Karabük Üniversitesi İşletme(İngilizce) bölümününden mezun olduktan sonra Doğuş Otomotiv Genel Müdürlük bünyesinde sektörünün lider aracı kurumlarında bayi Geliştirme departmanında çalıştım. 


Profesyonel iş hayatımda edindiğim Satış, Pazarlama, Ekonomi, Satış Sonrası İşlem Takibi deneyimlerimi gayrimenkul sektöründe kurumsal bir firmada değerlendirmek istediğim için 2017 yılında Re/Max Abc ailesine katıldım.

 

8 yılı aşkın süredir alıcı ve satıcı müşterilerimin hayatlarına dokunarak birçok başarıya imza attım.

 

Sadece alıcı-satıcı müşterilerime değil sektöre ilgisi olan girişimci profesyonellerinde hayatlarına dokunmak ve değer katmayı kendimi misyon edindim.

 

Türkiye'nin bir çok bölgesinde lüks konut ve Ticari gayrimenkul alanında profesyonel anlayışla hizmet vermeye devam ediyorum.


Hak Kazandığım Ödüller;

 

2018 yılı Yıldızlar Klubü Ödülü

2019 yılı Yıldızlar Klubü Ödülü

2020 yılı Yıldızlar Klubü Ödülü

2021 yılı Yıldızlar Klubü Ödülü

2022 yılı Yıldızlar Klubü Ödülü


Aldığım Eğitimler ; 


Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi

Ticari Gayrimenkul Alanında ACP COMMERCIAL PROFESSIONAL sertifika


Uzmanlık Bölgesi

Barbaros Mah. / Ataşehir Riva Mah. / Beykoz Maslak Mah. / Sarıyer Ataköy 2 5 6 Kısım Mah. / Bakırköy Muratpaşa Mah. / Muratpaşa

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Hanife Arpacı portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ü******* Ö*******

Hanife Hanım, gerek insani gerekse profesyonel yaklaşımı son derece üst seviyede olan bir danışman. İyi, hızlı çözüm üretmesinin, her şartta pozitif tutumunu hiç kaybetmemesinin çok büyük bir değer olduğunu düşünüyorum. Kendisine çok teşekkürlerimi iletiyorum.

Gökhan Gülenç

Hanife Hanım ile en ihtiyacımız olan anımızda yolumuzun kesişmesi bizim için bir şans oldu. Hızlı çözüm üretmesi, güvenilir yaklaşımı, doğruluğu ve bize her sorumuzda sıkılmadan güler yüzle yardımcı olması ile biz kendisi ile çalışmaktan çok mutlu olduk. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz, ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Orhan Kavukçuoğlu

Hanife Hanım güven veren ve işini zamanında yapan temsil eden yaklaşımıyla bizi çok memnun etti. Evi bulmamız ve seçmemiz konusunda bize en iyi şekilde hizmet sağlayarak hayal ettiğimiz daireye bizi kavuşturdu. Tekrar kendisine sonsuz teşekkürler.

Uras Benlioglu

İşine bu kadar sahip çıkan ve saygı duyan bir emlak danışmanıyla çalışma fırsatını bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım, şirketinizde hakettiği üzere daha yüksek mertebelere ulaşır.

Alican

Hanife Hanım karşısındakine son derece güven veren ve müşterisini (bizi) en iyi şekilde temsil eden yaklaşımıyla bizi çok memnun etti. Sakin, dingin, gerçekçi, içten ve dürüst karakteriyle aradığımız evi bulmamız ve seçmemiz konusunda bize en iyi şekilde hizmet sağlayarak hayal ettiğimiz daireye bizi kavuşturdu. Tekrar kensisine sonsuz teşekkürler.

Alper Keskin

Insana guven veren yaklasimi, hizli ve dogru yonlendirmeleri ile sevgimizi kazandi. Re/max 'tan destek aldigim tum sureler icinde en cok inandigim kisi, Hanife Arpaci Hanimefendi olmustur. Kurumunuz, biraz da Hanife Hanim sayesinde vazgecilmezimiz oldu. Kendisinin sahsinda, tum Re/Max ailesine tesekkur ederim. Saygilarimla,

Aylin Güngör

İlk öncelikle güler yüzün için teşekkürü bir borç bilirim.Güven veren bir danışmansınız, yıldızınız hep parlasın Hanife hanım, Sevgiyle

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.