GAYRİMENKULLERİNİZİ VE YATIRIMLARINIZI DEĞERLENDİRİRKEN BU KONUDA
        TECRÜBELİ VE BİRİKİMİLİ GAYRİMENKUL DANIŞMANI  TERCİH EDİNİZ.
T.C. Ziraat Bankası Emekli Müdürü
                                        1983 yılında Türkiye'nin en büyük kamu bankasında iş hayatım başladı. 2015 yılında emekli olana kadar bankanın çeşitli birimlerinde ve güzel ülkemizin güzide yerlerinde Kocaeli, Sakarya, Bolu il ve ilçeleri ile tüm Trakya Bölgesinde Ticari ve Kurumsal Pazarlama Yöneticiliği ve yine bu bölgelerde Şube Müdürü olarak hizmet verme şansını elde ettim. Bu süreçte bankamızın gelişimi ile birlikte kişisel gelişimimde etki edecek olan bir çok kurs ve seminere katıldım.

Bunlardan birkaçı:     Profesyonel İmaj İletişim Becerileri ve Beden Dili  &  Pazarlama Satış Becerileri ve Satış Koçluğu &  Maliyet Hesaplama ve Pazarlama Mali Tahlil İstihbarat, &  Finansal Analiz  & Ekspertiz İşleri Yönetmeliği & Eğiticilerin Eğitimi vb gibi,

2015 yılı şubat ayı itibariyle emekli olduktan sonra emeklilik döneminde yapmayı planladığım gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı işini 18 ay kadar Kocaeli'nde yürüttüm. Temmuz 2016 da daha önce planladığım yaşam kentime ÇANAKKALE' ye taşındım. Çanakkale'de RE/MAX TROİA ailesine katılarak, 32 yıllık bankacılık geçmişimde edinmiş olduğum kurumsal kültür, kurumsal terbiye ve ekip çalışmasını burada devam ettirmeyi arzulamaktayım.

VİZYONUM: Re/Max Troia Gayrimenkul Danışmanlık ofisinde başlayan ikinci çalışma hayatımın ilerleyen sürecinde, Gayrimenkul sektörünün gelişimi ile birlikte büyüyecek olan aynı ofisin zincir şubelerinden birinde ORTAK BROKER olabilmektir.
MİSYONUM: Kurumsal kültür ve hedeflerim doğrultusunda bireysel, ticari ve kurumsal yatırımcılarımıza her zaman güler yüzle, yüzde yüz memnuniyet sloganı ile gayrimenkul yatırımlarını müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yönetmek, kazandırmak ve onlarla birlikte kazanmaktır. EN ÖNEMLİSİ İNSANLARIN GÜVENLERİNİ KAZANMAKTIR.
" Keşke çocuğumla daha fazla zaman geçirseydim" " Keşke vicdanımın sesini dinleseydim" " Dilim tutulsaydı da söylemeseydim" ne kadar sık duyarız KEŞKE sözcüğünü. "Şimdi bildiğimi keşke gençliğimde bilseydim" diyen kişi, verdiği yanlış karardan duyduğu pişmanlığı dile getirir. Haksız mı? Bize verilen şu ömürden başka neyimiz var? Keşkesiz bir yaşam için kim olduğunu ve ne istediğini bilmek yetmez varoluşunu yaşamayı ve paylaşmayı da bilmek gerekir. Bir düşünün: Pişmanlıklarınızın çoğunun insan ilişkilerinden kaynaklandığını görürsünüz.(D.Cüceloğlu) Ailede, iş yerinde ve toplumda sağlıklı insan ilişkilerine önem veren keşkesiz bir yaşam isteyen insanların uzmanlığa, tecrübeye önem veren ve danışmayı ve dayanışmayı başarabilen kişiler olduğunu görürsünüz.
GAYRİMENKULLERİNİZİ VE YATIRIMLARINIZI DEĞERLENDİRİRKEN BU KONUDA TECRÜBELİ VE BİRİKİMİLİ GAYRİMENKUL DANIŞMANI  TERCİH EDİNİZ.
Saygılarımla,
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Çınarlı Köyü (Dardanos Mah.) / Merkez Cevat Paşa Mah. / Merkez Barbaros Mah. / Merkez Çınarlı Köyü / Merkez Esenler Mah. / Merkez

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Mahmut Niyaz portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Atilla Alkaş

Mahmut Bey'e satınalma sürecimizdeki yardım ve desteklerinden,verdiği güvenden,çokça sorduğumuz sorulara sabırla verdiği cevaplardan dolayı çok teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim.

Gökhan Çopur

Mahmut Bey evimizin satışı sürecinde göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım için teşekkür ederiz.

E******* A*******

Mahmut bey sayesinde bir mülk daha edindim. Kendisi ile üçüncü çalışmamız. Tüm süreç boyunca profesyonel olarak destek oldu. Süreci sorunsuzca yöneten Mahmut beye teşekkürlerimi sunarım.

Umut Erbakan

Mahmut Bey işini çok özenli yapıyor, arazimin drone ile çok güzel fotoğraflarını çekti ve yayınladı. Ayrıca düzenli raporlarla piyasa hakkında bilgilendirme yapıyor. 2 yıldır satamadığım arazimi Mahmut Bey'le sözleşme imzaladıktan tam 2 ay sonra sattım. Kendisiyle de ayrıca yüz yüze tanışma ve konuşma fırsatı buldum, çok düzgün, çalışkan ve dürüst biri.

Nazım Tuncer

Mahmut bey’in satın alım sürecinde yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Alper Özanlar

Mahmut beyın profesyonelliğinde satışımızı hızlı ve guvenli bir şekilde gerçekleştirdik

Hüsnü.s. Bostancı

Ev satın almamda Mahmut Bey'in bilgilendirici desteğinden çok memnun kaldım. 👍

G******* G*******

Mahmut bey,gerçekten emlak sektöründe gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir kişi.Güvenilir , bilgili ,hızlı ,size doğru ve zamanında bilgiyi veren gerçekten yardımsever bir insan .İşinde tam bir profesyonel .Gayrimenkul alım ,satım ve kiralama işleminde ona gözü kapalı güveniyorum.

Hüsnü Bostancı

Ev kiralamasında bana yardımcı oldu. Mahmut beye teşekkür ederim.

Engin Şahin

Mahmut Bey’in ilgisi, takibi sayesinde kısa sürede yeni aldığımız evimize kiracı yerleştirdik. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim.

Engin Şahin

Mahmut bey ile telefonla görüşerek ev seçtik ve ilk evimizin sahibi olduk. telefonla görüşürken güven veren detayları aktaran ve her zaman yapıcı yaklaşımı oldu. bir kez daha buradan teşekkür ederim.

B******* G*******

Pazar gününde bilr bize hızlıca dönüş yapıp her konuda yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

C******* A*******

Mahmut bey kira tutma sürecimde çok yardımcı oldu, her sorunumla ilgilendi.Telefonlarıma, mesajlarıma çok hızlı dönüş yaptı.Güleryüzü ve pozitif enerjisiyle en başından beri güven verdi, kendisine çok teşekkür ederim.

M******* Ç*******

Haziran ayı içerisinde kendisinin yardımıyla satın almış olduğum evimi yine mahmut bey vasıtasıyla kiralamış bulunmaktayım. eksik noksan olmadan soru işaretleri kalmadan gönül rahatlığıyla ev alım satım kiralama işlemlerinde mahmut beye güvenebilirsiniz. çok profesyonel şekilde görevini yapmakta ve tarafların menfaatlerini gözetmektedir. ev alım sürecimizdeki memnuniyetimizi aynı şekilde evimizi kiralama sürecinde de hissettik.Kendisine tekrardan teşekkür ederiz.

M******* Ç*******

Ev alma sürecimizde mahmut bey çok yardımcı oldu. hiçbir sorumuzu yanıtsız bırakmadı. kendisine cok tesekkur ediyoruz.

B******* D*******

Mahmut bey işinde çok disiplinli ve başarılı bir emlakçı. Bizim dairelerimizi sürekli kendisi kiraya veriyor hiçbir problem yaşamadık. Bütün satış ve kiralama işlemlerinizi gözünüz kapalı verebilirsiniz.

Sebahattin Öztürk

Mahmut Abi çok iyi bir insan,çok yardımcı oldu sağ olsun tereddüt etmeden güvenebilirsiniz Gayrimenkul bilgisi son derece yüksek Sözleşme vs. profesyonel şekilde yapıyor Vergi kaçırmayan işini düzgün yapan insanlardan

Zehra Gülru Çam Taşkıran

Güvenilir yatırım tavsiyeleri ve güler yüzü için kendisine teşekkür ederiz.

G******* T*******

Ev kiralama sürecimde sağladığı hızlı destekten dolayı Mahmut Bey'e teşekkür ederim.

Ö******* N*******

Mahmut Bey'e duyduğum güven dolayısıyla İstanbul'daki evimin kiralanması konusunda kendisinden hizmet aldım. Hem ev sahibini hem de kiracıyı önemseyen bakış açısıyla duyduğum güveni katlayarak artırdı. Gayrimenkul konusunda oldukça geniş bir bilgi birikimine sahip. Tebrik ve teşekkür ediyorum.

U******* Y*******

Çanakkale'de yatırım yapmak üzere Mahmut Bey'in portföyü ile ilgilendim. umarım yakın zamanda yatırım yapacağım Mahmut Bey banka mevzuatlarına çok hakim kendisine teşekkür ederim

Yasin Selimoğlu

Kendileri ile 3 defa ticaret yaptım başından sonuna kadar bütün işlemlerim mükemmel bir şekilde işledi.Kendilerine buradan da sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum iyi ki varsınız.

Ferda Ayan

İnsan ilişkilerini gayet iyi bilen kibar saygılı dürüst ve çalıştığı kurum kültürünu ön planda tutarak menfaat gözetmeksizin yardımcı olan Mahmut Bey e sonsuz teşekkürler

Muhammed Dinç

İstediğimiz kriterlerde bir daire almamızda yardımcı olan Mahmut beye teşekkürlerimi iletiyorum. İşinde özverili çalışan planlaması gayet güzel kararlı bizleri herkonuda bilgilendirdi.

N******* C*******

İyidi

İ******* Y*******

Lapseki Akçaalan köyündeki yerimizin satışında bize destek veren Mahmut beye teşekkür ederiz.

Deniz Özemre

Çok güzel bir daire almama yardımcı olan Mahmut NİYAZ beye çok teşekkürler. Tüm süreçte benim yanımda ve profesyonel bir danışman tavsiye ediyorum.

Fatma & İsmail Aga

Tam istediğimiz gibi bir daire almamıza vesile olan, işlemlerin her aşamasında bizlere tam destek veren danışmanımız Mahmut beye çok teşekkür ediyoruz.

H******* I*******

Çanakkale merkezden istediğimiz daireyi satın alma konusunda bize hizmet veren danışmanımız Mahmut beye çok teşekkür ederim.

M******* G*******

Dairemin satışı konusunda yetkilendirdiğim Mahmut bey işini özenle takip eden her safhada bilgilendiren profesyonel .İşinin hakkını tam anlamıyla veren bir danışman teşekkür ediyorum.

Y******* S*******

Çanakkale'deki gayrimenkul alım ve satım ,kiralama işlemlerimde tecrübesi, güvenilirliği ve profesyonelliği ile her daim yanımda olan danışmanım Mahmut beye güzel bir portföyü daha bana kazandırdığı için teşekkürlerimi belirtiyorum.

S******* Ş*******

Tüm iş ve işlemlerimizde bize rehberlik eden danışmanımız Mahmut beye çok teşekkürler ediyoruz. Kendisini tüm alım satım yapacak gayrimenkul işlemcilerine tavsiye ediyoruz.

Kasım Tolga Er

Emlak alırken profesyonel danışmanlık çok önemli. Mahmut bey süreci kararlılık, titizlik ve sabırla çok güzel yönetti. Nezdinizde tüm remax ailesine selam ve saygılarımı iletiyorum. Allah herkese nasip etsin. Tüm esnafımızın işi rast gelsin.

Bahtınur Tunç Coşkun

Ev alım işlemimizde bizimle en güzel şekilde ilgilenen yol gösteren Mahmut Niyazi beye Sonsuz teşekkür ederim

İ******* S*******

Daire alırken ve satarken her zaman güven veren ve profesyonelliğini gösteren, satış sürecinin başından sonuna kadar sorunsuz ilgilenen danışmanımız Mahmut NİYAZ beye çok teşekkür ediyorum ve Çanakkale de gayrimenkul alıp satacak herkese tavsiye ediyorum.

Ö******* N*******

Eşyalı kiralık evimi hiçbir sorun yaşamadan ve istediğim profildeki kiracılara veren Mahmut beye teşekkürlerimle

S******* Ö*******

ilk ilan tarihinden satış bitene kadar olan ilgi ve alakasından ötürü Mahmut beye teşekkür ederim.

Y******* B*******

Bilgili ve tecrübe sahibi, çözüm odaklı çalışan bir kişi en önemlisi güvenilir ,kendisine teşekkürlerimi sunuyorum

Ceren Bintepe

İlgisini üstümüzden ayırmadı. Güvenilir biri. Kesinlikle çok memnunum. İyi ki karşılaşmışız.

Ö******* N*******

Evimizi ilana çıktığı gün sorunsuz ve jet hızı ile kiralayan Mahmut Niyaz'a ilgisi ve emeği için çok teşekkür ederim.

Orhan Erol

Çan'daki köy evi ve arsamızın satışında destek veren danışmanımız Mahmut beye çok teşekkür ediyorum. Verdiği hizmetteki kalitesini her yönü ile hissettiren ve güven veren kişiliği ile tam bir profesyonel alım ,satım yapacak tüm dostlarıma tavsiye ederim.

Teoman Topa

Hızlı ve bilgilendirici olmasının yanında, güven veren uslubü için teşekkürler.

Dilek Ermiş

İlk iletişim kurduğumuz andan itibaren doğru bilgilendirmesi, iş takibi , uslubu , güvenirliliğive titizliği ve tutarlılığı ile kurumsal firmaya yakışır nir hizmet aldık.

S******* A*******

Kısa sürede istediğimiz gibi bir ev bulduk.Mahmut beyin bilgisi deneyimi ve çözüm odaklı gayreti bizi çok memnun etti.Tesekkurler

Rasime Kaşıkçı

Mahmut bey ile tanıştım işinde çok uzman bir kişi benim arazimi yaklaşık 20 gün içinde müşteri buldu ve pazarlığını yaptı ben ve eşim muhmut beyden memnunuz kendilerine iş hayatında başarılar dileriz iyiki mahmut beyi tanıdık remaks ailesine ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz saygılar ve sevgiler

Zeki Çavdar

Çanakkale merkez Barbaros Mahallesinde bulunan 1+1 dairemi satmakta yardımcı olan. İlgi alaka ve satıştaki profosyonellik güler yüz gibi Her konuda kendini yetiştirmiş ve benim daha önceki emlakçı düşüncelerimi tamamen boşa çıkaran Mahmut Beye teşekkürlerimi sunuyorum. Çanakkalede emlak ile ilgili işiniz varsa başka kimse aramamayın.

B******* Ö*******

Mahmut Bey'in samimi ve profesyonel yaklaşımı sayesinde anında bir daire sahibi oldum. Kendisine teşekkür ederim. İhtiyaç halinde ilk danışmanım Mahmut Bey olacaktır. Tavsiye ederim.

Eşref Şahin

Yıllardır atıl halde duran arsamızı en etkili şekilde çok detaylı hazırlanmış sunumlarla müşterileri ile paylaşan ve satış kararımızdan sonra kısa sürede bizi sonuca götüren Mahmut Niyaz Bey'e çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ş******* K*******

Kiracıdan boşalan dairemi bir günde kiraya veren, akabinde 1+1 daire satın alma sürecinde bana desteğini esirgemeyen tüm süreçleri tam bir profesyonellikle yöneten Re/Max Troia Gayrimenkul Danışmanı Mahmut beye çok teşekkür ediyoruz. Tüm dostlarımıza tavsiye ediyoruz. Ayten & Şükrü KAYA

Havva Kuru & Bircan Kury

Çanakkale den 2. dairemizi almamıza sebep olan danışmanımız Mahmut NİYAZ a önceki işlemlerde olduğu gibi bu daireyi alım esnasında da gösterdiği profesyonelliğe ilgi ve alakaya, güler yüzlü ve güven verici tavrına çok çok teşekkür ediyoruz ve gönül rahatlığı ile tüm gayrimenkul alım ve satımı yapacak kişilere tavsiye ediyoruz.

Natık Çağan

Gayrimenkul alım ve satımında her zaman güler yüzlü, yetkinlik ve güven verici tavrı ile işlemlerimizi sorunsuz halleden Mahmut beye dairemizin satışı konusunda bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum.

İ******* Ö*******

Daire kiralama konusunda destek veren Mahmut beye teşekkür ederiz.

Vedat Güllü

Esenlerden tam istediğim gibi bir daire kiralama konusunda bana ilgisini esirgemeyen Mahmut Niyaz a teşekkür ederim.

Devrim Şenol

Evimin satışında verdiğiniz destek için çok teşekkür ediyorum Mahmut Niyazi Bey. İnsancıl tavriniz ve profesyonel yaklaşiminiz övgüye de saygıya da değer. Selamlar ( Devrim Şenol

M******* A*******

Kiralık ev bulmanın çok zor olduğu koşullarda kızımın kalabileceği kiralık ev konusunda bizlere destek veren kolaylık sağlayan Öahmu beye çok teşekkürler. Muammer Arslan

Canberk Karataş

Uygun fiyatlı kiralık iş yeri temin eden danışmanımız Mahmut Niyaz'a teşekkürler

Engin Hoşten

Mesaj:Ev sahibi olmamda gösterdiği yakın ilgi ve alâka nedeniyle Mamut NİYAZ beye çok teşekkür eder ve gayrimenkul alacaklara danışman olarak öneririm. ( ENGİN HOŞTEN, [email protected], (532) 254 53 35 )

Selva Demirel

Mahmut Bey, Bozcaada arazi almamız için bizi en doğru şekilde yönlendirdi. Farklı alternatifler içinde bütçemizi zorlamadan bizi en çok memnun edecek seçeneği hızlı şekilde buldu. Satış sürecinde hazırlıklıydı, hiç sıkıntı yaşanmadan hızlıca alımı gerçekleştirebildik. Selva DEMİREL

Zerrin Uğurlu

bey in bugün verdiği hizmet son derece iyiydi. Bilgi ve anlayış işlerimizi hızlı bir şekilde halletmemizi sağladı. Dürüstlüğü sayesinde kendisine çok güvendik ve en iyi ve kolay bir şekilde işlemlerimiz gerçekleşti Kendisine çok teşekkür ederim . Zerrin Uğurlu

Eşref Barış Şahin

Mahmut Bey, İstanbul'da yaşamama rağmen Çanakkale'de gayrimenkul kiralama ve satış işlemlerinde her zaman en güvenilir şekilde hizmet aldığım bir profesyonel. Başarılar diliyorum.

Bircan Kuru

Daha önce Çanakkale den bize güzel bir yatırım yapmamızı sağlayarak 1+1 daire almamızda yardımcı olan Mahmut bey şimdi de sahibi olduğumuz 3+1 dairenin satışını 20 günlük bir sürede sağlayarak bizi rahatlattı. Kendisine emeklerinden ve dostluğundan dolayı teşekkür ediyoruz. Havva & Bircan KURU

M******* T*******

Bütçemize göre 3+1 daire almamız esnasında gerek bilgi becerisi ile gerekse verdiği güven duygusu ile takdir ettiğim Mahmut beye teşekkür ederim. Mikail Temizhan

A******* K*******

Mahmut Bey Bozcaadadaki arsamızı satmamızda bize yardımcı oldu. Kendisinden her konuda çok memnun kaldık.

B******* A*******

Ciddi, güvenilir çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkürler Mahmut bey..

İpek İşteben

Tatile geldiğimiz Çanakkale'de istediğimiz daireyi birkaç gün içerisinde Mahmut Bey'in sayesinde almıştık. Kiracı bulma sürecinde de destekleri sayesinde her şey çok kolay ve hızlıydı. Bugün dairemizin satışı konusunda da yardımları sayesinde çok kısa sürede her şey halloldu. Bundan sonra da kendisi ile çalışma fırsatı bulmayı isteriz. Buradan da teşekkür ve saygılarımızı iletiyoruz. İpek & Hüseyin İşteben

Gamze Güneş

Öğrenciyim ve kolay ev bulabilir miyim bulsam da işlerimi kolay halledebilir miyim diye endişelerim vardı ama Mahmut Bey öyle güzel ilgilendi ki hem evle evin konumuyla hem şehirle ilgili tüm önemli bilgileri verdi fatura abonelikleri için bile yardımcı oldu ilgisi için çok teşekkür ederim sayesinde bu süreci rahatlıkla atlattım

M******* Ö*******

Dairenin satış öncesi ve satışı sırasında her konuyla her adımda bilgilendirme ve takip konularında özenliydi. Hem satıcı hem alıcı tarafına yeterli güveni de verdiğini söyleyebilirim.

C******* E*******

Bozcaada dan istediğimiz vasıflarda bir bağ alımı sürecinde bizlere destek veren Mahmut beye çok teşekkürler.

Emre Tomruk

Mahmut Niyaz bey kiralık daire konusunda çok yardımcı oldu.

Yasemin Akbas

bozcaada'daki arsami mahmut beyin yardimiyla sattim.bugune dek emlakcilarla ilgili menfi izlenimim mahmut bey sayesinde degisti.bu alanda takdire sayan insanlarin da calistigini ogrenmis oldum.bu surec boyunca profesyonelligi, is ahlaki, nezaketi, saygisi, durustlugu, is takibi konusundaki dikkati ve becerisiyle beklentimin de otesinde 1 hizmet verdi.attigi her adimda belgesiyle bilgilendirdi.sonu gelmez sorularimi buyuk 1sabir ve nezaketle cevapladi.kendisine minnettarim.remax i kutluyor, mahmut beye sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.

Tamer Üstüner

Mahmut Niyaz bey kiralık daire konusunda çok yardımcı oldu. Daireye ait ilave isteklerimizin süratle yapılmasını sağlamış ve bize hertürlü konuda bilgi vermiştir. Kiralama süresince göstermiş olduğu nezaket ve ilgiden dolayı kendisine teşekkür ederiz. ( Tamer Üstüner

Sedat Hökelek

RE/MAX Şirketi satış yetkilisi Sayın MahmutNİYAZ' a konutumun satılmasına gösterdiği yakın ilgisi, her durumda tarafımı bilgilendirmesi, güven veren kişiliğini ön plana çıkarması gayretlerinden dolayı müteşekkirim. Şu zor zamanda sizi seçmekle ne iyi ettiğimi şimdi daha iyi anlıyorum.Herşey için teşekkürler. Sedat KÖKELEK

Pervin Yıldız

konut alımında çok yardımcı olan mahmut beye teşekkürler.cok ilgili alakalı ve isini titizlikle yapan biri. Pervin YILDIZ

Makbule Algış

Tam istediğim gibi bahçe katı 1+1 daire sahibi olmama vesile olan, baştan sona her işlemimi halledip ertesi gün sorunsuz olarak tapumu teslim eden Mahmut beye çok teşekkür ederim.

Aydın Özçelik

Dairemizi kısa sürede tam istediğimiz fiyattan satmamızı sağlayan danışmanımız Mahmut Niyaz beye çok teşekkürler. Dürüst ve titizliği dolayısı ile tavsiye ederim.

Seda Sarandal

Ev alımı sürecinde desteklerinden ötürü Mahmut beye çok teşekkür ederim.

N******* B*******

Ev satış sürecimizin her aşamasında bize düzenli olarak bilgi vererek profesyonel bir emlak danışmanı olduğunu her zaman hissettirdi. Bugüne kadar birçok emlakçı ile deneyimimiz oldu. Ancak içlerinde en profesyonel emlak danışmanıydı diyebilirim. Nezaketli ve bilge yaklaşımıyla bize güven verdi. Tüm yakınlarıma ve çevremdeki herkese Mahmut NİYAZ beyi öneriyorum. Satış sürecinde bize gösterdiği ilgiden dolayı tekrar teşekkürler ...

Hüseyin Bozkurt

Ev alım sürecinin tüm aşamalarında tam bir profesyonel danışman olarak satın alma sürecini, kredi sürecini ve ödeme sürecini yöneten Mahmut beye teşekkür ediyorum. Güzel bir yatırım yapmama sebep oldu.

Zeki Kabalcı

İkinci kez dairemin satışında bana destek olan Mahmut beye çok teşekkür ediyorum.

K******* Y*******

Çanakkale Ayvacık bölgesinden istediğim gibi bir arsa alımında bize rehberlik eden Mahmut beye teşekkür ediyorum.

M******* S*******

Tarlamın satışı için müşteri bulup, gerekli iş ve işlemleri sorunsuz tamamlayan danışmanımıza teşekkür ediyoruz.

A******* G*******

Çanakkale Ayvacıkta tam istediğim gibi bir yatırım yapmam da bana danışmanlık yapan Mahmut beye baştan sona tüm desteği ve profesyonelliği için teşekkür ediyorum.

Ö******* Y*******

Asos'a yakın aradığımız bölgede bir gayrimenkul edinmemize öncülük yapan Mahmut beye teşekkürlerimi bildiriyorum. Bundan sonraki yatırımlarımda desteklerini hep isteyeceğim.

Ünzüle Karagöz

Hissedarı olduğumuz Ayvacık Tamış Köyündeki tarlamızın satış ilanını görerek ilgilenmek istediğini belirten mesajına öncelikle Remax kurumsal kimliğiniz adına cevap verdim. Sonrasında kendisiyle görüşmemiz ve müşteri emlakçı diyaloğumuz neticesinde işi sahiplenmesi ve deneyimi açıkçası şirket ismini bir kenara bırakıp kendisiyle güvenle iletişime geçmemize vesile oldu. Mahmut Niyaz Bey’e işindeki disiplin ve güvenilirliği için çok teşekkür ederim.

Aykut Hasan Sunci

Çanakkale deki güvenilir gayrimenkul danışmanımız Mahmut beye ikinci evimizin alımında olduğu gibi, satarken de hızlı, sağlam ve güvenli hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Miray Karaağaç

Bir gün içerisinde beğenip aldığımız evimiz için danışmanlığımızı yapan Mahmut Bey'e ilgisi, güzel yönlendirmesi, problemlerdeki profesyonel müdahalesi ve güler yüzü için teşekkür ederiz.

T******* A*******

Üniversite için geldiğim Çanakkale de çok güzel 1+1 kiralamama yardımcı olan, beni ve ailemi ikna eden Mahmut beye destekleri için çok teşekkür ediyorum. Tüm üniversitelilere tavsiye ederim.

U******* İ*******

Medigarden sitesinden daire kiralama sürecinde desteğini esirgemeyen Mahmut beye teşekkür ediyoruz.

Halime Temiz

Oğlum için aradığım en uygun evi almamızı sağlayan, işlemlerin tüm aşamasında bizi bilgilendiren, doğru şekilde yönlendirip iş ve işlemlerimizi kısa sürede halledip sorunsuz tapu almamızı sağlayan danışmanımız Mahmut Niyaz'a teşekkür ediyoruz. Halime Temiz & Kerem Çeri

Orhan Bilgin

Bir hafta gibi kısa bir sürede evimize müşteri bularak satmamızı sağlayan ve işlemleri sorunsuz bir şekilde yönetip sonuçlandıran Mahmut beye teşekkür ederiz, alım satım yapacak gayrimenkul sahiplerine tavsiye ederim. Orhan Bilgin

A******* P*******

Çok sevdiğim Çanakkale den gönlüme göre 1+1 daire almamı sağlayan danışmanım Mahmut beye tüm evrede verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum .

Cem Karadeniz

Çanakkalede ki dairemi 1k1 hafta gibi bir sürede eşime verdiğim vekaletname ile sorunsuz satışımızı sağlayan ve paramızı sorunsuz tahsil etmemizi sağlayan Mahmut NİYAZ a teşekkür ediyoruz. Merve &Cem Karadeniz

İpek Işteben

Tatile geldiğimiz Çanakkale'de, Mahmut Bey'in sağladığı karşılıklı güven sayesinde 1 günde ev sahibi olduk. Yoğunluğuna rağmen her konuda eşim ve bana yardımcı oldu. Kendisini yıllardır tanıyormuş hissiyatını bizde uyandırdı. Her şey için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Hüseyin İşteben

Çanakkaleden bir günde ev alma kararımızı vermemizi sağlayan, ertesi gün kredi ve tapu iş ve işlemlerimizi halledip sorunsuzca tapumuzu almamızı sağlayan Mahmut Niyaz beye teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum. Hüseyin İŞTEBEN

Muhammet Çiçek

Kiralık daire arayışımızı bir telefon ile anlayıp, tam istediğimiz gibi kutu gibi 1+1 daireyi bize bulup kiralayan, kontrat ve sunum esnasında tüm desteğini esirgemeyen danışmanımız Mahmut beye teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

İkbal Bozkan

Yıllar sonra istediğimiz bir bölgeden bütçemize göre 2+1 daire almamıza vesile olan, gerek kredi aşamasında gerek ekspertiz ve tapu aşamasında tüm desteğini ve güvenini hissettiren Mahmut beye çok teşekkür ediyorum. İkbal Bozkan

Ömer Faruk Aydın

Çanakkale tıp fakültesi öğrencisiyim. Daire kiralama konusunda bana destek veren Mahmut Beye ve Cemal beye teşekkür ederim Ömer Faruk Aydın

Ali Rıza Erten

Uzaktan da olsa bize Çanakkale de Re/Max portföyünde olan ve tam istediğimiz gibi 1+1 daireyi 360 derece çekim linki ile bize sunum yapan, baştan sona kredimizi işlemimizi takip eden sorunsuz tapumuzu teslim eden danışmanımız Mahmut beye çok teşekkürler. Emine &Ali Rıza Erten

Furkan Sağlam

Kiralama konusunda bize yardımcı olan M.Niyaz'a teşekkür ederim.

Mustafa Eren Beşkardeş

Güzel bir daire kiralamamız esnasında bize destek olan danışmanımıza teşekkür ederiz

Eşref Barış Şahin

Çanakkale deki dairelerimin kiralamasını yapan Mahmut beye teşekkür ederim.

Murat &eylem Bombatepe

Covid 19 salgını sebebi ile ülkede yaşanan sıkıntıya rağmen hem 3+1 dairemizi hem de 4+1 villamızın satışını gerçekleştiren konusunda uzman ve profesyonel olan Mahmut beye çok teşekkür ediyoruz. Eylem &Murat Bombatepe

Zeki Üründiker

Ev alma komşu al derler, ben ev almadım Çanakkale den bir arkadaş edindim, Profesyonel, alçak gönüllü, hizmet erbabı Mahmut bey sayesinde aldığımız evden ve Mahmut beyden çok memnun kaldım. Tevsiye ve teşekkür ederim. Zeki Üründiker

S******* A*******

very helpful man 1KK Thanks *****

Fahrettin Ayhan

Eşim ve kızımın istediği Çanakkale merkezde kutu gibi bir 1+1 daire sahibi olmamızı sağlayan danışmanımız Mahmut Niyaz'a çok teşekkürler. Tüm Çan'lılara tavsiye ederim. Esra & Fahrettin Ayhan

Alper Yelken

İl dışında olmama rağmen çok kısa bir zamanda güvenilir bir şekilde süreci işler hale getirip gönlümden geçen çok güzel evi bana sahiplendirdikleri için Mahmut beye teşekkür ederim. Ayrıca kendileri eski bir banka müdürü olduğundan gerek kredi gerekse finans konularında da tecrübeleriyle yardım ederek beni daha kazançlı hale getirmiştir." Alper YELKEN

Ayşe Yeşilyurt

Çanakkaleden üç ay içerisinde bana daire alımı yapan, aldığım daireyi kısa süre içerisinde satan, bu aşamaların tümünde bana desteğini esirgemeyen, çok güvendiğim gayrimenkul danışmanım Mahmut beye çok teşekkür ederim. Ayşe Yeşilyurt

Özden Barkut Semoğlu

remax ile başladığımız yolculukta bizi hiç strese sokmadan evimizi gayet iyi pazarlayarak sonuca ulaşmamızı sağlayan öncelikle remax çalışanı olarak Mahmut beye ve tüm remax ekibine çok teşekkür ederiz.Özden Barkut Semoğlu

Bayram Pala

Kepezdeki dairemi kiraya veren Gayrimenkul Danışmanımız Mahmut beye çok teşekkür ederim. Bayram Pala

Nilay Bayram

Güzel bir projeden çok uygun fiyatlı bir daire sahibi olmamızı sağlayan Mahmut beye çok teşekkürler. Nilay Bayram

Seval Yıldırım

Çanakkale den aradığımız evi almamızı sağlayan Mahmut beye tüm hizmetleri için teşekkür ederiz. Seval Yıldırım

Mehmet Bozabalı

Öğreciyim, Çanakkaleden 1+1 daire kiralamama yardımcı olan Mahmut Niyaz'a teşekkür ediyorum.Mehmet Bozabalı

Hüseyin Berke Erim

Sn Mahmut Niyaz Bey ile 2 yıldan beri süren birlikteliğimiz ve çalışmalarımız süresince sadece memnuniyet verici iş takiplerimiz değil aynı zamanda güzel bir dostluğumuz oluştu. Mahmut Bey, son derece açık ve net sözlü, objektif, disiplinli, profesyonel özelliklere sahip. Kendisini tanımaktan ötürü mutluyuz. Mahmut Bey''e başarılı çalışmalarının devamı diler, selam ve sevgilerimizi iletiriz. Ecz. Berke ERİM

Havva Kuru

Çanakkalede bulunan dairemi 2. defa hızlı ve sorunsuz kiracı bularak kiralayan danışmanımız Mahmut beye çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Havva Kuru

Bahadır Sağlam

Çanakkaleden eşyalı güzel bir daire kiralamama vesile olan Mahmut beye çok teşekkürler. Kiralık daire arayanlara tavsiye ederim. Bahadır Sağlam

Şeyda Kınay

Çanakkaledeki 2. dairemi de hızla kiralayan ve işini çok titiz yapan danışmanımız Mahmut beye çok teşekkürler. Kiralık iş ve işlemlerinizde tavsiye ederim. Şeyda Kınay

Yasemin Akgül

Çok şirin bir 1+1 daire almamızda bize danışmanlık yapan Mahmut beye teşekkür ediyoruz. Satın alımlarınızda tavsiye ediyorum.Yasemin Akgül

Natık Çağan

Çanakkale den ikinci dairemi de almaya vesile olan Mahmut beye çok teşekkür ediyorum ve herkese önemle tevsiye ediyorum. Natık Çağan

Mustafa Kanat

Çanakkale Truva caddesinden şahane bir iş yeri kiralamamıza vesile olan Mahmut Beye, ilgi, alakası ve profesyonelliği için teşekkür ediyorum. Mustafa Kanat

Murat Yanık

Çanakkale de tüm işlemlerimizi sorunsuz halleden danımanımız Mahmut Beye çok teşekkürler. Tavsiye ederim. Murat Yanık

Hayati Ulusal

Daire alım ve satımı konusunda çok güvenilir bir danışman olan Mahmut beye çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim. Hayati Ulusal

Arzu Bulut

Çanakkale de daire kiralamama yardımcı olan Mahmut Beye tüm içtenliğimle teşekkür ederim. Tam bir profesyonel hizmet aldım. Arzu Bulut

Hasan Uzak

Tüm alım, satım ve kiralama işlemlerimde bana ve kendisine yönlendirdiğim tüm dost ve akrabalarıma yardımcı olan, çok güvendiğim Mahmut Beyi herkese tavsiye ediyorum.Kendisine teşekkür ediyorum. Hasan Uzak

Yüksel Gök

Geleceğimi güven altına almam için yatırım yaptığım Çanakkale den güzel bir daire sahibi olmamı sağlayan, alım sürecinin tüm aşamasında bana danışmanlık yapan Mahmut bey tam işinin ehli tavsiye ediyorum, kendine teşekkür ediyorum.Yüksel Gök

Ömer Yaldız

Daire kiralama sürecinde desteklerini esirgemeyen Mahmut beye teşekkürler. Ömer Yaldız

Ayça Türkmen

Bana tasarruflarımı yönlendirme ve yatırım konusunda tecrübesi ve güveni ile yön verip ikinci gayrimenkul yatırımımı yapmayı sağlayan Mahmut beye çok teşekkür ediyorum. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayça Türkmen

Müjgan Aşar İlhan

Yetki verdiğimiz dairemizin satış sürecinde tüm destekleriniz için teşekkür ederiz. Müjgan&Gökhan İlhan

Bayram Pala

Kiralık dairemizin kiralanma ve tahliye sürecinde bize destek veren danışmanımız Mahmut beye çok teşekkür ederim. Bayram Pala

Kıymet Yıldırım

Kendisi tarafından satın aldığım dairemi hızlıca kiraya veren ve tüm bu süreçlerde bana çok yardımcı olan Mahmut beye teşekkür ediyorum. Kıymet Yıldırım

Şükran Öztürk

Oğlum ve gelinim için aradığımız dairenin satın alım sürecinde bize verdiğiniz doğru bilgilendirme ve hizmetleriniz için teşekkür ediyorum. Şükran Öztürk

Necla Ceylan

İstediğimiz gibi 1+1 daire sahibi olmamızı sağlayan Mahmut beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Necla Ceylan

Mahmut Ceylan

Daire alım sürecinde baştan sona bize verdiği hizmetler esnasında profesyonel tutum, davranış ve bilgilendirmelerden dolayı çok çok teşekkürler Mahmut bey. Ceylan Mahmut

Necla Ceylan

Tam istediğimiz gibi 1+1 daire sahibi olmamızı sağlayan Mahmut beye çok teşekkür ediyorum. Hizmetlerinden çok memnun kaldık. Necla Ceylan

Bahar Ersoy

Eşyalı güzel bir 1+1 daire kiralamamız esnasında bize gösterdiği yakınlık, samimiyet ve profesyonellik için Mahmut beye teşekkür ediyorum. Bahar Ersoy

Tülay Kültekin

Çanakakleden bize güzel hesaplı 1+1 daire bulan ve tapu sürecine kadar iş ve işlemlerimizi takip edip sonuçlandıran Mahmut beye çok teşekkür ederiz. Tülay-Ercan Kültekin

Kübra Berberoğlu

Ev kiralama sürecinde bana yardımcı olan Mahmut Niyaz a teşekkür ederim. Kübra Berberoğlu

Kübra Berberoğlu

Daire kiralama sürecinde bana yardımcı olan Mahmut beyin tüm hizmetlerinden memnun kaldım. Teşekkür ederim. Kübra Berberoğlu 18.05.2019

Nurhan Ünal

Kepezdeki dairemizin satış sürecinde bize gösterdiği profesyonel tutum ve davranış için danışmanımız Mahmut beye teşekkür ederiz. Nurhan Ünal &Cevat Ünal

Mithat Gözen

Çanakkale den istediğim evi istediğim fiyata, istediğim sürede bulan ve benim ev sahibi olmam sürecinde gösterdiği tutum ve davranış ile güvenilir bir danışman olan Mahmut beye çok çok teşekkürler.

Barış Kaya

Uzun süredir düşündüğümüz konutu satın alma konusunda bizlere danışmanlık yapan Mahmut beye, her aşamada gösterdiği profosyonel yaklaşımı için teşekkür ediyoruz. Gözde & Barış Kaya

Ayşe Barbol

Çanakkale den istediğim bir projeden daire sahibi olammız için gerekli gayret ve güleryüzü gösteren Mahmut Beye çok teşekkür ederim. Ayşe Barbol

Kıymet Yıldırım

Uzun süre önce yatırımlık 1 +1 daire aradığımı söylediğim gayrimenkul danışmanı Mahmut bey, hiç ummadığım bir gün arayıp tam sizin istediğiniz gibi boğza manzaralı, uygun fiyatlı bir daire geldi dediğinde çok memnun oldum. Aradığım daireyi bulup beni haberdar ettiği, ayrıca süreci takip edip sorunsuz tapu almamı sağladığı için kendisine taşekkür ediyorum. Kıymet Yıldırım

Yaşam Berk

Çanakkaleden 1+1 daire almamızı sağlayan Mahmut beye ilgi alakası için teşekkür ediyoruz. Yaşam Berk. Rahim Berk

Gül Gedikli

Yatırımlarımızı en iyi şekilde değerlendirerek, Çanakkaleden 1+1 çok şirin bir daire sahibi olmamı sağlayan gayrimenkul danışmanımız Mahmut beye gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür edriyorum. Gül Gedikli

Melek Gül

Çanakkalede birikimlerimizi doğru portföye yönlendirip bizlere iyi bir yatırım yapmamızı sağlayan, konusunda uzman gayrimenkul danışmanımız Mahmut beye çok çok teşekkür ederiz.Melek&Necmi GÜL

Muhammet Enes Aydüz

Bizi dinleyen, dinlerken anlayan. Aradığımızı çok net belirleyip bizleri haberdar eden konusunda uzman olduğuna kesinlikle inandığımız gayrimenkul danışmanı Mahmut beye 3+1 evimizi alırken gösterdiği yakınlığa ilgiye teşekkür ederiz. Zeynep- Muhammet Enes Aydüz

Birol Zeybek

Çanakkale den bir günde 1+1 daire sahibi olmamızı sağlayan, tapumuzu teslim eden konusunda uzman, güleryüzlü ve hızlı gayrimenkul danışmanımın Mahmut Niyaz'a teşekkür ederiz. Dostlara tavsiye ederiz.Fatma&Birol Zeybek

Sevcan Rurmuş

Aradığımız mevkiide, aradığımız özelliklerde ve bütçemize uygun kiralık ev konusunda bize destek veren Mahmut Niyaz a çok çok teşekkürler. Sevcan Durmuş

Ceyhun Çetin

Kiralık ev bulmamızda bizi dinleyen, anlayan ve istediğimiz evi bize bulup sunan Remax Troia Gayrimenkul Danışmanı Mahmut Niyaz'a çok teşekkürler. İyi ki sizler varsınız. Ceyhun Çetin

Hasan Uzak

Benim ve eş dostumun gerek satılık gerekse kiralık gayrimenkullerini hızlıca satan, kiralayan Re/max Gayrimenkul Danışmanımız Mahmut NİYAZ'ın profosyonelliği, bilgi becerisi ile yönlendirmesi ve güleryüzlü hizmetlerinden çok çok memnunuz. Hasan UZAK

Yüksel Gök

Çanakkaleden istediğimiz 1+1 dairenin alımı sırasında bize gösterdiği misafirperver tutumu, profosyonelliği, bilgi becerisi ile yönlendirmesinden çok memnun kaldığımız Re/Max Gayrimenkul Danışmanı Mahmut Niyaz a çok teşekkürler ediyoruz. Tüm dodtlarımıza tavsiye ederiz. Yüksel&Ömer Gök

Özer Burucu

Çanakakleden istediğimiz evi bize kiralama yapan Re/Max Gayrimenkul Danışmanı Mahmut Niyaz a teşekkür ederiz. Özer&Tülay Burucu

Zehra Yüksel

ntalyadan sonra emeklilik dönemimizde güzel bir 1+1 daire sahibi olmamızı sağlayan Mahmut Niyaz a tüm hizmetleri için teşekkürler, 2 günde tapumuzu almamızı sağladı. Tüm dostlarımıza tavsiye ederiz.Zehra& Dr. Fevzi Yüksel

Metin Uslu

Fiyatı ile, muhiti ile tam istediğimiz gibi 3+1 daire sahibi olmamızı sağlayan uzman gayrimenkul danışmanı Mahmut Niyaz'a tüm hizmetleri için çok çok teşekkür ederim. Tüm dost ve arkadaşlarıma gayrimenkul alıp, satarken kesinlikle danışmalarını tavsiye ederim. Metin Uslu

Yüksel Gök

İstanbuldan geldiğim gün bana aradığım evi çok hızlı şekilde bulan, ertesi gün bankadan 0.98 faiz oaranı ile kradimi çıkaran, evin expertizini yapıp üçüncü gün beni tapu sahibi yapan Re/Max Gayrimenkul Danışmanı Mahmut Niyaz'a profosyonelliği, hızı ve mükemmel hizmetleri için çok teşekkürler. Ömer Badem&Yüksel GÖK

Neslihan Özberk

Mahmut Bey, ne aradığımızı çok hızlı anlayan, güleryüzlü profosyonel bir danışman. Çanakakle'den şirin bir 1+1 daire sahibi olmamızı sağladığı için kendisine ve Re/Max Troia'ya teşekkürler . Neslihan&İsmail ÖZBERK

Hasan Uzak

Uzun zamandır stamadığımız dairemizin pazarlanmasında, yetki vermemiz bir kaç gün olmasına rağmen, ciddi alıcılar ile bizi buluşturarak, ciddi teklifler almamızı sağlayan danışmanımız Mahmut NİYAZ 'a ve Re/Max Troia 'ya teşekkürler. Hasan UZAK

Harun Akgül

Çanakkle Lapseki'de uzun zamandır takip ettiğim güzel geniş bir ev sahibi olmamı sağlayan Re/Max Troia'nın uzman güvenilir gayrimenkul danışmanı Mahmut Niyaz abimize tüm süreçte göstermiş olduğu ilgi alaka ve güleryüze teşekkür ediyorum. Harun AKGÜL

Alpay Şahin

Çanakkale'den tam istediğimiz gibi güzel bir ev sahibi olmamızı sağlayan, kredimizi ayarlayan Uzman ve profosyonelliği her halinden belli olan Gayrimenkul Danışmanı Mahmut Niyaz'a tüm süreçlerde bize gösterdiği ilgi alaka ve yakınlığa teşekkür edeiyoruz. Çanakkaleden ev sahibi olmak isteyen herkesin gönül rahatlığı ile danışabileceği bir danışman

Samet Arıker

Çanakkale il dışında olmama rağmen benimle irtibata giren, güvenimizi sağlayarak satmak istediğimiz evimizi kısa bir sürede satarak bize hizmet veren . Konusunda bilgili, ilgili ce ciddi bir danışman olan Mahmut NİYAZ'a teşekkür ederiz. Merve&Samet ARİKER

Merve Arıker

Mahmut beye ve Re/Max Troia Gayrimenkule evimizi kısa sürede sattığı ve bu süreçte güven veren kişiliği, bilgisi ve kurumsal duruşu için çok teşekkür ederiz. Merve&Samet ARIKER

Ali Arslan

Yaklaşık bir ay önce daha önce kendisinen hizmet almış bir akrabamın yönlendirmesi ile tanıştığımız, bizi dinleyen, ne istediğimizi anlayan ve aradığımızı bularak bize sunan işinin ehli, profosyonel olduğu her halinden belli Mahmut bey aracılığı ile Çanakkale kepezden aldığımız daire için çok teşekkür ediyoruz. Cemile&Ali ARSLAN

Emre Çınar

Re/Max Gayrimenkul Danışmanı Mahmut NİYAZ aracılığı ile Çanakkale yeni hastahane bölgesinden 1+1 daire satın aldık. Bu süreçte uzakta olmamıza rağmen gerek dairenin sunumu, gerekse kredi ve tapu aşamasında bizden desteğini esirgemeyen Gayrimenkul Danışmanımız Mahmut NİYAZ'a çok teşekkürler.

Deniz Yıldız

Çanakkale deki dairemizin satış yetkisini verdiğimiz, Gayrimenkul Danışmanı Mahmut Niyaz'a satışın tüm aşamalarda gösterdiği ciddiyet, samimiyet ve güler yüzlü hizmetleri için çok teşekkür ederiz. Dr. Deniz & Yavuz YILDIZ

Volkan Kıraş

Eşim ile birlikte oturacağımız evimizi Gayrimenkul Danışmanı Mahmut NİYAZ' aracılığı ile Re/Max Troia Gayrimenkul Danışmanlık şirketinden aldık. Sürecin başından sonuna kadar bizleri yalnız bırakmayan, kredi ve tapu sürecinde bizlere güler yüzlü, kurumsal tecrübesi ile destek olan Gayrimenkul Danışmanı Mahmut NİYAZ'a teşekkür ederiz.

Hamza Niyaz

Çanakkale yeni devlet hastahanesi bölgesinden 1+1 daire almama vesile olan kardeşim Mahmut NİYAZ'a ve Re/Max Troia Gayrimenkul Ofisine teşekkür ederim.

Murat Yanık

Çanakkale de yeni devlet hastahanesi bölgesinden şirin ve avantajlı 1+1 daire almamızı sağlayan ve işlemler esnasında kurumsal çizgisini ve saygısını eksik etmeyen Mahmut NİYAZ a teşekkür ediyorum. Saygılarımla Murat YANIK

Hayati Ulusal

İstanbullu bir inşaat firması sahibi olarak bana Çanakkale den yatırım yaptırmayı sağlayan ve yeni devlet hastahanesine yakın 1+1 daire sahibi yapan Mahmut NİYAZ'a ve Re/Max Troia Gayrimenkul ofisine teşekkür ederim. Hayati ULUSAL

Atay Ekin

Çanakkale yeni devlet hastahanesi bölgesinden ikinci 1+1 daire almamı sağlayan Mahmut NİYAZ' a çok teşekkürler. Atay EKİN

Atay Ekin

Daha önce Banka Müdürü olarak tanıdığım ve takdir ettiğim, şimdi ise Re/Max Troia Gayrimenkul Danışmanı olarak Çanakkale'de küçük ve şirin bir daire sahibi olmama vesile olan Mahmut NİYAZ'a ve kurumsallığına güvendiğim Re/Max ' a teşekkürlerimi iletiyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Saygılarımla Atay EKİN

Bülent Kavak

Çanakkale' den küçük ve şirin bir ev sahibi olmamızda bize Re/Max Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet veren, bu süreçte güler yüzlü ve açık fikirli, açık ve net bilgiler ile bizleri bilgilendiren Mahmut NİYAZ' a ve Re/Max Troia Gayrimenkul Ofisine teşekkürlerimi iletiyorum

Bayram Pala

Ev alım konusunda kurumsallığına güvendiğim Re/Max Troia GAyrimenkul Ofisinin, konusuna hakim uzman Gayrimenkul Danışmanı Mahmut NİYAZ'a yakın ilgisi ve güleryüzlü hizmeyleri için çok teşekkür ederim. Bayram PALA

Selçuk&özlem Şentürk

Dairemizin satış işlemlerini takip eden ve sonuçlandıran Gayrimenkul Danışmanı Mahmut NİYAZ'a ve Re/Max'a teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Özlem&Selçuk ŞENTÜRK

Ercan Türk

Re/Max Troia'nın Kurumsallığına yakışır bir tarz ve sürat ile dairemin çok kısa bir sürede satışını yapan, konusunda uzman ve güvenilirliğini her daim hissettiren danışmanımız Mahmut NİYAZ'a teşekkürlerimi iletiyorum. Saygılarımla Ercan TÜRK

Adnan Budak

Eşim Sevil Budak adına kayıtlı bulunan Çanakkale Kepez'deki 3+1 dublex dairemizin satışı konusunda bizlere hizmet veren gayrimenkul danışmanımız Mahmut NİYAZ'a öncelikle güvenilirliğine, hız ve hizmetine teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sevil& Adnan BUDAK

Erol Genç

Çanakkale Dümrek Köyündeki arazilerimizn satışı için yetki verdiğim, Gayrimenkul Danışmanımız Mahmut NİYAZ'a öncelikle güleryüzlü, saygılı ve kurumsal profosyonellik ile süreci yönetmiş olmasından dolayı teşekkür ediyorum. Erol GENÇ

Şaban Sürcan

Eşim Mezunet Sürcan adına Re/Max Troia Gayrimenkul Danışmanı Mahmut NİYAZ 'dan satın aldığımız dairenin alım işlemleri ve sonrasında gösterdiği ilgi, alaka, saygı ve sevgiden çok memnun kaldık. Dostluğumuz devam edecektir. Mezunet & Şaban SÜRCAN

Levent Karataş

maksimum seviyede profesyonel davrandığınız için teşekkür ederim.istediğim zaman ulaşabildim size.herşey için çok teşekkürler.

Cahit İş

Çanakkaleden daire alımı yaparken kurumsallığına inandığım Re/Max Troia Gayrimenkul Danışmanı Mahmut NİYAZ tam bir profosyonel danışman olarak iş ve işlemleri yürütmüş ve sonuçlandırmıştır. İlgi ve alakası için teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.