Hayallerinizin Yanına Biz de Not Edin

İstanbul doğumlu , Çerkes asıllıyım.

Kemerburgaz da yaşıyorum.

1993 yılında Akasya Kolejinden mezun olduktan sonra ilk iş hayatıma bir ticaret üniversitesi sayılabilecek Karaköy-Bankalar caddesinde başladım.

Sonrasında uzun yıllar Türkiye'nin en büyük otomotiv perakendecisi Çetaş'ta sırası ile Satış Danışmanlığı , Satış Yöneticiliği ve Satış Müdürlüğü yaptım.

2017 Ocak ayında iş kariyerimde değişiklik yapma kararı alarak Re/Max Ahenk ailesine katıldım.

Satış her zaman beni heyecanlandıran bir işti , Gayrimenkul Danışmanlığı ise beni hem heyecanlandıran hem de yapmaktan çok keyif aldığım bir iş.

Uzun yıllar edindiğim tecrübelerimi Gayrimenkul Danışmanlığı ile  birleştirerek devam ediyorum.

Gayrimenkul Danışmanlığı ilan açıp müşteri çıkmasını beklemek yada doğru analiz edilmemiş bir alıcı adayını gezdirmek değildir.

Gayrimenkul Danışmanlığı; satışı yapılması planlanan mülkün potansiyel alıcı profilini çıkartıp, alıcılara özel pazarlama çalışmaları yaparak , satışın sonuna kadar iki taraf için de doğru ve güvenli bir şekilde sürecin yönetilmesidir.

Satış sonrasında Müşteri-Gayrimenkul Danışmanlığı ilişkimizin , yeni arkadaşlıklara dönüşmesi beni mutlu ediyor.

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Göktürk Merkez Mah. / Eyüpsultan Mimar Sinan Mah. / Eyüpsultan Zekeriyaköy Mah. / Sarıyer

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Turizm Tesisi

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Burak Özhan portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Telma Asadpaur

Evi sorunsuz bir şekilde kiraladım, sizden çok teşekkür ediyorum.

Aysel Çetin

Bütün gayrimenkul kiralama, satın alma vb. durumlarda Burak bey' e danışırım, kendilerinden hizmet alırım. Her aman geri dönüş yapar, çok doğru yönlendirir. Son derece kibar, dürüst, güvenilir, güler yüzlü bir insandır. Sorunsuz bir şekilde yardımcı olur. Çok teşekkür ediyorum ve tanıdığım herkese tavsiye ediyorum.

Celal Özerkan

Bilgi ve tecrübesiyle güven veren, işinin ehli geniş müşteri portföyü ile satış ya da satın almada en kısa sürede sonuca giden, işini severek yapan danışmanımız Burak bey'e ayrıca teşekkür ederim.

Erden Aydın

Gayrimenkul satışımızda kendisinin profesyonel yaklaşımı ve yüksek iş disiplini; işini ne kadar önemsediğinin çok belirgin göstergesiydi. Doğru pazar analizi ve buna bağlı doğru fiyatlama ile satışımızı kolaylaştırdı. Teşekkür ediyoruz.

Rıdvan Kocaman

Burak Bey gerekli tüm konularda fazlasıyla yardımcı oldu güler yüzlülüğü, profesyonelliği ve deneyimleri bizi yeni bir mülk sahibi yaptı.Şahsım ve ailem adına çok teşekkür ederim.

Metmet Karataş

Burak Bey istediğim her konuda bana destek oldu, ayrıca çok memnun kaldım. Burak Bey le tanıştıktan sonra fikir alışverişinde bulunarak bana doğru mülke yatırım yapmam konusunda yardımcı oldu.. Çok memnun kaldığımdan dolayı tavsiye ederim.

Yılmaz Şahinbaş

Gördüğüm ilgiden çok memnun kaldım. Her şeyi ben aramadan hallettiler, devamlı irtibat talar, çok sağolun sizin de aracılığınız ile bir ev sahibi olduk çok sağ olun.. ..

Hülya Gümüş

Burak bey işinde çok başarılı ve profesyonel kendisinden 100%100 çok memnun kaldım bir kez daha teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.