GAYRİMENKULDE, GÜLER YÜZLE KESİN ÇÖZÜM 1975 yılında İ.D.M.M.A Kimya Yüksek Mühendisliğinden mezun oldum.Evli ve 2 çocuk annesiyim.İş hayatıma kısa bir süre ROCHE ilaç firmasında stajyer olarak çalışarak başladım, Meslek Yüksek Okulunda Kimya Öğretmenliği yaptım, çeşitli kurslar ve dernek çalışmalarından sonra çok sevdiğim GAYRİMENKUL DÜNYASI ile tanıştım. Etik kurallardan ve insani değerlerden ödün vermeden, sektörde profesyoneller arasında yerimi almak, bu isteğimi de Gayrimenkul sektörünün en iyi markası olduğuna inandığım RE/MAX çatısı altında gerçekleştiriyor olmak, bana çok güven veriyor. Dileğim uzun yıllar boyunca bu güvenle, hizmet etmek ve doğacak mutluluğu paylaşmaktır. Gayrimenkulde uzmanınız Gülseren Erkök.

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Gülseren Erkök portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ümit Şehirli

Randevuya zamanında gelindi.Evle ilgili detaylı bilgi verildi.Ev sahibi ile olumlu bir dialog kurulması sağlandı.Sözleşme süreci şeffaf şekilde yönetildi.Çok memnun oldum, teşekkür ederim.

Alper Alpay

Gülseren Erkök ile daire kiralamak için yaptığım araştırmalar sırasında tanıştım. Profesyonel yaklaşımı, genel emlak piyasasına ve kiralanacak taşınmazla ilgili bilgilere hakimiyeti üst düzeydeydi. Kiralama sürecini çok iyi yönetti; hızlı bir şekilde sözleşmemizi imzaladık. Açık ve şeffaf bir iletişim süreci yönetti; her şey dakik ve planlandığı gibi ilerledi ve sonuçlandı. Kendisine sonuç odaklı ve dürüst yaklaşımı için teşekkür ediyorum. Re/max markasında tüm beklentilerimi karşıladı; bu markaya yakışan ve değer katan bir danışman.

Nevzat Uğur Kulalı

Gülseren Hanıma başarılı ve üstün daire sunumu özelliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir danışman İşler sorunsuz yürüdü Tekrar çalışmak ümidiyle..

Cansu Çekmez

Gülseren Hanım'ın güler yüzlülüğü sayesinde işlerimizi hızlı ve keyifli bir süreçle halledebiliyoruz. RE/MAX'a teşekkür ederiz.

Cihan Kayaalp

Armoni ailesiyle Gülseren Hn. aracılığıyla tanıştık. Kendisini son derece profesyonel, güler yüzlü ve sempatik buldum. Danışmanlığını yaptığı dükkanla ilgili bütün sorularımızı net bir şekilde cevapladı. Dükkanın yapacağımız iş ile ilgili çok doğru bir nokta olduğuna bizi ikna etti. Her şey için çok teşekkür ederiz. Bizim için hayırlısı olur inşallah.

Fatma Emine Diker

Sayın Gülseren Erkök Hanım'ın verdiği emlak hizmetinden çok memnun kaldık. Şirketinize ve kendisine teşekkür ederiz.

S. Gülseren Candemir

Gayrimenkul Danışmanınız Sn. Gülseren Erkök'ün çalışmalarından, profesyonelliğinden ve sıcak davranışlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

Gülderen Fatma Ölçer

Re/Max Armoni Gayrimenkul Danışmanımız Sn. Gülseren Erkök Hanımın çalışma, güler yüzlü duruşu ve profesyonelliği ile kısa sürede dairemiz kiraya verilmiştir. Kendisine teşekkür ederiz.

Bahareh Zakari

Gülseren Hanıma tüm yapılan işlemler için teşekkür ederiz. Tüm işlerimizi kısa sürede sonuçlandırdı. Her şey için teşekkür ederiz.

Güler Bayhan

Uğuruna ve dürüstlüğüne inandığım gayrimenkul danışmanı Gülseren Erkök Hanımla çalışmaktan çok memnunum. Her şey için teşekkür ederim. Sevgi ve saygılar..

C******* A*******

Gulseren Hanim ev alim surecimizin basindan sonuna dek gerek profesyonelligi gerek cozum odakli olusu sayesinde kisa surede istedigimiz daireye bizi kavusturdu. Cok tesekkurler

Hayrettin Yağız

Sevgili Gülseren Hanım, Bize vermiş olduğunuz güler yüzlü profesyonelce hizmet için çok teşekkür ediyoruz. Erenköy’deki dairemizi çok kısa sürede değerlendirdiniz,süper. Başarılarınızın devamını dileriz. Teşekkürler, Selamlar

Merve Gezgin

Gülseren Hanım her konuda çok ilgili, yardımcı ve destekçiydi. Ev alma sürecinde her şekilde yanımızda olup destekçisi olduğu için çok rahat bi süreç geçirdik. Yardımları için çok teşekkürler

Nermin Haşimoğlu

Gülseren Hanım ev tutma sürecinde bize çok yardımcı oldu.Aklımıza takılan her soruda gayet açık net yanıtlar aldık.İstanbul'da güvenilir insanlarla tanışmak bizi çok mutlu etti.

Mahmut Akgöz

Remax Gülseren Erkök hanımın çok profesyonel deneyimi,sağlam sektör bilgisi,güvenilir ve hızlı bilgilendirmeleri sayesinde Yalova Alesta sitesinden başından beri söz verildiği gibi hiç sorunsuz,oldukça başarılı,sonunda bizi çok mutlu eden bir daire aldık.Kendisine mesleğinde başarılarının devamını diliyor ve çok teşekkür ediyorum.

Neslihan Özgül

1-2 telefon görüşmesi ile arayışımızı anlayan, nokta atışı ev önerisi ile ev almamızı sağlayan Gülseren Hanım’a başarılar diliyor, güvenilirlik ve samimiyetinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Sibel Sener

Gülseren Hanım ile yıllardır çalışıyoruz, kendisinden son derece memnunuz.

Burak Haskan

Gülseren Hanım'ın destek ve ilgisi için çok teşekkür ederiz. Kendisi başından itibaren bizimle çok ilgilendi. Almış olduğumuz hizmet dolayısıyla çok memnunuz.

Cihan Çam

Gülseren hanım ev satın alma sürecinde çok yardımcı oldu hem anlayışlı hem çok deneyimli Ayrıca bir o kadar da güler yüzlü yardımlarınız için çok teşekkür ederiz

Melih Selvi

Sn. Gülseren Erkök hanımefendinin ilgisi ve alakası yakınlığı mükemmel bir kişi. Çok çok teşekkür ederim.

A******* K*******

Gülseren Hanım, bize ikinci kez yardım etti. Özellikle Covid salgını sebebiyle tüm işlerin aksadığı bu dönemde, güleryüzü, sabrı, bilgisi, tecrübesi, tavsiyeleri ve güvenilirliği ile gayrimenkul satış sürecimizi çok iyi takip etti ve sonuçlandırdı. Sektörün durumu ve gidişatını çok iyi analiz edip bize çok yardımcı oldu. kendisi ile ileride başka gayrimenkul projelerimizde de çalışacağımıza eminim. Tekrar teşekkürler. Saygılarımla

Ömer Deringöz

Gülseren hanım ilgisi, alakası ve profesyonelliğiyle ev alma sürecimizi çok iyi yönetti. Tapu işlemi çok kısa sürede halledildi. Avukat, kredi evrakları ve tapu işlerinin organizasyonuyla bizi hiç uğraştırmadan işlemleri tamamladık. Gülseren hanıma buradan da çok çok teşekkür etmek istiyorum, gerçekten işinin ehli birisi

Ayşe Arzu Özçelik

Gulseren hanim isine hakimiyeti, samimiyeti kiralik konutumuz icin yaptigi dogru ongoru ile isimizi cok kisa surede tamamladi. Insanlarin anlik iliskiler kurarak oncelikle para kazanma amaciyla calistigi gunumuz is dunyasinda, Gulseren Hanim gibi guven ortami tesis ederek saygi icerisinde calisan insanlarinda var oldugunu gormek benim huzurlu olmami sagladi. Kendisine cok tesekkur ederim.

F******* O*******

Gülseren Erkök Hanımefendinin evimizin satış sürecinde göstermiş olduğu profesyonelliğe sonsuz teşekkürlerimle...

Serkan Aygan

Güleryüzlü hizmet için teşekkür ediyorum.

Zeynep Munyar

Gülseren hanıma yardımları için teşekkür ederiz. Bütün detaylarla ilgili bizi ince yarıntısına kadar bilgilendirmiştir.

Aylin Erciyas

Yardımlarınızdan dolayı ve güleryüzünüzden dolayı teşekkür ederiz.

Zerrin Arslanoğlu

Gülseren hanımı bizim gibi yurt dışında yaşayan arkadaşlarımız aracılığı ile tanımıştık. Çok farklı ülkelerde yaşamış biri olarak Gülseren hanım kadar mükemmel “müşteri +ürün” analizi yapan bir profesyonel ile karşılaşmadım. Gerek ev alımı için sunduğu portföy, gerek evimizi kiraya verirken seçtiği kiracı adayları bir birinden mükemmel idi. İstanbul’da kiracımız/evimiz ile onun ilgileniyor olması bizi güvende hissettiriyor.

Eda Yılmayan

Gülseren Hanımın yaklaşımı, ev sahibiyle kurulan iletişim, ilanın doğruluğu, fotoğrafların gerçeği yansıtmasından memnun kaldık.

Işıl Balcıoğlu

Gülseren Hanım iyi bir eleme ile bize aday olabilecek kiracıları önerdi ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştık. Çok memnunum.

Ş. Çetinkaya

Tecrübesi, görgüsü ve hanımefendiliğiyle 2 saatte tüm işlemleri tamamladım.

Snow Consulting

Ofis kiralama hizmetine aracılık sağlayan Gülseren Hanım, Remax Armoni firması adına ilgi ve güleryüzlü hizmeti ile şirketimize aracılık yapmıştır. Kendisi şahsına ve kuruma teşekkürlerimizi sunarız.

Serhan Kantarcı

Gülseren Hn. a göstermiş olduğu profesyonel ilgi ve süreci sorunsuz bir şekilde sonlandırdığı için müteşekkiriz.

İ.koray Soydan

Gülseren Hanım'la ilk önce İstanbul dışında olduğum için telefonda defalarca konuştuk ve işini o kadar özenle severek yapıyor ki tarifi yok.Ev sahibimizi ve bizi o kadar ortak bir şekilde düşünüyor ki tarifi yok. Sonuçta herkes mutlu mesut iyi ki sizi tanıdım ve çalıştık. Teşekkürler.

Gökce Birinci

Evimizin satış sürecinde son derece sıcak, ilgili ve özverili çalışan, deneyimi sayesinde süreci başarıyla sonuçlandıran Gülseren Hanıma candan teşekkürler. Kendisiyle çalıştığımız için ailece çok memnunuz ve gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.

B******* A*******

Tüccarbaşında İçersinde Kiracı Bulunan Dairemizi Kurmuş Olduğu İyi iletişim Sayesinde Kiracının Evi Göstermesini Sağlayarak Satmıştır. Güler yüzü, Anlayışlı Oluşu ve Dürüstlüğü ile Tanıdığımıza Çok Memnun Olduğumuz Gülseren Hanıma Çok Teşekkür Ederiz.

Yıldırım Urağ

1 yılı aşan ev arama maceramızı 1 hafta gibi kısa bir sürede ve üstelik içimize sinecek şekilde sonlandıran Gülseren Hanım’la karşılaştığımız için çok şanslıyız. Onun gibi insanların varlığı bu hayatta güzel insanların var olduğuna olan inancımızı pekiştiriyor. Gülseren Hanım gerek iş deneyimindeki yetkinlik, gerek iletişim konusundaki sakin, insancıl ve adaletli yaklaşımıyla, olası sorunları daha oluşmadan çözdü. Kontrat öncesi ve sonrası her süreçte yanımızdaydı. Şanslıyız. :)

Dilara Külekçioğlu

5 senedir uğraştığım satış işini başardığı için teşekkür ediyorum. Emlak danışmanlığından ziyade sizi aileden bir birey gibi hissettiriyor. İşin tabiatı gereği karşılaşılan binbir karekterlerle sakin iletişim kurabiliyor ve bu da çözüme ulaşmaya yardımcı oluyor. Zorlu aksi kiracılı evimi bu kiracıya satış yapılmasını sağlayarak zor işi başardı diyebilirim.

Mustafa Güzel

Tüccarbaşı'ndaki dairemizi bize kazandıran Remax Armoni danışmanı Gülseren Erkök hanıma, gösterdiği özen, sabır ve bilgi dolu servisi için çok teşekkür ederiz. Daima müteşekkir kalacağız. Artık bir gayrimenkul danışmanımız var. Saygılarımla...

Buğra Melek İnce

Gulseren Hanım diğer emlakcilardan göremediğimiz dürüst, kibar ve anlayisli tavrı ile bize yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Saadet Bereket

SİZİNLE TANIŞTIĞIMIZA ÇOK MEMNUN OLDUK GÜLSEREN HANIM.SAYENİZDE EVİMİZİ EMANET EDEBİLECEĞİMİZ GÜZEL BİR AİLE İLE TANIŞTIK.TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANDIRDIĞINIZ VE SAMİMİ DAVRANIŞLARINIZ İÇİNDE AYRICA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Bülent Gündoğu

Ethemefendi caddesinde ofis olarak kiraladağımız dairede yardımları ve profesyonelleği için kendisine teşekkür ederiz.

Arda Bayar

Yaptığımız Gardenya Plaza kiralaması işleminde bizimle ilgilenen Gülseren Hanım'a teşekkür ediyoruz.İşlemimizi hızlıca ve memnuniyetle tamamladık.

A******* K*******

Gülseren Hanımın profesyonel, yetkin ve tecrübeli yaklaşımıyla, ilgili süreç yönetimi ve bizi her adımda haberdar etmesi beklentilerimizi tam anlamıyla karşıladı. Ayrılan kiracımızdan özenli bir şekilde evi teslim alması ve Tapu dairesinde tecrübe ve desteğiyle tüm işlemler süresince yanımızda bulunması çok önemliydi. Seçkin müşteri bulma konusundaki titizlik ve başarısı ise Satış günü geldiğinde önemini hissettirdi. Teşekkürler Gülseren Hanım, Teşekkürler Remax Armoni! Saygılarımla

Necdet Yeniacun

Gülseren hanımla tanışmış olmaktan son derece memnunum..İstanbuldaki kiralık dairemi iyi koşullarda değerlendirdi..Bundan sonraki her türlü gayrimenkul işlerimde sadece Remax ve Gülseren hanım ile çaışacağım..

Ayten Özacar

Gülseren hanım ile kiralık daire konusunda tanıştık, göstermiş olduğu ilgi ve alaka son derece iyi niyet güven verdi. Sabırla her detayı anlattı ve her sorumuza sıkılmadan güleryüzle cevap verdi. Sayesinde daireyi kiraladık. Ev sahibiyle yüzyüze tanışmış olmamızı gerçekleştirmesinede çok memnun kaldık. Bundan sonra gayrimenkul ile ilgili herhangi bir işim olduğu zaman kurumsallaşmış Remax ve Gülseren hanımı tercih edeceğim. Teşekkürler Gülseren hanım ..

V. Aslıhan Karaalioğlu

Gülseren hanımın samimi ve güleryüzlü, yardımcı olmak adına elinden geleni yapabilecek bir yaklaşımı olmasından dolayı çok memnun kaldık.

E. Belma Balıkçıoğlu

Remax Armoni'den çok memnun kaldık. Gülseren Erkök hanımla kurduğumuz ilişki harikaydı.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Remax her zaman güvenle ilişki kuracağımız bir firma..Tekrar teşekkürler.

Duygu Haskaya

Bize öncelikle bir emlakçı gibi değil de bir abla gibi samimiyetle güvenle ve iyi niyetle yaklaştığını ilk konuştuğumuz andan itibaren hissettirdiği için kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Mesleğine olan saygısı ilgisi ve öğrenme isteği bizi gerçekten etkiledi. Kafamızda oluşan emlakçı algısını değiştiren kişi olmuştur. Mesleğinde başarılarının devamını dilerim. Umarım emeklerinin karşılığı olan yerlerde görebiliriz kendisini.

Ziehl Abeggo Vantilatör Motor San. Tic. Ltd. Şti.

Gardenya Plaza'da bulunan ofisimizi kiralama sürecinde firmamıza göstermiş olduğunuz önem ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Sorunsuz, eksiksiz ve mutlu olarak bir kontrat dönemi geçirdik.

Cemal Altınsaray

Gülseren hanım bir emlak danışmanından ziyade, bizimle bir aile dostu gibi ilgilendi ve sahip çıktı.Onunla temsil ettiği eve yaptığımız ziyaretten sonra görmeyi planladığımız diğer evlere gitmekten vazgeçtik.İyi bir danışman sayesinde iyi bir ev bulduğumuza inanıyoruz.Çok teşekkürler.

Alper Arman

Son derece kurumsal ve sorunsuz güzel bir süreç ile kısa sürede kiralama işimiz sonuçlandı.Destek için teşekkür ederiz.

Meliha İnanç

Gülseren Hanım, dostça yaklaşımıyla profesyonelliğini birleştirerek bize çok yardımcı oldu.Son derece memnun kaldık.Teşekkürlerimizle.

Yunus Güneysu

Gülseren Hanımla bir süreden beri sürdürdüğümüz satış çalışmamızı güzel bir şekilde bitirmenin mutluluğunu duyuyorum.Vermiş olduğu hizmet ve ilgiden ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum.Diğer mülklerimizlede ofisinizle çalışmaktan mutluluk duyacağım.

R. Dilek Uluer

Hayalimizdeki evimize Sn. Gülseren Erkök sayesinde kavuştuk. Servis kalitesi tartışılmaz ama en önemlisi güven duygumuz. Kendisiyle tanışmak ve evimizi almak bizim için ayrıcalık oldu. Teşekkür ederiz. Bundan sonra Gülseren Hanım olmadan asla bir gayrimenkul almayız.

Fatma Atasoy

Gülseren Erkök Hanımefendi, ilk aramamızdan itibaren çok düzenli, dikkatli ve nezaketle ilgilendi.Her sorumuzun karşılığını aldık. Eve bakma aşamasının yanısıra, karar verdikten sonra resmi işlemler esnasında da işini eksiksiz ve özenle yaptığı için hiçbir sorunla karşılaşmadık.En önemlisi de ilgili olma ve bunaltmama dengesini iyi kurmasıydı.Her seferinde nezaketle ama genelde ev arayan bireylerin rahatsız olduğu fazla ısrarcı olma halinde bulunmadı.

Bülent Çakıcı

Gülseren Erkök Hanımefendi, evimizi satmak istediğimiz andan itibaren bizimle nezaket, hassasiyet ve güleryüzle ilgilenip, evimizin en kısa sürede satışını tamamlamıştır.Resmi işlemler esnasında da özverili ve hassasiyetle yanımızda olmuştur. Gülseren Hanımı tanıdığımız ve onunla çalıştığımız için çok memnunuz. Teşekkürler Gülseren Hanım..

Özge Menlikli

RE/MAX Armoni gayrimenkul danışmanı Gülseren Erkök hanımefendinin danışanlarına vermiş olduğu doğru bilgi, güleryüz, çözüm odaklı davranışlarından çok memnun kaldık. Bu zaman kadar gördüğümüz en profesyonel danışmandı. Çok güven duyduk çok ilgi bulduk. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Zuhal Gazioğlu

Gülseren Hanım ile 10 yıldır çalışıyorum ve de bırakmayı düşünmüyorum. Daha nasıl anlatabilirim memnuniyetimi

Serter Kıran

Gülseren Hanım güler yüzü, pozitif yaklaşımı ile aramış olduğumuz kiralık dairede karar vermemizde yardımcı oldu. Gayrimenkul danışmanı olarak kesinlikle çevreme tavsiye ederim.

Süyehla Şamir

Hem çok iyi dostum hem de çok başarılı bir iş kadınıdır. Benim Gülseren'cim bana emlak işlerinde her zaman çok yardımcı olmuştur.

Mecit Geboloğlu

Kiralama işlemlerimizde Gülseren Hanım'ın göstermiş olduğu yakın ilgiye çok teşekkür ederim.

Hülya Yurdakan

Armoni gayrimenkul Remax bilhassa Gülseren Erkök hanımla tanışmaktan memnuniyetimizi belirtmek isterim. Gülseren hanım son derece işini seven karşısındaki kişilere değer veren bir kişi. Evimizi onun sayesinde hiçbir engelle karşılaşmadan pratik bir şekilde aldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz bundan sonrada başka işlerde beraberçalışmayı umuyoruz

Naz

Ethemefendi Erenköydeki mükemmel evimizi Gülseren Hanımın iş bilirliği ve işine olan tutkusu sayesinde iki günde bulduk. En basindan satisa kadar yanımızda olan ve her ayrıntısıyla ilgilenip, bize güvenli bi ortam olusturdugu icin basta Gülseren Hanıma sonra da böyle kaliteli bir ortam icin size tesekkur ediyoruz.Sevgiler

Gürcan Turan

Gülseren Hanım ile ev satışımızı hızlı bir şekilde gerçekleştirdik. Kendisine başarılar dilerim.

Mehmet Kurgan

Gülseren Hanım randevularına zamanında gelen ilgili işine hakim bir danışman. Teşekkürler.

Binnur Saka

Çiftehavuzlar Residence'deki evimizi alırken bize yardımcı olan Gülseren Erkök'e çok teşekkür ederim. Konut alış aşamasında işlemler tamamlanıp pazarlıklar yapılırken son derece profesyonelce fiyatlandırma ve kesin karalılığını gözlemledim. Bu sayede 1 hafta gibi kısa bir sürede yeni evimize kavuştuk. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Sevgilerimle.

A. Melih Saka

Çiftehavuzlar Residence'deki konutu bize bulan ve tanıtım-satış her aşamada yanımızda olan Gülseren Erkök'e çok teşekkürler. Kararlı duruşu ile çok inceleyici, araştırıcı olan kardeşim Binnur Saka'yla bana 1 haftada evimize kavuşmamızı sağladı. Bundan sonraki emlak işlerimizde ilk danışacağımız kişi olacaktır. Yolu açık olsun.

Ahmet Şentürk

Satmış olduğum daire ile alakalı RE/MAX Armoni Gülseren Hanım ile yapmış olduğum çalışmadan dolayı çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalışmış olduğum RE/MAX'ler içinde en kaliteli hizmeti Gülseren Hanım'dan aldım. Kendisine teşekkür ederim.

Engin Yiğt

Almış olduğum daire için yardımlarından dolayı Gülseren Hanım'a çok teşekkür ederim. Profesyonel bir firma ile çalışmaktan dolayı çok mutlu oldum. Teşekkürler.

Mehmet Burak Ozan

Gülseren Hanımla çalışmak bizi çok mutlu etti. Kendisiyle ve firmanızla çalıştığımız için çok memnunuz. Teşekkürler.

Nurdan Ertetik

Gülseren Hanımla çalışmak bizi çok mutlu etti. Kendisiyle ve firmanızla çalıştığımız için çok memnunuz! Teşekkürler!

Nur Gülbay

Gülseren Hanım kiralama sürecinde güleryüzü yardım severliği ve ilgisiyle bize çok yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım.

Süheyla Şam

Sevgili arkadaşım Gülseren Erkök çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı oldu. Üç kez birlikte işlerimiz oldu. Herşey harika yürüdü. Kontratlar imzalandıktan sonrada her sorunumuzla ilgilendi. Çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Hiç düşünmeden onunla çalışmalısınız.

Fatih Bora

RE/MAX firmasının danışmanlarından Gülseren hanımın ilgisinden çok memnun kaldım. RE/MAX böyle danışmanları olduğu müddetçe müşteri ilginiz çoğalacağı inancındayım. Teşekkür ederim bir mimar mühendis ve müteahhit olarak.

Cem Uygun

Çok memnun kaldık. Gülseren hanım hızlı ve nazik, anlayışlı davrandı. Mülk sahipleriyle ve bizimle iyi ilgilendiler. Daha sonra satılık veya kiralık mülklerimiz için mutlaka danışacağımız yeni birileriyle tanışmamız güzeldi. Teşekkürler Gülseren Hanım ve RE/MAX.

Fatih Irak

Bir ev bulmaktan ziyade, bir aile dostu edinmenin mutluluğudur kendisi. Saygı duyulacak sekilde isini icra eden, sevgi dolu örnek insan. Çok şanslıyız sizi tanıdığımız icin.

Zuhal Gazioğlu

Daha öncede kendileriyle çalışmıştık. Çok memnunum.

Türkan Özdal

İlgisinden oldukça memnun kaldık. Sabrından dolayı Gülseren Hanıma teşekkür ederiz.

Nurten Hammal

Gülseren Hanım'ın güleryüzü, iş bilgisi ve sıcakkanlılığı için teşekkür ederiz. Özellikle tapu dairesinde gösterdiği titizlik için ayrıca teşekkür ederim.

Devrim Burçak

Gösterilen ilgi, güleryüz ve iş ciddiyeti için teşekkür ederiz.

Hüseyin Savdıç

Gülseren hanımın alakasından dolayı memnun kaldım.

Gonca Tartan

Ev satın alma sürecimizde bize, cana yakınlığı, dürüstlüğü ve profesyonelliği ile yardımcı olan sayın Gülseren Erkök'e ilişkin memnuniyetimizi bidirir, teşekkürlerimizi sunarız...

Ataollah Maleki

Gülseren Hanım, ev arama sürecimizin tümünde gayet başarıı bir şekilde devamlı yanımızda oldu. Tüm taleplerimizi en kısa zamanda çözmek için elinden gelen gayreti gösterdi.
İlgisinden dolayı kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Çağrı Akalın

Sayın Gülseren Erkök'ten kiralamış olduğum dairenin işlemleri sırasında sabrı ve güleryüzlü yardımlarından dolayı kendisine ve sizlere çok teşekkür ederim.

Çağrı Akalın

Sayın Gülseren Erkök'den kiralamış olduğum dairenin işlemleri sırasında sabrı ve güleryüzüyle yardımlarından dolayı kendisine ve sizlere teşekkür ederim. Eczacı Çağrı Akalın

Rezzan Arıduru

Günaydın Gülseren hanım. Bize bu evi bulduğunuz için çok teşekkür ederim.İnşallah bu evde uzun seneler otururuz. Sevgiler Rezzan-Atilla Arıduru

H Koray

Gülseren Hanım'dan alınan danışmanlık hizmetlerinin her seferinde kısa sürede sonuç alınmasının yanısıra, hizmet kapsamı da beklentilerin ötesinde gerçekleşti.
Kendisine teşekkür ederim.

Seda Ve Kemal Erkman

Yeni satın aldığımız evimiz ile ilgili bizlere göstermiş olduğunuz yakınlık ve doğru bilgilendirmeler neticesinde hiçbir problem yaşamadan 2 günde tapumuzu teslim aldık.Bu gecen zaman içinde oluşan dostluğumuzun uzun omurlu olmasını dileriz.

Damlanur Keçeci

Aradığım kriterlere uygun evin tespiti, ev sahibi ile iletişimin sağlanması hususunda firmanız ve Gülseren Hanım ile çalışmak bir şanstı. Kibar, anlayışlı ve yardımsever tutumunuz sayesinde kısa aradığım evi buldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ahmet Eke

Yoğun bir şekilde ev ararken Gülseren hanımın ciddi desteği sayesinde Suadiye'de istediğimiz evi bulduk. Yaklaşımları son derece pozitif, iletişimleri, empati kurmaları üst düzeyde ve çok kibardı. Sevgi ve Saygılarımla.

Bülent Karlıkaya

Evimizin kiralanması konusunda verdiği profesyonel hizmetten ötürü sayın Gülseren hanıma teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Saygılarımızla, Bülent Karlıkaya

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.