FARKI PROFESYONELLER YARATIR...
-1971 ANKARA DOĞUMLUYUM . GAZİ ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR GRAFİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.  UZUN BİR SÜRE KENDİ MATBAAMI İŞLETTİM. 1995 TE EVLENDİM VE ŞEHİR DEĞİŞİKLİĞİN DEN DOLAYI İŞ HAYATIMA ARA VERDİM VE DAHA SONRA 2006 YILINDA  EMLAK PİYASASININ İÇİNDE YER ALMAK İSTEDİM . SEKTÖRÜN EN KURUMAL VE EN PROFESYONEL MARKASI RE/MAX İ SEÇTİM. 3 YIL DANIŞMANLIKTAN SONRA 2009 YILINDA KURDUĞUM  RE/MAX  ADORA OFİSİNDE HALEN BROKER OWNER OLARAK DEVAM ETMEKYEYİM.

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2017

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2018

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar.

2021

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.

2022

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.
Eda Tülek portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Defne Kalancı

Eda hanım bizi ofisinde güleryüzü ve içtenliği ile çok güzel ağırladı ve gerçekten bize değerli bilgiler sundu. kafamız çok karışıktı bilgilerimiz eksikti ama Eda hanımın çözümleri içimizi çok rahatlattı gerçekten içten teşekkürlerimizi sunmak isterim.kendisini ve ekibini herkese tavsiye ederim.

Ç******* B*******

sevgili Eda hanım geçen seneden beri bizim için sarf ettiğiniz tüm çabalar için minnetarız iyiki sizi tanımışız.

N******* K*******

tüm ilgi ve alakanız dan dolayı bizi çok memnun ettiniz teşekkürler

V******* İ*******

bize profesyonel destekleri sayesinde doğru yatırımlar yaptıran eski dostumuz Eda hanıma minnetarız. Gerçekten işini bilen ve doğru adımlar attıran bir gayrimenkul danışmanıdır kendisi başarıların devamını dilerim.

R******* Y*******

Tarkan bey ile satışımız konusunda bize gerçekten desteklerini esirgemeyen Eda hanıma ayrıca teşekkürler ederiz.

D******* A*******

sevgili Eda yakın dostumuz, sizi başarılarınızdan dolayı tebrik ediyoruz devamını gönülden diliyoruz.

A******* E*******

gayrimenkullerimizin organizasyonunu ve şimdiye kadar ki satış işlemlerinde Tarkan bey ile Eda hanımın gösterdiği özen için teşkkürleri borç biliriz.

Müge Çelik

Bence profesyonel bir yöneticisiniz, ekibiniz ve kendinizle gurur duymalısınız tebrik ediyorum.

V******* I*******

Eda hanım evimizi satışa hazır hale getirmek için tüm belediye ve intikal işlemlerinde bize yardımcı olduğunuz için size çok teşekkür ederiz.

S******* G*******

Çok nazik ve kibar insanların çalıştığı enerjisi çok yüksek bir ofis çok yardımseverler 😊

Ajda Yıldızhan

sevgili Eda hanımcım Antalya da bizi çok iyi organize ettiniz herşey için teşekkürler.

Arzu Ballıkaya

Eda hanım ile uzun zamandır tanışıyoruz.Farklı şehirlerde yaşıyor olmamızdan dolayı aslında kendi ile bizzat çalışmadık ancak profesyonel yönlendirmeleri yatırım konusunda bizi bilgilendirmesi onun bu sektörde ne kadar bilgili ve tecrübeli olduğunu kanıtladı. şimdiye kadar bizimle yaptığı paylaşımlardan dolayı çok teşekkür borçluyuz.

S******* M*******

Eda hanıma İstanbul dan bizi doğru bir şekilde yönlendirdiği için çok minnetarız teşekkürler..

D******* S*******

Благодарим г-жу Эду за её внимание.

Reyhan A. Stark

İki yıllık maceramızı nihayet sonuçlandırdık. Araya salgın girinci tarafımızdan kaynaklanan bu geçikmeye büyük bir sabır ve iyi niyetle yaklaşan Eda hn. ev satışımızı büyük bir profesyonellik ve hızla gerçekleştirdi. Bizler bir yükten kurtulurken, karşılıklı bir dost kazanmış olduk... Teşekkür ederiz Eda hn. Başarılarınızın devamını dileriz.

Sadullah Alkan

Eda hanım, sahip olduğu koordinasyon yeteneği ve iş disiplini sayesinde bulunduğu işletmeyi üst seviyelere taşımış bir yönetici/danışmandır. Kendisinin de katkıları ile emlak satım işlemimizi kısa sürede sonuçlandırdık. Herkese tavsiye ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.