GAYRİMENKULDE EĞİTİMLİ VE BİLGİLİ, YENİ NESİL MÜŞTERİ ODAKLI EMLAKÇI =)-Hızlı ve güvenilir hizmet.
-Sizi anlayan bir danışman.
-Size kazandıran bir danışman.

REMAX TÜRKİYE  '' % 100 KULÜBÜ VE YILDIZLAR KULÜBÜ '' ÖDÜLLERİ SAHİBİ !

REMAX TÜRKİYE 2023 SON ÇEYREK 4.BÖLGE '' İŞLEM 3.SÜ''

REMAX TROİA 2023 YILI '' İŞLEM 2.Sİ ''

REMAX TROİA 2022 YILI '' İŞLEM 2.Sİ''

REMAX TROİA 2022 YILI '' ÖZEL ÖDÜLÜ ''

REMAX TROİA 2021 YILI '' İŞLEM 2.Sİ ''

REMAX TROİA 2021 YILI '' CİRO 2.Sİ ''

Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Barış Sivaslıoğlu portföyünde 21 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 21 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ömer Aras

Son dererece ilgili ve anlayışından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum

Ceren Ulupınar

Barış bey bilgisiyle, tecrübesiyle bize çok yardımcı oldu. Sayesinde kısa sürede ev sahibi olduk. Çanakkale’de güvenle iletişime geçeceğiniz birisi. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

T******* N*******

Barış Bey, samimiyeti, bilgilendirme ve profesyonel yaklaşımı ile ev alım sürecimizin çok daha güvenilir ve hızla gerçekleşmesini sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sude Kerim

8 yıl önce ailece Çanakkale'ye geldiğimizde Barış Bey ile tanıştık bize çok yardımcı oldu ev tutmamıza her türlü destek verdi sayesinde 8 yıl aynı evde oturduk ve hiçbir sorun yaşamadık her zaman bizimle ilgilendi ev sahibimizle bizi muhatap etmeden her konuda destek oldu İşini iyi yapan profesyonel ve yardımsever bir beyefendedir yurt dışına yerleşeceğimiz için evden ayrıldık ama Barış Bey'in yaptığı iyiliği hiçbir zaman unutmayacağım kendisine buradan saygılarımı iletiyorum ve çok teşekkür ederim işlerine başarılar diliyorum annemin duaları hep arkasında olur İnşallah saygılar

Burak Yeni

Barış yaklaşık olarak 5 yıldır emlak danışmanımız kiracımın çıktığı evi teslim alıp yapılması gereken bütün usta işlerini kendi eviymiş gibi üstlenip en makul ücretlerle birebir ilgilenerek halletti üzerine çok kısa sürede kiraya verip yine yüzümüzü güldürdü emekleri için teşekkür eder emlak sektöründeki başarılarının artarak devam etmesini temenni ederim

Hatice Obay

Çok yardımcı oldu sorunsuz evimiz tuttuk ve yerleştik.

V******* C*******

Merhaba Barış Bey'le tanışmamız 3 sene öncesine dayanıyor, bana yaptığı yardım sayesinde ev sahibi oldum, paranın önemlisin olduğunu önemli olan güven olduğunun kanıtı bir insan. Tüm çevreme şüphesiz tavsiye ettiğim danışmanlığına güvendiğim biri teşekkürler her şey için.

Nilgün Kankaya

Barış beyle evimi kiraya verme sürecinde tanıştım.Dürüstlüğü,içtenliği,saygılı oluşu,profesyonelliği ve çabasından çok memnun kaldım.Evime kiracı bulma aşamasında,istek ve ihtiyaçlarım doğrultusunda samimi yorum ve önerilerinden çok memnun kaldım.Özellikle emlak sektöründe Barış bey gibi güvenilir birine rastlamak benim şansım oldu.Bundan sonra emlakla ilgili her konuda arayacağım kişidir.İş hayatında başarılar dilerim.

Ramazan Sarıtepe

Barış Bey ev alım sürecimizde bize ciddi anlamda yardımcı oldu ve her anlamda elinden geleni yaptıgını düsünüyoruz. Ev satmak amaci dısında, alıcı tarafından da bakabilen iyi bir danışman. Ev alim surecimizde kapora kaptirdik, farkli farkli kimselerle muhatap olduk lakin cevremize ve yorumlara bakan arkadaslara onerebilecegimiz tek kisi Barış Beydir.

T******* S*******

Barış bey, konut edinme sürecinde gayet yardımcı oldu. Süreç boyunca gösterdiği empati bizim için değerliydi.

Tarık Gazioglu

Geçen hafta Barış Bey ile satılık arsayla ilgili görüştüm ilgi ve alakasından çok memnun kaldın tapu işlemlerimiz olsun her şeyle birebir ilgilendi ve arsa almamıza vesile oldu, iletişimimiz hiç kesilmedi yeni yatırımlarla ilgili Barış Bey'den bilgi almadan yatırım yapmayız artık ,son derece güvenilir ilgili alakalı olmasından dolayı çok teşekkür ederiz

Ömer Çoban

Geçen hafta gece saatinde kendisine ev satışı için ulaştığım Barış Bey bir hafta geçmeden evin satışını sürecin her aşamasında bizi bilgilendirerek gerçekleştirdi. Doğru ve güvenilir kişilere ulaştığınız zaman hızlı sonuç alınabileceğinin en güzel kanıtını sundu. Tekrar teşekkür ederiz kendisine.

Ayhan Sevim

Sayın Barış Sivaslıoğlu bey, iyi niyetle çözüm odaklı davranışı ile çok yardımcı oldular. Her aramada mutlaka cevap aldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Melike Kurular

Barış beye ev satınalma sürecimizdeki hızlı, güvenilir ve profesyonel desteği için çok teşekkür ederiz.İşini iyi yapan insanlarla denk gelmek büyük şans.

N******* T*******

Şu anda oturduğum evi tutmamıza çok yardımcı oldu, kesinlikle profesyonel bir şirketin deneyimli bir elemanı.

Y******* K*******

Samimiyeti, güleryüzü, iş bitiriciliği ve iletişimiyle fark yaratan bir emlakçı.Kendisiyle karşılaştığım için çok şanslıyım.Kariyerinde başarılar diliyorum.

Semih Yeşilbaş

Selamun aleykum oncelıkle barıs kardesıme cok tesekkur ederım doğru ve durust esnaflığı bıze kendıne hayran bıraktı kısa zamanda guzel işler yaptık kendısıne cok tesekkur eder başarıların devamını dilerim

Akın Kurtuluş

Daha önce hiç gitmediğimiz bir şehirde, 1 günde içimize sinen bir ev bulduk yardımları ile.. hızlı, işinin gerekliliklerine hakim, her iki taraf için de net ve şeffaf, güvenimizi kazandı. gönül rahatlığı ile yardım talep edebilirsiniz. teşekkürler barış bey.

Betül Akşin

Barış bey çanakkalede ki tüm işlemlerimize sorunsuz halletti, bahsedildiği kadar varmış. teşekkürler.

M******* Ş*******

Alemin kralı bu işte number one... her zaman profesyonel her zaman ulaşılabilir ve iş bitirici... başarılarınızın devamını dilerim barış bey teşekkür ederim.

Ali Mert Özcan

Ev bulma aşamasında oldukça hızlı bir şekilde isteklerim doğrultusunda çözüme ulaşmamı sağladı.Her şey için teşekkür ederim

A******* U*******

Barış bey çok ilgili bir beyefendi. Kendisi işini profesyonellikle yapmaktadır aynı zamanda işlemlerimi gerçekleştirirken hızlandırarak yardımcı oldu. Evi tuttuktan sonrada yardımcı olmaya devam etmektedir.

Nuray Tolun

Baris ile dört beş kez işlem yaptık. bundan sonra gözüm kapalı. allah beni utandirmasin.

Mithat Çetin

Barış beyden evimizi kiralamasını rica ettik en kısa sürede ve istediğimiz kira ücretinde evimizi kiralamamıza yardımcı oldu hiç sorun yaşamadık gerçekten işinde çok ciddi ve başarılı

Özden Turna

Barış Bey bizim gayrimenkul danışmanımız oldu artık Ne zaman satış alış veya kiralama yapsak Barış beyi arıyoruz. İlgisi bilgisi samimiyeti efendiliği ve hızlı çözüm odaklı olması çok iyi. Her şey için teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Sema Güneş

Çanakkale'de daha iyisi olmadığına eminim.samimiyeti,çözüm odaklı çalışmaları için sonsuz teşekkürler Barış Sivaslıoğlu.

F******* S*******

İlgi ve alakanız için çok teşekkürler. İşinizde son derce profesyonelsiniz. Kolaylıklar diliyorum. Yolu

Murat Çağatay Erer

Pazar günü tatil olmasına rağmen, görmeyi talep ettiğimiz evi bizlere pazar günü gösterdi. Ev sahibi ile karşılıklı taleplerimizi dengeli bir şekilde yöneterek, ilgili evi kiralamamiza ön ayak oldu. Zaman yönetimi ve samimiyet konusunda tavsiye edebileceğim bir gayrimenkul danışmanı Barış bey..

İsmail Sütçü

Barış bey İlginize Profesyonel liğinize Güvenirliliğinize Çok teşekkür ederim Yorumu mu okuyacak olan ilgili kişilere yaşanmış tecrübe mi anlatayım İzmir de yaşıyorum Hiç Çanakkale ye gelmeden dükkanımızı pazarladı Ayrıca Barış beye vekâlet name vererek dükkanımızı sattı Çokaz insana güvenilir Barış bey az bulunan güvenilir insanlardan birisidir Çok teşekkür ler Barış bey🙏🏻

Çisem Ortaboy

Barış beye profesyonel tutumu ve güler yüzlülüğü için çok teşekkür ediyorum.Beni hayallerime kavuşturan ve sizinde gönül rahatlığı içerisinde tercih edebileceğiniz tek adres..

Rabia Kubur

Çanakkale’ye İstanbul’dan taşındık eşimle. Çok fazla ev gezdik ve emlak danışmanıyla görüştük. Barış bey kadar ilgili ve yardımcı olan biriyle karşılaşmamıştık. İlgisi, dürüstlüğü ve yardımlarından ötürü kendisine minnettarız.

Fatih Altıntaş

Barış bey her zaman ki gibi evimizi sorunsuz şekilde kiraya verdi. Kendisine hızlı ve profesyonel çalışması için teşekkür ediyoruz. Kolaylıklar diliyorum

Ali Ege

Daire satışımdan yeni daire alışına, kiraya verilmesine kadar profesyonel ve iş bitiriciliği sayesinde tüm işlerimi ivedi ve titiz bir şekilde halletmesi işindeki başarısının göstergesidir kendisine emekleri için teşekkür ediyor iş hayatında başarılar diliyorum

Sevinç Uçar

Çanakkaleye ilk geldiğimizde istediğimiz daireyi kiralamak için Barış beye ulaştık. Her konuda oldukça bilgili ve profesyonel yaklaşımı sayesinde kararımız olumlu oldu ve dairemizi kiraladık. İşlemlerimiz hızla ilerledi yardımları ve ilgisi sayesinde hiç bir sorun yaşamadık. Kendisine sonsuz teşekkürler ve başarılar dileriz.

Mehmet Fatih Yılmaz

İşlemleri hızlandırma ve tarafları organize etme konusunda özellikle teşekkür etmek isterim. Kibar, anlayışlı ve anında ulaşılabilir.

Zübeyde Gulpinar

Kendisi çok kibardi çok guzel ilgilendi sağolsun çok hızlı bir şekilde evimizi kiraladık remaxa ve barış beye çok teşekkür ederim.

Benan Kapar

Barış Sivaslıoğlu güleryüzlü, işinde başarılı bir danışman olarak çok çabuk bir şekilde istediğimiz bütçeyle, istediğimiz evi bulduk. Öğrenci olarak çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz, mesleğini iyi yapan danışmanlar her zaman güzel sonuçlar alır ve aldırır.

Mustafa Tosun

Yaklaşık bir haftadır kiralık ev bakıyordum fakat isteğim daireyi bi türlü bulamamıştım, bulduklarim da güvenilmez çıkmıştı. Barış bey tüm islemleri yaklasik 1-2 saatte halledip daireyi teslim ettim. Profesyonelligi ve güvenirliğiden dolayı teşekkür ediyorum.

Yağız Atila

Kendisi ile bir kaç sefer gayrimenkul işimiz oldu, Tam bir profesyonel. Tüm işlemlerimizde yardımcı oldu sağolsun. Teşekkür ederiz.

Volkan Kumral

Müşterisinin arkasında,güvenilir. Söylediği sözlerde doğru bir emlakçı,herşey için teşekkür ediyorum.

Bora Uludağ

Barış bey bizi yine şaşırtmadı,Çanakkale'nin en iyisi olduğunu bir kez daha gösterdi.Teşekkürler.

Handan Sen Haci

Çanakkale de ev sahibi olmamiza vesile oldu. Uzakta yasamamiza ragmen her turlu sorunumuzla ilgilendi ve cozum uretti. Sadece evi alim asamasinda degil daha sonrada gostermis oldugu prosfosyonel tutumuyla her turlu ovguyu hak ediyor. Kesinlikle guvenebileceginiz, bilgisinden,ongurusunden faydalanabileceginiz alaninda uzman biri.. Yolun acik olsun. Daha nice alimlara insallah..

Şadiye Gülşen Özşuca

Barış beye teşekkür ediyorum, evimin satışında benim sormama gerek kalmadan her adımda beni bilgilendirdi, profesyonel tavrı ve kibarliğı için tekrar teşekkürler

Nuri Özkan

Barış beye profesyonel tutumu, iş bitiriciliği ve güvenirliği için teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Burcu Sorlu

Barış bey ile bu 2. iş birliğimiz. profesyonel, açık ve şeffaf olarak ilerledik. bizi her alanda bilgilendirdi hiç bir detayları atlamadan net bir şekilde işimizi sonlandırdık. kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz başarılarının daim olmasını dilerim.

Nuray Bayır

Kendisi gayet güler yüzlü ve işini severek yapan biri.. İlgi ve özverisinden ötürü teşekkür ederim.

Metin Kalyoncu

Baris bey ilgili ve cozumcul yaklasimiyla cok yardimci oldu, aylik degerlendirme raporlariyla yonlendirdi. Kendisine ve remax firmasina tesekkur ederim.

Ahmet Yıldırım

05.10.2022 Barış beye çok teşekkür ederiz . Evimizi hızlı ve kolay bir şekilde kiralamamızı sağladı . İşini iyi yapan güler yüzlü bir kişi Güvenle tercih edebilirsiniz

Zafer Haşim

Barış bey işini iyi yapan ve son derece güler yüzlü, uzlaşmacı bir danışman.Kendisi ile çalışmaktan çok memnun oldum.Çalışmaya devam etme niyetindeyim.

Ömercan Güngörmez

Barış bey sayesinde günlerce aradığımız evi hızlıca bulduk.Samimi tavrı,iyi niyeti ve tecrübesiyle bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

M******* E*******

Barış bey bize ev kiralama konusunda yardımcı oldu kendisinden cok memnun kaldık. Güleryüzlü ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz..

Hasan Öktem

Barış beye çok teşekkür ederim . Evimizi hızlı ve kolay bir şekilde kiralamamızı sağladı . Bu kendisiyle ikinci işlemimiz . Güvenle tercih edebilirsiniz .

Hilal Aslandoğan

Barış Bey sayesinde istediğim evi çok kısa bir sürede koşullarıma uygun halde kiraladım. Barış Beye ilgisi yardımı için çok teşekkür ederim. Güvenilir ve profesyonel birisi başarılarının devamını dilerim.

Burak Gündoğan

Barış Bey gayrimenkul yatırımımız sırasında bizi doğru şekilde yönlendirdi ve çok kısa zamanda hiç sorunsuz bir şekilde işlemi bitirdi. Gayrimenkul almanın bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim. Ayrıca evi kiralama konusunda da bize yardımcı oldu ve istediğimiz şartlarda kiralama işlemini çok kısa zamanda halletti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fadime Cengiz

Güleryüzü için Barış beye teşekkür ederiz. Sayesinde hızlı ve sorunsuz şekilde evimize kavuştuk 🙏

Burcu Mumcu

Barış beye güvenimiz sonsuz. Bu iyiliğini asla unutmayacağız. Sayesinde hiç yorulmadan koşuşturmadan evimizi sattık. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Emekleri ve iyi niyeti için sonsuz teşekkürler.

Oğuzhan Durak

Barış bey sayesinde çok kısa sürede evimizi kiraladık kendisi mükemmel bir insan bu süreçte bize çok yardımcı oldu mutlaka tavsiye ederim

Onur Emre

Profesyonel danışmanlığın nirvanası tek adres Barış Sivaslıoğlu :) Kendisine hoşgörüsünden, güleryüzlülüğünden ve yardımseverliğinden ötürü teşekkür eder başarılarının devamını dileriz :)

Baturay Çelebi

Para kazanmanın ötesinde samimi güleryüzlü, her iki tarafı da düşünen ve orta yolu buluşturmaya yaklaşımından dolayı teşekkürler. Bol kazançların olsun kardeşim.

Halil Emre Aslan

Barış bey tartışmasız Çanakkale’de ki en güvenilir ve profesyonel danışmandır, bunu meslektaşlarına dahi sorsanız aynı cevabı alırsınız. Kendisine teşekkür eder beraber nice ticaretler dilerim.

Serpil Esat

Sayın Barış Sıvaslıoğlu.na dairemizi satın alırken bizlerle kurduğu samimi ,dürüst yaklaşımı,işinde gösterdiği profesyonel yaklaşım ve hizmet anlayışı için sonsuz teşekkür ediyorum. Sizinle çalışmanın ayrıcalığını bizlere hissettirdiniz. Sağolun,varolun

Gökhan Şimşek

Çok istediğim aşık olduğum şehir Çanakkale den bizi ev sahibi yaptı hemen ertesi gün memur kiracı buldu tüm işlemlerinizi çok çabuk halletti maddiyat olarak bazı aksiliklerim oldu çok çabuk çözdü verdiği cesaret cabası bi çok emlakçıyla görüştüm ben hayatım boyunca bu kadar işini severek iyi yapan profesyonel güvenilir birine rastlamadım beş yıl oldu her türlü emlak işlerimizi hallediyor Allah razı olsun emlak işi olan birisi önce Barış beyle tanışsın benim buraya yazdıklarımın fazlasını yazacağına eminim Allah ondan razı olsun Başarılarının devamını diliyorum iyiki Barış beyi tanımışım🙏

Altan Aydın

Barış bey her zaman ki gibi kiramızı sorunsuz şekilde kiraya verdi. Kendisine hızlı ve profesyonel çalışması için teşekkür ediyoruz.

Gülçin Kızıl

Yabancisi olduğum bir il olan Çanakkaleden ev sahibi olurken de kiralama aşamasında da elinden gelen tüm desteği verdi. 3 yıldır gözüm hic arkada kalmadı. İşini bu kadar profesyonel bir şekilde yapmasi ve samimi yaklaşımıyla hiç düşünmeden Barış Beyi tercih etmelisiniz. Kendisine de çok teşekkür ederim iyi ki yollarımız kesismis.

E******* Ş*******

Mükemmel bir profesyonel.Kendini adamış,çalışkan,sorumlu,şeffaf bir danışman.6 yıldır çalışırım kendisiyle hiç acaba (?) larım hiç olmadı.Remax'ı hiç araştırmadım nasıl güvenilir mi vb diye çünkü Barış adeta Remax'ta bir ayna oldu. Barış'ın özverili çalışması Remax'ı sevdirdi.Gerçekten çok şey yazılabilir.Başarı taktiri hak eder. Başarılarının devamını dilerim.Yolun açık olsun Barış'cım.

Doğukan Kalyoncu

Aradığım evi bulmama yardımcı oldu hızlıca kiralama işlerini çözdü, Fatma hanıma ve Barış beye teşekkür ederim.

Gülden Kurşunlu

En doğru adres ve kişi. Kısa sürede her işimi kolaylıkla halleden beni ev sahibi, kiracı sahibi yapan en güvendiğim insandır bu sektörde. Teşekkürler barış

Alper Mendilci

Yaklaşık 3 aydır satmaya çalıştığım dairemi 2 gün kadar kısa bir sürede satan Barış bey’e ne kadar teşekkür etsem azdır. Üstelik alıcı şehir dışında yaşayan biri. Kısacası alan ve satana verdiği güven işine duyduğu saygı ve gösterdiği özen ile geç tanıştığım için üzüldüğüm Gayrimenkul danışmanı Barış bey bir kezde buradan teşekkür etmek istedim ilginize ve yardımınıza. Yeni yatırımlarda çalışmak dileğiyle meslek hayatınızda başarılar dilerim.

Mehmet Sipahi

Barış beyden kiraladığımız ev için kendisine teşekkür ederiz. Süreç çok hızlıydı 👍

Kubilay Akyürek

Samimi ve kaliteli hizmetin adı Barış SİVASLIOĞLU. Aldığımız evin tüm işlem aşamalarında hızlı ve etkin çabasından dolayı Barış bey'e teşekkürlerimizi sunarız.Ev alacakların veya satacakların doğru adresi remax=Barış SİVASLIOĞLU

Habil Balcı

Barış kardeşim evimizi kısa sürede değerinde sattı,tüm isteklerimizi yerine getirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Osman Nihat Akgün

Çok kısa sürede, istediğimiz tüm koşullara uygun kirala işlemi yapan, konunun her aşamasında bilgilendirme yapan Barış Sivaslıoğlu kardeşime çok teşekkür ediyorum.

F******* K*******

çanakkaleden yeni aldığımız evde Her konumda donanımlı emeğini esirgemeyen takıldığımız süreçlerde hep yanımızda olan bizi kendi bilgi ışığı ile aydınlatan değerli arkadaşımıza çok müteşekkirim iyi ki seninle yollarımız kesişmiş inşallah İşlerin güçlerin rast gelsin her daim hayırlı günler diliyorum

S******* K*******

Serkan bey kardesimiz, Çanakkalede evimizi alirken bize cok yardimci oldu. Ilk adimdan son adima kadar hic bizi yalniz birakmadi, her konuda bilgilendirdi. Son derece kibar, ilgili, bilgili arkadasimizla tanistigimiza cok mutlu olduk. Basarilarinin devamini dileriz.

Mustafa Kemal Avuçga

Çanakkale de evimizi Alırken de satarken de elinden gelen yardımı hiç esirgemeyen profesyonel, güleryüzlü ve güvenilir bir hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim

Serkan Pozan

Sevgili barış kardeşim evimizin satışında bize gösterdiğin ilgiden ve alakadan dolayı sana ne kadar teşekkür etsek azdır.ankarada olmamıza rağmen tüm işleyişi düzenli bir şekilde yaptığın için sana sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Tuğba Altıntaş

Sevgili barış bey İstanbulda ikamet ettiğimden oradaki tüm işlemleri hızlı düzenli halletmesi, güler yüzlülüğü, disiplin ve saygılı duruşu, emeğini sonuna kadar hak eden bir remax çalışanı. Herşey için çom teşekkürler. Yollarımız kesiştiği için mutlu oldum.

Sevim Ozcan

Sayın Barış bey, Çanakkale 'de bulunan dairemi bir hafta gibi çok kısa bir sürede ve istediğim fiyattan satabildiniz.Izmir'de yaşayan ve yoğun iş temposu içinde olan birisi olarak bana yardımcı olup tüm satış işlemlerini önceden hazırlayarak yalnızca imza atmaya gelmek benim için çok önemli bir kazanım oldu.Tüm yardımlarınız ve emeğiniz için teşekkür ederim.

Kader Topak

Sevgili Barış kardeşim istanbul'da olmama rağmen bu kadar kisa sürede dairemi değerinde satmış olduğumuz ve öncelikle yardimin özenli ve üstün gayretin icin teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim saygılar remax ailesi.

Levent Gürliyen

İhtiyacımız olan evin özelliklerini en iyi şekilde belirlememizde bize yardımcı olarak karar verme aşamasından tapu aşamasına kadar her konuda bilgi ve tecrübesi ile hareketle işlemlerimizi kolaylaştıran Barış Kardeşime çok teşekkürler ediyorum. Kardeşim diye hitap ediyorum. Çünkü birine herhalde kardeşi bu kadar samimi, güler yüzlü, sabırlı davranış sergileyebilir. Tekrar teşekkürler. Sağlık ve mutluluk dolu meslek hayatı dilerim....

Oğuz Tunç

7 Aylık hamile eşimle 37 derece sıcaklarda hem gösterte saatleri ve dakiklik konularında, hem bizimle ve satıcı ile iletişim becerilerinde, hem de yorucu ve karmaşık ev satışı işlemlerinin her aşamasındaki yardımları için ailecek müteşekkiriz. Maalesef 1.5 yıldır ikamet ettiğimiz güzel ilimiz Çanakkale'de, ilanlarda hile yapan, mülk üzerindeki davalar-icralar hakkında bilgi vermeyen, satıcıya haber vermeden bizden kaparo kopartmaya çalışan emlakçılarla karşılaştık. Bu tatsız deneyimlerden sonra Barış bey yüzümüzü güldürdü sağolsun.

Cem İpçioğlu

Barış beye profesyonel tutumu, iş bitiriciliği ve güvenirliği için teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Gülden Kurşunlu

Yıllardır, her ev alışımda ilk tercihim Barış olur. Ben kaporayı verir, arkama bakmam. Her sorunu çözer, tapumu hakkıyla almamı sağlar. Teşekkürler Barış

Semih Çınar

Barış bey gerçekten işinde çok iyi herşey için çok teşekkür ediyorum işinde başarışar diliyorum

B******* Ç*******

Barış Bey süreçte göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve profesyonelce yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. Hiç bir sıkıntı ve sorun yaşamadan 3 gün gibi kısa bir sürede sayenizde evimizi almış bulunuyoruz

İbrahim Akıncıtürk

Barış bey ile aldığımiz gayrimenkul u yine onunla değerlendirip satış işlemini gerçekleştirdik. İlgi ve alakasina teşekkür ederim alanında tercih edilebilecek uzman birini arıyorsanız tavsiye ederim.

Kemal Kaya

Barış beyden çok güzel bir ev aldık, krediye kadar tüm işlerimizi Halletti, Çok teşekkür ederim

Bülent Çakır

Barış bey öncelikle bize güzel bir ev buldu, üzerine evimizi sattı. Her şey on numara beş yıldız. Teşekkürler REMAX

Tolga Bekler

Barış Sivaslıoğlu beye evimin kiraya verilme sürecinde gösterdiği destek, hoşgörü yanında bilgilendirme, ilgi ve alakası için bir kez daha teşekkür ederim. Bu alanda böylesi işini bilen, seven empati kurabilen, profesyonellerin olması REMAX için büyük bir kazanç olarak düşünüyor, iyi çalışmalar ve başarılar diliyorum.

Oğuz Hancıoğlu

Barış bey İlginize Güveninirliğinize Pratik iş bitiriciliğinize Çok teşekkür ediyorum Satış işlemlerimizi çok rahat bir şekilde gerçekleştirdiniz..

Efkan Kıraç

Barış beyin ilgi, alaka ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.Bence Remax böyle bir çalışanı olduğu için çok şanslı, her daim şansı bol olsun..

Taylan Kalkavan

Ev i ilk aldığım zamanda eşya döşemesinde bana inanılmaz yardımı oldu. Başka bir şehirde yaşadığımdan bu isleri halletmek benim için çok güç olacaktı. İlerleyen zamanlarda ev ve kiracılar ilgili her konuda hiç bir zaman gözüm arkada kalmadı. En son satış aşamasında ise yine aynı becerisi ile evimi kısa sürede istediğim fiyata satılmasını sağladı. Ev yatırımcısı olduğum için bir çok emlak danışmanı ile çalışıyorum ama hiç biri bu kadar becerikli değil. Teşekkür ederim Barış.

Metin Ağaçayaklı

Çanakkale'ye ilk defa gelmemize rağmen sadece emlak konusunda değil yardım istediğimiz her konuda fazlasıyla yardımcı olan, işinin hakkını fazlasıyla veren saygılı, dürüst ve samimi bir insan. İnanıyorum ki mesleğinde daha çok başarılara imza atacaktır. RE/MAX için böyle bir personel çok büyük şans diyor firmaya ve kendisine teşekkür ediyorum.

Yasin Güngör

Barış kardeşimdem 1.5 sene aldığımız evi karlı şekilde sattık, her şey için teşekkürler.Güvenli ve samimi bir insan.

Ömer Çiçek

Görev icabı uzakta olmama rağmen yıllardır kendi evi gibi ustalarını götürür, boyatır, temizletir ve kiralar. Yine sağ olsun kiraladı, Barış bey gibi bir insanın Çanakkalede olması büyük şans. Teşekkürler

Ağa Humar

Barış kardeşimle internet üzerinden görüştük, Çanakkaleye geldim istediğim evi buldum ve kiraladık. Her şeyi ile profesyonel. Tavsiye ederim. Sevgi ve saygılarımla.

Kenan Aslan

Barış beye verdiği kaliteli hizmetten dolayı teşekkür eder, hayatında başarılar dilerim.

Özgün Yılancıoğlu

Tek kelimeyle profesyonel.. İnanılmaz iş bitirici ve işine hakim. Barış bey ile telefonda konuşunca sanki ev kendiliğinden satıldı. Karşısındaki insanda güven uyandıran ve işini severek yaptığını her zaman hissettiren birisi.çok kısa sürede satşı gerçekleştirdi ve ben sadece hesabıma geçen miktarı gördüm. Herşeyi kendisi halletti sağolsun.. Kesinlikle tavsiye ederim..

Tugba Gündüz

Barış beye kiraladığımız ev ile ilgili yardımları, müşteri odaklı çalışması, sadece ev sahibinin değil kiracininda hakları için çabasından dolayı çok teşekkür ederiz. Bu kadar hızlı bir şekilde olacağını düşünmüyorduk zira 1 aydır merkezde bulunan tüm emlakçılar ile görüşüp asla sonuç alamamıştık. Çok teşekkür ediyoruz tekrar. Iyi çalışmalar dileriz

Ahmet Yelken

Hızlı ve güvenli bir ticaret oldu. Barış beye teşekkür ederim.

Feriha Alkan

Barış beyden çok memnun kaldık, işimizi hızlıca çözdü.Teşekkür ederiz.Herkese Tavsiye ederiz.

Sabit Angın

Barış kardeşim işlemlerimizi hızlıca halletti. Kendisine teşekkür ederiz.

Murat Tekineş

İki yıl önce kendisinden aldığımız evi karlı şekilde bir ayda sattı, sadece tapuya gittik tüm işlemlerimizi halletti. İşinin ehli bir insan teşekkürler

Uğraş Işık

Çanakkale'de bulunan evimiz ile çok kısa bir sürede ilgilendiğiniz için ayrıca tapuda ki anlamadığımız prosedürlerde destek olduğunuz için cok teşekkür ederim

Oktay Aydın

İşini severek yapan sözünü senet saydığım dürüst ve temiz iş yapan iyiki tanıdığım dediğim güvenin adıdır Barış

Melek Görücü

Barış beyle çalışmaktan çok mutluyuz. Alış satış işlemlerimizde çok yardımcı oldu. Güler yüzü ve iş ahlakını takdir ediyoruz. Tekrar teşekkürler

Semih Sorlu

Barış bey evimizi 1 hafta gibi kısa sürede istediğimiz fiyata kiraladı. ilgisi hizmeti profesyonelceydi. kendisine çok teşekkür ederiz başarıları daim olsun

Tenzile Kalburcu

Barış beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz, her şeyimizle ilgilendi evimizi 2 haftada sattı. Herkese Tavsiye ederim.

Cahit Ülkü

Barış kardeşime çok teşekkür ederim, her şeyi hızlıca çözdü kredimizi ayarladı. Herkese öneririm.

Mustafa Mercan

Barış bey bu işi hakkıyla yapan Çanakkalede olmamamıza rağmen işlerimizi sıkı şekilde takip edip en kısa sürede hem satış işimizi hemde yeni aldığımız evimizin tapu işlerini en hızlı şekilde halletti. İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Mustafa Kemal Avuçga

Son derece yardımsever ve güler yüzlü hizmetleriniz için ayrıca ev alma sürecimizin en başından sonuna kadar bize destek olduğunuz yönlendirdiğiniz ve yanımızda olduğunuzu hissettirdiğiniz için de çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Semih Sorlu

Barış bey çok kısa sürede evimizi satıp yeni bir ev almamızı sağladı her konuda bizi bilgilendirdi işinde profesyonel bir danışman kendisi ile çalışmamızdan çok memnun kaldık başarılar dileriz

Z******* A*******

Mükemmel bir iletişim yeteneğinin yanında yaptığı işe hakimiyetiyle güven uyandırıyor. Siz soru sormadan o cevabı vermiş oluyor. Karşılaştığımız için şanslıyız. Teşekkürler.

Burcu Sorlu

Barış bey işinde çok titiz ve her konuda bizimle iletişime geçen işini profesyonel yapan bir danışman. 2 evimizi de çok kısa sürede istediğimiz rakama sattı. şeffaf ve dürüst. Kendisine çok teşekkür ederiz bu sektörde başarılar dilerim

Halil Erer

Bayramiçten geldik, günlerce gezdik, sağ olsun sonunda güzel bir daire sahibi olduk, Çanakkale'de Barıştan iyi emlakçı tanımam.

Aşkın Köse

Barış kardeşim evimi hızlı bir şekilde sattı. İlgisine teşekkür ederim. Herkese öneririm.

Ali Ege

Barış bey ile çalışmaktan çok memnun kaldim 3 gün içerisinde problemsiz bir şekilde evimi kiraladi herkeze barış bey ile çalışmayı tavsiye edebilirim..

Alper Yılmaz

Barış Bey işini gerçekten düzgün yapan, sektör konusunda oldukça profesyonel düzeyde ve güvenilir bir kişi. Ev alma sürecimizde, tapudan beyanname vermeye kadar yardımcı olmuştur. Ev tercihi yaparken kendisinin yardımı ile çok kısa sürede ev sahibi olduk. Gönlüne emeğine sağlık

Yücel Köksu

İstanbul dan geldik ve Barış beyle tanıştık. Herşeyiyle mükemmel bir hizmet aldık. Emlak danışmanı değil bir aile dostu kazandık

Tolga Arslan

İstanbul dan iki günlüğüne geldim Barış beyin tavsiyeleri, ev seçenekleri ve tüm işlemleri hızlı birşekilde bitirmesi kısa zamanda çok iş yapmamızı sağladı.Herşey için teşeşekkürler.

İsmail Durak

Barış bey her şeyi halletti bize imza atmak kaldı, teşekkürler..

M******* U*******

Barış bey ile işlemlerimizi hızlıca tamamladık. Kendisine Teşekkür ederim.

Zeki Özcan

Yaklaşık bir yıldır, ön görüşme ve bilgi aĺısverişi sonrası bir ev alımında rehberlik ve bu konularla ilgili donanımlı, güven veren, ifadesinin arkasında " acaba" sı olmadığını, güvenilirliğini, satış işlemi sonrası ailece onayladığımız Barış Sıvaslıoğluna teşekkür eder, yolunun açık olmasını dileriz, Saygılarımızla...

Gökan Pektezel

Barış Bey işinde gerçekten iyi birisiymiş, deneyimle şahit oldum. Her zaman korkmadan iş yapabilirsiniz. Sektörün böyle insanlara gerçekten ihtiyacı var. Emekleri için teşekkür ederim

Hasan Altınsoy

Sektörde ki tecrubesi ile güvenilir bir danışman, iki gün içerisinde satışı tamamladık. Teşekkürler.

Can Kara

Almayı düşündüğümüz ev ile ilgili bazı tereddütlerimiz vardı. Barış bey, Hepsi ile ayrı ayrı ilgilenip, çözüme kavuşturdu. Sürecin, taraflarca sorunsuz bir şekilde tamamlanmasındaki katkılarından dolayı barış beye teşekkür ederim.

Gülçin Kızıl

Deneyimi ve bilgisiyle her konuda yardımcı oldugu ve bize güzel bir fırsat sundugu için kendisine çok teşekkür ederim. Her zaman güvenebilirsiniz ve hiç pişman olmazsınız.

Gül Türkeli

Edremitten geldik 2 günde işlerimizi halletti, elektiriğimizi suyumuzu açtırdı, tadilat için ustaları ayarladı. Kredi işlemlerimizde destek oldu. Neredeyse her şeyi o yaptı biz sadece evi satın aldık, Teşekkürler Barış..

Ali Çepni

Barış kardeşim evimi buldu işlemlerimi halletti. Hızlı ve güvenilir hizmet için çok teşekkürler..

Handan Şen Hacı

Barış bey kısa sürede arayaşımıza devam etti, bir günde her şeyi organize edip tapuyu tamamladı. Kaliteli ve güvenilir hizmet için teşekkürler.

Yakup Keçeci

Barış kardeşim Çan'da olmama rağmen bütün işlerimi halletti, tapu günü geldim bir imza attım paramı aldım döndüm. Bize samimi bir şekilde yaklaşıp Remaxı tercih etmemizi sağladı. Yolun açık olsun kardeşim.

Mustafa

Anneme oturmak için aradığımız evi kısa sürede bulup, çok uygun bir fiyatla satın almamızı sağladı. Bundan sonra tüm çevreme önereceğim. İyi günler.

Abdullah Yılmaz

Barış beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. 3 yıl boyunca kendi mülküymüş gibi kiralama işleriyle uğraştı. Evimi satmaya karar verdiğimde de doğru bir şekilde yönlendirdi. Kriz ortamında bile beklentimden daha iyi bir fiyata 1 haftada müşteri buldu. Parasal işlerle bile ilgilenmedim. Her şeyi kendisi halletti. Bize sadece imza atmak kaldı. Güvenilir, hızlı ve akılcı çözümleri ve yardımları için kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Ayhan Ocak

Barış beyden güzel bir 1+1 aldık, çok ilgili ve yetenekliydi, hiç yorulmadan tapumuzu yaptık. Ertesi gün ise dairemizi kiraladık. Çok teşekkür ederiz.

Fatih Baysal

Barış beyle Çanakkale ye tayin sebebi ile ev satın alma nedeni ile tanıştım, ev satın almamdaki en büyük etken barış beydir. güler yüzü, dürüstlüğünü zaten hemen anlayabiliyorsunuz abonelikleriminden tutunda ne gerekliyse saolsun yardımcı oldu, çanakkale de bir dost kazandığıma inaniyorum

Nihal Ege

Çanakkalede rahmetli anneannemin bana ve kuzenlerime bıraktığı ve uzun zamandır sadece vergisini ödeyip işe yarayacağından umut kestiğim çok hisseli bir arsa payım nedeni ile tanıştım Barış Sivaslıoğlu ile. Çok genç, çok akıllı, çok sorumluluk sahibi, işini seven, sonuç odaklı, müşterisine saygılı, müşterisini aydınlatan bilgilerin paylaşımında mükemmel, sorunları hızla, akılla ve sabırla çözen bir emlak yatırım danışmanı. Beni ev sahibi yapan bu süreçte, Barış Sivaslıoğluna güvendim, kazançlı çıktım.Ayrıca onu çok sevdim. Benim danışmanım O.

Ali Bayram

Barış Bey sektörün en durgun olduğu zamanda deneyimi ve güvenilirliği sayesinde evimizin satışında bizlere çok yardımcı, yönlendirici oldu.Tekrar kendisine teşekkür etmek istedik.

Ayfer Sonsuzışık

Barış beyin güler yüzü guvenilir kişiliĝi ve ikna gücü mukemmel.Ben şahsen emlakcılarla iş yapmaktan kacinan bir kisiydim.Sözüne guvenip Bursadan Canakkaleye gittim ve üç saat gibi sürede ev satisini gerceklestirdik.Cok cok tesekkurler Barış bey yolunuz bahtiniz acik olsun.Remax benim artik guvenebilecegim bir şirket.Cok tesekkur ederim

Muhsin İşler

Barış bey her işimizle kendi evi gibi uğraştı, 1 haftalık takip süresinde evimi sattı ve tüm hizmetleri verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nihal Ege

Yıllardır işlem yapamadığımız ve umudumuzu kestiğimiz arsamızı mantıklı bir takasla değerlendirmemizi sağlayan Barış bey'e çok teşekkür ediyorum.

Serhat Fırat

Barış kardeşime bana aldırdığı iki FIRSAT daire için teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım.

Nuriye

Telefonla Alperen bey ile görüşmüştük, beni Barış beye yönlendirdi iyi ki yönlendirdi evladım yaşında başarılı bir genç evimi buldu, eşyalarımı taşıdı, aboneliklerime yardım etti. Bir emlakçıdan beklenecek her şeyi yaptı. Çok teşekkür ederim.

Serkan

Ankaradan arsa almak için gelmiştik, arsayı beğenmedik, barış beyin doğru yönlendirmesiyle güzel ve fırsat bir 1+1 daire aldık kendisine teşekkür ederiz.

Nergiz Türker

Barış beyi çok uğraştırdık, hiç usanmadan bizi dinledi, pazarlıkta yardımcı oldu. Her şey için sağ olun.

İsmail

Çanakkale'de ki evimizi almamıza yardımcı olan bize Bayramiçten Çanakkale'ye kadar eşlik eden Barış beye çok teşekkür ederiz. Güven ve profesyonellik bir arada..

Hasan Öngül

Çanakkale de iş karşılığı aldığımız dairemizi kısa sürede nakite çeviren Barış beye teşekkür ederim.

Serkan Dinçer

Be n Barış beyle 15 gün önce tanıştım. Onun sayesinde bütçemize uygun çok güzel bir ev aldık. O bence işini mükemmel yapan bir gayrimenkul danışmanı. Bize çok güzel piyasa bilgileri vererek bizi doğru yönlendirdi. Aynı zamanda güvenilir ve çok dürüst biri. Işini severek yaptığı anlık bildirimlerden belli. Allah ondan razı olsun. Be n, eşim ve kızım adına ona sonsuz teşekkürler....Gelibolu dan sevgiler güzel insan

Murat Yanmaz

Barış bey işinde çok başarılı ve titiz bir danışman. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ev alma, satma niyetindeki herkese tavsiye ediyorum.

Zekiye Eren

Barış oğluma çok teşekkür ederim, Ellerine sağlık evimi sattı memnun kaldık.

Münevver Özen

Bayramiçten geldik evimizi aldık döndük Barış beye çok teşekkür ederiz. Herkese Tavsiye ederiz.

Sezgin Şahin

İletişim konusunda mesai içi dışı fark etmeksizin her konuda yardımcı oldu. Emlak piyasası ile ilgili sorduğum diğer sorulara da araştırma yapıp gerçekçi yorumlar yaptı. İleride tekrar çalışmayı çok isterim.

Tayfun

Barış arkadaşımızın evi almamda buyuk katkilari olmuştur, samimiyeti, enerjisi ve dakikliginin devamini diliyor ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

Erman Candan

Edindiğimiz GAYRIMENKUL de bastan sona yardımını ve birikimlerini bize aktaran barış bey tesekkurler. İstediğimiz yeri ona aktadıktan sonra bize en doğru secenekleri çıkararak secimimizi kolay yapmamızı sağladı. Tesekkurler barıs bey

Nurcan Albeni

Evimizden aldı getirdi, tapuyu yaptı, tüm işlemleri biz sadece imza atarak hallettik. Barış beye teşekkür eder, başarılarnın devamını dilerim

İbrahim Şiren

Çanakkale'de bulunan gayrimenkulümü, İzmir'de oturduğum halde, hiç bizi yormadan sattı ve sadece tapu günü imzaya geldik. Her şeyi ile profesyonel ve dürüst hizmet için Teşekkür ederiz.

Sinan Kandil

Barış bey aracılığı ile Demircioğlu Caddesinde ki dükkanımı kiraladım, Uzaktan hizmet ile Çanakkale'ye gelmeme gerek kalmadan iyi bir kiracı sahibi oldum. Kendisine teşekkür eder, bundan sonra ki iş yaşamında başarılar dilerim.

Deniz Tok

Yeni İş yerimiz arayışımızı hızla çözüp, sorunları aşıp, işini profesyonelce yapan Barış beye sevgi ve selamlarımızla.

Davut Var

Barış beye çok teşekkür ederiz. Bize uygun ve değerli bir daire buldu. İşlemleri hızlıca geliştirdi.

Arzu

Barış beyden 1 yıl içerisinde ikinci evimizi aldık, işinin profesyoneli, eşim ve kendi adıma teşekkür ediyorum

Muhammedi Göydağ

Barış bey sayesinde güzel ticaretler gerçekleştirdik. İlgi ve alakası nedeniyle kendisine teşekkürü borç bilirim. Sevgi ve selamlarımla.

Elif Cenk

Evet kesinlikle mutlu son oldu bir günde ev sahibi oldum ilgi alaka mesleğinde bir numara bi insan barış bey tekrar teşekkürler

Pınar

Barış beyin ilgi ve alakası için teşekkür ederiz. .Güvenilir...

Pınar Demirel

Barış beye teşekkür ediyoruz, işlemimizi kısa bir sürede bitirdi, bizi ev sahibi yaptı.

Belgin Yüceer

Barış kardeşimi ev ararken bulduk, 2 günde işimizi çözdü, 1 hafta tüm işlerimizle uğraştı, elektirikten kornişe eşya taşınmasından arızalara kadar her şeyi halletti, oğlumuz gibi sevdik. Teşekkür ederiz.

Ömer Çiçek

İlgi alaka ve samimiyet son derece güzeldi sadece bir ev almadım iyi bir insan da tanıdım kendi adıma çok memnunum herşey için teşekkürler barış bey

Hayati Gürel

barış sivaslıoğlu 'na son derece hızlı, pratik ve düzenli olarak tüm işleyişleri yürüttüğü için teşekkurler.

Önder Göydağ

Güven, hız, yüksek oranda karlılık. Tam bir yatırım danışmanı herkese tavsiye ediyoruz !

Feyza Çetinkol

Baris Beyin ev sahibi olmamda katkisi çok büyük. Işinin hakkını fazlasıyla yaptığına inanıyorum.Kendisini tebrik ediyorum

Burak Erkuş

Satışla alakalı bilgisi ve alakasıyla örnek birisi. Başarılarının devamını dilerim.

İsa Yıldız

Profesyonel desteği, çözümcü tavırları için Barış beye ve Ayşenur hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Sezer Karadağ

Barış bey ile bir ay önce tanıştık, 3 dairemizide hızlı ve güvenilir şekilde sattı, teşekkür ediyoruz

Timur Özyiğit

Barış beyin ilgi ve becerisiyle evimizi sattık. Minnettar kaldık, teşekkür ediyoruz.Bu arada, Aykan beye ve Ayşenur hanıma da çok teşekkürler...

Emirhan Karahan

Barış bey gerçekten çok güzel ilgilendi.İlk günden en uygun ihtimalleri önümüze serdi ve piyasaya göre çok düşük bir fiyata aldık.Sağda solda ev aramayın uğraşmaya değmez daha ucuzunu bulur.

Ekin Kozal

Barış bey çok çalışkan, ilgili ve dürüst bir emlak danışmanı. Teşekkürler!

Emre

Ev alma ve kiralama sürecinde şehir dışında olmama rağmen tüm süreci benim yerime takip etti fazlasıyla ilgilendi güzel bir yatırım yapmamı sağladı ve çok kibar bir yaklaşım gösterdi, kendisine teşekkürlerimi sunuyorum :)

Ibrahim Senturk

Canakkale disinda olsamda daire almam konusunda beni saglikli bilgiller verdigi ve daire aliminda yapilan sozlesmede yaptigi yardimlarindan dolayi cok tesekkur ederm

Halil

Barış bey in ilgi, alaka ve bilgisi bize ev alma ve kiralamada cok yardımcı oldu.tskl.

Nermin Temelatma

Barış Bey evimizi hızlı bir şekilde kiraladı, ilgisi ve yardımları için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Halil Demirtay

Hem dairemizin satışında hem de yeni fırsatları bizlere sunmadaki ilgisi için Barış beye çok teşekkür ediyorum

Erhan Kuru

Gerek süreç bilgilendirmesi gerek yasal prosedürler gerekse evin satışındaki süper profesyönel tutumu için kendisine sonsuz teşekkürler..

Hasan Altınsoy

Hızlı ve güvenilir hizmetinden dolayı barış beye çok teşekkür ederim herkese Barış beyle çalışmayı öneriyorum.

Özdal

Barış bey işini seven, müşterilerine değer veren, güncel bilgi ve fırsatları paylaşan işinde profesyonel bir kişi olup kendisine teşekkürlerimi iletiyorum

Cansu İşbaşaran

Bizim için en ideal evi bulup kiralama   aşamasında da  yardımlarını  esirgemeyerek zor  ve yorucu olan  bu süreci en kısa sürede halletmemizi sağladı. Teşekkürler barış bey.

Merve

barış beyle çalışmaktan son derece memnun kaldım gerçekten son derece özverili bir emlak danışmanı kendisi isteklerim doğrultusun da hareket etti. ve iletişim sıkıntısı h bir şekilde yaşamadım. güleryüzünden ve yardımlarından ötürü kendisine çok teşekkür ederim.

İlker Eker

Çok kısa bir zaman içinde dairemizin satışını gerçekleştiren Barış Bey ilk günden itibaren yakın bir ilgi ve çalışmasıyla bizi çok memnun etti, hem kendisine hem de Remax'a çok teşekkür ederim.

Türkan Taşdemir

Barış bey ile çalışmaktan son derece memnun kaldım. Güvenilir, güler yüzlü bir danışman. Yardımları için teşekkür eder başarılar dilerim..

Samet Şeker

Barış beye kiralama sürecimde ki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Halil İbrahim Elbiseci

Barış beye profesyonel desteği için teşekkür ederim.

Aydın Çalışkan

Barış beyden, iletişiminden geri bildiriminden gayet memnunuz. teşekkür ederiz.

Selahattin Bereket

Çanakkaleye öğrenci olarak bu sene geldim. Barış abiyle tanıştım aklımda ev tutmak yoktu, onu tanıdıktan sonra ev tutmaya karar verdim, ve çok güzel bir evde oturma fırsatı buldum. Yaptığı herşey için çok teşekkür ederim.

Özgür Burak Güzey

cok ilgili davranişlarından dolayı remax calısanlrına tesekkür ederim

Serhat Bodur

Barış abiye tüm destekleri için teşekkür ederim.

Ebru

Göstermis oldugu cok ilgi ve ugraslari icin Baris bey ve grup arkadaslarina tesekkur edip basarilarini takdir ediyoruz hersey icin saolun:)

Talha

İlgi ve alakanıza hayran kaldık. Bizi hiç bir evrak ve prosedür ile uğraştırmadınız. Uzak yoldan gelip işi son imzada hazır görmek bizi çok mutlu etti :) Teşekkürler Barış bey.

Çağatay Dipi

Merhaba remax firmasının dürüst ilkeli ilgili bir temsilcisi olarak tanıdığım barış beye tesekkurlerimi sunmaktan mutluluk duyuyorum. Almış olduğumuz evin satış öncesi ve sonrası ilgisi ve alakasi ile guleryuzlulugu için minnettarım tesekkurler

Veysel

Enerjisi, sektöre hakimiyeti vede güvenilirliği ile bize konut satışımızda yardımcı olan Barış'ı özellikle satış işlemi sırasında daha çok tanıdık. Satışın her aşamasında yakınımızda olan her iki tarafada yardımları yanında yarattığı güven ortamıyla tarafların bu satışı mutlu olarak sonlandırmalarını sağlayabildi. Herşey için teşekkürler Barış!

Hasibe Kılıç

Remax kalıteli hızlı ve güvenli teşekkürler Barış bey

Mehmet

herşey için teşekkürler.

Fatma Konakaltay

sevgili remax ailesi öncelikle samimi ve ailenizden biri gibi ilgilendiğiniz için, yardımlarınız için ; nezaketinizden ötürü memnuniyetimi iletirim. teşekkürler :)

Gökhan Şimşek

Ben hayatımda işini bu kadar severek yapan birisini görmedim benim için mükemmel bir insan dairemizi aldık ertesi gün kiraladı güler yüzlü samimiyeti güvenilir adam gibi adam hayatında başarılar diliyorum Allah ne muradı varsa versin diyorum ve tüm çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

Çağatay Kartal

Harika bir hizmet aldım.Teşekkür ederim herşey için.

Ecem Akgün

Satış işleminde ki güvenilirliğiyle karşımıza çıkan tüm sorunları hızlı ve sorunsuzca çözüp, Porto Mare evlerinde istediğimiz yazlığı almamızı sağlayan Barış bey'e teşekkür ediyoruz.

Metin Kuytu

Anneme ve babama güzel bir kiralık daire bulan barış bey ve Remax'a teşekkür ediyoruz.

Demet Yeşilkaya

Aradığım evi kısa sürede bulup işlemlerimi eksiksiz tamamlayan Barış beye teşekkür ederim.

Nilgün Özdeniz

Yatırım için aldığım evim ve kiraya verdiğim kendi evim için hızlı ve güvenilir hizmet veren barış beye teşekkür ederim.

Emrah Gören

Çok hızlı ve güvenilir bir şekilde dairemin kiralamasını gerçekleştiren Barış beye teşekkürler.

Çiğdem Şengezer

hizmet olabildiğince hızlı ve güvenilirdi, çok beğendim. İhtiyacı olan tüm çevreme tavsiyede bulunacağıma emin olabilirsiniz.

Enes Şit

Barış bey çok yarıdmcı oldu. En kısa sürede en iyi sonucu aldım, teşekkürler...

Mustafa Cem Sürecek

Ev arama sürecimizde, bize yardım ve hizmetlerini eksik etmeden en kısa sürede yanıt almamızı sağlayarak ; ve sonrasında işlerin kesintisiz ve aksamasız olması için oluşan pürüzlerin giderilmesindeki özverileri için, öncelikle Barış Bey olmak üzere, firmanıza teşekkürü bir borç biliriz

Burcu Dönmez

yaklaşık 1 haftadır uğraştığım halde bulamadığım hayalimdeki evi 1 saat içerisinde bulup, istediğim her konuda seçenek sunabilen, ilgi alaka hizmeti en iyisi olan REMAX.. Ayrıca Barış bey e sonsuz teşekkürler..

Hakan Ayyıldız

Evimle ilgili hiçbir konuda uğraşmama gerek kalmıyor. Güvenilirliğinizden dolayı teşekkür ederim

Abdul Karım

Yardım için çok teşekkür

Kemal

Kaan beye ve Barış beyin ilgisine teşekkür ediyorum hayli yardımcı oldu.

Murat Mintaş

ilginiz için teşekkürler.

Semih Yeşilbaş

Barış bey sayesinde ev sahibi oldum. ilgisi, güler yüzü, samimiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisiyle yeniden çalışmak dileğiyle..

Mehmet Erhan Pamukoğlu

sayın Barış SİVASLIOĞLU işlemimizle ilgili olarak göstermiş olduğu gerek profesyonel gerek kişisel müşteri ilişkisindeki bilgileri için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.