FARKI PROFESYONELLER YARATIR...FARKI PROFESYONELLER YARATIR-1971 ANKARA DOĞUMLUYUM GAZİ ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR GRAFİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM UZUN BİR SÜRE KENDİ MATBAAMI İŞLETTİM. 1995 TE EVLENDİM VE ŞEHİR DEĞİŞİKLİĞİN DEN DOLAYI İŞ HAYATIMA ARA VERDİM.VERDİĞİM BU ARADA 2 ÇOCUK SAHİBİ OLDUM.EN SONUNDA DA İŞ DÜNYASININ EN PARLAK VE EN KAZANÇLI OLAN EMLAK PİYASASININ İÇİNDE YER ALMAK İSTEDİM ANCAK BENİM İÇİN PROFESYONELCE VE BİR MARKA ADI ALTINDA OLMALIYDI . VE BEN TABİKİ RE/MAX İ SEÇTİM

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2018

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar.

2021

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.
Eda Tülek portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Reyhan A. Stark

İki yıllık maceramızı nihayet sonuçlandırdık. Araya salgın girinci tarafımızdan kaynaklanan bu geçikmeye büyük bir sabır ve iyi niyetle yaklaşan Eda hn. ev satışımızı büyük bir profesyonellik ve hızla gerçekleştirdi. Bizler bir yükten kurtulurken, karşılıklı bir dost kazanmış olduk... Teşekkür ederiz Eda hn. Başarılarınızın devamını dileriz.

Sadullah Alkan

Eda hanım, sahip olduğu koordinasyon yeteneği ve iş disiplini sayesinde bulunduğu işletmeyi üst seviyelere taşımış bir yönetici/danışmandır. Kendisinin de katkıları ile emlak satım işlemimizi kısa sürede sonuçlandırdık. Herkese tavsiye ediyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.