1961 Yılında ŞAVŞAT/ARTVİN'de doğdum. 1985 ile 1996 yılları arasında 11 yıl MALTEPE/ANKARA'da market işletmeciliği yaptım. 1996 yılından 2016 yılına kadar ANKARA merkezli ilaç firmasında finansman sorumlusu olarak çalıştım. 2016 yılında RE/MAX Can ofisinde Gayrimenkul Danışmanlığına başladım. 1997 yılından itibaren ÇAYYOLU'nda (2008 yılından itibaren Atabilge Sitesinde) ikamet etmekteyim. 2018 Yılı Ofis İşlem 1.si oldum.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Orhan Özişik portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tunç Kıvanç

Sevgili Orhan Bey, vermiş olduğunuz güzel hizmet ve yakın ilgi için çok teşekkür ederiz.

Sema Saygılıer

Her şey için çok teşekkür ederiz. Hizmetten çok memnun kaldık.Özellikle Orhan Bey'e çok minnettarız.

Kazım Demirok

Ankara Alacaatlı’daki dairemizin kiralamasında ve bu süreçte karşılaştığımız sorunların çözülmesinde yaptığı yardımlar için Orhan Özışık’a çok teşekkür ediyorum.Bundan sonra daima sizi tercih edeceğim.Saygılar…

Bülent Çomçalı

İlgi ve alakasından dolayı Orhan Bey'e teşekkür ederim. Sürecin her anında sürekli iletişim halinde olduk ve her aşamasında bize kolaylık sağladı.

Erdal Çam

İyi bir danışman olarak tarafları temsil etti. Bilgi ve tecrübesi üst düzeydeydi. Her şey için teşekkür ederim.

Saltukhan Tarı

Ankara’daki evimizi Orhan Bey’e emanet ederek İstanbul’a döndüm. Evimizle ustaların başında durarak bizzat ilgilendi, her türlü gelişmeden bizleri haberdar etti, her aradığımızda kolaylıkla kendisine ulaştık. 1 ay gibi bir sürede de evin kiralanmasını sağladı. Her şey için teşekkür ederiz Orhan Bey, görüşmek dileğiyle

Yalçın Pınar

Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Remax/Candan Orhan Bey'e çok teşekkür ederim.Bir daha ki sefere tekrar çalışmak dileğiyle.

Emin Savaş Dikmen

Orhan Bey ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.

Göknil Yılmaz

Ankara Emek Mahallesi'nde bulunan evimizi almamızda ve çok kısa sürede kiraya verilmesinde bizlere sağladığı destekten dolayı Orhan Bey'e çok teşekkür ederiz.

İhsan Pektaş

2019 yılında evimizi satın almamızı sağlayan Orhan ÖZIŞIKı sakin, saygılı, güven veren tavrı, mesleki bilgisi ve müşteri ile ilişkileri üst düzey bir emlak danışmanı olarak tanımıştık. Bugünde ev satımı için yine birlikteydik. Piyasanın çok da canlı olmadığı bir zamanda yine kendine has özellikleri ile en uygun fiyata satış işlemini tamamladı. Sanki kendisine ev alıyormuş gibi çalışan sevgili Orhana tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Ayrıca iyi bir dost edinmekde bonus oldu..

Dilek Tereyağoğlu

Orhan Beye ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.Gerek mesleki tecrübesi ile, gerekse iyi niyeti ile bana çok yardımcı oldu. Evimi kısa süre içinde iyi bir kiracıya verdi. Remax/Can ailesinden çok memnun kaldım. Bütün çalışan personel çok yardımcı, kibar ve iyi niyetli.

Denizhan Kılınç

İlgi ve alakaları için Orhan Bey'e teşekkür ederim. Sürecin her anında sürekli iletişim halinde bize kolaylık sağladılar.

Ayhan Cöngöloğlu

Orhan beye ilgisi, nezaketi ve yardımları için teşekkür ederim

Adem Yılmaz

Gerek tecrübesi gerekse insan ilişkilerinde gördüğüm en iyi danışman diyebilirim. Bukadar müşteri ile empati kurabilen ve doğru bilgilerle sizleri yönlendirecek bir emlak danışmanı ile tanışmadığınızı düşünüyorum. Teşekkürler destekleriniz için

B*******

Dürüstlüğü, beyefendiliği, profesyonelliği ve insani ilişkilerinin düzgünlüğü ile dört dörtlük bir emlak danışmanı olur kendisi.

Okan Kiper

emlak piyasasındaki durgunluğa rağmen sn orhan özışık ın çok ilgisi ve aşırı gayretleriyle evimin satışını gerlekleştirmesi ve tapu işlemlerindeki yardımları beni fazlasıyla memnun etti. Kendisi nezdinde güvenilir bir dost kazandım çok teşekkür ederim

Oğuz Can Turgay

Ev alım ve tapu devri süreçlerinde Orhan Bey'in tutum ve tecrübelerinden ve yönlendirmelerinden çok memnun kaldım. Müteşekkirim.

Selcen Eraslan

Orhan beyle ev alırken birlikte çalıştık, o kadar ilgili alakalı ve her aşamada enerjisi yüksekti ki bu enerji bize de yansıdı ve işimiz çok kolaylaştı. Orhan beyin yardımları ile o kadar iyi bir karar verdik ki aldığımız ev çok içimize sindi. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.

Kerem Çalışkan

Aile yuvanızı değiştirmek gibi önemli bir kararı verirken pek çok konuda yardıma ihtiyacınız oluyor. Orhan Bey, nazik ve yardımsever tutumuyla bize bu zorlu karar sürecimizde oldukça yardımcı oldu, pek çok aşamada içimizi rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Selen Sözen

Orhan beyle hem satın almada hem de kiraya vermede birlikte çalıştık.Her konuda çok memnun kaldık.İşlerimiz hiç sıkıntısız, hızlı ve kolaylıkla yürüdü.Kısa sürede çok düzgün kiralamalarımız oldu.Müteşekkiriz, iyi çalışmalar diliyoruz...

Emre Öztürk

Orhan bey ile hem oturmak istediğimiz evi kiralarken hem de sahibi olduğumuz evi kiraya verme sürecinde çalışma fırsatımız oldu.Orhan bey'in ilgisi, sorunlara hızlı yanıt verişi ve insan ilişkileri çok başarılı...Çok teşekkür ederiz.

Ümit Pekşen

Gerek ev tanıtımı gerekse sözleşme sürecindeki ilgisinden gayet memnun kaldım.Çok teşekkür ederiz...

Emre Öztürk

Orhan bey ile hem ev kiralarken hemde kendi evimizi kiraya verme sürecinde çalışma frsatımız oldu, ilgisi, sorulara hızlı yanıt vermesi ve insan ilişkileri çok başarılı...

B*******

2019 yılı içerisinde hem bir yakınımın ev almasında hem de sahip olduğum gayrimenkul 'e ilişkin doğru kiracı bulmam hususlarında Orhan bey oldukça yardımcı oldu. Kendisi sayesinde mensubu olduğu firma hakkında profesyonel ve etkili hizmet alabilmek anlamında daha pozitif düşüncelere sahibim. Tekrar tercihim kendisi ve dolayısı ile mensubu olduğu firma olacaktır.

Özgür Gücük

Orhan Bey evimizi en hızlı şekilde ve rayiç fiyatı üzerinden 1 ay içerisinde sattı. Sürecin her aşamasında bizimle beraber sektör bilgisi ve güven veren kişiliği ile yanımızda oldu. Tapuda işlemlerimizi mucize denilebilecek bir hızla öğlene kadar tamamlayıp bizi Datça ya yolcu etti. :) Kendisine bir kere de buradan teşekkür ederiz.

Ali Akdoğan

Ev ve iş yeri olarak beysukentte kiralık villa bakıyorduk. Karşımıza orhan bey cıktı. Teşekkürü borc biliriz. Hem evi tutma aşamasında hem evi kiralama evresinde hem de sonrasında ve hala bizimle ilgileniyor işinin peşinde koşuyor. İyiki karşımıza siz çıktınız minnettarız.

Handan Topçuoğlu

Orhan Bey bizi evimizi kiralama sürecinin her aşamasında hızlı, doğru ve etkin şekilde bilgilendirerek ( eski kiracıdan evi teslim alma, yeniden kiralamaya hazır hale getirmek için gerekli iyileştirmeleri planlama ve çözüm üretme süreçleri dahil) güvenilir bir süreç sağlamıştır. Bireysel olarak kendisine teşekkür ederiz. ReMax çatısına kattığı katma değer tartışmasızdır. Kendisini tüm ev kiralama sürecinde olan potansiyel müşterilere öneririz.

Makbule Altuntepe

ümitköy de ev kiralamak için tanıştığımız Orhan bey size en içten dileklerimizle tşkleri bir borç biliriz bu süreçte emeğini yardımlarınız esigemediniz herkonuda yardımcı oldunuz anlayışınız ve emeklerinizden dolayı size remax ailesine tekrardan tşkler

Osman Öztürl

İşlerini gayet güzel takip eden insana güven veren bir kurumsal firmanın yanı sıra Orhan bey de ayrıca bize çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim

İhsan Pektaş

Sevgili Orhan, Yaklaşık 2 yıl süren ev arayışımızı mutlu bir şekilde sonlandırdın. Bizim gibi piyasayı bilen ve zor beğenen bir müşteriye bıkmadan usanmadan defalarca ve çok değişik projeler göstererek ev sahibi yaptın. Tecrüben ile ufkumuzu aydınlattın, sakinliğinle sonunda ev sahibi olabilceğimizi bize inandırdın. Biz hem ev aldık hemde iyi bir insan iyi bir dost edindik her şey için çoook teşekkürler.

Bülent Çiftçi

Sakin, saygılı ve son derece güvenilir yaklaşımı ile sektör çalışanlarından pozitif yönde ayrışan Orhan bey bu anlamda ayrı blr tebriği hak ediyor .

Görkem Keskin

Evin satışı için gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederiz. Satış esnasında da son ana kadar yanımızda oldu. Başarılar.

Şebnem Kara

Orhan bey evimizin kiraya verilmesi konusunda göstrmiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.Tecrübeleriniz ve birkiminizle keyifli bir iş çıkardınız.Tekrar teşekkürler

İlkay Ulusoy

Evimizin kiraya verilmesi için konuştuktan bir süre sonra, ''Orhan Bey, fiyatı, müşterisi, yapılacaksa indirimi konusunda siz karar verin'' dediğimi hatırlıyorum. Güvendiğiniz birinin yanınızda olduğunu bilmek güzel. Deneyimi, işlerin yürütülmesindeki ciddiyeti ve samimiyeti için teşekkür ederiz. İşinizde gücünüzde başarılar diliyoruz. İlkay ULUSOY

İlkay Ulusoy

Evimizin kiraya verilmesi için konuştuktan bir süre sonra, ''Orhan Bey, fiyatı, müşterisi, yapılacaksa indirimi konusunda siz karar verin'' dediğimi hatırlıyorum. Güvendiğiniz birinin yanınızda olduğunu bilmek güzel. Deneyimi, işlerin yürütülmesindeki ciddiyeti ve samimiyeti için teşekkür ederiz. İşinizde gücünüzde başarılar diliyoruz. İlkay ULUSOY

Kerem Sarpel

Remax Can'dan aldığımız hizmet ve güzel ilginiz nedeniyle çok teşekkür ederim.Özellikle Orhan ÖZIŞIK beyinyakın alakası ve özverili çalışmalarından dolayı çok mutlu olduk.Saygılar...

Mustafa Eren

Orhan Beyi ev almak için araştırdığımız ilan aracılığıyla tanıdım. Kendisinin bilgi birikimi, her konuda verdiği ayrıntılı bilgiler ve telkin ettiği güven sonucu aldığımız evde büyük katkısı olduğunu düşünüyoruz ve kendisine sonsuz teşekkür ederek, başarılarının devamını diliyoruz.

Mehmet Bezgen

iş yeri ve konut kiralama konusundaki yardımlarınız ve ilginiz içinde teşekkür ederim.

Mehmet Seyman

Orhan bey ile ev kiralama ihtiyacım dolasıyla tanışıp sonuca ulaştırdık.Kendisi güven veren kişiliği, çözüm odaklı iş anlayışıyla ihtiyacımıza tam anlamıyla cevap veren gayrimenkul ile bizi buluşturdu.Kiralama süresince nazik kişiliği verdiği sözleri tutmasıyla benim ve ailemin güvenini ve takdirini kazandı.Kendisine teşekkür ediyorum.

Reyhan Öçalan

Yardımları için Orhan Beye çok teşekkür ediyorum. Herşeyi çok kısa bir sürede çözümledi

Aylin Çatal

Orhan Bey evimiz satış sürecinde bize çok yardımcı oldu, 3 gün gibi kısa bir sürede müşteri buldu ve 1 haftada tüm işlemler tamamlandı. Emeklerinize sağlık, herşey için çok teşekkürler.

Ferzane

Orhan bey ve remax can sayesinde cok şahane bir evi çok uygun fiyata aldim.tapu işlemleri konusundada cok yardimci oldular.orhan beye tüm çabalari ve profosyonle çalışmalari için teşekkür ederim

Ferzane

Orhan bey sayesinde 2 günde istediğim evi istedigim fiyatta satin aldim.tapudada inanilmaz çok destek oldular.çok teşekkür ederim.inanilmaz profosyonel biri.

Emre Öztürk

Orhan Bey kiralamak istedğimiz daire ile tüm bilgisi ile bize destek oldu. Hızlı bir şekilde sonuç aldık.

Serdar Mesutgil

Orhan Bey, kiralamak istediğimiz evimizi çok kısa zamanda kiralamayı başardı. Böylece boş kalan ev nedeniyle zarar etmedik. Ayrıca bizi güvenilir bir kiracı ile buluşturduğu için kendisine teşekkür ederiz.

Tamer Uz

Orhan Bey, Yokluğumuzda evle çok yakından ilgilendiniz. Esyalar boşaltılırken başında durdunuz, boyattınız, eksikleri tespit edip yaptırdınız. Süreç boyunca düzenli olarak bizi bilgilendirdiniz. Yurt dışında yaşayan bir insan olarak “Kendim bu kadar ilgilenemezdim” diye düşündüm. Herşeyden önemlisi bize verdiğiniz güven oldu. Çok teşekkürler.

Pınar Ilgar

Ev ile ilgili düzenli bilgilendirmeniz, destekleriniz için teşekkür ederiz. Her konuda her an aradık/ arandık. Sizin gibi işini iyi yapan, güvenilir birisiyle tanışmak bizim için keyifti.

Ebru Eranıl

Çayyolu Atabilge Sitesi'nde kiralamış olduğumuz dairenin tüm kiralama aşamalarında göstermiş olduğunuz titiz yardımlarınız için size teşekkür etmek istedim. Sizi yeni tanımış olmamıza rağmen, ailemizin bir üyesi gibi hissettik. Güven duygusu kolay sağlanabilen bir bağ değildir. Size kendim ve ailem adına sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.

Ebru Eranıl

Daha önce paylaşmış olduğum yorumuma ek olarak, sahip olduğunuz titiz çalışma prensiplerinizin, görev yapmakta olduğunuz şirketin ilkelerinin güvenilirliği ile daha da pekiştiğine olan inancım da sonsuzdur. Bu vesile ile şahsınız nezdinde şirketinize de saygılarımı iletmek istedim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.