Gayrimenkuldeki Güvenilir İş Ortağınız  ASUMAN MÜTEVELLİOĞLUSONUCA GİDEN EN KISA YOL  
Asuman Mütevellioğlu
Erzurum'da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Tokat ve Turhal'da tamamladım. Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi ikinci sınıfta iken Akbank'ta çalışmaya başladım. Aynı yıl evlilikle okul ve iş hayatıma ara verdim. Sekiz yıl sonra kendi şirketimi kurarak 27 yıl giyim sektöründe Mavi ve Levis başta olmak üzere bir çok ulusal ve uluslararası markanın bayiliğini yaptım. Girişimcilik konusunda "burada olmaz" denen ilkleri gerçekleştirdiğim için memleketimdeki bir çok kadın girişimciye örnek oldum. İnsan odaklı çalışırım,  etik değerler benim için çok önemlidir.  2015 yılında “artık hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum” diyerek bende bir tutku olan deniz aşkına Samsun ATAkum'a taşındım. Arkadaşlarım benim emekliliğe ancak iki ay tahammül edebileceğimi o sürenin de evi yerleştirme  süreci olduğunu söylüyorlardı... Gerçekten beni iyi tanıyorlarmış tam evi yerleştirdim ve bir baktım ki  Atakum'da ne yapabilirim arayışına girmişim...Yani sözün özü emekli olduktan sonra girişimci ruhum beni rahat bırakmadığı için, 2016 yılında daha önceki yıllarda hep hayal ettiğim gayrimenkul sektörüne girme kararı aldım. Sektörün dünyadaki en iyi ve en güvenilir ismi RE/MAX ile tanıştım...Gerek ticari, gerek insani tüm ilişkilerimi güven ve dostluk temelleri üzerine kurarım...Ön yargıları olmayan bir insanım. Benim için karşılaştığım her insan dünyanın en iyi insanıdır. Ve tanıştığım her insanla bu coşku ve bu insan sevgisiyle ilk iletişimi sağlarım.  Hayatta sadece sevdiğim ve istediğim işleri yaptım.  Sevmediğim  bir işte bir gün bile çalışamam. Attığım her adımda sadece doğru olanı yapmaktır hedefim...İlkeli, titiz, yılmadan, büyük bir azim ve sabırla çalışırım. En büyük amacım giyim sektöründe memleketimde tesis ettiğim "saygın iş kadını" kimliğimi, emekli olarak geldiğim ve çok sevdiğim ATAkum'da  da aynı güven ve dostluk temelleri içinde devam ettirmek ve burada da daima doğru ve güzel işler yaparak müşterilerimin vazgeçilmezi olmaktır... HER DAİM BU BAĞLAMDA ÇALIŞARAK:
2017 OFİS CİRO BİRİNCİSİ
2017 YILI OFİS İŞLEM BİRİNCİSİ
2017 YILI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİRİNCİSİ
2017 1. ÇEYREK BİRİNCİSİ
2017 4. ÇEYREK BİRİNCİSİ
2017 EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN DANIŞMAN ÖDÜLÜ
2018 YILI OCAK AYI CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Mevlana Mah. / Atakum Güzelyalı Mah. / Atakum Cumhurıyet Mah. / Atakum Mimarsinan Mah. / Atakum Yenimahalle Mah. / Atakum

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, Fransızca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2017

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Asuman Mütevellioğlu portföyünde 24 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 24 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nazlı Çağatay Durmazbilek

Size tüm süreçte yanımızda olduğunuz için tekrardan çok teşekkür ederiz, işinizi severek yaptığınız çok belli.. Güzel evimizi sayenizde güzel yönlendirmelerinizle tuttuk cok mutluyuz sizin payınız da çok 🫶 Tekrardan nişanlım ve ben cok çok teşekkür ederiz iyi çalışmalar diliyorum size 🤍🧿💐

M******* Ö*******

Son derece ilgili, alakalı ve güven veren sektör bilgisi maximum seviyede profesyonel bir satış danışmanı. Evimizi kendi evi gibi görerek ve iki günde kiraladı. Çok memnun kaldık verdiği hizmetten.

A******* A*******

Asuman hanımla dördüncü işlemimiz. Ama ben bugün ki satış işleminde bir gayrimenkul danışmanının işlem sırasında yaşadığı zorlukları ve danışmanın zorluklarla mücadele ederken ki profesyonelliğini özverisini sabrını ve zekasını gördüm ve danışmanım Asuman hanıma yüz üzerinden yüz verdim. Çok açıkça ifade edeyim ki bu satışı ben yapsaydım 40 kere bozardım bugün… Sabrınız, profesyonelliğiniz, insanlığınız ve bitmeyen enerjiniz için çok tebrikler Asuman Hanım ve çok çok çok teşekkürler, iyi ki siz diyorum.🙏🙏

Türkan&osman Tulum

Asuman hanımla çalışma nedenimiz, etik ve profesyonel iş yapış biçimi, dürüstlüğü gayrimenkullerimize kendi malı kadar değer vermesi, titizlenmesidir. Teşekkür ederiz.

Dilara Özer

Asuman Hanım'ın samimiyeti, ilgisi ve güven veren tavırları, evimizi kiralama sürecimizi çok kolaylaştırdı. Her adımda Asuman Hanım yanımızda oldu. İşini severek yapan ve gerçekten samimi biri olduğunu her an hissettik. Asuman Hanım'la çalışmak, işleri ehline vermenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi bize… Onunla çalışmak, sadece bir emlak işi yapmak değil, aynı zamanda bir dost kazanmak demek. Kendisi her zaman işini severek yapan, dürüst ve güvenilir bir insan. Eğer Samsun'da emlak işiniz varsa, gönül rahatlığıyla Asuman Hanım'la çalışabilirsiniz. Kendisine ve ofisine teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

Yunus Güney

Yunusevler Arena projemizdeki satışında; profesyonel iş yapış biçimi, doğru dürüst ve etik çalışmaları için Asuman hanıma çok teşekkür ederiz.

Kamil Ayan

Asuman hanımla 2018 yılında ondan daire alan bir arkadaş tavsiyesi ve yönlendirmesi ile bir konut arayışımız sırasında tanıştık. Daha ilk görüşmemizde bize verdiği güven, samimiyet ,ilgi ve alakası beni ve eşimi çok memnun etti. Asuman hanım sayesinde ilk dairemize Samsun-Atakumun en güzel yerinden sahip olduk.Tapu ve diğer işlemler de gerçekten çok ilgiliydi.Yine 1 ay önce Samsun dan 2. dairemizi almaya karar vermiştik.Hiç tereddüt etmeden Asuman hanımı aradık. Onun sayesinde 2.dairemizi aldık. Asuman hanım işini severek yapıyor ve kendisi gerçekten çok samimi ve dürüst bir insan. İki dairemizi alırken bizimle birlikte sevincimizi mutluluğumuzu paylaştı. Biz aynı zamanda bir dost kazandık. Herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Kısacası bu işin Samsun’daki uzmanı ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU..

Murat Aslan

2024 yılında elimizde olan bir miktar parayı degerlendirme arayışına girmiştik. Annemin çocukluktan beri tanıdığı Asuman hanım ile görüşmesi sonucunda Samsun'dan ilk evimizi almaya karar verdik. Daha önce Samsun'da hic yaşamamış ve hali hazirda yurtdışında yasayan bir aile olarak Samsun'daki yerleşimler, fiyatlar ve bölgeler hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Fakat hem bilgisine hemde tecrübesine son derece inandığımız Asuman hanımın sayesinde gelecek vaadeden güzel bir yerden güzel bir yatırım yapmış olduk. Bize sadece ilan ve emlak konusunda degil her konuda destek sağladı. Tek müşterisi bizmisiz gibi bize yardımcı oldu. Gerek görüntülü görüşme gerekse gece gündüz sorularimiza cevaplar sağladı. Daireyi satin aldiktan sonra kiraya verilmesi, dairenin ihtiyaçlarının belirlenip halledilmesi ile de Asuman hanim ilgileniyor. Bu bizim gibi yurtdışında yaşayanlar için bulunmaz fırsat oldu. Her konuda gözünüz kapalı Asuman hanim ile emlak işlerinizi hallerdebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi işi ehline vermek gerektir. Umarım bundan sonraki emlak alisverislerimizde de Asuman hanim ile çalışmaya devam ederiz. Eğer Samsun'da emlak işiniz var ise Asuman Hanım ve RE/MAX dışında hiç bir yere gidip zaman kaybetmeyiniz. Kendisine ve ofisine teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

Gülser Seçkin

İki yıl önce Samsun’a yerleşmeye karar verdik ve büyük bir şans eseri Asuman Hanımla yollarımız kesişti. Asuman Hanım gerçekten emlak konusunda son derece bilgili ve müşterilerini kaliteli ve gelecekte prim yapıcak projelere yönlendiriyor. Severek oturduğumuz, manzarasına doyamadığımız evimizi sayesinde aldık, çok memnun kaldığımız için, ikinci evimizi de yine Asuman Hanımın yönlendirmesi üzerine çok doğru bir karar vererek aldığımıza eminim. Gerçekten işini hakkıyla yapan sözünün eri, dürüst, temiz bir o kadar becerikli olduğa bizzat şahidim… Yaşam enerjisiniz hiç sönmesin🙏Bu devirde sizin gibi dürüst insanlara çok ihtiyacımız var . İyi ki varsınız, her şey için çok teşekkürler 🙏❤️❤️

Zeynep Başmutaf

2020 yılında yeni satın aldığımız evi kiraya vermek için güvenilir bir emlak ofisi ararken tanıdıklar vasıtasıyla Asuman Hanım ile tanıştık. Evimizi kiraya vermesi için yardımını istedik. Genelde sadece alım satım ile ilgilenmesine rağmen bizi kırmadı. Ankara'da yaşamamız nedeni ile evi tam anlamıyla kendisine teslim ettik. Evi kiraya verirken son derece seçici ve dikkatli davrandı. Kiracımız çıkana kadar hiç bir sorun yaşamadık. Aynı şekilde evi kendilerinden eksiksiz teslim aldı ve son derece titiz ve profesyonelce çalışıp yeniden bu sene kiraya verdi. Eğer Samsun'da emlak işiniz var ise Asuman Hanım ve RE/MAX dışında hiç bir yere gidip zaman ve para kaybetmeyin derim. Kendisine ve ofisine teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

İslam Yavuz

Uzun zamandır satamadığım evimi; adını ve başarılarını daha önce çok duyduğum RE/MAX Asuman hanım ile iletişime geçip istediğim fiyat aralığında hızlı bir şekilde sattım. Bu süreçte en doğru yönlendirme ve çok profesyonel çalışmasından dolayı en kısa sürede işi bitiren Asuman hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok çok teşekkür ediyorum.

Hatice Koç Ural

Merhaba! 15 ay önce RE/MAX güvencesi ve Asuman Mütevellioğlu’nun olağanüstü tecrübesiyle Atakum’ da yatırımlık 1+1 bir daire satın aldım. Daireyi kiraya vermek için yine onun yardımları ile uygun hale getirdikten çok kısa bir süre sonra Asuman Mütevellioğlu danışmanlığıyla piyasa ortalamasında kiraya verdim. Kiracımın 1 yıllık sözleşmesinin bitiminde yeniden kiralık ilanına çıkartılan dairemize (kış dönemi belli bir süre boş kalacağını düşünüyordum) aynı gün tamda Asuman Mütevellioğlu’nun taahhüt ettiği rakamda kiralama yapıldı, benim için çok şaşkınlık ve mutluluk vericiydi. Tüm bunların yanı sıra benim için çok daha önemli ve de müthiş konforlu olan kısmını da özellikle paylaşmak istiyorum, dairemden yüzlerce km uzakta ikamet etmeme rağmen tüm bu iş ve işlemlerle alakalı tek bir gün, tek bir saat bile mesai harcamak zorunda kalmadım…İşte bu paha biçilemez bir konfor benim için… Telaş yok, stres yok, yatırımınızın değer kaybı yok bilakis zaman içerisinde ne kadar karlı bir yatırım yaptığınızı yaşayarak tecrübe ediyorsunuz, emin ellerdesiniz ve bir sonraki yatırım fırsatları için heyecan içindesiniz… Doğru zamanda, doğru yerde, en doğru yatırımlarınız için Samsun’daki tek doğru adres Asuman Mütevellioğlu… Çok çok teşekkürler sevgili Asuman Hanım.🙏🙏

Elmas Belik

Yeni mezun ve ilk iş deneyimi olacak biri için ev tutma yerleşme çok zor olur diye düşünmüştüm, bütün bu işler gözümde büyürken Asuman Mütevellioğlu ile karşılaşmak benim için büyük bir şans oldu sanırım. Deneyimli tecrübeli güleryüzlü iletişimi kuvvetli insancıl rahatlıkla güveneceğiniz bir danışman. Gözümü korkutan ilk deneyimimde böyle profesyonel ve mükemmel bir danışmana denk gelmem sanırım benim için büyük bir şanstı, ben çok mutluyum inşallah gayrimenkul konusunda işi olup endişe eden herkesin yolu ASUMAN hanımla kesişir…🙏

Ömer Can Yıldız

Samsun’a ilk memuriyetim için tayinle geldiğimde Asuman hanımla tanışmak bize yol gösterecek birinin olduğunu görmek beni çok mutlu etti daha telefonla ilk görüştüğümüzde üslubuyla konuşma tarzı ve verdiği doğru bilgilerle bizi rahatlattı güven verdi. Sadece onun portföyüne baktım ve tuttum işlemlerde çok profesyonel ve hızlı halledildi çok çok teşekkürler.

E******* Ç*******

Günümüzde güvenilir insan bulmak zor, ama Asuman Hanım'a ilk dakikadan beri güven duyduk. Oluşturduğu enerji ile işini ne kadar çok sevdiği ve özenerek yaptığı belli oluyor. Hafızanızda hiçbir soru işareti kalmadan iş yapabileceğiniz bir insan. Başarılar Asuman Hanım, çok çok teşekkürler…

Ferda Demirtürk

Sevgili Asuman hanım, vermiş olduğunuz mükemmel hizmet icin çok teşekkür ederiz. Kaliteniz ve durusunuz her zaman sizi tercih etme sebebimiz olmuştur.

Mesude Hilal Altunay

“Asuman abla, Ankara’dan ev alıcam burdan bir ev satmayı düşünüyorum” dedim.. “Dur dedi önce bi oturalım konuşalım değerlendirelim”.. Öylede yaptık.. Güven benim hayatımda her şey demek acaba bile demem Asuman abla ise karşımdaki.. Olura olur olmaza olmaz der bizi hiçbir işimizde yanıltmadı.. Bugünde işlemimizi güle oynaya tamamladık.. Çok teşekkür ederiz sabrına samimiyetine işine saygına ve ciddiyetine.. 🧿💙

Muhammet Yılmaz

Alanında uzman, hitabeti düzgün, bilgili, ilgili, güvenilir bir insan olan Asuman Hanım'la çalışmak çok keyif vericiydi. Ev kiralama işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. RE/MAX’a ve Asuman Hanım'a her şey için çok teşekkür ederim.

Mehmet Koroğlu

Ben on yıldır Amerika’da yaşıyorum, Asuman Mütevellioğlu’nu da uzun bir süredir Samsun’da gayrimenkul sektörünün saygın bir ismi olarak Faceden takip ediyordum. Paylaştığı bir arsayı Facebook sayfasında görünce beğendim ve Türkiye’ye gelip uçaktan iner inmez kendisini aradım. Arsayı gördüm verdiği bilgilerin bir tanesi eksik veya yanlış değildi. Bu daha büyük bir güven yarattı. Aldığımız arsada eksiksiz bilgi ile hızlı ve doğru işlem sonucuna ulaştık. Bize Türkiye’de kurumsallığın en güzel örneğini yaşattığı için çok çok teşekkür ederim. Harika bir arsaya harika bir hizmetle sıkılmadan yorulmadan yalansız dolansız en doğru yönlendirmelerle işimizi hallettiği için kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyoruz ve işte profesyonellik bu diyoruz.

Ufuk Mısırlıoğlu

2016 yılından beri çalıştığım Asuman Hanım’a öncelikle en doğru yatırım kararlarını almamda verdiği destek için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Tavsiyeleri doğrultusunda yaptığımız yatırımların gerek satarken gerekse de kiraya verme noktasında meyvelerini topluyor olmamız, bizlere her seferinde “iyi ki onu tanımışız” dedirtiyor … Kendisi konusunda uzman bir profesyonel olup, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini esas alan bir bakış açısıyla farkını ortaya koymakta ; yanı sıra güvenilir, “iyi insan” tanımının altını da fazlasıyla doldurmaktadır…

Ahmet Acar

Asuman hanım bizim iki dairemizin satış serüveninde daima bütün gayreti, güler yüzü ve uzmanlığıyla yanımızda oldu. Kendimizi hep emin ellerde hissettik. Kendi işi olmadığı halde tapu, belediye ve vergi dairelerin de harikulade işler çıkardı. Çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz. İnşallah yeni alışverişlerde tekrar çalışmak ümidiyle...

R******* T*******

A(asil)-S(sabırlı)-U(umut verici)-M(marifetli)-A(adil)-N(nezaketli)=ASUMAN Hanımı kısaca böyle tanıdım.Hayatımda gördüğüm harika GAYRIMENKUL DANIŞMANI.İşini severek ,sabırla yapması ARİSTO`nun "Düşünmek kolaydır,davranmak zordur,düşündüğün gibi davranmak en zordur."sözü onu doğrulamaktadır.İşinde ciddi,prensipli,idealist,standartları yüksek olan,mantıklı hareket,eden,cömert ve centilmen,şeffaf,adil,çözüm odaklı olan,kararlı ve azimli ideal gayrımenkul danışmanı.Asuman hanımla başladığınız işte yarı yolda kalmazsınız eğer siz yarı yolda bırakmazsanız onu.Yaptığı işi olabildiğince tam ve mükemmel yaptığına bizzat şahit oldum.Çalışmış olduğu RE/MAX firması kurumsal ama ASUMAN HANIM daha kurumsal çalışması ona olan güvenimi artırdı.Keşke tüm gayrimenkul danışmanları ASUMAN HANIM gibi olsalar.Çok teşekkürler,iyi ki varsınız....

Müşteba Talaş

Samsun’da yerleşeceğim evim için Asuman hanım sayesinde kolaylıkla ve güvenle işlemlerimi hallettim. Samimi ve kurumsal yaklaşımıyla içim rahat bir şekilde evimi tuttum çok tatlı ve çok naif bir danışman. Başka bir şehirden gelmeme rağmen beni çok iyi dinleyip anlayarak istediğim tarzda ev bulmamı sağladı… Kendisinden görmek istediğimiz daireye gittiğimizde en ufak bir eksik ya da fazla olmadığını da gördüm güven duydum işlemlerimizi bir günde halletti her şey için çok çok teşekkür ediyoruz iyi ki Asuman Mütevellioğlu ile yolum kesişmiş diyorum iyi ki…

Hakkı Kandır

2008 yılından itibaren Samsun ilinde Devlet Opera ve Balesi’nde çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde birden fazla evde yaşadım. Hayatımın bu döneminde beklenmedik özel gelişmelerden dolayı yeni bir eve tek başıma yerleşmek zorunda kaldım. Bu esnada ev arayışına başlamışken ve karışık duygular içerisinde iken Asuman Hanım'ın kiralık ilanı ile karşılaştım ve kendisini aradım. Telefonda ilk defa sesini duyduğumda ilginç bir şekilde içimi huzur ve güven duyguları kapladı. Sanki annemle konuşuyormuşum gibi... Ve hiç tereddüt etmeden evi kendisinden kiraladım. Dairenin sunumu, kontrat sürecindeki içtenliği ve profesyonelliği beni çok etkiledi. Hayatımda örnek alacağım bir insan daha kazandığımı hissettim. RE/MAX ailesinin böylesine nadide bir insanla çalışmasının Samsun’da kendilerine çok avantaj sağladığını düşünüyorum. Her şey benim gönlüme göre oldu, firmanız ve çalışanlarınızın daha başarılı olmasını kalpten diliyorum. Sevgiler Asuman Hanım… Sevgiler RE/MAX ailesi…

Onur Uzun

Ben çok memnun kaldım. İlgi ve alaka çok iyiydi. Mülkle alakalı söylenen aksinde hiçbir durum yoktu. Bu benim için çok önemliydi çünkü Asuman Hanım'a güvenerek daireyi görmeden tuttum daire tam ilanla aynı idi. Eve gittiğimde o kadar beğendim ki kendisini arayarak teşekkürlerimi ilettim.

Sıtkı Taflı

Kiracısı olduğumuz evin satışını ev sahibimiz Asuman hanıma vermişti fotoğraf çekmeye geldiğinde tanıştık Asuman hanımla ve çok saygılı ve çok düzgün bir insan olduğunu fark ettik bizim de satılık bir dairemiz vardı hemen dairenin satış yetkisini kendisine verdik. Sonra kendisine satış için verdiğimiz dairenin kiracısı daireyi boşaltınca dairenin kiralanması için yetki belgesini yine kendisine verdik Akşam ilanı girdi sabah verdi gerçekten hayret ettik. Aslında bilgisini tecrübesini çok geniş çevresini ve işinde çok başarılı olduğunu tanıştıktan sonra çok net görmüştük ama bu kadar hızlı olabileceği dünyada aklımıza gelmezdi helal olsun diyorum. Tam on puan kendisine…

Ülkü Osma

Kiralık ev arayışımda başıma gelmeyen talihsizlik kalmadıktan sonra Asuman Hanımla yolumuzun kesişmesi şansımın döndüğü nokta oldu sanırım. Çözüm odaklı çabalarına bizzat şahit oldum. Emlak sektörü ne berbatmış diye düşündüğüm anda, hayır çok iyileri de var siz yanlış insanlarla karşılaşmışsınız bakın dedi adeta bana. Kendisine doğruluğu dürüstlüğü iş bitiriciliği için çok teşekkür ederim. RE/MAX’ın da ne kadar kurumsal ve güzel bir marka olduğunu görmüş oldum bu kadar kaliteli danışmanları olduğu için tebrik ediyorum.

Bestehan Ergül

Hayatımda yeni bir başlangıç yapmak için çıktığım bu yolda Asuman hanım, ilk ve en doğru durağım oldu. Şefkatli ve düşünceli yaklaşımı ve dürüst duruşu için teşekkür ederim. İyi ki yollarımız kesişti bolca sevgiler…

Salih Bayram

Asuman hanımla kızıma bir daire tuttuğumuzda tanışmıştık. o zaman bi̇z ki̇raci tarafi i̇di̇k. bu sefer ev sahi̇bi̇ olarak kendi̇ dai̇remi̇zi̇ ki̇ralamasini i̇stedi̇k ve yi̇ne yaptiği i̇şlemden ve i̇ş yapiş bi̇çi̇mi̇nden çok memnun olduk.Yani̇ gayri̇menkul i̇şi̇nde hangi̇ tarafta olursaniz olun asuman hanımla çalışmak mutlu edecektir sizi. bunu bizzat deneyimlemiş bir aile olarak kendisine çok teşekkür. ediyoruz. i̇şlemi hemen yapması doğru kişileri bulması profesyonelliği, insanlığı, dürüstlüğü, ilgi ve alakası ile biz kendisini çok beğendik. başarılarının devamını dileriz.

Fatma Ve Gül Uzunal

Asuman hanim i̇lk karşilaştiğimiz andan i̇ti̇baren kendi̇ ai̇lemi̇z gi̇bi̇ hi̇ssetti̇ri̇p her türlü yardimi yapti. sağolsun her zaman yanimizda oldu. herkese önerebileceğim bir profesyonel, herkese önerebileceğim güzel bir insan tanıdığım için çok mutluyum.

Hatice Erol

Asuman hanimi ai̇leni̇zden bi̇ri̇ gi̇bi̇ görebi̇li̇rsi̇ni̇z daha telefonda konuşurken bi̇le bu duyguyu hi̇ssedebi̇li̇rsi̇ni̇z. sami̇mi̇ ve i̇ş bi̇ti̇ri̇ci̇ bi̇r danişman profesyonelli̇ği̇ netli̇ği̇ni̇ dürüstlüğünü hemen karşiya hi̇ssetti̇ren bi̇r i̇ş yapiş tarzi var hayran kaldim teşekkür ederi̇m.

Aliye Yıldırım

Ne mutlu bana ki rabbim sizinle karşılaşma şansı verdi bana. hayatımızda karşimiza çikan i̇nsanlarin ki̇mi̇ bir lütuf, ki̇mi̇ i̇se bi̇r cezadir. asuman hanımcım sizinle tanışmak bir mucize benim için. sizi çok seviyorum ve sizi hiç bırakmayacağımı bildirmek istiyorum. artık ailemizin bir gayrimenkul danışmanı var. gözümüzün arkada kalmayacağı net dürüst işi bilen becerikli…sizi tanıyıncaya kadar isminizi çok duymuştum bunu sonuna kadar hakettiğinizi bizzat yaşayarak gördüm. i̇yi ki diyorum iyi yollarımız kesişmiş. ben sadece güvenilir bir gayrimenkul danışmanı değil aynı zamanda az bulunur bir dost kazandım.

Ahmet Yüncüoğlu

Asuman mütevellioğlu hanım ile satış ve kiralama üzerine birçok işlem yaptım. i̇şinde en iyisi olduğu referansı ile iletişime geçtiğimde; netice olarak bende aynı kaanete vardım. tüm işlemlerinde en ufak sorun çıkmadı. i̇şlerin aksamaması için kendi üstüne vazife olmayan sorunları dahi çözdü. ben ve kiracılarım her zaman memnun kaldık. bence samsun için asuman hanım önemli bir " değer" dir. başarılarınının devamını dilerim.

Arzu Şanlı

RE/MAX'ta Asuman Hanım'la çalıştıktan sonra başka emlak danışmanına gidemiyorsunuz. Çünkü işini çok iyi yapıyor. İlgisi, çalışkanlığı, etik kurallara olan bağlılığı kısacası iş ahlakı ile sizi kendine hayran bırakıyor. Emlak alım satım işiniz varsa Asuman Hanım'a gidin gözünüz arkada kalmaz. Zaten o sizin yerinize her türlü işlemi, araştırmayı en ince ayrıntısına kadar yapıyor. Tekrardan teşekkürler.

Selim Tongal

Asuman hanımın ilgi ve alakasından iş yapış biçiminden çok memnun oldum. i̇şinde ne kadar başarılı olduğunu ve olacağını gördüm. başarilari dai̇m olsun. her şey için çok teşekkürler.

Vesile Nar

Yurtdışında yaşayan bir kişi olarak yapmış olduğum yatırımımda bana orda imişim gibi yardımcı olan asuman hanıma çok çok teşekkür ediyorum. i̇ster bilgilendirme olsun ister herhangi bir konuda sorum olsun, anında cevaplandırdı. i̇şlemler avrupa standartlarını aratmayan bir süreç içerisinde gerçekleşti. asuman hanıma yapmış olduğu üstün kalite hizmet den dolayı, emekleri için çok teşekkür ediyorum ve meslek hayatında başarılarının devamını dilerim. kendisini mutlaka ev sahibi olmak isteyenlere iç rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Demet Kartal

Asuman hanım, siz işinizi mükemmel, eksiksiz yapan bir kadınsınız, tüm kalbimle teşekkür ediyorum size…

Evren & Nurettin Köksal

Sevgli asuman hanim, emlak danişmani olarak atakum'da en doğru seçenekle yol aldiğimizi düşünüyorum. bi̇zi̇ yüreklendi̇rdi̇ni̇z, destekledi̇ni̇z, moral verdi̇ni̇z, yol gösterdi̇ni̇z. en sonun da en güzel ve hayirli noktaya yani̇ sonuca si̇zi̇n desteği̇ni̇zle geldi̇k. her şey i̇çi̇n çok çok teşekkür ederi̇z.

Gülşah Talip Şener

Asuman hanımla evimizi satmak sebebıyle kardeşim sayesınde tanıştık.. ıyıkı tanıdım dedıgım insanlardan bırısı oldu benim için😍 kendisine teşekkürlerimi iletmek istıyorum🌸 satış sürecince olumlu pozıtıf anlayışlı dıyaloglar kurarak cok şükür işlemlerimizi sorunsuz bır şekılde hayırlısıyla gercekleştirdik.

Dr. Yavuz Çeçen

Asuman hanım ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. süreçte her adımda yanımızda olmanız, iş konusundaki hassasiyetiniz bizi bu süreçte çok rahatlattı memnun etti. tekrar görüşeceğimizi düşünüyoruz.

Hava Yüncüoğlu

İşine aşık insanlara ayrı bi hayranlığım olduğunu söylemiştim sanırım.. siz de onlardan birisiniz🌹 ev harika olmuş eski hali berbatmış emeklerinize sağlık iyi ki varsınız asuman hanımcım 🤗seviliyorsunuz 🫶🏻biz boşuna size güvenip tüm yatırımlarımızı samsuna taşımadık…🙏

Selen Burçak Umut Yazbaşı

Kaliteli hizmet almak isteyen herkese tavsiye edebileceğim biri asuman hanım uzakta olmamıza rağmen evimizin satışında ve kiraya verilişinde ilgisi ve her an bizi bilgilendirmesi ile işlerimizi sorunsuz halledebildik. İşini bu denli dürüst ve güvenilir şekilde yapması sebebiyle Asuman Hanım'a ve bağlı bulunduğu RE/MAX'ı güvenle tercih edebilirsiniz.

Banu Çelik

Merhaba Asuman Hanım ile yollarımız kiralık daire ararken kesişti kendisi çok naif bir bayan çok ılımlı olumlu bir yaklaşım sergiledi bizlere rica ettim evi ilk önce bizim görmemiz için hiç kırmadan kabul etti çok ilgili ve bilgili bir bayan ev alacaklar yada kiralama yapacak olan herkes Asuman Hanım ile tanışmalı bir yere takılı kalmadan portföyünde olan tüm imkanları sunuyor sizlere iyi ki sizi tanıdık inşallah ev almamız nasip olur yine sizinle ilginize çok teşekkür ederiz bol kazançlar diliyorum.

Emine Çetin

Sevgili Asuman Hanım, i̇yi̇ ki̇ si̇zi̇ tanidim i̇yi̇ ki̇ di̇yorum.iki̇ yil önce ev alma süreci̇nde si̇zi̇ tanimiş ve i̇şte doğru i̇nsani buldum demi̇şti̇m. iki yıl sonra aniden tayinimiz çıktığında yine size ulaştık ama bu sefer rahattık açıkçası. çünkü bizim başvuracağımız harika bir danışmanımız vardı artık. bizimle her şeyi düşünecek değerlendirecek ve bizi yönlendirecek. bu olumsuz piyasa koşullarında iki yıl önce aldığımız evi bir günde sattı. ve ayni gün bi̇ze ev aldi i̇ki̇ tapuyu da ayni gün sorunsuz bi̇r şeki̇lde halletti̇. hatta bi̇zi̇m alicimiz ona olan güvenden dolayi tapu öncesi̇ bi̇zi̇ rahatlatacak önemli̇ bi̇r rakami bi̇ze verdi̇. kisaca söylemek gereki̇rse sevgi̇li̇ asuman hanim bi̇ze i̇mkansizi başardi ve bi̇zi̇ ev sahi̇bi̇ yapti. söyledi̇ği̇ her şey geçen zaman süreci̇nde doğru bi̇r şeki̇lde karşimiza çikti. k eğer ai̇leni̇zi̇n bi̇r ferdi̇ gi̇bi̇ si̇zi̇nle canla başla yola çikacak bi̇r danişmana i̇hti̇yaciniz varsa bu i̇si̇m samsun'un yıldızı asuman mütevellioğlu'dur. Bir danışmandan çok daha ötedir o bir dost bir arkadaş doğru yoldaş...

Zeynep&selim Ceylan

Sizinle çalışmak bizim için büyük bir keyifti. eşim ve kendim adına güveniniz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederiz. bundan sonraki̇ süreçlerde si̇zi̇ bol bol rahatsız edeceği̇mi̇zden emi̇n olabi̇li̇rsi̇ni̇z. :))) sağolun, varolun tekrar tekrar teşekkür ederiz.

A******* Ç*******

Asuman hanım, güvenilir, gerçekçi, işini hakkıyla yapan bir emlak danışmanı, 4 aydır satılamayan dairemi, bir haftadan kısa bir sürede sattı, sürecin her aşamasını beni bilgilendirerek (bu benim için çok önemli), sorumlulukla, disiplinle, planlı yönetti, tekrar çok teşekkür ediyorum.

Cevdet Yüksel

Asuman hanım vasıtasıyla ilk önce bir daire satın aldım sonrasında başka bir konumda olan dairemi kiraya verdim.Daireye karar vermemde en büyük etken Asuman hanımın profesyonel,güvenilir ve dürüst bir kişiliğe sahip olması ve her şeyi tüm ince ayrıntısına kadar doğru, asla abartmadan bana anlatması oldu. İlk buluşmamızda Asuman hanım sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi sıcak ve samimiydi. Aldığım daireyi görmeden aldığımı ve kiraya verdiğim dairenin kiracısını da görmeden kiraya verdiğimi de belirtmek isterim. Kısacası daire alın yada dairenizi satın yada dairenizi kiraya verin şunu çok net söyleyebilirim; sizin malınıza sizden daha fazla sahip çıkan ince eleyip sık dokuyan ve sizin için en iyisi neyse, kimse ona karar vermenize yardımcı olacağından hiç şüpheniz olmasın. Asuman hanım varsa sorun yoktur…İnsan kendi kendine şunu içinden geçiriyor her daire alan her daire satan insanla bu kadar cana yakın davranan insanın ne kadar dostu olmuştur. Ben sadece daire almadım ya da dairemi kiraya vermedim aynı zamanda çok iyi dost ve abla kazandığımı da düşünüyorum. Bu arada eşi Necdet beyi de anmadan olmaz. Sizinde birgün Asuman hanımla yollarınız kesişmesi dileğiyle…

Emrah Ocaktürk

Asuman hanım, ev kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan samimi, dürüst yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Selin Deniz Saygı

Kendime uygun, güzel bir konumda ev tutmama yardımcı olduğu için Asuman hanıma çok teşekkür ederim. Her türlü ilgisi için çok teşekkürler ☺️🙏🏻

Mahiye Seçkin

Bugüne kadar tanıdığım tüm emlakçılar arasında en dürüst, işini; en özverili, en titizlikle yapan, kişiye uygun ihtiyaçlarını belirleyen ve bu doğrultuda çalışmalarını yürüten Asuman hanıma sonsuz teşekkürler. Eminim ki başarılarılarınız katlanarak artacaktır…

Dr. Hıdır Aykut

Samsun'a gelip kiralık ev arayışında büyük bir şans eseri tanıştığımız Asuman hanımın güler yüzü ve her türlü yardımları için müteşekkiriz. Evi tutma sonrasında bile yardımlarını esirgemedi. Kendisiyle karşılaştığımıza çok sevindik. Umarım daha güzel yerlere gelir.

Selenay Köroğlu

Atakum'da kiralık daire arayışımız sırasında tanıdığımız Asuman ablamız, her konuda o kadar güzel ilgilendi ki güler yüzü, samimiyeti, pozitif enerjisiyle bizi çok güzel karşıladı iyi ki siz, çok teşekkür ediyoruz 🤍🙏🏻

Eminegül Kurt

Ben Almanya'dan Türkiye ye gittim. Sadece beş gün içinde ev sahibi oldum. Saygı değer Asuman Mütevellioğlu sonsuz teşekkür ediyorum. Çok cana yakın işini çok severek yapıyor ve çok güvenilir. Bir daha ev almak ya da satmak istersem ilk güvendiğim kişi Asuman Mütevellioğlu Hanım olur. Saygılarımla. Eminegül Kurt.

Mustafa Keleş

Asuman Hanım dürüst, işini iyi yapan güvenilir geniş çevresi ve bilgisi olan bir emlak danışmanı. Değerleme yaparak gayrimenkulünüzü alır hemen satar sizin için emlak işlerinizi takip eder sorun yaşamazsınız Asuman Hanım'a sonsuz güvenebilirsiniz. Biz dairemizi Asuman Hanım RE/MAX aracılığıyla sattık hiç bir sorun yaşamadık sizde sorun yaşamazsınız. Teşekkürler Asuman Hanım.

Kemal Üstündağ

Asuman Mütevellioğlu Hanım ile Samsun Atakum Bölgesinde iş yeri kiralamam vesilesiyle tanıştık. Yeni tanışmamıza rağmen çok ilgili ve güler yüzlü olması kiralamamda etken oldu. Her türlü soruma kısa ve yeterli düzeyde cevaplar alabildim. Tapu sahibi ile kiracı (ben) arasında yapıcı bir ilişki kurarak kiralamanın iki taraf arasında da memnuniyet verici olarak gerçekleşmesini sağladı. Vermiş olduğu randevu saatinde , tertipli ve düzenli ofisinde , yeterli ve güler yüzlü personeli ile beni karşıladı ve kira sözleşmemizi bizzat kendisi hazırlayarak bu konuda da desteğini esirgemedi. İlgisine ve alakasına çok teşekkür ederim. Kemal Üstündağ Makine Mühendisi

Özkök İnşaat Mahmut Özkök

Yaptığımız en son projemizin satışında başarı grafiği ile bizi şaşırtan Asuman hanımı artık bir çok müşterimize de gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. Bizim mülklerimiz bundan sonra kendisine emanet. En son iş yerimizi de tam aradığımız kriterlerde bir kiracı ile değerleme yaptığı fiyattan buluşturdu. Etik, düzgün, insancıl ve profesyonel çalışma tarzı ile kurumsallığı bize çok net hissettiren Asuman Mütevellioğlu’da bir kez daha teşekkür ederiz. Adeta kendisi bir kurum gibi Samsun’da…Başarıları daim olsun.

Dr. Reyhan Dr. Servet Karagül

Samsun dışında yaşamamıza rağmen her seferinde emlak işlerimizi sorunsuz bir şekilde çözmemizi sağlayan Asuman Mütevellioğlu'na çok teşekkür ederiz. Bizde oluşturduğu güven duygusu ve profesyonel çözüm yöntemleri ile vazgeçilmez emlakçımız oldu. Bir sonraki seferde yine görüşmek üzere.

Ümmühan Güdül Demir

İki yıl önce iş yerimizi kiralayan Sevgili Asuman hanım evimizi kiraya vermemiz konusunda da çok yardımcı oldu. Doğru kiracıyı bir hafta gibi kısa bir süre içinde buldu. Sözünün her zaman arkasında olduğunu bize hissettirdiği için bundan sonraki yatırımlarımızda da tercihimiz yine Asuman Hanım olacaktır.

Samet Duman

Değerli Gayrimenkul danışmanımız Asuman Hanım’a bir kere daha teşekkür etmek isterim. Yine kendisinin vesilesiyle aldığımız dairemizin kiralanması sürecinde hiç bir problem yaşamadım. Doğru kiracıyla biz daire sahiplerini buluşturma konusunda Asuman Hanım her zamanki gibi işinin hakkını veriyor.

Fatih Çelik

2023 yılının Şubat ayı başında Remax modern gayrimenkul’dan ev kiralama işlemi için danışmanlık hizmeti aldığım sayın Asuman MÜTEVELLİOĞLU’ndan sunduğu hizmet kalitesi olarak ziyadesi ile memnun kaldım. Herşey konuştuğumuz ve anlaştığımız şekilde net olarak zamanında gerçekleşti. Kurumsal yapısı itibariyle Remax Modern Gayrimenkul Danışmanlığı’nı ve danışmanımız Asuman hanımı bu konuda yardıma ihtiyacı olanlara rahatlıkla tavsiye edebileceğim.

F******* S*******

Samsun’daki tüm yatırımlarım için güvenli adresim ve tek tercihim her zaman Asuman Mütevellioğlu olmuştur. Aramızdaki ilişki artık öyle bir seviyeye gelmiştir ki bir çok yeri tapuyu yaptıktan sonra görmeye giderim. Süprizi yoktur. Özü sözü birdir. Uzun vadedeki öngörülerine çok güvenirim. Asla hayali bir rakam söylemez ve verdiği rakamlar yüzde yüz tutar. Bu güne kadar kendisiyle yaptığım tüm alımlarda sağladığı güven verdiği doğru bilgiler için kendisine bu platform vasıtasıyla bir kez daha teşekkür etmek isterim. Son yatırımımda da bir harika idi.

Azize Aydemir

En büyük kabusum evime kiracı bulma telaşımda tutunduğum naif kişiye size minnettarlığımı ifade etmem güç… Çünkü diğer deneyimlerimin aksine, bir emlakçı uyanıklığı değil bir iş ahlakından doğan ve beni etkileyen güven vardı işinizin temelinde ve beni büyük bir yükten kurtardınız. Bu profesyonelliği herkes deneyimlemeli. İyi ki siz Asuman Mütevellioğlu💯

Sevim Toprak

Çok değerli büyüğüm ablam Asuman hanım, sizin sayenizde evim satıldı ve yeniden istediğim yerden ev almak nasip oldu, size cok teşekkür ediyorum ayrıca Samsun'da işimiz bittiği halde yardımını ve ilgisini esirgemeyen Asuman ablacım sizi çok seviyorum en samimi en kalbi duygularımla sizi tanıdığım için Allah'a dua ediyorum her şey için çok çok teşekkür ederim saygılarımla.

Elçin İhtiyar

İnsanin hayatına bazen öyle biri girer ki aile olursunuz, kardeş olursunuz, dost olursunuz😘Asuman MÜTEVELLİOĞLU o insanlardan biri oldu bize 👍işinin ehli disiplinli her şeyden önemlisi dürüst bir insan biz onu çok sevdik 😊işlerinde bir ömür başarılar dileriz.

Murat Çetin

Profesyonel, işinin ehli, dürüst ve samimi... İlk evimizi alırken yollarımızın kesiştiği RE/MAX Modern ekibinden Asuman Hanım; ev sahibi olurken bize hemen her konuda yol göstererek bilgi sahibi olmamızı, sonuca sağlıklı ve kısa sürede ulaşmamızı sağladı. Ne kadar teşekkür etsek az. Şüphesiz ki bundan sonra da emlak alım, satım veya kiralama gibi konularda danışacağımız ilk adres yine kendileri olacaktır. Her şey için teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle.

Ayfer Türkeli

Kendisinden tam iki yıl önce yatırım amacıyla satın aldığımız daireyi başarılı bir şekilde sattı. Biz başka bir şehirde olduğumuz için tüm süreci mükemmel bir şekilde yönetti ve akabinde yeni yatırımımız için yine bizi yönlendirip bir daire almamızı sağladı. Bu saatten sonra artık Samsundaki tüm yatırımlarımızın tek tercihi olacak. Kendisine profesyonelliği, insan odaklı çalışması, her daim gülen yüzü ve ekstra ekstra enerjisi için çok çok teşekkür ediyoruz.

Melek Piyade

Remax'tan Asuman hanım vasıtasıyla bir daire aldım. Daireye karar vermemde en büyük etken Asuman hanımın güvenilir ve dürüst bir danışman olması ve bunu bana çok net hissettirmesi oldu. Kendisini de iş yapış biçimini de çok sevdim. Sanki kırk yıllık dostmuşuz gibi her şeyi yoluyla yordamıyla yapan son derece kibar bir danışman. Bu arada daireyi görmeden aldığımı belirtmek isterim. Kiracı seyahatte olduğu için ve ben de asla yanlış bir bilgi olmadığını o ana kadar gördüğüm için tereddütsüz aldım. Tabi onu tanımamda; çok sevdiğim ve Asuman hanımla çalışan onu iyi bilen, müteahhit bir dostumun ilk başta yönlendirmesi de etkili oldu. Sonrasında da dostumun hiç yanılmadığını Asuman hanım çok net gösterdi bana...Ben sadece bir ev almadım aynı zamanda mükemmel bir dost kazandığımı da düşünüyorum.

Aliye Yıldırım

Sevgili asuman hanım, iyi ki yollarımız sizinle kesişti, ben çok kadere kısmete nasibe inanıyorum. Hiçbir şey tesadüf değil siz bana bir armağan idiniz ömrümün sonuna kadar unutmayacağım yaptıklarınızı…İki evladım sizlerin güzel kalpleri sayesinde ev sahibi oldular, emeklerinizden dolayı çok çok teşekkürler ediyorum. Güzel gönlünüzün iyiliği kadar Rabbim sizleri bu hayatta mutlu kılsın. Sevgilerimle.

Bekir Alak

Yaklaşık iki yıldır dükkanımızı kiraya vermek için bir kaç tane emlakçıyla çalışıp hepsinden elimiz boş döndük. Daha önceden tanıdığım; çalışkanlığını, dürüstlüğünü bildiğim ama emlak işine geçtiğini şehir değişikliği nedeniyle yeni öğrenince hemen irtibata geçtiğim Asuman hanımın doğru yönlendirmesi tecrübesi ve iş bitiriciliği sayesinde 3 hafta gibi kısa sürede sonuca ulaştık. Samsun’da emlak işi olanlara gözü kapalı tavsiyemdir ASUMAN HANIM.

Hatice Koç Ural

Ekim ayında Samsun’da Asuman Mütevellioğlu ile yollarımız kesişti. Niyetimiz gayrimenkul yatırımları konusunda tecrübelerinden faydalanmak, kıymetli fikirlerini almaktı. Fazlasıyla yardımcı oldu her konuda görüşlerini ve tecrübelerini bizimle paylaştı hatta çok daha fazlasını yaparak bizi yatırım konusunda yapacağımız çok büyük bir hatadan döndürerek doğru zamanda doğru yerde en doğru yatırımı yapmamızı sağladı. Kendisine minnettarız bu konuda…Onun güvencesiyle Samsun Atakum da yatırımlık çok doğru bir daire satın aldık akabinde çok kısa bir sürede değerinde kiralama yapıldı dairemize. Şimdi hem yatırımım değer kazanırken hem de yüksek kira gelirimizle keyifli ve mutlu günler yaşıyoruz. Çok teşekkürler Asuman Mütevellioğlu…🙏❤️

O******* B*******

Ne kadar sabırlı biri olduğunu benimle uğraşarak kanıtlamıştır. Söylenecek çok şey var ama yalnızca şunu söylemeliyim, Asuman Hanımı arayın bulun ve mutlaka onunla çalışın.

Mustafa Sarıoğlu

Ben Asuman Hanımı apartman yöneticim aracılığı ile tanıdım. Ve o zaman anladım ki alanında uzman yaptığı işi profesyonelce yapan bir emlakçı ev sahipleri için çok önemliymiş. Evini kiraya verecek olanların en çok önem verdiği şeyler hiç kuşkusuz evini iyi bir bedele güvenilir bir insana kiraya vermektir. Mâlumunuz bu devirde düzgün, sorunsuz, güvenilir kiracı bulmak oldukça zor. Asuman Hanım sayesinde beklentimin çok üstünde ve güvenilir bir kiracıya evimi kiraya verdim. Asuman Hanım evimi kiraya çıkardığım süreçte evimle kendi evi gibi ilgilendi. Her detayı büyük bir titizlikle ve dikkatle takip ederek evimin başarılı bir şekilde pazarlanmasını sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Özgüveni yüksek, bilgili, işini çok iyi yapan, müşterinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda çözüm üreten ve her şeyden önce çok büyük titizlikle çalışan alanında uzman biri. Mevzuata da son derece hakim. Kira sözleşmemi ayrıntılı bir şeklide düzenlemesi sebebiyle de taktire şayan biri.

Meral Hadiye Fırat

Sevgili Asuman hanım daha önceki işlemimizfe olduğu gibi yine harikaydı. İçtenliği ve güven verici tutumu her şeyin üzerinde… Sadece gayrimenkul danışmanınız değil, arkadaşınız, dostunuz…Çok çok teşekkür ediyorum. Meral Hadiye Fırat

Emrah Ekmekçi

Emlak danışmanlarına karşı hep olumsuz önyargımız vardı. Ta ki Asuman hanımla tanışana kadar. Daha ilk tanışmamızda doğru adreste olduğumuzu anladık. Dairemizi emanet ettik ve çok kısa bir sürede sonuca ulaştık. Kesinlikle gözünüz arkada kalmaz, profesyonel bir dokunuş istiyorsanız tercihiniz Asuman hanım olsun. Bizim bundan sonraki gayrimenkul kiralık ve satılık işlemlerimizde öyle olacak. Tekrar çok teşekkür ederiz, iyi ki vardınız varsınız Asuman hanım.

Ahmet Buğra Çiğdem

Biz asla piyasadaki emlakçı! tiplemesi ile karşılaşmadık…Asuman Mütevellioğlu bir abla, bir dost gibi satış yaptı bana. Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim.

Ümit Eke

Hayatım boyunca tanıdığım en güvenilir, en dürüst insansınız Rabbime çok şükürler olsun ki sizin gibi bir güzel insanı tanımayı nasip etti. Yine bir satışımızı tam da düşündüğümüz gibi, çarçabuk ve mükemmel olarak tamamladınız. Çok çok teşekkürler saygılarımı sunarım.

Umut&selen Burçak Yazbaşı

Yaklaşık yedi ay süren ev arama sürecimizde yaşadığımız tüm olumsuzlukların ardından; yüreğimize su serpen, güleryüzü ile içimizi ısıtan ve güven veren Asuman hanıma çok çok teşekkür ederiz. Evimizi alma sürecinde ilgisi ve bilgisi ile hiç tereddüt ettirmedi. İyi ki diyoruz iyi ki yolumuz kesişmiş…Biz bundan sonra Samsun’dan ev almak isteyen tüm dostlarımıza içtenlikle Asuman hanımı tavsiye edeceğiz. Her şey için teşekkürler.

Alper Bucak

İki buçuk aylık ev arama yorgunluğumuzu en doğru lokasyondaki en güzel evi bularak bir çırpıda halleden Asuman hanıma o kadar güveniyoruz ki tapu işlemleri için vekaletimizi bırakıp Samsun’dan ayrıldık. Hiç ama hiç gözümüz arkada kalmadı her bir işi olması gerektiği gibi halledip bizi de her aşamada bilgilendirdi. Kendisine çok ama çok teşekkür ederiz. Keşke bütün emlak sektörü sizin kalitenizde insanlarla dolsa… Her şey çok daha güzel olurdu. Remaxsa da bu kadar kaliteli çalışanları olduğu için daha büyük bir saygı ve güven duyduk.

Gökhan Gündoğdu

Evimizi satmak için bir dostumuzun tavsiyesiyle iletişime geçtiğimiz sevgili Asuman Mütevellioğlu’na çok teşekkür ederiz. Gerçekten şaşırtıcı bir şekilde bir günde kaporasını aldım diye bizi aradı ve satışı gerçekleştirdi. Her konuda, detaylı bilgi alışverişinde bulunması, profesyonel deneyim, güvenirlik ve sektördeki bilgisiyle her zaman Samsun’da bir numara olduğunu bir kez daha gösterdi.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Demet Kartal

Asuman Mütevellioğlu benim adeta iyilik meleğim. Ben ona öyle hitap ediyorum. Ne zaman gayrimenkul konusunda işim olsa şıp diye hallediyor. Nasıl bu kadar becerikli inanın ben çözemedim. En son evimi sunum için getirdiği ilk müşteriye kiraladı. Şaştım- kaldım nereden buluyor bu kadar iyi insanları, yoksa iyi insanlar mı onu buluyor henüz çözemdim. Ama ne zaman başım sıkışsa iyilik meleğim yetişiyor. Çok çok teşekkürler iyilik meleğim…💝

Hayati Kılıç

Remaxın satış temsilcisi olan sevgili Asuman hanım 1+1 dairemi alış sürecimde yıllık izinde ve tatilde olmasına rağmen tüm telefonlarıma dönüş yaparak, her türlü sorumu samimiyetle cevaplandırarak, ev sahibiyle diyalogumu sağlayarak satışın sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağladı.Tapu işlemleri de dahil olmak üzere desteğini esirgemedi.Kendisine çok çok teşekkür ediyorum bu süreç dışında da çeşitli gayrimenkullerle ilgili sorularımı hiçbir zaman yanıtsız bırakmadı. Kendisiyle tanışmaktan,verdiği abla samimiyetinden,hizmet kalitesinden duyduğum memnuniyeti ve teşekkürlerimi iletmek isterim.Bu alışveriş ile Remaxın güvenirliğini ve kurumsallağını hissettim ve herkese tavsiye ederim.

Eminei Berrin Ebil

Remax'in ve danışmanı Asuman Hanım'ın ne kadar güvenilir olduğunu işlerini ne kadar iyi yaptıklarını ta ki yaşadığımız şehir Çorum’dan Asuman hanımla çalışma mutluluğunu tatmış dostlarımızdan duyduk, yanılmadığımızı bizlere sundukları evde de gördük tam aradığımız nitelikte bir ev oldu, Remax Samsun’un süper danışmanı Asuman Hanım'a yakın ilgilerinden ve profesyonelliğinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ayşe Ahmet Yüncüoğlu

Sayenizde bir işlemimiz daha göz açıp kapayana kadar bitti. Yatırımlarımızın tüm kontrolünü sizin insiyatifinize bırakmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimiz ortada... Biz sizinle çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sektör tecrübeniz, saygın kişiliğiniz, hissettirdiğiniz sonsuz güven duygusu ve daha sayamayacagim kadar çok olumlu yanınız ile iyi ki tanıdık sizi, iyi ki sizinle çalışma fırsatı bulduk. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Fatih Çetin

2 yıl önce, yatırım amaçlı ilk evimi almak üzere araştırma halindeyken. Asuman hanım la karşılaşmak benim için büyük bir şans oldu. Gerek ilgi ve alakası gerekse yönlendirmeleri ve her konudaki yardımlariyla ilk evimizi almış olduk. Ve iki yıl sonra aynı evi yine kendisi sayesinde iyi bir zamanda ve iyi bir değere satarak hem yatırımımızi değerlendirdik hem de yeni yatırımlar yapmak üzere görüşleriyle bize çok yardımcı oldu. İş haricinde de ailemizden biri gibi günün hangi saati olursa olsun büyük bir sabirla sorularımıza cevap verdi. Sizi tanimaktan onur duydum. Herşey gönlünüzce olsun…

Kader Nazmimbostancı

Evi ilanda ilk gördüğümüz anda hemen iletişime geçtik telefonun arkasından gelen ses sıcaklığıyla,samimiyetiyle,özgüvenli sesiyle bu konuda bizi daha da heveslendirdi.Evet,telefonun arkasındaki ses çok sevgili Asuman hanım,işlemimizin tüm aşamalarında yanımızda olduğunuz ,bizi yüreklendirdiğiniz,samimiyet ve içtenliğinizle yardım ettiğiniz için size çok teşekkür ederiz.Arkadaşlarımız evi görmeden nasıl alıyorsunuz dediğinizde siz Asuman hanımı tanımıyorsunuz o yüzden böyle düşünmeniz normal diye söyledim😊 Tapu işlemlerimiz bitikten sonra (tüm aşamaları sorunsuz ve huzurlu,olması gerektiği gibi geçti sayenizde) eve gittiğimizde hem lokasyon olarak hem de bina yapısı olarak tahmin ettiğimizin üstünde olduğunu gördük.İşini bu kadar aşkla ve dürüstçe yapan siz Asuman hanım harikasınız🙏 Evet,biz ev sahibi olduk daha da güzeli sizin gibi bir dost bir abla kazandık.Sizi seviyoruz,iyi ki varsınız 🌸❤️

Hülya Öztürk

Sevgili Asumancığım ile ilk tanıştığımız andan itibaren yıllardır tanışıyormuşuz gibi sohbet ettik. Hiç yabancılık çekmedim. Bir abla, bir kardeş bir dost edasında evi gezdik. Gönül rahatlığı ile tüm sorularımı sordum. İstediğim zaman aradım, ulaştım. Hastalığımdan dolayı evi almada gereken tüm hassas noktalarda arabulucu oldu. Ev alacak olan herkese Allah Asuman gibi bir danışman nasip etsin. Hayırlı bol müşterili işlerin olsun canım Asumancığım. Sevgiler, teşekkürler.

Ahmet Akbulut

Güzel Asuman ablam, ticaret alış-veriş bir yana yaşadığımız böyle bir dönemde sizin gibi dürüst temiz ve düzgün bir insanı tanımak büyük mutluluktu benim için. İki yıl önce yurt dışından geldiğimde onlarca emlakçıdan ev baktım fakat sürekli sizin adınızı duyuyordum. O kadar yoğundunuz ki size ulaşmam on dakikalık bir randevu alabilmem bir haftalık tecrübe kazanmama (diğer emlakçılarla😀) sebep olmuştu... Türkçesi düzgün olduğu için sizi arattığım yakınıma “nasıl bir ev aradığımızı” iyice sordunuz ve bizim için “onlara bir ev göstereceğim ve alacaklar” demiştiniz işte tam da öyle olmuştu. Yaklaşık iki yıl sonra evimizi satma durumu hasıl olunca direkt aklımıza siz geldiniz ve inanılmaz gerçekten evimizi bir günde sattınız…Bir insan bu kadar mı güvenilir olur; bankaya gidiyorum sizi söylüyorlar otele gidiyorum sizi söylüyorlar ve gördüm ki hiç biri boşa değil… Siz söylenenlerden de daha fazlasınız. Evet daha fazlasınız ablam. İyi ki tanımışız sizi yolunuz açık, başarılarınız daim olsun.

Esra Çağatay Temiz

Ev almak bir yana, Asuman hanım kadar güler yüzlü, sempatik ve işinin erbabı süper bir danışman ile çalışmak bizim için büyük bir keyifti… Her şey için çok teşekkür ederiz. :)) Artık bir evimiz var!

İljada Wegener

Sevgili Asuman hanım, sizinle ilk görüşmemiz beş yıl önceydi. Telefon görüşmemizde o kadar samimi sevgi ve saygı dolu, sorularıma cevap verirken sabır gösterdiniz. Sizi görmeden güvendim ve saygı duydum. Kendime söz vermiştim; bir gün kısmet olurda ev alırsam kesinlikle sizden alacaktım. Allah bugün nasip etti dairemizi sizin aracılığınızla aldık.. Yüzünüz kadar hayatınızda hep güzel geçsin. Sevgi ve saygılarımla.

Mihriban Davut Öztürk

Asuman hanım işini gerçekten severek yapan, dürüst, güvenilir, cana yakın, güler yüzlü bir danışman. Kendisi dairemizin satışını çok kısa bir sürede tamamladı. Asuman hanım gibi değerli birisini tanıdığımız için çok mutlu olduk. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Alper Çelebi

Cağaloğlu'nda beğendiğimiz daireyi almamızda eşim ve bana göstermiş olduğu ilgi alaka ve son derece güler yüzlü profesyonel yaklaşımından dolayı Asuman Mütevellioğlu hanımefendiye şükranlarımı sunarım. İyi ki yolumuz kesişmiş diyoruz...

Şeraafettin Taç

İşinde profesyonel ciddi dürüst ve başarılı olduğunu gördüğümüz Asuman Hanımla bir çok kez çalıştık. Kendisi gayrimenkul işlerimizde Samsun'da ilk aklımıza gelen danışman oluyor daima...

Dr. Ender Seçkin

Sevgili Asuman hanım, bu zorlu süreçteki emeğiniz ve gayretiniz için çok çok teşekkür ederim. İlginiz, tavrınız, samimiyetiniz ve gülen yüzünüz ile her zaman nice başarılar kazanmanız temennisiyle. İyi çalışmalar.

Ceyhun Seçkin

Sevgili Asuman hanım, Atakumdaki gayrimenkul arayışımızda baştan bu yana gösterdiğiniz ilgi alaka ve profesyonelliğiniz için çok teşekkür ederiz. Sayenizde hayalimizdeki gayrimenkulü aldık. Atakumda gayrimenkul arayışında olan herkesin mutlaka sizi tanıması gerekir diye düşünüyorum. Biz o şanslı ailelerden biri idik. Tam ihtiyacımız doğrultusunda hizmet verdiniz ve ihtiyacımızı en mükemmel şekilde karşıladınız. Her şey için tekrar çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

Merve Sağlam

Her konuda çok güzel ilgilendiniz gerçekten gerekli yardımları ve bilgilendirmeleri yaptınız, güleryüzünüz ve hoş sohbetiniz de bizi çok mutlu etti herşey için çok teşekkür ederiz. 🙏🏻😇

Nevin Musatafa Yerli

Sevgili Asuman Mütevellioğlu ev alım aşamamızda başından sonuna kadar sizden, profesyonel yaklaşımınızdan, bilgi ve tecrübe ile ilerleyişinizden çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Dr. Fatma Çoker

“Başarı ve güvenin adresi Asuman hanım” dediler; kısmet oldu yollarımız kesişti… İyi ki de öyle oldu… Gözüm arkada kalmadan evimin satışını sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum… Şehir dışında olduğum için çiçeklerimi sulamayı düşünen güzel kalbine de ayrıca ayrıca teşekkür ediyorum💖

Hasan Akbulut

Sevgili Asuman Mütevellioğlu, dairemizin kiralanmasıyla ilgili etkin ve yetkin yardımlarınız icin çok teşekkür ederiz. Harika bir işbirliğimiz oldu. Biz sizden çok memnun kaldık, çevremize de sizi tavsiye etmeye devam edeceğiz. Teşekkürler ve gelecekte de tekrar çalışmak dileğiyle...

Hale Sürmeli

Sevgili Asuman Mütevellioğlu, en baştan, sonuna çok profesyonel bir hizmet aldık sizden. Tanıştığımıza ve çalıştığımıza çok memnun oldum. Hep güzel anacağım. Fırsat geldikçe önereceğim sizi. Sizi öneren Re/max’taki arkadaşıma da her aradığımda sizin gibi bir danışmanı önerdiği için defalarca teşekkür ettim. İşi bilen bir insanla çalışmanın rahatlığını ve ayrıcalığını bize o kadar güzel hissettirdiniz ki…Çok çok teşekkürler.

Özlem Levent Dolmacı

Sevgili Asuman hanım ve Necdet bey, öncelikle sizin gibi naif çok tatlı insanlarla tanıştığımız için çok mutluyuz. Tecrübeniz ev alım işlemimizde başından beri bize yansıdı ve şu an görmeden gezmeden ev sahibi olduk. Öyle güven verdiniz ki…Umarım evimiz size de bize de şans getirir. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Bekir Çırakoğlu

Sevgili Asuman hanım, ev alma kararımda başta sizin vermiş olduğunuz güven randevuya vaktinden önce gelip beni kapıda karşılamanız beni çok etkiledi. Sayenizde bir ev sahibi oldum. Bu süreçte her konuda alakadar oldunuz. Biz bu anlamda bir evden daha çok bir dost kazandık. Her şey için çok çok teşekkürler. Allah yolunuzu açık mutluluğunuzu daim etsin. Saygılar.

Emine Sadık Çetin

Çok sevgili danışmanım Asuman Mütevellioğlu şu yaptıklarınıza, güveninize güler yüzünüze şu ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederiz. İyi ki sizleri tanımışız... Yolunuz açık olsun. İnanın sizin gibi danışmanlara çok ihtiyacımız var. Enerjimizi yükselttiniz. Biz bir ev almadık aynı zamanda çok iyi bir dost kazandık. Allah razı olsun sizden. Bir kez daha çok çok teşekkür ediyoruz.

Gözde Galip Esmanoğlu

Ev arama sürecimizde Asuman hanım ile karşılaşmak bizim için çok büyük bir şans oldu. Tapu işlemlerinde ve öncesinde kendisine güvendiğimiz için her şeyi ona bıraktık ve çok kolay oldu. Hem çok güzel bir daire aldık, hem de Asuman hanımı tanıyarak hayatımıza pozitif birini kattık. :-)) Çok teşekkür ederiz.

Fatih Bürke

Kızımızın Samsun Mimarlık fakültesi kazanması ile birlikte, konaklaması için gerekli ev temini kısmında bayağı zorlandığımız bir dönemde Remax emlak ofisi ile vede müşteri temsilcimiz Asuman Mütevellioğlu ile tanışma fırsatımız oldu.aradığımız konutu enkısa zamanda ve en güvenilir şekilde teminini sağladık.Veilen hizmetten, gösterilen ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ederiz.

Ahmet Acar

Asuman Hanıma dairemizi teslim ettik ve çok kısa sürede kiraya verme işlemini gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnun kaldık. Çok profesyonel, iş bitirici ve güvenilir bir insan...İnşallah başka işlemlerde buluşuruz daha sonraki yatırımlarımızda. Teşekkürler.

Ayfer Türkeli

Asuman hanımdan şubat ayı sonlarında yatırım için bir daire almıştık. Dairenin bitmesine bir kaç ay vardı. Biz farklı bir şehirde olduğumuz için her şeyi takip etti neredeyse bizi her hafta bilgilendirdi sonrasında kornişleri, kombiyi taktırdı, cam balkonu yaptırdı ve en sonunda da ışıl ışıl temizletti. Çok yoğun olmasına rağmen bütün bu işlerle canla başla ilgilenip her seferinde de bize bıkmadan usanmadan resimlerini gönderdi. Sattım işim bitti demedi! Dairemize harika bir de kiracı buldu. Çok çok teşekkürler. Süper danışman süper...

Ümit Eke

Çok değerli Asuman hanım, tanıdığım en iyi, en dürüst ve en güvenilir bir danışmansınız. Bunu bütün içtenliğimle yazıyorum görevim itibariyle çok şüpheci bir insanımdır, ama sizin adınız olsun her türlü belgeye gözüm kapalı imza atarım. İyi ki sizinle kesişmiş yolumuz ve iyi ki sizin gibi namuslu dürüst ve güvenilir insanlar hala varlar Çok ama çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Erkan Demirbaş

Sevgili Asuman hanım, hiç bir emlakçıya güvenmem diyordum; ama siz bu düşüncemi değiştirdiniz. İki yıl önce sizden aldığım evimi tayinim çıkınca tereddütsüz size verdim. Siz de beni yanıltmadınız. Evi boşalttığımızın beşinci günü işi bitirdiniz. Sizi tanıdığım için çok mutluyum. Güvenilir insanlar hala varmış diyorumHer şey için çok teşekkür ederim.

Yeşim Saraç

Asuman hanımı bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım 1 yıla yakın kiraya veremediğim evimi 1 hafta da kiraladı! işini çok iyi bilen, becerikli, mantıklı çözümler sunan, cana yakın, güzel kalpli bir hanımefendi. Sorunlarınıza çözüm getiren bir iş sahibini taşımakla kalmıyor guvenebileceginiz bir arkadaşa da sahip oluyorsunuz . Sevgili Asuman hanıma hayatı boyunca başarılar diliyorum

Şulenur Soytürk

Canım Asuman hanımcım, güler yüzlü, sevecen, içten davranışlarınız ve iş yerimi kiralama sürecimdeki yardımlarınız, desteğiniz, profesyonelliğiniz için çok teşekkür ederim. Yaşadığım onca olumsuzluktan sonra karşıma çıkıp Samsunda emlakçılara olan bakış açımı değiştirdinizDoğru ve dürüst çalışmalarınız için sizi tüm kalbimle kutluyorum. Canım Asuman Mütevellioğlu sizi tanıdığım için çok çok memnunumYolunuz açık, başarılarınız daim olsun.

Ayşe Sezgin

Yaptığı işi bu kadar seven, önemseyen, alıcı ve satıcı arasında güçlü köprüler kuran, işini bu kadar özveriyle yapan başka bir danışman görmedim tanımadım bu güne kadar. İyi ki varsınız... Umuyorum sektörde sizin gibiler HAKLA iş yapanlar çoğalır ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU. Önce villamın, bir yıl sonra da dairemin satışını mükemmel bir şekilde sonuçlandırdığınız için sonsuz teşekkürler.

Asuman Acar

Öncelikle teşekkürler ediyorum Asuman hanıma. Dairemi ve anahtarlarımı güvenerek bıraktıktan kısa bir süre sonra kiraya verme işlemini gerçekleştirdiği için. Güven duygusunu bizlere verdiği için de ayrıca...İyi ki varsınız güzel dostlar kazandık.

Rabia Samet Yaman

İşini en titiz şekilde yapan; dürüst, saygılı, sözünün eri, iletişimi güçlü, hızlı, işinin ehli...Tek kelime ile anlatmamız gerekirse HARİKA. Bir daha daire alsak kesinlikle yine Samsun'da Remax'sa hayat veren Asuman Mütevellioğlu'ndan yani sizden alırız...

Sibel Mustafa Kanat

İşinin ehli güvenilir dürüst biri olmanın yanında aileden biri gibi samimi sıcak kanlı işin başından sonuna kadar her aşamada yanımızdaydı. (sonrasında da çok yardımcı oldu) Asuman hanım her şeyi kolaylıkla bir çırpıda halletti ve biz bu kadar kolay olmasına inanamadık. Tabii ki Asuman hanım sayesinde "işinin ehli olmak bu" diye düşündük. Kendinizi ona teslim edin yeter...Size bırakmadan her şeyi hallediyor içinizde hiç bir soru işareti kalmıyor. Açıkça söylemek gerekirse biz bu evi Asuman hanım sayesinde aldık. İyi ki Asuman hanım diyoruz.

Pınar Yeşiltepe

Canım Asuman Hanımcığım, enerjiniz, bize verdiğiniz güven ve harika sonucunuz için çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak bize çok büyük mutluluk verdi. Harika bir deneyimdi. İyi ki tanımışız sizi...

Muhammet Nişancı

Asuman Hanım çok güler yüzlü, bilgili ve çok ilgiliydiniz her şey için çok teşekkürler. İşlemleri çok hızlı ve çok güvenilir bir şekilde hallettiniz. İnşallah bundan sonra da çalışma imkanımız olur.

Hadice Ayar

Yaklaşık altı ay önce kız kardeşimin dairesini satan emlakçı olarak tanımıştık Asuman Hanımı gıyaben. Dairemizi satmaya karar verince kız kardeşimin de övgülerinden dolayı Asuman hanıma ulaştık. Vallahi kendisini tanıyınca bu övgülerin çok daha fazlasını bile ne kadar hak ettiğini bizzat gördük. Asuman Mütevellioğlu bu güne kadar rastladığım en çalışkan en pozitif ve en dürüst insan...Bir günde dairemizi sattı bir günde de tam istediğimiz gibi bir daire buldu bize. Biz kendisine duacıyız Allah onu nazarlardan korusun. Eşi bulunmaz bir danışman.

Meftun Yüksel

Kendileri Atakum'dan aldığımız daire ile EMLAKÇI! korkumu yenmeme vesile olmuş harika bir insandır... Sonsuz teşekkürler.

Hamza Key

Asuman Mütevellioğlu'nu özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. Ben onu çok zorladım sorularımla o da bütün sorularımı net bir şekilde sabırla cevapladı ve bizi Atakum'da almak istediğimiz bir daireye kavuşturdu. Kendisine teşekkür ederim.

Esra Gençkal

On beş yıllık bankacıyım işim gereği bir sürü müteahhit ve emlakçı tanıdığım oldu ama bu sektörde sadece Asuman hanıma güveniyorum ve onu bu piyasada tek geçiyorum... Yakın çevrem ve kendim için tüm gayrimenkul işlerimizde tek adresimiz, iyi ki var ve iyi ki tanımışız kendisini...En son kiralık dairem için çalışırken de bizi hiç yanıltmadı tam istediğimiz özelliklerde bir kiracı buldu. Re/max için büyük değer...Çok çok teşekkürler.

Semra Baş

Arsamızın çok kısa sürede satışını gerçekleştiren Asuman hanımın danışmanlığından çok memnun kaldık. İlgisi ve profesyonel iş yapış biçimi için çok çok teşekkürler... Samsun'da gayrimenkul işi olan herkese şiddetle tavsiye ederiz.

Özlem Faruk Demir

İlk evimizi Asuman ablanın danışmanlığı ile aldık. İlgisi bilgisi ve profesyonelliği için çok çok teşekkür ederiz. Çok mutluyuz.

Demet Cansu

Sevgili Asuman hanım, sizinle çalışmak gerçekten çok güzeldi. İtinalı ve düzenli çalışmalarınız sayesinde bu zor piyasa koşullarında çok kısa sürede sorunsuz bir satış gerçekleştirdik. İçtenliğiniz ve profesyonel çalışmanız için çok teşekkür ederim.

Sevim Sert

Asuman Hanım, 58 yıldır görmediğim, bulamadığım güveni bir günde verdi bana... Böyle bir uzmanlık görmedim bugüne kadar. Bu zor dönemde bir günde tapumu yaptı elime verdi satıcıyı da uçağa yetiştirdi. Gece 12 ye kadar kafama her takılanı sordum sanki telefonun başında bekliyor tık cevap geliyor. Kendisinden o kadar memnun kaldım ki daire alırken aynı zamanda satacağım iki dairemin de satış yetkisini verdim. Emeğinize yüreğinize sağlık, sizin çalışma şeklinizi görünce insanların boşuna bir yerlere gelmediğini bir kez daha anlamış oldum.

Ahmet Sevinç

Asuman hanımla İstanbul'daki başka bir RE/MAX çalışanı vasıtasıyla tanıştım. Bana kendisi için ''Karadeniz Bölgesinin bir numarasıdır'' denmişti. Kendisini tanıdığımda bu övgülerin az bile kaldığına şahit oldum. Her konuda açık sözlü ve şeffaf oluşu, işini severek layıkıyla yapması, dürüstlüğü ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür ediyorum. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kendinizi Asuman hanıma bırakın o zaten gerisini hallediyor.

Murat Çilingir

Atakum'da aldığımız daire dolayısıyla tanıma şansına eriştiğimiz Asuman Mütevellioğlu'nun en başından itibaren dürüst, saygılı ve içten yaklaşımları, profesyonel ve sonuç odaklı çabaları, her konudaki ilgi, alaka ve insanlığı için kendilerine teşekkür ve takdirlerimi sunuyorum...

Hatice Nazlı

Yanlış yönlendirmelerle iki yıldır satamadığımız Atakum Yenimahalledeki dairemizin altıncı günde kaporasını alan, ondördüncü günde satışını gerçekleştiren sevgili Asuman Mütevellioğlu, keşke sizi daha önceden tanısaymışız...Her anlamda bize çok yardımcı oldunuz. Sizden fazlasıyla memnun kaldık, beklediğimizden çok daha önce satışımızı gerçekleştirdiniz. Her işimizi tıkır tıkır hallettiniz. Gayrimenkul sektöründe gerçek bir profesyonel nasıl olur bize gösterdiğiniz için size minnettarız. Çok çok teşekkür ederiz.

Bilge Şahin

Atakumda bulunan dükkanımın kiralaması ile başlayan hikayemiz kendisinin bu hayalin gerçek olabileceğine inanması, özverili ve son derece profesyonel yürüttüğü çalışması, kurumsal anlayıştan ödün vermediği prensipleri sayesinde gerçeğe dönüşmesiyle devam etti. Bu iş ortaklığı bu sektörde az rastlanır dürüst bir danışman, gerçek bir dost ve abla kazanmama vesile oldu. Ben ve benim gibi pekçok kişinin şahsından ötürü Remaxlı olduğuna kuvvetle muhtemel inanıyor ve kurumunuzu çok şanslı buluyorum. Başarıların daim yolun açık olsun ablacığım .

Muammer Eşman

Pandemi döneminde, bütün olumsuz piyasa koşullarına rağmen, yine sizin danışmanlığınızla satın aldığımız Atakum'daki dairemizin kiralanmasında gösterdiğiniz gayret takdire şayandır. Keşke etrafımız böyle güvenilir, çalışkan, özverili insanlarla dolu olsa; o zaman hayatımız daha güzel olacak...İyi ki sizi ve kıymetli eşinizi tanıdık sağolun varolun. Saygı ve sevgilerimizle.

Ahmet Türkeli

Samsun Atakum'da almış olduğumuz dairemizin baştan sona tüm işlemlerinde; b ize ''iyi ki karşılaşmışız'' dedirten, en doğru bilgilendirmelerle yol gösteren ve güven veren yaklaşımlarıyla uzun yıllar bizim de Samsun'daki tüm yatırımlarımızın danışmanı olacak Asuman Mütevellioğlu'na sonsuz teşekkürler. Saygılarımızla.

Dilek Fatih Süsal

Samsun'daki dairemizi ağustosta satışa çıkardık. Aralık ayı sonunda Asuman Mütevellioğlu hanımla görüşmemizde bize verdiği doyurucu cevaplar ve kendisini araştırdığımızda dairemizin satışını tereddütsüz verdik. Dairemiz ile hemen ilgilendi. Pandemi kredi faizlerinin yüksekliği piyasanın malum çalkantılı seyri gibi olumsuz etkilere rağmen kısa sürede evimizin satışını gerçekleştiren Asuman Hanıma çok teşekkür ederiz. Satışı İzmir'den Samsun'a gitmeden, ayrı şehirlerde yaptık. Çok yeni olan bir yöntemi işin uzmanıyla başarıyla gerçekleştirdik

Nilgün Andıran

Ordu'dan tayinim Samsun'a çıktığında bir ilan için Asuman Hanımla telefonla görüştüm. Sonrasında Samsun'daki yol gösterenim oldu kendisi... İlgili, güler yüzlü, işini çok seven ve profesyonelce yapan, son derece güvenilir bir danışman... İyi ki yolumuz kesişmiş. Sayesinde Samsun'daki daire arayışımı sorunsuz, rahat ve mutlu bir şekilde hallettim. Kendisini tanımak ve çalışmak büyük bir şans oldu benim için. Samsun'da neden bu kadar ünlü olduğunu da tanıyınca anlamış oldum... Her şey için çok teşekkürler Asuman Mütevellioğlu.

Hülya Yılmaz Özsemiz

Atakum'da daire arayışımız sırasında tanıştığımız Asuman Mütevellioğlu, işinin erbabı, dürüst ve güvenilir on numara bir danışman. Sadece nasıl bir daire istediğinizi anlatarak, gönül rahatlığı ile işin geri kalan kısmında ona teslim olabilirsiniz. Biz sadece bir daire almadık, aynı zamanda harika bir dost kazandık kendisiyle iş yaparak. Re/max'sı kutluyorum Samsun'da böyle kaliteli bir danışmanı olduğu için. Dairemizin alımında bir kurumla iş yaptığımızı bize o kadar güzel hissetirdiniz ki çok çok teşekkürler Asuman Mütevellioğlu hanım.

Av. Günfer Erkuloğlu

Emlakçı anlayışımı tamamen değiştiren ve mesleğini güven alaka ve nezaket ayakları üzerinde şekillendiren Asuman hanımı tanımak büyük zevkti. Sadece işlemi tamamlamak ve parasını almak adına müşterisini gel-geç gören ve talebini yok sayan anlayışa inat, bu ezber bozan NAİF yaklaşım DERS OLARAK OKUTULABİLİR. Tekrar tekrar teşekkür ederim Asuman hanım.

Gülbin Karamürsel

Sevgili meslektaşım Asuman Hanımla ortak ilk satış işlemimiz olmasına rağmen gayet uyumlu, samimi ve sonuç odaklı müşteri memnuniyeti ile bitirilen işlemimiz sonrasında kendilerine profesyonelliğinden dolayı teşekkür eder, beraber nice işlemlerde çalışmayı canı gönülden dilerim.

Arzu Şanlı

Gayrimenkul alımlarımızda ilk kez bir emlak danışmanıyla çalışmamız oldu. İyi ki de olmuş ve iyi ki de Asuman Hanımla tanışmışız. Kendisi çok ilgili ve çok başarılı bir danışman. Bütün işlemlerimizi istediğimiz gibi sonuçlandırdı. Kendisinden çok çok memnun kaldık. Ben Asuman Mütevellioğlu'nu tanıyınca kendisinden daire alan bir müşterisi olarak şunu çok net anladım ki onun satamayacağı emlak yoktur. Her şey için çok teşekkürler Asuman Hanım.

Özge Durak

Asuman Mütevellioğlu ile Samsun'a tayinimiz çıktığında kiralık ev aradığımız süreçte tanıştık. Güler yüzü, tatlı dili, profesyonelliği ve samimiyeti ile bize çok yardımcı oldu. Önce tam istediğimiz özelliklerde bir ev sonra da işlemlerde ev sahibi&kiracı arasındaki köprüyü çok iyi kurarak ve her kesin memnun olacağı şekilde işimizi halletti. Kendisine bu sıkıntılı sürecimizde aileden biriymiş gibi içten ve samimi davranarak yanımızda olduğu için çok teşekkür ederiz. Sevgilerimizle...

Gönül Demirel

Sevgili Asuman hanım, sizi kısa süre önce tanıdım ama sizden almış olduğum pozitif enerjiyi, iş aşkınızı, sonuca giden yoldaki kararlılığınızı hayranlıkla izledim... Siz çevrenizdeki insanlara ışık saçıyorsunuz, enerji yüklüyorsunuz....Çalışma azminizi canı gönülden kutluyorum. Atakum'daki dairemizin satışında işinizi çok titizlikle en ufak ayrıntısına kadar düşünüp sonuca ulaştırıp elimize vermenizi çok takdir ettim. Bir de en başta ne söylediyseniz harfiyen uyguladığınızı gördüm. Başarılarınız daim olsun. Çok çok teşekkürler.

Ayşenur Bulu Samet Duman

Sevgili ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU size öncelikle çok teşekkür ediyorum. Güler yüzünüz, samimiyetiniz ve karşınızdaki insanın isteklerini anlayışınız, sabahın saat sekizinde sunum isteğimize tereddütsüz 'tabii ki' demeniz ve gelmeniz nişanlım ve beni çalışma prensibinize hayran bıraktı... Başarılarınızın devamını diliyorum. Birlikte oturacağımız ilk evimizi sizden kiraladık, ilerde bir gün sizden satın alacağımız evin tapu imzalarının atıldığı günü görmeyi diliyorum...

Dr. Mustafa Usanmaz

2020 Yılı herkes için çok kötü geçti, ancak bizlere harika insanlarla tanışma fırsatı sunması gibi çok güzel tarafları da oldu... Bu harika insanlardan biri de ağustos ayında tanıştığımız Asuman Hanım idi. Karşılıklı güven, samimiyet ve yalınlık bulduğumuz Asuman hanımdan ev kiraladığımız ve yine akabinde evimizi bir günde kiraladığı için çok memnun kaldık. Her şey için müteşekkiriz. Başarıları daim olsun. Uzun yıllar dostluğumuzun devamı temennisiyle...

B******* G*******

İş sebebiyle Samsun dışına taşınmak durumunda kalınca, Atakum'daki evimizi kiraya vermeye karar verdik, evinizi elbette düzgün, dürüst ve temiz insanlara kiralamak istersiniz, bunun için de aynı niteliklere sahip bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmamız gerekirdi ve biz de öyle yaptık, adıyla Atakum'da bir marka olmuş, ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU'nu aradık, kısa süre sonra da yanılmadığımızı, ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı gördüm.Kısa sürede evimi kiraya verdi.Samimiyeti, dürüst ve titiz çalışması için çok teşekkürler, tabii ki yıldızlı ***5

Serdar Bas

Asuman hanıma akrabamızın tavsiyesi ile ulaştık. Ofisinde ilk tanışmamızdan itibaren verdiği güven ve profesyonelliği ile bizleri doğru tercih yaptığımıza ikna etti. İşimiz gereği yurt dışında bulunmamız nedeni ile evimizi kendisine emanet ettik. Evimizi kiraya verme sürecindeki titizliği ile ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir daha anladık. İlerleyen zamanda muhtemel yatırım planları konusunda yardım alabileceğimiz bir profesyonel ile tanışmış olduğumuz için çok şanslıyız. Asuman hanıma teşekkür ve saygılarımızı sunarız.

Demet Kartal

Samsun'daki dairemin satışında kredilerin en düşük olduğu dönemde çalıştığım iki ayrı emlak firması da bir sonuç elde edemeyince Asuman Hanımı buldum. Sevgili Asuman Mütevellioğlu sizi çok sıcakkanlı, çok enerjik, çok sempatik, çok samimi ve özgüvenli bulduğumu belirtmek isterim. Motivasyonunuza hayran kaldım. Evimin satışını en düşük piyasa koşullarında aldığınız halde çok kısa bir sürede gerçekleştirdiniz. Sizinle çalışmaktan çok memnun oldum. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Banu Küçük Taylan

Samsun'da Remax'sın yıldızı, güler yüzlü, donanımlı, sizi kollayan, tuttuğunu koparan süper danışman. SONUCA GİDEN EN KISA YOL...Omuzlarımdan yük aldı, olmaz denileni oldurdu! Her şey için teşekkürler, sizi tanıdığım için çok mutluyum.

Meral Hadiye Fırat

Evimin satılmasıyla ilgili tüm işlemlerde titiz çalışması, cana yakın davranışı, sorunları kolayca çözmesiyle gerçekten uzmanlığını ortaya koydu. Bundan sonra emlak konusunda güveneceğim tek uzman... Bu konuda bana danışanlara da göstereceğim tek adres. Asuman Mütevellioğlu çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

İrfan Yiğit

Samsun Atakum sahilindeki güzel dairemizin alımında yolumuzun kesiştiği Asuman hanımın; dürüstlüğünden, uzmanlığından, göstermiş olduğu sıcak ilgiden ve misafirperliğinden çok çok memnun kaldık. Açıkçası kendisini tanıyınca onu tavsiye edenlerin ne kadar haklı olduklarını çok net bir biçimde anlamış olduk... Asuman Hanım bize başarının asla tesadüfi olmadığını yaptığı harikulade danışmanlıkla gösterdi. En başından en sonuna kadar her işlemi sorunsuz bir biçimde tıkır tıkır halletti. Çok çok teşekkür ederiz sevgili Asuman Mütevellioğlu.

Nilgün Bütün

Öncelikle dürüst, samimi ve işinde çok başarılı birisi. Remax aracılığıyla satın aldığımız evle Asuman Hanım ilgilendi, işlerimiz çok hızlı ve yolunda ilerledi herşeyi düşünüp hazırlamıştı, iyi ki sizi tanımışız Asuman Hanım. Yardımlarınız dan dolayı size ve eşinize çok teşekkür ediyoruz

G******* Ö*******

Asuman hanıma güler yüzü ve yardımseverliği için teşekkür ediyorum.Samsun’a günlerce ev tutamadan dolaştık.Ancak Asuman Hanım’ın yardımları sayesinde istediğimiz şekilde bir evi kiraladık.Evi tuttuktan sonra da yardımlarını bizden esirgemediği için çok teşekkür ediyorum.

Salih Mısırlıgül

Tek kelime ile ŞAMPİYON ile çalışmak tam anlamıyla mükemmeldi. Ne demişler işi uzmanına bırak başın ağrımasın...Tüm kalbimle teşekkür ederim Asuman Mütevellioğlu...

Begüm Karahan

22 Yaşımda aldığım ilk evi böyle mükemmel bir danışmandan, böyle güzel bir hizmetle aldığım için çok çok mutluyum. Sonsuz teşekkürler Asuman Mütevellioğlu

Seyit Gül

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım, teşekkür ederim. Yıllardır Samsun'a hizmet veren bir inşaat firması sahibi olarak belirtmek isterim ki gayrimenkul sektöründe bu kadar düzgün çalışan, işin ehli değerli arkadaşların bulunması çok gurur verici...Asuman Mütevellioğlu'na teşekkürler.

Ayşe Yüncüoğlu

Asuman Hanim ile pandemi surecinde gerçekleştirdiğimiz 3. işlemi de bugün tamamladık. Sayesinde Samsun' dan cok güzel daireler aldık. Yatırım amaclı oldukları için kiraya vermek istedik ve tabiki yine Asuman Hanim en büyük yardımcımız oldu. Kendisine burdan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Sayesinde çok kârlı yatırımlar yaptık. Işine olan sevgisine disiplinli çalışmasına her zaman hayraniz. Bizim aramızda ki iş ilişki değil artik dostluk bağı oldu. Başarılarının devamını diliyoruz. Iyi ki tanıdık iyi ki hayatımıza girdi.

Hilal Altunay

Asuman hanım ile çalışarak 2 dairemizi kiraya verdik... kaliteli iş çıkarmasının yanında bir dost bizim için... disiplinli kuralcı ve planlıdır... farklı bakış açılarıyla sizi şaşırtabilir işi içine sinmezse siz ölsenizde yapmaz...sevgiler...

Necip Toprak

Asuman Mütevellioğlu ile çalışmaktan çok memnun kaldık. İki dairemizin satışını da son derece profesyonel bir şekilde bitirdi.. İşini çok iyi takip ediyor, güler yüzlü, pozitif ve güvenilir bir insan. Tam bir profesyonel. Bundan sonraki projelerimizde de her zaman çalışabileceğimiz bir danışman. Yenimahalle'deki projemizde, uzun zamandır bekleyen son iki dairenin satışını da çok başarılı bir şekilde sonuçlandırdığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz...

Gülay Oğuz

Asuman hanımı yaklaşık beş yıldır tanıyorum. Asuman Mütevellioğlu, bir danışmandan daha çok aileden biri duygusunu yaşatan ve her müşteri ile ayrı ayrı ilgilenen, çok yoğun olmasına karşın her zaman güler yüzle müşterileri karşılayan, güven duygusu oluşturan bir danışman...Şeffaf, aklınızda soru işareti kalmasını istemiyor ve tüm açıklığı ile her bilgiyi paylaşıyor. Asuman hanıma ilgisi, içtenliği ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederim.

Ahmet Yüncüoğlu

Asuman Hanım ' dan pandemi sürecinde hiç gelip görmeden aldığım daireyi yine Asuman Hanim sayesinde istediğimiz şekilde kiraya verdik. Daireyi alırkende kiralarkende tüm yetkiyi Asuman Hanima verdik. Çünkü kendisinin sektör bilgisi, işine olan sevgi ve saygısına inancımız, guvenimiz tam. Kendisi ile yaptığımız 4. Satış işleminden ve sonrasındaki kiralamalardan oldukça memnun kaldık. Samsun dan ev almak satmak kiraya vermek kısacası gayrimenkul işlemi yapmak isteyen herkese Asuman Mütevellioglu 'nu tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyor

Mustafa Coşkun

Asuman hanım, güvenilir, inanılır, dürüst, çalışkan, nazik harika bir danışman... Kendisiyle yaptığım tüm alım-satımlardan çok çok memnunum. Bütün işlemlerimi son derece profesyonel bir şekilde tamamlıyor. Kendisine üstün başarılar ve sağlıklı günler diler, teşekkürlerimi sunarım.

Özge Balpınar Nalcı

Merhaba Sevgili Re/max Ailesi: Samsun'da emlak danışmanlarına yönelik kafamda yer alan ön yargılarımın yerle bir olmasını sağlayan çok değerli bir danışmana sahip olduğunuzu belirtmek isterim. Hayatımın zor bir döneminde, böylesi değerli ve güzel bir insanla yollarımızın kesişmesine vesile olduğunuz için size minnettarım... En büyük teşekkürlerim de özverili çalışması ve güzel yüreği için Asuman Hanıma...Tam istediğim özelliklerde sahip olduğum yeni evim için kendisine; her şey için çok çok teşekkür ediyorum...Sevgiler.

Fatih Sağlam

Ben çok titiz bir insanım, Asuman hanım bu daireyi bana önerdiğinde "burası sizin için çok iyi bir yatırım olacak" diyerek ve önüme rakamlar koyarak ikna etmişti beni...Gerçekten de geçen süreçte söyledikleri ve öngörüleri birebir doğru çıktı. Bana çok güzel bir yatırım yaptırdığı için profesyonelliği, çalışkanlığı, pozitifliği müşteriye verdiği değeri en maksimum seviyede hissettirdiği için kendisine yürekten teşekkürlerimi iletiyorum. Böyle kaliteli ve özverili danışmanları olduğu için Re/max' se de teşekkürlerimi iletiyorum.

Melih Yaşar Göncü

Satın aldığım ilk evim olduğu için çok heyecanlı idim. Asuman hanım ve eşi bu süreçte hemen hemen her türlü ihtiyacımızda anında ulaşabildiğimiz güler yüzlü bir dost oldular.. Sadece işini çok iyi yapan biri değil, müşterilerine aileden biri gibi davranmaları çok hoş bir tutumdu...Asuman Hanıma ve eşine çok teşekkür ediyorum, ikisi de bir profesyonelden öte çok güzel insanlar doğrusu...

Mahmut Köyüstü

Samsun'dan ev almaya karar verdiğimizde 4-5 emlakçı ile görüştüm. İlanlarda yazılanlar, resimler ile dairelerin özellikleri maalesef birbirini tutmuyordu...Asuman hanımla görüşmemiz sonucunda; istediğimiz özellikteki daireleri biz gelmeden farklı fiyat ve özellikte ki daire seçeneklerini de ekleyerek hazırlamıştı. İşini gerçekten layıkıyla yapan, konusuna ve çevresine hakim, objektif bir danışman...Sunum ve sonrası satış aşamasında her zaman güler yüzü, nezaketi, ve konusunda yapıcı yönlendirmeleri için kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum...

Şemsettin Sezgin

Sizi tanımamız sanırım bizim için büyük bir şans oldu. Dürüstlüğünüzü ve doğruluğunuzu çok takdir edip Atakum'daki villamızın ikinci sözleşmesini yine size verip çalışmaya devam ettik. Nitekim ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha gördük. Siz bize güven ve dostluğun bitmediğini göstermiş oldunuz. Villamızın satışını çok başarılı bir şekilde tamamladınız. Ne söyledi iseniz aynısını uyguladınız. Prensipli çalışma tarzınıza hayran kaldık. Siz bu çalışma şeklinizle çok güzel şeyleri hak ediyorsunuz. Başarılarınız daim olsun Asuman hanım

Ceren Sabah Tüfenk

Karşılaştığımız ilk andan itibaren hiç bozulmayan kaliteli çizginiz, net ve aydınlatıcı bilgilendirmeleriniz, her daim gülen gözleriniz, samimi yaklaşımınız ve objektif profesyonelliğiniz için size gönülden teşekkür ederim. Sahip olduğum ilk evim için sizinle çalışmaktan çok çok mutluyum. Güzel evim ve beni anlatan süpriz yoncalı anahtarlığım için çok teşekkür ederim. Tüm hayatınız boyunca bol başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey için çok çok teşekkürler. Sevgilerimle...

Gülsün Beniç

Ben bugüne kadar hep emlakçılardan korkuyordum. Siz, satacağınız mülk hakkında en doğru bilgiyi vermenizle, alıcıyı; değer, özellik ve fiyat yönünden doğru bilgilendirmenizle, bu alanda güven duyulabilecek insanların da var olabileceğini ispat ettiniz. Bugün olduğu gibi bundan sonra da gözüm kapalı alışveriş edebilirim artık. Samsun'da, mensubu olduğunuz markaya ve kuruma üstün bir değer kattığınızı görüyoruz... Yolunuz hep açık, başarılarınız daim olsun. Nice yıllar aynı azim ve aşkla mesleğinizi devam ettirmenizi diliyorum. Teşekkürler.

İsmail Hakkı Taş

Sevgili Asuman hanım, ilginiz ve desteğiniz çok değerliydi. Satıcı ve alıcıyı dinleyen, iki tarafın da çıkarlarını koruyarak ortak paydada buluşmalarını sağlayan, baştan sona kadar konu ile ilgili her detayı bizzat ilgilenerek aktarmaya çalışan tavrınız ve en önemlisi de konuştuğumuz her kelimeyi kendi sözünüz gibi sahiplenerek sonuna kadar aynısını uygulayan, dürüst davranışlarınızdan ötürü tekrar teşekkür ederim.

Özgür Teke

Samsun'da sahildeki daire arayışımızda öncelikle MÜTEVELLİOĞLU soyadının verdiği güvenle bu işe karar verdik ve hiç pişman olmadık...Profesyonellik ilgi alaka için çok teşekkür ederiz. Samsun'dan ev arayanlara vakit geçirmeden Asuman Mütevellioğlu'na ulaşmalarını tavsiye ediyorum.

Muhammed Kürşad Baltacı

Asuman hanımla yapılacak olan iş ve işlemler sonsuz güven ve huzur içerisinde yürütüleceğinden dolayı tercih sebebimdir. Çalışma azmi ve kuvvetli iletişimi alkışlanmaya değer. Kendisini çok seviyorum.O benim için daima güvenli bir liman. Dereköy'deki dairelerimin satışındaki başarısı takdire şayan...

Zeycan Erden

Sevgili Asuman hanım, Samsun'daki konut arayışımızda ilk günden itibaren güler yüzünüz, nezaketiniz ve yardımlarınız için çok çok teşekkürler. Hayalimizdeki daireye sayenizde kavuşmuş olduk...

Engin Şahin

Atakum sahilde yaptığım son projemin satış anlaşmasını verdiğim Asuman Mütevellioğlu dairelerimin satışını aldığı sürenin yarısına dahi gelmeden çok başarılı bir biçimde tamamladı. Kendisini gönülden kutluyorum, ÇOK ÇOK MEMNUN KALDIM, TEKRAR ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE. Özşahin İnşaat

Necip Tosun

Dereköy'de bahçe katı yazlık dairemi almamda yardımlarınız, bilginiz, tecrübeniz, nezaketiniz ve profesyonelliğiniz için size ve eşinize, ayrıca Re/max Work ailesine sonsuz teşekkürler.

Melike Ebru Kuyumcu

Sevgili meslektaşım, covid sebebiyle Akçay'a gelemeyen satıcımın tapu işlemlerini desteğiniz sayesinde Samsun Atakum tapu da tamamladık.Alıcım ve şahsım adına dostane desteğiniz için sonsuz teşekkürler:) Harikasınız!

Av.selma Bayramoğlu

Samsun'daki dairemizi kiralaması için tanıştığımız ve yetki verdiğimiz Asuman Hanım, güler yüzlü samimi ve profesyonel bir danışman. Evimize tam da istediğimiz gibi bir kiracı buldu. Kendisine çok çok teşekkür ederiz.

Zübeyir Yılmaz

Asuman Hanım gerek güler yüzlü ve sempatik davranışı, gerek işine hakimiyeti ve tecrübesiyle güven veren bir iş ortağı oldu. Evimizin kiralanmasında gösterdiği profesyonellik için Asuman Hanıma ve Remax Work ailesine çok teşekkürler.

Emine Özkan

Asuman Mütevellioğlu çok tatlı, çok kibar işini severek yapıyor. Kendisinden çok memnun kaldık, bundan sonra gayrimenkul işlerimizde tek ve değişmeyen tercihimiz olacaktır.

Tacettin Akduman

Konut satışının kısır olduğu Kamalı TOKİ konutlarında bulunan evimin satılması için uzun süre bekledim.İstanbul Remax'tan arkadaşım Hakan Ertunç tarafından Asuman Mütevellioğlu'na yönlendirildim.Bu arada başlayan salgın dönemi durgunluk yaratsa da özverili çalışmaları kısa sürede sonuca ulaştırdı.Yarattığı güven ve satabilirlik tecrübesini yüzyüze tanışmadan hissettiren diyaloğu ile başarılı olduk.Çok teşekkür ediyorum.

Ufuk Mısırlıoğlu

Samsun’da konut satın alma ve kiraya verme özelinde yatırım amaçlı attığım her adımda Asuman Hanım’ın sektörel bilgisi, profesyonel iş yapış biçimi ve müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı her zaman en doğru aksiyonu almam konusunda bana kılavuz oldu. Kendisi, iyi bir gayrimenkul danışmanı olmaktan öte güvenilir, yardımsever ve diğer insani vasıfları dolayısıyla da iyi bir dost oldu benim için.İstanbul’da yaşadığımdan vazifeleri olmasa da hem Asuman Hanım hem de sevgili eşi Necdet Bey bana her konuda destek oldular; kendilerine müteşekkirim

Ayşe Yüncüoğlu

Asuman Hanim ile tanışalı yaklaşık 1 yıl olmak üzere bu kisa sürede kendisi ile birlikte 3 işlem gerçekleştirdik. Şehir dışında olduğumuzdan Samsun a gelir eve bakar daha sonra Asuman Hanim a vekalet gonderirdik ama bu defa pandemi yüzünden eve bakmaya bile gelemedik sadece video ve resimlerle gördük evi Asuman Hanimin üstün sektör bilgisine ve kendisine olan sonsuz güvenimizden gözümüz kapali almaya karar verdik vekaletimizi gönderdik ve evimizi aldık. Kendisine herşey icin teşekkür ederiz.

Önder Balık

Asuman Mütevellioğlu Hanımdan Samsunda bir daire aldım, satış sürecinde ki son derece başarılı bilgili ve uzlaştırıcı tavırlarından dolayı aldığım dairenin kiralamasını da kendisine verdim. Evi satın alma sırasında ne dedi ise kiralamada da sözlerinin arkasında durdu ve evi bize belirttiği fiyattan ve kafasında oluşturduğu müşteri profiline verdi. Bu çok hoşuma gitti. Çünkü ne söyledi ve söz verdi ise aynısını yaptı. Açıkçası her sektörde daima böyle profesyonel davranışlar görmek isteriz. Çok teşekkürler Asuman Hanım, iyi ki sizi tanımışız.

Nuran Kök

Asuman Hanıma evimizin satışını verme nedenimiz onun Samsun'da bilinen dürüstlüğü ve başarıları idi. Nitekim kendisiyle tanıştığımızda ve evimizin satışını kendisine verdiğimizde; çalışmalarını gördüğümüzde bu bilinirliği aslında nasılda hak ettiğini anladık. Asuman Hanım en baştan satış bitene kadar süper bir profesyonellik sergiledi. İnsanlığını da ayrıca anlatmamız gerekiyor. Sanırım işini severek yapmanın doğal sonuçları bunlar. ÇOK TEŞEKKÜRLER ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU. Eşim dostum herkız.ese tavsiye edeceğim on numara bir danışmansın

Kadriye Erol

Samsun Atakum Sahilindeki ev arayışımızda yurt dışından Asuman Hanımı takip eden çocuklarımızın bulduğu evi almak için kendisi ile tanıştık. İyi ki de sizinle yolumuz kesişmiş Asuman Hanım. Bir gayrimenkul uzmanı nasıl olur sizin sayenizde gördük. Biz sizi çok sevdik. Bir daha ki daire alımlarımızda başka birini düşünemeyeceğimiz kadar olumlu izlenimler bıraktınız bizde. Profesyonelliğiniz, güler yüzünüz, tatlı diliniz ve yorulmak bilmeyen çalışkanlığınızla bizi çok etkilediniz doğrusu.

Nurdan Ertürk

Asuman Mütevellioğlu'nu yiğenimin evini alırken tanıdık ailece. Daha sonra almayı planladığım dairenin sunumunda; saygılı tutumu, ince ruhlu, samimi ve profesyonel yaklaşımıyla birlikte ASUMAN HANIM sanki ailemizin bir ferdi gibi çırpınıp bu satışın gerçekleştirilmesine vesile oldu. Samsun emlak sektöründe hanımefendi ve kişilikli duruşuyla bana göre şu ana kadar tanıdığım ender insanlardan biridir. Tüm süreç boyunca göstermiş olduğu titiz yaklaşımı bu satışın onunla ömür boyu sürecek bir dostluğun başlangıcı olduğu hissini uyandırdı bende...

Neriman Öztürk

Asuman Mütevellioğlu'nu emlak ilanlarındaki tercihlerden yola çıkarak seçtiğimi belirtmek isterim. Dairemin satışını gerçekleştirken de tesbitimde yanılmadığımı gördüm ve doğru tercihim için mutlu oldum. Sizi tanıdığımda iletişiminiz ilginiz alakanız dürüstlüğünüz beni çok memnun etti. Çalışkanlığınız ve yaşam enerjiniz bana da örnek oldu. Her şey için çok çok teşekkürler. Zaten başarılısınız ama başarılarınıza nice başarılar katmanızı diliyorum.

Uğur Özbay

Asuman Hanımı dört yıl önce evimin kiraya verilmesi sırasında tanıdım. İlk günden itibaren verdiği güven, samimiyet ve insancıl yaklaşımı kendisi ile iş yapmama vesile oldu. Gayet de memnun kaldığımı belirtmek isterim. Her anlamda işini bilen, işini seven ve profesyonel yaklaşımı, insanlığı en çok etkilendiğimiz özellikleri oldu. Dubleks evimin satışını başarıyla sonuçlandırdı. Teşekkürler Asuman Mütevellioğlu.

Yunus Emre Bayraktar

Asuman Hanım her yönüyle ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Satış sürecini yönetme şeklinizden çok memnun kaldım. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Batuhan Yılmaz

Asuman Mütevellioğlu ile daire alım sürecimizde başından sonuna kadar çok iyi ilişkiler geliştirdik. Asuman Hanım, tatlı dili güler yüzü ve tecrübesiyle bizleri bu süreçte çok rahatlattı. Gönül rahatlığı ile ev sahibi olmamızı, nişanlımla birlikte sıcak bir yuvaya adım atmamızı sağladı. Kendisine verdiği güzel iletişim ve hizmetten ötürü nişanlım ve tüm ailem adına teşekkürlerimi sunuyorum. Av. Batuhan Yılmaz

Sezer Özdemir

Çocuklarımın dükkanlarını kiralarken tanıştığımız Asuman Hanımdan o kadar güzel bir enerji almıştık ki evimizi satacağımız zamanda direk aklımıza o geldi. Ve o kendisinden beklentimizi inanılmaz bir hızla gerçekleştirdi. Acil satmamız gereken evimizi 15 gün gibi kısa bir sürede sattı. Son derece profesyonel, güvenilir, tecrübeli, özverili güler yüzlü ve iletişimi harika bir danışman. Her şey için çok çok teşekkürler ediyoruz size güzel insan ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU. Bir teşekkür de Remax Work ofisine bu kadar mükemmel danışmanları olduğu için.

Kerim Acar

Daha önce Türkiş'teki dükkanımıza çok sağlam bir kiracı bulan Asuman Hanım'a uzun zamandır kiralanamayan OSB deki dükkanımızı da verdik. Çok kısa bir süre içerisinde aynı başarıyı burada da gösterdi ve dükkanımıza iyi bir kiracı buldu. İşinin erbabı ve işini severek yapan insanlar hemen belli oluyor. Biz artık dükkanlarımız boşalınca endişe etmeyeceğiz. Çünkü bizim süper bir emlakçımız var: Asuman Mütevellioğlu. Çok teşekkürler gayretiniz, işinizdeki maharetiniz, profesyonelliğiniz, saygınız ve güzel insanlığınız için minnettarız.

Hediye Ertaş

Dükkanımı kendi malı gibi kullanacak, koruyup kollayacak bir kiracı arayışına girmişken, araştırmalarım sayesinde Remax Samsun'da çok başarılı bir danışman olduğunu bir çok kişiden duyduğum Asuman Hanımla kesişti yollarımız...Sayesinde, çok kısa sürede beklentimin de üzerinde bir kiracım oldu... Kendisiyle tanıştığım andan itibaren "İŞİNİN EHLİ" nin ne demek olduğunu fazlasıyla gösterdi bize... Alanında uzman, yaptığı işin hakkını sonuna kadar veren, güvenilir, sevecen ve gülen yüzüyle bizim de vazgeçilmezimiz oldu ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU

Nurşen Kaymak

Müşterisi olan bir akrabamın önerisiyle Samsun'daki arsamın satışını verdiğim Asuman Hanım, olumsuz piyasa koşullarına rağmen, beklediğimden çok daha kısa sürede ve başarılı bir şekilde işimi halletti. ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU samimiyetinize ve duyarlılığınıza çok teşekkür ederim.

Emel Bağbozan

Asuman Hanımla ilk tanışmamız Samsun'dan ev alışımızla başladı. Ona çok güvendiğim için Samsun'a gitmeden vekalet gönderdim ve bütün işlemleri vekaleten yaptı. Sonrasında çok güvenilir düzgün bir kiracı bulup evimi kiraladı.Evi satmaya karar verdiğimde de evimi yirmi günde sattı. Hem ben hem alıcı vekalet verdi ve tapu işlemlerimizi iki taraf da Samsun'a gitmeden halletti. Anladım ki ben ona ne kadar güvendiysem alıcı tarafı da o kadar güvenmişti. Sektörde az bulunan nadir danışmanlardan biri olduğunu bir kez daha gösterdi...Teşekkürler...

Ali Yüncüoğlu

Asuman Hanim ile ilk eşime Samsun dan yatırımlık ev alırken tanıştık. Kendisi ile çalışmaktan oldukça mutlu olduk. 3.5 ay sonra bir kezde kendim için yatırım yapmak isteyence yine Asuman Hanımın kapısını çaldık. Her iki işlemdede kendisine olan sonsuz güvenimizden vekalet göndererek tüm işlemleri ona bıraktık. Sayesinde Samsun da iki daire sahibi olduk. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması işine duyduğu saygi ve sevgi son derece takdire şayan. Asuman Hanim bu işin en iyisi en güveniliri. Kendisine herşey için çok teşekkür ederiz. Iyi ki tanıdık

Ahmet Soydal

Böyle bir emlakçıya bu hayatta daha hiç rastlamadım!!! Son derece sabırlı, güler yüzlü, DÜRÜST, kale gibi sağlam iş yapan bir emlakçı buldum, bundan sonraki bütün gayrimenkul işlerimde hemen ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU' nun yanındayım...Teşekkürler Asuman Hanım. Güvenin adresi, hatta hatta ta kendisisiniz.

Ebubekir Çetinkaya

Asuman Mütevellioğlu, işinde BİLGE, davranışlarında İNSAN, her şey için çok çok teşekkürler.

Güliçi Utaş

Biz tavsiye üzerine Tokat'tan Samsun'a gelip tanıştık Asuman Hanımla ve söylenenlerin çok doğru olduğunu bizzat gördük, dürüstlüğünden ve güvenilirliğinden emin olduk. Hatta Samsun'da ki yatırım arayışımızda yine sektördeki bir çok meslektaşından çok güvenilir biri olduğunu duyduk...Zaten yatırım arayış sürecinde de bunu bizzat yaşayarak gördük. Onu tanıdığımız için çok mutluyuz.En doğru yatırımı yaptığımızı düşünüyoruz.. Bizim için yaptığınız her şey için sonsuz teşekkürler ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU. Samsun'da emlak sektöründe güvenin adresisiniz.

Mustafa Çolak

Çok Sevgili Asuman Hanım, sizin aracılığınız ile sadece ev sahibi olmadım, aynı zamanda "DOST" sahibi oldum. emlak danışmanlarına karşı hep şüpheli olmuştum. Sizizn gibi değerli bir insan sayesinde bu şüphelerim yok oldu...Demek ki "iyi yürekli" emlakçılar da varmış, siz bunun en güzel örneğisiniz...

Neşe Peker

Uzun yıllar Samsun'da kaldık. Tayin nedeni ile bir yıldır Trabzon'da yaşıyoruz. Evimizi satmaya karar verdiğimizde profesyonel bir firma seçmek istedik. Bu süreçte bir çok gayrimenkul danışmanı aradı. Fakat biz kendi imkanlarımızla araştırdık ve bu işi Samsun'da en iyi yapan kişi olarak Asuman Hanıma ulaştık...Son derece profesyonel, güler yüzlü, ilgili, en önemlisi dürüst davranışları nedeniyle güven duyduk. Sonraki alım-satımlarımızda da daima kendisini tercih edeceğiz. Her şey için çok çok teşekkürler Asuman Hanım...

Havvagül Tümer

Bravo Asuman Mütevellioğlu Hanım! Dairemi bir gün içinde kiraya vermek başarınızı, Atakum'da Emlak hizmetlerinde dürüstlüğünüzün, çalışkanlığınızın ve şeffaflığınızın karşılığı olarak yorumluyorum. Tebrikler ve teşekkürler!

Ümmühan Tomrukçu

Ben sana güven duyduğum için remax sa da güveniyorum yolun açık olsun güzel insan. İki dairemizi de başarılı bir şekilde kiraladın. Her işimizi yaptın, sağol varol. Biz çok memnun kaldık...Allah razı olsun senden...Yolun açık olsun ailemizin daimi emlak danışmanı...

Osman Köse

Asuman Mütevellioğlu ile yaklaşık üç yıl önce tanışmıştık. O zaman gayrimenkulüme değerleme yapmıştı. Ben onun verdiği gerçek değere inanmayıp hayali rakamlarla beni mutlu eden üç beş emlakçı ile boşuna zaman kaybettim. En sonunda Asuman Hanıma verdim dairemi...Tam yaptığı değerlemede sattı mülkümü. Son derece güvenilir ve şeffaf bir danışman. Üslubuna, insanlığına, çalışkanlığına ve azmine hayran oldum. Herkese tavsiye edeceğim gerçek bir gayrimenkul uzmanı...

Betül Tomrukçu

Komşumun tavsiyesi ile tanıştığımız Asuman hanımdan çok memnun kaldık. İki dairemizi de gayet başarılı bir şekilde kiraladı...Gerçekten bu işe gönül vermiş çok değerli bir emlak danışmanı kendisi. Tüm çevrene eşime dostuma tavsiye edeceğim. Remax mükemmel bir hizmet sunuyor... Sizlerden çok memnun kaldık çok çok iyi bir emlak danışma şirketisiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum. Remaxdan vazgeçmeyiz Asuman hanımdan ise ASLA vazgeçmeyiz...Selamlar ( Betül Tomrukçu, , 05545570303 )

Murat Kılıç

Ev alma komşu al düsturuyla çalışan, sektörün duayeni Asuman Mütevellioğlu Hanımefendiye Kılıç İnşaat ailesi olarak, dairelerimizin satışında gösterdiği İLKELİ DÜRÜST ŞEFFAF çalışmalarından ve üstün başarısından dolayı teşekkür eder memnuniyetimizi belirtiriz...

Birsen Yakar

Asuman Hanım göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Bir gün içinde; tam istediğim daireyi istediğim şartlarda bulup ertesi gün tapuyu teslim etmek için gösterdiğiniz çaba her türlü övgüyü hak ediyor...Hiç bir başarı tesadüfi değildir, dilerim bu enerjiniz hiç bitmesin...

Nurhayat Taş

Asuman Mütevellioğlu'nu ilk gördüğümde, kendisiyle tanıştığımızda Samsun'daki ev arayışımızda bize yardımcı olacak doğru insanı bulduğumu hissetmiştim... Nitekim düşündüğüm gibi de oldu...Kendisinin güler yüzlü oluşuna, mesleğindeki uzmanlığına, yardımseverliğine, iş bitiriciliğine tek kelime ile hayran kaldım...Her şey için çok çok teşekkür ediyorum Asuman Hanımcığım...Beni hayalimdeki o güzel eve mükemmel bir hızla kavuşturdunuz. Başarılarınızın artarak devamını diliyorum. Sevgiler...

Fatma Taner

Evimizin satışını yapan Asuman Mütevellioğlu'nu işlemlerimizi yaparken tanıdığımızda çok beğendik, çok takdir ettik. Dürüstlüğü, şeffaflığı ve verdiği güven için teşekkür ederiz. O kadar rahattık ki...Biz sektörde adını duymuştuk ama bu kadar olduğunu ancak işimizi yaparken tanıyınca anladık. Mükemmel hizmetinden çok ama çok memnun kaldık. Evimizi bir günde sattı.. Gerçekten inanamadık...Başarılarını tebrik eder devamını dileriz.

Ahmet Kartal

Asuman Mütevellioğlu en başta bizim güven duymamızı sağladı, güven tabii ki fire vermeden yaptığınız doğru işlerle sağlanır, çünkü dairelerimizle ilgili çalışırken ne söyledi ise harfi harfiyen yerine getirdi. Hatta daha fazlasını yaptı... O yüzden de ailemizin daimi emlak danışmanı oldu... Son işlemi dairemizin satışında profesyonel çalışması ve emeği için kendisine çok çok teşekkür ediyoruz. Atakum'da ev alacaksanız hiç düşünmeden kendisini bulun diyoruz...Biz bize tavsiye edenlere müteşekkiriz.

Ayşe Yüncüoğlu

Asuman hanım hakkindaki düşüncelerim kelimelerle anlatilacak gibi değil. Ama yinede deniycem. Dürüst çalışkan sempatik işinde tam bir PROFESYONEL. Kendisi ve eşi ile tanışmış olmaktan büyük mutluluk duyduk. Bilgi almak için aradığımızda konuşurken istediğimiz evi bulmuştu bizim için. İlk denemede nokta atışı yaptık sayesinde. Kendisine ve ofisteki diğer çalışma arkadaşlarına cokk cookk teşekkür ediyor ev almak satmak ya da kiralamak isteyen herkesin once Asuman hanımı görmesini tavsiye ediyorum.

Sema Sonntag

Merhaba Asuman Hanım, düzgün ve dürüst çalışmalarınızdan dolayı sizi yürekten tebrik ederim. Atakum'daki ev arayışımızda ilk baktığımız yazlık evde üstün becerilerinizle, paramız bile yetmiyorken gönülden destek verip cesaretlendirdiniz ve bizi ev sahibi yaptınız...Bence en büyük başarı budur, insanlara güven sağlayıp cesaretlendirmektir, yaptığınız hizmeti de hatasız ve kusursuz yerine getirmektir. Bütün hizmetleriniz ve çözümleyici yardımlarınız için çok teşekkürler...Ev arayışımızda yolumuzun sizinle kesişmesi bizim için büyük şans olmuş...

Yaşar Özdemir

Asuman Mütevellioğlu, doğru bilgi, güler yüzlü iletişim, doğru yönlendirme ve satıştaki üstün yeteneği sayesinde yazlığımın satışını mükemmel bir şekilde bitirdi. Kendisine ve Remax Work ailesine teşekkür ederim.

Emine Özdemir

Asuman Mütevellioğlu'na evimin satışında gösterdiği üstün gayretleri ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Samsun'dan ev almak veya satmak isteyen bizim gibi yurt dışında yaşayanlara hararetle tavsiye ederim. Titiz ve güven veren çalışma anlayışına biz hayran kaldık...

Selvinaz Acar

Asuman Mütevellioğlu başarılarına sempati duyduğum için, özellikle tanıştığım, tanıdığımda da dostum olan; çok prensipli, çok çalışkan, çok çok titiz, iş bitirici, yalansız dolansız yaptığı işe gerçekten önem veren saygı duyan, kendisi de bu özelliklerinden dolayı saygıyı hakeden süper bir danışman... Dükkanımı başarıyla kiraladığı için teşekkür ediyorum...

Fatih Nergiz Yılmaz

Çok değerli Asuman Hanım, şu an sayenizde satışını yaptığım evin içinde son kez bunları yazıyorum... Sıcak yaklaşımınız, sorun çözme konusundaki beceriniz ve işinizdeki özel yeteneğiniz sayesinde bu satışı gerçekleştirdik...Çok çok teşekkür verdiğiniz emek ve güven için...

Necla Yıldırım

Asuman Hanımla ev alma sürecinde tanışıp ilk gün evleri gezdiğimizde şunu farketmiştim; o her götürdüğü evde, "o evi neden beğenmediğimizi" tam olarak anlamaya çalışırken, diğerleri burayı alın diye bizi zorluyorlardı...Bu zorlamadan hiç hoşlanmadım ve sürece ASUMAN Hanımla devam etmeye karar verdim... Zaten ikinci gün bizi çözdü ve ben güzel evime kavuştum. Onunla geçirdiğimiz ev bakma ve tapu işlemlerinde kendimi Almanya'daki bir kurumda gibi hissettim. Gerçekten işini çok titiz ve prensipli yapan bir insan.. Teşekkürler ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU

Emine Kartal

Ordu'daki evimizi Atakum'daki iki daire ile takas etmiştik. Daireleri kiralamak isterken, Atakum'da kime verelim diye bir araştırma yaptık. Bir çok tanıdığımız Asuman Hanımı tavsiye etti. Bizde kendisiyle tanışıp, dairelerimizi teslim ettik. Güler yüzü, samimiyeti, profesyonelliği, işini tam ve eksiksiz yapması, ona sonuna kadar güven duymamızı sağladı..İki dairemizi de mükemmel bir şekilde kiraladı. Bana tavsiye edenlerden Allah razı olsun... Ben de kendisini Atakum'da emlak almak veya kiralamak isteyen herkese sonuna kadar tavsiye ederim.

Mihriban Balcı

Kiralık ev arama sürecimde Atakum'da görüştüğüm en güler yüzlü emlakçı Asuman Hanım idi. İlanı, ilk telefon görüşmemizde söyledikleri ile gezdirdiği daire arasında en küçük bir farklılık yoktu. Daireyi gezerken farkettik ki ilanındaki tüm bilgiler eksiksiz ve net olarak doğruydu...Ev sahiplerini de Asuman Hanım sayesinde tanıdım ve ifade ettiği gibi çok güvenilir buldum. Asuman Mütevellioğlu'na bu süreçteki doğru, dürüst, profesyonel ve güler yüzlü çalışma biçiminden dolayı kiracı olarak çok teşekkür ederim. Sayesinde güzel bir ev kiraladım.

Önder Özer

Ev alma sürecimiz çok sancılı başladı. Ev alma işini bir uzman ile birlikte yapmaya karar verince eşim internetteki yorumları araştırıp Asuman hanım ile iletişime geçti. Nitekim bu güzel yorumları nasıl hakkettiğini tanıştığımız günden evi aldığımız güne kadar ki süreçte daha iyi anladım. Ev seçiminden tapu işlemlerine kadar her adımda sürekli bilgisini tecrübesini bizimle paylaştı. Titiz ve özverili çalışması ile kısa zamanda işimizi sonuca bağladı. Rahatlıkla ev alacaklara ve satacaklara tavsiye edebileceğim bir emlakçı. Teşekkürler.

Nizamettin Yıldırım

Yurt dışında yaşıyoruz, hiç bir bilgimiz olmadan Atakum'da daire almaya gittik...Bir akrabam Asuman Hanımın müşterisi imiş. "Mutlaka gidin onu bulun, o size istediğiniz evi bulur, çok dürüst bir insandır" demişti...Biz önce kendi bulduğumuz emlakçılardan baktık. Nelerle karşılaştık anlatamam, ana yolda diye verilen ilan ana yola iki km uzaktaydı, daha neler neler...Baktık bu iş böyle olmayacak bir de Cevat'ın önerdiği bayanı arayalım dedik...Keşke ilk geldiğimizde onu bulsaymışız...Hem çok güzel bir evimiz, hem de harika bir dostumuz oldu...

Kasım Koç

Asuman Hanım 'la ev alma sürecinde tanıştık.Bende bulunan emlakçılık sektörüne ve emlakçılara olan önyargıyı tamamen kırmıştır kendisi.Tüm süreçlerde son derece samimi, güvenilir ve dürüst yaklaştı.Çok çalışkan ve işini çok düzgün yapan bir insan. Kendisini tatildeyken bile aradığımda ulaşabildim.Tapu sürecinde olsun öncesinde olsun tek tek bütün yönlendirmelerini yaptı, bizi bilgilendirdi kafamızdaki soru işaretlerini giderdi.Kendisine bu süreçlerde bize olan yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

Vedat Keleş

Asuman Hanım, izninizle sayfanıza birkaç cümle ile duygularımı aktarmak istiyorum. Atakum bölgesinde bulunan gayrimenkulümüzün satılması ile ilgili olarak sizinle tanışmamız ve sizi seçmemiz tabi sanıyorum bizim içinde bir şanstı, bu süreçte asıl olan alıcı ve satıcı açısından karşılıklı memnuniyettir diye düşünüyorum, temelde güvene dayalı bir satış ilişkisi her şeyin üzerindedir. şunu gördüm ki, bir satıcı olarak alırken de tercih edebileceğim emlak danışmanı Asuman MÜTEVELLİOĞLU' dur.

Ali Hikmet Emine Toraman

Çok uzun zamandır Atakum'dan bir daire arıyorduk...Ta ki bir akrabamız bizi Asuman Hanımla tanıştırana kadar sürdü bu arayışımız. Kendisini tanıdığımızda işine olan saygısını, insan ilişkilerindeki mükemmeliyetçiliğini hemen hissettik...İlk gösterdiği daireyi aldık, tam istediğimiz bütçede ve istediğimiz özelliklerde idi. Şunu farkettik ki bizi dinledi, değer verdi ve tam olarak ne istediğimizi anladı ona göre sunum yaptı...İyi ki onunla karşılaşmışız...Ben artık ev almaktan ümidini kesen herkesin Asuman Hanımla karşılaşmasını diliyorum..

Cemil Turan

Abla diyebileceğim samimiyette, dürüst, şeffaf, işinin ehli bir danışman olarak verdiğiniz emeklere teşekkür ediyorum. Gayretiniz ve azminiz için de ayrıca tebrikler. Bu konuda adres arayan herkese Asuman hanımla çalışmalarını tavsiye ederim...

Murat Şahin

Asuman Hanım dürüst, güvenilir ve işinde uzman bir emlak danışmanı. Kendisiyle yıllardır çalışırım hiç pişman olmadım. Buradan bir kez daha kendisine teşekkür etmek isterim. Beni yanıltmadığı gibi kendisini tavsiye ettiğim birçok dostum da benimle aynı fikirde. Bu devirde, özellikle de emlak sektöründe böyle konusunda uzman ve dürüst bir insanla çalıştığım için bir kez daha mutluyum. Başarılarının devamını dilerim. Murat Şahin

Muhammet Yılmaz

Asuman Hanımı Rize'den arayarak sattığı bir iş yeri hakkında telefonla bilgi aldık. Samsun'a geldiğimizde gördük ki telefonda ne söyledi ise hepsi birebir doğru... Açıkçası şaşırdık... Çünkü Samsun'da baktığımız diğer dükkanlarda telefonda verilen bilgilerle geldiğimizde öğrendiklerimiz çok çok farklıydı..En doğru bilgileri veren tek kişinin Asuman Mütevellioğlu olduğunu gördük...Ayrıca nezaketi, sektör bilgisi, görgüsü ve insanlığıyla bizi büyüledi Asuman Hanım...Keşke hep sizin gibi insanlarla karşılaşsak emlak alırken..Çok çok Teşekkürler...

Murat Demirci

İşyeri alma sürecinde tanıdığımız Asuman Mütevellioğlu Hanım, dürüst, güvenilir, tecrübeli, adil ve çok titiz bir danışman olduğunu görüşmelerimizde ve satış sürecinde bize fazlasıyla gösterdi...Tapu sürecinde de işleri stressiz sorunsuz tıkır tıkır yürüttü...Kendisini tanımış olmaktan büyük memnuniyet duyduk, çok çok teşekkür ederiz. Sektöründe örnek gösterilecek bir danışman, bir hanımefendi...İyi ki tanımışız, kendisinin Samsun'daki alımlarımızda bundan sonraki yatırım danışmanımız olacağı kesin...

Seval İsaoğlu

Kalite asla tesadüf değildir. Sevgili Asuman hanım, sayenizde çok güzel bir eve kavuştuk, daha da önemlisi sizin gibi özel bir insan insanla dost olduk. Göstermiş olduğunuz özel alaka ve çabalarınız için teşekkür ediyorum.

Onur Topçu

Asuman hanımla tanıştığımıza o kadar memnun oldum ki 8 aydır uğraş verip yapamadığım işi kısa bir sürede kendisi halletmiş oldu :), ve bu süreçte onun sıcak kanlılığı bize yaklaşımı bizi bizden çok düşünmesi aile yakını kadar iyi hissetirdi, zor zamanda destekçimiz oldu, bizi samsunda güzel misafir ettiği gibi umarım bizde bir gün istanbulda ederiz :) başarılarınızın devamını diliyorum

İnci Kaymak

Güleryüzü, samimiyeti ve en önemlisi güveninirliği ile yaptığı işin hakkını veren insan gibi insan asuman hanım.Hiçbir zaman kendi çıkarlarını düşünmeyen karşı tarafı önemseyip hiçbir konuda zarar etmemesi için gayret sarf eden mükemmel bir kişilik.İkinci bir dershanem için yer ararken en büyük destekcim oldu güzel insan.İyiki varsınız..

Havva Bakiye Demir

Asuman Hanım, pozitif ve gerçekçi yaklaşımları ile bizim ne aradığımızı iyi anlayarak ve sonuna kadar çözüm odaklı çalışarak istediğimiz özelliklerdeki evimizi almamızda yardımcı olmuştur, kendisine teşekkür ederiz ve başarılarının devamını dileriz.

Hasan Tolga Demir

Ev ararken ve beğendiğim evi alırken, yeni tanışmamıza rağmen sıcakkanlı ve güleryüzlü bir dost gibi yardımcı olan Asuman Hanım'a çok teşekkür ederim

Ferruh Baklacıoğlu

Asuman Hanım ilgi alaka, güler yüzünüz ve samimiyetiniz için ailecek teşekkür ederiz. Çalışma prensibiniz ve iletişim gücünüz övgüyü hak ediyor... Enerjinizle deneyiminizle  çok kısa zamanda bizi ev sahibi yaptınız tekrar teşekkür ederiz. Çalışma hayatınızda kolaylıklar dileriz.

Fatoş

Asuman hanım, beklediğimden de kısa sürede ve güvenli bir şekilde evimi sattı, samimi ve güler yüzlü mizacı, işine gösterdiği itina ve iş disiplini beni çok memnun etti, kendisine çok teşekkür ediyor işin de ve özel hayatında başarılar diliyorum...

Hatice

Asuman hanımla tanıştık ve aile gibi olduk, kendisi çok güler yüzlü ve tatlı bir insan, şehir dışında olan evimi en hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak sattı, ona çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum...

Ülkü Balta

Hem emlak danışmanı hem insan olarak iyi ki bu yeryüzünde var diyebileceğim insanlardan biri.. Sayesinde en kısa zamanda en güvenilir şekilde evimi sattım . Çok teşekkür ederim

Beyza Fedakar

Asuman hanım sayesinde Atakum da kısa bir süre içerisinde güzel bir ev aldık. Bizi her zaman güler yüzlü karşıladı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Meral Baydın

Şimdiye kadar gördüğum en sevimli, en nazik, en duyarlı, en dürüst emlakçı Asuman hanıma basarılar diliyorum.

Aylin

Asuman hanım sayesinde Samsun Atakumdaki dairemiz süper fiyata sadece bir günde sıkıntısız kiralandı. Iyi bir emlakçının sahip olabildiği bütün özellikler var. Teşekkürler.

Oktay

Asuman hanım doğru fiyat ve mükemmel iletişim ile kısa sürede evimizin satışını gerçekleştirdi.Gerçek bir gayrimenkul danışmanı nasıl olmalı onun sayesinde öğrendik.Piyasada birçok firma ve danışman mevcut ancak Asuman hanım gibi işini profesyonel ve dürüst yapan danışman bulmak emin olun zor.Herşey için tekrar teşekkürler Asuman Hanım ve Remax.

Zehra Kolbaşı

Atakumdaki evimi Asuman hanım sayesinde bir ay gibi kısa sürede satıldı.Çalışma sistemi, ilgisi, alakası çok başka olan GÜZEL insan çok teşekkür ediyorum.Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz işine olan saygısı takdire şayan...

Nevin Hacıalioğlu

Asuman Mütevellioğlu dairemin iki defa kiralamasını yaptı ve her iki kiralamada da hem benim hassasiyetlerime, hem de kiracının hassasiyetlerine dikkat edip özen gösterip mükemmel bir hizmet gerçekleştirdi. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Benim vazgeçilmez emlak danışmanım oldu artık... Herkese de içtenlikle tavsiye ediyorum...

Ozcan Kaya

Emlak danışmalığının kelime anlamı dışında, aslında ne kadar değerli bir o kadar da önemli olduğunu bize hissettiren bu sayede bizim doğru kararlar almamızı sağlayan asuman hanıma teşekkür ediyorum. başarılarının devamını temenni ediyorum

Kamil Ayan

Atakum'dan Asuman Hanım'ın sayesinde güzel bir ev aldık. Evi alırken ne söylediyse aynısı çıktı. Söylediği fiyata düzgün bir insana evimi kiraya verdi. Yardımlarından ötürü ben kendisine defalarca teşekkür ettim ama bir kez de buradan teşekkür etmek istedim. Gözünüz kapalı güveneceğiniz bir insan...Samsun'da ev alacak herkes tanımalı kendisini...

Servet Bolat

Samsun''daki dairemi belki 30 emlakçıya vermiştim hepsinde anahtar vardı...Ama satılmadı. Asuman Hanıma gittim dairemin iskanı yok diye almadı. Ben iskansız daire satmıyorum dedi. Ben de iskan alınınca dairenin satışını kendisine verdim ve bir haftada sattı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Emlak sektöründe özü sözü bir harika bir insan...

Ebru Sarı

Durustlugu, samimiyeti ve isine olan saygisiyla bana sadece bir ev degil bir de dost kazandiran bu guzel insana sonsuz tesekkur ederim.

Emel Bağbozan

Asuman hanım, hiç aklımızda yokken Samsun'da bizi güzel bir ev sahibi yaptı. Bizi hiç üzmeden, yormadan her işimizi halletti. Karşılıklı güven duygusunu en iyi şekilde hissettirdi. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederim. Samsun'da ev almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim...

Faruk Karatay

Atakum'da olan dairemi başka emlakçılara vermeme rağmen 1.5 senedir satamadık. Asuman hanıma verdikten sonra 1.5 ayda satıldı. İşinin ehli ile çalışmak bu olsa gerek. Kalite ve başarı tesadüfi değildir. Teşekkürler Asuman hanım....

Gülşen Kaya

Asuman hanım ; merhaba sayenizde samsundan güzel bir ev sahibi oldum. ilginizden ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla

Suzan Altıntaş Ayan

Samsundan daire almaya karar verdiğimizde açıkcası çok tereddüt ve endişe içerisindeydik.Yani daire almak için hiçbir bilgimiz yoktu.Tam ümidimizi kaybetmişken Allah bizi işinde tam bir profesyonel, mükemmel bir insan, mükemmel bir dost yanlısı Asuman hanımla karşılaştırdı.Sayesinde hem bir ev, en önemlisi bir dost sahibi olduk.Teşkkürler Asuman hanım

Handan Erfidan

Bir ay gibi bir zamanda iki daireminde satisini cok profesyonel bir sekilde bitirdi. Bunun icin Asuman hanima sonsuz tesekkürler. Emlak satmak yada almak istiyen herkese bütün ictenligimle kendisini tavsiye ediyorum. Üzüldügüm tek konu, yurt disinda oldugumdan maalesef henüz sahsen tanisamamis olmamdir. Başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler!

Elif Şen

Asuman hanım Evimi alırken tam bir profesyonelliği ve tüm samimiyetleriyle nasıl yardımcı oldularsa tapu aşamasında da aynı prefesyonellikle ve aynı samimiyetle hep yanımda oldular..Kendilerine ve eşi Nejdet beye çok çok teşekkür ediyorum..

Seher Muhulkanlı

Umuduma umut olan güler yüzlü, işini profesyonelce yapan Asuman Hanımı tanıdığım için çok mutluyum.Sözünde duran, sizi en doğru şekilde yönlendiren kesin çözüme en hızlı şekilde ulaştıran ve emlak sektöründe tanıdığım bilgi ve becerilerine saygı duyduğum güzel insan başarılarının devamını diliyorum.En önemlisi de ben bir dost kazandım.Başarılar.

Sema Amiklioğlu

Ben Ankarada yasiyorum.Kızım 19 Mayıs Üniversitesinde Akedemisyen olarak çalışmaktadır..bu nedenle Samsunda bir ev satin almak istiyorduk ve 8 yıldır zaman zaman ev aradik.tabi bu uzun süre biraz kızımın titizliğinden de kaynaklandı.bu arayışımız Asuman hanımla tanışana kadar devam etti.ev sorunumuzu becerisiyle şıp diye halletti çok tskr ederiz...

Zübeyir Turan

Bana emlakçıdan emlakçıya dağlar kadar fark olduğunu gösteren Gayrimenkul uzmanıdır kendisi. Gerek her zaman güleryüzlü ve iyimser oluşuyla gerekse insana güven veren ses tonuyla gerçekten harika bir insan. Evimi kısa sürede sattığı için tekrar buradan da teşekkürlerimi bildiriyorum.

Yasemin Emine Kadıoğlu

Asuman Hanim ile tanışmak gercekten benim için büyük bir şans oldu. Uzun zamandir kiraci bulamadığım evim icin endiselendigim bir süreçte karşılaştık kendisi ile ve tüm samimiyeti, güvenilirliği ve hem ev sahibi hem de kiracının haklarını korumak icin sahip olduğu profesyonel is disiplini ile kisa sürede düzgün bir kiraci bulduk. Cok teşekkürler.

Cevat Tümer

Seri, profesyonel, güleryüz ve rahat hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi arz ederim. Atakum'da deniz manzaralı ve deniz esintili daire sahibi olmak isteyenlere hararetle tavsiye ederim. Teşekkür ederim.

Uğur Özbay

Emlak Danışmanlığı nasıl olmalı diye Örnek gösterilecek birisi.İşine olan bağlılığı, güven vermesi, dürüstlüğü ve insancıl tutumuyla saygıdeğer bir insan olarak tanıdım, yardımları için teşekkür ederim.

Rahmi Giral

Kendimiz Samsunda olmamıza ragmen Atakumdaki evimizi kiraya vermek icin yakindan ilgilendigi icin kendisine çok teşekkür ederiz . Sözüne güvenilir, işini takip eden ve dürüst işini severek yapan ASUMAN hanima çalişma hayatında başarılar dilerim .Kısaca işimi emlak konusunda verecegim güvenilir tek insan . Almanyadan selamlar Rahmi

Cem Irgat

Samsun Atakum'daki kiralık ev arayışımızda bize yardımcı olarak tam istediğimiz gibi bir ev bulmamızı sağlayan Asuman Hanım'a samimi ve güven veren çalışma anlayışı için teşekkür ediyor ve Samsun'da ev arayanlara tavsiye ediyorum.

Fügen Esman

Telefonda ilkkez konuştuğumuzdan itibaren güvenilirlik.bizlere ve işinizdeki saygı ve bilgi birikimizle yardımcı oldunuz.Sizinle tanıştığımız için mutluyuz.Teşekkür ederiz.Saygı ve sevgilerimizle

Ufuk Mısırlıoğlu

Çağdaş bir kadın, mükemmel bir anne, iş ahlakı ve sorumluluk duygusu gelişmiş iyi bir "ÇÖZÜM ORTAĞI" olan Sayın Asuman MÜTEVELLİOĞLU'na Profesyonel iş yapış biçimi, gösterdiği ilgi ve samimi destek için hassaten teşekkür eder, bu platform marifetiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.