Sakarya Üniversitesi Makine mühendisliği mezunuyum Amacım hayattaki en önemli yatırımlarınızdan birisi olan mülkünüzü alırken, satarken veya kiralarken size Deneyimli ekibim ile yardımcı olmaktır. Beraber çalışmamız süresince önceliğim iş etiği, güven, profesyonel çalışma ve beraberinde gelecek memnuniyetinizdir.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mualla Özdemir

Çok memnun kaldım. İlgi ve işindeki ciddiyetle kısa sürede çözüme ulaştık. Teşekkürler.

Şevket Çağlayan

Ciddi, mesleki bilgi ve donanım sahibi danışman ile yürüttüğüm kira işlem sürecinde hizmetten memnun kaldım. Teşekkürler.

Bilal Şimşek

Tarkan bey bütün gayrimenkullerimizden mesul. Kendisine sonsuz güvenimiz var. Her işlemimizin sonunda gayet memnunuz.

Görkem Gömeç

İletişimde kolay, isteklerimizi detaylı bir şekilde karşıladı Tarkan bey. Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Süleyman Kısaç

Memnun kaldım, teşekkürler.

N. Derya Gözümoğlu

Sıkıntı yaşamadık. Tarkan beyin verdiği hizmetten memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Halil Taşdemir

Tarkan bey Acıbadem caddesindeki dükkanı kiralama konusunda oldukça titiz davrandı. Profesyonelliğinden çok memnun kaldım.

Halil Taşdemir

Tarkan bey Acıbadem caddesindeki dükkanı kiralama konusunda oldukça titiz davrandı. Profesyonelliğinden çok memnun kaldım.

Halil Taşdemir

Tarkan bey Acıbadem caddesindeki dükkanı kiralama konusunda oldukça titiz davrandı. Profesyonelliğinden çok memnun kaldım.

Emine Güneş Çelen

Her şey için teşekkür ederiz. Yaklaşık 10 yıldır tüm emlak konularında yardımcı olan şubeniz ve özellikle Tarkan Ekin beye göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Canan Yaşar

Tarkan bey ile tamamen tesadüf eseri tanıştık. İşini ciddi anlamda çok seven birisi. Başarılarının artarak devamını diliyorum :)

Cenk Yaşar

Bizden biri gibi davranması, güven vermesi bütçemizi bile yükseltmeye neden oldu. İnşallah Ev almak nasip olursa o gün tekrar görüşürüz.

Ecenur Zerin

Gayet memnun kaldım, başarılı buldum.

Ali Deniz Celep

Tarkan bey çözüm odaklı, hızlı ve güler yüzlü.

Enes Nur Eskici

Hızlı ve çözüm odaklı bir çalışmaydı. Tarkan beye teşekkürler.

Onur Üstüntaş

Bu kadar stresli taşınma sürecinde bize vermiş olduğu hizmet ve daha önemlisi destek için kendilerine teşekkürü bir borç bilirim.

Gülşah Çakmak

Yeni evimi bulmam sadece bir kaç saat sürdü. Oldukça profesyonel bir çalışma yürütüyorlar. Hayalimdeki evi buldum. Emekleri için çok teşekkürler.

Simtem Erden

Evimizin alımı, satımı ve kiralama işlemleri süresince açık ve dürüst yaklaşımınız, doğru bilgilendirmeleriniz, güler yüzünüzden dolayı çok teşekkür ederiz.

Muhterem Özkan

Verilen hizmetten memnun kaldık.

Ecenur Özkan

Hizmetten memnun kaldım. Pratik olması bir avantajdı.

Mehmet Arslan

Ev arama süreci ve sonrasında da Tarkan bey ile birlikte uzun süre geçirdik. Kendisi çok cana yakın ve işine önem veren birisi. Teşekkür ediyorum.

İrem Yücel

Almış olduğumuz hizmetten oldukça memnun kaldık. Tarkan beyin verdiği destek çok kıymetliydi. Her şey için teşekkürler.

Meliha Ekinci

İlgi, alaka ve verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederiz. İş disiplininizden gayet memnun kaldık.

Doğuş Aktaş

Fazlasıyla ilgili ve alakalı, güler yüzlü hizmet.

Ahmet Atlı

Yakın ilgi ve alakanıza teşekkür ederim. İkinci kez kiralama işlemi yaptık. İnşallah sorunsuz devam edeceğiz.

Zafer Döngel

İlgi ve alakanız çok iyi. Güler yüzlü, cana yakın hizmet anlayışınız var. Teşekkürler.

Meral Döngel

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Can Çavuş

Remax ve Tarkan bey ile tanıştığım için çok çok memnunum. Bir daha ki arayışımızda ilk olarak başvuracağımız kişiler olacaklar.

Ali Serin

Tarkan bey ile ofis kiralama işimizi hallettik. Teşekkürler

Emrah Yeşilyurt

Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tanıştığımız Tarkan bey ofis kiralama sürecimizi etkin bir şekilde yönetti.İhtiyaçlarımız doğrultusunda bize sunduğu portföyler içinden en uygun olan ofisi hızlı bir şekilde kiraladık. İşe profesyonel yaklaşımı ve bitmek bilmeyen telefonlarımıza rağmen bizi kısa sürede ofisimize kavuşturduğu için çok teşekkürler

Hacer Özyelkenci

Dairemizi 1 hafta içerisinde kiralayan Tarkan beye teşekkür ederiz.

Serdar Yalı

İlk evimiz için çok ev gezdik. Artık emlakçılardan ve ev sahiplerinden bıktık. Tarkan bey sayesinde dayrimenkul danışmanı kavramı ile tanıştık. Emlakçılardan farkınızı anlamamızı sağladığınız için teşekkürler.Bizim için bütçemiz dahilinde isteklerimize en uygun evi bulduğunuz için teşekkürler. Allah kâr açıklığı versin.

Simtem Erden

Evi ilk gördüğümüz andan satın alma aşamasına kadar gelinmesi esnasına kadar süreçte göstermiş olduğunuz yakın ilgi, gerekli bilgilendirme ve samimiyetinizden dolayı çok teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Serkan Erden

Evi ilk gördüğümüz andan satın alma aşamasına kadar gelinmesi esnasına kadar süreçte göstermiş olduğunuz yakın ilgi, gerekli bilgilendirme ve samimiyetinizden dolayı çok teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Murat Uludağ

Sadece 2 günlük süreçte tüm personelin ilgi ve alakalarından bu denli memnun kalmak sizin adınıza önemli bir başarıdır düşüncesindeyim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Cansu Uludağ

Güler yüzlü ve kısa zamanda çözümcül yaklaşımları için çok teşekkür etmek isterim. Özellikle Tarkan beyin yardım ve desteği mükemmeldi.

Sinan Gül

Sayın Tarkan Ekin'in Acıbadem'de ki apartman dairesinin kiraya verilmesinde ki öz verili ve yararlı hizmetinden ötürü çok memnun kaldığımı bildirir, kendisine gelecekte ki işlerinde başarılar dilerim. Saygılarımla.

Sema Görücü

İlgi ve samimiyeti bize güven verdi. Yapıcı ve sonuca ulaştıran tavrı bizim için önemliydi ve memnun hissettiğimizi belirtmek isterim.

Kürşat Açıkgöz

Sn Tarkan Ekin beyefendinin yaklaşımını, konuşma ve üslubunu çok beğendiğimi belirtmek isterim. Müşteri ile ilişkimizi iyi kurdular. Saygılarımla.

Tayfun Çakıcıer

Her hususta bizimle yakından ilgilendi. Çok memnunuz.

İpek Eren

Tesadüfen ofisinize gelip, sizlere öncelikli olarak tanıştığıma mutlu olduğumu söylemek isterim. 5 dk içinde talebimi anlayıp, yönlendirmeleriniz içinde çok teşekkürlerimi sunuyorum. Benim için hızlı bir deneyim oldu. Destekleriniz için teşekkürler.

Kıvanç Trakman

Verilen hizmetten oldukça memnun olduk. Özellikle Tarkan beyin ciddi ama samimi tutumu sayesinde işlerimizi büyük bir gönül rahatlığı içinde tamamladık.

A. Cenan Köksal

İçten ve yardım sever davranışlarından ötürü Tarkan beye cok teşekkür ederim.

Şükran Tuğlu

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Anlayışlarına çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Tekin

Samimi, içten, güvenilir arkadaşlarla iş birliği yaptığım için teşekkür ederim.

Meltem Uzunok

3 kız öğrenci olarak ev ararken bize dürüstçe yol gösterdiği için Tarkan beye teşekkür ederim.

İrem Tural

Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Tarkan beye teşekkür ederim.

Yeşim Sevinç

Samimi bir şekilde, yorulmadan bize yardımcı olmak istediği ve zaman ayırdığı için Tarkan beye teşekkür ederim.

Cemil Arif Şimşek

Tarkan helped me to find a tenant for my fırst property investment in İstanbul. It was such a challenging process for him as the apartment as well as the flat was quite old. He gave me updates regularly about the progress and guided me on market prices.Without his support, hte whole process would have taken longer!Thanks to Remax family, Regards

Simay Kalyun

Yeni ev tutmam da yardımcı olan ve her türlü desteği sağlayan Tarkan beye teşekkürlerimi sunuyorum. Ev tutarken insanın güven hissetmesi önemli bir konu bu sebeple etrafımda ki insanlara önerecek ve bir daha ki evle ilgili bir ihtiyacım olursa Remax şirketine danışacağım. Özellikle Tarkan beye sabrı, ilgi ve alakası için tekrar teşekkür ederim .

Huma Yeşilyurt

Bize karşılıksız değer sunan Tarkan beye teşekkür ederiz. Başarılarının daim olmasını diliyorum.

Hikmet Gökçe Çelikoğlu

Güler yüzlü, güven veren Tarkan bey ile çalışmaktan çok memnunuz. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Ahmet Atlı

Görüştüğümüz süre içerisinde ilgi ve alakasını eksik etmediği için Tarkan Ekin beye çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını temenni ederim.

Aydın Akatın

Dürüstlüğünüz, samimiyetiniz için çok teşekkür ederiz. Elinizden gelen yardımı esirgemediğinize inanıyorum. Tarkan beye yardımları ve gösterdiği çaba için çok teşekkür ederiz :)

Emel Yıldız

Aldığım hizmet gayet kaliteli ve iyiydi. Tarkan beye teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.