RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Kemal Yüzbaşı portföyünde 17 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 17 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

A******* O*******

Kemal bey Uzun zamandır satamadığım dairemin satışını çok kısa sürede gerçekleştirdi. Gayrimenkul sektöründe hem güvenilir hem işinin ehli bir danışman. Kemal beye ve ekibine teşekkür ederim.

Ö******* M*******

Daire satın alma işlemimde kemal beyle çalıştım. Kendisyle çalışmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. çünkü gayrimenkuldeki hiçbir işlemim bu kadar sorunsuz ve hızlı gerçekleşmemişti. bu alandaki en iyi danışmanlardan biri. emeğine sağlık

A******* S*******

Dairemin satılması sürecinde danışmanlığımı Kemal Bey yaptı. kendisi bu sektöre yıllarını vermiş bilgili ve donanımlı biri. Gayrimenkul işleriniz için güvenilir ve hızlı sonuç alabileceğiniz yine bu sektördeki gelişmeler ile alakalı öngörülü bakış açısı ile çalışacağım tek danışman Kemal Bey'dir. Kemal Bey'e ve RE/MAX Gökçem ofisine teşekkür ederim.

M******* M*******

Kemal bey daire alımımda bana çok yardımcı oldu. Gerek hızlı olup işi sonuçlandırması gerek ilgi alakası olsun tanıştığıma ve çalıştığıma çok memnun olduğum bir danışman. kendine teşekkür eder başarılar dilerim.

E******* B*******

Kemal bey için denilecek bir çok şey vardır. İş olsun veya olmasın müşterileri ile bu kadar ilgilenen özverili sektöründe uzmanlaşmış ve en önemlisi de açık sözlü ve güvenilir biri. kendisiyle tanıştığıma çok memnunum.

M******* K*******

Kemal beyle tanıştıktan sonra kira sözleşmesi yenileme veya süreçte oluşan sorunlar vs gibi problemim kalmadı. ilgi alakası işine duyduğu saygı ve profesonelliği kesinlikle gayrimenkul ile ilgili işleriniz için bilgi almak için gideceğiniz tek danışman tek emlak ofisi RE/MAX Gökçem

C******* G*******

Kemal Bey son derece titiz ve özverili şekilde evimizi kiraya verdi. Teşekkür ederiz.

M******* G*******

teşekkürler.

İmg Danışmanlık A.ş.

Teşekkürler

A******* E*******

Kemal Bey'e teşekkür ederiz.

Hilmi Kurt

Teşekkürler.

Mehmet Sönmez

Teşekkürler.

O******* S*******

Kemal Bey'e teşekkür ederim.

Ahmet Mert

Bizim dairemiz için exper yaptı göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

S******* E*******

İşini profesyonel yapan işini takip ediyor.

A******* D*******

Kemal Bey kiralama sürecinde verdiği bilgiler doğrultusunda daireyi gönül rahatlığıyla kiraladık. Herşey için teşekler

Mustafa Demirhan

Kemal bey ile satılık daireniz için iletişime geçtik diğer emlakçılar gibi hemen fiyat vereyim afiş adayım demedi ilk önce fiyatı belirleri çalışma sistemini anlattı ve bu şekilde ilerledik . Ve sona ulaşmak zor olmadı her zaman tercih sebebimiz olucak

Ali Yılmaz

Ev alırken bizi doğru yönlendirmesi ve fiyat bakımından bize bütcemize uygun evi almamıza çok yardımcı oldu

Merve Gülderen

Kiralık işyeri arayışımızdan dolayı tanışmış olup bize kiralama konusunda profesyonel bi şekilde hizmet vermiştir emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Abdullah Beyaz

Kemal bey ile kiralık konusunda çalışmıştık, konusunda gerçekten uzman ve bilgili bir yaklaşım gösterdi. Bundan sonraki süreçte tek adresimiz REMAX KEMAL yüzbaşı.

Zeliha Kaya

kemal bey kiralama sürecini çok güzel yönetti o süreçte iki tarafı'da doğru ve güzel yönetti herşey için çok teşşekkür ederiz.

İsmet Yıldız

kemal bey kiralama sürecinde gerek sunum yaparken gerek anlatım ve dış görünüşü ile kurumsallığı fazlası ile hissettiriyor. mal sahibi ve bizi ortak noktada doğru zamanda yaptı. herşey için çok teşşekkür ederiz.

Neslihan Yıldırım

kemal ile tanışmamış birisi aracılığı ile olmuştu. doğru ve mantıklı bir kiralama sürecini yönetti ve cok memnun kaldık. teşşekkür ederiz .

Yadigar Kaya

merhabalar , iyi ki remax ve kemal bey ile çalışmışız. Kiralama döneminde bizi hiç bir konuda yormadı herşey süresinde ve zamanında oldu . Teşşekür ederiz .

Yahya Demir

KEMAL bey kiralama döneminde düzenli bilgi ve dönüşleri çok seri olmuştur ve kiraladığımız yeri çok severek ve isteyerek kiraladık bu dönemdeki destekleri için çok teşşekkür ederiz .

Ahmet Ay

kemal bey ilk görüştüğümüzde bize nasıl ve ne şekil bir kiralık daire istediğimizi sordu ondan sonraki süreçte biz kendi ile görüşmemizde net şeffaf olarak yönlendirdi ve mutlu olduk . Çok teşşekür ederiz .

Ömer Demir

kemal bey gerek bilgi olarak gerek yaklaşım olarak çok profosyonel ve şeffaf yaklaştı. Kiralamayı çok huzurlu bir şekilde yaptık .

Ali Karadağ

kemal bey kiralık daire için aramıştık, verdiği saat konusunda hassasiyeti ev sunumu ve sonraki süreçte gayet samimi ve sıcak kanlı olarak yaklaştı. Sonucunda daire kiraladık. Herşey için Teşşekkür ederiz

Murat Dülger

kemal bey ile kiralık daire için görüşmüştük ve tuttuk. somraki süreçte bütün çevreme ve aileme kemal beyi tavsiye ettim ve herkes memnun kaldı herşey için teşşekkür ederim

Ayşe Sümer

KEMAL bey kiralık konusunda doğru yönlendirdi ve tuttuk . herşey çok iyi ilerledi teşşekkürler ...

Burak Gürsoy

kemal bey gerçekten işini severek yapan misafir ile ilgilenen ve süreci iyi yöneten bir arkadaşımız oldu kendi ile çalışmaktan mutlu olduk herkese şiddet ile tavsiye ederim

Yahya Derm

kemal bey ile satılık daire için görüştük bu zaman içerisinde gerek daire hakkında gerek mal sahibi ile olan süreçte çok şeffaf davrandı . aldığı para sonuna kadar helal olsun teşşekür ederiz .

Mustafa Düzgün

Dairemizin satış yetkisini verdiğimizde yaklaşımı dogru bilgilendirmesi ve süreci çok güzel yönetti ve kendisi aralığı ile sattık bundan sonraki süreçte emlak ile ilgili bir konu olursa direk kemal bey ile iletişime geçeceğim . iyi çalışmalar

İbrahim Keleş

kemal bey , satış sürecinde gerek bilgisi gerek iş takibi gerek ise sontapu devir zamanına kadar olan süreçleri bilgisi tecrübesi ile çok iyi yönetti . Herşey için teşşekkür ederiz .

A******* E*******

Kemal bey gaziantepte bulunan mülkümüz için doğru fiyatı bulmamıza yardımcı oldu. Bölgesinde uzman bir danışman. Teşekkür ederiz.

Hikmat Chihabi

KEMAL BEY DEN ÇOK MEMNUNUZ ÇOK TEŞEKKÜRLER...

Mehmet Ali Sayın

GAYET BAŞARILI VE PROFESYONEL

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.