KALİTELİ HİZMETİN DOĞRU ADRESİNDESİNİZ!

Yaklaşık 10 yıllık süren Genel Müdürlük tecrübemin ardından artık ben de Gayrimenkul Sektöründeyim. Bu alanda engin bilgi ve tecrübemle sizlere kaliteli hizmeti sunmak için buradayım.

Uzmanlık Bölgesi

Güvercinlik Mah. / Bodrum Etiler Mah. / Beşiktaş Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

Ofis Asistanı Eğitimi

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. Viviana Esteves ile Alıcılarla Çalışma Eğitimi

2023

RE/MAX ELEVATE EĞİTİMİ RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. RE/MAX'in Gayrimenkul Hukuku alanında meydana gelen uyuşmazlıkların çözümünü ve hak kayıplarının önüne geçmeyi amaçladığı eğitimidir. Kentsel Dönüşüm Eğitimi The 9 Levels Of Greater Profitability Gayrimenkulde İleri Müzakere Teknikleri Eğitimi Girişimci Koçluğu Eğitimi, girişimcilerin hedeflerine ulaşmalarına ve işlerini büyütmelerine destek olmak için tasarlanmıştır. Girişimcilik eğitimi, hayallerinizi gerçekleştirmenin ve iş dünyasında başarılı olmanın kapısını açan bir fırsattır. Bu eğitim, işletme yönetimi, pazarlama stratejileri, finansal planlama ve liderlik becerileri gibi konularda size kapsamlı bir bilgi sağlar.

2024

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler gayrimenkullerin vergilendirilmesi konusunda bilgi sahibi olurlar. Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Nezaket Beyoğlu portföyünde 23 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 23 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Muzaffer Erdal

Nezaket ve saygılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz

Pınar Çilingir

Nezaket hanım ve yardımcısı bizleri evimizde gibi hissettirdiler. Güler yüzlü ve nazik davranışlarıyla bizleri çok memnun ettiler. Çok teşekkürler.

Uğur Bostancı

Nezaket hanım her şey için teşekkürler. Sizin gibi profesyonel insanlarla tanışmak mutluluk verici. Her şey çok şeffaf ve iki taraf içinde güvenli bir alışveriş oldu. Tekrar görüşmek dileğiyle..

Lokman Çeliker

Hizmet kalitesi mükemmeldi. Güler yüzlü profesyonel hizmetiniz için çok teşekkür ederim

Melek Karasu

Nezaket hanım sunmuş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldık Güler yüzünüz ve samimiyetiniz için teşekkür ederim Sizlerle tanıştığıma memnun oldum. Ayrıca Nezaket hanım bu güzel ve gurur verici başarınızı tebrik ederiz. Başarını canı gönülden kutlarım RE/MAX şirketine teşekkür ederiz.

Sebahattin Bingöl

Nezaket hanım gerçekten çok yardımcı oldunuz ve ilgilendiniz. Size çok ama çok teşekkür ederim. Takımınıza da çok teşekkür ederim. Satış sürecimizi çok güzel yönettiniz.

Mevlüt Sucu

Nezaket hanım, Çatalca’daki tarlamızın satışında gösterdiğiniz ilgi ve alaka İçin çok teşekkür ederim. Sizi profesyonel, işinin uzmanı ve işini seven biri olarak gördüm. Başarılarınızın devamını dilerim.

S******* G*******

Nezaket hanımcığım vermiş olduğunuz kıymetli emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. Sizlerle karşılaştığımız için çok şanslıyız. Başarılar dilerim

S******* İ*******

Sizleri tanımaktan ve sizlerle çalışmaktan mutluluk duydum. Çok teşekkür ederim Nezaket Hanım.

A******* İ*******

Nezaket hanım çabalarınız gayretiniz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim. İşinizi hakkıyla yapan bir danışmansınız.

M******* G*******

Nezaket hanım tuttuğunuzu koparan bir insansınız. İşinizde başarılı ve profesyonelsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim

H******* S*******

Emeğinizden dolayı çok teşekkür ederim Nezaket hanım. Satış sürecini çok başarılı bir şekilde yönettiniz. Bundan sonra da sizinle çalışmak isterim. Başarılarınız daim olsun

İ******* E*******

Emekleriniz için çok teşekkür ederim. İşini hakkıyla yapan başarılı ve profesyonel bir danışmansınız. Bu işte güven çok önemli. Güvenli bir satış işlemi için çok teşekkür ederim Nezaket hanım

A******* İ*******

Sunmuş olduğunuz kaliteli hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

E******* A*******

Güler yüzünüz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

O******* S*******

Nezaket Hanım, profesyonel yaklaşımınız ve iş bitiriciliğiniz takdir edilesi. Ne kadar zorluk çıkarsa çıksın hiç yılmadan işi sonuna kadar getiriyorsunuz. Her ailenin sizin gibi bir gayrimenkul danışmanı olmalı. İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim.

N******* A*******

Dear Nezaket, thank you so much for your kindness, and professional service. You are really good at your job. I will recommend you to my friends who come to Turkey. Thank you, you are the best!

Y******* K*******

Nezaket Hanım, iş bitirici, net ve işini bilen birisi oluşunuz tüm satış sürecini hızlandırdı. Sizlerle tanıştığımız için çok şanslıyız. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

B******* A*******

You are really nice, kind, and professional. Everything was taken care of by you very smoothly. Thank you so much for your help Ms. Nezaket.

L******* W*******

My husband and I really appreciate for your help. You are so nice and make us feel really safe. Thank you so much Ms. Nezaket

Ali Balka

Güven verici, güler yüzlü ekip... Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Zeynel Eroğlu

Nezaket Hanım iş bilen, iş bitiren kabiliyete sahip bir insan. Taleplerimi anlayışla karşılayarak mümkün olan en kısa sürede çözme gayreti gösterdi. İletişim kurmakta başarılı ve anlayışlı idi. Kendisini tanımaktan oldukça memnunum. Emlak konusunda her zaman görüşümü alacağım biri var artık. Teşekkürler değerli insan.

A******* Ç*******

Sevgili Nezaket hanım, ekibinizle birlikte çok güzel bir satış deneyimi yaşattınız. Her şey çok kısa sürede sonuçlandı. Sorunlar olsa bile güler yüzünüz ve çözüm odaklı yaklaşımınız ile sorunların üstesinden sayenizde çok rahatlıkla geldik. Size ve takımınız Sergen Bey'e çok teşekkür ederim.

Bora Topal

Güleryüz, Samimiyet, İlgi alaka, her şey çok güzeldi. Çok kısa zamanda sonuca vardınız. Her şey için çok teşekkür ediyorum…

A******* S*******

Çok hızlı bir şekilde kiralama işlemimizi tamamladık. Güler yüzünüz, samimiyetiniz, ilginiz, alakanız için çok teşekkür ederim.

Oktay Yüksel

Yapılan satıştan ve gösterdiğiniz ilgiden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Sibel Aydoğan

Merhaba zorlu bir satış sürecini kolaylıkla geçirmemizi sağladığınız, sürekli bilgilendirdiğiniz, her daim yanımızda olduğunuz ve en önemlisi haklarımızı sonuna kadar koruduğunu için teşekkürler.

Yeşim Bulut

nezaket hanım süreci çok güzel yönetti. şeffaflığı ve iş bitiriciliği için tekrar teşekkürler.

Sercan Karagöz

Nezaket Hanım'a ev kiralama işlemlerimdeki yardımından dolayı teşekkür ederim. Gerek ev gösterirken olan süreç, gerek sorularımın cevaplanması gerekse ofiste sözleşme imzalanırken beni evimde gibi hissettirmesi ve hoş sohbeti ile beni çok mutlu etti. O kadar memnun kaldım ki ofiste sözleşme imzalanırken arkadaşlarımın ticari gayrimenkullerini satması konusunda rica bile ettim. Gönlü güzel, işini çok düzgün yapan bir insan. Allah bol kazanç versin. Gerçek bir iş bitirici. Alırken de satarken de tercih edilmesi gereken bir gayrimenkul danışmanı.

Salih Başak

İyi ki Nezaket Hanım'la karşılaşmışım, kiralama süresince göstermiş olduğu ilgi ve ismi gibi nezaketli tutumu kiralama sürecimizi çok kolaylaştırdı. Satış ve kiralama işlemlerimde ilk tercihim Nezaket Hanım olacaktır. Kendisine çok teşekkür ederim.

F******* Ö*******

Nezaket Hanım aracılığı ile daire kiraladık. Kiralama işlemimiz çok hızlı ve çabuk oldu. Bu çok kısa süre içinde bile kendisini çok sevdik. Kendisinin ne kadar güvenilir ve düzgün çalıştığını anlamak için kısacı bir süre bile yeterli oldu zaten. Yardımları için çok teşekkür ederiz.

Mehmet Akdağ

Nezaket Hanım, ilk günden bizlere çok net bir şekilde satış gerçekleşmesinin nasıl bir çerçeve içinde biteceğini söylediniz. Biz her ne kadar beklenti olarak daha fazla bir rakam olacağını söylesek bile gerçekleşme sizlerin değerlendirmesi minvalinde oldu. Her şeyden önce, satışın gerçekleştiği bugüne kadar tüm sürecin sizler tarafından son derece profesyonel ve şeffaf yönetildiğine şahitlik ettik. Tüm emekleriniz için sizlere teşekkür ederiz. Bundan sonraki tüm operasyonlarınızda da üstün başarılar dileriz.

T******* S*******

Uzun zamandır ev arayışı içerisindeydik. Nezaket Hanım'la tanışmamız bizim için büyük bir şans oldu. Güvenilirliği, netliği ve iş bitiriciliği sayesinde zorlu bir süreç, kolay bir şekilde sonuca ulaştı ve Nezaket hanım sayesinde artık biz de ev sahibiyiz. Hem Nezaket Hanım'a hem de RE/MAX'e teşekkür ederiz.

Saliha Özkan

Çok değerli Nezaket Beyoğlu hanımefendinin çözüm odaklı yaklaşımları ve ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz Özkan Ailesine hoş geldiniz ♥️

Ayşecik Geder

Merhaba Nezaket hanım, Öncelikle misafirperverliğiniz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim. Evimizden gayet memnunuz. Her şey dediğiniz gibi çıktığı için ve bir daire sahibi yaptığınız için teşekkürler.

Volkan Arslan

Uzun süren evimin satışında çok mücadele etti satış yapmak için. İşinde çok profesyonel olduğunu bizzat gördüm ve sonunda neticesini aldık çok şükür. İlgisi ve profesyonelliği için teşekkür ederim…

B******* Ç*******

Nezaket Hanım'cım yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bu zamanda böyle hızlı sonuç alabilmek çok zor ayrı yeten güven verici oluşunuzdan dolayı bundan sonra gayrimenkul işlerimizle sizin ilgilenmenizi isteriz. Çalışmalarınızda başarılarınız daim olsun.

Beyhan Ruşen

Merhaba nezaket hanım, evimin satış aşamasında sürekli yanımda olduğunuz ve destek verdiğiniz için çok teşekkür ederim 🙏🏼 yeni evimi bulmam için de yanımda olacağınızı biliyorum. sevgiler, beyhan

E******* Y*******

Nezaket Hanım'la çalışmak çok keyifliydi. Almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Bundan sonra da tüm gayrimenkul işlemlerimizde Nezaket Hanım'la çalışmak isteriz. Güler yüzünüz, dürüstlüğünüz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederiz.

Yağmur Çelik

Öncelikle sizinle tanışmak çok güzel Nezaket Hanım. Acil bir şekilde ev arayışım vardı ve genel anlamda Türkiye şartlarında güvenilir bir kişi bulmak zorlaştı ve yüz yüze görüşmekte dahil sıkıntılı sonuçlar alınıp güven sorunu yaşamışlığım olmuştu. Ama sizin gibi dürüst, değerli, mütevazi, işinde samimi ve özveriyle çalışan biriyle tanışmak beni çok mutlu etti. İlginiz, alakanız, samimiyetiniz o kadar içten ve güzel olduğunuz için ben çok teşekkür ediyorum size. İyi ki ve iyi ki sizin gibi bir insanla, RE/MAX Türkiye adında güvenilir bir emlak firmasıyla yollarımız kesiştiği için çok memnun oldum. ☺️ Yardımlarınız ve güveniniz için teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyorum… Sizi ve RE/MAX Türkiye ailesinde çalışan başarılı arkadaşları çevreme memnuniyetle tavsiye edeceğim. İyi günler diliyorum hoşça kalın sevgiyle kalın Nezaket Hanım. 🌸

A******* K*******

Nezaket Hanım aracılığıyla yeni evimizi satın aldık. Nezaket Hanım'la karşılaştığımız için çok şanslıyız. Dürüstlüğü, netliği ve şeffaflığı ile gönüllerimizi kazandı. Kurumsal firma ile çalışmanın ne demek olduğunu ve kaliteli hizmetin doğru adresinde olduğumuzu bizlere gösterdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Selma Tetik Korkmaz

RE/MAX ile çalışmak bir ayrıcalıkmış bunu Nezaket Hanım'ı görünce daha iyi anladım teşekkür ederim.

Özlem Tokuç

Beylikdüzü Yakuplu'da bulunan dairemizin satışı için Nezaket Hanım'la görüştük. bizim için çok acildi. Anahtarı teslim etmemizle 2. gün tapuda satışını yaptık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. bu kadar hızlı beklemiyorduk. İşini gerçekten severek yapması ve sürekli her konuda irtibat halinde olmasına diyecek söz yok. Harikasınız RE/MAX, harikasınız Nezaket Hanım 👏👏👏

T******* A*******

Merhaba Nezaket Hanım, sizin gibi dürüst, işinin ehli, düzenli bilgilendiren ve doğru yönlendiren profesyonel bir gayrimenkul danışmanı ile karşılaştığım için çok memnunum. sizlerle her zaman çalışmak ve iş birliği içinde olmak isterim. İyi ki nezaket hanım, iyi ki RE/MAX.

G******* T*******

Hello miss. Nezaket, this was the fastest sale i have ever been through. thanks to miss. Nezaket, the process was easy, fast, and most importantly professional and trustworthy. She is the reason that i always want to work with RE/MAX.

Umut Mağat

Bu sektör için gayet bilgili ve güler yüzlü nezaket hanım'a çok teşekkür ediyorum.İlgi, alakası ve emeği göz ardı edilemeyecek düzeyde; samimiyeti ve içtenliği sayesinde abla kardeş ilişkisi kurabildiğim için kendi adıma çok mutluluk duyuyorum.Teşekkürler tekrardan.

Mesut Elitoğlu

Nezaket hanım merhaba.Öncelikle uzman bilgisi ve tecrübesini bize yaşattığınız için çok memnunum.Gayrimenkul konusunda çok değerli tecrübelerinizi bizimle paylaştınız ve neticesinde dairemiz ile ilgili istediğimiz sonuçları alabildik.Sabrınız, anlayışınız ve nezaketiniz için çok teşekkür ediyorum.İyi ki sizinle çalışmışım.Sizi tanıdığım için çok memnun oldum.Başarılarınız daim olsun.

Y******* Ö*******

Merhabalar nezaket hanım, öncelikle tarafımıza göstermiş ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.Hızlı çözümleriniz gerçekten takdir ötesi, inanıyoruz ki bundan sonra bizim ve yakın çevremizin tüm taşınmazlarıyla ilgili doğru adresi bulduk.İşlerinizde başarılar dileriz.

Sıtkı Demrici

Güler yüzlü, cana yakın bir kişilikle karşılaştığımız için çok memnunum.Aldığımız hi̇zmetten çok memnun kaldım.Nezaket hanım teşekkürlerrrrrr :)

S******* İ*******

Nezaket hanıma gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

Emre Çelebi

Ben Emre Çelebi. 14.06.2023 tarihinde evimin satışını RE/MAX Gelişim Nezaket Beyoğlu önderliğinde yapmış bulunmaktayım. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki evimizi satmaya karar verdiğimizde RE/MAAX bünyesinde yer alan birçok şubeniz benimle iletişime geçti. Bu kadar şube içerisinde neden Nezaket Hanım'ı tercih ettiğimizi size kısaca özetlemek istiyorum. Randevu verip gelmeyen şubelerinizden tutun da, evimi görmeden fiyat veren şubelerinize kadar hepsi ile muhatap oldum. Tam RE/MAX'ta vazgeçmişken bizi, size tekrar kazandıran Nezaket Beyoğlu Hanım'a her iki taraf adına da teşekkür ediyorum. İşini severek, özenle ve titizlikle yapan, her süreci bilgilendiren ve şeffaflık, dürüstlük prensibiyle işini yürüten, çözüm odaklı, süreci çok iyi ve soğukkanlı bir şekilde sonuçlandıran Nezaket Beyoğlu iyi ki varsınız… Kaybedilmemesi gereken bir değersiniz... Her şey için tekrar teşekkür ederim...

R******* K*******

Hello Miss. Nezaket, Thank you very much for taking care of our properties that we bought for investment purposes in Turkey. A real estate agent that you can safely entrust your property to. She takes care of everything from A to Z and informs us at every stage. Thank you very much for working systematically

Muhammet Sezgin

Merhabalar, Öncelikle konutumuzun satışında vermiş olduğunuz emek için teşekkür ederim. Satış yetkisini kendilerine verdiğim andan itibaren her aşamada gönül rahatlığı ile çalıştık. Gelen müşterilerin iletmiş oldukları tekliflerin değerlendirilmesi, kiracı ile olan randevu diyalogları, alıcı ve satıcı arasındaki güven vs. Bence herşey mükemmeldi. Fiyat belirleme aşamasında da son belirleyici olmamızın yanı sıra piayasa şartlarını bize yorumlayarak çok sıkıntılı bir dönemde konutumuzun satışını hızlı bir şekilde gerçekleştirdik. Emlak ofislerine karşı duyduğumuz negatif önyargımızı yıkmamıza sebep oldular. Bundan sonraki süreçte de kendileri ile çalışır, çevremizdeki insanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz. Göstermiş oldukları özverili çalışma için, ailem adına tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılar, bol kazançlar.

Zeliha Tanrıverdi

Merhaba Nezaket Hanım, İlginiz, alakanız, kibar ve adınız gibi nazik tutumunuzdan dolayı çok teşekkür ederim. Tüm satış süreci boyunca profesyonel bir şekilde yardımcı oldunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Reber Yüksel

Nezaket Hanım ve RE/MAX gayrimenkule göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Nezaket Hanım'ın sunmuş olduğu hizmetten çok memnun kaldım. Başarılarınızın devamını diliyor, tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Özge Zeybel

Merhaba, Nezaket Hanım sayesinde konut satış işlemimiz çok kısa sürdü ve özellikle satıcıyı tatlı dili ile idare etmesiyle süreç uzamadan halledilmiş oldu. İlgi ve bilgisine teşekkür ederim.

Zeynep Emine Göksenin

Merhaba Nezaket Hanım, Ev kiralama sürecimizde desteğiniz için çok teşekkür ederim. Çok samimi ve profesyonel davrandınız. İş hayatınızda başarılar dilerim.

Samet Kalalı

Öncelikle sizlere minnettarım. Günümüzde maalesef sizler gibi işini hakkı ile yapan dürüst gayrimenkul danışmanı bulmak çok zor. Evimin kiraya verilmesi ile ilgili olan tüm süreçlerde göstermiş olduğunuz ilgi ve yardımlarınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ederim.

Sezgin Karacabey

Merhabalar Nezaket Hanım, Kiralamış olduğumuz ev bizler için güzel bir seçim oldu. Gerek daire sahibimiz, gerek ise sizlerin güler yüzü ve samimiyeti bizleri olumlu yönden etkilemiş bulunmaktadır. Sıcak ve samimi görüşünüz için teşekkür ederiz Çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

Sedat Delibaş

Nezaket Hanım Merhaba, Adnan Kahveci Mahallesi'nde satın almış olduğum dairenin satın alım sürecinin başından sonuna kadar göstermiş olduğunuz dürüst, adaletli, samimi, kuralcı ve adınızla özdeşleşen bir şekilde nezaketli yaklaşımınız için size bir kez de yazılı olarak teşekkür etmek istedim. İşinizi severek yapıyor olmanız neticesinde belki de bu daireyi seçtim. Sizi daha fazla övmeden sözlerimi burada bitiriyor ve size hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum :) Sedat Delibaş

Necla Er

Merhaba Nezaket Hanım, Evimin satışını gerçekleştirdik çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık satış sürecinden çok memnun kaldım. İyi ki tanıdım sizleri. Yakınlarıma sizi kesinlikle önerebilirim. Tekrar çok teşekkür ederim. ❤️

İlhan Beyazal

Evimizi satmaya karar verdiğimizde en doğru ve sıkıntısız satış modelinin bir emlak firması aracılığıyla olduğunu düşündüm. Üst komşum yakın zamanda dairesini satışa çıkarmış ve kurumsal bir firma ile çalıştığını duymuştum. Kendisini arayarak bu konuda nasıl destek olabileceğini sordum ve kendisi beni Nezaket Hanıma yönlendirdi. Benim numaramı da Nezaket hanıma vermiş. Bir sonraki gün Nezaket Hanım beni aradı ve kendini tanıttı. Sıcak, samimi ve reel yaklaşımları ile ilk izlenimim pozitifti. Ben, kendi satış sürecimin olgunlaşma aşamasına gelmediğini gelir gelmez sizin ile iletişime geçeceğimi belirterek telefonu kapattım. Aradan geçen sürede satış sürecimiz kesinleşince tekrar kendisi ile iletişime geçerek ofiste ziyarette bulundum. Görüşme sonrası gelip evimizin fotoğraflarını çektiler akabinde istediğimiz rakamı söyledik. Bölge emlak piyasası hakkında bilgilendirme yaptılar. Bütün süreçleri şeffaf bir şekilde görüşerek karşılıklı sözleşmelerimizi imzaladık. Arayan, soran, pazarlık eden derdim olmadı. Zaman zaman Nezaket Hanım aradı bilgilendirme yaptı ve 1 hafta gibi çok kısa bir sürede evimize kaparo aldığını belirtti ve ikinci haftanın ortasında evimizin satış işlemini gerçekleştirdik. Tapu aşamasında, tapudan ve bizden kaynaklı sorunları takip etti. Her bir aşamayı şahsımızın çözemeyeceği hızda ve hassasiyette sonuca ulaştırdı. Satış tamamlandıktan sonra da ilgisini sürdürdü. Bu süreçte hem evimi sattım hem de diğer taraftan ev aldım ve alıcısı olduğum evde maalesef farklı bir emlakçı ile çalıştım. Bir hafta içerisinde iki farklı tecrübeyi yaşadım. İyi, güvenilir emlakçı nedir ve nasıl olmalıdır; kötü, art niyetli ve kurumsallıktan uzak emlakçı nedir ve sonuçları nelerdir sorularını tecrübe ederek yaşamış oldum. Alıcısı olduğum, merdiven altı diye nitelendirebileceğim emlakçının yaşattıklarını burada yazarsam ev almaktan soğuyabilirsiniz. Bu sebeple Re/Max gibi kurumsal, Nezaket Hanım gibi tecrübeli isimlerle çalışmanız en doğru ve yerinde karar olacaktır. Re/Max gibi profesyonel emlak firmalarıyla çalıştığımız sürece, online emlak sitelerinde doğru ve geniş yelpazeye sahip ilanlara rastlama olasılığımız yükselmekte. Ne ekersek onu biçeriz... Her şey için Teşekkürler Nezaket Hanım... Teşekkürler Re/Max

Burak Sedanur Zamur

Nezaket hamıma ilgi, alakası ve içtenliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Profesyonel yaklaşımı ve bizi anlayarak yardımcı olması da bizi mutlu etti. İşlerinde hayırlı insanlarla tanışmasını dilerim.

Abdi Karalök

Yatırım için daire almak istediğimde Nezaket hanımın portföyü ile karşılaştım. Kendisi ile irtibata geçtim. Nezaket Hanım tüm süreci çok şeffaf ve profesyonelce yönetti. Çıkan tüm zorlukları bize yansıtmadan kolayca halletti. Bundan sonra tüm gayrimenkul alım satımlarımızda kendisiyle çalışacağız. Yatırım yapmak istiyorsanız Nezaket hanımla mutlaka tanışmalısınız. Kendisine emeği için çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Hüseyin Ağgül

Selamlar Nezaket hanım, Dostum olan Levent Unutmazlar vasıtası ile sizinle tanışmamdan duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim. Ali Çebi Caddesindeki dairemin satışında göstermiş olduğunuz ciddiyete, satış ve tapu devrindeki samimi ve hem benim, hem de alıcının güvenli bir yol izlemesine sunduğunuz katkı olağanüstüydü. İlandan satışa kadar özenli çalışmanız, işinize gösterdiğiniz disiplin, samimi ve dürüst yaklaşımınız gerek şirketinize gerekse size saygı ve teşekkür gerektiriyor. Böylesine güvenilir ve profesyonel bir şirket ve sizinle çakışmak zevkti. İhtiyaç duyduğumuzda yanımızda olduğunuzu bilmek mutluluk… Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın Hüseyin Ağgül

Funda Tekman

Dükkan kiralamamızda bize yardımcı olan Remax Gelişim Sevgili Nezaket Beyoğlu'na desteği; yardımları; kararlı duruşu ve prensipli çalışması için sonsuz teşekkürler. Bir emlak danışmanının yanında güzel de bir dost kazandık. Sevgilerimle, Funda Tekman

Bünyamin Günaydın

Sürecin başından beri gösterdiğiniz ilgi ve şeffaf bilgilendirmeden dolayı çok teşekkür ederim Gayrimenkul alımında doğru yönlendirme çok önemlidir. Bu konuda da Nezaket Beyoğlu ile iş yapmaktan çok mutluyum. Profesyonel yaklaşımınız ve net oluşunuz sizinle çalışmayı daha da keyifli hale getiriyor. Çok teşekkür ederim. İyi ki Nezaket Hanım, iyi ki Remax!

Zeynep Aslan

Yatırım amacıyla aldığımız dairemiz için Nezaket Hanımla iletişime geçtik. Zamanınız değerli ise işini bu şekilde profesyonel yapan gayrimenkul danışmanı ile çalışmalısınız. Kendisi baştan sona kadar her detayla ilgilendi. Güleryüzü, samimiyeti, dürüstlüğü için ayrıca teşekür ederiz.

Yılmaz Karakaş

İstanbul Remax Gelişim Ofisinde Gayrimenkul Danışmanımız olan Nezaket Hanımın, Beylikdüzü'nde bulunan evimizin satışı konusunda desteği, özverili çabası ve profesyonel tutumu için kendisine, ailemiz adına çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifliydi. Başarılarınızın devamını dilerim.

Hamit Cengiz

Nezaket hanım bugünkü ince ve naif davranışınızdan dolayı size teşekkür ediyorum. Remax Türkiye ve Nezaket Beyoğlu olarak çok doğru bir tercih yaptığımdan şimdi daha da emin oldum. Sizler gibi profesyonel şirketleri ve gayrimenkul danışmanlarını ticari hayatımıza katmak, bizlere çok büyük bir değer sağlamıştır. Sizlerle her zaman kazan kazan anlayışından hareket ederek çalışmayı arzu ediyorum. Tüm projelerinizde başarılar diliyorum

Necmi Güngör

En baştan beri gösterdiğiniz ilgi ve verdiğiniz güvenden dolayı çok teşekkür ederim. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizinle tanışmaktan ve iş yapmaktan çok mutlu oldum. Süreç boyunca şeffaf ve net yaklaşımınız, ayrıca düzenli bildirim yapmanız bir gayrimenkul danışmanında aranan en önemli şeylerdir. Sizinle çalışmak çok keyifliydi. Çok teşekkür ederim. İyi ki Nezaket Hanım, iyi ki Remax!

Sevil Kantarcı

Merhaba Nezaket Hanım, Yaklaşık bir yıldan beri satmaya çalıştığımız evimizin satışı, Nezaket hanım ile 20 gün gibi çok kısa bir sürede gerçekleşti. Satış esnasında göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve vermiş olduğunuz doğru bilgiler sayesinde evin satışı sorunsuz gerçekleşmiş oldu. Oldukça profesyonel yaklaşımınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz. Selamlarımızla

Fatih Güven

Merhabalar. Başakşehir de bir e-ticaret sitesinde görmüş olduğum ilanın satıcı danışman firması bölümünde remax ibaresi güven hissi uyandırdı. İlgili danışmanı aradığımda telefona Nezaket Beyoğlu hanımefendi cevap verdi. Gerçekten ismi gibi çok nazik ve alakadar, samimi ve özellikle bilgilendirme hususunda bir okadar doğru yaklaşım ve güleryüzlü hitabetiyle bize doğru karar hissi uyandırdı. Çalışmalarından ve alakadar danışmanlığından ailecek çok memnun olduk. Herşey okadar kolay oldu ki sadece imza atmak kaldı bize. Başarılarının devamını diliyor daha başka sözleşmelerde yeniden çalışmayı temenni ediyorum. İyi çalışmalar.

Tülin Zorkalkan

Merhaba Nezaket hanım, İlginiz, alakanız, işinize olan saygınızdan dolayı çok memnun kaldık. Bizimle olan işiniz bitmesine rağmen hala takip etmeniz hal hatır sormanız bizi çok memnun etti. Bundan dolayı sizinle devamlı çalışmak isteriz ve herkese sizi tavsiye ediyoruz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Şener Usul

Merhaba Nezaket Hanım, Sunmuş olduğunuz kaliteli hizmetten çok memnun kaldım. İlk geldiğimde piyasa emlakçılarıyla kıyaslama yapıp pek güven duymamıştım ama daha sonra ilgi ve alakayla kaliteli hizmetinizi görünce gerçekten memnun kaldım. Eş ve dostlarıma hiç tereddütsüz tavsiye edebileceğim bir Gayrimenkul Danışmanısınız. Sizlere sonsuz teşekkür ederim.

Levent Öztürk

Nezaket Hanımla Gayrimenkulümüzün kiralanması aşamasında tanıştık. Profesyonel tutumu ve sonuç odaklı yaklaşımı, sürecimizin hızlı sonuçlanmasına vesile oldu. Başından sonuna kadar her aşamadaki yakın iletişimi / anlık geri bildirimleri ve şeffaf tutumu takdire şayandı. İlgisi ve Danışmanlığı için çok teşekkürler.

Ahmed Said Kerassa

Hello, I would like to thank Ms. Nezaket for her support throughout the process. She is professional, hard working and goes the extra mile to help her clients. She put a lot of effort in the showings and helped get the appartments rented and sold in a timely manner. Best, Ahmed

Uliana Konstantinova Ульяна Октябрьская

Thank you so much for your effort and your smiling face :) I have already recommended you to all my friends! You are a professional in your field, I wish you more customers, you deserve it!!❤️

Leyla Hama

Re/Max’tan Nezaket Hanım’a tüm yardımlarından, güler yüzlülüğünden ve görevini layığıyla yerine getirmesinden dolayı yürekten teşekkür ediyoruz.

Semra Aslan

Sevgili Nezaket Hanım, Gayrimenkul satın alırken, kiralama yaparken bir gayrimenkul danışmanına ihtiyacım olduğu biliyordum. Nezaket hanımla iletişime geçtim. İlk izlenim çok önemlidir; güler yüzlülüğü, samimi oluşu karar vermemi sağladı ve bugün daha iyi anlıyorum doğru bir karar verdiğimi. İyi ki Re/Max, iyi ki Nezaket Beyoğlu! Teşekkürler

Çiğdem Karagülle

Sevgili Nezaket hanım, Öncelikle profesyonel sunum için ve çözüm odaklı hızlı süreç yönetiminiz için çok teşekkür ederim. Bu zamana kadar aldığım en iyi Emlak süreç yönetimiydi. Başarılarınızın devamını dilerim.. Sevgiler...

Yaren Çelebi

Merhaba sizlerden cok memnun kaldik ilginiz icin cok tesekkur ediyoruz bizlerle tekrar tekrar iletisime gectiniz ilgilendiniz iyi gunler diliyorum. Yaren Çelebi

Ayşe Tuğba Acar

Sevgili nezaket hanim ; Ev kiralama sürecinde tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi,alaka ve en önemlisi tevazu ile yaklaşımınızdan dolayı size ve asistanınıza cok teşekkür ederiz. Hayırlı ve bol kazançlı işleriniz olsun inşallah.

Rafet Çağlar

Evimizi satmaya karar verdiğimizde en doğru ve sıkıntısız satış modelinin bir emlak firması aracılığıyla olduğunu düşündüm. Çevremdekiler; ne gerek var emlakçıya ayrıca para ödeyeceksin alıcı da ödeyecek dediklerinde düşüncem değişmedi. Bölgedeki satılık ilanları dolaşırken Remax, Nezaket BEYOĞLU'nun bir ilanına rastladım. Gerek ilan açıklamaları ve gerekse fotoğraflardaki genişletme uzatma gibi alıcıyı kandırmaya yönelik bir çalışma görmediğimden iletişime geçtim. Görüşme sonrası gelip fotoğrafladılar, istediğimiz rakamı söyledik. Bölge emlak piyasası hakkında bilgilendirme yaptılar. Sözleşmemizi yaptıktan sonra belirli mecralarda ilanlarımız çıkmaya başladı. Arayan soran pazarlık eden derdim olmadı. Zaman zaman Nezaket Hanım aradı bilgilendirme yaptı. 15 günün sonunda aylık raporlama periyodu geldiğinden bir pdf rapor dosyası gönderdi. Sitelerdeki izlenim şu kadar, favoriye alanlar şu kadar, şu kadar kişi gezdirdik, düşünenler şu kadar vs vs... Bir kaç kez müşterilerden gelen ciddi olabilecek teklifleri bize iletti. En son teklifi ilettiğinde bize de makul geldi ve kabul ettik. Tapu aşamasında, tapudan ve bizden kaynaklı sorunları takip etti. Her bir aşamayı şahsımızın çözemeyeceği hızda ve hassasiyette sonuca ulaştırdı. Satış tamamlandıktan sonra da ilgisini sürdürdü. Remax Emlak Nezaket BEYOĞLU ile çalışmamın ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım. Arananlara cevap verme derdi yok, tapu randevu, sorun çözme, takip etme, alıcı müşteri güvenirliliği gibi bir dert içinde olmadım. Ödediğim komisyon ise; kendi satış çabam olsaydı belki de ödediğim komisyondan daha çok indirimli satış yapacak ve çok fazla efor sarfedecektim. Komisyonu hakettiler... Remax ve benzeri (tecrübem sadece Remax'ta) profesyonel emlak firmalarıyla çalıştığımız sürece, online emlak sitelerinde doğru ve geniş yelpazeye sahip ilanlara rastlama olasılığımız yükselmekte. Ne ekersek onu biçeriz... Ev alacak ve satacak kişilere tavsiyem, Profesyonel ve kurumsal emlak firmalarıyla çalışmaları yönünde olur. Evi satma nedenimiz şehir değişikliğiydi. Nezaket Hanım, gideceğimiz şehirdeki ofislerinde bulunan çalışma arkadaşlarıyla irtibata geçip, her hangi bir menfaat gözetmeksizin orada da yardım etmeye devam ediyor, peşimizi bırakmıyor :) Teşekkürler Nezaket Hanım... Teşekkürler Remax Rafet Çağlar

İbrahim Yılmaz

Merhabalar Nezaket Hanım, Esenyurt, N Cadde Ottoman projesinde almış olduğumuz 1+0 dairemizin satış sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz doğru yönlendirme ve yatırım tavsiyeleriniz bize kısa sürede güzel bir kar etmemizi sağlamıştır. Bizler gibi başka müşterilerinizin de yatırım yönünden güzel kar ettiği satışlara imza atmanız ve başarılarınızın devamlı olmasını gönülden dilerim. İyi çalışmalar. İbrahim YILMAZ

Furkan Aziti

Uzun zamandır satışını yapmaya çalıştığımız mülkün Nezaket hanım sayesinde bu kadar kısa sürede satılabildiğine inanamıyorum. Gerçekten işinizin ehlisiniz. İşinize gösterdiğiniz titizlikten dolayı teşekkür ederim. İyi ki REMAX iyi ki NEZAKET HANIM 🙏

Nurullah Gülsever

Nezaket Hanım, Gayrimenkul işlemimiz boyunca bize verdiğiniz profesyonel hizmet ve hep gülen yüzünüzden dolayı çok teşekkür ederim. Bu sektörüde en önemli olan şey güven ve sizde %100 güven var. Bu derece güvenli ve kaliteli hizmet için size çok teşekkür ederim.

Gülçin Özay

Nezaket hanım, Gerçekten isminizi hak ediyorsunuz. İnsan benim yaşıma gelince, çok duygusal oluyor. Son zamanlarda bazı işlerim için sizin yaşlarınızda insanlarla çalışmak zorunda kaldım, ama sanki bir an önce beni başlarından savmak istedikleri duygusuna kapılmaktan kendimi alamadım. Ama sizin yaklaşımınız, benim sadece evimi satmanın çok ötesindeydi, evin her şeyiyle ilgilendiniz, temizliği ve taşınmasıyla bile. Doğrusu çok mutlu oldum. Çok sevindim. Her şey için sonsuz teşekkürler, size daima başarılar ve mutluluklar diliyorum. Sağlıkla kalın.

Yağız Furuncıoğlu

Nezaket Hanım, Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim, Bu zorlu süreçte çoğu işlemi ilk defa yapmama rağmen tecrübeniz ve yardımlarınızla her an yanımızda olduğunuz için sizlere teşekkürü borç bilirim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.