TOPRAK YATIRIMI

Doğru zamanda

Doğru lokasyonda

Doğru fiyatta 

HER ZAMAN KAZANDIRIR

Hem ihtiyaçlara yönelik hem de yatırım fırsatı sunan arsa. arazi ve tarla alım satım işlemlerinde bilgi, birikim ve tecrübemle her zaman yanınızdayım...


Uzmanlık Bölgesi

Gazi Süleyman Paşa Mah. / Lapseki Güreci Köyü / Lapseki Cumhuriyet Mah. / Lapseki Kocaveli Köyü / Lapseki Suluca Köyü / Lapseki

Uzmanlık Alanları

Arsa Lojistik

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2021

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Harun Acar portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S*******

Satmayı istediğim arazime kısa zamanda alıcılar buldu ve arazimizi sattı. satış sürecini sorunsuz halletti ...teşekkürlerimle...

A*******

Tarlamızı hızlı bir şekilde sattığı icin kendisine cok tesekkür ederim

A*******

Arazi yatırımı için kendisi ile görüştüğümüzde bize çok faydalı bilgiler verdi ve bu sayede güzel bir arazinin sahibi olduk .. Kendisine teşekkür ederiz.

B*******

Tüm arazi alım satım işlemlerimi kendisiyle gerçekleştirmekteyim... ilgisine teşekkür ederim

Önder Kara

Eşimle birlikte teklif edilen evi görmeye gittiğimizde ev hakkında söylediği her şeyin birebir aynı olması ve inanılmayacak şekilde tüm istek ve beklentilerimin özeti gibi bir ev ile karşılaşmamız emlak danışmanları hakkındaki bakış açımı tamamıyla değiştirdi. Sonrası ise tam bir profesyonellik örneğiydi. Bürokratik işlemlerle uğraşıp, oraya buraya koşturacağımızı düşünürken sohbet, çay ve kahve sıcaklığında bir ev sahibi olduk. Tüm işlemler o kadar hızlı, pratik ve söylendiği şekilde oldu ki hala inanmakta güçlük çekiyoruz.

Hasan Elma

Arazinin alım işleminde gösterdiği yol ve verdiği bilgiler ile bize çok yardımcı oldu. Verdiği hizmetten çok memnun kaldığımı belirterek Harun Beye çok teşekkür ederim.

Dilek Gülahmetoğlu

Harun bey ve Nurgül hanım bizi hayalimizdeki eve kavuşturdu.Satış sürecini mükemmel şekilde yönettiler.Bundan sonraki gayrimenkul danışmanım Harun Beydir.Çok teşekkür ederim.

Ersan Özçelik

Satış süresince gerekli tüm özeni ve desteği veren Harun Bey ile Nurgül Hanıma çok teşekkür ediyorum.Her ikisi de işinde oldukça tecrübeli birer danışman..

Hande Eser

Yine Harun Bey yine bir işlem.Beylerbeyi'nde ki köşkümüzü çok iyi bir kiracıya verdikleri için çok mutluyum.Herkesin bir gayrimenkul danışmanı olmalı..Başarılar dilerim..

Aynur Yenigün

Dairemi hızlı şekilde kiraladığı için Harun Beye çok teşekkür ederim.İşini profesyonelce yapan danışmanla çalışmak ayrıcalıktır.Bana bunu göstermiş olduğu için tekrardan kendisine teşekkür ederim.

Hüseyin Gülahmetoğlu

Belli bir süredir ev arayışımız vardı.Bu konuda Nurgül Hanım ve Harun Bey bize çok yardımcı oldu.Neyi nasıl istediğimi önemsediler ve isteğimi anladılar. Sonunda istediğim daireyi bularak tüm işlemleri titizlikle gerçekleştirdiler.Başarılar dilerim.

Onat Akyüz

Evimin satışı konusunda gösterdikleri çaba ve destek için Nurgül Hanımla Harun Beye teşekkür ederim.İşini profesyonel yapan danışmanlar ile çalışmak çok güzel.Her zaman kendileriyle çalışmak isterim.

Müjdat Eser

Villamızın kiralanmasında istediğimiz profilde kiracı bularak işlemi tamamladığı için teşekkür ederim.Çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Hande Eser

Harun Bey'i uzun yıllardır tanırım.Kendisi son derecede iyi bir insan ve işini oldukça iyi yapan başarılı bir danışman.Mecidiyeköy'deki ofisimizin satışında bize verdiği destekten dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Selçuk Kartal

Bir süredir kiralık daire arayışım vardı.Harun Bey bana bu konuda yardımcı oldu ve istediğim daireyi bularak kiralama işlemini hemen gerçekleştirdik.Kendisi oldukça deneyimli ve profesyonel çalışan bir danışman.Kendisiyle her zaman çalışmak isterim.

Bülent Yenigün

Dairemin 2 hafta gibi kısa bir sürede kiralanmasını sağladı.Hem istediğim profilde bir kiracı buldu hemde çok kısa bir sürede işlemi tamamladı.Alanında oldukça bilgili bir danışman kendisi..

Müjdat Eser

Ofis satışımızın işlemini gerçekleştirdiği için, ayrıca satış sürecindeki yönetimi çok iyi organize ettiği için Harun Bey'e çok teşekkür ederim.

Erhan Oflaz

Ofis satın alma işlemimizde Harun bey ve Nurgül Hanım bize çok yardımcı oldu.Bir yandan işlemi profesyonel şekilde yürütürken diğer yandan bizlere oldukça tecrübeli birer danışman olduklarını da gösterdiler. Herşeyden çok memnun kaldık.Teşekkürler..

Sefa Bölek

Uzun süredir satamadığımız arsamız için Harun bey ile irtibata geçtik. Kısa bir süre içinde hem satışımızı gerçekleştirdi. Hem de bu süreçte profesyonel yaklaşımı ile işlerimizi kolaylaştırdı. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Zeki̇ Bulsun

Kiralık ofis arayışıma hızlı ve sonuç odaklı çözümler sunarak beni çok memnun etti. Verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederim.

Yalçin Bal

İrtibata geçtiğimiz andan itibaren bize sunmuş olduğu hizmet, danışmanlık ile hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla kendisinden çok memnun kaldık.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.