Sizin eviniz, Bizim işimiz ! RE/MAX 2020 TÜRKİYE CİRO BİRİNCİSİ
RE/MAX 2020 EXCELLENCE CLUB ÜYESİ (Türkiyede tek )
Gül Mehtap Kaya Hayallerinize Hizmet Eder! Gül Mehtap Kaya Kimdir ?YouTube / Gül Mehtap KayaInstagram @gmkcollection2020 RE/MAX Tüm Danışmanlar Arasında Türkiye Ciro 1.Si2020 RE/MAX EXCELLENCE CLUB Üyesi (Türkiye'de tek)2 kez En Başarılı Tanıtım/Promosyon Yapan Gayrimenkul Danışmanı2 Kez Türkiye İşlem BrinciliğiÖzel Kocaeli Koleji, Kocaeli Anadolu Lisesi veİstanbul Üniversitesi Faculty Of Business Administration (İngilizce İşletme) mezunuyum.Kariyerime Bankacılık ve IT sektörleriyle başladım. Hayata bakış açım, kişisel özelliklerim ve bölümümde aldığım formasyon çerçevesinde daha fazla girişimcilik içeren bir alanda çalışmaya karar verdim ve 1999 sonbaharında RE/MAX sistemiyle tanıştım.RE/MAX kariyerime başladığım ilk günden bugüne markalı/lüks villa ve daire konseptleri üzerinde çalıştım.2 kere RE/MAX Türkiye Işlem 1.Iiği, 2 kere RE/MAX En Başarılı Tanıtım/Promosyon Yapan Gayrimenkul Danışmanı, Excellence Club, Platinum Club, Yıldızlar Kulübü, %100 Club ve Executive Club RE/MAX kariyerimde aldığım derecelerden bazıları.En belirgin ilgi alanlarımdan bazıları tarih, uluslararası politika, seyahat, binicilik, kayak, sanat, moda ve müzik.. Ayrıca Soroptimist International Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonunda aday üye olarak kadın, çocuk ve toplum üzerinde sosyal sorumluluk projeleri üzerinde çalışıyorum.Who is Gül Mehtap Kaya?I was graduated from Private Kocaeli College, Kocaeli Anatolian High School, Business Administration Faculty, Istanbul University.I"ve started my career as a specialist in finance and IT departments, in 3 years, i decided to establish my own business and after a wide research i decided to be a real estate consultant with Re/Max.

Professional real estate consultancy was a highly new concept to Turkey and there was nobody with the necessary know-how and experience. Thanks to Re/Max Turkey, we were offered hundreds of international training programs since the first day.I continued independent training programs such as personal coaching from Tom Ferry International- i"m the 1st and only agent among app.10.000 realtors in Turkey who has attended this special program.I"ve been one of the very first international Re/Max Collection /luxury real estate experts, both in field & academic terms.

From the very beginning i"ve always focused working on farm areas. I"m specialized mainly at luxury villas and apartments.Excellence Club, %100 Club, Platinum Club, Executive Club, 2 times #1 agent 'number of transactions', several times top 10 agent Turkey, 2 times best agent- digital marketing / promotion and advertisement' are some of the degrees I received along my career.Some of my most obvious interests are reading, international politics, history, travel, riding, skiing, art, fashion and music..

I am deeply passionate about offering my clients the most up-to-date, professional & genuine real estate service and i'm looking forward to meet my future clients expecting nothing but the best.

Katıldığım Eğitim Programlarından Bazıları

" Türkiyede İlk ve Tek "

" Tom Ferry Your Coach, U.S.A. -

Kişiye Özel Bütünsel Gayrimenkul Eğitimi"- RE/MAX Collection Fine Homes & Luxury Properties Eğitimi

- Judy LaDeur - Başarının Formülü

- Quick Start Sales Training

- Code of Ethics

- Başarılı Stratejiler 1 -Angelo Fradera

- Başarılı Stratejiler 2 -Angelo Fradera

- Gayrimenkul Hukuku

- Pazarınızın Kontrolünü Ele Almak - Jim Van Horn

- Profesyonel Yaşamda Kişisel İmaj Yönetimi - Özlem Çakır

- Alıcı Pazarı, Thomas&Sally Cook Danışmanlık,

- Sosyal Medya&Teknoloji, Google ile Online Dünyada Fark Yaratmak,

- Mustafa İçil

- Doğru, Etkileyici, Güzel Konuşma Semineri, Can Gürzap

- Top Producer Olmak, Richard Duggal

- Virginia Munden, İşinizi Etkileyecek Social Media Stratejileri

- Paul Vincenti, Time Management

- David Knox, Elçi misin, Müzakereci misin?

- Virginia Munden 90 Days Challenge

- Michael Polzler Sector Overview

- Tom Ferry Sales Power Programı

- Tom Ferry İstanbul Semineri

- RE/MAX Europe İspanya & Almanya KongreleriKazanmış Olduğum Ödüllerden Bazıları2020 RE/MAX Tüm Danışmanlar Arasında Türkiye Ciro 1.Si

2020 RE/MAX EXCELLENCE CLUB Üyesi (Türkiye'de tek)

2 kez En Başarılı Tanıtım/Promosyon Yapan Gayrimenkul Danışmanı

2 Kez Türkiye İşlem Brinciliği2019 RE/MAX %100 Club

2018 RE/MAX %100 Club

2017 RE/MAX %100 Club

2016 RE/MAX %100 Club

2015 RE/MAX %100 Club

2014 RE/MAX Türkiye Ciro 6.sı

2014 RE/MAX Türkiye Platinum Club

2014 RE/MAX Ofis Ciro 1.si

2013 RE/MAX Türkiye Ciro 8.si

2013 RE/MAX %100 Club

2012 RE/MAX Türkiye Ciro 13.sü

2012 RE/MAX %100 Club

2011 RE/MAX Türkiye Ciro 10.su

2011 RE/MAX % 100 Club

2008 RE/MAX En Fazla İşlem Türkiye 1.si

2007 RE/MAX En Fazla İşlem Türkiye 1.si

2007 RE/MAX Platinum Club....

.......

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

cert

2016

cert

2019

cert
Gül Mehtap Kaya portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fırat Tekin

Gül hanımla ilk önce inşaat projemizde sonrasında dairemizin satışında çalışma fırsatı bulduk. Profesyonel yaklaşımı ve işine olan ilgisi muhteşem. Daha da güzeli satılması çok zor olan dairemizi oldukça kısa sürede satarak bu işte ne kadar başarılı olduğunu bir defa daha gösterdi.

Selda Seçkinler Oba

Mayavera Evleri'ndeki villamın kiralanması sırasında bana yardımcı olan Sayın Gül Mehtap Kaya'ya tüm işbirliği, profesyonel yaklaşımı, inanılmaz çabası ve oluşturduğu güven için gönülden teşekkür ederim.

S*******

Villa aradığımız lokasyon ve sitede, en hızlı şekilde ihtiyaçlarımıza uygun bir ev buldu. Kendisiyle çalışmak çok keyifliydi.

A*******

Gül Hanım ile konutumun satışı için iletişim kurduk. Çok kısa bir sürede, çok ilgili bir şekilde satışı gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Aslan Uzun

Merhaba, Gül Hanım'ın uzun yıllardır desteğini alıyoruz. Çekmeköy'deki evimizin kiralanma ve sonrasında satış sürecinde profesyonelliği, hızlı çözümleri, samimiyeti ve dürüstlüğü ile bize her zaman çok yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. Tüm ilgi ve destekleri için tekrardan teşekkür ederiz.

Yiğit Hüseyin Güler

Herkese Selamlar, Gül hanımla Çekmeköy Essa Florada bulunan dairemizin kiralanması için anlaştık, Aralık ayının 1 inde sözleşmemizi yaptık anahtarları teslim ettik ertesi gün hayırlı olsun diye bizi aradı açıkçası bu kadar hızlı şekilde sonuca ulaşmayı beklemiyorduk, kibarlığı, samimi yaklaşımından ötürü kendisine çok teşekkür ederim.

Mahmut Yılmaz

Gül hanım, Çekmeköy'de aradığım kriterde ev bulduğu için teşekkürler. Samimi, güler yüzlü ve deneyimli.

Ebru Kaya

Gül hanım sektör bilgisi ve deneyimini, samimiyet ve güvenle işine yansıtan kıymetli bir profesyonel. Kendisi ile tam uyum içerisinde çalıştık. Kiracı olarak evimizi kiraladıktan sonra danışmanlık ve desteğini almaya devam ettik. Kiralama sürecindeki iş takibi, sıcakkanlılığı ve profesyonelliği ile bize çok yardımcı oldu. Tüm süreçte kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz

H*******

Gül Hanım aracılığı ile Çekmeköy' de bir ev alımı gerçekleştirdik. Kendisinin takipçiliği, dürüstlüğü ve yapıcılığı sayesinde bu zor zamanlarda sıkıntısız bir şekilde işlemlerimizi sonuçlandırdık. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Hilal Kaplan

Ilgisi ve guvenirliligiyle yillardir destegini aldigimiz bir danisman...Tesekkur ederiz.

Serpil Otay

Çekmeköy Maya Vera’daki villamın satışı için Gül hanım ile çalıştık. Problem çözüm yeteneği, güler yüzü ve enerjisi ile çok yardımcı oldu ve kısa bir sürede satılmasında payı çok büyük. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Cenk Koçdor

Selamlar, Gül Hanım ile İstanbul'a yeni gelişim sebebiyle taşınma amaçlı aradığım kiralık ev aradığım sırada tanıştım. Çok ilgili, profesyonel ve sadece ev sahibi tarafından değil, olaylara çok yönlü olarak bakan birisi. Çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra olacak olan konut alım, satım, kiralama ihtiyaçlarımda da seve seve kendisiyle çalışmak isterim. Teşekkür ediyorum.

İsmail Uygun

Gül Mehtap Kaya Hanım ile Mayavera Evleri'ndeki villamızın kiralanmasıyla ilgili uzun yıllardan beri çalışıyoruz. Kiracı adaylarını değerlendirme konusundaki özeni, önceliklerimize ve beklentilerimize karşı hassasiyeti ve sürecin her aşamasında işini en iyi şekilde yapma gayreti için kendisine teşekkür ederiz.

Fatma Güngör

Çekmeköy Meşe Konutları ndaki evimizin kiralanması için yıllardır kendisiyle çalışıyoruz. Gül Mehtap Kaya sektöre hakim işinde son derece profesyonel biridir. Ayrıca güler yüzlü cana yakın kişiliği ve yüksek iletişim becerileri sebebiyle kendisiyle çalışmaktan çok memnunum ve herkese de tavsiye ederim. Fatma Güngör

Müfit Ülke

Çekmeköy MAYAVERA ‘daki dairemizin satışı İçin Gül Hanımla çalıştık. Kendisi, çalışkanlığı, titizliği, enerjisi ve güler yüzüyle hep yanıbaşımızdaydı. Pandomim günlerine rağmen anlaştığımız süre içerisinde ve istediğimiz şartlarda evin satışını gerçekleştirdi. Alıcının da tüm sorularını yanıtladı. Evinizdeki kiracının bıraktığı problemleri de kendisi çözdü. Bu nedenle Gül hanımı kuvvetle tavsiye ediyorum ve kendisine iyi bir iş çıkarttığı İçin çok teşekkür ediyorum.

Ömer Faruk Kaya

Merhaba ben Ömer Faruk, Temmuz ayında düğünüm var bu sebepten dolayı kiralık daire araştırıyorum. Günlerim gündüzleri çalışıp, akşamları sabaha kadar internet üzerinden ev araştırmakla geçiyordu. En son Gül Mehtap hanım ile tanıştım, sağ olsun bana çok yardımcı oldu. Hem istediğim evi bulmak konusunda hem diğer sorularıma cevap verme konusunda kendisi çok ilgiliydi. Ben istediğim evi Gül Mehtap hanım sayesinde tutmuş oldum. Kendisinden çok memnunum. Eğer sizinde gayrimenkul danışmanına ihtiyacınız varsa Gül Mehtap hanım ile tanışmanızı isterim.

Fikret Ergüder

Merhaba ben Fikret Ergüder. Remax ile bu 3. çalışmamız oldu. Fakat salgın nedeniyle bu sefer dijital bir pazarlama izlendi. Evin iç ve dış çekimleri profesyonel yapıldığı için bu bize çok yarar sağladı. Evin içinin neredeyse tüm detaylarını videodan izleyenler Drone görüntüsü sayesinde de evin konumunu, etrafını, bahçesini ve cephesini de öğrenmiş oldu. Akıllara takılan soruları Skype üzerinden sordular, yanıtladık. Bu bilgilerle birlikte bir nevi dijital olarak gezerek sözleşmeyi imzalamış oldular. Emekleri için Gül Mehtap Kaya'ya çok teşekkürler.

Agah Selim Aluç

Remax aracılığıyla Poyrazköy Çekmeköy evlerinden Gül Mehtap Kaya marifetiyle bir ev kiraladım.İnşallah Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin. Hizmetlerinden, ilgi ve alakalarından, zamanlamadan da çok memnun oldum. Teşekkür ediyorum..

Yunus Emre İşlek

Ev bulma konusunda Remax ailesinde Gül Mehtap Hanıma çok teşekkür ederiz. Bize çok yardımcı oldular. Bu konuda desteklerini hiç eksik etmediler, hiçbir sorumuzu yanıtsız bırakmadı cevapladılar. Bizi çok güzel ağırladılar. Eşim Tuğba ve kendi adıma sizlere çok teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle..

L*******

Insan iliskilerinde guven ve saygi cok onemlidir, Sevgili Gul Mehtap Kaya hanim hayalimizdeki evi kiraliyabilmemiz icin cok caba sarfetti ve guzel bir servis verdi. Ev ile ilgili tum sorularimiza hazirlikliydi emin olmak icin gerekli birimleri ivedi bir sekilde aradi .Ev sahibiyle kurdugu dialog ile elinden geldigince iki tarafida mutlu etmeye calisti. Ben ve ailem bundan sonra kendisiyle hep calismak isterim tum dostlarima tavsiye edecegim . Caliskan, durust, guvenilir bir insan tanidigimiz icin cok mutluyuz. LA

Tolga Ertam

Gul Hanim ile hem evimizin kiralama, hem de satis surecinde calistik. Son derece profesyonel, caliskan, takipci ve durust bir emlak uzmani. Tum asamalarda kendisine hep guvendik ve iki tarafindan da menfaatlarini en iyi sekilde korumaya calistigina sahit olduk. Su ana kadar calistigimiz en basarili emlak uzmani oldugunu dusundugumuz Gul Hanim’a yardimlari icin cok tesekkur ediyoruz.

Aydın Mizrahi

Gül Hanım'la 2010 yılından beri kiracı ve evsahibi olarak çalışıyorum. Bu süre zarfında 4 kez müşterisi olarak işlem yaptım.Gül Hanım emlak danışmanı olarak farklı zamanda yaptığımız işlerde, kendisini sürekli yenileyerek ve müşteri yönetimi konusunda geliştirerek hizmet sağladı. Özellikle yakın zamanda yaptığımız son kiralama işleminde, zengin ve hedefli müşteri portföyü, müşteri odaklı ilişkileri, zamanında ve doğru iletişim ve buna ek olarak günümüzün bu alanda sunduğu görsel teknolojileri kullanarak fark yarattı. Çalışmanızı öneririm:)

Tülin Yavuz

Memnun kaldım.

Utku Aksoy

Her sorumuza cevap aldık.

Pelin Uyar Aksoy

Tüm hizmetlerinden çok memnun kaldık.

Özhan Erdim

Çok ilgili alakalı ve ikna edici kendisine çok teşekkür ederiz.

Ömer Tekin

Güler yüzlü, kibar hizmet için olması gereken tam profil. Teşekkür ederim.

İnci Daruca

mükemmel hızlı bir şekilde kiralama işlemimizi gerçekleştirdiği için teşekkür ederiz

Mahmut Arslan

çok profesyonel, sıcak ve ilgili

İlker Yılmaz

Gül hanıma ilgisi ve bilgisi için teşekkür ederim.

Fatma Şule Şahin

Gül hanıma her şey için çok teşekkür ederim.

Ahmet Kürşat

İLGİ VE ALAKARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

Melih Can Gücüyener

ilgi alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

Ozan Kansu

Çok hedef odaklı, istediğimizi anlayan ve süratli bir hizmet aldık. Gül hanıma teşekkür ederiz.

Murat Yürekten

Gül hanıma güvenilir ve çözüm odaklı satış desteği için teşekkür ederiz.

İamail Uygun

Gül hanım her şeyi çok sıkı diyoloğ içinde mükemmel bir şekilde yönetti . Teşekkür ederim.

Murat Ozan Meriç

Gül hanım ilgili ve hızlı.Teşekkür ederim.

Serkan Doğa

Gül hanım bilgilendirme ve iletişim konusunda çok başarılıydı. teşekkür ederiz.

Emine Öte

Gül hanımla ilk konuştuğum andan itibaren işini çok iyi yapan biri olduğunu anladım. Yönlendirmesi, bilgisi ve sakinliği ile hemen 'iş bitirici' karakterle beni yönlendirdi. Herşey için teşekkür ederim. 'Re/max Evrensel çok şanslı'

Deniz Eksier

teşekkür ederim.

Fırat Coşkun Güçlü

sonuç odaklı, hızlı sorunsuz

Aslan Uzun

Gayrimenkulümüz ile çok hızlı ilgilenip iyi bir kiracı buldu. Gösterdiği özen ve azim için teşekkür ederiz.

Ekin Tırman

Son derece ilgili ve gerekli bilgileri paylaşan bir hizmet anlayışı oldu. Teşekkürlerimizi sunarız.

Dilek Değer

Yıllardır memnuniyetle çalıştığım Gül Mehtap Kaya ile yine çalıştığım mutluyum.

Burak Burcin Kilicoglu

Başından sonuna kadar, gece gündüz demeden büyük bir ilgi ve özveri ile yaklaştı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Aysel İltan Çağrı

Çok memnun kaldık. Gayet profesyonel bir şekilde işlemi ele aldı. Sık sık bilgilendirmede bulundu, işlemi bizi yormadan bitirdi. Çok başarılı.

Kubilay Güvenç

Kendisi mükemmel bir insan.

Aras Dedeoğlu

Herşey gayet profesyonel ve yeterliydi. Çok teşekkür ederim.

Buket Baş

Profesyonel yaklaşım ve çözüm odaklı, çok başarılı.

Dilek Değer

Gül hanım yıllardır memnuniyetle çalıştığım birisidir. Bundan sonrada devam edeceğim kesin...

Behçet Baki

Tek kelime ile muhteşem bir danışman.

Dilek Değer

Gül hanım yıllardır memnuniyetle çalıştığım bir danışmandır. Bundan sonrada devam edeceğim kesin

Buket Baş

İşinde çok profesyonel ve çözüm odaklı. kendisine tesekkür ederiz.

İdris Aybirdi

Biz çok memnun kaldık, çevremdeki tüm akrabalarıma tavsiye edeceğim.

Cenk Tükel

Hızlı, kaliteli, bizi anlayan bir hizmet aldık. herkese tavsiye ederiz, kendisine çok teşekkür ederiz.

Oğuzhan Türk

Çok teşekkür ederiz kendisine.

Ezgi Tunçkanat

Güleryüzlü, ilgililerdi çok memnun kaldık

Serhat Emre Mentev

Çok mennun kaldım, Teşekkür ederim.

Ömer Uygun

Herşey için teşekkür ederim.

Egemen Korkmaz

Güzel bir hizmet aldık. Gül Mehtap Kaya çok güzel yardımcı oldu. Her şey için teşekkürler.

Doğan Tuzcu

Vermiş olduğunuz çok başarılı ve profesyonel hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Nesli Karasaç

Güler yüz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Celal Uygur

Gül hanıma teşekkürler ... Herkesin çalışmasını tavsiye ederim.

Yasin Tekdemir

Kesinlikle tavsiye ederim.

Arda Bektaş

Gül Hanım her konuda verdiği destek ve yardımları için teşekkür ederiz, başarılarının devamını dilerim.

Ozlem Altinok

Gul Hanimla nerdeyse 10 senenin ustunde bir zamandan beri cesitli emlak islerimiz icin calismakdayiz.Kendisine olan guvenimiz seneler icerisinde artarak devam etti.Emlaginizi gozu kapali teslim edebilirsiniz.Sizin icin yapabileceginin en iyisini yapacakdir

Bora Koçyiğit

Gül hanım çok profesyonel bir danışman teşekkür ederiz.

Mehmet Emin

Güler yüzünden, ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Tekrar çalışmak isterim.

Fikret Ergüder

Çok memnun kaldım. Gül hanıma çok teşekkür ederim.

Mustafa Cem Önel

Şuana kadar gayet iyi bir süreçti teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Sürreya Yaffe

Yardımlarınız ve bize aktardığınız bilgiler için çok teşekkür ederiz, daima tercih sebebimiz olacaksınız.

Belgin Ertam

Gul Hanimla ilk defa calistik. Profesyonelliginden, is bilgisinden, takibinden ve pozitif tutumundan cok etkilendim. Kesinlikle tavsiye ederim. Cok tesekkurler

Fikret Ocak

İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

Cem Alakuştekin

Kendisini uzun yıllardır tanırım. İşlemlerinde çok başarılıdır. Teşekkürler..

Kıymet Börekçi

Gül Hanım işinde profesyonel biri işlem sırasında hiç bir problem yaşamadık, her şey için teşekkür ederiz.

Selma Akçay

Gül Hanımla yaptığımız işlem sırasında hiçbir problem yaşamadık, çok memnunuz çok teşekkürler.

Serhat İmamoğlu

Gül hanım işinde profesyonel bir danışman. Her müşteri işlemlerinde yada bu süreç içinde ilgi bekler ve kendini özel hissetmek ister . Gül hanımın süreç içindeki sorularıma ve beklentilerime vermiş olduğu karşılık için teşekkür ederim .

Uğur Şengel

Gül hanımla satış işlemi gerçekleştirdik. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim, tekrar tekrar kendisiyle çalışmak isterim, Saygılar.

Yüksel Akyol

Gül hanım aradığım portföyü bulmam konusunda çok yardımcı oldu. Kendisinden çok memnun kaldık teşekkürler.

Aydin Turaman

Gül hanıma ilgi alakası ve yardımları için teşekkür ederim. başarılarının devamını dilerim.

Yüksel Akyol

Gül Hanımla birlikte kiralama işlemi yaptık, kendisi profesyonel ve güler yüzlü çok yardımcı oldu bize çok memnun kaldık, her şey için çok teşekkür ederiz.

Vuslat Özer

Gül Hanım çok ilgili ve profesyonel biri işi gayet ciddi yapan sorumluluk sahibi çok memnunum çok teşekkürler.

Selda Seçkinler Oba

Gül Hanımın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim, Çok memnunum kendisinden.

Filiz Karasoy

Gül Hanım işinde çok profesyonel biri dairemi kısa bir sürede kiraya verdi, her şey için çok teşekkür ederim, tekrardan kendisiyle çalışmak isterim.

Esma Deni̇z

İşlem süresi sıkıntısız geçti, çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

Faruk Ateş

Gayet memnunuz herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Alanında uzman ve çok ilgiliydi teşekkürler.

Alp Refi̇k

gül hanımla ikinci çalışmamız umarım daha birçok çalışmamız olacaktır. teşekkürler doğru, uygun müşterileri bizimle tanıştırıp süreci kolaylaştırdığı için çok teşekkürler.

Hasan Ali Kaldırım

Gül Mehtap Kaya Hanımefendiye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim .

Hamiyet Türkoğlu

Gül hanımın profesyonelliği karşısında hayran kaldık. Geçirdiğimiz başarılı süreç için teşekkürler.

Zehra Seda Elmaci

Gül Hanım işinin en iyisi. Verdiği destek için teşekkür ediyoruz.

Murat Savaşer

Başarılı bir çalışma yönteminiz var. Analitik yaklaşımlarınız çok iyi . Teşekkürler ..

Öznur Uçar

Gül KAYA hanımla İstanbuldaki evimin kiralanması için çalışmaya başladım.Kısa sürede uygun kiracı Profili ile yanıt veripYatırımımı uygun bi kazanca çevirmek konusnusunda desteğini gördüm.Samimi ilgili ve çözümlü yaklaşımından çok memnun kaldım.

Serhat Ünsal

Gul Hanim'la Mayavera sitesindeki villamizi satarken beraber calistik. Durustlugu, is bilgisi ve iletisim becerisinden son derece menun kaldik. Kendisini tanimis olmaktan oturu memnuniyet duyduk. Gul Hanim'la calismayi kesinlikle tavsiye ederiz.

Ali Riza Ganioglu

Gul hanim Cekmekoy Maya Vera'daki dairemizi son derece hizli ve guvenilir bir sekilde uc sefer kiralama islemini bizim icin gerceklestirdi. Tartismasiz bir sekilde su ana kadar aldigim en iyi hizmet.

Sevilay Yıldız

Gül Hanım sahip olduğunuz donanımınızla benim için öyle güzel bir sonuç oluşturdunuz ki, hayalimi gerçekleştirme fırsatını yakaladım.Eminim, sahip olduğunuz takdire şayan kariyeriniz, benim gibi bir çok insanı mutlu eden sonuçlarla devam edecek:)

Dilek Değer

8 yıldır tanıdığım Gül M.Kaya ile çalışmaktan, gayrimenkul yatırımlarımla ilgili aldığım doğru danışmanlıktan dolayı çok mutluyum. Çalışmamızın daha uzun yıllar boyunca devam edeceğinden eminim.

Ozan Günceler

Gül Hanım ile yaklaşık 1 ay önce bir gayrimenkul ile ilgili olarak görüştüm. Kendisinin ilgisi ve gayretleri ile şu an hayalini kurduğum ofisime kavuşmuş oldum. Bundan böyle gayrimenkul konusunda güvenebileceğim bir danışmanım var. Tekrar teşekkürler

Işık Çorapçı

Gül Hanım'ı Aqua City 2 projesinden ev aldığımız yıllarda, 2001 yılında tanıdık. Bugüne kadar emlak kariyerine yaptığı yatırım onu bölgesindeki emlak danışmanları arasında yukarı sıraya taşıdı. İlgisini, takipçiliğini ve iş ahlakını takdir ediyoruz.

Kutlu Gerçek

Gül Hanım'ı Aqucity 1 projesi zamanında tanıdım, o günden beri her türlü gayrimenkul işinde değerli görüşleri sayesinde doğru yatırımlar yaptım. Piyasa, projeler konularındaki yönlendirmeleri benim için vazgeçilmezdir.

Murat Kasapbas

Gul Hanim'la 2003 yilinda ilk evimizi alirken tanistik ve 8 yildir tum gayrimenkul islemlerimizde onu ariyoruz. Sadece kaliteli portfoy'un sunmakla kalmiyor, yakin ilgisi, musterisinin isteklerini anlamasi onunla calismayi cok kolay hale getiriyor.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.