Gayrimenkuldeki Güvenilir İş Ortağınız ASUMAN MÜTEVELLİOĞLUSONUCA GİDEN EN KISA YOL Asuman MütevellioğluErzurumda doğdum.İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Tokat ve Turhal'da tamamladım. Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi ikinci sınıfta iken Akbank'ta çalışmaya başladım. Aynı yıl evlilikle okul ve iş hayatıma ara verdim. Sekiz yıl sonra kendi şirketimi kurarak 27 yıl giyim sektöründe Mavi ve Levis başta olmak üzere bir çok ulusal ve uluslararası markanın bayiliğini yaptım. Girişimcilik konusunda "burada olmaz" denen ilkleri gerçekleştirdiğim için memleketimdeki bir çok kadın girişimciye örnek oldum. İnsan odaklı çalışırım, etik değerler benim için çok önemlidir. "27 yıldaki kazanımlarınızı, 27 saniyede kaybedebilirsiniz." Çalışma hayatında en değer verdiğim şey dürüst ve güvenilir olmaktır. Bu sizi başkalarından daima ayırır ve bir adım öne çıkarır. Emekli olduktan sonra girişimci ruhum beni rahat bırakmadığı için, 2016 yılında daha önceki yıllarda planladığım gayrimenkul sektörüne girme kararı aldım ve sektörün dünyadaki en iyi, en güvenilir ismi RE/MAX ile tanıştım...Gerek ticari, gerek insani tüm ilişkilerimi güven ve dostluk temelleri üzerine kurarım...Attığım her adımda sadece doğru olanı yapmaktır hedefim...İlkeli, titiz, yılmadan, büyük bir azim ve sabırla çalışırım. En büyük amacım giyim sektöründe memleketimde tesis ettiğim "saygın iş kadını" kimliğimi, emekli olarak geldiğim ve çok sevdiğim Samsun'da da aynı güven ve dostluk temelleri içinde devam ettirmek ve burada da daima doğru ve güzel işler yaparak müşterilerimin vazgeçilmezi olmaktır...HER DAİM BU BAĞLAMDA ÇALIŞARAK:
2017 OFİS CİRO BİRİNCİSİ
2017 YILI OFİS İŞLEM BİRİNCİSİ
2017 YILI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİRİNCİSİ
2017 1. ÇEYREK BİRİNCİSİ
2017 4. ÇEYREK BİRİNCİSİ
2017 EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN DANIŞMAN ÖDÜLÜ
2018 YILI OCAK AYI CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ
2018 YILI MART AYI CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ
2018 YILI NİSAN AYI CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Balaç Mah. / Atakum

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe, Fransızca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2017

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Asuman Mütevellioğlu portföyünde 15 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 15 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fatih Çetin

2 yıl önce, yatırım amaçlı ilk evimi almak üzere araştırma halindeyken. Asuman hanım la karşılaşmak benim için büyük bir şans oldu. Gerek ilgi ve alakası gerekse yönlendirmeleri ve her konudaki yardımlariyla ilk evimizi almış olduk. Ve iki yıl sonra aynı evi yine kendisi sayesinde iyi bir zamanda ve iyi bir değere satarak hem yatırımımızi değerlendirdik hem de yeni yatırımlar yapmak üzere görüşleriyle bize çok yardımcı oldu. İş haricinde de ailemizden biri gibi günün hangi saati olursa olsun büyük bir sabirla sorularımıza cevap verdi. Sizi tanimaktan onur duydum. Herşey gönlünüzce olsun…

Kader Nazmimbostancı

Evi ilanda ilk gördüğümüz anda hemen iletişime geçtik telefonun arkasından gelen ses sıcaklığıyla,samimiyetiyle,özgüvenli sesiyle bu konuda bizi daha da heveslendirdi.Evet,telefonun arkasındaki ses çok sevgili Asuman hanım,işlemimizin tüm aşamalarında yanımızda olduğunuz ,bizi yüreklendirdiğiniz,samimiyet ve içtenliğinizle yardım ettiğiniz için size çok teşekkür ederiz.Arkadaşlarımız evi görmeden nasıl alıyorsunuz dediğinizde siz Asuman hanımı tanımıyorsunuz o yüzden böyle düşünmeniz normal diye söyledim😊 Tapu işlemlerimiz bitikten sonra (tüm aşamaları sorunsuz ve huzurlu,olması gerektiği gibi geçti sayenizde) eve gittiğimizde hem lokasyon olarak hem de bina yapısı olarak tahmin ettiğimizin üstünde olduğunu gördük.İşini bu kadar aşkla ve dürüstçe yapan siz Asuman hanım harikasınız🙏 Evet,biz ev sahibi olduk daha da güzeli sizin gibi bir dost bir abla kazandık.Sizi seviyoruz,iyi ki varsınız 🌸❤️

Hülya Öztürk

Sevgili Asumancığım ile ilk tanıştığımız andan itibaren yıllardır tanışıyormuşuz gibi sohbet ettik. Hiç yabancılık çekmedim. Bir abla, bir kardeş bir dost edasında evi gezdik. Gönül rahatlığı ile tüm sorularımı sordum. İstediğim zaman aradım, ulaştım. Hastalığımdan dolayı evi almada gereken tüm hassas noktalarda arabulucu oldu. Ev alacak olan herkese Allah Asuman gibi bir danışman nasip etsin. Hayırlı bol müşterili işlerin olsun canım Asumancığım. Sevgiler, teşekkürler.

Ahmet Akbulut

Güzel Asuman ablam, ticaret alış-veriş bir yana yaşadığımız böyle bir dönemde sizin gibi dürüst temiz ve düzgün bir insanı tanımak büyük mutluluktu benim için. İki yıl önce yurt dışından geldiğimde onlarca emlakçıdan ev baktım fakat sürekli sizin adınızı duyuyordum. O kadar yoğundunuz ki size ulaşmam on dakikalık bir randevu alabilmem bir haftalık tecrübe kazanmama (diğer emlakçılarla😀) sebep olmuştu... Türkçesi düzgün olduğu için sizi arattığım yakınıma “nasıl bir ev aradığımızı” iyice sordunuz ve bizim için “onlara bir ev göstereceğim ve alacaklar” demiştiniz işte tam da öyle olmuştu. Yaklaşık iki yıl sonra evimizi satma durumu hasıl olunca direkt aklımıza siz geldiniz ve inanılmaz gerçekten evimizi bir günde sattınız…Bir insan bu kadar mı güvenilir olur; bankaya gidiyorum sizi söylüyorlar otele gidiyorum sizi söylüyorlar ve gördüm ki hiç biri boşa değil… Siz söylenenlerden de daha fazlasınız. Evet daha fazlasınız ablam. İyi ki tanımışız sizi yolunuz açık, başarılarınız daim olsun.

Esra Çağatay Temiz

Ev almak bir yana, Asuman hanım kadar güler yüzlü, sempatik ve işinin erbabı süper bir danışman ile çalışmak bizim için büyük bir keyifti… Her şey için çok teşekkür ederiz. :)) Artık bir evimiz var!

İljada Wegener

Sevgili Asuman hanım, sizinle ilk görüşmemiz beş yıl önceydi. Telefon görüşmemizde o kadar samimi sevgi ve saygı dolu, sorularıma cevap verirken sabır gösterdiniz. Sizi görmeden güvendim ve saygı duydum. Kendime söz vermiştim; bir gün kısmet olurda ev alırsam kesinlikle sizden alacaktım. Allah bugün nasip etti dairemizi sizin aracılığınızla aldık.. Yüzünüz kadar hayatınızda hep güzel geçsin. Sevgi ve saygılarımla.

Mihriban Davut Öztürk

Asuman hanım işini gerçekten severek yapan, dürüst, güvenilir, cana yakın, güler yüzlü bir danışman. Kendisi dairemizin satışını çok kısa bir sürede tamamladı. Asuman hanım gibi değerli birisini tanıdığımız için çok mutlu olduk. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Alper Çelebi

Cağaloğlu'nda beğendiğimiz daireyi almamızda eşim ve bana göstermiş olduğu ilgi alaka ve son derece güler yüzlü profesyonel yaklaşımından dolayı Asuman Mütevellioğlu hanımefendiye şükranlarımı sunarım. İyi ki yolumuz kesişmiş diyoruz...

Şeraafettin Taç

İşinde profesyonel ciddi dürüst ve başarılı olduğunu gördüğümüz Asuman Hanımla bir çok kez çalıştık. Kendisi gayrimenkul işlerimizde Samsun'da ilk aklımıza gelen danışman oluyor daima...

Dr. Ender Seçkin

Sevgili Asuman hanım, bu zorlu süreçteki emeğiniz ve gayretiniz için çok çok teşekkür ederim. İlginiz, tavrınız, samimiyetiniz ve gülen yüzünüz ile her zaman nice başarılar kazanmanız temennisiyle. İyi çalışmalar.

Ceyhun Seçkin

Sevgili Asuman hanım, Atakumdaki gayrimenkul arayışımızda baştan bu yana gösterdiğiniz ilgi alaka ve profesyonelliğiniz için çok teşekkür ederiz. Sayenizde hayalimizdeki gayrimenkulü aldık. Atakumda gayrimenkul arayışında olan herkesin mutlaka sizi tanıması gerekir diye düşünüyorum. Biz o şanslı ailelerden biri idik. Tam ihtiyacımız doğrultusunda hizmet verdiniz ve ihtiyacımızı en mükemmel şekilde karşıladınız. Her şey için tekrar çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

Merve Sağlam

Her konuda çok güzel ilgilendiniz gerçekten gerekli yardımları ve bilgilendirmeleri yaptınız, güleryüzünüz ve hoş sohbetiniz de bizi çok mutlu etti herşey için çok teşekkür ederiz. 🙏🏻😇

Nevin Musatafa Yerli

Sevgili Asuman Mütevellioğlu ev alım aşamamızda başından sonuna kadar sizden, profesyonel yaklaşımınızdan, bilgi ve tecrübe ile ilerleyişinizden çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Dr. Fatma Çoker

“Başarı ve güvenin adresi Asuman hanım” dediler; kısmet oldu yollarımız kesişti… İyi ki de öyle oldu… Gözüm arkada kalmadan evimin satışını sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum… Şehir dışında olduğum için çiçeklerimi sulamayı düşünen güzel kalbine de ayrıca ayrıca teşekkür ediyorum💖

Hasan Akbulut

Sevgili Asuman Mütevellioğlu, dairemizin kiralanmasıyla ilgili etkin ve yetkin yardımlarınız icin çok teşekkür ederiz. Harika bir işbirliğimiz oldu. Biz sizden çok memnun kaldık, çevremize de sizi tavsiye etmeye devam edeceğiz. Teşekkürler ve gelecekte de tekrar çalışmak dileğiyle...

Hale Sürmeli

Sevgili Asuman Mütevellioğlu, en baştan, sonuna çok profesyonel bir hizmet aldık sizden. Tanıştığımıza ve çalıştığımıza çok memnun oldum. Hep güzel anacağım. Fırsat geldikçe önereceğim sizi. Sizi öneren Re/max’taki arkadaşıma da her aradığımda sizin gibi bir danışmanı önerdiği için defalarca teşekkür ettim. İşi bilen bir insanla çalışmanın rahatlığını ve ayrıcalığını bize o kadar güzel hissettirdiniz ki…Çok çok teşekkürler.

Özlem Levent Dolmacı

Sevgili Asuman hanım ve Necdet bey, öncelikle sizin gibi naif çok tatlı insanlarla tanıştığımız için çok mutluyuz. Tecrübeniz ev alım işlemimizde başından beri bize yansıdı ve şu an görmeden gezmeden ev sahibi olduk. Öyle güven verdiniz ki…Umarım evimiz size de bize de şans getirir. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Bekir Çırakoğlu

Sevgili Asuman hanım, ev alma kararımda başta sizin vermiş olduğunuz güven randevuya vaktinden önce gelip beni kapıda karşılamanız beni çok etkiledi. Sayenizde bir ev sahibi oldum. Bu süreçte her konuda alakadar oldunuz. Biz bu anlamda bir evden daha çok bir dost kazandık. Her şey için çok çok teşekkürler. Allah yolunuzu açık mutluluğunuzu daim etsin. Saygılar.

Emine Sadık Çetin

Çok sevgili danışmanım Asuman Mütevellioğlu şu yaptıklarınıza, güveninize güler yüzünüze şu ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederiz. İyi ki sizleri tanımışız... Yolunuz açık olsun. İnanın sizin gibi danışmanlara çok ihtiyacımız var. Enerjimizi yükselttiniz. Biz bir ev almadık aynı zamanda çok iyi bir dost kazandık. Allah razı olsun sizden. Bir kez daha çok çok teşekkür ediyoruz.

Gözde Galip Esmanoğlu

Ev arama sürecimizde Asuman hanım ile karşılaşmak bizim için çok büyük bir şans oldu. Tapu işlemlerinde ve öncesinde kendisine güvendiğimiz için her şeyi ona bıraktık ve çok kolay oldu. Hem çok güzel bir daire aldık, hem de Asuman hanımı tanıyarak hayatımıza pozitif birini kattık. :-)) Çok teşekkür ederiz.

Fatih Bürke

Kızımızın Samsun Mimarlık fakültesi kazanması ile birlikte, konaklaması için gerekli ev temini kısmında bayağı zorlandığımız bir dönemde Remax emlak ofisi ile vede müşteri temsilcimiz Asuman Mütevellioğlu ile tanışma fırsatımız oldu.aradığımız konutu enkısa zamanda ve en güvenilir şekilde teminini sağladık.Veilen hizmetten, gösterilen ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ederiz.

Ahmet Acar

Asuman Hanıma dairemizi teslim ettik ve çok kısa sürede kiraya verme işlemini gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnun kaldık. Çok profesyonel, iş bitirici ve güvenilir bir insan...İnşallah başka işlemlerde buluşuruz daha sonraki yatırımlarımızda. Teşekkürler.

Ayfer Türkeli

Asuman hanımdan şubat ayı sonlarında yatırım için bir daire almıştık. Dairenin bitmesine bir kaç ay vardı. Biz farklı bir şehirde olduğumuz için her şeyi takip etti neredeyse bizi her hafta bilgilendirdi sonrasında kornişleri, kombiyi taktırdı, cam balkonu yaptırdı ve en sonunda da ışıl ışıl temizletti. Çok yoğun olmasına rağmen bütün bu işlerle canla başla ilgilenip her seferinde de bize bıkmadan usanmadan resimlerini gönderdi. Sattım işim bitti demedi! Dairemize harika bir de kiracı buldu. Çok çok teşekkürler. Süper danışman süper...

Erkan Demirbaş

Sevgili Asuman hanım, hiç bir emlakçıya güvenmem diyordum; ama siz bu düşüncemi değiştirdiniz. İki yıl önce sizden aldığım evimi tayinim çıkınca tereddütsüz size verdim. Siz de beni yanıltmadınız. Evi boşalttığımızın beşinci günü işi bitirdiniz. Sizi tanıdığım için çok mutluyum. Güvenilir insanlar hala varmış diyorumHer şey için çok teşekkür ederim.

Ümit Eke

Çok değerli Asuman hanım, tanıdığım en iyi, en dürüst ve en güvenilir bir danışmansınız. Bunu bütün içtenliğimle yazıyorum görevim itibariyle çok şüpheci bir insanımdır, ama sizin adınız olsun her türlü belgeye gözüm kapalı imza atarım. İyi ki sizinle kesişmiş yolumuz ve iyi ki sizin gibi namuslu dürüst ve güvenilir insanlar hala varlar Çok ama çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Yeşim Saraç

Asuman hanımı bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım 1 yıla yakın kiraya veremediğim evimi 1 hafta da kiraladı! işini çok iyi bilen, becerikli, mantıklı çözümler sunan, cana yakın, güzel kalpli bir hanımefendi. Sorunlarınıza çözüm getiren bir iş sahibini taşımakla kalmıyor guvenebileceginiz bir arkadaşa da sahip oluyorsunuz . Sevgili Asuman hanıma hayatı boyunca başarılar diliyorum

Şulenur Soytürk

Canım Asuman hanımcım, güler yüzlü, sevecen, içten davranışlarınız ve iş yerimi kiralama sürecimdeki yardımlarınız, desteğiniz, profesyonelliğiniz için çok teşekkür ederim. Yaşadığım onca olumsuzluktan sonra karşıma çıkıp Samsunda emlakçılara olan bakış açımı değiştirdinizDoğru ve dürüst çalışmalarınız için sizi tüm kalbimle kutluyorum. Canım Asuman Mütevellioğlu sizi tanıdığım için çok çok memnunumYolunuz açık, başarılarınız daim olsun.

Asuman Acar

Öncelikle teşekkürler ediyorum Asuman hanıma. Dairemi ve anahtarlarımı güvenerek bıraktıktan kısa bir süre sonra kiraya verme işlemini gerçekleştirdiği için. Güven duygusunu bizlere verdiği için de ayrıca...İyi ki varsınız güzel dostlar kazandık.

Ayşe Sezgin

Yaptığı işi bu kadar seven, önemseyen, alıcı ve satıcı arasında güçlü köprüler kuran, işini bu kadar özveriyle yapan başka bir danışman görmedim tanımadım bu güne kadar. İyi ki varsınız... Umuyorum sektörde sizin gibiler HAKLA iş yapanlar çoğalır ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU. Önce villamın, bir yıl sonra da dairemin satışını mükemmel bir şekilde sonuçlandırdığınız için sonsuz teşekkürler.

Sibel Mustafa Kanat

İşinin ehli güvenilir dürüst biri olmanın yanında aileden biri gibi samimi sıcak kanlı işin başından sonuna kadar her aşamada yanımızdaydı. (sonrasında da çok yardımcı oldu) Asuman hanım her şeyi kolaylıkla bir çırpıda halletti ve biz bu kadar kolay olmasına inanamadık. Tabii ki Asuman hanım sayesinde "işinin ehli olmak bu" diye düşündük. Kendinizi ona teslim edin yeter...Size bırakmadan her şeyi hallediyor içinizde hiç bir soru işareti kalmıyor. Açıkça söylemek gerekirse biz bu evi Asuman hanım sayesinde aldık. İyi ki Asuman hanım diyoruz.

Rabia Samet Yaman

İşini en titiz şekilde yapan; dürüst, saygılı, sözünün eri, iletişimi güçlü, hızlı, işinin ehli...Tek kelime ile anlatmamız gerekirse HARİKA. Bir daha daire alsak kesinlikle yine Samsun'da Remax'sa hayat veren Asuman Mütevellioğlu'ndan yani sizden alırız...

Muhammet Nişancı

Asuman Hanım çok güler yüzlü, bilgili ve çok ilgiliydiniz her şey için çok teşekkürler. İşlemleri çok hızlı ve çok güvenilir bir şekilde hallettiniz. İnşallah bundan sonra da çalışma imkanımız olur.

Pınar Yeşiltepe

Canım Asuman Hanımcığım, enerjiniz, bize verdiğiniz güven ve harika sonucunuz için çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak bize çok büyük mutluluk verdi. Harika bir deneyimdi. İyi ki tanımışız sizi...

Hadice Ayar

Yaklaşık altı ay önce kız kardeşimin dairesini satan emlakçı olarak tanımıştık Asuman Hanımı gıyaben. Dairemizi satmaya karar verince kız kardeşimin de övgülerinden dolayı Asuman hanıma ulaştık. Vallahi kendisini tanıyınca bu övgülerin çok daha fazlasını bile ne kadar hak ettiğini bizzat gördük. Asuman Mütevellioğlu bu güne kadar rastladığım en çalışkan en pozitif ve en dürüst insan...Bir günde dairemizi sattı bir günde de tam istediğimiz gibi bir daire buldu bize. Biz kendisine duacıyız Allah onu nazarlardan korusun. Eşi bulunmaz bir danışman.

Meftun Yüksel

Kendileri Atakum'dan aldığımız daire ile EMLAKÇI! korkumu yenmeme vesile olmuş harika bir insandır... Sonsuz teşekkürler.

Hamza Key

Asuman Mütevellioğlu'nu özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. Ben onu çok zorladım sorularımla o da bütün sorularımı net bir şekilde sabırla cevapladı ve bizi Atakum'da almak istediğimiz bir daireye kavuşturdu. Kendisine teşekkür ederim.

Esra Gençkal

On beş yıllık bankacıyım işim gereği bir sürü müteahhit ve emlakçı tanıdığım oldu ama bu sektörde sadece Asuman hanıma güveniyorum ve onu bu piyasada tek geçiyorum... Yakın çevrem ve kendim için tüm gayrimenkul işlerimizde tek adresimiz, iyi ki var ve iyi ki tanımışız kendisini...En son kiralık dairem için çalışırken de bizi hiç yanıltmadı tam istediğimiz özelliklerde bir kiracı buldu. Re/max için büyük değer...Çok çok teşekkürler.

Semra Baş

Arsamızın çok kısa sürede satışını gerçekleştiren Asuman hanımın danışmanlığından çok memnun kaldık. İlgisi ve profesyonel iş yapış biçimi için çok çok teşekkürler... Samsun'da gayrimenkul işi olan herkese şiddetle tavsiye ederiz.

Özlem Faruk Demir

İlk evimizi Asuman ablanın danışmanlığı ile aldık. İlgisi bilgisi ve profesyonelliği için çok çok teşekkür ederiz. Çok mutluyuz.

Demet Cansu

Sevgili Asuman hanım, sizinle çalışmak gerçekten çok güzeldi. İtinalı ve düzenli çalışmalarınız sayesinde bu zor piyasa koşullarında çok kısa sürede sorunsuz bir satış gerçekleştirdik. İçtenliğiniz ve profesyonel çalışmanız için çok teşekkür ederim.

Sevim Sert

Asuman Hanım, 58 yıldır görmediğim, bulamadığım güveni bir günde verdi bana... Böyle bir uzmanlık görmedim bugüne kadar. Bu zor dönemde bir günde tapumu yaptı elime verdi satıcıyı da uçağa yetiştirdi. Gece 12 ye kadar kafama her takılanı sordum sanki telefonun başında bekliyor tık cevap geliyor. Kendisinden o kadar memnun kaldım ki daire alırken aynı zamanda satacağım iki dairemin de satış yetkisini verdim. Emeğinize yüreğinize sağlık, sizin çalışma şeklinizi görünce insanların boşuna bir yerlere gelmediğini bir kez daha anlamış oldum.

Ahmet Sevinç

Asuman hanımla İstanbul'daki başka bir RE/MAX çalışanı vasıtasıyla tanıştım. Bana kendisi için ''Karadeniz Bölgesinin bir numarasıdır'' denmişti. Kendisini tanıdığımda bu övgülerin az bile kaldığına şahit oldum. Her konuda açık sözlü ve şeffaf oluşu, işini severek layıkıyla yapması, dürüstlüğü ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür ediyorum. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kendinizi Asuman hanıma bırakın o zaten gerisini hallediyor.

Bilge Şahin

Atakumda bulunan dükkanımın kiralaması ile başlayan hikayemiz kendisinin bu hayalin gerçek olabileceğine inanması, özverili ve son derece profesyonel yürüttüğü çalışması, kurumsal anlayıştan ödün vermediği prensipleri sayesinde gerçeğe dönüşmesiyle devam etti. Bu iş ortaklığı bu sektörde az rastlanır dürüst bir danışman, gerçek bir dost ve abla kazanmama vesile oldu. Ben ve benim gibi pekçok kişinin şahsından ötürü Remaxlı olduğuna kuvvetle muhtemel inanıyor ve kurumunuzu çok şanslı buluyorum. Başarıların daim yolun açık olsun ablacığım .

Hatice Nazlı

Yanlış yönlendirmelerle iki yıldır satamadığımız Atakum Yenimahalledeki dairemizin altıncı günde kaporasını alan, ondördüncü günde satışını gerçekleştiren sevgili Asuman Mütevellioğlu, keşke sizi daha önceden tanısaymışız...Her anlamda bize çok yardımcı oldunuz. Sizden fazlasıyla memnun kaldık, beklediğimizden çok daha önce satışımızı gerçekleştirdiniz. Her işimizi tıkır tıkır hallettiniz. Gayrimenkul sektöründe gerçek bir profesyonel nasıl olur bize gösterdiğiniz için size minnettarız. Çok çok teşekkür ederiz.

Murat Çilingir

Atakum'da aldığımız daire dolayısıyla tanıma şansına eriştiğimiz Asuman Mütevellioğlu'nun en başından itibaren dürüst, saygılı ve içten yaklaşımları, profesyonel ve sonuç odaklı çabaları, her konudaki ilgi, alaka ve insanlığı için kendilerine teşekkür ve takdirlerimi sunuyorum...

Muammer Eşman

Pandemi döneminde, bütün olumsuz piyasa koşullarına rağmen, yine sizin danışmanlığınızla satın aldığımız Atakum'daki dairemizin kiralanmasında gösterdiğiniz gayret takdire şayandır. Keşke etrafımız böyle güvenilir, çalışkan, özverili insanlarla dolu olsa; o zaman hayatımız daha güzel olacak...İyi ki sizi ve kıymetli eşinizi tanıdık sağolun varolun. Saygı ve sevgilerimizle.

Dilek Fatih Süsal

Samsun'daki dairemizi ağustosta satışa çıkardık. Aralık ayı sonunda Asuman Mütevellioğlu hanımla görüşmemizde bize verdiği doyurucu cevaplar ve kendisini araştırdığımızda dairemizin satışını tereddütsüz verdik. Dairemiz ile hemen ilgilendi. Pandemi kredi faizlerinin yüksekliği piyasanın malum çalkantılı seyri gibi olumsuz etkilere rağmen kısa sürede evimizin satışını gerçekleştiren Asuman Hanıma çok teşekkür ederiz. Satışı İzmir'den Samsun'a gitmeden, ayrı şehirlerde yaptık. Çok yeni olan bir yöntemi işin uzmanıyla başarıyla gerçekleştirdik

Nilgün Andıran

Ordu'dan tayinim Samsun'a çıktığında bir ilan için Asuman Hanımla telefonla görüştüm. Sonrasında Samsun'daki yol gösterenim oldu kendisi... İlgili, güler yüzlü, işini çok seven ve profesyonelce yapan, son derece güvenilir bir danışman... İyi ki yolumuz kesişmiş. Sayesinde Samsun'daki daire arayışımı sorunsuz, rahat ve mutlu bir şekilde hallettim. Kendisini tanımak ve çalışmak büyük bir şans oldu benim için. Samsun'da neden bu kadar ünlü olduğunu da tanıyınca anlamış oldum... Her şey için çok teşekkürler Asuman Mütevellioğlu.

Hülya Yılmaz Özsemiz

Atakum'da daire arayışımız sırasında tanıştığımız Asuman Mütevellioğlu, işinin erbabı, dürüst ve güvenilir on numara bir danışman. Sadece nasıl bir daire istediğinizi anlatarak, gönül rahatlığı ile işin geri kalan kısmında ona teslim olabilirsiniz. Biz sadece bir daire almadık, aynı zamanda harika bir dost kazandık kendisiyle iş yaparak. Re/max'sı kutluyorum Samsun'da böyle kaliteli bir danışmanı olduğu için. Dairemizin alımında bir kurumla iş yaptığımızı bize o kadar güzel hissetirdiniz ki çok çok teşekkürler Asuman Mütevellioğlu hanım.

Ahmet Türkeli

Samsun Atakum'da almış olduğumuz dairemizin baştan sona tüm işlemlerinde; b ize ''iyi ki karşılaşmışız'' dedirten, en doğru bilgilendirmelerle yol gösteren ve güven veren yaklaşımlarıyla uzun yıllar bizim de Samsun'daki tüm yatırımlarımızın danışmanı olacak Asuman Mütevellioğlu'na sonsuz teşekkürler. Saygılarımızla.

Gülbin Karamürsel

Sevgili meslektaşım Asuman Hanımla ortak ilk satış işlemimiz olmasına rağmen gayet uyumlu, samimi ve sonuç odaklı müşteri memnuniyeti ile bitirilen işlemimiz sonrasında kendilerine profesyonelliğinden dolayı teşekkür eder, beraber nice işlemlerde çalışmayı canı gönülden dilerim.

Av. Günfer Erkuloğlu

Emlakçı anlayışımı tamamen değiştiren ve mesleğini güven alaka ve nezaket ayakları üzerinde şekillendiren Asuman hanımı tanımak büyük zevkti. Sadece işlemi tamamlamak ve parasını almak adına müşterisini gel-geç gören ve talebini yok sayan anlayışa inat, bu ezber bozan NAİF yaklaşım DERS OLARAK OKUTULABİLİR. Tekrar tekrar teşekkür ederim Asuman hanım.

Özge Durak

Asuman Mütevellioğlu ile Samsun'a tayinimiz çıktığında kiralık ev aradığımız süreçte tanıştık. Güler yüzü, tatlı dili, profesyonelliği ve samimiyeti ile bize çok yardımcı oldu. Önce tam istediğimiz özelliklerde bir ev sonra da işlemlerde ev sahibi&kiracı arasındaki köprüyü çok iyi kurarak ve her kesin memnun olacağı şekilde işimizi halletti. Kendisine bu sıkıntılı sürecimizde aileden biriymiş gibi içten ve samimi davranarak yanımızda olduğu için çok teşekkür ederiz. Sevgilerimizle...

Arzu Şanlı

Gayrimenkul alımlarımızda ilk kez bir emlak danışmanıyla çalışmamız oldu. İyi ki de olmuş ve iyi ki de Asuman Hanımla tanışmışız. Kendisi çok ilgili ve çok başarılı bir danışman. Bütün işlemlerimizi istediğimiz gibi sonuçlandırdı. Kendisinden çok çok memnun kaldık. Ben Asuman Mütevellioğlu'nu tanıyınca kendisinden daire alan bir müşterisi olarak şunu çok net anladım ki onun satamayacağı emlak yoktur. Her şey için çok teşekkürler Asuman Hanım.

Gönül Demirel

Sevgili Asuman hanım, sizi kısa süre önce tanıdım ama sizden almış olduğum pozitif enerjiyi, iş aşkınızı, sonuca giden yoldaki kararlılığınızı hayranlıkla izledim... Siz çevrenizdeki insanlara ışık saçıyorsunuz, enerji yüklüyorsunuz....Çalışma azminizi canı gönülden kutluyorum. Atakum'daki dairemizin satışında işinizi çok titizlikle en ufak ayrıntısına kadar düşünüp sonuca ulaştırıp elimize vermenizi çok takdir ettim. Bir de en başta ne söylediyseniz harfiyen uyguladığınızı gördüm. Başarılarınız daim olsun. Çok çok teşekkürler.

Ayşenur Bulu Samet Duman

Sevgili ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU size öncelikle çok teşekkür ediyorum. Güler yüzünüz, samimiyetiniz ve karşınızdaki insanın isteklerini anlayışınız, sabahın saat sekizinde sunum isteğimize tereddütsüz 'tabii ki' demeniz ve gelmeniz nişanlım ve beni çalışma prensibinize hayran bıraktı... Başarılarınızın devamını diliyorum. Birlikte oturacağımız ilk evimizi sizden kiraladık, ilerde bir gün sizden satın alacağımız evin tapu imzalarının atıldığı günü görmeyi diliyorum...

Dr. Mustafa Usanmaz

2020 Yılı herkes için çok kötü geçti, ancak bizlere harika insanlarla tanışma fırsatı sunması gibi çok güzel tarafları da oldu... Bu harika insanlardan biri de ağustos ayında tanıştığımız Asuman Hanım idi. Karşılıklı güven, samimiyet ve yalınlık bulduğumuz Asuman hanımdan ev kiraladığımız ve yine akabinde evimizi bir günde kiraladığı için çok memnun kaldık. Her şey için müteşekkiriz. Başarıları daim olsun. Uzun yıllar dostluğumuzun devamı temennisiyle...

B*******

İş sebebiyle Samsun dışına taşınmak durumunda kalınca, Atakum'daki evimizi kiraya vermeye karar verdik, evinizi elbette düzgün, dürüst ve temiz insanlara kiralamak istersiniz, bunun için de aynı niteliklere sahip bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmamız gerekirdi ve biz de öyle yaptık, adıyla Atakum'da bir marka olmuş, ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU'nu aradık, kısa süre sonra da yanılmadığımızı, ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı gördüm.Kısa sürede evimi kiraya verdi.Samimiyeti, dürüst ve titiz çalışması için çok teşekkürler, tabii ki yıldızlı ***5

Serdar Bas

Asuman hanıma akrabamızın tavsiyesi ile ulaştık. Ofisinde ilk tanışmamızdan itibaren verdiği güven ve profesyonelliği ile bizleri doğru tercih yaptığımıza ikna etti. İşimiz gereği yurt dışında bulunmamız nedeni ile evimizi kendisine emanet ettik. Evimizi kiraya verme sürecindeki titizliği ile ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir daha anladık. İlerleyen zamanda muhtemel yatırım planları konusunda yardım alabileceğimiz bir profesyonel ile tanışmış olduğumuz için çok şanslıyız. Asuman hanıma teşekkür ve saygılarımızı sunarız.

Demet Kartal

Samsun'daki dairemin satışında kredilerin en düşük olduğu dönemde çalıştığım iki ayrı emlak firması da bir sonuç elde edemeyince Asuman Hanımı buldum. Sevgili Asuman Mütevellioğlu sizi çok sıcakkanlı, çok enerjik, çok sempatik, çok samimi ve özgüvenli bulduğumu belirtmek isterim. Motivasyonunuza hayran kaldım. Evimin satışını en düşük piyasa koşullarında aldığınız halde çok kısa bir sürede gerçekleştirdiniz. Sizinle çalışmaktan çok memnun oldum. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Banu Küçük Taylan

Samsun'da Remax'sın yıldızı, güler yüzlü, donanımlı, sizi kollayan, tuttuğunu koparan süper danışman. SONUCA GİDEN EN KISA YOL...Omuzlarımdan yük aldı, olmaz denileni oldurdu! Her şey için teşekkürler, sizi tanıdığım için çok mutluyum.

İrfan Yiğit

Samsun Atakum sahilindeki güzel dairemizin alımında yolumuzun kesiştiği Asuman hanımın; dürüstlüğünden, uzmanlığından, göstermiş olduğu sıcak ilgiden ve misafirperliğinden çok çok memnun kaldık. Açıkçası kendisini tanıyınca onu tavsiye edenlerin ne kadar haklı olduklarını çok net bir biçimde anlamış olduk... Asuman Hanım bize başarının asla tesadüfi olmadığını yaptığı harikulade danışmanlıkla gösterdi. En başından en sonuna kadar her işlemi sorunsuz bir biçimde tıkır tıkır halletti. Çok çok teşekkür ederiz sevgili Asuman Mütevellioğlu.

Meral Hadiye Fırat

Evimin satılmasıyla ilgili tüm işlemlerde titiz çalışması, cana yakın davranışı, sorunları kolayca çözmesiyle gerçekten uzmanlığını ortaya koydu. Bundan sonra emlak konusunda güveneceğim tek uzman... Bu konuda bana danışanlara da göstereceğim tek adres. Asuman Mütevellioğlu çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Nilgün Bütün

Öncelikle dürüst, samimi ve işinde çok başarılı birisi. Remax aracılığıyla satın aldığımız evle Asuman Hanım ilgilendi, işlerimiz çok hızlı ve yolunda ilerledi herşeyi düşünüp hazırlamıştı, iyi ki sizi tanımışız Asuman Hanım. Yardımlarınız dan dolayı size ve eşinize çok teşekkür ediyoruz

G*******

Asuman hanıma güler yüzü ve yardımseverliği için teşekkür ediyorum.Samsun’a günlerce ev tutamadan dolaştık.Ancak Asuman Hanım’ın yardımları sayesinde istediğimiz şekilde bir evi kiraladık.Evi tuttuktan sonra da yardımlarını bizden esirgemediği için çok teşekkür ediyorum.

Begüm Karahan

22 Yaşımda aldığım ilk evi böyle mükemmel bir danışmandan, böyle güzel bir hizmetle aldığım için çok çok mutluyum. Sonsuz teşekkürler Asuman Mütevellioğlu

Salih Mısırlıgül

Tek kelime ile ŞAMPİYON ile çalışmak tam anlamıyla mükemmeldi. Ne demişler işi uzmanına bırak başın ağrımasın...Tüm kalbimle teşekkür ederim Asuman Mütevellioğlu...

Seyit Gül

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım, teşekkür ederim. Yıllardır Samsun'a hizmet veren bir inşaat firması sahibi olarak belirtmek isterim ki gayrimenkul sektöründe bu kadar düzgün çalışan, işin ehli değerli arkadaşların bulunması çok gurur verici...Asuman Mütevellioğlu'na teşekkürler.

Ayşe Yüncüoğlu

Asuman Hanim ile pandemi surecinde gerçekleştirdiğimiz 3. işlemi de bugün tamamladık. Sayesinde Samsun' dan cok güzel daireler aldık. Yatırım amaclı oldukları için kiraya vermek istedik ve tabiki yine Asuman Hanim en büyük yardımcımız oldu. Kendisine burdan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Sayesinde çok kârlı yatırımlar yaptık. Işine olan sevgisine disiplinli çalışmasına her zaman hayraniz. Bizim aramızda ki iş ilişki değil artik dostluk bağı oldu. Başarılarının devamını diliyoruz. Iyi ki tanıdık iyi ki hayatımıza girdi.

Hilal Altunay

Asuman hanım ile çalışarak 2 dairemizi kiraya verdik... kaliteli iş çıkarmasının yanında bir dost bizim için... disiplinli kuralcı ve planlıdır... farklı bakış açılarıyla sizi şaşırtabilir işi içine sinmezse siz ölsenizde yapmaz...sevgiler...

Necip Toprak

Asuman Mütevellioğlu ile çalışmaktan çok memnun kaldık. İki dairemizin satışını da son derece profesyonel bir şekilde bitirdi.. İşini çok iyi takip ediyor, güler yüzlü, pozitif ve güvenilir bir insan. Tam bir profesyonel. Bundan sonraki projelerimizde de her zaman çalışabileceğimiz bir danışman. Yenimahalle'deki projemizde, uzun zamandır bekleyen son iki dairenin satışını da çok başarılı bir şekilde sonuçlandırdığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz...

Ahmet Yüncüoğlu

Asuman Hanım ' dan pandemi sürecinde hiç gelip görmeden aldığım daireyi yine Asuman Hanim sayesinde istediğimiz şekilde kiraya verdik. Daireyi alırkende kiralarkende tüm yetkiyi Asuman Hanima verdik. Çünkü kendisinin sektör bilgisi, işine olan sevgi ve saygısına inancımız, guvenimiz tam. Kendisi ile yaptığımız 4. Satış işleminden ve sonrasındaki kiralamalardan oldukça memnun kaldık. Samsun dan ev almak satmak kiraya vermek kısacası gayrimenkul işlemi yapmak isteyen herkese Asuman Mütevellioglu 'nu tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyor

Gülay Oğuz

Asuman hanımı yaklaşık beş yıldır tanıyorum. Asuman Mütevellioğlu, bir danışmandan daha çok aileden biri duygusunu yaşatan ve her müşteri ile ayrı ayrı ilgilenen, çok yoğun olmasına karşın her zaman güler yüzle müşterileri karşılayan, güven duygusu oluşturan bir danışman...Şeffaf, aklınızda soru işareti kalmasını istemiyor ve tüm açıklığı ile her bilgiyi paylaşıyor. Asuman hanıma ilgisi, içtenliği ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederim.

Mustafa Coşkun

Asuman hanım, güvenilir, inanılır, dürüst, çalışkan, nazik harika bir danışman... Kendisiyle yaptığım tüm alım-satımlardan çok çok memnunum. Bütün işlemlerimi son derece profesyonel bir şekilde tamamlıyor. Kendisine üstün başarılar ve sağlıklı günler diler, teşekkürlerimi sunarım.

Özge Balpınar Nalcı

Merhaba Sevgili Re/max Ailesi: Samsun'da emlak danışmanlarına yönelik kafamda yer alan ön yargılarımın yerle bir olmasını sağlayan çok değerli bir danışmana sahip olduğunuzu belirtmek isterim. Hayatımın zor bir döneminde, böylesi değerli ve güzel bir insanla yollarımızın kesişmesine vesile olduğunuz için size minnettarım... En büyük teşekkürlerim de özverili çalışması ve güzel yüreği için Asuman Hanıma...Tam istediğim özelliklerde sahip olduğum yeni evim için kendisine; her şey için çok çok teşekkür ediyorum...Sevgiler.

Fatih Sağlam

Ben çok titiz bir insanım, Asuman hanım bu daireyi bana önerdiğinde "burası sizin için çok iyi bir yatırım olacak" diyerek ve önüme rakamlar koyarak ikna etmişti beni...Gerçekten de geçen süreçte söyledikleri ve öngörüleri birebir doğru çıktı. Bana çok güzel bir yatırım yaptırdığı için profesyonelliği, çalışkanlığı, pozitifliği müşteriye verdiği değeri en maksimum seviyede hissettirdiği için kendisine yürekten teşekkürlerimi iletiyorum. Böyle kaliteli ve özverili danışmanları olduğu için Re/max' se de teşekkürlerimi iletiyorum.

Melih Yaşar Göncü

Satın aldığım ilk evim olduğu için çok heyecanlı idim. Asuman hanım ve eşi bu süreçte hemen hemen her türlü ihtiyacımızda anında ulaşabildiğimiz güler yüzlü bir dost oldular.. Sadece işini çok iyi yapan biri değil, müşterilerine aileden biri gibi davranmaları çok hoş bir tutumdu...Asuman Hanıma ve eşine çok teşekkür ediyorum, ikisi de bir profesyonelden öte çok güzel insanlar doğrusu...

Mahmut Köyüstü

Samsun'dan ev almaya karar verdiğimizde 4-5 emlakçı ile görüştüm. İlanlarda yazılanlar, resimler ile dairelerin özellikleri maalesef birbirini tutmuyordu...Asuman hanımla görüşmemiz sonucunda; istediğimiz özellikteki daireleri biz gelmeden farklı fiyat ve özellikte ki daire seçeneklerini de ekleyerek hazırlamıştı. İşini gerçekten layıkıyla yapan, konusuna ve çevresine hakim, objektif bir danışman...Sunum ve sonrası satış aşamasında her zaman güler yüzü, nezaketi, ve konusunda yapıcı yönlendirmeleri için kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum...

Şemsettin Sezgin

Sizi tanımamız sanırım bizim için büyük bir şans oldu. Dürüstlüğünüzü ve doğruluğunuzu çok takdir edip Atakum'daki villamızın ikinci sözleşmesini yine size verip çalışmaya devam ettik. Nitekim ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha gördük. Siz bize güven ve dostluğun bitmediğini göstermiş oldunuz. Villamızın satışını çok başarılı bir şekilde tamamladınız. Ne söyledi iseniz aynısını uyguladınız. Prensipli çalışma tarzınıza hayran kaldık. Siz bu çalışma şeklinizle çok güzel şeyleri hak ediyorsunuz. Başarılarınız daim olsun Asuman hanım

Ceren Sabah Tüfenk

Karşılaştığımız ilk andan itibaren hiç bozulmayan kaliteli çizginiz, net ve aydınlatıcı bilgilendirmeleriniz, her daim gülen gözleriniz, samimi yaklaşımınız ve objektif profesyonelliğiniz için size gönülden teşekkür ederim. Sahip olduğum ilk evim için sizinle çalışmaktan çok çok mutluyum. Güzel evim ve beni anlatan süpriz yoncalı anahtarlığım için çok teşekkür ederim. Tüm hayatınız boyunca bol başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey için çok çok teşekkürler. Sevgilerimle...

Gülsün Beniç

Ben bugüne kadar hep emlakçılardan korkuyordum. Siz, satacağınız mülk hakkında en doğru bilgiyi vermenizle, alıcıyı; değer, özellik ve fiyat yönünden doğru bilgilendirmenizle, bu alanda güven duyulabilecek insanların da var olabileceğini ispat ettiniz. Bugün olduğu gibi bundan sonra da gözüm kapalı alışveriş edebilirim artık. Samsun'da, mensubu olduğunuz markaya ve kuruma üstün bir değer kattığınızı görüyoruz... Yolunuz hep açık, başarılarınız daim olsun. Nice yıllar aynı azim ve aşkla mesleğinizi devam ettirmenizi diliyorum. Teşekkürler.

İsmail Hakkı Taş

Sevgili Asuman hanım, ilginiz ve desteğiniz çok değerliydi. Satıcı ve alıcıyı dinleyen, iki tarafın da çıkarlarını koruyarak ortak paydada buluşmalarını sağlayan, baştan sona kadar konu ile ilgili her detayı bizzat ilgilenerek aktarmaya çalışan tavrınız ve en önemlisi de konuştuğumuz her kelimeyi kendi sözünüz gibi sahiplenerek sonuna kadar aynısını uygulayan, dürüst davranışlarınızdan ötürü tekrar teşekkür ederim.

Özgür Teke

Samsun'da sahildeki daire arayışımızda öncelikle MÜTEVELLİOĞLU soyadının verdiği güvenle bu işe karar verdik ve hiç pişman olmadık...Profesyonellik ilgi alaka için çok teşekkür ederiz. Samsun'dan ev arayanlara vakit geçirmeden Asuman Mütevellioğlu'na ulaşmalarını tavsiye ediyorum.

Zeycan Erden

Sevgili Asuman hanım, Samsun'daki konut arayışımızda ilk günden itibaren güler yüzünüz, nezaketiniz ve yardımlarınız için çok çok teşekkürler. Hayalimizdeki daireye sayenizde kavuşmuş olduk...

Necip Tosun

Dereköy'de bahçe katı yazlık dairemi almamda yardımlarınız, bilginiz, tecrübeniz, nezaketiniz ve profesyonelliğiniz için size ve eşinize, ayrıca Re/max Work ailesine sonsuz teşekkürler.

Muhammed Kürşad Baltacı

Asuman hanımla yapılacak olan iş ve işlemler sonsuz güven ve huzur içerisinde yürütüleceğinden dolayı tercih sebebimdir. Çalışma azmi ve kuvvetli iletişimi alkışlanmaya değer. Kendisini çok seviyorum.O benim için daima güvenli bir liman. Dereköy'deki dairelerimin satışındaki başarısı takdire şayan...

Engin Şahin

Atakum sahilde yaptığım son projemin satış anlaşmasını verdiğim Asuman Mütevellioğlu dairelerimin satışını aldığı sürenin yarısına dahi gelmeden çok başarılı bir biçimde tamamladı. Kendisini gönülden kutluyorum, ÇOK ÇOK MEMNUN KALDIM, TEKRAR ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE. Özşahin İnşaat

Melike Ebru Kuyumcu

Sevgili meslektaşım, covid sebebiyle Akçay'a gelemeyen satıcımın tapu işlemlerini desteğiniz sayesinde Samsun Atakum tapu da tamamladık.Alıcım ve şahsım adına dostane desteğiniz için sonsuz teşekkürler:) Harikasınız!

Av.selma Bayramoğlu

Samsun'daki dairemizi kiralaması için tanıştığımız ve yetki verdiğimiz Asuman Hanım, güler yüzlü samimi ve profesyonel bir danışman. Evimize tam da istediğimiz gibi bir kiracı buldu. Kendisine çok çok teşekkür ederiz.

Emine Özkan

Asuman Mütevellioğlu çok tatlı, çok kibar işini severek yapıyor. Kendisinden çok memnun kaldık, bundan sonra gayrimenkul işlerimizde tek ve değişmeyen tercihimiz olacaktır.

Zübeyir Yılmaz

Asuman Hanım gerek güler yüzlü ve sempatik davranışı, gerek işine hakimiyeti ve tecrübesiyle güven veren bir iş ortağı oldu. Evimizin kiralanmasında gösterdiği profesyonellik için Asuman Hanıma ve Remax Work ailesine çok teşekkürler.

Tacettin Akduman

Konut satışının kısır olduğu Kamalı TOKİ konutlarında bulunan evimin satılması için uzun süre bekledim.İstanbul Remax'tan arkadaşım Hakan Ertunç tarafından Asuman Mütevellioğlu'na yönlendirildim.Bu arada başlayan salgın dönemi durgunluk yaratsa da özverili çalışmaları kısa sürede sonuca ulaştırdı.Yarattığı güven ve satabilirlik tecrübesini yüzyüze tanışmadan hissettiren diyaloğu ile başarılı olduk.Çok teşekkür ediyorum.

Ufuk Mısırlıoğlu

Samsun’da konut satın alma ve kiraya verme özelinde yatırım amaçlı attığım her adımda Asuman Hanım’ın sektörel bilgisi, profesyonel iş yapış biçimi ve müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı her zaman en doğru aksiyonu almam konusunda bana kılavuz oldu. Kendisi, iyi bir gayrimenkul danışmanı olmaktan öte güvenilir, yardımsever ve diğer insani vasıfları dolayısıyla da iyi bir dost oldu benim için.İstanbul’da yaşadığımdan vazifeleri olmasa da hem Asuman Hanım hem de sevgili eşi Necdet Bey bana her konuda destek oldular; kendilerine müteşekkirim

Ayşe Yüncüoğlu

Asuman Hanim ile tanışalı yaklaşık 1 yıl olmak üzere bu kisa sürede kendisi ile birlikte 3 işlem gerçekleştirdik. Şehir dışında olduğumuzdan Samsun a gelir eve bakar daha sonra Asuman Hanim a vekalet gonderirdik ama bu defa pandemi yüzünden eve bakmaya bile gelemedik sadece video ve resimlerle gördük evi Asuman Hanimin üstün sektör bilgisine ve kendisine olan sonsuz güvenimizden gözümüz kapali almaya karar verdik vekaletimizi gönderdik ve evimizi aldık. Kendisine herşey icin teşekkür ederiz.

Önder Balık

Asuman Mütevellioğlu Hanımdan Samsunda bir daire aldım, satış sürecinde ki son derece başarılı bilgili ve uzlaştırıcı tavırlarından dolayı aldığım dairenin kiralamasını da kendisine verdim. Evi satın alma sırasında ne dedi ise kiralamada da sözlerinin arkasında durdu ve evi bize belirttiği fiyattan ve kafasında oluşturduğu müşteri profiline verdi. Bu çok hoşuma gitti. Çünkü ne söyledi ve söz verdi ise aynısını yaptı. Açıkçası her sektörde daima böyle profesyonel davranışlar görmek isteriz. Çok teşekkürler Asuman Hanım, iyi ki sizi tanımışız.

Nuran Kök

Asuman Hanıma evimizin satışını verme nedenimiz onun Samsun'da bilinen dürüstlüğü ve başarıları idi. Nitekim kendisiyle tanıştığımızda ve evimizin satışını kendisine verdiğimizde; çalışmalarını gördüğümüzde bu bilinirliği aslında nasılda hak ettiğini anladık. Asuman Hanım en baştan satış bitene kadar süper bir profesyonellik sergiledi. İnsanlığını da ayrıca anlatmamız gerekiyor. Sanırım işini severek yapmanın doğal sonuçları bunlar. ÇOK TEŞEKKÜRLER ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU. Eşim dostum herkız.ese tavsiye edeceğim on numara bir danışmansın

Kadriye Erol

Samsun Atakum Sahilindeki ev arayışımızda yurt dışından Asuman Hanımı takip eden çocuklarımızın bulduğu evi almak için kendisi ile tanıştık. İyi ki de sizinle yolumuz kesişmiş Asuman Hanım. Bir gayrimenkul uzmanı nasıl olur sizin sayenizde gördük. Biz sizi çok sevdik. Bir daha ki daire alımlarımızda başka birini düşünemeyeceğimiz kadar olumlu izlenimler bıraktınız bizde. Profesyonelliğiniz, güler yüzünüz, tatlı diliniz ve yorulmak bilmeyen çalışkanlığınızla bizi çok etkilediniz doğrusu.

Nurdan Ertürk

Asuman Mütevellioğlu'nu yiğenimin evini alırken tanıdık ailece. Daha sonra almayı planladığım dairenin sunumunda; saygılı tutumu, ince ruhlu, samimi ve profesyonel yaklaşımıyla birlikte ASUMAN HANIM sanki ailemizin bir ferdi gibi çırpınıp bu satışın gerçekleştirilmesine vesile oldu. Samsun emlak sektöründe hanımefendi ve kişilikli duruşuyla bana göre şu ana kadar tanıdığım ender insanlardan biridir. Tüm süreç boyunca göstermiş olduğu titiz yaklaşımı bu satışın onunla ömür boyu sürecek bir dostluğun başlangıcı olduğu hissini uyandırdı bende...

Neriman Öztürk

Asuman Mütevellioğlu'nu emlak ilanlarındaki tercihlerden yola çıkarak seçtiğimi belirtmek isterim. Dairemin satışını gerçekleştirken de tesbitimde yanılmadığımı gördüm ve doğru tercihim için mutlu oldum. Sizi tanıdığımda iletişiminiz ilginiz alakanız dürüstlüğünüz beni çok memnun etti. Çalışkanlığınız ve yaşam enerjiniz bana da örnek oldu. Her şey için çok çok teşekkürler. Zaten başarılısınız ama başarılarınıza nice başarılar katmanızı diliyorum.

Uğur Özbay

Asuman Hanımı dört yıl önce evimin kiraya verilmesi sırasında tanıdım. İlk günden itibaren verdiği güven, samimiyet ve insancıl yaklaşımı kendisi ile iş yapmama vesile oldu. Gayet de memnun kaldığımı belirtmek isterim. Her anlamda işini bilen, işini seven ve profesyonel yaklaşımı, insanlığı en çok etkilendiğimiz özellikleri oldu. Dubleks evimin satışını başarıyla sonuçlandırdı. Teşekkürler Asuman Mütevellioğlu.

Yunus Emre Bayraktar

Asuman Hanım her yönüyle ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Satış sürecini yönetme şeklinizden çok memnun kaldım. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Batuhan Yılmaz

Asuman Mütevellioğlu ile daire alım sürecimizde başından sonuna kadar çok iyi ilişkiler geliştirdik. Asuman Hanım, tatlı dili güler yüzü ve tecrübesiyle bizleri bu süreçte çok rahatlattı. Gönül rahatlığı ile ev sahibi olmamızı, nişanlımla birlikte sıcak bir yuvaya adım atmamızı sağladı. Kendisine verdiği güzel iletişim ve hizmetten ötürü nişanlım ve tüm ailem adına teşekkürlerimi sunuyorum. Av. Batuhan Yılmaz

Sezer Özdemir

Çocuklarımın dükkanlarını kiralarken tanıştığımız Asuman Hanımdan o kadar güzel bir enerji almıştık ki evimizi satacağımız zamanda direk aklımıza o geldi. Ve o kendisinden beklentimizi inanılmaz bir hızla gerçekleştirdi. Acil satmamız gereken evimizi 15 gün gibi kısa bir sürede sattı. Son derece profesyonel, güvenilir, tecrübeli, özverili güler yüzlü ve iletişimi harika bir danışman. Her şey için çok çok teşekkürler ediyoruz size güzel insan ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU. Bir teşekkür de Remax Work ofisine bu kadar mükemmel danışmanları olduğu için.

Kerim Acar

Daha önce Türkiş'teki dükkanımıza çok sağlam bir kiracı bulan Asuman Hanım'a uzun zamandır kiralanamayan OSB deki dükkanımızı da verdik. Çok kısa bir süre içerisinde aynı başarıyı burada da gösterdi ve dükkanımıza iyi bir kiracı buldu. İşinin erbabı ve işini severek yapan insanlar hemen belli oluyor. Biz artık dükkanlarımız boşalınca endişe etmeyeceğiz. Çünkü bizim süper bir emlakçımız var: Asuman Mütevellioğlu. Çok teşekkürler gayretiniz, işinizdeki maharetiniz, profesyonelliğiniz, saygınız ve güzel insanlığınız için minnettarız.

Nurşen Kaymak

Müşterisi olan bir akrabamın önerisiyle Samsun'daki arsamın satışını verdiğim Asuman Hanım, olumsuz piyasa koşullarına rağmen, beklediğimden çok daha kısa sürede ve başarılı bir şekilde işimi halletti. ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU samimiyetinize ve duyarlılığınıza çok teşekkür ederim.

Hediye Ertaş

Dükkanımı kendi malı gibi kullanacak, koruyup kollayacak bir kiracı arayışına girmişken, araştırmalarım sayesinde Remax Samsun'da çok başarılı bir danışman olduğunu bir çok kişiden duyduğum Asuman Hanımla kesişti yollarımız...Sayesinde, çok kısa sürede beklentimin de üzerinde bir kiracım oldu... Kendisiyle tanıştığım andan itibaren "İŞİNİN EHLİ" nin ne demek olduğunu fazlasıyla gösterdi bize... Alanında uzman, yaptığı işin hakkını sonuna kadar veren, güvenilir, sevecen ve gülen yüzüyle bizim de vazgeçilmezimiz oldu ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU

Emel Bağbozan

Asuman Hanımla ilk tanışmamız Samsun'dan ev alışımızla başladı. Ona çok güvendiğim için Samsun'a gitmeden vekalet gönderdim ve bütün işlemleri vekaleten yaptı. Sonrasında çok güvenilir düzgün bir kiracı bulup evimi kiraladı.Evi satmaya karar verdiğimde de evimi yirmi günde sattı. Hem ben hem alıcı vekalet verdi ve tapu işlemlerimizi iki taraf da Samsun'a gitmeden halletti. Anladım ki ben ona ne kadar güvendiysem alıcı tarafı da o kadar güvenmişti. Sektörde az bulunan nadir danışmanlardan biri olduğunu bir kez daha gösterdi...Teşekkürler...

Ali Yüncüoğlu

Asuman Hanim ile ilk eşime Samsun dan yatırımlık ev alırken tanıştık. Kendisi ile çalışmaktan oldukça mutlu olduk. 3.5 ay sonra bir kezde kendim için yatırım yapmak isteyence yine Asuman Hanımın kapısını çaldık. Her iki işlemdede kendisine olan sonsuz güvenimizden vekalet göndererek tüm işlemleri ona bıraktık. Sayesinde Samsun da iki daire sahibi olduk. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması işine duyduğu saygi ve sevgi son derece takdire şayan. Asuman Hanim bu işin en iyisi en güveniliri. Kendisine herşey için çok teşekkür ederiz. Iyi ki tanıdık

Ahmet Soydal

Böyle bir emlakçıya bu hayatta daha hiç rastlamadım!!! Son derece sabırlı, güler yüzlü, DÜRÜST, kale gibi sağlam iş yapan bir emlakçı buldum, bundan sonraki bütün gayrimenkul işlerimde hemen ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU' nun yanındayım...Teşekkürler Asuman Hanım. Güvenin adresi, hatta hatta ta kendisisiniz.

Güliçi Utaş

Biz tavsiye üzerine Tokat'tan Samsun'a gelip tanıştık Asuman Hanımla ve söylenenlerin çok doğru olduğunu bizzat gördük, dürüstlüğünden ve güvenilirliğinden emin olduk. Hatta Samsun'da ki yatırım arayışımızda yine sektördeki bir çok meslektaşından çok güvenilir biri olduğunu duyduk...Zaten yatırım arayış sürecinde de bunu bizzat yaşayarak gördük. Onu tanıdığımız için çok mutluyuz.En doğru yatırımı yaptığımızı düşünüyoruz.. Bizim için yaptığınız her şey için sonsuz teşekkürler ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU. Samsun'da emlak sektöründe güvenin adresisiniz.

Ebubekir Çetinkaya

Asuman Mütevellioğlu, işinde BİLGE, davranışlarında İNSAN, her şey için çok çok teşekkürler.

Neşe Peker

Uzun yıllar Samsun'da kaldık. Tayin nedeni ile bir yıldır Trabzon'da yaşıyoruz. Evimizi satmaya karar verdiğimizde profesyonel bir firma seçmek istedik. Bu süreçte bir çok gayrimenkul danışmanı aradı. Fakat biz kendi imkanlarımızla araştırdık ve bu işi Samsun'da en iyi yapan kişi olarak Asuman Hanıma ulaştık...Son derece profesyonel, güler yüzlü, ilgili, en önemlisi dürüst davranışları nedeniyle güven duyduk. Sonraki alım-satımlarımızda da daima kendisini tercih edeceğiz. Her şey için çok çok teşekkürler Asuman Hanım...

Mustafa Çolak

Çok Sevgili Asuman Hanım, sizin aracılığınız ile sadece ev sahibi olmadım, aynı zamanda "DOST" sahibi oldum. emlak danışmanlarına karşı hep şüpheli olmuştum. Sizizn gibi değerli bir insan sayesinde bu şüphelerim yok oldu...Demek ki "iyi yürekli" emlakçılar da varmış, siz bunun en güzel örneğisiniz...

Havvagül Tümer

Bravo Asuman Mütevellioğlu Hanım! Dairemi bir gün içinde kiraya vermek başarınızı, Atakum'da Emlak hizmetlerinde dürüstlüğünüzün, çalışkanlığınızın ve şeffaflığınızın karşılığı olarak yorumluyorum. Tebrikler ve teşekkürler!

Ümmühan Tomrukçu

Ben sana güven duyduğum için remax sa da güveniyorum yolun açık olsun güzel insan. İki dairemizi de başarılı bir şekilde kiraladın. Her işimizi yaptın, sağol varol. Biz çok memnun kaldık...Allah razı olsun senden...Yolun açık olsun ailemizin daimi emlak danışmanı...

Osman Köse

Asuman Mütevellioğlu ile yaklaşık üç yıl önce tanışmıştık. O zaman gayrimenkulüme değerleme yapmıştı. Ben onun verdiği gerçek değere inanmayıp hayali rakamlarla beni mutlu eden üç beş emlakçı ile boşuna zaman kaybettim. En sonunda Asuman Hanıma verdim dairemi...Tam yaptığı değerlemede sattı mülkümü. Son derece güvenilir ve şeffaf bir danışman. Üslubuna, insanlığına, çalışkanlığına ve azmine hayran oldum. Herkese tavsiye edeceğim gerçek bir gayrimenkul uzmanı...

Betül Tomrukçu

Komşumun tavsiyesi ile tanıştığımız Asuman hanımdan çok memnun kaldık. İki dairemizi de gayet başarılı bir şekilde kiraladı...Gerçekten bu işe gönül vermiş çok değerli bir emlak danışmanı kendisi. Tüm çevrene eşime dostuma tavsiye edeceğim. Remax mükemmel bir hizmet sunuyor... Sizlerden çok memnun kaldık çok çok iyi bir emlak danışma şirketisiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum. Remaxdan vazgeçmeyiz Asuman hanımdan ise ASLA vazgeçmeyiz...Selamlar ( Betül Tomrukçu, , 05545570303 )

Murat Kılıç

Ev alma komşu al düsturuyla çalışan, sektörün duayeni Asuman Mütevellioğlu Hanımefendiye Kılıç İnşaat ailesi olarak, dairelerimizin satışında gösterdiği İLKELİ DÜRÜST ŞEFFAF çalışmalarından ve üstün başarısından dolayı teşekkür eder memnuniyetimizi belirtiriz...

Birsen Yakar

Asuman Hanım göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Bir gün içinde; tam istediğim daireyi istediğim şartlarda bulup ertesi gün tapuyu teslim etmek için gösterdiğiniz çaba her türlü övgüyü hak ediyor...Hiç bir başarı tesadüfi değildir, dilerim bu enerjiniz hiç bitmesin...

Fatma Taner

Evimizin satışını yapan Asuman Mütevellioğlu'nu işlemlerimizi yaparken tanıdığımızda çok beğendik, çok takdir ettik. Dürüstlüğü, şeffaflığı ve verdiği güven için teşekkür ederiz. O kadar rahattık ki...Biz sektörde adını duymuştuk ama bu kadar olduğunu ancak işimizi yaparken tanıyınca anladık. Mükemmel hizmetinden çok ama çok memnun kaldık. Evimizi bir günde sattı.. Gerçekten inanamadık...Başarılarını tebrik eder devamını dileriz.

Nurhayat Taş

Asuman Mütevellioğlu'nu ilk gördüğümde, kendisiyle tanıştığımızda Samsun'daki ev arayışımızda bize yardımcı olacak doğru insanı bulduğumu hissetmiştim... Nitekim düşündüğüm gibi de oldu...Kendisinin güler yüzlü oluşuna, mesleğindeki uzmanlığına, yardımseverliğine, iş bitiriciliğine tek kelime ile hayran kaldım...Her şey için çok çok teşekkür ediyorum Asuman Hanımcığım...Beni hayalimdeki o güzel eve mükemmel bir hızla kavuşturdunuz. Başarılarınızın artarak devamını diliyorum. Sevgiler...

Ahmet Kartal

Asuman Mütevellioğlu en başta bizim güven duymamızı sağladı, güven tabii ki fire vermeden yaptığınız doğru işlerle sağlanır, çünkü dairelerimizle ilgili çalışırken ne söyledi ise harfi harfiyen yerine getirdi. Hatta daha fazlasını yaptı... O yüzden de ailemizin daimi emlak danışmanı oldu... Son işlemi dairemizin satışında profesyonel çalışması ve emeği için kendisine çok çok teşekkür ediyoruz. Atakum'da ev alacaksanız hiç düşünmeden kendisini bulun diyoruz...Biz bize tavsiye edenlere müteşekkiriz.

Ayşe Yüncüoğlu

Asuman hanım hakkindaki düşüncelerim kelimelerle anlatilacak gibi değil. Ama yinede deniycem. Dürüst çalışkan sempatik işinde tam bir PROFESYONEL. Kendisi ve eşi ile tanışmış olmaktan büyük mutluluk duyduk. Bilgi almak için aradığımızda konuşurken istediğimiz evi bulmuştu bizim için. İlk denemede nokta atışı yaptık sayesinde. Kendisine ve ofisteki diğer çalışma arkadaşlarına cokk cookk teşekkür ediyor ev almak satmak ya da kiralamak isteyen herkesin once Asuman hanımı görmesini tavsiye ediyorum.

Sema Sonntag

Merhaba Asuman Hanım, düzgün ve dürüst çalışmalarınızdan dolayı sizi yürekten tebrik ederim. Atakum'daki ev arayışımızda ilk baktığımız yazlık evde üstün becerilerinizle, paramız bile yetmiyorken gönülden destek verip cesaretlendirdiniz ve bizi ev sahibi yaptınız...Bence en büyük başarı budur, insanlara güven sağlayıp cesaretlendirmektir, yaptığınız hizmeti de hatasız ve kusursuz yerine getirmektir. Bütün hizmetleriniz ve çözümleyici yardımlarınız için çok teşekkürler...Ev arayışımızda yolumuzun sizinle kesişmesi bizim için büyük şans olmuş...

Emine Özdemir

Asuman Mütevellioğlu'na evimin satışında gösterdiği üstün gayretleri ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Samsun'dan ev almak veya satmak isteyen bizim gibi yurt dışında yaşayanlara hararetle tavsiye ederim. Titiz ve güven veren çalışma anlayışına biz hayran kaldık...

Yaşar Özdemir

Asuman Mütevellioğlu, doğru bilgi, güler yüzlü iletişim, doğru yönlendirme ve satıştaki üstün yeteneği sayesinde yazlığımın satışını mükemmel bir şekilde bitirdi. Kendisine ve Remax Work ailesine teşekkür ederim.

Selvinaz Acar

Asuman Mütevellioğlu başarılarına sempati duyduğum için, özellikle tanıştığım, tanıdığımda da dostum olan; çok prensipli, çok çalışkan, çok çok titiz, iş bitirici, yalansız dolansız yaptığı işe gerçekten önem veren saygı duyan, kendisi de bu özelliklerinden dolayı saygıyı hakeden süper bir danışman... Dükkanımı başarıyla kiraladığı için teşekkür ediyorum...

Fatih Yılmaz Nergiz Yılmaz

Çok değerli Asuman Hanım, şu an sayenizde satışını yaptığım evin içinde son kez bunları yazıyorum... Sıcak yaklaşımınız, sorun çözme konusundaki beceriniz ve işinizdeki özel yeteneğiniz sayesinde bu satışı gerçekleştirdik...Çok çok teşekkür verdiğiniz emek ve güven için...

Necla Yıldırım

Asuman Hanımla ev alma sürecinde tanışıp ilk gün evleri gezdiğimizde şunu farketmiştim; o her götürdüğü evde, "o evi neden beğenmediğimizi" tam olarak anlamaya çalışırken, diğerleri burayı alın diye bizi zorluyorlardı...Bu zorlamadan hiç hoşlanmadım ve sürece ASUMAN Hanımla devam etmeye karar verdim... Zaten ikinci gün bizi çözdü ve ben güzel evime kavuştum. Onunla geçirdiğimiz ev bakma ve tapu işlemlerinde kendimi Almanya'daki bir kurumda gibi hissettim. Gerçekten işini çok titiz ve prensipli yapan bir insan.. Teşekkürler ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU

Emine Kartal

Ordu'daki evimizi Atakum'daki iki daire ile takas etmiştik. Daireleri kiralamak isterken, Atakum'da kime verelim diye bir araştırma yaptık. Bir çok tanıdığımız Asuman Hanımı tavsiye etti. Bizde kendisiyle tanışıp, dairelerimizi teslim ettik. Güler yüzü, samimiyeti, profesyonelliği, işini tam ve eksiksiz yapması, ona sonuna kadar güven duymamızı sağladı..İki dairemizi de mükemmel bir şekilde kiraladı. Bana tavsiye edenlerden Allah razı olsun... Ben de kendisini Atakum'da emlak almak veya kiralamak isteyen herkese sonuna kadar tavsiye ederim.

Mihriban Balcı

Kiralık ev arama sürecimde Atakum'da görüştüğüm en güler yüzlü emlakçı Asuman Hanım idi. İlanı, ilk telefon görüşmemizde söyledikleri ile gezdirdiği daire arasında en küçük bir farklılık yoktu. Daireyi gezerken farkettik ki ilanındaki tüm bilgiler eksiksiz ve net olarak doğruydu...Ev sahiplerini de Asuman Hanım sayesinde tanıdım ve ifade ettiği gibi çok güvenilir buldum. Asuman Mütevellioğlu'na bu süreçteki doğru, dürüst, profesyonel ve güler yüzlü çalışma biçiminden dolayı kiracı olarak çok teşekkür ederim. Sayesinde güzel bir ev kiraladım.

Önder Özer

Ev alma sürecimiz çok sancılı başladı. Ev alma işini bir uzman ile birlikte yapmaya karar verince eşim internetteki yorumları araştırıp Asuman hanım ile iletişime geçti. Nitekim bu güzel yorumları nasıl hakkettiğini tanıştığımız günden evi aldığımız güne kadar ki süreçte daha iyi anladım. Ev seçiminden tapu işlemlerine kadar her adımda sürekli bilgisini tecrübesini bizimle paylaştı. Titiz ve özverili çalışması ile kısa zamanda işimizi sonuca bağladı. Rahatlıkla ev alacaklara ve satacaklara tavsiye edebileceğim bir emlakçı. Teşekkürler.

Nizamettin Yıldırım

Yurt dışında yaşıyoruz, hiç bir bilgimiz olmadan Atakum'da daire almaya gittik...Bir akrabam Asuman Hanımın müşterisi imiş. "Mutlaka gidin onu bulun, o size istediğiniz evi bulur, çok dürüst bir insandır" demişti...Biz önce kendi bulduğumuz emlakçılardan baktık. Nelerle karşılaştık anlatamam, ana yolda diye verilen ilan ana yola iki km uzaktaydı, daha neler neler...Baktık bu iş böyle olmayacak bir de Cevat'ın önerdiği bayanı arayalım dedik...Keşke ilk geldiğimizde onu bulsaymışız...Hem çok güzel bir evimiz, hem de harika bir dostumuz oldu...

Kasım Koç

Asuman Hanım 'la ev alma sürecinde tanıştık.Bende bulunan emlakçılık sektörüne ve emlakçılara olan önyargıyı tamamen kırmıştır kendisi.Tüm süreçlerde son derece samimi, güvenilir ve dürüst yaklaştı.Çok çalışkan ve işini çok düzgün yapan bir insan. Kendisini tatildeyken bile aradığımda ulaşabildim.Tapu sürecinde olsun öncesinde olsun tek tek bütün yönlendirmelerini yaptı, bizi bilgilendirdi kafamızdaki soru işaretlerini giderdi.Kendisine bu süreçlerde bize olan yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

Vedat Keleş

Asuman Hanım, izninizle sayfanıza birkaç cümle ile duygularımı aktarmak istiyorum. Atakum bölgesinde bulunan gayrimenkulümüzün satılması ile ilgili olarak sizinle tanışmamız ve sizi seçmemiz tabi sanıyorum bizim içinde bir şanstı, bu süreçte asıl olan alıcı ve satıcı açısından karşılıklı memnuniyettir diye düşünüyorum, temelde güvene dayalı bir satış ilişkisi her şeyin üzerindedir. şunu gördüm ki, bir satıcı olarak alırken de tercih edebileceğim emlak danışmanı Asuman MÜTEVELLİOĞLU' dur.

Cemil Turan

Abla diyebileceğim samimiyette, dürüst, şeffaf, işinin ehli bir danışman olarak verdiğiniz emeklere teşekkür ediyorum. Gayretiniz ve azminiz için de ayrıca tebrikler. Bu konuda adres arayan herkese Asuman hanımla çalışmalarını tavsiye ederim...

Ali Hikmet Toraman Emine Toraman

Çok uzun zamandır Atakum'dan bir daire arıyorduk...Ta ki bir akrabamız bizi Asuman Hanımla tanıştırana kadar sürdü bu arayışımız. Kendisini tanıdığımızda işine olan saygısını, insan ilişkilerindeki mükemmeliyetçiliğini hemen hissettik...İlk gösterdiği daireyi aldık, tam istediğimiz bütçede ve istediğimiz özelliklerde idi. Şunu farkettik ki bizi dinledi, değer verdi ve tam olarak ne istediğimizi anladı ona göre sunum yaptı...İyi ki onunla karşılaşmışız...Ben artık ev almaktan ümidini kesen herkesin Asuman Hanımla karşılaşmasını diliyorum..

Murat Şahin

Asuman Hanım dürüst, güvenilir ve işinde uzman bir emlak danışmanı. Kendisiyle yıllardır çalışırım hiç pişman olmadım. Buradan bir kez daha kendisine teşekkür etmek isterim. Beni yanıltmadığı gibi kendisini tavsiye ettiğim birçok dostum da benimle aynı fikirde. Bu devirde, özellikle de emlak sektöründe böyle konusunda uzman ve dürüst bir insanla çalıştığım için bir kez daha mutluyum. Başarılarının devamını dilerim. Murat Şahin

Muhammet Yılmaz

Asuman Hanımı Rize'den arayarak sattığı bir iş yeri hakkında telefonla bilgi aldık. Samsun'a geldiğimizde gördük ki telefonda ne söyledi ise hepsi birebir doğru... Açıkçası şaşırdık... Çünkü Samsun'da baktığımız diğer dükkanlarda telefonda verilen bilgilerle geldiğimizde öğrendiklerimiz çok çok farklıydı..En doğru bilgileri veren tek kişinin Asuman Mütevellioğlu olduğunu gördük...Ayrıca nezaketi, sektör bilgisi, görgüsü ve insanlığıyla bizi büyüledi Asuman Hanım...Keşke hep sizin gibi insanlarla karşılaşsak emlak alırken..Çok çok Teşekkürler...

Murat Demirci

İşyeri alma sürecinde tanıdığımız Asuman Mütevellioğlu Hanım, dürüst, güvenilir, tecrübeli, adil ve çok titiz bir danışman olduğunu görüşmelerimizde ve satış sürecinde bize fazlasıyla gösterdi...Tapu sürecinde de işleri stressiz sorunsuz tıkır tıkır yürüttü...Kendisini tanımış olmaktan büyük memnuniyet duyduk, çok çok teşekkür ederiz. Sektöründe örnek gösterilecek bir danışman, bir hanımefendi...İyi ki tanımışız, kendisinin Samsun'daki alımlarımızda bundan sonraki yatırım danışmanımız olacağı kesin...

Seval İsaoğlu

Kalite asla tesadüf değildir. Sevgili Asuman hanım, sayenizde çok güzel bir eve kavuştuk, daha da önemlisi sizin gibi özel bir insan insanla dost olduk. Göstermiş olduğunuz özel alaka ve çabalarınız için teşekkür ediyorum.

Onur Topçu

Asuman hanımla tanıştığımıza o kadar memnun oldum ki 8 aydır uğraş verip yapamadığım işi kısa bir sürede kendisi halletmiş oldu :), ve bu süreçte onun sıcak kanlılığı bize yaklaşımı bizi bizden çok düşünmesi aile yakını kadar iyi hissetirdi, zor zamanda destekçimiz oldu, bizi samsunda güzel misafir ettiği gibi umarım bizde bir gün istanbulda ederiz :) başarılarınızın devamını diliyorum

İnci Kaymak

Güleryüzü, samimiyeti ve en önemlisi güveninirliği ile yaptığı işin hakkını veren insan gibi insan asuman hanım.Hiçbir zaman kendi çıkarlarını düşünmeyen karşı tarafı önemseyip hiçbir konuda zarar etmemesi için gayret sarf eden mükemmel bir kişilik.İkinci bir dershanem için yer ararken en büyük destekcim oldu güzel insan.İyiki varsınız..

Havva Bakiye Demir

Asuman Hanım, pozitif ve gerçekçi yaklaşımları ile bizim ne aradığımızı iyi anlayarak ve sonuna kadar çözüm odaklı çalışarak istediğimiz özelliklerdeki evimizi almamızda yardımcı olmuştur, kendisine teşekkür ederiz ve başarılarının devamını dileriz.

Hasan Tolga Demir

Ev ararken ve beğendiğim evi alırken, yeni tanışmamıza rağmen sıcakkanlı ve güleryüzlü bir dost gibi yardımcı olan Asuman Hanım'a çok teşekkür ederim

Ferruh Baklacıoğlu

Asuman Hanım ilgi alaka, güler yüzünüz ve samimiyetiniz için ailecek teşekkür ederiz. Çalışma prensibiniz ve iletişim gücünüz övgüyü hak ediyor... Enerjinizle deneyiminizle  çok kısa zamanda bizi ev sahibi yaptınız tekrar teşekkür ederiz. Çalışma hayatınızda kolaylıklar dileriz.

Hatice

Asuman hanımla tanıştık ve aile gibi olduk, kendisi çok güler yüzlü ve tatlı bir insan, şehir dışında olan evimi en hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak sattı, ona çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum...

Fatoş

Asuman hanım, beklediğimden de kısa sürede ve güvenli bir şekilde evimi sattı, samimi ve güler yüzlü mizacı, işine gösterdiği itina ve iş disiplini beni çok memnun etti, kendisine çok teşekkür ediyor işin de ve özel hayatında başarılar diliyorum...

Ülkü Balta

Hem emlak danışmanı hem insan olarak iyi ki bu yeryüzünde var diyebileceğim insanlardan biri.. Sayesinde en kısa zamanda en güvenilir şekilde evimi sattım . Çok teşekkür ederim

Meral Baydın

Şimdiye kadar gördüğum en sevimli, en nazik, en duyarlı, en dürüst emlakçı Asuman hanıma basarılar diliyorum.

Beyza Fedakar

Asuman hanım sayesinde Atakum da kısa bir süre içerisinde güzel bir ev aldık. Bizi her zaman güler yüzlü karşıladı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Aylin

Asuman hanım sayesinde Samsun Atakumdaki dairemiz süper fiyata sadece bir günde sıkıntısız kiralandı. Iyi bir emlakçının sahip olabildiği bütün özellikler var. Teşekkürler.

Oktay

Asuman hanım doğru fiyat ve mükemmel iletişim ile kısa sürede evimizin satışını gerçekleştirdi.Gerçek bir gayrimenkul danışmanı nasıl olmalı onun sayesinde öğrendik.Piyasada birçok firma ve danışman mevcut ancak Asuman hanım gibi işini profesyonel ve dürüst yapan danışman bulmak emin olun zor.Herşey için tekrar teşekkürler Asuman Hanım ve Remax.

Zehra Kolbaşı

Atakumdaki evimi Asuman hanım sayesinde bir ay gibi kısa sürede satıldı.Çalışma sistemi, ilgisi, alakası çok başka olan GÜZEL insan çok teşekkür ediyorum.Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz işine olan saygısı takdire şayan...

Nevin Hacıalioğlu

Asuman Mütevellioğlu dairemin iki defa kiralamasını yaptı ve her iki kiralamada da hem benim hassasiyetlerime, hem de kiracının hassasiyetlerine dikkat edip özen gösterip mükemmel bir hizmet gerçekleştirdi. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Benim vazgeçilmez emlak danışmanım oldu artık... Herkese de içtenlikle tavsiye ediyorum...

Ozcan Kaya

Emlak danışmalığının kelime anlamı dışında, aslında ne kadar değerli bir o kadar da önemli olduğunu bize hissettiren bu sayede bizim doğru kararlar almamızı sağlayan asuman hanıma teşekkür ediyorum. başarılarının devamını temenni ediyorum

Kamil Ayan

Atakum'dan Asuman Hanım'ın sayesinde güzel bir ev aldık. Evi alırken ne söylediyse aynısı çıktı. Söylediği fiyata düzgün bir insana evimi kiraya verdi. Yardımlarından ötürü ben kendisine defalarca teşekkür ettim ama bir kez de buradan teşekkür etmek istedim. Gözünüz kapalı güveneceğiniz bir insan...Samsun'da ev alacak herkes tanımalı kendisini...

Ebru Sarı

Durustlugu, samimiyeti ve isine olan saygisiyla bana sadece bir ev degil bir de dost kazandiran bu guzel insana sonsuz tesekkur ederim.

Servet Bolat

Samsun''daki dairemi belki 30 emlakçıya vermiştim hepsinde anahtar vardı...Ama satılmadı. Asuman Hanıma gittim dairemin iskanı yok diye almadı. Ben iskansız daire satmıyorum dedi. Ben de iskan alınınca dairenin satışını kendisine verdim ve bir haftada sattı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Emlak sektöründe özü sözü bir harika bir insan...

Emel Bağbozan

Asuman hanım, hiç aklımızda yokken Samsun'da bizi güzel bir ev sahibi yaptı. Bizi hiç üzmeden, yormadan her işimizi halletti. Karşılıklı güven duygusunu en iyi şekilde hissettirdi. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederim. Samsun'da ev almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim...

Faruk Karatay

Atakum'da olan dairemi başka emlakçılara vermeme rağmen 1.5 senedir satamadık. Asuman hanıma verdikten sonra 1.5 ayda satıldı. İşinin ehli ile çalışmak bu olsa gerek. Kalite ve başarı tesadüfi değildir. Teşekkürler Asuman hanım....

Gülşen Kaya

Asuman hanım ; merhaba sayenizde samsundan güzel bir ev sahibi oldum. ilginizden ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla

Suzan Altıntaş Ayan

Samsundan daire almaya karar verdiğimizde açıkcası çok tereddüt ve endişe içerisindeydik.Yani daire almak için hiçbir bilgimiz yoktu.Tam ümidimizi kaybetmişken Allah bizi işinde tam bir profesyonel, mükemmel bir insan, mükemmel bir dost yanlısı Asuman hanımla karşılaştırdı.Sayesinde hem bir ev, en önemlisi bir dost sahibi olduk.Teşkkürler Asuman hanım

Handan Erfidan

Bir ay gibi bir zamanda iki daireminde satisini cok profesyonel bir sekilde bitirdi. Bunun icin Asuman hanima sonsuz tesekkürler. Emlak satmak yada almak istiyen herkese bütün ictenligimle kendisini tavsiye ediyorum. Üzüldügüm tek konu, yurt disinda oldugumdan maalesef henüz sahsen tanisamamis olmamdir. Başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler!

Elif Şen

Asuman hanım Evimi alırken tam bir profesyonelliği ve tüm samimiyetleriyle nasıl yardımcı oldularsa tapu aşamasında da aynı prefesyonellikle ve aynı samimiyetle hep yanımda oldular..Kendilerine ve eşi Nejdet beye çok çok teşekkür ediyorum..

Seher Muhulkanlı

Umuduma umut olan güler yüzlü, işini profesyonelce yapan Asuman Hanımı tanıdığım için çok mutluyum.Sözünde duran, sizi en doğru şekilde yönlendiren kesin çözüme en hızlı şekilde ulaştıran ve emlak sektöründe tanıdığım bilgi ve becerilerine saygı duyduğum güzel insan başarılarının devamını diliyorum.En önemlisi de ben bir dost kazandım.Başarılar.

Sema Amiklioğlu

Ben Ankarada yasiyorum.Kızım 19 Mayıs Üniversitesinde Akedemisyen olarak çalışmaktadır..bu nedenle Samsunda bir ev satin almak istiyorduk ve 8 yıldır zaman zaman ev aradik.tabi bu uzun süre biraz kızımın titizliğinden de kaynaklandı.bu arayışımız Asuman hanımla tanışana kadar devam etti.ev sorunumuzu becerisiyle şıp diye halletti çok tskr ederiz...

Zübeyir Turan

Bana emlakçıdan emlakçıya dağlar kadar fark olduğunu gösteren Gayrimenkul uzmanıdır kendisi. Gerek her zaman güleryüzlü ve iyimser oluşuyla gerekse insana güven veren ses tonuyla gerçekten harika bir insan. Evimi kısa sürede sattığı için tekrar buradan da teşekkürlerimi bildiriyorum.

Yasemin Emine Kadıoğlu

Asuman Hanim ile tanışmak gercekten benim için büyük bir şans oldu. Uzun zamandir kiraci bulamadığım evim icin endiselendigim bir süreçte karşılaştık kendisi ile ve tüm samimiyeti, güvenilirliği ve hem ev sahibi hem de kiracının haklarını korumak icin sahip olduğu profesyonel is disiplini ile kisa sürede düzgün bir kiraci bulduk. Cok teşekkürler.

Cevat Tümer

Seri, profesyonel, güleryüz ve rahat hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi arz ederim. Atakum'da deniz manzaralı ve deniz esintili daire sahibi olmak isteyenlere hararetle tavsiye ederim. Teşekkür ederim.

Uğur Özbay

Emlak Danışmanlığı nasıl olmalı diye Örnek gösterilecek birisi.İşine olan bağlılığı, güven vermesi, dürüstlüğü ve insancıl tutumuyla saygıdeğer bir insan olarak tanıdım, yardımları için teşekkür ederim.

Rahmi Giral

Kendimiz Samsunda olmamıza ragmen Atakumdaki evimizi kiraya vermek icin yakindan ilgilendigi icin kendisine çok teşekkür ederiz . Sözüne güvenilir, işini takip eden ve dürüst işini severek yapan ASUMAN hanima çalişma hayatında başarılar dilerim .Kısaca işimi emlak konusunda verecegim güvenilir tek insan . Almanyadan selamlar Rahmi

Fügen Esman

Telefonda ilkkez konuştuğumuzdan itibaren güvenilirlik.bizlere ve işinizdeki saygı ve bilgi birikimizle yardımcı oldunuz.Sizinle tanıştığımız için mutluyuz.Teşekkür ederiz.Saygı ve sevgilerimizle

Cem Irgat

Samsun Atakum'daki kiralık ev arayışımızda bize yardımcı olarak tam istediğimiz gibi bir ev bulmamızı sağlayan Asuman Hanım'a samimi ve güven veren çalışma anlayışı için teşekkür ediyor ve Samsun'da ev arayanlara tavsiye ediyorum.

Ufuk Mısırlıoğlu

Çağdaş bir kadın, mükemmel bir anne, iş ahlakı ve sorumluluk duygusu gelişmiş iyi bir "ÇÖZÜM ORTAĞI" olan Sayın Asuman MÜTEVELLİOĞLU'na Profesyonel iş yapış biçimi, gösterdiği ilgi ve samimi destek için hassaten teşekkür eder, bu platform marifetiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.