1975 Kahramanmaraş doğumluyum.Turizm otel işletme mezunuyum.
Evli ve iki çocuk babasıyım.
Yaklaşık 22 yıllık turizm hayatım dan sonra yurt içi ve yurt dışı olmak üzere; her zaman ilgimi çeken gayrimenkul sektörüne girmeye karar verdim.
Aileme ve kendime daha çok zaman ayırmak zamanı istediğim gibi kullanmak için gayrimenkul alanın da dünyada söz sahibi olan kurumsal kimliğiyle ön plana çıkan Remax ile çalışma hayatıma devam etmeyi tercih ettim.
İkitelli OSB bölgesin de ticari Başakşehir ve Kayaşehir bölgesin de ticari artı konut olarak çalışmaktayım.
Amacım, sizlere ek mali yük yaratmadan, gayrimenkul alım- satım ve kiralamala işlemlerinizi kolay ve sorunsuz çözmenize yardımcı olmak.
İşbirliğimiz süresince ekspertiz hizmetimiz ücretsiz olacaktır. Ayrıca reklam tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin tamamı benim tarafımdan karşılanacaktır. Afiş, broşür, internette yayınlama, sektörsel paylaşımlar ve diğerleri...
REMAX bünyesinde çalışan 300 den fazla ofis ve 4000'i aşkın gayrimenkul danışmanı ve doğruluğu ilke edinmiş diğer emlak firma ve ofisleri ile işlemleri hızlandırıyor olacağım. REMAXın ve bazı özel şirket ve üniversitelerin doğru ve karşılaştırmalı fiyat analizi hizmetinden faydalanarak alım-satım ve kiralamalarınız da zaman kaybı yaşamayacaksınız. Ayrıca kredili işlemlerinizde de yanınızda olacağım.
Bilgi birikim ve teçrübelerimi paylaşmaya hazırım. Tek yapmanız gereken beni aramanız.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Ali Kırılmaz portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hazel Avcı

Ali bey dairemizin satış sürecinde profesyonel ve hızlı bir pazarlarlama ile daire satışını kısa sürede sonuçlandırdı.Sözleşme ve devir süreçlerini sorunsuz yöneterek bize sadece imza atmak kaldı . Ali beye başarılarının devamını dilerim.

Hatice Zengin

Ali bey kiradaki dairemi kiracının çıkmış olduğu gün kiraya vererek beni zaman ve vakit kaybından kurtarmıştır. Hızlı güvenilir, girişimci bir ruha sahip bir danışman. Şehir dışında yaşamama rağmen gözüm arkada kalmıyor. Biliyorum ki Ali bey gereğini yapar. Bundan sonrada beraber çalışmaya devam etmek dileğiyle kendisine başarılar dilerim.

Sertan Akbaş

Ali bey villamızı kısa süre içinde satarak gayrimenkuldeki tecrübesini göstermiş oldu. Bundan sonraki süreçlerde satış ve kiralama işlemlerde Ali bey ile çalışmaya karar verdik. Sık sık müşteri getirmek yerine gerçek alıcıları bularak kısa sürede satış sonucuna giden çalışma sistemine sahip. Kendisine diğer işlemlerde başarılar dilerim.

Atakan Çağlayan

Başakşehirdeki tüm işlerimizi kiralama ve satışlarımızı gözümüz arkada kalmadan Ali bey hepsini halletmektedir. Bize sadece imza atmak kalıyor. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle.

Muhlis Yavuz

Ali bey yıllardır yatırım danışmanlığımı yapmaktadır. Ali beyi tercih etmemin birinci sebebi yaptığı tüm işlerde açık ve şeffaf olması. Gayrimenkul yatırımında her zaman bana yüksek getirili karlı yatırımlar yaptımıştır. Alırken ve satarken kazandıran yatırım uzmanıdır. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. İş hayatında başarılar dilerim.

Yücel Kavuzlu

Son derece sıcak, ilgili, çabacı, güven veren bir kişilik. Bu özelliklerini işinde kullanma becerisi de oldukça iyi. Teşekkürlerimi iletiyorum.

Başakşehir Doğru Cevap İbrahim Aydın

Ali bey yapmiş olduğu işi en güzel şeklide icra eden, temsiliyet yeteneği yüksek bir arkadaşımız. Kendisiyle çalışmak güzeldi Başka projelere de birlikte çalışmak isterim ve kendisine başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun

Nevzat Bayal

Ali bey işlem sırasında çok yardımcı oldu, işini bilen iyi niyetli biri idi.Hızlı bir işlem oldu çok memnum kaldık kendisine ve remax extraya çok teşekkürler.

Kmk Isıtma Genel Müd.

Ali beyin vermiş olduğu hizmetten memnun kaldık bundan sonraki süreçlerde de kendisiyle yol alacağız. Teşekkürler.

Şehmus Kanlısu

Metro Hayat Projesindeki daire alımımızda tüm süreçleri eksiksiz ve ayrıntılı anlatarak önceden bilgilendirmesiyle sorunsuz bir alım gerçekleştirdik.Kendisine teşekkür eder, bundan sonraki gayrimenkul işlerimde kendisiyle ilerlemek isterim.

Erol Şevket

Ali beyi tanıdığımıza gerçekten çok sevindik. Bu zaman da bu kadar düzgün insan yok. İşine göstermiş be şahsıma göstermiş olduğu, ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetimizi belirtmek isteriz.Kendisini çevreme tavsiye edeceğim.

Muhlis Yavuz

YAPTIĞIMIZ TÜM İŞLERDE EN İNCE AYRINTISINA KADAR DETAYLAR ÖNEREREK BİZLERİ BİLGİLENDİRDİĞİ İÇİN VE AYRICA DOĞRU MÜLKLERİ BULARAK LAIM YAPTIRDIĞI İÇİN KENDİSİNE GÜVENİMİZ TAMDIR. GAYRİMENKUL DANIŞMANIMIZ OLARAK BUNDAN SONRAKİ ALIM SATIM VE KİRALAMALARDA BERABER ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ. TECRÜBESİ, POZİTİF ENERJİSİ VE SONUÇ OLDAKLI GÜÇLÜ İNSAN İLİŞKİLERİ OLAN GAYRİMENKUL DANIŞMANIDIR. HERKESE ÖZELLİKLE TİCARİ MÜLKLERDE TAVSİYE EDERİM.

Kerim Peker

ALİ KIRILMAZ'I YILLARDIR TANIRIM. BİREYSEL MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ MÜKEMMEL BİRİSİDİR. BANA SUNMUŞ OLDUĞU ARSAYI GÖNÜL RAHATLIĞI İÇİNDE EN KISA ZAMANDA ALDIM. GERÇEKTEN PİYASANIN EN UYGUN ÜRÜNLERİNİ SUNAR VE HER ZAMAN ALIRKEN KAR EDERSİNİZ. KENDİSİNE ÇALIŞMA HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM. GERÇEK DEĞERİNDE MÜLK ALMAK VE SATMAK İSTERSENİZ ALİ KIRILMAZ'I TERCİH ETMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM.

Erdem Dural Gti Global

İş yerimiz ve daire satış ve kiralama alanlarında kendisinden rayiç bedel belirtmesi ve insanlara profesyonelce ve sevgi saygılı davranışlarından dolayı şimdi ve daha sonraki emlakçımız olarak eş ve dostlarıma da tavsiyelerde bulunmaktayım.

Necdet Yaman

Öncelikle satış olarak çalıştığı dairemizi sonrasında çok daha fazla değer kaybına uğramaması adına özveriyle çalışıp kiralamasını yaptığı için kendisine müteşekkiriz. Gayrimenkulümüz ile alakalı herhangi bir satış ya da kiralama yapacak olursak kesinlikle kendisi ile tekrar çalışmaktan mutluluk duyarız.

Hüseyin Demir

Ali Bey bize bu kiralamada çok yardımcı oldu ve iş yerimizi kısa sürede verdi. Kendisi gerçekten bilgi birikimi ile bize çok güven verdi. Bundan sonra kendisini çevremde bütün arkadaşlara tavsiye edeceğimden şüphesi olmasın. Her şey için teşekkürler Ali Kırılmaz.

İzzet Demirci

Gayrimenkul satışlarımızda yatırım danışmanlığımızı üstlenmiş piyasa değerleri ile ilgili tam ve eksiksiz destek vermiştir. Günün hangi saatinde olursa olsun aktif bir şekilde fikir paylaşımında bulunmuş ve taleplerimiz ile ilgili ekspertiz çalışmalarını doğru şekilde sağlamıştır. İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Necdet Yaman

Öncelikle satış olarak çalıştığı dairemizi sonrasında çok daha fazla değer kaybına uğramaması adına özveriyle çalışıp kiralamasını yaptığı için kendisine müteşekkiriz. Gayrimenkulümüz ile alakalı herhangi bir satış veya kiralama yapacak olursak kesinlikle kendisi ile tekrar çalışmaktan mutluluk duyarız.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.