HAYALİNİZDEKİ EVİ SİZİNLE BULUŞTURMAK İÇİN İŞTE BURADAYIM...YER GÖSTERİCİNİZ DEĞİL YOL GÖSTERİCİNİZ OLACAĞIM.
DOĞRU ZAMAN, DOĞRU MEKAN, DOĞRU İNSAN
PROFESYONELLİK VE KALİTELİ HİZMET-1971 Aydın Söke doğumluyum.
-1989-2016 yılları arasında Türk Silahlı Kuvvetlerde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde görev yaptım.2016 Şubat ayında kendi isteğimle emekli oldum.
-Dünyada sektörün lideri, Re/max ile 2016 Haziran ayında yollarımız kesişti ve Re/Max'ın çağdaş ve profesyonel sistemi içerisinde yerimi aldım.
-Profesyonellik ve kaliteli hizmetin ilk şartının eğitim ve bilgi olduğuna inanıyorum.Sürekli kendimi geliştirmeye yönelik çalışıyorum. Yeni insanlar tanımak, onların ihtiyaçlarını belirlemek ve karşılamak beni gerçekten çok mutlu ediyor.
-Bunları gerçekleştirirken amacım dürüst, güvenilir bir danışman olarak sektörde kalıcı olmak.
-İlkem dürüstlük ve açık sözlülüktür.
-Kaliteli profesyonel hizmet
-Samimi
-Gerçekçi
-Amacım;sizlere bir defa mülk satmak yada kiralamak değil ömür boyu gayrimenkul yatırımlarınıza, sizlere yardımcı olmak, danışmanlık yapmak.
-Arayın birlikte gayrimenkulünüzü değerlendirelim, raporumuzu sunalım, pazarlama planımızı ve yapabileceklerimizi anlatalım.Birlikte hareket edelim, zaman kazanalım, hızlı ve kaliteli çözümler üretelim kazanan siz olun.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Mimarsinan Mah. / Atakum Büyükkolpınar Mah. / Atakum Balaç Mah. / Atakum Güzelyalı Mah. / Atakum Küçükkolpınar Mah. / Atakum

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2021

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. Bu eğitim, katılımcının satışın en önemli aşaması olan "kapama" sürecini başarılı bir şekilde yönetebilmesini ve sonuçlandırmasını hedefler. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. Bu program ile yeni Gayrimenkul Danışmanlarına Tüm Süreçleri Öğretebilmek, Yol Gösterebilmek ve İş Alışkanlığı Kazanmalarını Sağlamak hedeflenir. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2022

Bu program gayrimenkulün satış sürecindeki tüm müzakereleri başarıyla sonuçlandırmayı öğretir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
İbrahim Sarıçay portföyünde 30 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 30 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yunus Çebi

Teşekkürler, memnun kaldık.

Razaman Çakır

İbrahim beye verdiği hizmetten ötürü teşekkür ederiz

Hülya Arslan

İş disiplini ve iyi niyetiyle bizlere çok iyi hizmet veren İbrahim Beye teşekkürler.

Ersan Sonses

Remax Kuzey ailesine çok memnun kaldık, ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Tayfun Şahin

İşin uzmanı birisiyle çalıştığım için çok çok memnun kaldım. Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ali Fehmi Dedeal

Çok memnun oldum

Ömer Faruk Kılıç

Tecrübesi ve iş bitiriciliği ile birlikte hususi müşteri alakası ve tüm işlem yükünü adeta bize hissettirmeyecek kadar yüklenmesi kendini kesinlikle mesleğinde aranan bir isim kılmaktadır. Herşey için teşekkürler.

Muharrem Yorulmaz

Satın almış olduğum daireyi bulana ve tapu işlemlerini sonlandırana kadar, göstermiş olduğu ilgi ve gerek iş tecrübesi, sorunsuz işlemler ve verdiği güven için kendisine teşekkür ediyorum

Halil İbrahim Er

Evimizin satılmasındaki bütün aşamalarda yardımlarından dolayı İbrahim beye teşekkürlerimi iletiyorum

Ali Balci

Evimizin satış işleminde hızlı ve güvenilir şekilde sonuna kadar ilgilendiğin için çok teşekkür ederiz.

Ceren Atinkaya

Evimizin satış işlemi ve sonrasında bize çok yardımcı oldu. Ilgiliydi . Kendisine çok teşekkür ederiz

Eda Arslan

İbrahim beye ilgi, alakasından ve güleryüzlülüğünden dolayı teşekkür ederim. Satın alma işlemini çok kısa sürede gerçekleştirdi.

Zafer Hacıoğlu

Satın almış olduğum daire için ilk telefon görüşmemizden başlamak üzere tapu senedini alana kadar göstermiş olduğu ilgisinden, tecrübesinden ve mütevaziliğinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

Ufuk Soygürbüz

Piyasaların en durgun olduğu zamanda alıcı ve satıcıyı doğru noktada buluşturduğu için kendisine teşekkür ederim. Samimî ve özenli çalışması ile dairemizin satışını kısa sürede tamamladı.

Yasin Dinler

İbrahim beye yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Depomuzu kiralama kararı çıktıktan sadece bir kaç gün içerisinde hızlı ve etkin aksiyonlar alarak kısa sürede kiracı bulmamıza yardımcı oldu. kendisini tebrik ediyor Başarılarının devamını dileriz

Hakan Samuk

Ibrahim bey yoğun çabalarınız dan dolayi teşekkür ederim öncelikle EMLAK almamda ve satmamda doğru güvenilir bilgiler verdiniz kişiliğinile ve güler yüzlü davranışlarınızla bulunduğunuz konumu hakediyosunuz tekrar tebrik ederim sizi

Nuray Aksu Sağıroğlu

Son derece profesyonel olarak dairemizi kiralamamıza yardımcı olduğu için sonsuz teşekkür ederim.Başarılarınız daim olsun İbrahim bey....:)saygılar..

Bülent Atmaca

İbrahim beye yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler.süreci profesyonel olarak yönetmesinden dolayı kendisini tebrik ediyorum Başarılarının devamını dilerim.Hayırlı Satışlar.

Emir Ali Değerli

İbrahim Bey uzun zamandır satamadığım dairemi çok kısa sürede sattı ilgi ve alakasına teşekkür ederim.Kesinlikle tavsiye ederim

Nuray Gürbüz

İbrahim Bey'e gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim. Dairemizin kiralanması için yakinen ilgilenmiştir ve büyük yardımcı oldu. Profesyönelliği, bilgisi, güleryzü ve bizlere vermiş olduğu güvenden ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunmaktan onur duyarız.

Senol Günaydın

GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ ALAKA VE İSTEDİĞİMİZ EVİ BULDUNUZ VE YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

Uğur Yaldır

İbrahim Bey'e gösterdiği yakın alakadan ilgiden dolayı teşekkür ederim.ilk gün ev arayışımızda istediğimiz özellikteki evi bulmamıza hızlı bir şekilde yardımcı oldu.kendisine müteşekkirim.

Ömer Yetici

Tam iki haftalık bir süreçte sözleşmemizi yaparak satışını gerçekleştirmeniz taktire şayan bir işti. RE/MAX Mina 'yı secerek İbrahim Bey ile iş yapmak beni çok memnun etti. Cok Teşekkürederim.

Şener Demir

İbrahim Beyin ilgisine ve samimiyetine çok teşekkür ederim. Dairemizin satılması için yakinen ilgilenmiştir. Satış esnasında da büyük yardımcı oldu. Herşey için teşekkür ediyorum.

Mete Tözün

gösterdiğiniz yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim

Ali Yesilyurt

Ibrahim beye güler yüzlü samimi bir şekilde verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederiz başarılarının baki olacağı kesin

Erdal Erduran

firmanıza müracatımız neticesinde bir ev sahibi olduk. bizlere bu konuda yardımları olan İbrahim SARIÇAY Beyfendiye Profesyönelliği, bilgisi, güleryzü ve bizlere vermiş olduğu GÜVEN den ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunmaktan onur duyarız

İlkay İvgin

Yardımlarınız ve ilginiz için teşekkür ederiz..

Serhat Turkoglu

ibrahim bey evimizin satis surecinde elinden geldigi kadar bize cok yardimci oldu isinde uzman tesekkur ederiz.

Aziz Özcan

Samsun ili ile ilgili her türlü bilgiyi bizimle paylaşan. Lokasyonlar ile ilgili en doğru bilgileri bize aktaran Sayın İbrahim Sarıçay beye çok teşekkür ederim. İli ve bölgesine hakimiyeti tüm yatırımcılara yol gösterici olacaktır. Teşekkür ederim.

Olcay

Teşekkür ediyorum, istediğimiz evi aldık.

Gülahmet Yarar

Ev alırken gösterdiği ilgi, alaka ve verdiği güven nedeniyle İbrahim beye teşekkür ederim.

Bahattin

İbrahim bey, aylardır süren ev arayışımızı sayenizde sonunda hallettik . Bu zaman zarfında göstermiş olduğunuz titizliğiniz ve nezaketiniz için eşim ve ben ayrıca müteşekkiriz. Sağolun...

Mustafa Seven

Ben İbrahim beyi dairemi kiradığı sırada yakinen tanıma fırsatı buldum gerek güvendir kişiliği gerek açık sözlüliğü gerekse iş disiplini yönünden çok taktir ettim başarıların devamını dilerim

Elvide Engin

Ibrahım beye ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum.bundan sonraki kiralama işlerinde ıbrahım beyle çalışmaya devam edeceğim..vega evleri elvide engin

Şükrü Şahin

evimin satılması sürecinde göstermiş olduğu üstün uğraşlarından dolayı İbrahim Beye sonsuz teşekkür ederim

Mustafa Karahan

İBRAHİM BEY ÇOK ENERJİK, YAPTIĞI İŞE HAKİM BİRİSİ.DOĞRULUĞU, DÜRÜSTLÜĞÜ GÖZDEN KAÇMIYOR. KENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİM.

İsmail Yıldız

Samsun atakumda aldım daire bana gosterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum..ibrahim saricay bey ..düzgün kişilik samimi oluşnuzdan dolayida teşekkürler.. başarılar dilerim

Semra Keskin

Evimin acil satılması lazımdı.En kısa sürede evimin satılmasını sağladıkları için kendilerine teşekkür ederim.Satış işlemlerinde de gereken desteği sağladılar.

Ferdi Biren

İbrahim Sarıçay işini gerçekten çok iyi yapıyor.Samimi dürüst, insan ilişkileri çok iyi, güler yüzlü, sıcak, ayrıca çok yardımsever şirketini seviyor işini severek yapıyor kendisine çok teşekkür ederim.

Hakan Duran

Evimi değerine satmama ve işlemlerinin takibinde fazlasıyla desteğini gördüm. Daha önce kendi imkânlarınla satmaya çalıştım ancak işlerimin yoğunluğu sebebiyle satamadım. İbrahim bey çok kısa bir sürede en uygun fiyata satışı gerçekleştirdi. Kendisine başarılı satışlar diliyorum.

Ferdi

ibrahim karaçay işini gerçekten çok iyi yapıyor. Neden güler yüzlü, sakin, deneyimli, yardım sever, iyi niyetli, şirket çıkarları için var gücü ile çalışıyor. Hep başarı odaklı çalışıyor. İşini çok iyi yapıyor. Ürünü satmak ve kiralamak için elinden gelen herşeyi yapıyor. Ayrıca o kadar samimi ki insana bu durumu hissettiriyor. Teşekkürler.

Gülsüm İster

Samsun Atakum dan aldığım, daire de çok yardımınız oldu, teşekkür etmek istedim.... Sizden sonra tanıştığım ve sözünde durmayan, kurallara yasalara aykırı hareket eden emlakçı diye geçinenlerden sonra size minnettarlığımı anlatmam mümkün değil. Ne zaman arasam ilgilendiğiniz ve yardımcı olduğunuz, doğru yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Veysel Seis

Sizin için yapabileceğim en güzel yorum akşam 21:30 da internetten bulduğum daireyi bana gösterebilmek için mesai harcamanız ve vakit sınırı olmadan hizmet sunmanız.Tekrar teşekkür ediyorum.

Gürol Ofluoğlu

Çok beyefendi ve çok güvenilir bir kişi.Ben onun vasıtasıyla daire aldığım için çok memnunum.Eskiden beri emlakcı dendiğinde çok güvenemezdim ama sizin sayenizde bu fikrim değişti.Bu tavrınızla çok daha iyi işler yapacağınıza eminim.Bana gösterdiğiniz yardım ve gayret için teşekkür eder işlerinde başarılar diliyorum.

Ayten Taner

İbrahim SARIÇAY vasıtasıyla çok kısa sürede ve en güvenilir şekilde evimi kiraya verdim.İşine bu şekilde profesyonel yaklaşanlara ihtiyacımız var.Teşekkürler REMAX.Teşekürler İbrahim SARIÇAY.

Mert Türkoğlu

İbrahim bey sağ olsun çok kısa bir sürede 5 adet dairemizi çok hızlı ve istediğimiz fiyatlarda satışını gerçekleştirmiştir, kendisine teşekkürü borç bilirim

Gökhan Gök

İskanı olayan bir dairem vardı normal şartlarda çoğu emlakcı işi üstüne bile almazken İbrahim bey konuyu çok kısa sürede istediğimiz şartlarda sonuçlandırdı.

Nedim Duman

İlgili ve güler yüzlü sayesinde.emlakcılar . hakkındaki olumsuz düşüncelerim.tamamen ortadan kalktı

Mustafa Begen

Dairemi satın almamda gösterdiği ilgi ve alakayı kiraya vermemde gösterdi.Bir gün içinde kiraya verdi. Yaptığı bütün işlemler resmî faturalı güvenilir. Kendisine teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

Mustafa Begen

İbrahim Sarıçay bey şahsımın güzel bir konut sahibi olmama vesile oldu ilgili alakalı Güler yüzlü sevecen bir çalışan Allah razı olsun

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.