Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun!15.08.1987 Çanakkale doğumluyum. Öğrenim hayatımı Çanakkale"de tamamladım. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunuyum. Yaklaşık 15 yıl Futbol oynadım. Küçük yaştan itibaren aile işletmelerimizde çalıştım. Yaklaşık 8 ay Broker Asistanlığı yaptım. Satış, pazarlama ve insan ilişkileri konusunda eğitimler aldım ve uygulama alanında da tecrübeler kazandım. Çağımızın en güçlü mesleği olan Gayrimenkul Danışmanlığı son yıllarda ilgimi çekiyordu. Bu konuda ki gözlemlerim beni dünyada 1 numara olan RE/MAX'e yönlendirdi.
Gayrimenkul sorunlarınızı çözmek için her gün kendimi geliştiriyor ve çok çalışıyorum.
Bir evin güzelliği uyumdur, bir evin sürekliliği bağlılıktır, bir evin sevinci sevgidir, bir evin zenginliği çocuktur, bir evin yasası hizmettir, bir evin refahı memnun olan gönüllerdir.
Bunun için;
-Maksimum HiZMET
-Maksimum DEĞER
-Maksimum KAZANÇ
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Gökhan Ünal portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Üstün Mertbay

Konutlarımın kiraya verilme süreçlerini en sağlıklı biçimde yürüten ve bu konuda gerekli̇ özeni̇ gösteren gökhan beye teşekkürlerimi iletirim.

Selenay Pişgin

Cok profesyonel ve ilgiliydi çok memnun kaldım

F******* K*******

Kiralık daire arayışı ile tanıştığım gökhan beye çok teşekkür ederim. i̇yi çalışmalar dilerim

B******* B*******

Arsa satışım ile ilgilenen gokhan beye teşekkür ederim. arsa detayları ile tüm net bilgileri bana iletmesi beni memnun etti.

Ahmet Ceylan

Hem kiralama hem satış tüm emlak işlerinde profesyonel samimi ve dürüst kendisine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Barış Tözen

Üniversiteyi kazanan oğluma ev ararken tanıştığım her konuda bize yardımcı olan insan iliskileri kuvvetli gokhan kardeşime çok teşekkür ederim ev ararken çanakkale de bir de kardeş buldum

Miniriye Özturan

Gökhan Bey işinde çok profesyonel.Ailemizin emlakçısı o.Evle ilgili bir şey olduğunda başka bir emlakçı düşünmüyorum hemen Gökhan'ı arıyorum. Çok dürüst, güvenilir.İşini çok iyi yapıyor.Teşekkürler Gökhan Bey.

B******* Y*******

Kiralama sürecini kısa sürede halleden Gökhan Beye çok teşekkür ederim.

Alaettin Beceren

Daha önce yatırım için Gökhan Bey den almış olduğum 1+1 daireyi yeniden Gökhan Bey sattı bu güzel ticaret için kendisine çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar

S******* Y*******

Çanakkale deki hem kiralama hem satış işlemleri için Gökhan Bey ile tanışmam iyi oldu tüm işlemleri titizlikle yapması beni mutlu ediyor. Gökhan Bey ve Remax ailesine iyi çalışmalar dilerim.

A******* Y*******

Çanakkale de yatırımlık daire almaya karar vermiştim Gökhan Beyin yönlendirmesi sonucu Best House projesinden 1+1 Eşyalı daire aldım. Detaylı bilgiler ve tapu sürecinin hızlı olması beni çok mutlu etti. Her şey için teşekkürler 🙏 iyi çalışmalar

Yusuf Yirik

Çanakkale Esenler Mahallesi'nde bulunan evinin satışı süresince Hem evi gösterme,hemde Tapu işlemlerinde,İlgili, alakalı cok gayret göstermiştir. Kendisine bu gayretleri için teşekkür ederim.

G******* K*******

Esenler'de almış olduğum evde Gökhan bey'e ilgisinden,güler yüzünden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

K******* G*******

Kepez mevkinde kiralık daire bulmak için bana yardımcı olan Gökhan Bey’e teşekkür ediyorum.Kendisinin ilgisinden ve bilgisinden dolayı kolay bir şekilde evimizi kiraladık.

S******* C*******

kepezdeki satın almış olduğum daire için Gökhan bey e çok teşekkür ederim .

A******* B*******

Kemel köyündeki arsamı kısa sürede satan Gökhan Bey'le çok teşekkür ederim. Tapu sürecini sorunsuz ve güvenilir bir şekilde bitirmesi bizi çok mutlu etti. Çalışmaların devamını dilerim.✅

F******* Ö*******

Gökhan Beyle 3 üncü tapumuzu yaptık. Tapu sürecindeki bilgi birikimi ve kısa sürede işleri bitirmesi bizi çok sevindirdi. İyi çalışmalar.

Muharrem Geren

Çanakkale de arsa arayışım vardı. Gökhan Bey ile kısa sürede arsa arayışım bitti ve tapumuzu aldık. Bilgi birikim ve tapu sürecinin hızlı olması bizi sevindirdi. Yeniden başka ticarette görüşmek üzere.

Ç******* Ö*******

Çanakkale de aradığım yatırımlık arsayı kısa sürede bulan Gökhan Bey'e çok teşekkür ederim. Deniz manzaralı ve harika bir konumda olması bizi çok mutlu etti. İyi çalışmalar dilerim.

B******* K*******

Çanakkale de bizi arsa sahibi yapan Gökhan Bey'e çok teşekkür ederiz.

Fatih Köstem

Kibar, ilgili, arabuculuk kabiliyeti yüksek, samimi, sıcakkanlı bir danışmanla çalıştığım için şanslıyım. Yardımları için çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

Filiz Pekel

Evimizi satın alırken tanıştık Gökhan beyle. Nezaketi ve iş bilirliği ile sorunları aşmamıza yardım etti işlerimizi kolaylaştırdı doğru kararlar almamıza yardım etti. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun olduk. Teşekkürler.

N******* Ş*******

Çanakkale merkezde daire arayışımıza kısa sürede son veren istediğimiz tarzda daire bulan Gökhan Beye çok teşekkür ederiz. bol satışlar

U******* Ş*******

Yatırım için daire arayışımız da Gökhan Bey le denk gelmemiz ve bizi kısa sürede anlayıp bize yönelik daire bulup almamıza vesile olan Gökhan Beye Cok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

B******* T*******

Bu sıkıntılı kiralama döneminde kirası uygun istediğim şartlarda kısa sürede daire bulan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Abonelikleri açtırmama kadar yardımcı olduğu için ayrıca teşekkürlerimi iletiriyorum. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

V******* Y*******

Çanakkale deki 2+1 eşyalı kiralık dairemi kısa sürede kiralayan Gökhan Beye çok teşekkür ederim.

D******* K*******

Kısa sürede İstediğim gibi daire bulmamda yardımcı olan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Remax Ailesine iyi çalışmalar.

O******* K*******

Çanakkaledeki evimi 2 günde kiraya veren Gökhan Bey'e çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

H******* B*******

Çanakkale Barbaros mahallesindeki evimi satan ve tapu sürecindeki bilgi birikimiyle yardımcı olan GÖkhan Beye çok teşekkür eder nice güzel satışlar dilerim.

H******* Ö*******

Çanakkale Üniversitesini kazandığımda nerde nasıl yaşayacağım derken kısa sürede eşyalı daire bulan Gökhan Beye teşekkürler ederim. Kiralama sürecindeki abonelik işleri olsun bilgilendirmeleri olsun eksiksiz şekilde olması beni sevindirdi . Kolay gelsin :)

N******* T*******

Çanakkale de Gökhan Bey den üçüncü 1+1 daire alışım. Fırsat daire çıktığı zaman beni arayıp yatırım için daire almama vesile olan Gökhan Bey e çok teşekkür ederim. Gayrimenkul için her zaman iletişim halindeyiz.

Hüseyin Ceyhan

Güleryüzü, açık bilgilendirmesi, hassasiyeti için Gökhan beye teşekkür ederiz.

N******* S*******

Kısa sürede eşyalı kiralık daire bulan Gökhan Beye çok teşekkürlerimi iletiriyorum.

Selahattin Yenigüç

Çanakkalede bulunan dairemi titizlikle kiralayan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Kiralama konusunda hızlı olması beni sevindirdi.

Cenk Güven

REMAX Troia dan Gökhan Ünal ile yaptığım her işlemden gayet memnunum yapılan alış/satış/kiralama sonrasındada hizmet tüm samimiyeti ile devam etmekte Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum Herşey için teşekkürler Gökhan Ünal

Mehmet Sevim

Çanakkale deki Evimi kısa sürede kiralayan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Özellikle aradığım kiracı adayını bulması beni çok sevindirdi. iyi çalışmalar.

Emin Taşboğan

Çanakkale aradığım daireyi kısa sürede bulan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Saygılı ve işini dürüst şekilde yapması beni çok memnun etti.

Erdem Akbaş

Çanakkale de ikamet edeceğim için ev arayışım vardı. Gökhan Bey ile konuştuk benim aradığı şartlarda kısa sürede bana daire buldu. Teşekkürlerimi iletiyorum kendisine. iyi çalışmalar.

Beyza Aysın

Gökhan bey sayesinde 1 günde kiralık ev bulabildim. Ayrıca abonelik işlemlerimle de cok ilgilendi, birçok konuda yardımcı oldu. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Ç******* Ö*******

Çanakkale deki dairemi 17 günde satan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Kısa sürede satmasi bizi çok mutlu etti. başarılarının devamını dilerim

Nuran Esen

Çanakkale de Yatırımlık için aradığım daireyi kısa sürede bulan Gökhan Beye teşekkürlerimi iletiyorum. Tapu sürecindeki gerekli işleri halletmesi bizi mutlu etti.

Sema Arslan

Uzun süredir daire aramaktaydım. Gökhan Beyle tanıştıktan sonra kısa sürede daire aldım. Aradığım daireyi bana bulan Gökhan Bey'e çok teşekkür ederim. Tapu sürecini kısa sürede halletmesi beni çok sevindirdi. Her şey için teşekkürler Remax AİLESİ

Saygın Öztürk

Çanakkaledeki dairemi kısa sürede satan Gökhan Bey'e çok teşekkür ederim. Tapu sürecindeki hem evrak işleri olsun hem desteği olsun çok hızlı halletmesi beni sevindirdi. kolay gelsin. Saygılar...

Muhsin Yılmaz

Remax Troia' dan Gökhan bey sayesinde projeden almış olduğum daireyi yine onun sayesinde çok kısa sürede sattım. Projenin Tamamlanmasına kadar geçen süreçte sürekli bilgilendirme yapması ve satış sürecinde göstermiş olduğu alakası, İçtenliği, samimiliği ve profesyonelliği inanılmaz. Tüm bu süreç için kendisine teşekkürlerimi sunar en kısa sürede yeni yatırımlarda buluşmak dileğiyle Gökhan bey ve Remax troia ailesine iyi çalışmalar dilerim.

B******* C*******

Ağustos ayının sonunda dairemi hızlı bi şekilde kiralayan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar

A******* C*******

çanakkale deki eşyalı dairemi kiralayan Gökhan Beye teşekkür ederim. Şehir dışında olmama rahmet her şeyi sorunsuzca halletti. selamlar

E******* K*******

Gökhan Bey, evimin kiralanmasında göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve özveri için çok teşekkür ederim. Kiralama sürecinde fazlasıyla destek oldunuz.

H******* S*******

Gökhan beye ilgi alakası ve arkadaşlığı için çok teşekkür ederim kesinlikle çok memnun kaldım

Şaip Şahin

Ilgi ve alakaniz icin teşekkür ederim cok memnun kaldim

Ertan Çalışkan

Evimi kiralayan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Cemile Soysal

çanakkaledeki evimiz satan gökhan beye çok teşekkürlerimi iletiyorum.Kısa sürede satışını gerçekleştirdi ve tapu sürecinde çok yardımcı oldu.

Fatma Karanfiloglu

Gökhan beye satın almış olduğumuz ev konusunda sorularımıza verdiği cevaplar (belediye, dogalgaz, tapu) guleryuzu samimiyeti ve guvenilirligi için teşekkürü borç biliriz.

Erdinç Balçın

Kiralama sürecinde bana yardımcı olan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Kısa sürede aradığım kiralık daireyi buldu. ve kiralama sürecinde hızlı ve keyifli bir yol izledik. teşekkürler.

Ömür Öztürk

Gerçekten ev değiştirmek sancılı bir dönem. Bu süreçte her konuda ilgisini hiç eksik etmeyen Gökhan beye çok teşekkür ediyorum. Sayesinde herşey çok kolaylaştı.

İrem Kuşhan

Gökhan beye her şey için çok teşekkür ederim. Beni bir dakika bile yalnız bırakmadı. Satıştan sonraki süreçte bile evle alakalı olabilecek eksiklerin giderilmesine yardımcı olmak için yaptığı iş takibinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim

Rahmi

Çanakkaledeki Dairemi kısa sürede satan Remax Troia 'dan Canan Hanım ve Gökhan Beye çok teşekkürlerimi iletiyorum. Hızlı satış için teşekkürler.

İsmail Özder

Çanakkale Troya caddesindeki dairemi kısa sürede satan aynı zamanda tapu süresince verdikleri desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ali Horzumlu

Gökhan beye, Çanakkale de ev sahibi olmam konusunda gösterdiği ilgi ve yardımlar İçin çok teşekkür ediyorum.

Nesrin Yiğit

Canan hanim ile beraber ev satışı ile ilgili cok ugrastiniz bu kadar kisa surede istedigim fiyata ev satisi gerceklestirdiginiz icin cok teşekkürler.

Hanifi

Yatırımlık olarak aradığım daireyı Gökhan Bey sayesinde aldık satış süresince desteğine cok teşekkür ederim. iyi çalışmalar. Başarılar

Asım Yiğit Karaca

gerek daire kilamada gerek kiraladıktan sonra en başından beri samimiyeti ve sıcaklığıyla Gökhan Bey her şekilde ilgilenip iletişimini kesmemiştir. Kendisine borç bilirim. çok teşekkürler kolay gelsin.

Cenk

Dairemin kiralanması konusunda destek veren Gökhan Beye çok teşekkürlerimi iletirim şehir dışında olmama rahmen abonelik işlerini bile bilgi ve becerisiyle halletti çok memnun kaldım. Hayırlı işler dilerim.

Berk

Çanakkalede 1+1 kiralık daire tutmak istiyordum Gökhan Bey ile konuştuktan sonra ilk gösterdiği evi tuttum. Teşekkürlerimi iletiriyorum. Remax Troia Farkı ;)

Ismail Fuçucu

Dairemizin satışı konusunda Bize destek veren Gökhan Beye cok teşekkür ederiz. Dairemizi kısa sürede satti hizmetinizden dolayi cok tesekkurler Remax Troia Ailesi guvenilir bir Aile

Ayşe Tek

Bir firmanın sahip olmak isteyeceği bilgili işini seven dürüst saygılı güvenilir bir kişilik.Gökhan beyden hizmet alma şansına sahip olduğum için mutluyum.Teşekkürler.

Ahmet Ceylan

Ev alma sürecinde profesyonel çözüm odaklı olmasi ve güvenilirliği ile kendisi tanıdık. Yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum

Sercan

Ev alma sürecinde çok yardımcı olundu. Bir danışmandan çok bir kardeş gibiydiler. İnsanların kötü bir şeyi satmak için 40 takla attıkları bu devirde bu kadar dürüst, samimi ve işine aşık insanlari bulmak cidden çok zor. Kendilerini buradan birkez daha çok teşekkür ediyorum.

Sefer Yıldırım

Kibar ve saygili aynı zamanda işini severek yapan dürüst bir arkadas ilk evimiZi alırken tanısamamısız nasip ikinci ev alırken imiş keske daha önce tanışmış olsaydık güzel insan başarılar dilerim

Emrah Öcal

Daire satışı konusunda Hızlı çözüm profesyonal destek icin teşekkürler. guler yuzlu bir danismansin.

Zafer Bayraktutar

Evimi satmak için Gökhan Beyle iletişime geçtim. Gökhan beyle görüşüp anlaştıktan sonra 4 5 günlük kısa süre içersinde satışı gerçekleştirdi. Özellikle satış sürecinde her aşamada beni bilgilendiren yardım eden Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Etrafımda Gayrimenkul alımsatım ihtiyacı olan tanıdıklarıma şiddetle tavsiye edeceğim. Başarılarınız daim olsun.

Burak Karadağ

Mucizevi bir adam.. ev sahibi olmamı en az benim kadar istedi ve bugün itibariyle yeni bir evim var.. İşine olan bağlılığı, güven konusunda net ve kararlı bir tavır sergilemesi, gayrimenkul sektöründeki bilgi ve tecrübesi takdir edilesi... Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum ailem adına. Bir dahaki sefere tekrar sizi tercih edeceğimden emin olabilirsiniz.. İyi günler kolaylık diliyorum Gökhan bey.

Hasan Uçar

Gökhan Beye Göstermiş oldukları etik ve titiz çalışmalarından dolayı Uçar ailesi olarak çok teşekkür ederiz. Dairemi kısa sürede sattılar.

Alaettin Beceren

Ev almak için geldiğim Remax'a aradığım evi bulmamı sağlayan Gökhan Bey'e emekleri için teşekkür ederim. tapu sürecinde çok yardımcı oldular. Teşekkürler Remax Ailesi..

İsmail Yavaşça

Dairemi kısa sürede satan Gökhan Bey'e çok teşekkür ederim.. Satış öncesi ve sonrası verdiği destek ilgi güvenilirlik harika. Remax Troia Ailesine saygılar sevgiler.

İbrahim Subaşı

Kızıma daire almaya karar verdiğimizde Gökhan Bey ile karşılaştık. Bize ilk sunduğu daireyi aldık. Güvenirliği ve müşteri ilgisinde çok memnun kaldı. Gökhan Bey ve Remax Troia ya çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Aykut Yenal

Satış sürecinde bilgi birikimi ve güvenirliği açısında benimle tapu sürecine kadar destek olan Gökhan Bey'e çok teşekkür ederim. uzun zamandır aradığım daireyi onunla buldum. Teşekkür ederim. BAŞARILAR

Mehmet Kurt

BARBAROS MAH. GÖKSU EVLERİNDE BULUNAN DAİREMİN KİRALANMASI KONUSUNDA BANA YARDIM EDEN DANIŞMAN GÖKHAN BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HEM HIZLI KİRALANMASI HEMDE KİRALAMA SÜRECİ YÖNÜNDEN ÇOK MEMNUN KALDIĞIMI BELİRTMEK İSTİYORUM. BUNDAN SONRA REMAX TROİA İLE TİCARETİME DEVAM EDECEĞİM.

Esra Kaya

Gökhan bey'in ev alım sürecmizde güleryüzlülüğü, samimiyeti ve dürüstlüğünden çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Sülün

Bu guzel daireyi bana satan gökhan beye cok tesekkur ederim. Satis konusundaki samimiyeti icin cok tesekkurler. Dogru tercih bizi mutlu etti

Musa İnal

Gökhan bey ile çalışmaktan oldukça memnun kaldık. Yardımlarından ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonra ki işlerimizde görüşmek ve çalışmak dileğiyle..

Musa İnal

Gökhan bey ile çalışmaktan oldukça memnun kaldık. Yardımlarından ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonra ki işlerimizde görüşmek ve çalışmak dileğiyle..

Gülşen Oktay

Herkonuda bize yardımcı olan, ekonomik olarak durgun olan bu dönemde hızlı bir şekilde evinize alıcı bulan Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Çağatay Serim

Gökhan bey dardonosta arsa alımında bize çok yardımcı oldu hızlı samimi yapıcı çözümlerle bizi arsa saibi yaptı kendisine teşekkür ederiz.

Ayşe Tunç

Yeni ev almamızda bize yardımcı olan Güler yüzlü, saygılı, dürüst bir insan olan Gökhan Beye çok teşekkür ederiz.

İhsan Mutlu

Çanakkalede 3+1 arayışımız vardı. uzun süredir. Gökhan Beyle iletişime geçtik bizi dinledi ve tam bize göre bir ev buldu. satış konusunda da bize tapu alana kadar yardımcı oldu. her şey için teşekkürler. Remax Aİlesine saygılar sevgiler.

Özge Tali

Çanakkaleden Gökhan Bey den Ağustos ayında yatırımlık 1+1 daire almıştık. Bu ay aldığım daireyi tekrar Gökhan Bey aracılığı ile sattık. Alış ve satış konusunda bize tam destek veren Gökhan Beye çok teşekkür ederim. Remax Troia Farkını ortaya koydu diyebilirim.

Cenk

Satış öncesi ve sonrası için göstermiş olduğu ilgi alaka için Gökhan ÜNAL bey’e Çok teşekkür ederim Çanakkale ilinden alacağım, satacağım veya kiralayacağım konut arsa için ilk tercihim REMAX Troia dan Gökhan bey olur teşekkürler tekrardan

Mesut Keçeci

kısıtlı sürede ihtiyacıma yönelik gayrimenkulu hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayan gökhan ünal beye teşekkürlerle

Fatih Karabulut

Remax gibi bir kuruluş ta şanslı olabiliyor demekki. Senin gibi güler yüzlü, işine sadık ve en önemlisi musteri memnuniyetini prensip edinmiş birisini kadrosunda bulundurmak bence şans. Aylardır çözemedigim 2 işi 4 günde dürüstçe çözdüğun için teşekkürler guzel insan

Alper Çalışkan

Çok hızlı bir şekilde sorunsuz olarak tüm işlemlerimizi hallettik. Renax ailesine ve Gökhan beye çok teşekkürler

Enes Koz

Kiralama sürecinin en başından en sonuna kadar %100 memnun kaldım. Hatta dükkanı kiraladıktan sonra, Çanakkale'yi bilmediğim için kendisinden yardım istedikten sonra ofisin elektriğini bağlatmam konusunda bile bizzat kendisi benimle gelip elektriği birlikte bağlattık. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Ertan Bicer

Remax ailesine sonsuz tesekurler bize danismanlik konusunda yardimci olan GOKHAN UNAL bey bilgilerini bizimle paylasarak bizim bir yuva sahibi olmamizi sagladi biz bir evden fazlasini aldik bir arkadas bir dost kazandik tesekurler GOKHAN UNAL

Nildem Arar

Remax Troia’ya karşılama ve samimiyetinden ötürü çok teşekkür ederim ve özellikle Gökhan Ünal’ın ilgi ve alakasına, güleryüzlülüğüne apayrı teşekkür ediyorum.

Okan Damar

Yaptıkları işin haklarını veriyorlar başarılarının devamını dilerim

Özge Tatlı

Güler yüzlü, işini bilen sakin, kafa dengi müşterisinin isteklerini anlayabilen bir danışman Gökkhan bey ile çalışmak çok güzeldi başarılarının devamını dilerim.

Ekin Deregözü

Tekrardan bir ev kiralamak veya satın almak istersek gökhan beyle çalışmak isterim iş ve müşteri odaklı hem profesyonel iş ahlakı olan bir danışman müşteri ve ev sahibinin isteklerini orta yolda buluşturan güler yüzlü bir danışman remax troia ile beraber Gökhan bey ile çalışmaktan mutluluk duyarız.

Barış Yılmaz

Bugün Remax'a geldilk Gökhan Bey'le birlkte güzel bir gün geçirdik. Bize güzel tanıtımlar yaparak iyi bi daire almamıza vesile oldu. cana yakın içten tavırları için çok teşekkür ederim. vermiş olduğunuz bilgilerle bizi ikna etti. çalışma hayatında başarılar dilerim.

Hakan Ünal

Ilgi ve bilgi tecrübesiniz ile ev almam konusunda yardımcı oldunuz.Gerek kredi gerekse tapu işlemlerinde hızlı ve isbilirliginiz gerçekten harika.

Şerif Ali

Güleryüzlü ilgili ve alakalı danışmanımız Gökhan beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim Bu güzel satıştan çok memnun kaldıım.

Yaşar Ayaz

Güleryüzlü yardımsever ve müşterisine önem veren bir danışman ile güzel bir yer kiraladım ilgilerinize çok teşekkür ederim.

Miniriye Özturan

Gökhan beyin ilgisinden çok memnun kaldım, çok rahat bir alışveriş yaptım, ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Sibel Tarakçı

İlgilerine çok teşekkür ederim, çok memnun kaldık. Kurumsal bir firmayla çalışmaktan gayet memnunuz.

Selma Çalışkan

Firmanızın ve özellikle Gökhan beyin bize gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldık ve öncelikle Gökhan Ünal ve Remax olarak çok teşekkür ediyoruz annemin adına ve kendi adıma tamda dediğin gibi alan memnun satan memnun çok güzel bir söz kullanmışsın ve bir ailemizin üyesi gibi oldun çok kısa sürede teşekkürler.

İlhan Taşdelen

Firmanızdan ve sizden gayet memnun kaldım.. İşinizi çok iyi ve severek yapıyorsunuz. Çevremde ki arkadaşlarıma da önereceğimden şüpheniz olmasın. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Cem Altay

remax firmamanızla ilk defa çalışıyorum ve çok memnun kaldım.bize yardımcı olan gökhan bey gayet güler yüzlü ve yardımcı oldu.teşekkür ediyorum.

Kübra Çaylak

İlginiz için çok teşekkür ederim. Danışman Gökhan Ünal' ın ilgi ve samimiyetinden çok memnun kaldım. Her konuda açıklayıcı cevaplar aldım. Ve Gökhan Bey sayesinde işlemlerim kısa sürede halledildi.Bütün sorunlarımla ayrıntılı olarak ilgilendi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Kamil Gadirli

Verilen hizmetten gayet memnun kaldım.

Gökhan Mutlu

iLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. DANIŞMAN GÖKHAN ÜNAL İLGİ, BECERİ VE SAMİMİYETİ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, ÖZELLİKLE BU PORTFÖYDE ARKADAŞLARLA ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDERİM.

Canan Özşölen

Gökhan bey çok ilgiliydi. her soruma açıklayıcı cevaplar aldım. ve işlemler çok kısa sürede halledildi. teşekkür ediyorum.

Eyyyüp Özkürekçi

Kiralık Daire arayışımı hızlı bir şekilde sonlandırdığı için Gökhan Beye çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.