''Gayrimenkul'de Şampiyonların Buluştuğu adres''ÖZGEÇMİŞİM

1983 Yılında İstanbul Bakırköy’de doğdum.
1997 yılında henüz 14 yaşındayken aile mesleği olan tekstil sektöründe iş hayatıma başladım.2003 yılında askerlik görevimi tamamladıktan sonra ayakkabı mağazasında yönetici olarak çalıştım.
2008 yılında ilk işyeri açma tecrübemi yaşadım, kendi ayakkabı mağazamı açtım.2016 yılında ayakkabı sektörünün daralması ve perakende ticaretinin internet mecralarına kayması nedeniyle mağazalarımı devredip yeni bir hayata yelken açmaya karar verdim.
2016 yılında gayrimenkul sektörünü inceledim ve hazırladığım kariyer planım doğrultusunda gayrimenkul danışmanı olmaya karar verip Re/Max markası ile Ticari Gayrimenkul Danışmanı olarak sektöre giriş yaptım.Yaklaşık 17 ay Gayrimenkul danışmanlığı yaptıktan sonra Kasım 2017’de Kendi hayal ve hedeflerim doğrultusunda bu işin ‘‘daha iyi’’ yapılabileceğini ön görerek Franchise anlaşmamızı imzalayarak, Re/Max Final markası ile ilk ofisimi açtım.
Re/Max Final Ofisimiz de kurum kültürü, dürüstlük, fayda sağlama, empati kurma ve değer katma ilkeleri ile sürekli geliştirerek Şampiyon Danışmanlar yetiştiriyoruz.Bölgesinde ve alanında uzman, danışmanlarımız ile birlikte değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin sonucunda Re/Max Türkiye'den birçok ödül kazandık.Başarılı, Profesyonel, Dürüst, Enerjik, Tutkulu iş ortaklarımla gayrimenkul ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için Re/Max Final ekibi ve ben her zaman hazırız...!
Saygılarımla,
Ahmet TEMEL
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Deliklikaya Mah. / Arnavutköy Hadımköy Mah. / Arnavutköy Beylikdüzüosb Mah. / Beylikdüzü Çakmaklı Mah. / Büyükçekmece Akçaburgaz Mah. / Esenyurt

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2018

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2019

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2020

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2024

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Ahmet Temel portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Osman Kalalı

Başarılar

Fatih Saçlı

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz

Servet Kök

Sayın Ahmet Temel bey satmak istediğimiz arsayı kısa sürede ve iyi fiyatta sattığı için teşekkürlerimizi borç biliriz ve böyle güvenilir arkadaşlar ile çalışmanızı temenni ederiz. Saygılarımla

Sınan Çiviçakar

Profesyonel hizmet için Teşekkürler.

Sema Odman

Ahmet bey ile çalışmaktan çok memnun olduk, samimiyeti bizde güven yarattı kendisini bize aileden biri gibi hissettirdi bir dahaki işlerimizde kesinlikle kendisiyle çalışmaktan yanayız, bu sektörde böyle insanlarda varmış dedirtti, memnuniyetlerimizi arz ederiz.

İlhan Özgür

Ilgi, alaka, iletisim güzel.

Methaq Algbur

Ahmet bey çok yardım etti böyle hizmet hiçbir zaman görmedik teşekkür ediyorum kendisine.

Sert Taban San.ve Tic.ltd.şti

Bahçelievler İswest'de bulunan 5 adet dükkanımızın satış sürecindeki işlemlerini başarı ve titizlikle yürüten Remax/Final danışmanı Ahmet Temel'e teşekkürlerimizi sunarız.

Şah Tekstil İnş.ve Gıda San.tic.ltd.şti

Şirketimizin yatırım sürecinde göstermiş olduğu üstün gayret dolayısı ile kendilerine teşekkür ederiz. Satınalma sürecinde satıcı firma ile tarafımızda göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım neticesinde ve sunmuş olduğu üstün hizmet kalitesi ile sorunsuz bir şekilde satınalma işlemini tamamlamış bulunmaktayız. Bu süreçten sonra gerek tarafımızın yapacağı yeni yatırım aşamalarında, gerek çevremizde yatırım planlayan tüm dostlarımıza gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz bir gayrimenkul danışmanı olarak hayatımızda varolacaktır.

Serhat Arıg

Desteklerine Başvurduğum andan itibaren ilgi ve alakalarına teşekkür ediyorum.Ellerinden gelen bütün desteği sağladılar. Arz ve talep noktasında soru işareti olmadan beklentim noktasında yardımcı oldunuz tekrar teşekkür ediyorum.

Mahmut Abdioğlu Türkiye Tarım Kedi Koparatifleri

Ahmet bey iyiki varsınız, iyi ki sizinle tanışmışız. Ticari kiralamada Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Cengiz Karabulut

İşinin hakkını veren Ahmet Temel Bey ve Yüksel Şahin Bey'e teşekkür ederim. Ne mutlu size böyle güzel işini bilen insanlarla çalışıyorsunuz. Remax Finali herkese tavsiye ederim.

Derya Demirel Şahin

Ahmet beye destekleri ve yardımları için çok teşekkür ederim. Her konuda destek olarak güven verdi. Başarılar dilerim..

Ali Kutlu

Sevgili kardeşim bana yardımcı olduğun için ve kısa sürede evimi kiraya verdiğin için teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim...

Murat Yılmaz

Ahmet bey’in işi hızlandırıp, dinlendirmesi ve sonuç a emin adımlarla ilerlemesi şahsının ve işe bakış açısının ne kadar profesyonelce olduğunu göstermeye yetiyor.Vermiş olduğu güven duygusu ile beraber satıcı ve alıcı kişilere göstermiş olduğu nezaket kurallarıda taktiri hak ediyor Başarılarınız devamını dilerim

Aliye Bayraktar

Tek kelimeyle Mükemmel! Dakiklik, ilgi, tecrübe, her şey çok iyiydi. Teşekkür ederim.

Fendo Arslan

Ahmet Bey'in hem iş ahlakı hem arkadaşlığı mükemmel..

Sinan Yılal

Ahmet Bey dürüst, çalışkan, azimli ve çıkan sorunlardan yılmayan, onlara pratik çözümler getiren işine saygısı olan disiplinli bir kişi. Bir daha gayrimenkul işim olursa mutlaka danışacağım bir kişi.

Bilfon Tekstil San.tic.ltd.şti.

Sn. Ahmet TEMEL, Şirketimize sağlamış olduğunuz gayrimenkul danışmanlık hizmeti süresince sergilemiş olduğunuz profesyonel iş yaklaşım ve ahlakı için teşekkürlerimizi sunar, başarılarınızın devamını dileriz.

Serdar Kılıç Bölge Müdürü

Ahmet Bey gerek profesyonel danışmanlık yaklaşımı ve gerekse iletişim becerisi ve güven yaratması ile çok zorlu bir ticari kiralamanın mimarı oldu. Çok emlak danışmanı ile çalıştım ama Ahmet Bey açık ara 1. Numara. Teşekkürler

Halit

Güvenilir, bilgili, işinde uzman ve ilgili bir emlak danışmanı

Behnam

Ahmet was very punctual in his appointments, professional in his services. Our family managed to secure the intended housing in just 3 days from search to signing in the lease agreement, thanks toAhmet and his team.

Elif

Ev kiralama sürecinde dürüst ve samimi davranışı ve güvenilir kişiliğiyle ev ile alakalı tüm konularda çok yardımcı oldu. Teşekkürler

Onur

Ahmet bey profesyonel hizmet anlayışı, güleryüzü ve samimi yaklaşımıyla ev arayan herkesin tanımak isteyeceği bir insan.tam aradığımız daireyi bulmamıza yardımcı oldu.teşekkürler.

Osama

Çok iyi bir adam

İznik Doviz Ve Altın Ticaret A.ş

Ahmet Temel ile yapmış olduğunuz Gayrimenkul Alım işleminde tarafımıza vermiş olduğu hizmet ve yardımlardan dolayı memnun olduğumuzu ve daha sonraki Gayrimenkul Alım ve Satım işlerinde ve yatırımlarımızda kendisi ile çalışmaktan mutluluk duyacağımızı bilgilerinize rica ederiz. saygılarımla

Doruk

Kesinlikle güvenebileceğiniz bir insan istanbuldan ev sahibi olmak istedik ve bize çok yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ederim kendisine danışılmadan ev alınmamalıdır bence .

Halil Eseler

İstanbul Avrupa yakasında birikimlerimiz değerlendirmek üzere baş vurduğumuz ve bizim için güven veren bir kişiliğe sahip olduğundan dolayı vesile olup bizi ev sahibi yaptı . Güvenip danışılabilecek bir kardeşimiz sizlerede tavsiye ederiz danışın

Güçlü Gayrimenkul

Ahmet Temel ile yapmış olduğumuz gayrimenkul araştırma ve satın alım işleminde, firmamıza vermiş olduğu genel hizmet ve yardımlarından son derece memnun olduğumuzu ve ilerleyen zamanlarda yapacağımız yatırımlarda kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyacağımızı önemle belirtiriz.Saygılarımla

Denta Tekstil Dış Tic. A.ş Gıyasettin Bulut

İstanbul da bulunan gayrimenkul yatırımımızın satış sürecinde Ahmet bey'in göstermiş olduğu ilgi ve iletişim şeklinden son derece memnun kaldım.Gördüğümüz seviyeli ve kurumsal yaklaşımı bize güven verdi.Emekleri için teşekkür ederiz.

Fatih Altuntaş

Ahmet Temel satmak istediğim dairemin satışıyla alakalı ilan aşamasından satış sonuçlandırma aşamasına kadar yanımızdaydı ve ilgisinden çok memenun kaldık. Sonraki emlak işlerimizle alakalı yine Ahmet beyle çalışmayı düşünüyorum. Ahmet beye ve Remax a teşekkürler.

Mahmut Bilmez

Gayri menkul danışmanımız Ahmet temelde ev kiraladım kendisi işinde çok başarılı biri teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.