-KAZANÇLI VE KOLAY İŞLEM İÇİN BENİ ARAYIN

Uzmanlık Bölgesi

Güneşli Mah. / Bağcılar Göztepe Mah. / Bağcılar Mahmutbey Mah. / Bağcılar Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. / Güngören

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce, Arapça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
İlyas Hıdır portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Av. Ahmet Şener Gülenç

Merter bölgesinde güvenilir, işini bilen bir ekibin ofis açması çok memnuniyet verici olmuştur. Artık emin bir şekilde danisacagimiz ekibimiz hazır. Başarılar diliyorum.

Talha Yıldız

İlyas bey ile 7. İşlemi yaptım. Satış ve kiralama süreçlerini yönetmesinden oldukça memnunuz. Biz kendi işlerimiz ile meşgul iken mülklerimizin profesyonel şekilde takibinin yapılmasının faydasını yaşıyoruz. Herkese tavsiye ediyorum.

Naim Demirkaya

Bizim için önemli olan ve gerçekten istediğimiz daireyi aldık. Uzun bir zaman uzalşmaya çalıştık sonunda ilyas beyin marifetiyle almayı başardık. Kendisine minnettarım çok memnun oldum. Varolsun işleri bol olsun.

Bahri Bilgin

İLYAS BEYE ARADIĞIMIZ ZAMN ULAŞMAK SORULARIMIZA CEVAP ALABİLMEK BENİ BU YORUMU YAZMAMA SEBEP OLDU. KENDİSİNE DANIŞMANLIK BECERİSİNDEN DOLAYI TEBRİK EDERİM

E*******

Remax kalitesiyle tanışmaktan memnun oldum. Kurumsallık farkını satış sürecimizde görmüş olduk. ilyas bey ve ofisine teşekkür ediyorum

Ayşe Karaman

Daire alıcısıydım süreç başından sonuna kadar tüm işleri sorunsuz ve kolayca halletti İlyas bey sonsuz teşekkürler

Murat Esen

Rahat ve kolay bir tapu devrimiz oldu. Çok memnun oldum. Tekrar teşekkürler ilyas bey.

Serkan Aydın

Uzlaşma sürecimiz ve devamında ki ilişkilerimiz çok seviyeli ve menuniyet vericiydi. İlyas beye başarılı süreç yönetimi için teşekkür ediyorum. işimizi çok kolaylaştırdı. Reamx'a ve danışmanlarına güveniyorum.

Hasan İsmail Atmaca

İlyas beyi çok takdir ediyorum. Titiz düzenli ve samimi . Güvende hissetmek doğru bilgiler aldığını düşünmek insana huzur veriyor . Remax finale ve İlyas beye çok teşekkür ediyorum. Tanışmak iş yapmak sizinle çok huzurlu

Fatma Sayılmaz

ilyas bey ile işlem yapamadık ancak verdiği bilgiler sayesinde doğru kararlar vermiş olduğumuzu düşünüyoruz. Remax danışmanlarına güvenim arttı. Memnunuz aldığımız hizmetten . Başarılar ....

Başaran Et Tavuk

İlyas bey bir yıldır mülklerimin takibini yapıyor. Danışmanlık hizmeti almanın kazancını yaşıyorum. Teşekkürler İlyas bey ve Remax final....

Soner Yılmaz

İlyas bey işini severek yaptığına şahit oldum. İşini severek yapan insanlar her zaman en kaliteli hizmeti üreten insanlardir. Bu yüzden İlyas beyi takdir ve tebrik ediyorum. Kendisiyle çalışmak bziim için keyifliydi.

Deniz Çetin

İlyas bey profesyonel bir yönetim ile süreci memnun edici ve kolay şekilde yönetip sonuca ulaştırdı. Çok teşekkürler.

Ayşe Atıcı

ilyas beye çok teşekkür ediyorum. satışmızı çok kolay ve rahat yaptık. İstanbul beyefendisi bir insan.

Doğan Alaçam

Daha önce birkaç kez çalıştık ilyas bey ile. Kendisini ailemizin danışmanı olarak kabul ediyoruz. Gayrimenkul olduğunda ilyas bey iler istişare etmeden karar vermiyoruz. Başarı dolu bir iş hayatı diliyorum .

Ümit Erbaş

ilyas bey'in vesilesiyle yapmış olduğumuz tarla yatırımı bizim açımızdan çok memnun edici oldu. iyi bir alım yapmamıza aracı olduğu için ilyas beye teşekkürler

Servet Çağlar

Memnun edici bir tanışmaydi. Teşekkürler İlyas bey. Başarılar diliyorum.

Zafer Güvenlik

Bizim için değerli bir tanışma ve danışmanlık oldu. İlyas beye önemli katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Hüseyin Ağca

Bir dostumun tavsiyesi üzerine ilyas bey ile çalışmaya başladım. Kendisini tanımaktan gerçekten memnun oldum. Rahatlıkla bende arkadaşlarıma ihtiyaç halinde ilyas bey ile çalışabileceklerini tavsiye edeceğim. Teşekkür ediyorum..

Hasan Koca

ŞU ZAMANA KADAR ÇALIŞTIĞIM EN DİSİPLİNLİ EN ÖZVERİLİ GAYRİMENKUL DANIŞMANIYDI.TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Safa Bircan

İlyas beyin hakkaniyetli davranışına teşekkür ediyorum. İşimizi kolaylaştırdı ve yardımcı oldu. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Muzaffer Kalyon

Tanıdığım en değerli insan İlyas bey onun müşterisi olmaktan çok mutluyum saygili ve hoş görülü konuşma uslubu çok iyi anlatması izah etmesi saygıda hic birzaman kusurda bulunmayan mütevazı bir insan

Nizametin Colak

ILYAS HIDIR ilyas beyi tanıdığım kadarıyla çok temiz yürekli ve güler yüzlü bir insan hiç kırmaz kelimelerinE konuşmalarına dikkat eden ve sözünün sahibi bir insan teşekkürler (İLYAS BEY SAYGI VE HOŞGÖRÜLÜ HER ZAMAN BU KADAR MÜTEVAZİ OLMANIZ DİLEĞİYLE )

Adem Akdogan

Çok mutavazi değerli bir insan.Her konuda yardımcı oldu bize.Teşekkürler İlyas Hıdır.

Ayhan Beşer

Pratik ve kolay bir uzlaşma oldu. Yardım için teşekkürler ilyas bey.

Meryem Kalyoncu

Yaklaşık 4 yıldan fazla tanıyorum İlyas beyi bir insan bu kadar mı anlayışlı hoşgörülü ve saygılı olur ben İlyas beye bir abi bir büyük olarak çok güveniyorum kelimelerinin sahibi olan incitmeyen kırmadan konuşmasını bilen bir insan. biz çok kişi tanıdık ve konuşurken iki kelimeyi bir araya getiremiyor üslubu bozuk disiplin yok (AMA ILYAS HIDIR YANI ILYAS BEY NE EFENDILIGINDEN ÖDÜN VERIR NEDE KARSINDAKINI INCITIR MERT. ILYAS BEY BU KONUDA KIMSEYE TAVIZ VERMEZ KIMSEYIDE KUCUMSEMEZ BIR INSAN KENDINI HIC YUKSEKLERDE GORMEZ . saygılarımla}

İbrahim Hasanoğlu

TARLA ALMAYI BİZE GÜVENLİ VE KEYİFLİ HALE GETİREN ALIM SÜRECİ BOYUNCA BİZİ DÜZENLİ OLARAK BİLGİLENDİREN İLYAS BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Abdülkadir Öcal

Remax ailesine Remax finale ve ilyas beye teşekkür ediyorum. Çok profesyonel bir süreç yönetimi oldu. Gerçek bir hizmet satın alımı yaptım teşekkür ediyorum.

Rafet Olgun

İlyas beyden memnunuz zaman zaman fikir alışverişi yapmaya devam ediyorum. İyi bir marka ve iyi bir danışman.

Kübra Onur

Remax markasiyla ve İlyas bey ile çalışmak çok rahat. Bize bu güveni ve kolaylığı sağladığı için İlyas beye çok teşekkür ediyoruz. Başarılar.

Emine K. Güven

Çözüm üreterek bize yardımcı olmasından dolayı ilyas beye çok teşekkürler. Başarı ve bol kazanç diliyorum...

Yiğit Güngör

İlyas bey ile birlikte çalışmaktan ve onu tanimaktan memnun oldum inşallah başka işlerde yine beraber çalışmayı umuyorum. Güvenli ve net bilgilendirmesinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Recep Alisar

Hızlı ve kolay bir işlem oldu teşekkürler.

Mustafa Keydal

BİRKAÇ AYDIR DEVRETMEYE ÇALIŞTIĞIM AMA SONUÇ ALAMADIĞIM İŞLETMEMİ BİR HAFTA İÇİNDE DEVRİN YAPILMASI BİZİ ÇOK MEMNUN ETTİ. TEŞEKKÜR EDERİM.

Mustafa Damga

İlyas bey ile çalışmış ve tanışmış olmaktan gerçekten memnun oldum. Faydalı ve yardımcı olmaya odaklı ve bunuda hissettiryor. Başarılar diliyorum kendisine...

Cahit Göktaş

Arazi almak için kendisiyle tanışma fırsatı yakaladık. Sunumu ve tavsiyeleri ile bizi etkiledi İlyas bey sağolsun. Güven veren doğru bilgilerdi. Başarılar diliyorum. Teşekkürler.....

Başak Varol

İlyas bey ile daire kiraladık hemde dairemizin kiralanmasını rica ettik. Kendisine ve remax firmasına gösterilen titizlik ve ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

V*******

Profesyonelce bir hizmet aldığımı düşünüyorum. Memnun oldum teşekkürler.

Hamit Adal

Teşekkürler remax . İlyas bey yardımı için tekrar sağolsun. memnun kaldık...................

Kerem Güner

İstanbulda ki gayrimenkullerimizin kiralama takibini ilyas bey yapıyor. Kendsiyle tanışmış olmak bizi memnun etti. Güven veriyor ve işini iyi takip ediyor. İlyas beyle çalışmaktan razıyız. Tavsiye ederim çalışmanızı....

İbrahim Güçlü

Remax her yerde afişlerini gördüğüm bir markaydı.Merakta ediyordum. Çalışmak nasip oldu. Memnun oldum teşekkürler. İlyas beye başarılar.

Muharrem Kaya

Gayrimenkul alımı çok kolay ve keyifli oldu. Almaya karar verdikten sonra İlyas bey süreci bizim açımızdan keyifle hazır hale getirdi. İmzamızı atıp tapumuzu aldık. Çok teşekkür ediyorum.

Melih Güzel

Her şey için teşekkürler İlyas bey yaşadığım sorunlarla bire bir ilgilendi çok sağolsun. İlgi alakası yardımları için teşekkür ederiz.

Tahir Uzun

ilyas bey ile kolayca tapumuzu yapıp evimizin de boyasını yaptırıp bize tertemiz şekilde anahtarımızı teslim edince çok memnun oldum. Allah razı olsun. Teşekkürler

A*******

SİZİNLE TANIŞMIŞ OLMAKTAN VE TİCARET YAPMAKTAN MEMNUN OLDUM. İLERKİ ZAMNLARDA YİNE ÇALIŞMA İMKANI OLURSA MEMNUN OLARAK BUNU YAPACAĞIM. BAŞARILAR DİLERİM.

Özkan Özdemir

İlyas beyin yönlendirmesi ile almış olduğumuz tarla iyi bir bölgeden kazançlı bir yatırım oldu bizim için. Kendisine teşekkür ediyorum. Teşekkürler Remax.

Bahattin Semiz

Bu yorumu özellikle yazmak istedim. Ev satışı sonrasinda kiracimizla oluşan zincirleme krizi dört mülk sahibinide biraraya getirerek yaptığı hakemlik ile çözüme ulaştıran İlyas beye gerçekten çok teşekkürler. Allah razı olsun ciddi bir sorunumuzu kavgaya dönüşmeden halletti. Kendisine gönülden başarılar. Gönlümüzü kazandı.

İsmail Yalçın

İLYAS BEY BİLGİ VE TECRÜBESİ İLE BİZLERE ÇOK YARDIMCI OLDU.KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMI DİLERİM.

Amarı Tourısm

Bilgi ve tanıtım hakikaten iyiydi. Rehberlik için teşekkürler. Başarılar diliyorum.

M. Osman Yılmaz

Gayret ve yardım için teşekkürler ilyas bey. Virüs nedeniyle işlem biraz uzun sürdü bizide yordu ancak sonuçta istediğimiz oldu. Başarılar diliyorum...

Kahraman Sağlam

TARLA SATIŞLARIMDA AİLEME ÇOK YARDIMCI OLDU VE OLMAYA DEVAM EDİYOR. KENDİSİ HEM ARKADAŞIM HEM DE DANIŞMANIM. GÜVENLİ VE SAĞLAM BİR İŞ ADAMI....

İsmail Dilek

Karar vermesi zor bir süreçten ilyas beyin bzie yapmış olduğu danışmanlık sayesinde iyi bir alım yaparak çıktığımızı düşünüyorum. Kendisinden ve bölgesine olan hakimiyetinden dolayı tebrik ediyorum. Çok başarılı buldum kendisini. Yolu ve bahtı açık olsun. Bize de kazandırmış olduğu için ayrıca teşekkürler.

Patso Cafe & Restoran

KAFE DEVRİNDE İLYAS BEY'İN İŞ AHLAKI VE PROFESYONEL TUTUMU HEPİMİZİ MEMNUN ETTİ. FARKLI ALANLARDA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ. DANIŞMANLIK KENDİSİNE YAKIŞIYOR.

Perihan Enül

YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Sadık Yaşar

İlyas bey işinin uzmanı pratik ve yardimsever. Kiralama işimizi kolayca sonuca ulastirip anahtarımızı teslim etti. Teşekkürler Remax ve İlyas Hıdır

Abdullah Caymaz

İlyas bey ile ikinci işlem yapmak nasip oldu. İşini takip eden ilgili ve sorun çözen bir kişi. Kendisiyle inşallah daha bir çok işlem yapmak nasip olur diye temenni ediyorum. Kendisine başarılar dilerim tekrar teşekkürler....

Fahri Gökalp

Remax heryerde karşılaştığımız sektörün en büyük kurumsal firması. İlyas bey ile tanışmaktan ve ticaret yapmaktan memnun kaldım. Kendisine başarılar diliyorum.

A. Osman Çalışkan

İlyas bey dürüst samimi ve çalışkan tavırlarıyla bizi çok memnun etti. Kendisiyle bir daire alımı yaptık inşallah kendi dairemi satması içinde yardımcı olmasını isteyeceğim. Nitelikli emlakçıların artması dileğimle tekrar teşekkürler.

Sadullah Yaşar

İlyas bey işinin uzmanı pratik ve yardımsever.kiralama işimizi kolayca sonuca ulaştırıp anahtarımızı teslim etti.teşekkürler REMAX ve İlyas Hıdır..

Sercan Can

İLYAS ABİ VASITASIYLA İLK DAİRE KİRALAMA İŞİM OLDU. YOL GÖSTERİCİ VE YARDIMSEVER DAVRANDI. KENDİSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN. ÇOK MEMNUN OLDUM KENDİSİYLE TANIŞMAKTAN. TEKRAR SAĞOL ABİ.....

Tacettin Velid

İlyas beyle birçok projeyi gezdik. Doğru fiyattan istegimize uygun daire bulmak için emegini esirgemedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar.

Adnan Çevik

İlyas bey gerçekten samimi ve işini takip eden hakkı gözeten bir kişi. Kendisine bize olan rehberliğinden ve danışmanlık hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

Abdülhamit Şahinoğlu

Teşekkürler İlyas bey. Çok sağolun.

Ahmet Körpe

Hisseli mülkümün satışı sırasında oluşan sorunları tek tek ilgilenerek ve çözerek satışımızı kolaylaştıran ilyas beye çok teşekkürler. İşinin ve bölgesinin uzmanı. ilyas bey ile çalışmanızı tavsiye ediyorum.

Kenan Durmaz

Kurumsal firmaya güvenimi artıran ilyas beye dairemin ve iş yerimin kiralanması yetkisini verdim. Kendisine eder başarılar dilerim.

Derya Kılıç

İlyas Bey'den danışmanlık hizmeti almak güven verdi.kendisine başarılar dilerim

V*******

İlyas bey ile acil bir daire kiralaması konusunda yardım talep etmiştim. Gerçekten bölgesine hakim olduğunu gördüm. bilgilendirmelri sayesinde doğru karar almama vesile oldu. Çok çok teşekkür ederim. Esenlikler dilerim.

Ömer Demir

İlyas bey yapmış olduğu sunum ve rehberlik ile bize kütahyada değerli bir yatırım yapmamıza vesile oldu kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar ve bol kazanç diliyorum kendisine.

M*******

İLYAS BEY ÇOK YARDIMCI OLDU .TEŞEKKÜRLER

İbrahim Kıraç

Dairemizin satış yetkisini alıp değerlemesini yaptıktan sonra bir gün sonra kapora alıp bir 3 gün sonra tapu devrini kolaylıkla hallettiği için tebrik ediyorum. biz memnun kaldık. Remax ailesine teşekkürler................

M*******

İLYAS BEY BİZİ ARSA VEYA TARLA ALIMLARI KONUSUNDA DOĞRU TERCİHLER YAPTIRIP KAZAÇLI YATIRIMLARA VESİLE OLDUĞU İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER. DOĞRU İNSANLA ÇALIŞMAK HER ZAMAN KAZANDIRIR...

Ali Göksu

İLYAS BEYE VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜRLER VE BAŞARILAR.

Hayrullah Başaran

İlyas bey dairemizin satışı ve kiralanmasıyla ilgilendi sağolsun. Memnunum.

E*******

Daha önce kiralama yapmıştım ilyas bey vasıtasıyla bu sıralar alım yapmak üzere kendisine danıştık. yardımlarından dolayı teşekkürler.

Osman Çelik

ilyas bey daire alırken bana çok yardımcı oldu. virüs yüzünden satıcı başka ilden gelemedi. internet üzerinden işlerimizi takip etti tapularımızı çıkartıp teslim etti. İşimizi çok kolaylaştırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Mohamed Rhoury

İlyas bey bize çok yardımcı oldu.hizmet için çok minnettarım.

Ö*******

Remax iyi bir marka. İyi danışmanları var.Aldığım hizmetten memnunum.

Osman Güzel

Remax ile çalışmaktan memnunum. Güneşli bölgesine hakimiyeti dolayısyla ilyas abinin uzmanlığına her zaman saygı duyuyorum. Bol kazanç remax final.

Sedat Damla

İstanbuldaki evmizin web tapu üzerinden satılması konusunda bize sağlamış olduğu kolaylık ve rehberlikten dolayı çok teşekkür ediyorum. Remax danışmanları gerçekten farklı olduğunu düşünüyorum. Başarılar ilyas bey.

Zafer Kalyoncu

ilyas bey ile bir yıl boyunca istişarelerimiz oldu. kendi bulduğum evleride ilyas beye sordum. Bana verdiği değer ve güven sayesinde uzun aradan sonra işlem yapmak nasip oldu. kendisine çok teşekkür ediyorum.

Rıfat Coşkun

İlyas beye profesyonel yaklaşım ve muhatabını anlama becerisinden dolayı tebrik ediyorum. biz tanıştığımıza ve aldığımız hizmete mennun olduk.

Sirac Aslan

Motto istanbulda ki dairelemin satış ve kiralaması için danışmanlık aldım. Birlikte çalışmaya devam ediyoruz. İş takibi oldukça profesyonel. Memnuniyet verici.

Selma Yıldız

Remax kurumsallığına yakışan bir hizmet aldım. Teşekkür ediyorum.

Polen Çiçekçilik

İşyeri kiralamasında mülk sahibiyle yaşadığımız sorunu kimseyi kırmadan çözmesiyle takdiri ve memnuniyeti hakkettiğini düşünüyorum. Teşekkürler ilyas bey.

Abdullah Kaya

İlyas bey ile satışı bazı özel nedenlerden dolayı bitirememiş olsakta kendisinden Allah razı olsun. Bize çok yardımcı oldu. Yolu ve Bahtı açık olsun.

Ahmet Kahatze

İLYAS BEY HEM ARKADAŞIM HEMDE GAYRİMENKUL DANIŞMANIM. ZAMAN ZAMAN İHTİYAÇ HİSSETTİĞİMDE KENDİSİNE BAŞVURDUĞUMDA HER SEFERİNDE REHBERLİĞİNDEN ÇOK FAYDALANDIM. KENDİSİNE CANI GÖNÜLDEN BAŞARILAR DİLİYORUM.

Murat Topçu

Bize yapmış olduğu rehberlik dolayısıyla doğru kararlar vermemizde yardımcı olması sebebiyle İlyas beye minnettarım. Remax ile ve İlyas bey ile çalışmaya devam edeceğiz

Şuayip Ay

Dairemin satışı konusunda aldığım destekten ve bir hafta gibi kısa sürede sonuçlanmasından çok memnun kaldım. ilk başta yetkilendirme yapmak istememiştim birkaç emalkçıyla çalışmanın doğru olduğunu ve hızlı sonuç getirceğini düiünüyordum. ilyas bey öyle olmadığını ban ispatlamış oldu. kendisine kolaylıklar diler teşekkür ederim.

Muhammed Rhoruy

Teşekkürler İlyas Bey.İlginizden çok memnun kaldım.

Yalçın Çetinkaya

İlyas Bey£den Allah razı olsun bize çok yardımcı oldu . Bütün işlemlerimizi takip etti kendisine çok teşekkür ederim o gerçek bir profesyonel.

Kemal Alemdar

İlyas bey sıcakkanlı ve ilgili olmasıyla ev alım surecemizi kolaylaştırmış oldu. kendisine teşekkür ederim. Başarılar diliyorum

Kazım Gür

Emlakçıdan daire kiralama konusunda oldukça tedirgindik. Ancak kontrat sonrası verdiğimiz hizmet bedeli İlyas bey£e helal olsun. Başarılar diliyorum

Selami Öztürk

İlyas bey ile portföyünde ki bir daire sebebiyle tanıştık. Remax markasını daha iyi tanımış olduk. Alım yapmadık sonuca gidemedik ancak süreç boyunca İlyas beyin takibi ve bölge hakimiyeti bizi etkiledi. Gerçekten memnun oldum ve bu sözleri yazma gereği hissettim. İlyas beye başarılar diliyorum

Nazmi Altıntaş

İlyas bey Bağcılar'daki dairemi kiralama ve satış konusunda bizi yormadan yardımcı oldu.Kendisiyle çalışmaya devam ...

Bahtiyar Taş

İLYAS BEY ÇOK BEYEFENDİ BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI.İŞİMİZİ KOLAYLIKLA ÇÖZÜME KAVUŞTURDU.ÇOK MEMNUN KALDIK.BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM.

İbrahim Ağırman

Kendisiyle kısa sürede 2. işlem olacak inşallah.Tecrübesi ve güven vermesi sebebiyle yatırımlarımı gönül rahatlığı ile yapıyorum.Ayrıca mesai saatleri dışında bile nöbetçi danışman edasıyla gösterdiği ilgi alaka ve özveriden dolayı teşekkür ederim.

Bahar İltaş

süreç çok hızlı ve başarılı bir şekilde ilerledi.ilyas beye çok teşekkür ederim.başarılar...

Asiye Kübra Kara

Evimizi istediğimiz fiyata kolayca satabileceğimizi düşünmemiştim.Gerçekten memnun kaldık.teşekkürler İlyas Bey teşekkürler Remax Final

Elif Demirkaya

ilyas bey gayet samimi ve güler yüz ile karşıladı bizi tecrübesi ve bilgisi sayesinde işimizi kolayca hallettik.kendisine çok teşekkür eder başarılar dilerim.

Özcan Bektaş

Hic tanımadığım bir danışman olmasına ragmen yıllarca taniyormuşum gibi bir güven icerisinde işlem yaptım keşke herkes İlyas bey gibi işinin ehli ve güven verici bir danışman olsa. Böyle danismanlan islem yaptıgım için çok mutluyum

Mustafa Kiraz

Yapmak istediğim işyeri kiralama ve satın almak istediğim ev konusunda İlyas Bey çok yardımcı oldu. Süreç boyunca sürekli bilginderme yaparak doğru yatırım yapmamı sağladığı için kendisine teşekkür ediyorum.

İsa Kaya

İyi ki ilyas beyi tanımışım çok memnunum kendisinden çok güven verici bir danışman

Beytullah Buyuktas

İlyas beyden cok memnunum isine sadık guvenılır bir beyefendi

Ramazan Kahraman

İlyas Hıdır beyden arazi yatırımı noktasında almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım. Güler yüzlü, sürekli kafamıza takılan ve sorduğumuz sorularda anında geri dönüş yaparak bizleri rahatlatan, konusunda bilgili ve tecrübeli biri. Devamlı kendisi ile çalışmak isteriz. Teşekkür ederim verdiği hizmetten ötürü.

Abdullah Enes Sarıkaya

Evi tutarken hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bilmediğim konularda bilgilendirdi sağ olsun. İlgili biri.

Cengiz Aslan

İlyas beyin anlayışı ve nazik davranışından dolayı teşekkür ederim bize her konuda dürüst ve doğru bir biçimde içtenlikle yardımcı oldu

Gökhan Alp

Öncelikle s a remax firmasından sayın ilyas hıdır abimle yanlış hatırlamıyorsam 6 7 kere gayrimenkul ticareti yapmışlığım vardır.ilk dairemi yaklaşık 2016 yılında ilyas hıdır bey sayesinde sattım.onun bu konu üzerinde çok profesyonel olması kararlı olması işini en iyi şekilde yapması benim çok hoşuma gitti.bu yüzden çevremdeki tüm insanlara ilyas beyin iletişim telefonunu verdim gayrimenkul alıp satarken bu beyle iletişim kurmalarını rica ettim. Sağ olsun bir kaç arkadaşım beni kırmayıp ilyas bey ile gayrimunkul alım satım işi gerçekleştirdiler

Erkan Yılmaz

İlyas bey karizmatik kişiliği ve işinin uzmanı bölgesine hakim sempatik ve Güleryüz’üyle aklınızda ev alımı veya satımı yoksa bile heyacana kapılıp ya evinizi satmaya karar verip daha büyük ve daha sosyal olanakları olan bir ev aldığınızı tapu dairesinden ayrılırken aklınıza gelebilir o kadar yani büyüleyici ve farklı bir pazarlama anlayışına sahip hiçbir işiniz olmasa dahi bir gün bir gün randevu alın bir kahve için muhabbet edin Sonra ki randevulara gelmeye can atacaksınız iyi günler iyi çalışmalar ...

Baris Terzi

lyas beyin calismalarindan cok memnunum isini cok disiplinli ve guvenli bir şekilde yapiyor

Osman Yıldız

İlyas Bey, çok kibar, nazik, iş ahlakı çok güzel olan bir insan. İlgi ve güveni için teşekkür ederiz.

Osman Güzel

Güler yüzlü ve düzgün diksiyonlu oluşu ve samimi duruşu .herşey için teşekkür ederim

Ceyda Haykıran

ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.çok memnun kaldık.tekrar çalışmak dileği ile başarılar dilerim kendisine ..

Serkan Kurutlu

Her konuda ilgili olması ve herşey için çok teşekkürler

Veda Altunsoy

Sn. İlyas Hıdır son derece nazik ilgili ve çabuk dönüş yapan ve çözüm odaklı bir danışmandır. Remax ailesinde kendisi gibi bireyleri daha çok görmek dileği ile

Adnan Çoban

Bugüne kadar tanışıp çalıstığim emlakçıların içerisinde en iyisi.9 ay önce tuttuğum dükanın sorunlarıyla hâlâ birebir ilgileniyor.Teşekkürler!

Selma Çevik

Hizmet ilgi alaka cok memnun kaldim gerçekten çok tesekkur ederim

Emine Kut

Ilgi Alaka ve guler yuzunuz icin tesekkurler

Muzaffer Kalyon

İlyas bey ile tanışmaktan çok memnun oldum . Profesyonel dürüst ve güvenli. Danışmanlık için teşekkürler remax final.

Mahmut Akdere

Eşimle ev bakmaya gittik bizi gayet samimi ve güler yüzlü karşıladı. Sorduğumuz bütün sorulara uzmanlığı ile gayet güzel cevaplar verdi. Bize karşı tavrı için ilgisi için teşekkür ederim.

Hüseyin Yılmaz

İlyas Hıdır beyle kiralık ev ararken tanıştım.İlyas bey, fiyatı uygun olan ve güney cepheli evler gösterdi.İlyas beye bizlere gösterdiği kolaylık için çok teşekkür ederim.

Ömer Kütahyalı

daire için bize yardımcı olan İlyas beye çok teşekkür ediyorum kendisi o gün yoğun olmasına rağmen gerçekten vakit ayırıp ilgilenmişti işini hakkıyla yaptığı için kutluyorum. Kendisi gibi sektörde uzman ve güvenilir biriyle çalışmaktan mutluluk duydum.

Mustafa Solak

Uzun zamandır kafamda tnetleştiremediğim konularda doğru adresi bulduğum için mutluyum, çok teşekkürler

Mustafa Türk

İlyas Bey işini gayet iyi yapan başarılı bir profesyonel.Kendisi kiralık daire arayaşım konusunda gerçekten çok yardımcı oldu.Başarılarının devamını diliyorum.

Mücahit Göktaş

İlyas Bey; hızlı, sonuç odaklı ve güvenilir bir uzman. Gerçek bir danışmanla çalışma imkanı bulduğum için mutluyum. Kendisine ve Remax'a hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Zümre Demetgül

Çok başarılı bir danışman kiralık ev için yardımcı olmuştu işini gayet güzel yapiyor. Remaxin böyle insanlarla çalışması ile başarısına başarı katacağına şüphem yok

Mete Kılınç

Daire satışımız da İlyas bey danışmanlığına başvuru yaptığım için çok memnunum kendisinin profesyonel yaklaşımı hız ve güvenirliği ile aldığım hizmet için İlyas beye başarılar

İsmail Dilek

Satılık daire arayışım esnasında tanıştığım ilyas beye göstemiş olduğu samimiyet, güven ve profesyonel iş ahlakından dolayı çok teşekkür ederim. Hem alıcı hemde satıcının haklarını sonunu kadar koruyup gözettiği için kendisini şahsım adına tebrik ediyorum. İş hayatında başarılar diliyorum.

Özge Dinç

İlyas beye göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederiz . Gerek profesyonelliği gerekse güvenirliğiyle bize çok yardımcı oldu . Memnuniyetle tavsiye eder başarılarının devamını dilerim .

Mustafa Karaca

İlyas beyle bugün sonuçlandırdığımiz bir gayrimenkul alış işleminden sonra şunu kesinlikle söyleyebilirim ki her türlü desteği alabileceğiniz, emlakçı değil gayrimenkul danışmanı olduğunu sonuna kadar hissettirebilen bir profesyonellikte birisidir.Bir daha gayrimenkul alacağım zaman mutlaka ilk tercihimi vereceğim ve tavsiye edeceğim kişi İlyas bey olacaktır.Kendisine teşekkür ediyorum.

Fuad Daday

Dairemin satışı konusunda Remax danışmanlarıyla çalışmam konusunda bir arkadaşım tavsiyede bulundu. İlyas beye ulaştım. Satış sürecinde gerçekten tavisyenin çok haklı olduğunu tecrübe ederek öğrenmiş oldum. İlyas beyden danışmanlık hizmeti almaktan ve birlikte çalışmaktan çok memnun oldum. Bende etrafima rahatlıkla tavsiye ediyorum. Teşekkürler ve başarılar İlyas bey.

Tayfun Şahinoglu

İlyas bey gerçekten güvendiğim gayrimenkul alım satımı konusunda her zaman çalışmak istediğim bir danışman. Samimi çözüm ve sonuç odakli. Remax ailesine ve İlyas beye başarılar diliyorum.

Emel Kılıç

Daire alırken İlyas bey ile birlikte çalışmaktan çok memnun kaldım. Özellikle satıcıyla aramızdaki pürüzü çok başarılı şekilde iki tarafında razı olacağı şekilde çözdü ve satış işlemini sonlandırdı. Başarılı satislar diliyorum ve memnun müşterileri daha fazla olsun. Teşekkürler.

Muhammed Gencer

İstanbul'da ki dairelerimizin satışı ve kiralanması konusunda bize sağlamış olduğu kolaylık için kendisine teşekkür ederim. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz inşallah.

Berfin Sağlamer

Remax ile çalışmaktan memnunum. Gayrimenkul sektörünün en kurumsal firması. Nitelikli danışman kadrosu ile ne zaman bir bilgiye ihtiyacım olsa karşılık buldum. İlyas beyi tanımaktan çok memnun kaldım. İyi hizmet verenler her zaman iyi kazansin. Teşekkürler

Hüseyin Enül

Ilyas Bey ile kiralık ev ararken tanıştık.Kendisi gerçekten çok profesyonel, güvenilir ve anlayışlı birisi.Remax gibi emlak sektörünün öncü kurumlarında İlyas bey gibi çalışanlarının olması çok sevindirici.

Ömer Özdemir

İlyas beyden evimizin kiralanması için yardım istedik. Aslında ilk defa bir emlak danismanindan yardım istemiş olduk. Kiralama süreci bizim için çok kolay keyifli ve zahmetsiz oldu. İlyas beye göstermiş olduğu ilgi ve titizlikten dolayı çok teşekkür ederim. Teşekkürler Remax final. Başarılarınızın devamını dilerim.

İbrahim Ağırman

İlyas Bey ile tanışana kadar Emlakçı tabir ettiğimiz simsarlara karşı önyargım vardı. Ama İlyas Bey den sonra aslında hem Re/Max ın bu sektörde ayrı bi çığır açtığını hem de yatırımların bir danışman vasıtasıyla yapılmasının ne kadar isabetli olduğunu anlamış oldum. İlyas Bey'i hem bu sebepten hem de düzenli bilgilendirme, hız, profesyonellik, alanında deneyimi, sektör bilgisi ve güvenirliği açısından tebrik ediyor, çalışma hayatında başarılar diliyorum.

A. Kübra Karakaya

Remax markasıyla tanismamiza ve gayrimenkul yatırımı için profesyonel hizmet almanın aslında ne kadar önemli olduğunu bize sunduğu danışmanlık sayesinde, farketmemizi sağlayan İlyas beye çok teşekkür ediyorum.

Yasemin Güler

İlyas Beyin müşteri ilişkilerinden çok memnun kaldım. Konusunda uzman ve güvenilir. Başarılı ve ilgili işini sonuna kadar takip eden bir danışmanla çalışmaktan çok memnum oldum çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Emrah Gülkan

İLYAS BEY LE 2015 YILINDA TANIŞTIM. KENDİSİ BENİM DAİREMİN SATIŞI İÇİN GEREKLİ PROFESYONEL YARDIMDA BULUNMUŞ OLUP DAİREMİN SATIŞI İÇİN GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM. EMLAK SEKTÖRÜNDE NADİR BULUNULAN GÜVENİLİR DANIŞMANA ÖRNEK BİR İNSANDIR.

Gökhan Uzal

Yaklaşık olarak 15 yıllık mesleki hayatım da yaşamış olduğum tecrübeler ve deneyimler sayesin de ileri düzey de iddalı olarak söyleye bilirim ki bu güne kadar çalışmış olduğum meslektaşlarım arasın da dürüst güvenilir ilgi alaka tecrübe anlamında 1 sırada yer alan İlyas beyi günül rahatlığı ile tavsiye ediyorum ben kendisiyle çalışma fırsatı buldum ve bundan muazzam derecede memnun kaldım umarım sizler de İlyas bey ile çalışma fırsatın da bulunursunuz mesleki tecrübesi ve portföyünde ki menkullerle ilgili hakimiyeti bilgisi sunumu mükemmel tşk.

Menekşe Çetin

İlyas beyle tanışmamız annemlere satılık ev ararken oldu. İşini layıkıyla yapan bilgili güvenilir ve işiyle ilgili her türlü bilgi birikimi donanıma sahip bir kişi. Bugün tapumuzu aldık. Bu aşamada çok acabalarımız şüphelerimiz oldu. Her sorumuza içtenlikle sabırla cevapladı. Hatta bugün tapu günü birçok pürüz çıkmış onların çözümü için çok uğraşmış. Buradan kendisine teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum...

Mehmet Korpe

Merhabalar Remax final bahçelievler ofisinde İlyas HIDIR beyle tanışmış ve dairemizi satışa sunmuşuzdur ilyas beyin dairemizi satışa sunuşu bizimle bir aileden birisi gibi davranışı bizi cok samimi yaklaşması güven ve huzur verdi çabası başarısı müşterilerle ilgilenisi devamlı irtibat halinde olması beni çok menmun etti şahsen ben emlakçılara güvenmiyorum böyle kaliteli bir firmada beyefendi kaliteli bir insanla tanıştığım içind e ayrıca ilyas hıdır beye çok teşekkür ederim inşallah başarılarını devamı ofinsin kıdemli yerlerinde görmeyi çok

Soner Yürülmez

İlyas Bey ile hem işyerimizi hem de evimizi teslim ettik. Çok kısa bir sürede kiraladı ikisini de. Tekrar ihtiyacımız olduğunda kendisiyle çalışmak isterim ama bunun sebebi hızlı olması değil güvenilir olmasıdır. Ve insan analizi konusunda oldukça başarılı kim nasıl bir kıracı ister kim nasıl bir ev veya işyeri ister gözlemleyebiliyor ve bu da işleri oldukça kolaylaştırıyor. Kendisine teşekkür ederim.

Derya Şeker

İlyas bey ile tanışmamız satılık daire ararken oldu. Kendisiyle pek çok daire istişaresini yaptık. Fakat bize uygun daha doğrusu bütçemize uygun daireler olmadı bir türlü. Kendisi bize uygun daire bulabilmek adına çok uğraş verdi ve gerçekten bütçemize uygun çok güzel bir daire bulduk. Daire ile alakalı bazı sorunlar yaşadık kafamızda bir sürü soru işaretleri oldu ama bunları geniş bilgisiyle bizleri hep aydınlattı. İşini layıkıyla yapan çok başarılı bir satış danışmanı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Sedat Demetgül

İlyas bey ile tanışmamız kiralık daire aramam ile oldu. Gerçekten işini çok iyi yapan bir insan gerekli bilgi ve donanıma sahip ve bunları bana en güzel şekilde aktardi. Çok memnun kaldım. verdiği hizmet takdire sayandi. Diğer görüştüğüm danışmanlara göre çok ilgili ve anlayisli. Remax sayesinde iyi bir insan tanımış oldum.

İsa Haydar

Portföyünde bulunan daireyi satın almak için tanıştığım Ilyas Beyden gerek işlem öncesi ve gerekse işlem sonrası yaptığı hizmetlerden dolayı son derece memnun kaldım. Sunum için misafir edildiğim nezih ofis ortamları, çalışan arkadaşların güleryüzlü ilgisi çok rahat işlem yapmamı sağladı. Basta danışmanım İlyas Bey olmak üzere tüm Remax Final çalışanlarına teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.