1978 yılında Edirne"de doğan Ardahan KALE ilk, orta ve lise öğrenimini yine Edirne'de tamamlamıştır. Ardından 1995-2001 yılları arasında Bilgi Üniversitesi İngilizce İktisat-İşletme Bölümü'nde okumuştur.
8 yıl boyunca Çanakkale Seramik Yer Karosu Fabrikaları Üretim Planlama Yöneticiliği pozisyonunda çalıştıktan sonra bir süre serbest çalışmıştır. 2016 yılında edinmiş olduğu tecrübeleri emlak sektörüne aktarmaya karar veren Ardahan KALE, 2020 Yılının Eylül ayı itibariyle RE/MAX City ailesine katılmıştır.
Ardahan KALE bir kız çocuğu babasıdır.
Almış olduğu sektörel eğitimler
RE/MAX POWER Start
Beta Akademi Temel Gayrimenkul Eğitimi
Beta Akademi Soğuk Arama Atölyesi
Daha fazlası...

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yehia Ghalayini

HE İS EXCELLENT İN HİS JOB AND HAS A GOOD HEART HE İS AN EXCELLENT BROKER I PREFFER TO MAKE HİM THE MANAGER OF THE DEPARTMENT HE WORKS HARD HİS APPOİNTMENT RİGHT ONTİME HE İS %100 GOOD FOR HİS JOB WHİSH HİM THE BEST OF LUCK

Melike Sarı Evcil

Hızlı ve net tavırlarıyla işini titizlikler yapar . hemen sonuca ulaştırır. hizmetleri için kendisine teşekkür ederiz

Necati Kansız

işini bilmesi ve hızı sayesinde işimizi çabuk halletti kendisine çok teşekkür ederiz

Shima Sadeghmadeh

işini bilmesi ve hızı sayesinde işimizi çabuk halletti kendisine çok teşekkür ederiz

Yusuf Gümüş

Güler yüzlü,işini iyi bilen bir beyfendi . yardımları için kendisine çok teşekkür ederim

Deniz Mansouri

işini çok iyi bilen,cana yakın bir beyfendi. yardımları ve işimizi hızlı halletmesinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim

Amir Bahrami Davazı

Your agent is the best and 1 had good time during this business and hope to be success in all time

Tezcan Büşra Öztürk

Aktif ve hızlı,işbitirici olan Ardahan KALE tüm süreçte eksiksiz ve sonuna kadar destek olmuştur. kendisine sizler aracılığıyla teşekkürü borç bilirim.

M*******

Danışmanımız Ardahan Beye, Şubenizin ortaklarından Bülent beye ve tüm ofis çalışanlarına desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

N*******

Ev kiralama sürecimde her daim güleryüzlü ve samimiydi, teşekkür ederim

U*******

Kartal Kiralık daire arayışım onunla çok kolay oldu, istediğim fiyatta evi buldu ve her konuda yardımcı oldu.

A*******

Evimizi tutarken kendisi ile tanıştık, çok bilgili bir danışman, bize her konuda destek oldu, teşekkür ederiz.

S*******

Daireme sayesinde çok kısa zamanda kiracı bulduk, sonrasında da hem kiracıma hem bana çok yardımcı oldu, teşekkür ederim.

A*******

Ardahan Bey sayesinde 1 günde aradığım evi buldum, herşey çok hızlı ve sorunsuz tamamlandı... Teşekkür ederim

S*******

Ardahan bey ve ekibi sayesinde hem ev buldum hem de taşınma sürecinde bana çok destek oldular. Hepsine çok teşekkür ederim.

Necati Mert Sade

İLGİLİ VE ANLAYIŞLI YAKLAŞIMI OLMUŞTUR. KALİTELİ BİR DANIŞMAN KENDİSİNE MÜTEŞEKKİRİM.

A*******

Kartaldaki 2+1 eşyalı dairemi ilan girmeden 2 gün içinde kiraladı. Herşey çok hızlı ama benim istediğim gibi oldu, teşekkür ederim.

P*******

Dairemi kiralamak için kendisinden yardım istedim, önceliklerimi ve beklentilerimi çok iyi anladığı ve ona uygun bir kiracı bulduğu için teşekkür ederim.

G*******

Ev aradığım süreçte istediğim projede tam istediğim gibi bir daire kiralamamda çok büyük yardımları oldu, teşekkür ederim.

Samira Darya

Thanks to the efforts of Mr.Ardahan & his team an impossible turned to possible and with our little budget we could buy our home in the district we liked

Meysam Nejadrasouli

DURİNG BUYİNG PROCESS OF OUR HOME WE UNDERSTAND MR.ARDAHAN &HİS TEAM ARE REALLY PROFESSİONAL. THEY MATCHED OUR BUDGET & OUR PREFFERED AREA AND HELPED US OWN A NİCE PROPERTY.

K*******

Tuzladaki evimi 1 ay içinde sattı, her aşamada yardımsever ve güleryüzlüydü. Teşekkür ederim

E*******

Uzun zamandır yatırımlık arsa almak istiyorduk, hem eşim hem de kendim için Eskişehirde fırsat bir fiyatla yatırımlık arsa önerisi oldu ve satın aldık, iyi bir yatırım yaptığımızı düşünüyoruz, tesekkür ederim.

I*******

Yatırım amaçlı arsa almamıza vesile oldu hem eşim hem de kendim için arsa satın aldık, tüm süreçte çok ilgiliydi, sayesinde gelecek için iyi bir yatırım yaptığımızı düşünüyoruz, teşekkürler

O*******

Eskişehirde bulunan arsalarımı sayesinde çok hızlı sattım, diğer arsalarımın satışı ile de ilgileniyor,yeni yılda daha çok başarılı işlemleri olacağına inanıyorum, teşekkür ederim.

Yüksel Köksal

Remax City Sn.Ardahan Kale Ardahan Bey'i 2020 yılında tanıdım ve ideal bir danışman olarak çok takdir ettim.Geçen sene kiracım çıkınca tekrar Ardahan bey'e müracaat ettim ve kendisi bana yine iyi bir kiracı buldu. Gerek yüksek derecede mesleki bilgisi gerekse insan münasebetlerindeki objektif tutumu ve empati sağlanabilmesi açısından o artık ömür boyu benim danışmanımdır. Kendisini tereddütsüz bütün dostlarıma hararetle tavsiye edeceğim.

E*******

Kayısdağındaki dairemi sayesinde sattım, her aşamada baştan sona bize destek oldu, tapu aşamasında karşılaştığımız sorunlarda da yardımcı oldu, teşekkür ederim.

F*******

Hem aradığım evi buldu hem de kredi alma sürecimde de doğru yönlendirmeleri ile destek oldu... Allah razı olsun...

A*******

Ev alma sürecinde tanıştım, tüm süreci kendisi yürüttü, sadece tapuda imza atıp dairemi aldım, teşekkür ederim.

A*******

İstediğim projede ev bulmam için yardımcı oldu, çok teşekkür ederim.

M*******

Yıllardır evlerimin kiralanması için Ardahan Bey ile çalışıyorum, Gayrimenkul ile ilgili her konuda kendisinin yönlendirmelerine ve bilgisine çok güveniyorum.

M*******

Evimi onun aracılığı ile buldum ve çok memnunum, söylediklerinin dışında herhangi bir durumla karşılaşmadım, dürüst ve güvenilir biri ile çalıştığımı biliyorum, teşekkür ederim.

F*******

Beşiktaştaki evime kendisi Anadolu yakasında olmasına rağmen beklediğimden daha kısa sürede kiracı buldu, kendi dairesini kiralar gibi titiz ve özenli davrandı, teşekkür ederim.

Gülsün Arı

Ispartakule Avrupa konutlarında kiralık ev bulmama yardımcı oldu, kiraladıktan sonraki sürecte de doğru yönlendirmeler yaparak işlerimi kolaylaştırdı, teşekkür ederim.

F*******

Evimi kiralaması için ona emanet ediyorum, her yıl tüm işlemlerle ilgili gerek olduğunda benim adıma kiracımla görüşür, her konuda kendisine güveniyorum, teşekkür ederim

Noyan Bingöl

Avrupa konutlarında bulunan evim ile yıllardır ilgileniyor, yine sorunsuz bir şekilde kiraladığı için teşekkür ederim

Neşe Ertan

Sayesinde çok güzel bir ev bulduk, hep yardımsever ve ilgili bir danışman, teşekkür ederim

Bahattin Kuzu

Yıllardır Gayrimenkullerimin satış ve kiralamalarını yapıyor, kendisine, bilgisine güvenim sonsuz.

Tuğba Yetişen

Uzun yıllardır dairelerimin kiralanması sürecinde sadece onunla çalışıyorum, her zaman her aşamada yardımcı oldu ve hiç sorun yaşamadım, Teşekkür ederim.

Orhan Kaynak

İstanbulda olmasına rağmen Eskişehirde bulunan arsamı, buraya gelmeden kendi müşterilerine sattı, Çok teşekkür ediyorum

Birol Arat

Evimizi Ardahan Bey aracılığı ile kiraladık, işinde son derece titiz, bizim düşünemediğimiz konuları bile bize hatırlattı, işimizi kolaylaştırdı...

Tugce Adibelli

Yıllardır kendisine emanet ettiğim evimi yine sorunsuz bir şekilde kiraladığı için teşekkür ederim

Orhan Kaynak

Eskişehirde bulunan 4. arsamı da sayesinde sorunsuzca,istediğim fiyata sattım,diğer arsalarimi da aynı hızda satacagina inanıyorum,başarılarının devamını diliyorum.

D*******

İstediğim projede,istediğim fiyata ev satinalmama vesile oldu,aynı evin içinde oturan kiracı ile de anlaşma sürecinde her iki tarafıda doğru yonlendirdi,büyük yardımı oldu,iyi ki tanıdım,teşekkür ederim.

Sibel Işıltan Coskun

Yıllardır evlerimle ilgili her konuda kendisine danisirim,yine evimin sorunsuzca kiralanmasini sağladı,teşekkür ederim

Murat Sarikas

Evet bulma sürecimde bastan sona her aşamada ilgili,güleryuzlu ve yardımsever davrandı...teşekkürler

Mustafa Bilgecan Bozkurt

Emlak alım satım işlerinde en önemli şey güven duyduğunuz biriyle çalışmaktır, İstanbul dışında olduğum için yıllardır bu güven duygumu hiç kaybetmeden calismaya devam ettiğim tek gayrimenkul danışmanım..

P*******

Her aşamada profesyonelligini ve bilgisini konuşturdu,kendisine soru sormamiza gerek kalmadan tüm cevaplari verdi...Başarılarının devamını dileriz.

Yusuf Can Sancak

Ev kiralama sürecinde çok yardımcı oldu işini severek ve hakkıyla yapan nadir kişilerden birisi,teşekkürler

Muhammed Taha Ozkan

Cok kisa zamanda ev bulmamizi sağladı, sonsuz tesekkurler

U*******

Tam profesyonel, tam olarak işinin her aşamasına vakıf,hem çok bilgili hem ilgili...Teşekkür ederim

M*******

Başka bir emlakcı üzerinden bir daireye kapora vererek Ankaradan geldim ve kapora verdiğim daireyi tutamadım acil ev bulmam gerekiyordu bana çok kısa zamanda aradığım özelliklerde bir ev buldu, iyi ki karşıma Ardahan bey çıkmış diyorum teşekkür ederim.

H*******

Dairemde oturan kiracı taşınır taşınmaz dairem sadece 3 gün içinde kiraya verildi, kiracımdan da Emlakçımdanda çok memnunum...

B*******

Kiralık daire arayışım sırasında Ardahan Bey ile tanıştım,, problem yaşamadan sözleşmemizi yaptık, Taşındıktan sonra da Daire sahibim Türk olmadığı için her türlü iletişim kurmam gereken durum olduğunda bana yardımcı olmaya devam etti...Teşekkür ederim.

O*******

Uzun Zamandır satmaya .çalıştığım Eskişehirde bulunan arsalarımı tahminimden daha kısa sürede teker teker sattı, daha da devam edecek, başarılarının devamını dilerim.

Orhan Kaynak

Eskişehirde bulunan arsamı çok hızlı bir şekilde sayesinde sattım. Çok teşekkür ederim.

M*******

Aradığım kiralık evi hemen buldu, taşınma ve diğer işlerimde de yardımcı oldu,Türkiyeye yeni geldim hala bir sorunum olduğunda bana yardımcı oluyor, teşekkür ederim.

H*******

Ev arayışım sürecinde tanıştım, beni ilk götürdüğü ev tam istediğim evdi, ne istediğimi tek seferde anladığı için çok zaman harcamadan sayesinde hemen ev buldum,burdan da teşekkür ederim.

A*******

Evimi kiralarken kendisi ile başka bir emlakçı aracılığı ile tanıştım, sözleşme sırasında detaylı bilgiler verdi tüm hukuki süreci bir avukat gibi bana anlattı, sayesinde bir çok hakkımı öğrendim, teşekkür ederim.

G*******

Daireme kiracı bulmamda yardımcı oldu, hep güleryüzlü ve yardımsever bir yaklaşımı oldu. Teşekkür ederim.

Ashraf Fakhrızadeh

We haven't bought even a pencil online but trusting Mr. Ardahan Kale we got able to buy our flat within 3 days without even visiting the property. It was a great experience. We are so happy to find him.

V*******

İstanbul dışında yaşıyorum, buradaki evimin bir hafta içinde kiralanmasını sağladı, burda olmadığım zamanlarda da kendisinden her konuda destek alıyorum. Teşekkür ederim.

A*******

Kendisi ile 2 defa çalıştık, her ikisinde de daireme güvenle teslim ettiğim kişilerle buluşturdu beni. Teşekkür ederim.

C*******

Evimi kiralama aşamasında kendisi ile tanıştım, çalışma şekli ve yönlendirmesinden ok memnun kaldım, artık bütün gayrimenkullerim için kendisi ile çalışıyorum, teşekkür ederim.

A*******

Kartaldaki 2+1 dairemi çok hızlı bir şekilde sayesinde sattık, çok başarılı bir Gayrimenkul Danışmanı,Başarılarının devamını dilerim.

M*******

İşini çok severek ve bilerek yaptığı profesyonel yönlendirmelerinden belli, kendisi ile çalışmak bizi çok mutlu etti. Ev alım-satım-kiralama konularında her zaman aklımıza ilk gelen Gayrimenkul Danışmanımız... Teşekkür ederiz.

A*******

Kartaldaki evimin hızlıca kiralanmasını sağladı, çok teşekkür ederim.

A*******

Evimin kiralanması aşamasındaki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

A*******

Aradığım kiralık evi bulmamda destek oldu, tam istediğim gibi bir evim oldu sayesinde, teşekkür ederim.

B*******

Ümraniyedeki istediğim fiyata sattı, bütün işlemler tamamlanana kadar her aşamada yanımızda oldu, yorulmadan yaptığım sorunsuz bir satıştı, teşekkür ederim.

H*******

Hem bana hem de kardeşime istediğimiz şekilde aynı sitede kiralık ev buldu, teşekkür ederiz.

Beyza Eravcı

Kendisi ailemizin Gayrimenkul Danışmanı, her sorumuz ya da ihtiyacımız oldugunda kendisine hemen ulaşıp sorunumuzu çözüyoruz. Her zaman doğru yatırımlar yapmamızı sağladı, onunla defalarca çalıştık, her işlemimiz sonrası mutlu olduk, teşekkür ederiz.

Ahmet İplikçi

Gayrimenkul Danışmanım Ardahan Kale Beyden çok memnunum,her zaman ilgili ve yardımcı,sorunları en kısa zamanda hallediyor,çok teşekkürler

Oğuzhan Odbay

Ardahan bey oldukça deneyimli, sektöre hakim, süreçleri ve gelişmeleri sürekli takip eden, iş bitirici, nezaketli ve çözüm odaklı bi yönetici profil sergiliyor. kendisi ile tanıştığıma çok memnum oldum

Behnam Ghobadi

I want to thank Mr. Ardahan for all of his time and effort in helping get me into my new home. He made this whole process much easier than it could have been. I would introduce him to my friends who may need to buy/ rent a property in future. (BEHNAM GHOBADI)

Shima Sadehghzadeh

Thank you Mr. Ardahan so much for all your help in the purchase of our land. Because of you, we now have a place to call our own. So appreciated

C*******

Dairemi satarken bana çok yardımcı oldu, kendisi çok detaylı bir şekilde tüm süreci bana anlattı, sayesinde işlemler çok hizlı bir şekilde ilerledi, burdan da tesekkür etmek istiyorum.

İlknur Yücel

Ümraniyedeki evimi çok hızlı bir şekilde ve istediğim fiyata sattı, kendisiyle çalışmak işimi çok kolaylaştırdı, İşini çok iyi yapan bir Danışman...

S*******

İstanbuldaki evi mi oraya gelmeme gerek kalmadan sattı, hem tapudaki hem de bankadaki işlemleri hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağladı., teşekkür ederim.

Selda Balcı

Hem bilgili hem de işini bilerek yaptığını bize hissettirdi, Pazarlama aşamasında bize gerekli tüm bilgileri verdi, kendisine teşekkür ederiz.

Q*******

The service was excelent, for each topic, I've got clear appeavation, Ardahan bey helped us in every questions.

S*******

Her konuda destek ve yardımcı oldular. Aldığımız hizmetinizden çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

D*******

Ardahan Bey ev kiralama sürecinde bizim isteklerimizi hemen anlayarak hızlı bir şekilde ev bulmamıza yardımcı oldu, teşekkür ederiz.

S*******

Hem evimizi satarken hemde yeni ev alırken her aşamada yardımcı oldu sayesinde çok hızlıca hem evimizi sattık hem de yeni ev aldık.Tesekkurler....

M*******

Evimi satarken beni her konuda bilgilendirdi, sorunsuzca evimi istediğim fiyata sattım, süreçte hiç yorulmadım.tesekkur ederim.

N*******

Çok kısa zamanda evimin kiralanmasını sağladı, tesekkurler

Sibel Tokoglu

Gayrımenkulumuzle ilgili aklımıza takılan herşeyi sorduğumuz, hızlıca çözümler üreten, herkese önerdiğimiz tek emlak danışmanımız.Yine bize çok yardımcı oldu, teşekkür ederiz.

H*******

Hem ıstedıgımız evı bulmamızda hemde kredı sürecinde çok yardımcı oldu, işlemlerin hızlı bır sekilde ilerlemesini sagladı, burdan da tesekkur etmek istedim. Başarılarının devamını dilerim.

B*******

Yürüttügünüz sürecten ve işinizden cok memnun kaldım bundan sonrada devam edecegim .. iyi çalışmalar

A*******

Güler yüzlü, saygılı ve özellikle çözüm odaklı olması açısından çok memnun kaldım.

Açelya Canan

Bana sunulmuş olan hizmetten memnun kaldım. Ardahan beyin bana yaklaşımı çok iyiydi. Eğer ihtiyacım olursa tekrar kendisiyle çalışırım ve tanıdıklarıma da öneririm.

M*******

Gayrimenkul Danışmanımız Ardahan Bey, bizimle çok ilgilendi. Profesyonel ve kaliteli hizmet aldik. Bundan sonraki süreçlerde de kendisinden hizmet almayı ümit ediyoruz. Teşekkürler Ardahan Kale.

E*******

Gayrimenkul danışmanı Ardahan Kale Bey, evimizin kiralanması ve kiracının çıkış işlemleri konusunda bizi zamanında ve doğru şekilde bilgilendirdi. Kiralama konusunda tüm opsiyonları çok iyi bir şekilde bize bildirdi. İşlemleri süratle tamamladı ve bizi hep bilgilendirdi.

H. Handan Bozkurt

Gayrimenkul danışmanı Ardahan Bey'den çok memnunum. İnsan ilişkilerindeki sorumluluğu ve önceliği, her başvurumda iletişim kurup çözüm üretmesi ve yapıcı yaklaşımı yıllara dayanan bu ilişkiyi sürdürmeme ve tanıdıklarıma önermeme neden oluyor

Ahmet Üzümcü

Ardahan bey nazikliği ve beyefendiliğinin yanında işini sahiplenmesi ve sonuç odaklı özverili çalışması sebebiyle bütün gayrimenkullerimizi emanet ettiğimiz tek danışmanımızdır

Yusuf Köse

Ardahan bey, ilgi ve alaka gösterdi.Çok memnun kaldık.Bu arada inanılmaz hızlı işleme çevirdi.Evimizi 3 günde sattı.Ailecek inanamadık.Başarılarının devamını dilerim.Evinizi satmak istiyorsanız Ardahan bey ile görüşün.

Mazlum Bayhan

Pandemi sürecinde, bu zorlu süreçte AND PASTEL'de kiraladığımız ev için Ardahan bey'in samimiyeti ve verdiği güven için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Bülent Erol

Son derece hızlı bir şekilde evimizi güvenli bir şekilde kiraya verilmesini sağladı.İletişimi çok yüksek, çok samimi ve yardımcı olduğunu ifade etmeliyim.

C*******

Ardahan bey ile çalışmak çok büyük bir keyif.İşlemin çok kısa sürede hallolmuş olmasından ve verilen hizmetten gayet memnun kaldık. Teşekkürler.

Nural Soykök

Ardahan bey evimi kısa sürede güvenilir bir şekilde kiraya verdi. Sunulan hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim. / Puan:

Handan Bozkurt

İnsan olarak güven veriyor.Emin ellerde olduğum duygusunu yaşıyorum.Doğru yerdeyim.

Turgay Mermer

Ardahan bey, son derece profesyonel ve nazik aksiyon alarak, alıcı olarak bizlerin düzenli bilgilendirilmesini sağladı.Tüm haklarımızın korunması konusunda son derecede titiz davrandı.Kendisine minnettarız.

Murat Tulegenor

Çok hızlı ve çabuk bize daire buldu, çok sıcak karşılandık hiç beklemediğimiz iyi niyetle bize çok daire gösterip istediğimiz daireyi tuttu.Teşekkür ederiz.

Sedefnaz Tanrısever

İstediğim Şartlara uygun kiracıyı kısa zamanda buldu ve yıl boyu tüm sorunlarda yardımcı oldu.Bundan sonra da gayrimenkul ile ilgili tüm çalışmalarımı kendisiyle yapmayı düşünüyorum.

Erdem Yaşar

Dairemin satış sürecinde çok kısa zamanda talep ettiğim rakamlara satışı tamamladı.Yönlendirmeleriyle de kolayca işlemlerimizi gerçekleştirdik.İlgisi için çok teşekkür ederim.

Cenk Kılcı

Ardahan bey ile görüştüğüm geri bildirimi ve iş yapma modeli bizim için mükemmeldi.

Ahmet Üzmez

Ardahan bey, gerekli özen ve çalışma yaparak bilgilendirmelerle birlikte güzel bir çalışma sergilemiştir.

Muammer Sarı

Müşteriyi bağlaması süper.Sonuca da çok kısa sürede ulaşıyor.Ve doğru bilgilerle.

Ataç Cansever

İlginizden dolayı çok teşekkürler.

Münevver

İlgilerinden dolayı çok teşekkür ederim

Eyüp Kaan Ülgen

İlgi Ve alakası için sonsuz tesekkürler

Hançer Özcan

Kısa Sürede Ve sonsuz bir satış gerçeklestirdiğiniz için çok tesekkür ederim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.