-1968 Ankara doğumluyum .1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldum.1990-2015 yılları arasında Şehir Plancısı olarak İzmir ve çevresinde çeşitli Belediyelere danışmanlık ve imar planları, arsa düzenlemeleri yaptıktan sonra profesyonel hayatıma bu deneyimimi Remax Gayrimenkulde sizlere emlak danışmanlığı yaparak devam ettiriyorum. Arsalarınızın bugünkü ve gelecekteki kullanımının ne olacağından konutunuzu alırken ya da satarken mimari, dekorasyon, alım -satım tüm konularda bilgimi sizlerle paylaşmak, hayallerinizi maximum gerçekliğe taşımak istiyorum. Hem geçmiş mesleki hayatımın hem de işime duyduğum sevginin sizlere en iyi ve en karlı hizmeti vermemi sağlayacağını biliyorum.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Lütfiye Müge Kepçe portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ferhat Atalar

Muge hanımın ılk dıkkat ceken ozellıgının benı dınlemesı anlaması oldugunu soyleyebılırım. Guven duygusunu ılk gunden.,satısın tamamlandıgı ana kadar bana hıssettırdı. Calıskanlıgı, guven veren yaklasımı ıcın kendısıne cok tesekkur ederım. Yenı ıslemlerde gorusmek uzere🤗

Ebru Kuran

Kocaelinden İzmire ev beğenip almaya geldik.Güler yüzünüz, deneyimizle bize çok yardımcı oldunuz.Alım işlemlerinde de elinizden geleni yaparak çok güzel bir evsahibi olmamıza vesile oldunuz.Çok teşekkür ederiz.Emeğinize sağlık.

Ebru Baksı

Müge hanımcım uzayan bu yoğun dönemde her süreçte bizlerle olduğunuz için teşekkür ediyor işinize gösterdiğiniz saygı ve özenin tüm meslektaşlarınıza örnek olmasını diliyorum .Çok teşekkürler, sevgiler

Refika Acar

Sevgili Müge Kepçe pozitif enerjiniz, tecrübeniz ve gayretiniz sonucunda çok kısa bir süre içerisinde istediğimiz sonuca ulaştık tüm emekleriniz için teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.