-REFERRAL VERİN. GAYRİMENKULUNÜZÜ VERİN. HIZLI SATILSIN HIZLI KİRALANSIN.- OFİS CİRO BİRİNCİSİ
- HIZLI - DOĞRU SATIŞ
- GÜVENİLİR DANIŞMAN Trabzonda doğdum. Trabzonda büyüdüm. Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldum. Henüz Öğrenciyken kendi reklam şirketimi kurdum, pazarlama ve satışta yeni yöntemler üzerine çalıştım. Remax ile tanıştım. Reklam sektöründe edindiğim tecrübeleri gayrimenkul sektöründe uygulamak üzere buradayım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Ömer Ali Azak portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ratibe İpek Ertözün

Ömer Ali AZAK beyle çalıştığım ve evimi onun sayesinde kısa sürede sattığım için çok memnun kaldım. Öncelikle ev satışı gibi stresli bir olayda bana ve aileme ticari gözle değil, insani baktı. Sonrasında da, müşterisi olarak benim haklarımı sonuna kadar korudu. Umarım kendisiyle bir kez daha çalışma fırsatı bulurum.

Faruk Yağız

Ömer Ali Azak bey ile yüz yüze görüşmeden önce telefonla konuşmuştum sesindeki kibarlık ve efendilik beni çok etkiledi. Yüz yüze tanışınca daha memnun kaldık. İşini çok iyi bilen, herkesle sıcak dialog kurmakta çok etkili ve mükemmel. Yeğenimin Erdemkent Sitesindeki villasını kısa sürede sattığı için çok memnun kaldık.

Mustafa Kaya

Ömer Ali AZAK beyin bilgi ve anlayışı için teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Volkan Arıkazan

Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Ev tanıtımı ve ılımlı düzgün yaklaşımı ile eve daha çabuk ısınmamı ve güven duymamı sağladı.

İlker Mehmet Gün

En zor zamanımda yanımda olarak beni büyük bir dertten kurtardığı için Remax ailesi üyesi Ömer Bey'e teşekkürlerimi borç bilirim. Her ne kadar para karşılığı yapılan işler olsa da insanın işini severek ve bilerek yapması herkes için önemli bir durum. İş hayatında daha nice başarılara diyorum.

Murat Yıldırım

Kiralama esnasında göstermiş olduğunuz sıcak karşılama ve yardımlaşmadan dolayı memnuniyetimizi belirtiriz

Aysel Beycar

Süpersiniz. Çok profesyonel, son derece ilgili, kibar ve iyi niyetlisiniz.

Samet Mirza

Birçok alternatif daireyi inceledikten sonra kiralama sürecini problemsiz ve hızlı bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. Tüm bu süreç esnasında özellikle takip ve bilgilendirme konusunda hiç bir problem yaşamadım. Her zaman ulaşılabilir ve güleryüzlüydü. Tüm bu periyotta göstermiş olduğu ilgi, alaka ve hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim

Şule Yaman

Konusunda uzmanlığı, güven veren kişiliği ve aldığı işi bizzat kendi işiymiş gibi sahiplenmesi takdire şayan. Kendisine çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.