aklımda başka emlak firmalarının portföyleri vardı. Ancak Mustafa Bey'in ikna kabiliyeti kararımın netleşmesine yardımcı oldu. Re/Max ile ilk defa çalıştım iyi bir deneyim oldu benim için.Son derece profesyonel, kurumsal bir firma.Mustafa Bey'e yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Sezin Cimilli

Daire ararken tesadüfen Mustafa Beyle tanıştık. İyi ki de yollarımız kesişmiş diyoruz. Daireyi bize gösterirken ki inceliğini ve güler yüzlülüğü işine olan bağlılığı bilhassa da işindeki titizliği için kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Başarılarınız daim olsun.

Burak Erdal

İlgi alakalı olup hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sorunlarımıza çözüm buldu. İyi niyeti ve yardım severliği için çok teşekkür ediyorum.

Nadir Öztürk

İlgili, alakalı ve müşteriyi cezbedecek duruşundan, ilgililerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim.

Adnan Tezil

Öncelikle 1ay gibi kısa bir zamanda evimin satışını gerçekleştiren Mustafa Doğan’a teşekkür ediyorum. Mustafa çok şanslısın Remax Armoni gibi bir firmada çalışıyorsun ama Remax Armoni’de çok şanslı ki senin gibi bir danışmana sahip... Başarılarının devamını diliyorum...

Ferdi Gencer

Profesyonellik, nezaket, güler yüz...Teşekkürler Mustafa Doğanlı. Sayın Doğanlı'nın, bünyesine dahil olduğu Remax Armoni'ye değer kattığı kanaatindeyim.Gerek işine duyduğu saygı, iş bitiriciliği ve en önemlisi verdiği güvenle sektörde adından söz ettirecek bir emlak danışmanı olduğunu göstermiştir.Başarı seninle olsun...

H. Gül Vazioğlu

Mustafa Doğanlı'dan çok memnunum. Bundan evvel de bir dairemizi kiraya vermişti. Kendisi aynı zamanda apartman komşumuz oluyor. Başarılarının devamını temenni eder, mutluluklar dilerim.

Metin Kamaşak

Mustafa Doğanlı Bey'den almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldım. Profesyonel çalışma şekli ve güleryüzü için kendisine çok teşekkür ederim.

Harun Arman

Mustafa Bey ile bu ikinci çalışmamız oldu. Kendisinin ilgisi, alakası ve tatlı dil ile yaklaşımından son derece memnun kaldık. İleride yapacağımız her türlü kiralama satın alma işlerinde kendisini gözümüz kapalı tercih edeceğiz. Başarılarının devamını diliyorum.

Hatice Demiröz

Değerli RE/MAX Armoni, her şeyden önce Mustafa Doğanlı'yla tanışmaktan onur duydum. Başlangıçtan kontratın imzalanmasına kadar geçen süreçte nezaketi, sabrı, çözüm odaklı çalışma sistemiyle çok güzel bir performans sergiledi. Böyle bir danışmanınız olduğu için çok şanslısınız. Sizin ona kattığınız kadar o da size değer katıyordur. Saygılarımla.

Ahmet Saçkesen

Profesyonel çalışan bir firma. Güler yüzlü ve titiz çalışanlar var. Mustafa Bey çok nazik ve değerli bir insan. Oldukça memnunum hizmetten.

Şeyma Saçkesen

Üç aylık ev arama sürecinde bu kadar profesyonel ve güven esaslı bir gayrimenkul firmasıyla karşılaşmadık. Verilen sözün birebir karşılığını aldık. Güler yüzlü, samimi ve dürüst bir danışmanla karşılaştığımız için mutluyum.

Ali Demir

RE/MAX Armoni'de çalışan Gayrimenkul Danışmanı Mustafa Doğanlı'dan daire sahibi olarak bir daireyi kiraya verdik. Toplamda 15 -20 gün arası görüştük. Gereken ilgiden çok memnun kaldık.

Cebir Sonay Meral

Mustafa Doğanlı Beye yardımları ve danışmanlık hizmetinden memnun kaldığımı bildirir, hizmetinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

Oya Güven

Mustafa Doğanlı'dan aldığımız danışmanlık hizmetinden memnun kaldığımızı bildiririm.

Şenay Erdoğan

Hızlı ve güvenilir hizmet sağladığınız için teşekkür ederim.

Can Barutcuoglu

Yaklaşık 1 ay süren ev arayışımız Mustafa beyle tanıştığımız gün son buldu. Sayesinde tam istediğimiz gibi bir evi istediğimiz fiyata bulabildik. Ayrıca kurduğumuz diyalog çok pozitif oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.