Eskişehir Anadolu Lisesi mezunuyum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme okudum. 1996 yılından bu yana İstanbulda yaşıyorum. Bir çocuk annesiyim.
İş hayatıma okul yıllarımda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler departmanında çalışarak başladım. İstanbuldaki başlangıcım ise MEBe bağlı Deulcom Internationalda Halkla İlişkiler Uzmanlığı sertifikamı birincilikle aldıktan sonra bugünkü adıyla Beykent Üniversitesi olan Liverpool John Moores Universityde halkla ilişkiler müdürlüğü oldu. Arkadaş çevresi faktörü ve tesadüfler silsilesi ile ama bugün iyi ki de dediğim Kanal D Radyolar Grubunda gazeteci Fatih Altaylının koordinatörlüğünde haber spikeri ve editörü olarak 2, 5 sene radyoculuk yaptım. Tabi öncesinde Can Gürzap - Arsen Gürzapın sahibi olduğu ve birbirinden değerli tiyatro eğitmenlerinin hocalığında tam 5 aylık bir diksiyon ve spikerlik eğitimi alarak bu işe başladım. Sertifikamı yine birincilikle aldığımı belirtmek isterim. Bu mesleği iyi ki yapmışım diyorum çünkü hem o yıllardan kalan çok keyifli arkadaşlıklarım ve kendimi ifade etme konusundaki başarımı bu mesleğe borçluyum. Güzel ve etkili konuşabilmek kesinlikle bir sanattır. Anadilinizi doğru konuşabiliyor olmak ise paha biçilemez.
2000 yılında tam da Kanal 6 ile bir program sunuculuğu için anlaşmak üzere iken ani bir manevra ile sektör şartlarının hayatıma dair planlarımla tam da uyumluğu olmadığına karar verip bir yol ayrımına girdim. Gelen teklifleri değerlendirirken kariyerim adına en doğru basamağın olacağına inanarak Türkiyenin gıda devlerinden Eti Pazarlama ve Ticaret AŞ.de ulusal zincir mağazalar satış yöneticisi olarak satış sektörüne giriş yaptım. Aynı firmada müşteri yöneticiliğine terfi ettikten sonra 8 senenin nihayetinde tedbil-i mekanda ferahlık vardır gerçeğinden yola çıkarak Şölen Çikolatadan gelen ulusal zincir mağazalar müdürlüğü teklifini kabul ettim. 5 yıl boyunca firmamın Migros, Carrefour, Bim, A101 gibi tüm ulusal zincirler mağazaların satışı ile kurumsal satışının yöneticiliğini üstlendim. 5 yılın sonunda evimden tam 110 km uzaklıkta olan iş yerimde güzel başarılara imza atmanın verdiği huzur ile misyonumu tamamladığıma inanarak bugün de ilişkilerimin devam ettiği Çoban ailesine ve çalışma arkadaşlarıma veda ederek sektörde 25 yılını bitirmiş Karya Eğitim ve Danışmanlık firmasının franchiselığı ile kendi firmamı kurdum. 3 yıllık sözleşmemi bitirdiğimde ise artık daha özgür ve daha çok kendim için çalışabileceğim ama bunca yılın verdiği bilgi birikimimi, tecrübemi ve yıllar içinde oluşturduğum networkümü de kullanabileceğime inandığım gayrimenkul sektöründe RE/MAX Tam ofisi bünyesinde çok güzel insanlarla var olma kararı aldım. Hayatım boyunca verdiğim sözlerin ve kararların hep arkasında durdum. Yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım. Bu her zaman en doğrusunu yaptığınız anlamına gelmez muhakkak ki... Ama kendinize olan inancınızı, samimiyetinizi, dürüstlüğünüzü ve cesaretinizi ortaya koyar. Talih cesaret edene güler.
Basketbol ve kick boks başta olmak üzere hayatım boyunca spor yaptım ve haftada en az beş gün yapmaya devam ediyorum. Sporun enerjisini hem sosyal hem de iş hayatımda etkin bir şekilde kullanıyorum.
İşinizi severek ve samimiyetle yapıyor, her sürecini takip ediyorsanız başarı da peşinden geliyor demektir. Her yaptığım işi tam da bu üç ayak üzerine kurdum. Ne mutlu ki yıllar içinde gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatımda çok güzel insanlar biriktirmişim. En kıymetli olanı... İNSANI.
Diliyorum ki gayrimenkul sektöründe de pek çok insanın hayatına dokunabilme, faydalı olabilme ve iş ortaklığımızı gönül bağı ile uzun yıllar sürdürebilme fırsatım olur.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2021

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Bahar Çulcuoğlu portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Onur Eröz

Sunulan hizmet ve çalışmalardan çok memnun kaldık. Bahar hanımla tekrar çalışmak isteriz. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Bahri Altun

Firmam adına büyük bir depo arayışımız vardı.Bana yardımcı olabileceğini düşünerek Bahar hanımla iletişime geçtim.Birkaç ay boyunca sürekli iletişimde kaldık.Bu süreçte farklı alternatifler üzerinde çalıştık.Sonuçta tam da istediğimiz büyüklükte bir depo bulduk.Bahar hanım sözleşme süreci tamamlanana kadar gerçekten büyük bir gayret ve özveri ile çalıştı.İşinin uzmanı ve çalışkan bir danışman.Kendisini tanımış olmaktan ve beraber çalışmaktan çok memnun kaldım.Tekrar teşekkürler...

Aşır Durgum

Emeğiniz için çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

Ali Dalgıç

Verdiğiniz kaliteli ve profeysonel hizmet için çok teşekkür ederim

Gökhan Songur

Güvenilir hızlı profesyonel çok teşekkür ederim Bahar Hanım.

Özgür Yapıcı

Bahar Hanım'a yardımseverliği, güler yüzü ve özellikle profesyonelliği için teşekkür ederim.

Dilek Çabuk

Bahar hanım çok güzel ilgilendi. Tekrar her şey için teşekkür ederim.

Hasibe Canlıoğlu

Bahar Hanımın güler yüzü ve samimiyetinden memnun kaldım.Hızlı ve kolaylık sağlayan iş anlayışından memnun oldum. Teşekkürler..

Sibel Okutucu

Çok ilgili ve saygı çerçevesinde iletişim kuruldu. Ben çok memnun kaldım. Başarılar dilerim.

Ayhan Canlıoğlu

Bahar Hanım içten ve beklenmedik hızlı çalışmanızla bizi şaşırttınız. Teşekkürler

Hüseyin Özgür

Yardımları, güler yüzü ve kibar davranışlarından isteklerime yardımcı olduğu için çok memnun olduk.

Said Canlıoğlu

Güzel organizasyon. Teşekkür ederiz. Bahar hanıma başarılar dilerim.

Gizem Çekmez

Bahar Hanım 'ın ilgisi ve alakası için 5 puan yetersiz. Yorulmadan yaptığımız ilk sözleşme oldu.Bundan sonra ki gayrimenkul işlerimizde de ilk arayacağımız kişi olacak.

Tuğçe Yurdakul

Bahar Hanım 'ın ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Gülşeren Demir

Güzel bir organizasyondu. Teşekkür ederim.

Özal Fidancı

Öneriden ziyade teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Özellikle Bahar Hanım her sorumuza, sorunumuza çok güler yüzle ve hızlı bir şekilde yardımcı oldu.Çok memnun kaldık.Bu evi bize sorunsuz bir şekilde teslim ettiği için çok mutluyuz.Başka bir seferde birlikte çalışmak isteyeceğimiz yegane kişi oldu. Remax Eksen ofisine çok teşekkürler :)

Can Okçuoğlu

Gayrimenkul danışmanı Bahar Hanıma güler yüzlülüğü için teşekkür ederim.

Farmed Kimya San Ve Tic Ltd Şti

İlgili portföy yöneticisi. Kiralama işlemimizin ilk gününden son anına kadar yardımcı oldu tüm taleplerimizi karşılamak için sürekli görüşme halindeydi. İlgi alaka ve hızlı yardımları için Bahar Hanım’a teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.