SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİM? ÇÖZÜM İÇİN YANINIZDAYIM... SONUÇ ODAKLIYIM ...SİZLERE ulaşabilmeyi, SİZLERİ tanımayı ve HAYALLERİNİZİ gerçekleştirebilmeyi istiyorum.- 1968 Hatay doğumluyum.
- İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunuyum. New York State Üniversitesi' nden Gayrimenkul Danışmanlığı ve Pazarlama Eğitimi aldım.
- Profesyonel iş hayatıma 1993' te Cankurtaran Holding bünyesinde başladım. 1995' te girişimcilik yapıma uygun bulduğum patentli bir ürün için şirketimi kurdum. 12 yıl kendi şirket yöneticiliğimin ardından kalite anlayışı, sistemli çalışma, dürüstlük, açıklık, etik değerlere saygı, eğitime verdiği önem ve destekten dolayı sektörün lider markası RE/MAX ile iş ortaklığı yapmaya karar verdim. Başarılarıma ortak olan ve her zaman yanımda olan müşterilerime ve iş ortaklarıma teşekkür ederim...
- HÜSEYİN OĞURAL 15 YILDIR RE/MAX profesyonelleri arasındadır.
- RE/MAX MÜJDE ve RE/MAX MÜJDE 2, toplam 2 ofis ve 60 kişilik ekibi ile İstanbul' un hem Avrupa hem Anadolu yakasında farklı uzmanlık bölgeleri ve farklı uzmanlık alanlarında (konut - ticari - arsa) faaliyet gösteren RE/MAX franchise ofisleridir.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Hüseyin Oğural portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.