BAŞARI-Trabzon doğumluyum.Milli Hakemlerden Ali Can Lakotun kardeşiyim. Evli iki çocuk annesiyim.Eşimin uzun yıllar inşaat sektöründeki çalışmalarına sağladığım katkı ve deneyimlerden sonra dünyanın önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olan Re/Max ile çalışmaya karar verdim. Karun ailesine katılarak bilgi ve birikimlerimi siz müşterilerime dürüst ve güvenilir hizmet sağlamak için kullanmaya başladım.
Amacım, profesyonel hizmetle herkesin tanışması.....
ALDIĞIM EĞİTİMLER
New York University Kariyeriniz
Maximum Sonuçlar Sağlayan Stratejiler – Angelo Fradera
Koçluk programı (Angelo Fradera)
Portföy bulma ve Sözleşme alma Eğitimi
İtiraz ve Sorunları Karşılama Eğitimi
Uluslararası Re/Max Türkiye Kongresi ve Tüm Eğitimler Antalya/Fethiye
Beden Dili ve Hitabet ve İkna Yöntemleri - Oğuz Gülay
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Nermin Şahin portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lazizakhan Sanatolinova

Rumeli caddesinde kiraladığımız iş yeriyle ilgi alakalarından dolayı güzel yaklaşımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sibel Aşkın Pekin

Rumeli Caddesi Bereket apartmanı'ndaki taşınmazın kiraya verilmesinde büyük yardımı olan Nermin ŞAHİN hanıma profesyonel yaklaşımı ve güler yüzünden ötürü minnettarım. teşekkürlerimle.

Fatma İrem Acar

Rumeli caddesi bereket apt. 5516 taşınmazı kiralamakta büyük emeği olan Nermin Şahin hanıma çok teşekkür ediyorum. süreci profesyonel yürütmüş olup güvenimizi kazanmıştır. ileride gerektiğinde tekrar beraber çalışmak isterim.

Semra Özer

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan çok memnun olduğunu belirtmek isterim. Tekrar yeni bir emlak arayışında ilk aklıma gelicek isim siniz. Teşekkür eder yeni yılda başarılarınızın devamı dilerim.

Mürsel Kaçmaz

Nermin hanım kısa bir süre önce aldığımız gayri menkul le ilgili uzun bir mücadele verdiniz azim ve gayretiniz den dolayı sizi tebrik ediyor bu zor sürecin başarıya ulaşmasına vesile olduğunuz icin size cok teşekkür ediyorum.

A*******

Evimizin satışı sırasında göstermiş olduğu ilgi,güleryüz , samimiyet ve sonuç odaklı oluşundan dolayı kendisine teşekkür ederim. Kesinlikle Nermin hanımla çalışmanızı tavsiye ederim.

Guler Karakoyun

Nermin Hanim çok Guler yüzlü güven veriyor işlerimiz kolaylıkla hal oldu çok tesekkurler

Mert Can İlhan

Kiralama işleminde bana yardımcı olduğundan dolayı çok teşekkür ederim. Profesyonel yaklaşımı ve samimiyeti evi kiralamam da karar vermemi kolaylaştırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum tekrar Nermin Hanım ile çalışmak dileğimle.

Fatıma Erdem

Nermin hanım evimizi kiraya verme konusunda bize yardımci oldu. Özverili, çözüm odaklı çalışmasi ile kısa sürede evinizi kiraladı. Nermin hanım hem danısmanımız hem de dostumuz oldu. Kendisine çok tesekkur eder başarılarının devamını dilerim.

Lütfiye Taşkıran

Nermin Şahin hanımefendiye, evimin kiraya verilmesi aşamasında, titiz çalışmaları, nezaketi, verdiği güvenden dolayı sonsuz teşekkürler.

Abdullah Ümmet

Dairemizi kiralamamız esnasında vermiş olduğunuz kaliteli hizmet ve bu sürecin tüm aşamalarında gösterdiğiniz pozitif yaklaşım için teşekkür ederiz. Abdullah Ümmet

Ohan Ölçer

EVİMİ ÇOK KISA BİR SÜREDE VE ARADIĞIM KRİTERLERE UYGUN BİR KİRACI BULARAK KİRALAYAN DANIŞMANIM NERMİN ŞAHİN'E SONSUZ TEŞEKKÜRLER VE BAŞARILAR DİLİYORUM.

Bilal Ayan

Sayın Nermin Hanım
İş yerimizin kısa sürede kiraya verilmesi konusunda göstermiş olduğunuz özveri ve yardımlar için teşekkür ederim bir daha ki kiralamalarda sizi tercih edeceğiz. Dostlarımıza da tavsiye edeceğiz.Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Ertuğ Ekenler

NERMİN HN'A EVİMİZİN ALIM VE SATIMI SIRASINDA GÖSTERDİĞİ YARDIMLARDAN DOLAYI TEŞŞEKKÜR EDERİM.

Ertuğ Ekenler

Nermin Şahin'e evimizin alım ve satımı sırasında yapmış olduğu yardımlardan dolayı teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.