1971 KIRŞEHİR DOĞUMLUYUM.EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM.GAYRİMENKULDE LİDER VE KURUMSAL BİR FİRMA OLDUĞUNA İNANDIĞIM REMAXTA ÇALIŞMAYA BAŞLADIM.
EĞİTİMLERİM
AÖF İŞLETME FAKÜLTESİ DİPLOMASI
ADALET MESLEK YÜKSEK OKULU
REMAX KARİYER SERTİFİKASI
DOĞRU FİYAT, HIZLI SATIŞ
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Temel Soyak portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Birkan Özmen

Bir problem yaşamadan elinden geleni yaptı Temel Bey sağ olsun. Kendisine teşekkür ederim.

İbrahim Öztürk

Temel bey hem güvenilir hem de işini çok iyi bilen bir danışman.Kendisinin göstermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım.

İlkay Bengü Can

Çocuğumuzun okulu dolayısı ile Çukurambar bölgesinden kiralık ev bakarken tanıştık Temel Bey ile. Samimiyeti ve doğru bilgilendirmesi sayesinde evi kiralamamızı sağladığı için çok teşekkür ederiz.

Hakan Özerkliğ

Her şey için Temel Bey'e çok teşekkür ederim.

Serhan Tuncer

Bir arkadaşım sayesinde Temel Bey ile çalışmaya başladım. Evimi çok kısa zamanda kiraya verdi. Hızlı ve güvenilir bir danışman.

Veysi Ay

Dükkanımızın satışında tanıştık Temel Bey ile. Tüm süreç boyunca çok memnun kaldık. Aramızda bir dostluk oluştu. Çok teşekkür ederiz.

Fahri Akçin

Aynı zamanda İskender Çetin ile de işlemimizi gerçekleştirdik. Gerçekten iki danışmanda çok profesyonel. Ayrıca beni doğru yönde bilgilendirmeleri çok hoşuma gitti. Nezaket kuralları çerçevesinde tüm işlemlerimizi hallettik.

Sadık Akın

Temel bey tüm işlerimizi halletti. Hiç sıkıntı yaşamadık.

Seçim Diri

İşlemimiz başından sonuna kadar dakikasına kadar tıkır tıkır ilerledi. Kendisi çok kibar bir beyefendi. Teşekkürler.

Fahri Akcin

Satın aldığım yerle ilgili tereddütlerim vardı fakat Temel bey karar vermemde çok yardımcı oldu. Alışverişin ötesinde gayrimenkulde bölgeyle ilgili çok bilgilendir beni.Remax BORSA ile daha öncede çalışmıştım (İskender Çetin) yine sorunsuz bir şekilde işlemi hallettik.

Y*******

İlginiz ve profesyonel tavrınız için eşim ve ben size teşekkür ederiz Temel Bey. Güvenilir, hızlı ve ilgili bir yaklaşımla, istediğimiz villayı almamıza vesile oldunuz.

Serpil Selçuk Ekim

Ev aradığımız süreçte tesadüf olarak karşılaştık fakat sürecin başından beri iyi ki karşılaşmışız dediğimiz birisi oldu. Tam olarak ne istediğimizi anlayan, bize uygun seçenekleri karşımıza çıkaran işinin ehli emlakçıdır kendisi. Ev arayanların düşünmeden fikir almasını öneririm. Eşimin ve benim bundan sonraki süreçlerde de yolumuzun kesişeceği kesin. Her şey için çok teşekkür ederiz Temel bey.

Cafer Eroğlu

Temel Beyin disiplinli, profesyonel, çözüm odaklı olması alım satımda endişeleri güvene dönüştürmesi açısından çok katkı sağladığını yakinen gördüm. Kendisine başarılar diliyorum.

Sibel Kesim

TEMEL BEY KISA SÜRE İÇERİSİNDE EVİMİ İSTEDİĞİM ŞARTLARDA SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ. KENDİSİNE SATIŞ SÜRECİNDEKİ YARDIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM. BAŞARILI, SAMİMİ VE İÇTEN GÜVENİLİR BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANIDIR. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Emine Sevim

KARŞILIKLI İLETİŞİM VE GÖRÜŞMELERDEN ÇOK MEMNUN OLDUK. TEŞEKKÜR EDERİZ.

Çetin Han

İstediğinizi, ne aradığınızı ve beklentilerinizi doğru şekilde analiz eden, düzenli ve net bilgi veren her aşamasında yardımcı olan Temel Soyak Bey'e teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler.

Uğur Özgören

Samimi, dürüst ve tecrübeleri ile zarar görmeyeceğiniz şekilde profesyonel yönlendirme yaptığı için kendisine çok teşekkür ederim. Güvenle danışabileceğiniz bir kişidir.

Emrah Haydaroğlu

Temel Bey güleryüzü ve profesyonelliği ile her zaman yanımızda oldu ve olmaya da devam edicek.Kendisine teşekkür ediyorum.

Fuat Özdemir

Sayın Temel bey, gayrimenkul bulmada, bize vermiş olduğunuz desteğe ve işinizdeki profesyonel yaklaşımınıza çok teşekkür ediyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.