HAYALLERİNİZLE ARANIZDAKİ ENGELİ BİRLİKTE KALDIRALIM
-1985 yılında İstanbul"da doğdum. İlk öğrenimimi Adana da orta öğrenimimi Niğde de bitirdikten sonra Önce Erzurum Atatürk Üniversitesi Sonra Konya Selçuk Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümünde okuyarak mezun oldum. İlk iş deneyimimi Bilişim sektöründe Mağaza yöneticiliği ile başlayıp yine aynı branşta öğretmenlikle devam ettim. Radikal bir karar alarak HAYALİMDEKİ mesleği yani Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaya karar verdiğimde yolum Remax Pasha ile kesişti. Remax PASHA ailesinde Hayalim olan ve severek yaptığım Gayrimenkul Danışmanlığına sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli kendimi geliştirerek ve güncelleyerek devam ediyorum. Gayrimenkul Almak yada da Satmak istiyorsanız benle görüşmeden karar vermeyin. 
BAŞARILARIM
2022 Şubat İşlem Birinciliği 
2021 Ağustos Ayı İşlem İkinciliği
2020 Aralık Ayı Ofis Ciro Birinciliği
2020 Ağustos Ayı Ciro Üçüncülüğü
2020 Nisan Ayı Ciro İkinciliği
2020 YILI Şubat Ayı Ciro İkincisi
2020 Yılı Ocak Ayı Ciro İkincisi
2019 YILI RAPP CİRO BİRİNCİSİ
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Karaova Mah. / Kuşadası Soğucak Mah. / Kuşadası Kadınlar Denizi Mah. / Kuşadası Türkmen Mah. / Kuşadası Yavansu Mah. / Kuşadası

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Abdullah Gül portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Özkan Cetin

Abdullah Gül bey, - işine olan saygısı ✨️✨️✨️✨️✨️ - profesyonelce yaklaşımı ✨️✨️✨️✨️✨️ - alıcı ve satıcının haklarını koruması ✨️✨️✨️✨️✨️ - durum kontrolü ✨️✨️✨️✨️✨️ - Yurtdışından iletişimi ✨️✨️✨️✨️✨️ Kendisine emeği ve özverisi için çok teşekkür ederim. Daha sonraki yıllarda da birlikte çalışmayı planlıyorum ve arkadaşlarıma öneriyorum. Teşekürler ABDULLAH GÜL BEY

Nilgün Özçelik

Çok profosyonel samimi ve güvenilir bir danışman. Tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.!

Nükhet Alparslan

Kuşadası’ndan gayrimenkul alacaksanız Abdullah Beye gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz.

Ümit Bozdem

İşini severek ve özenle yapan , güleryüzlü pozitif hızlı ve çözüm odaklı önemli bir danışman. Best of the best..

Ahmet Bindebir

abdullah bey'in bize yardımcı olmasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.Birdaha gayrimenkul işimiz olduğunda remaxı ve abdullah bey'i tercih edeceğim. Herşey için teşekkür ederim.

Hüseyin Balcı

Kendisi işini profesyonel yapan ,süreci en şeffaf şekilde yöneten ailemizden biri. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Ahmet Uzun

Fazlasıyla ilgilendi yardımcı oldu,güvenli bir hizmet sunduğu için teşekkürler.

Murat Geçit

Sorunsuz bir işlem oldu.Verdiği hizmetten memnun kaldık.

Erdal Aksu

Kendisi üniversiteden sınıf arkadaşım ve aynı zamanda ev arkadaşımdır. Alanına hakim bilgisine güvendiğim özü sözü bir olan hilesi hurdası olmayan adam gibi bir adamdır. Emlak danışmanlığı yapmaya karar verdiğinde kendisine "kardeşim o iş kandırmayla dümen daleverayla yalanla dönüyor sen yapamazsın senin yapına hiç uymuyor" demiştim. Zamanla dürüstçe ticaretin hala yapılabildiğini sayende gördüm. Rabbim işini gücünü rast getirsin. Eğer bir emlak danışmanına ihtiyacınız varsa Abdullah ile çalışmanızı öneriyorum. Kendisini tanıdığınız da bana hak vereceğinizden eminim.

Yaşar Yıkılmaz

Abdullah bey çok mükemmel şekilde ilgilendi. ona çok teşekkür ederiz.

Tuncay Özen

Profesyonel deneyimleriyle bizlere verdiği hizmet ve özellikle güvenilirliği sebebiyle kendisine çok teşekkür ederiz

Hülya İner

Tatlı dilli,insaniyetli,ahlaklı bir danışman.Evi almamdaki en büyük sebep kendisidir.Çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ali Turpçu

Profesyonel bir danışman.Herşey zamanında oldu.Kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

Sigual Herrmann

Çok iyi,profesyonel bir danışman.Çok memnun kaldık.Teşekkür ediyoruz.

Ferdi Dincsay

İlgi, alaka ve güleryüzlü hizmet dedikleri tam olarak bu olsa gerek. Yaşadığımız bütün sorunlara rağmen gösterdiğiniz sabır gerçekten takdire şayan. Sizi tanımış olmak bu süreçteki tek kazancımız. Teşekkür ederiz

Zülay Oğan

Ben Abdullah Bey'in sayesinde Remax'ın güvenilir, kurumsal bir yapı olduğunu hissettim.

Çiğdem Yıldırım

Danışmanımızın ilgisi güleryüzü ve dürürstlüğüe hayran kaldık.Emlak işlerimizin vazgeçilmez adresi Remax Abdullah Bey.Hiç düşünmeden güvendiğimiz, sektöründe en iyisi olduğunu düşünüyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Songül Özdemir

Dürüst, seviyeli herşeyiyle memnun kaldık.

Abbas Mecit

Çok profesyonel bir danışmanlık aldım.Hızlı ve titiz çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ekrem Sinan Şimşek

Beyefendi, tecrübeli, çalışkan, ilgili ve bilgili.İletişimde başarılı bir emlak danışmanı.

Ayla Türker

Nazik, kibar, ilgili.Müşteri ile iletişimi çok başarılı bir danışman.

Nadir Kutluca

Abdullah bey ile yazlığımızın bulunduğu Karaova sahil sitelerinde tanıştık. Tecrübeli, bilgili ve bölgeye hakim bir danışman. Kendisini bir danışman olarak gönül rahatlığı tavsiye edebilirim.

Veli Sarıca

Yazlık arama sürecinde Abdullah bey ile tanışma fırsatı buldum.Tüm süreçlerde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.Her şey için kendilerine teşekkür ediyorum.

Taner Altınay

Abdullah bey ile yazlık arayışımız sırasında tanıştık. Gerçekten güvenilir ve bilgili bir danışman. Aklımıza takılan tüm soruları net bir şekilde açıklayarak en doğru yönlendirmeleri yaptı. Bizimle ilgilendiği ve destekleri için teşekkür eder Gayrimenkul alım satımı için herkese Abdullah bey ile çalışmalarını tavsiye ederiz.

Zehra Tanbuga

Abdullah Bey ile ilk olarak kiralık daire arayışımız esnasında tanıştık ve sonrasında satılık dairelere bakmaya başladık. Kendisi bizi dinledi, istek ve taleplerimizi dikkate alarak bize en uygun çözümler üretti. Güvenilir, Kuşadası'na Hakim ve Bilgili bir Danışman. Destekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

Hasan Balci

Abdullah bey Uzmanlık bölgesine hakim, gayet ilgili ve bilgili bir danışman. Kendisine destekleri için teşekkür eder Gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

Güven Kaya

Abdullah bey ile yazlik ararken portföyünde dikkatimi çeken bir yazlik icin aramam ile tanismamiz başladı.. Sunumdan, Satış işleminin gerçeklesmesine kadar sürekli olarak destek ve güvenini hissettigim bir süreç yaşadım .. Kendisine buradan teşekkür eder. Ve gayrimenkul alacaklara samimiyetimle tavsiye ederim..

Feridun Erbay

samimi, içten, pozitif enerjili, iş bitirici her daim yeni çalışmalar içinde olmayı umut ediyoruz

Mustafa Erbay

sayın Remax yönetimi Abdullah Gül çok değerli bir arkdaş dürüst iş bitiren bir danışman keşke her satış danışmanı Abdullah bey gibi insanlar olsa kendilerine çok teşekkür ederim.

Mustafa Dalyanci

Bize vermis oldugu profesyonel ve guvenilir hizmetinden dolayi abdullah beye tesekkur ediyoruz ve basarilarinin devamini diliyoruz.

Hüseyin Geçgel

Danışman Olarak Bize Yardımcı Oldu.Teşekkür ederiz

Hulusi Kanbak

Danışmanımız Abdullah Gül'den çok memnun kaldık. kibar davranışları ve samimi olması çok güzel. işi biliyor . teşekkürler

İsmet Köksal

Abdullah bey güler yüzlü güvenilir, çok sabırlı işinde uzman, başarılı bir emlakçı.açıkçası güven konusunda tereddütlerim vardı ama Abdullah beyi tanıdıktan sonra güvenilir bir insan olduğunu gördüm. Danışman olarakta son derece başarılı olacağından eminim.

Hüseyin Emre Balcı

Emlak danışmanımız Abdullah GÜL'e ailece çok teşekkür ederiz. Kendisi işini son derece profesyonel ve titiz yapan biri. Sizi her konuda objektif olarak bilgilendirme yapıyor sizin ihiyaçlarınızı ve beklentinizi çok iyi analiz yapıp size ve ailenize en uygun gayrimenkulü tavsiye ediyor. Kendisine hem bir arkadaş hem bir kardeş olarak tekrar çok teşekkür ederim. İyiki sizi tanımışız.

Ayşe Gülmez

Tesadüfen tanışma fırsatı bulduğumuz emlak danışmanımız Abdullah bey bizim için büyük şans oldu.Yaptığı işi büyük bir ciddiyetle başından sonuna kadar bütün işlemler hakkında bilgilendirici, samimi güvenilir profesyonel çalışmasıyla bize çok yardımcı oldu.Kendisini tanımaktan çok mutluyuz kendisine tekrar teşekkür ederiz.

Ayşe Gülmez

Tesadüfen tanıştığımız Emlak danışmanımız Abdullah beyi tanımaktan dolayı çok şanslıyız kendisi satış süresince gerek profesyonelliği, gerek güler yüzü, bizi her konuda bilgilendirmesi, insana güven vermesi ve tecrübeli davranışlarıyla bize çok yardımcı oldu.kendisini tanımaktan çok mutluyuz Kendisine tekrar çok teşekkür ederiz

Zeliha Karasu

İşinde profesyonel, sabırlı, Güler yüzlü, özverili uzlaştırıcı sonuna kadar işini çok iyi yapan bir emlak danışmanı kutlarım iyi ki tanıdım seni oğlum işinde aile yaşamında sağlıklı huzurlu yaşam dilerim

Dilek Burcu Ulaş

Kibar, sabırlı, uzlaştırıcı, bilgilendirici

Özlem Erdin

çok sabırlı, dürüst her anlamda haber veren çok iyi bir gayrimenkul danışmanı. Herkese allah böyle bir kişiyle karşılaşmayı nasip etsin. Abdullah beyle çalışmak çok keyifliydi .

Ahmet Erdin

dürüst, güvenilir

Kenan Öncü

abdullah gül'ün yazlığımızın satışındaki destekleri için teşekkür ederim.

Zühre Saray

ilgi ve güleryüzlü işinde uzman ve deneyimli .

Memmet Özgür Saray

güleryüzlü ve ilgili tutumunuzdan dolayı teşekkür ederim .

Nur Üstünbıçak

En önemlisi olan güven ve dürüstlüğünü hissettiriyor. İletişimde net, kibar, özgüvenli. Çok profesyonel her soruma cevap alabildim. Anında dönüş sağladı. Çok teşekkür ederim Remax ailesine

Osman Emre Üstünbıçak

kendisine bize sağladığı tüm güven, yardım ve kolaylık ortamı için müteşebbisiz. remax pasha ofisi de böyle bir satış danışmanına sahip olduğu için kutluyoruz.

Abdurrahman Çevik

Kuşadasındaki yazlığımın satılmasında ve bu süreçte karşılaştığımız pürüzlerin giderilmesinde çok yardımcı oldunuz. Sorun çözmede krizleri yönetmekte harikasınız. Allah 83 milyonun karşısına sizi çıkartsın. Allah razı olsun. İs yaşantınızda insallah hep başarılı olursunuz

Bulent Bekler

Yazlık almanda çok yardımcı oldu yanımızdan bir an olsun ayrılmadı işini cook iyi ve severek yapıyor dürüst ve çok güvenilir bir insan allahi yolunu açık etsin bu ülkede böyle insan bulmak çok zorrr

Vedat Atak

Abdullah Bey ile Kuşadasında bulunan yazlığımızın satılması konusunda anlaşma yaptık.Süreci çok iyi yönetti ve satış işlemini başarı İle gerçekleştirdi .Kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum .

M*******

Cok iyi karsilandik Abdullah bey de. Bize iyi yonlerdirdi alis islemlerde ve her zaman yanimizda oldu. Guvenveren birisi. Hersey istedigimiz bigi oldu onun yardiminla.

Bahar Karabas

Dürüst, güvenilir olduğu kadar samimi bir insan .Emlak yatirimlariniz için doğru adres.Hem alıcı hem satıcı olan kişilere eşit tavrı ve doğru yönlendirmeleri olması onu daha da güvenilir kılıyor.

Ayşe Atay

kibar, sektör deneyimli, işini bilen .. teşekkürler

Asuman Gürhan

abdullah bey kendi konusunda deneyimli, bilgili, nazik, çok güvenilir bir kişi.çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

Mehmet Erol

Çalışkan ve dürüst bir arkadaş, memnun kaldık.

Atıl Gürhan

Müşteri odaklı, sorumlu olduğu bölgedeki gayrimenkuller hakkında detaylı bilgi sahibi. Son derece nazik ve alıcı -satıcı ile uyum içinde çalışan ve alım satım süreci boyunca sürekli irtibat halinde olan bir profesyonel. Çok memnun kaldık.

Aycan Kama

Danışmanım Abdullah Gül, emlak piyasasını bilen bölgeyi tanıyan kişisel ilişkileri pozitif yetenekli ve güven sağlayan kişi olarak olumlu değerlendirmemiz altındadır.

Nermin Can

Danışman olarak mükemmel bir insan olduğu için ona teşekkür ederim. Dürüst, güvenilir, aydınlatan bilgisi ile her konuda yardımcı olduğu için çok memnun kaldık. 10 numara bir gayrimenkul danışmanıdır.

Zülfiye Hanel

çok memnun kaldık, işini bilir, yardımsever bir gayrimenkul danışmanı kendisi

Bülent Ekiz

Çok memnun kaldım, Her zaman birlikte çalışmak isterim.

Güngör Sarıay

Abdullah beyle yazlığımı satmak istediğimde tanıştım. Güvenilir danışmanlık hizmeti ve yazlığımız satışındaki yardımları için teşekkür ederim.

Ayla Türker

Şimdiye kadar birçok kez ev alıp satış yapmama rağmen ilk kez remax ile çalışıyorum. Abdullah bey izmirde olsa hep kendisiyle çalışırım. Çünkü ben böyle çalışkan, dürüst ve her aşamada bilgi veren bir emlak danışmanı arkadaş ile karşılaşmadım. Böyle bir personeliniz olduğu için sizde, kendisiyle karşılaştığım için ben de şanslıyım.

Gülşen Uyum

Çok iyi bir yol gösterici. Ayrıca iyi bir danışman, ev satışında yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Bıçak

istediğimim gibi ev bulmak için bir senedir ev arıyorum.Abdullah beyle tesadüfen tanıştık.Oturup hemen bizim için plan yaptı.Bize uygun konutlarla hemen bize döndü .Abdullah Bey sayesinde bir senedir bulamadığım evi çok kısa bir süredir bulduk Bize olan ilgi alakasından dolayı öncelikle remax ailesine sonrada Abdullah beye çok teşekkür ederiz

Bahar Karabas

Çok ilgili beyefendi ve çalışkan bir kişi tanımış oldum.Basarilarinin devamını dilerim.Kendisini güvenilir bulmam gayrimenkul alimimda tam erken olmuştur.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.