Doğru Tercih, Murat Türetken / The Right Choice, Murat Türetken Doğru tercihler sizi başarıya ulaştırır / Right choices lead you to success.
-Siz mutluysanız, bizler de mutluyuz Merhaba...Çalıştığım kurumsal firmalarda yurtiçi ve yurtdışı bağlantılı olmak üzere satış, ticaret bölümlerinde yöneticilik yaptım. Müşterilerimin ne istediklerini bilmek, kendilerine seçenekler hazırlayıp, çözümler sunmak ve taleplerini en kısa sürede karşılayıp sonuçlandırmak 16 yıllık profesyonel hayatımda önceliğim olmuştur.Dürüstlükle gelen karşılıklı güven benim için olmazsa olmazların başında gelir.

Bu prensiplerle çalışmaktan mutluyum ve sizin için de aynı şekilde çalışmak isterim.

-

Hello...I Worked with corporate clients in the domestic and overseas sales, trade management departments. Understanding customer needs, demands and creating solutions with many alternatives as possible is my main priority.Mutual trust that comes with honesty in trade, is a must for me.

I am happy to continue working with these principles and would like to work for you like that.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

cert

2017

cert
Murat Türetken portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nuray Yiğiter

Murat bey emlak alım satım ve yatırımda dört yıla yakın çalıştığım tek kişi . Bakış açısı , fiyat belirleme ve ikna gücü ile yatırımlarında beni hep hedefledigim noktalarla buluşturdu.İlkeli ve sonuç hedefleyerek çalıştı.Beklentilerimde hem alımda hem satışta yüksek performans gösterdi . Abartısız gerçekçi ve dürüst bir çalışma tarzına sahip . Murat beyle çalıştığım sürece benim adıma bütün olasılıkları takip edip ,istediğim olasılıklar oluşunca beni dahil edip kısa sürede olumlu bir şekilde sonuçlandırdı.Kendisine teşekkür ederim.

A*******

Murat Bey, profesyonelce yaklaşımı, konusundaki hakimiyeti, kibarlığı ve dürüstlüğü ile hızlı bir şekilde ev sahibi olmamıza aracı oldu. En önemlisi de kendisine hissettiğim güvenle son derece rahat ve sorunsuz bir alım süreci yaşadım. Kendisine başarılarının devamını diliyor ve emekleri için çok teşekkür ediyorum.

N*******

Murat Beyin bilgilerini bir tanıdığımın referansı ile aldım. İsmi tanıdık gelince kontrol ettiğimde, uzun yıllar önce kendisi ile lojistik sektöründe iken iletişimde olduğumuzu gördüm. Hangi sektörde ne iş yaparsanız yapın, sizi siz yapan özelikler değişmiyor. Dürüstlük, şeffaflık, doğru ve analitik yaklaşımınız karşınızdaki müşterinize güven duygusunu ve sizin için olumlu düşünceye sahip olmanızı sağlıyor. Murat bey tam bir profesyonel. Etkili bir iletişim ile kısa sürede satış işlemini gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Hasan Alp Karaosmanoglu

Murat Bey'le bir arkadaşımız aracılığı ile tanıştık. Bodrum'da satmak istediğimiz küçük bir arsa vardı. En başından itibaren bize çok destek oldu ve doğru bir şekilde yönlendirdi. Kısa bir süre içinde teklifler gelmeye başladı ve bu sürede bizim hakkımızı koruduğunu hissettik. En doğru fiyatla da satışı gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Kendisine çok teşekkür ederim.

Fırat Ozturk

Bitezdeki evimizin satışında Murat Beyin uzmanlığı ile doğru yönlendirmeler aldık. Hem bölgeyi çok iyi tanıması hem de olumlu iletişimi ile kısa zamanda içimize sinen bir sonuç elde ettik. Uzakta olmamıza karşın ne iletişimde ne süreçte hiçbir kopukluk yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ederiz, işini bilen insanlarla çalışmak her anlamda kazançlı. Teşekkürler Murat Bey

Sedat Paltura

Danışmanımız Murat, güleryüzü, olumlu tavırları ve işine olan saygısıyla evimizi almamıza büyük katkı sağladı. Yeni yatırımlarda tekrar görüşmeyi diliyorum.

İdris Atav

Murat Beye, Gayrimenkül danışmanlığı konusunda, kısa bir süre içerisinde bizlere sunmuş olduğu güvenli çözümler ve ilgisi için çok teşekkür ederiz,

Olcay Semir Şakar

Kasım 2020 de Bodrum Gündoğan’da Murat Türetken’in yardımları ile bir köy evi satın aldık. Murat Bey bize evi istediğimiz her an güleryüzle  gezdirdi. Hatta sadece videosunu çekmek icin tekrar gitmek istediğimi söylediğimde bile gülümsemesi eksik değildi. İşlemleri yaparken olan sabırlı tavrı, haklarımızı ve isteklerimizi son derece gözeten yaklaşımı bizi etkiledi.  Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Sıdıka Hakan Aktaş

Sevgili Murat Bey İstanbul'dan bizleri hiç tanımadan, bir ricaya istinaden, haftalar önceden sanki bizleri tanıyormuş ve ne istediğimizi hissedip araştırmaya girdiniz. Bizleri İstanbul Bodrum arası seyahatimizde yalnız bırakmadınız . İşlemleri iki gün içersinde kılı yağdan çeker gibi halletiniz. Çalışma temponuza ve disiplininize hayran olduk. Süreci çok güzel yönettiniz, sayenizde Bodrumlu olduk, bundan sonraki yaşamımızda çok mutlu olacağımızın sevincindeyiz. Sizleri tebrik ederiz, iş hayatınızda güzel insanlarla birlikte olmanız dileğiyle.

Halit Yeğen

Bahçivanın, site çalışanının, kısaca fırsat bulan hemen herkesin emlak satışında aracı olmaya çalıştığı Bodrumda Murat beyin aracılığıyla evimi sorunsuz ve güvenli bir biçimde sattım. Kendisi işini seven ve gereklerini iyi bilen gerçek bir profesyonel. Teşekkürler Murat bey.

Mustafa Kerem Topuz

Murat Bey Mesleki bilgisi, taraflarla kurduğu yapıcı iletişim, idari süreçlere olan hakimiyeti ve çözüm üretme kabiliyeti ile çok kıymetli bir müttefik. Bu sektörde macera aramaya hiç gerek yok, Murat Bey Bodrum için doğru adres.

Zafer Güçlü

Gayrimenkul alım sürecinde en başından itibaren sayın Murat Türetken ilgilendi. İşine saygılı ve ciddiyetle yaklaşıyor. Ayrıca güvenilir, ilgili, teknik konularda bilgili olmasının yanında süreci sakin ve başarılı bir şekilde yönetti. Kendisinin samimi ve iletişim yeteneği oldukça yüksek olması her iki tarafın için de alım satım aşamalarının rahat geçmesini sağladı. Emekleri için teşekkür ederim.

Beril Uzun

Murat Bey ile bir satım işlemini gercekleştirdik .İyi ki direkt kendisi ile çalışmışım. Öncelikle çok kısa sürede, isteğidim koşullarda gercekleşti tüm işlemler. Esas kendisinin profesyonelliği bu süreçte beni rahatlatı ve emlak danışmanınıza güvenmenin ne kadar önemli oldugunu anladım.Daha öncede yaptığım alım satımlarda kendimi bu kadar rahat hissetmemiştim. Tekrar her şey icin çok teşekkürler ediyorum

Magnus Kristiansson

Mr. Murat has sold our former house in Bodrum center. When We were looking for a new smaller house it was obvious that We wanted Murat to help us with that. Mr. Murat is a very knowledgeable, kind and serious man. He is calm and very helpful. He has helped us a lot of times with matters outside his work. If anybody wants to buy/sell a property in Bodrum area we can recommend him at the best. This man works with a big heart! Magnus & Annelie

Mogens Sondergaard

It has been a pleasure to cooperate with you, not only you have sold the house, you have also arranged for the hire of the house while waiting for a customer. Also you have been very helpful solving the problems there have been with supplies to the house as well as repair of installations. I also appreciate all the paperwork you have handled in connection with the sale, I have never had a chance as things are done in Turkey

Patrick Gerard Cloran

I dealt with Murat Turetken when selling my property. He was very helpful and professional throughout the entire process. He explained each step of the process and answered all of my questions on a timely basis. As a result, the sale process went smoothly and everything was concluded within the designated day of the sale.

Serkan İsmailoğlu

Murat Beyle calismak cok keyifli ve kolaydi. Gosterdigi konutlar ve kanunlara olan hakimiyeti hem bizi dogru yonde yonlendirmesine yardimci oldu hem de isimizi kolaylastirdi. Yaklasik bir senelik bir ugrasdan sonra en cok kendisinin cabasiyla ev sahibi olduk. Kendisine cok tesekkur ederiz.

Göker Sönmez

Murat bey gayrimenkul danışmanı olarak beklentilerimizi doğru anlayarak sunulacak müşterileri belirlemesi, takipçiliği, işlemlerin her aşamasında göstermiş olduğu ilgi ve çalışkanlığı ile kısa sürede başarılı bir şekilde sürecimizi tamamlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyor, yeni müşterileri ve yeni gayrimenkullerinde bundan sonraki süreçlerinde de başarılar diliyorum.

Hande Karacaer

Kiraladığımız evin sürecinde kendisi işe çalıştık. Dürüst ve çözüm odaklı çalışması için teşekkürler.

Onur Birol

Kiralık olan konutumuza çok kısa sürede, uygun kiracı bulup sorunsuzca süreci tamamladı. Kibar, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir yapıya sahip bu da işlerinizin aksamadan yürümesini sağlamaktadır. Bundan sonra da gayrimenkulle ilgili konularda kendisi ile çalışmaya devam edeceğim. Kendisine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

Yusuf Emre Ceylan

Murat Bey'in evi göstermesi süreci ile başlayan ve yeni tapumuzu aldığımız zamana kadar göstermiş olduğu hizmetten gayet memnun kaldım.

Birol Yiğiter

Azimli ve sürekli geliştirilen fikirlerle gayrimenkulün satışını başardığımızdan dolayı teşekkür ederim.

Çiğdem Arslanbek

Murat bey ev alımının her safhasında çok kibardı, her türlü soru ve sorunlarımızı profesyonelce halletti çok teşekkürler.

Elif İşsever

Murat Bey'e istediğimiz özellikleri belirttik, o da bizi yormadan yeni evimizle buluşturdu. Verdiği güvenilir hizmet için teşekkür ederim.

Emin Sevim

Murat Türetken bize ev arayışımız boyunca son derece yardımcı oldu. Başından sonunda memnun kaldığımız iyi çalışmasının sonucunda da istediğimiz evi bulduk ve satın aldık.

Duygu Övünç Uguz

Murat Bey ev alım sürecimiz boyunca bize destek oldu. Güleryüzlü ve profesyonel bir danışmanlık alarak çok memnun kaldık. Tekrar kendileri ile çalışmaktan memnuniyet duyarım. Tüm dost ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Teşekkürler...

İbrahim Bozkurt

Murat Bey, ticari kiralama talebimiz için yapılan çalışmamız başarılı bir şekilde sonuçlanmamış olsada kiralık arayışı süresince göstermiş olduğunuz ilgi, yardım ve verdiğiniz güven için teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.