DOĞRULUK SONSUZLUK GÜNEŞİDİR.
NASIL OLSA DOĞAR.
MÜLKÜNÜZÜ EN DOĞRU FİYAT İLE EN KISA ZAMANDA ALICISINA ULAŞTIRMAK HEDEFİM.
Çalışma bölgesinde/uzmanlık alanında Satılık/Kiralık gayrimenkul portföyü oluşturan.
Portföy kiralama/satmak içine etkin bir pazarlama planı uygulayan.
Satıcı ve alıcı veri tabanı çevresine hakim olan.
RE/MAX etik ve ahlaki değerleri bütününü uygulayan.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar.

2021

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Bahar Çalışkan portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S******* K*******

Kurumsal olmanız tercihimdir. Son derece özverili çalıştınız. Bahar hanıma çok teşekkür ederiz.

H******* Ç*******

kiralama süreci sorunsuzdu teşekkürler Bahar hanım

Yunus Aydemir

Değerli Bahar Söğüt, seni tanıdığımıza çok sevindim.Bu hayırlı işte çok yardımcı oldun, çok emeğin var.Her şey için teşekkürler.

Gürcan Pala

Bahar Hanım, işini takip eden gördüğüm en iyi emlakçıdır diyebilirim.

Mustafa Akgün

Sevgili Bahar Hanım ve ekibi Bonega villalarındaki kiralamalar ve satış çalışması için teşekkür ediyorum. Son başkaya holding kiralamasında meyvelerini almış olduk. Başarılar diliyorum.

Yağmur Yanık

Dürüst, güvenilir, kendinden emin, müşterisini yormayan, gelişmeleri analiz edebilen, Müşterisini, kendisi gibi görüp o minvalde kiracı portföyü bakan, kendini danışman gibi değil aile bireyi gibi hissettiren, gerçekten profesyonel biri ile keyifli bir şekilde çalışmak istiyorsanız doğru kişi BAHAR hanım olacaktır. Evimi kısa sürede verdiği içinde teşekkürü kendisine bir borç bilirim.

Ümit Hacıbektaşoğlu

Dürüst, güvenilir, kendinden emin, müşterisini yormayan, gelişmeleri analiz edebilen, Müşterisini, kendisi gibi görüp o minvalde kiracı portföyü bakan, kendini danışman gibi değil aile bireyi gibi hissettiren, gerçekten profesyonel biri ile keyifli bir şekilde çalışmak istiyorsanız doğru kişi BAHAR hanım olacaktır. Evimi kısa sürede verdiği içinde teşekkürü kendisine bir borç bilirim.

Ziya Alpay

Sn.Bahar Söğüt Hanımefendi; Tepeören' deki yeni evimizi bulma aşamasında göstermiş olduğunuz olağanüstü gayretlerinizden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.Aynı çabayı hem sözleşme sürecinde hem de taşınma esnasında da son derece profesyonel bir şekilde gösterdiniz.Bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyoruz.Saygılar. Ziya Alpay.

Ayla Hacıbektaşoğlu

Merhaba, size hitap ederken çok kıymetli Bahar Hanım mı desem gayrimenkul danışmanlarını bana sevdiren insan mı desem, iyi bir dost mu desem bilemedim. Ancak çok net bildiğim bir şey gayrimenkul almak, satmak, kiralamak konusunda danışmanlığınızdan öte iyi bir insan, iyi bir dost, iyi bir arkadaş şahit olduğum kadarıyla iyi bir anne, son derece pozitif ve cana yakın bir kadın olarak aklımda kalacak olmanız. İyi ki varsınız ve iyi ki sizinle tanışmışım. Her şey için çok teşekkürler. Sağlıcakla kalın. Selamlar, Saygılar.

Tuncay Çavuşoğlu

Keyifle çalıştık.Açık ve net bir iletişim.Teşekkürler bahar söğüt tek geçerim.

Aydın Karakaya

Remax gold sayin bahar söğüt; bahar hanim, evi̇mi̇zi̇n ki̇ralama i̇şlemleri̇ sirasinda karşilaştiğimiz sorunlarin çözümünde bi̇ze yardimci oldu.Bi̇zi̇ her aşamada bi̇lgi̇lendi̇rdi̇.Kisa sürede evi̇mi̇zi̇ ki̇raya vermemi̇zi̇ sağladi.Kendi̇si̇ne yardimlari ve çabalari i̇çi̇n çok teşekkür edi̇yoruz.

Tahsin Gökhan Kayacık

Hızlı bir şekilde konutun gösterilmesiyle ilgili aksiyon alındı.Gerekli belgelerin hazırlanmasından imza aşamasına kadar gerekli ilgi gösterildi.Memnun kaldım.

H******* E*******

Çok teşekkür ederim..

M******* O*******

Kiralık daire arayışıma yardımcı olduğu için teşekkürler.

Y******* E*******

Bahar hanım dairemi kiraya vermiştir kendisine teşekkürler.

M******* H*******

Kiralık daire arayışımın sonucunda kendisi ile çalışma sağladım.Teşekkürler.

H******* E*******

Daha önce de bahar hanım ile çalışmıştık.Çok memnunum.Kendisi ilgilenmektedir.

A******* S*******

Kiralık daire arayışımızda yardımcı olduğu için RE/MAX Gold ofisi gayrimenkul danışmanlarından olan Bahar Söğüt'e çok teşekkür ederiz.

A******* B*******

Bahar hanım ve asistanı tanil bey işlerinde oldukça başarılı ve bilgiliydi.Kendilerine işlemlerinde ki başarılardan dolayı teşekkür ediyorum.Iyi çalışmalar diliyorum.

M******* M*******

Bahar hanım ve asistanı tanil bey işlerinde oldukça başarılı ve bilgiliydi.Kendilerine işlemlerinde ki başarılardan dolayı teşekkür ediyorum.Iyi çalışmalar diliyorum.

Suzan İstanbul

Değerli RE/MAX Ailesi, İstim'deki B158 ve A06 nolu dükkanların kiralanmasında gösterdikleri ilgi ve üstün hizmetten dolayı BAHAR SÖĞÜT ve TANİL BERKMAN'a ne kadar teşekkür etsem azdır. Bundan dolayı sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimde kendilerinden mutlaka destek alacağım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Savaş Keklik

Tuzla İstim'de kiraladığım dükkanda özverili davranışı ve net tutumu,samimi açıklamalarıyla bizlere yardımcı olmuştur. Gayrimenkulde, alım ve satımda tek danışman olarak görüyorum.

Oğuzhan Akkuş

Bahar Söğüt Hanım tarafından İstim 1 İş merkezindeki yer kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimizi iletiriz. Hayatları boyu güler yüzlerinin solmamasını dileriz.

Metehan Mutlu

Luuk Mas Makine olarak, Bahar Söğüt Hanımın ve iş arkadaşlarının yer kiralama sürecindeki ilgi ve alakalarından, pozitif davranışlarından dolayı teşekkür ederiz. Meslek hayatlarında başarılar dileriz.

A******* B*******

Danışmanlık süreci boyunca hep ilgili ve çözüm odaklıydı. Her konu için çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

H******* B*******

Satıcı ve alıcı arasında iletişimi eksik etmeyen ve tuzla çevresine hakim olan Bahar Hanım'a çok teşekkür ederiz.

E******* Y*******

Çalışma konusunda disipliniyle tanıdık. Çok teşekkür ederiz.

E******* D*******

Bahar Hanım işini çok başarılı bir şekilde yapan gerçeten Profesyonel bir emlak danışmanı olduğu için kendisinden çok memnun kaldık.

E******* V*******

Pazarlama konusunda kendisini geliştirmiş ve satış işlemlerinde başarılarını çevremden de duyduğum için tanıdık aracılığıyla gelmiştim bende çok memnun kaldım. Şirketim için dükkan kiralarken her zaman Bahar Hanım'dan yardım alırım. İlgi ve alakası ne zaman olursa olsun son derece başarılı bu yüzden teşekkürlerimi sunuyorum.

S******* G*******

Bahar Hanım ile uzun yılardır çalışıyoruz konusuna hakim, profesyonel ve iş takibi çok güçlü bir danışman.Teşekkürler

E******* Ç*******

Emekleri ve destekleri için Bahar Hanım'a çok teşekkürler.

L******* Ö*******

Başak Hanım çok kibar, konusuna hakim ve sizin isteklerinizi çok iyi anlayan bir danışman . Teşekkürler

A******* K*******

Bahar Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldığımız için şirket olarak tüm işlerimizde Bahar Hanım ile çalışma kararı aldık. Emeklerine sağlık.

Metehan Mutlu

Luukmas Makine olarak Bahar Hanımın ve iş arkadaşlarının yer kiralama sürecimizde ilgi ve alakaları ve pozitif davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.Meslek hayatlarından başarılar dileriz.

Oğuzhan Akkuş

Bahar Söğüt Hanım tarafından İstim 1 iş merkezindeki yer kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi iletiriz.Hayatları boyu güler yüzlerinin solmamasını dileriz.Demir Makina Müm. ve sanayi Dış Tic. Ltd.Şti.

M******* M*******

Bahar Hanım'a kurmumuz adına çok teşekkür ederiz.Her dükkan satışı ve kiralama işlemi için gerçekten çok çaba sarf ediyor.

M******* E*******

Kendisi çok profesyonel bir danışman. Çok iyi bir hizmet aldık.

B******* G*******

Tecrübeli oluşu ve bilgi donanımı sebebiyle her sorunumuza yardımcı olan Bahar Hanım'a sonsuz ilgi ve alakasından dolayı şükranlarımızı sunarız.

O******* İ*******

İşini çok ciddiye alan,her anlamda yardımcı olmaya çalışan mükemmel bir danışman kendisine teşekkür ederiz.

M******* K*******

Çok çözüm odaklı,açıklayıcı bir danışmandı.Bütün olayları yüzeysel olduğu gibi bizede iletti.Başarılı bir işlem gerçekleşti.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

M******* M*******

Tuzla İstimde bulunan kiralık ve satılık dükkanlarımızla ilgilenen Danışmanımız Bahar Söğüt'e çok teşekkür ederiz.Bir çok dükkanımız sayesinde kısa süre içerisinde kiraya verildi.

T******* M*******

Bahar Söğüt Hanım sayesinde İstim'de kiraladığımız dükkan için kendisine çok teşekkür ederiz.

A******* P*******

Tuzla istimdeki dükkan kiralama işleminde destekleriniz için Teşekkürler.

Mehmet Yeşilyaprak

Doğruluk,uzmanlık,motivasyon,vizyon,çalışkan,dürüstlüğü ilke edinmiş Bahar Hanım'a teşekkür ederiz.

Meral Soner Topaloğlu

Sevgili Remax danışmanı Bahar Söğüt Hanım'a ilgisi ve alakası için çok teşekkür eder.Başarılarınızın ve ilginizin daim olmasını dileriz.

Fatih Altıparmak

İstim sanayi sitesinden kiralamak istediğim dükkan konusunda ellerinden gelen yardım ve güleryüzlü olarak karşılandığım için teşekkür ederim.Bir dahaki gayrimenkul işlerimde kesinlikle ''Bahar Hanım''dan destek alacağım.

İlyas Yeşilyaprak

Remax Gold Bahar Söğüt Hanım ile İstim'de kiraladığımız dükkanda bizlere verdiği hizmetlerden çok memnun kaldık.İlgi ve alakası için kendisine teşekkür ederiz.(Akıncılar Endüstriyel)

Mustafa Hasan Işık

İhtiyacımızı anlayıp hızlı şekilde çözüm ürettiler.Verdikleri doğru bilgiler ile işimizi hızlıca hallettik.Bahar Söğüt Hanım'a Teşekkürler.

Burhan Ureyil

Bahar Hanım'ın güleryüzlü karşılaması ve bize doğru yol göstericiliği için içtenlikle teşekkür ederiz.Güvenin,kalitenin,güler yüzün tek adresi.

Melek Bilgin

İletişim esnasında gösterdiğiniz özen için teşekkür ederim.-İstim Sanayi Sitesi

Emre Selan

İş yerini kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz müşteri odaklı samimi yaklaşımınız için teşekkür eder,başarılar dileriz.

M******* M*******

İstimde bulunan kiralık ve satılık dükkanlarımızla ilgilenen Danışmanımız Bahar Söğüt'e çok teşekkür ederiz.Kendisi çok ilgili ve başarılı bir danışman.Her konuyla çok ilgilenip emek harcıyor.Her daim kendisine başarılar dileriz.

Z******* G*******

Bahar Hanım'ın güler yüzlülüğüne ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum.

İ******* O*******

Bahar hanımla çalışmak büyük bir memnuniyetti bizim için.

K******* U*******

Kendisi mükemmel bir danışman kesinlikle tavsiye ediyoruz.

B******* D*******

Bahar Hanım çok güleryüzlü, ilgili ve bilgili bir danışman kendisiyle çalıştığımız için çok mutluyuz.

R******* A*******

profesyonel bir hizmet aldık teşekkür ederiz Bahar Hanım.

G******* M*******

Çok güvenilir ve çözüm odaklı bir danışman kendisi.

Saniye Yıldırım

Öncelikle Remax Gold ve temsilcimiz Bahar Söğüt hanımla,tanıştığım için çok mutluyum.Kalitenin asla tesadüf olmadığını her telefon açışımda,bana vermiş olduğu güven ve hizmeti için çok teşekkür ediyorum.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Erhan Tüfekçi

Biraz geçte olsa geri bildirimde bulunmak istedim.Yazacağım çok şey olsada kısaca özetlemem gerekirse;Kiralık ev için bana yardım eden ziyade ilgi,alaka ve işimizi kolaylaştırdığı için yardımından dolayı Bahar Hanım'a teşekkürlerimi sunuyorum.Kendisinin çok başarılı bir iş kadını olmasını müşterilerine yansıtmasıapaçık görülmektedir.Nazik davranışını,problem çözen ve de profesyonelliği bir bütü olarak müşterilerine yansıtmaktır.Kiralık tuttuğum evimi 1 yıl önce satın aldım.Bahar Hanımdan aldığım hizmetten memnun kaldım.Kendisine başarılar diliyorum.Saygılarımla.

Şenol Doğuş Yazıcı

Bahar Söğüt'ten kiralama yaptım Ve çok memnun kaldım.

C******* G*******

Danışmanım Bahar Hanım, hem benimle yaptığı sözleşmede hem de kira sözleşmesinde çok ciddi bir profesyonellik göstermiş olup, ticari mülkümün doğru ellere teslim edilmesine aracı olmuştur. Süreç boyunca düzenli bilgilendirme yaparak adım adım ilerlemiştir. Kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

S******* S*******

bahar hanımı çalışmalarından ve ilgi alakasından dolayı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını dilerim.

Ö******* G*******

bahar hanımın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım. kendisine ve ofisine teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

C******* G*******

bahar hanımın iş disiplini ve çalışma şekli çok profesyonel. kendisine herşey için teşekkür ederim. iyi çalışmalar dilerim

Ş******* Y*******

kurumsal bir firmayla çalışmanın avantajını danışmanımız bahar hanımla yaşadık. kendisine çalışma hayatında başarılar dilerim.

M******* M*******

bahar hanıma desteklerinden dolayı ayrıca çok teşekkür ederim. kendisi çok bilgili bir danışman. yolunuz açık olsun.

İ******* M*******

bahar hanıma emeklerinden dolayı ve çalışmlarından dolayı teşekkür ederim. danışmanlığından çok memnun kaldık.

T******* S*******

bahar hanıma profesyonelliği ve disiplinli çalışması için teşekkür ederim.

M******* U*******

bahar hanıma desteklerinden dolayı minnettarım. kendisi çok ilgili bir danışman. teşekkürler remax gold.

S******* B*******

bahar hanımın desteklerinden ve çalışma şeklinden memnun kaldık. herkonuda bize destek verdi ve süreci sıkıntısız hallettik. başarılar dilerim.

Y******* T*******

bahar hanımın profesyonel çalışma şeklinden memnun kaldık. kendisi kurumsal bir firmada çalıştığını hissettiriyor. teşekkür ederiz. kolaylıklar dilerim.

Abdülbekir Kavurmacı

remax bahar söğüt hanımın vermiş olduğu hizmetten ziyadesiyle memnun kaldım. kendilerine teşekkür eder işlerinde başarılar diliyorum.

Hatice Bayram

Sayın yöneticiler Bahar Hanım ile yaklaşık 5 yıldır iş sebebi ile tanışmışlığımız var. Kendisinin çabaları ilr mülk sahibi olduk.Daha sonrasında kiralamalarımız oldu.Hepsinde son derece ilgili,özverili idi ve biz çok memnun olduk.Daha sonra önerdiğimiz eşimize,dostumuza da aynı samimiyetle hizmet verdi.Ben şahsım adına kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayhan Erol

Bahar Hanım bizimle ilk iletişime başladığından beri süreci oldukça profesyonel yönetti. Ben Bahar Hnımın çalışmaları ,güvenilirliği ve samimiyeti konusunda çok memnunum. Bahar Hanımın ilgisinden ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederim.

Aydın Karakaya

Bahar Hanım evimizin kiralama işlemleri sırasında karşılaştığımız sorunların çözümünde bize sürekli yardımcı oldu. Ayrıca her aşamada bizi bilgilendirdi.Kendisine yardımları ve çabaları için çok teşekkür ediyoruz.

İnci İnce Sak

Remax emlaktan Bahar Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım.Başarılarının devamını dilerim.

Atilla Özokur

Saygı değer Bahar Söğüt Hanımefendi ilanlara çıktığı andan itibaren bize çok yardımcı olmuştur.Kendisi ve ekibine çok teşekkür ederim.

A******* Ö*******

Bahar Hanım'ın güler yüzü ve profesyonel çalışmasından çok memnun kaldık.

M******* B*******

Bahar Hanım gerçekten muhteşem bir danışman.Her konuda ayrı bilgili ilgili kendisine çok teşekkür ediyorum.

A******* A*******

İçten ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim Bahar Hanım.

H******* K*******

Bahar Hanım'ın satış öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum.

İ******* H*******

Bahar Hanım çok prosefyonel bir danışman tanıştığımız için çok mutluyuz.

H******* B*******

Bahar Hanım her konuda desteğini sağladı.Sorularımızı cevapsız bırakmadı.Çok ilgili bir danışman.

K******* K*******

Bahar hanım çok güler yüzlü destekçi en ince ayrıntısına kadar düşünen bir danışman çok memnunuz.

A******* Ö*******

Başta Bahar Hanım olmak üzere Remax ailesine göstermiş oldukları ilgi ve Alaka için teşekkür ederim.

M******* B*******

Bahar Hanım işinde çok başarılı bir danışman kendisinden çok memnunum.

A******* A*******

Bahar Hanım ile gerçekleştirdiğimiz işlem çok güzeldi sıkıntısız geçti çok başarılı bir işlemdi.Kendisine çok teşekkür ederim.

H******* K*******

Bahar Hanımla hiç bir sorun yaşamadık.Çok güzel bir işlem gerçekleştirdik.Kendisine teşekkür ederim.

İ******* H*******

Adığımız hizmetten çok memnun kaldık Bahar hanıma teşekkür ederiz.

H******* B*******

Bahar Hanım çok profesyonel bir danışman.Kendisiyle yaptığım işlemden çok memnunum.Teşekkür ederim.

K******* K*******

Bahar Hanıma ilgisi için teşekkür ederim.

Emine Alkanalka

Remax Gayrimenkul Şirketine; Tuzla, Aydınlı mah. ulus sok.44 nolu evimi kiraya vermemde yardımcı olan sizlere çok teşekkür ediyorum.Bu süreçte ''Bahar Hanım'' profosyenel bir süreç yönetimi yaptı.Kiracı konusunda çok hassas davranıp tüm işlemleri üstlendi.Saygılarımla..

M******* B*******

bahar hanıma bütün emekleri için teşekkürler. kendisi başarılı bir danıiman bize her konuda çok yardımcı oldu.

Y******* S*******

bahar hanımdan çok memnun kaldım. işlerinde başarılar.

G******* Ç*******

bahar hanımla daha önce de çalışmıştık. kendisine güvenimiz sonsuz. teşekkürler. süreci sorunsuz yönetti.

H******* Ş*******

bahar hanıma ve remax gold ofisine teşekkür ederim. kurumsal firmayla çaılıştığımız için memnun kaldık.

Ü******* Ç*******

bahar hanımdan memnun kaldık. kendisi profesyonel bir danışman

Ö******* Y*******

bahar hanımla tanışmaktan dolayı çok şanslıyız. herşeyi halleti. kendisine ve remax golda teşekkür ederim

T******* Ç*******

bahar hanımdan çok memnun kaldık. kendisine teşekkür ederi. başarılı bir danışman.

A******* E*******

kiralama sürecimizde bahr hanımla çalıştık. emekleri için teşekkür ederim

G******* K*******

bahr hanımın çalışma şeklinden çok memnun kaldık. kurumsal bir danışmanla çlışmaktan memnunuz. hiç pişman olmadık. herşey şeffaf bir şekilde ilerledi.

Q******* B*******

baharhanıma destekleri için teşekkür ederim. kendisinden memnun kaldık.

H******* Ö*******

kiralama sürecimizde bahar hanımla çalıştık kendisine teşekkür ederim. memnun kaldık.

M******* A*******

dükkanımızı bahar hanımdan kiraladık. vermiş olduğu hizmetten memnun kaldık.teşekkür ederim.

H******* B*******

bahar hanımdan ve remax golda teşekkür ederim.diğer emlakçılar gibi değil bahar hanım. sağolsun.

E******* T*******

bahar hanımdan memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz.

M******* B*******

göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür ederiz. başarılar dileriz.

B******* S*******

bahar hanımla tanıştığımıza memnun oldum. kendisi işini iyi yapan bir danışman

H******* E*******

herşey için teşekkür ederiz kendisine

Ö******* İ*******

bahar hanıma desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Saniye Yıldırım

Merhaba; Firmanızla yaklaşık 6sene önce evimi kiraya verirken tanıştık.Kiralama sürecinde her defasında büyük bir özenle,titizlikle sizden danışmanlık aldım.Bana bu memnuniyeti sağlayan Sevgili;Bahar Söğüt'e göstermiş olduğu sıcak yaklaşımı,samimiyeti,güleryüzlülüğü,dürüstlüğü için ne kadar teşekkür etsem az kalır.Bahar hanımı'ı ne zaman arasam sesindeki pozitif enerjisi banada enerji ve güç verdi.Hiçbir zaman tereddütüm olmadı.Çünkü, o güveni bana verdi tekrardan samimiyetiniz,güleryüzlülüğünüz,güvenilirliğiniz için size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Ahmet Levent Parlak

Remax Gold Ailesine; Sizleri reklam tabelalarından görüp internet sitenizden araştırdığımda yaptığınız işlemleri beğenip telefon ile ulaştığımda Broker Cuma Bey ile görüşüp Cuma bey'in yönlendirmesi ile Bahar Söğüt hanım ile tanıştım. Bu süreçte ilgisi ve alakası en üst seviyede olup istenilen aralıkta kalıp kısa sürede işlemleri tamamlamıştır. Bahar hanıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Bülent Heybeci

Bahar hanıma sıkıntısız bir satış süreci için çok teşekkürler işlemlerimiz kısa sürede halloldu

Hava Mete

Bahar hanıma çok teşekkürler işlemlerimiz kısa sürede halloldu çok ilgili bir danışman

Saniye Yıldırım

Bahar hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz

Mustafa Navgısan

Bahar hanıma her şey için çok teşekkürler bize çok yardımcı oldu

Nursel Tetik

Sevgili Bahar Hanım Ben ilk defa bir emlak firması ve emlakçı ile çalıştım. sizden çok memnunum bana karşı sorumluluğunuzu yerine getirdiğinizi düşünüyorum düşündüğümden daha samimi karşıladınız beni ilgi alaka ve emeğiniz için teşekkürler

N******* K*******

bahar hanım akfıratta olan arsamın satışını gerçekleştirdi. herşey için teşekkür ederim. iyi ki kurumsal bir firma ile çalışmışım

A******* G*******

hayal park sitesindeki dairemin satışını remax gold ofisinden bahar hanım yaptı. herşey için teşekkürler

A******* T*******

bahar hanım çok ilgilendi bizimle sağolsun. gönlümüzce bir iş yaptık . allah razı olsun kendisinden.

S******* Ç*******

arsa satışımızı bahar hanım yaptık. bir problem yaşamadık. teşekkürler bahar hanım

M******* B*******

daire kiralama bahanesiyle tanıştık bahar hanımla. kurumsal bir firmada çalıştığı için tercih ettik. iy ki tanımışız. sorunsuz bir şekilde evimizi kiraladı

A******* G*******

Bahar hanımla çalışmaktan çok memnunuz teşekkür ediyoruz her konuda bize yardımcı olduğu için

A******* D*******

yardımlarınız için teşekkürler Bahar hanım

Ayten Tan

Bahar hanım merhaba Uzun ve meşakkatli bir süreçten sonra evi satmayı başardınız. İçinde problemli bir kiracı olmasına rağmen çok emek verdiniz uğraştınız gerçekten. Tüm satış süreci boyunca arkamda remax emlak ve sizler gibi deneyimli temsilcimin olması kendimi güvende hissetmemi sağladı Tamamen kanuna uygun bir satış yapıldı ve sizler bu konuda beni desteklediniz.satış karşılığı istediğim meblağ ı almayı başardınız size çok teşekkür ediyorum . Bir gün bir emlakçıya ihtiyacım olursa yine sizlerle çalışmak isterim.Kendinize iyi bakın. sevgiler

Ali Murat Gür

Bahar Hanım Merhaba. Pendik kurtköyde bulunan dairemin satış sürecinin her aşamasında bana ayrıntılı bilgi vermenizden ve satışın her aşamasında profesyonelce katkılarınızdan dolayı size çok teşekkür ediyorum

Süleyman Çoban

Arsa satış işlemimizde Remax Gold bünyesindeki Bahar Söğüt hanım ile çalıştık. Arsamızıen hızlı şekilde her aşamada ilgili olarak yürüttü kendisine teşekkür eder memnuniyetimizi belirtiriz

Nurdane Özdemir

Sevgili Remax Gold Ailesine; Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz Bahar hanım çok ilgilendi bizlerle hiç bir aksaklık yaşamadan paramız elimize ulaştı çok teşekkürlerimizi sunarız sevgilerimle

Hikmet Özdemir

Merhaba Aydosland projesinde ki E-30 numaralı daireyi Remax Gold ofisinden Bahar hanım aracılığı ile almış bulunmaktayım bu süre zarfında üzerimizden ilgi ve alakayı esirgememiştir. Buna istinaden kendisine teşekkürlerimi sunarım

Necati Karaman

Bahar hanıma teşekkür ederiz yardımlarından dolayı sorularımızı yanıtsız bırakmadı bizi çok iyi bilgilendirdi kendisiyle çalışmaktan çok menunuz

Emine Aşçı

Bahar hanıma verdiği desteklerden ötürü teşekkür ediyoruz. iyi çalışmalar

Mehmet Serdar Erdurak

Bahar hanım dairemin satışıyla ilgilendi kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz

Seda Yıldırım

Her şey için teşekkürler Bahar hanım

Mehmet Topal

Bahar hanım çok profesyonel işlemlerimiz çok kısa sürede halloldu kendisine çok teşekkür ediyoruz

Mehmet Barış

Remax Gold ofisine ve Bahar hanıma çok teşekkürler her konuda yardımcı oldular sizinle çalıştığımız için çok memnunuz

O******* B*******

Kurtköyden aldığım mülkümün kiralanması hizmetinde Remax Gold'dan Bahar söğüt hanımefendiye gösterdiği yakın ilgi profesyonel hizmet uygun müşteri potansiyeli sunmasından dolayı nitelikli hizmettinden dolayı teşekkür ediyorum

Türkan Yıldırım

MerhabaBen Türkan YILDIRIM Ankarada yaşıyorum. Yatırım amaçlı İstanbuldan bir ev almıştım. Bahar Hanımcığımla yollarımız evin satışına karar verdiğim zaman kesişti. İyi ki de tanımışım bahar hanımı. Hem evim satıldı hem de ömürlük dost kazandım. Bahar İyi bir yol arkadaşıdır senin için sonuna kadar çabalar. İyi ki yolum Baharla kesişmiş, iyi ki tanımışım, umarım hep hayatımda kalır. Daha nice başarılara imza atması dileği ile

B******* Ö*******

Aslı hanım ve Bahar hanıma çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim

A******* G*******

Bahar hanım çok hızlı bir şekilde sorunlarımızı halletti çok teşekkür ediyoruz kendisine

H******* E*******

Bahar hanımın ilgisi için çok teşekkür ederim.

L******* U*******

Remax Gold ofisinden Bahar Hanım dairemi kısa süre içinde kiraya verdi, teşekkür ederim.

E******* T*******

Bahar hanıma herşey için teşekkürler. Güleryüzü, samimiyeti bizi oldukça memnun etti.

H******* E*******

Bahar hanım villamın kiralama sürecini sorunsuz ve hızlı şekilde yönetti, kendisine çok teşekkür ediyorum.

İ******* A*******

Bahar hanıma verdiği kaliteli hizmet için teşekkürler.

Hulusi Bodrumlu

Gayrimenkul ve kiralama danismanligimizi uzun süredir yapıyor kiralama sürecinde ve kiraya vermede sorun yaşamadık kira sözleşmesindede sorun yaşamadık ofiste ağırlama ve karşılama her zaman iyi ağırladık oldukça memnunuz

A******* U*******

Birlikte dairemin satışı için çalıştığımız Bahar hanıma ilgisi için çok teşekkür ediyoruz.

Hakan Çelik

Bahar hanımdan uzun süredir satın almayı düşündüğümüz lokasyondan bir gayrimenkul aldık, kendilerinin ilgisi alakası için çok minnettarız ve iş hayatında başarılar dileriz

A******* Ç*******

Bahar sögüt'ün kaliteli hizmeti güleryüzü profesyonelligi bizi memnun etti başarılar dileriz

E******* K*******

aldıgım hizmet kalitesi her aşamasında profesyoneldi bahar hanımın göstermiş oldugu ilgi için teşekkür ederim

M******* D*******

her konuda bize yardımcı oldu ve yol gösterdi ilgisi ve alakası için teşekkürler

Hülya Uygur

Remax Bahar Hanım, müşterisine verdiği değer ve samimiyeti sayesinde çok güzel bir ev tuttuk. Dairemide aynı gün kiraya verdi, bu iş vesilesiyle bu kadar değerli bir arkadaşım oldu. Sevgiler..

Çetin Çetinacar

bahar hanım her süreçte bizimle oldu ve bize her konuda destek oldu aklımızda soru işareti kalmasına izin vermedi çok teşekkürler

Veysel Vural

dairemizin satış pazarlamasında çok iyi bir süreç yürüten bahar söğüte teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sevinç Mataracı

pendik yenişehirde bulunan dairemin satışını gerçekleştiren bahar hanım her konuda bize yardımcı oldu ve beni aydınlattı teşekkürler.

Hulusi Bodrumlu

bahar hanım dairemi kiraya verdi kendisinden ve çalışmalarından memnun kaldım remax gold ofisine teşekkür ederim.

Mahmut Nedim Amcaoğlu

bahar hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum.

Ümit Çelikel

Bahar hanımla uzun süredir tanışıyoruz ve kendisiyle çalışmaktan çok mutluyum. İşine gösterdiği özen bize güven veriyor, kendisine teşekkür ederiz..

O******* P*******

Bahar hanımdan aldığımız hizmet beni çok memnun etti, tüm sorularımıza yanıt oldu ve güvenilir şekilde ev sahibi olmamızda, bu yolda yanımızda olduğu için teşekkür ederiz.

M******* Y*******

Bahar Söğüt Hanım çok yardımcı oldu, abla gibi yaklaşıp güven verdi, samimiyeti ve göstermiş olduğu yardımlar için teşekkür ederim

Ümit Çelikel

Gayrimenkul Danışmanımız Bahar Söğüt'ün portföylerimizi pazarlamada özverili çalışmaları bizi çok memnun ettiği için sürekli beraber çalışmaktayız, son işlemimizde gösterdiği emek için teşekkür ederiz.

Ogün Palaz

Bahar hanıma bize sundugu samimi güleryüzlü hizmetinden dolayı ve yardımları için çok teşekkür ederiz.

M******* Y*******

Daire arayışımda bana çok yardımcı oldu, güleryüzlü ve çok samimi bir danışman teşekkürler

Medin Yakut

Bahar hanıma çalışmaları için teşekkür ederim

Uğur Öztürk

Bahar Söğüt'e yardımları için çok teşekkür ederiz

E******* Ö*******

Diaremizi sattı, hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz, başarılar.

S******* Ş*******

Bahar hanım bize her konuda çok yardımcı oldu, sorunlara karşı hızlı bir şekilde çözüm üretici ve profesyoneldi. Bize göstermiş olduğu samimiyet sıcakkanlı davranış için çok teşekkür ederiz

Y******* Ç*******

Bahar hanım Ailemizin Gayrimenkul Danışmanı :) bize sunduğu hizmet için teşekkür eder, diğer portfoyerde tekrar çalışmaya devam edeceğiz, iş hayatında başarısının daim olmasını dileriz.

F******* E*******

Bahar hanıma herşey için çok teşekkür ediyoruz.

E******* Ç*******

Gold Gayrimenkul Danışmanı Bahar Söğüt bize her konuda yardımcı oldu ve güzel bir hizmet sunduğu için teşekkü ederiz.

Suat Sarısoy

Bahar hanımın yapmış olduğu çalışmalar ve işlemi sorunsuz şekilde hallettiği için teşekkür ederiz.

A******* G*******

Bahar hanım ile görüşmemizde bize sıcakkanlı davrandı ve her sorumuzda her konuda bizi aydınlattı ve aklımız da soru işareti bırakmadı. Çok teşekkür ederiz

G******* G*******

Teşekkür Ederiz Herşey için Bahar Hanıma.

Cengiz Aslan

Dairemizi hızlı bir şekilde sattığı için Bahar Söğüt e teşekkür ederim

Hüseyin Demir

Beraber çalışmış olduğumuz işlerde gösterdiği özveri için Bahar hanıma teşekkür ederim

O******* A*******

Bahar hanım bize gerçekten çok yardımcı oldu herşey için teşekkürler

M******* A*******

Bahar hanımla sürekli bir çalışma içindeyiz, kendisi benim uzun süredir Gayrimenkul Danışmanım bugüne kadar verdiği ve bundan sonraki gayrimenkullerimin alış/satış/kiralama işlemlerinde vereceği hizmetler için çok teşekkür ediyorum.

İ******* Ç*******

Bahar hanım daire satın alma işlemimde tüm süreçte bana çok destek verdi ve her türlü veriyi çok güzel şekilde aktardı, profesyonelliği samimiyeti gerçekten muhteşemdi, herşey için tekrar çok teşekkür ediyorum.

Saniye Yıldırım

Verdiği hizmet için Bahar hanım'a çok teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar

Ufuk Çetin

Bahar Hanım her konuda yardımcı oldu, teşekkürler.

Mehmet Topal

Bahar hanıma çok teşekkür ederiz.

Hüseyin Yılmaz

Gayrimenkul Danışmanımız Bahar hanım gerçekten profesyonel çalışmalarıyla güvenimizi kazandı ve samimiyeti güleryüzü bi çok mutlu ettin kendisine çok teşekküler ediyoruz

Selçuk Çiftçi

Bahar hanım bize her konuda destek oldu, sorunlara karşı çözüm odaklı olması bizi rahatlattı ve baştan sona satış sürecinde hep yanımızda oldu desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz ve başarılar diliyoruz.

Halil İbrahim Erdoğan

Kiralık daire arayışımızda çok hızlı bir şekilde istediğimiz gibi bir daire bulup bize özverili bir hizmet verdiği için teşekkür ederiz.

B******* H*******

Verdiği hizmet için teşekkürler

Edanur Yılmaz

Bahar hanımın sıcakkanlı davranışıyla verdiği hizmet için teşekkür ederiz.

Tunç Aydınoğlugil

İyi Günler, Vatısatınız sayesinde Helenium wings'te bulunan dükkanın kirala prosüdürlerinde yardımcı olan Sn. Hakan Horasan Ve Sn. Bahar Söğüt hanımın gösterdiği yakın ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Kendilerine çalışmalarında başarılar dilerim.. saygılarımla..

Bülent Ös

Merhabalar İsmim Bülent Ös Remax Gold Gayrimenkuldan almış oldugumuz evimizle ilgili bir tecrübemi sizlerle paylaşmak istedim. Şu anda artık 1 hafta içerisinde tapu aşamasındayız. Kendisi satıcı ve bizimle tapu dairesinde işini tam anlamıyla takip etmekte olup açıkcası bize de yapacak birşey bırakmadı. Bu konuda uzman ekibi ile birlikte nerdeyse tapu işlemlerinde hiç bir prosedürle uğraşmayarak hiç zaman kaybetmedik. Bu alışverişimizden şahsen biz Bahar hanım sayesinde çok memnun kaldık. Gold ailesine ve Bahar hanıma Teşekkür ederim.

Nagehan Serin

Bahar hanımla, kendisiyle ilk telefon ve birebir görüşmede öok samimi ve candan gördüm. Kendisinin pozitifliği bana güven duymamı sağladı. İş hayatında yolunun hep ışık saçaran geçmesini diliyorum..

Erdoğan Özkan

İşinin ehli, takipçi her iki tarafı da düşünen, dürüst, her türlü ihtiyacımıza destek veren çok değerli bir çalışan tebrik ederim..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.