İnsan Hayal Kurabildiği Müddetçe Yaşar Gayrimenkul sektöründe 9 yıllık deneyime sahibim. 2017 ocak ayı itibari ile dünyanın gayrimenkul lideri RE/MAX ailesine katıldım. RE/MAXin sağladığı 49 yıllık bilgi birikimi ve geniş Danışman ağının desteği ile sizlere en doğru gayrimenkulleri sunarak kazanç elde etmenizi sağlıyorum. RE/MAX'te Aldığım Ödüller; Yıldızlar Kulübü Üyeliği Nisan-Mayıs-Haziran 3 Aylık Dilimde İstanbul Genelinde Ciro 5.liği Müşteri Memnuniyeti 1.liği Ciro 2.liği Bahadır ATILGAN RED Team TAKIM LİDERİ

Uzmanlık Bölgesi

Acıbadem Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Fikirtepe Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Bahadır Atılgan portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

E******* G*******

Bahadır Bey, kurumsallığı ve iş disiplini önde gelerek, her anımızda bizi sağlıklı şekilde bilgilendirip sağlıklı bir iş çıkardı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Herkesin gönlüne göre bir işlem oldu.

O******* Ş*******

Bahadır Bey, profesyonelliği ile ön planda olup, kibarlığı ve sektör bilgisiyle sürecimizi tamamladı. Müşteri odaklı olmasından öte dost gibi görerek her zaman destek oldu. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ç******* E*******

Bahadır Bey ile beraber çok güzel bir işlem gerçekleştirdik. Deneyim, tecrübe, nezaketi ile bizlerle olan Bahadır Bey'e çok teşekkür ederiz. Nice güzel işlemler yapabilmek dileğiyle.

B******* Y*******

Bahadır Bey'e gösterdiği emeklerden ve hızlı iş bitirici olmasından dolayı teşekkür ederim. Danışmanın yol gösterici olması her zaman önemli. Bahadır Bey'de bu konularda genç ve deneyimli, atik danışmanlarımızdan bir tanesi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Başarılarınız daim olsun.

G******* T*******

Bahadır Bey ile daire satış işlemlerimizi çok hızlı şekilde gerçekleştirdik. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İşini başarıyla yapan bir danışman arkadaşımız. Saygılarımızla.

H******* A*******

Bahadır Bey kiralık arayışımı istediğim gibi sonuçlandırarak her şeyde çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Dürüst bir danışman.

M******* B*******

Bahadır bey daire arayışımda çok yardımcı oldu. kendisi işinin ehli bir danışman. çok teşekkür ederiz.

E******* B*******

keşke herkes sizin gibi güleryüz ve hassasıyet gosterebılse ılgı ve alakanız ıcın cok tesekkur ederım

G******* Ö*******

Bahadır Bey dairemizin kiraya verilmesi sürecinde bize çok destek oldu kendisine teşekkür eder başarılar dileriz.

D******* K*******

Daire kiralama sürecimizde bize vermiş olduğu profesyonel hizmet için teşekkür ederiz.

H******* U*******

Bahadır Bey e ilgili ve güler yüzlü tavrından dolayı teşekkür ederim.

A******* G*******

Bahadır bey Çok yapıcı, çözüm odaklı ve bilgilendirici bir iletişim içinde olduk. Teşekkürler..

B******* G*******

İşini çok severek ve bilerek yaptığı profesyonel yönlendirmelerinden belli, kendisi ile daire gösterimi için iletişime geçtik. umarım ilerde bir ihtiyacımız olduğunda tekrar kendisi ile iletişime gececeğiz. teşekkürler

B******* G*******

bahadır bey işinde oldukça başarılı güvenilir bir danışman başarıların devamını dilerim

G******* G*******

Bahadır Bey işine hakim ve her konuda yardımcı olan birisi. Kendisine yardımları için çok teşekkür ediyorum.

K******* Y*******

Bahadır Bey çok saygılı, kendi mesleğinde gerçekten çok profesyonel birisi. Kendisi ile güvenle ve büyük bir keyifle çalıştım. Teşekkür ederim.

T******* Ö*******

Tüm emekleriniz için teşekkürler Bahadır bey, Hızlı ve güvenilir bir ev kiralama süreci oldu. Hatta kira işlemleri bittikten sonra bile yardımcı olmaya devam ettiniz . Sağ olun tekrar.

A******* Y*******

yaklaşık 10 günlük pazarlık sürecimizi çok iyi yöneten Bahadır beye minnettarım. bu süreçte kendisinin tecrübesi ve süreçteki şeffaflığı ile bize yardımcı oldu. teşekkürler

N******* C*******

satış sürecinde göstermiş olduğu etkin yapıcılık sayesinde bize çok yardımcı oldu. teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Hakan Özcan

Bahadır ile uzun süredir bir ark. referansı ile çalışmaktayız kendisinin üretkenliği , hızı ve genç yaşına rağmen sektördeki uzun süreli deneyimi gayet yeterli kendisine buradan'da bir kez daha teşekkür eder kariyerinde başarılar dilerim .

H******* L*******

Bahadır bey ile erenköyde kiralık daire işlemi vesilesiyle tanıştık kendisinin şefaflığı ve kontrat öncesi ,sonrasındaki iş takibi için çok teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim .

M******* Ç*******

Bahadır bey dairemizi kiraya verirken profesyonel ve hızlı çözümlerle en kısa sürede işleme çevirdi. teşekkürler..

Ş******* B*******

bahadır beyin bize vermiş olduğu hizmetten gayet memnun kaldık. her şey için teşekkürler. başarılar

B******* E*******

Bahadır bey dairemizi kiraya verme sürecinde bize destek oldu, kendisinden çok memnun kaldık, bu süreçte süper sonuçlar sağladı. bahadır beye ve tüm remax pusula ekibine teşekkürler..

Gözde Sayımsoy

Bahadır bey dairemizi kiraya verme sürecinde bize destek oldu tüm süreçle çok ilgiliydi, kendisinden çok memnun kaldım. bahadır beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.. İyi Çalışmalar dilerim..

Deniz Gizem Tunca Çeşmebaşı

Bahadır bey çok kibar biri.. Doğru yönlendirmeleri ile kiralama sürecimizi kısa bir sürede tamamladık. ve kendisinden çok memnun kaldık, teşekkür ederiz...

C******* E*******

Mülk sahibi nedeni ile pazarlık sürecimiz biraz uzun sürse de Bahadır bey süreci gayet sakin bir şekilde yöneterek işlemimizi tamamladı. Teşekkürler.

H******* Ö*******

Referans doğrultusunda tanıştığım Bahadır bey ile kuvvetli bir iletişim kurduk. Gayrimenkul yatırım sürecimizde ne istediğimizi oldukça iyi alaniz edip bizi bilgilendirdi ve gayrimenkul alımımızı gerçekleştirdi. Kendisi oldukça samimi,şeffaf ve işini iyi bilen bir profesyonel emlak adı altında hiç bir sorumuzu yanıtsız bırakmadı. Kendisine teşekkür eder çalışmalarımıza devam edeceğimizi tekrar bildirmek isterim.

A******* E*******

Bahadır bey ile Üsküdardaki bir satılık dükkan aracılığı ile tanıştım iyi bir yatırıma teşvik etti bizi kendisi çok şeffaf çalışan, profesyonel bir arkadaş . Emlak alanında bundan sonraki bilgi kaynağım diyebilirim

R******* A*******

Bahadır bey Erenköy'de bulunun portföyümüzün satış sürecinde bize destek olup çok yardımcı oldu. ve kısa bir sürede sattı. Kendisinden ve remaxten çok memnunuz. başarılar

İ******* D*******

Bahadır bey Erenköy'de daire alış sürecimiz de bize çok destek verdi ve kendisinden son derece memnun kaldık. yine bir emlak işimiz olsa kendisi ile çalışırız. teşekkürler..

Orkun Selcuk Ulutaş

Gerçekten işinin ehli bir insan. Her konuda yardımcı olmaya çalışıyor Gözünüz kapalı guvenebilirsiniz

Murat Evren

Gayrimenkul danışmanlığında güvendiğimiz tek adres

Bülent Bey

Gece 12'ye kadar dükkanı almamda mücadele eden kişidir Bahadır bey kendisi oldukça samimi, güven veren ve müşterisini iyi yönlendiren tecrübeli bir danışmandır. Kendisine BAŞARILAR diler daha bir çok kez işimiz olacağını hatırlatırım :)

Selim Arslan

Bahadır Bey profesyonel bir emlakçı olmanın yanında samimi ve saygılı kişiliği ile çalıştığı insanlara güven veren, ev sahipleri ile kiracılar arasında güven bağı kurulmasında rol oynayan ve bizlere işini severek iyi yapan insanlarda olduğunu gösteren değerli bir insan. Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Demet Şenkal

Oldukça hızlı ve profesyonel hizmet ile dairemizin kiralama sürecini gerçekleştirdik. Taşınmamızdan sonraki süreçte tüm eksiklikler ile yine hızlıca ilgilenip çözdüğü için kendisine teşekkür eder başarılar dilerim

Murat Çelik

2 ay önce bir arkadaşımın yönlendirmesi ile Bahadır bey ile tanıştım iyiki de tanışmışım mülkümün satışını hızlı ve titiz bir şekilde gerçekleştirdi bundan sonraki süreçte yatırımlarımı kesinlikle Bahadır bey eşliğinde gerçekleştirecem .

Halit

Göztepe Hat boyu ege sok. dairemizi Bahadır beyden kiraladık. Taşınana kadar evimizin temizliğinden boyasına kadar bize yardımcı oldu kendisine kariyerinde eşim ile birlikte başarılar diliyoruz.

Zafer Semerci

Göztepedeki dairemi sürekli olarak ilgilenen beni hiç bir şekilde mağdur bırakmayan muhteşem danışman Bahadıra başarılar diliyorum.

Songül Yıldız

Dairemi kiralaması için Bahadır bey ile tesadüfen tanıştık ve dairemi 2.gün kiraya verdi kendisinin samimi sözleri, dürüstülüğü, beyefendi kişiliği ile muhteşem bir karakter bu işi hakkıyla yapan bir danışman kesinlikle farklı bir danışman ile çalışmak aklımın ucundan geçmez. Herşey için çok teşekkür ediyorum

Songül Yıldız

Bahadır bey oldukça pratik düşüceye sahip ve dürüst bir kişilik olduğunu belirtmek isterim dairemi kiraya verme sürecinde 2.gün kapora aldığını söyledi ve kontratı gerçekleştirdik artık gayrimenkul işlerimde arayışta olmaktan veya doğrumu acaba düşüncelerinden kurtuldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum verdiği hizmetten dolayı

Senem Ölmez

Merhaba Bahadır bey ile satış sürecini yaklaşık 1, 5 ay geçirdik bu sorunlu süreçte satıcı taraf olan ev sahibini ve bizi mantıklı fikirleriyle rahatlattı Bahadır bey işinde oldukça net bir yapıda aldığımız hizmet oldukça dostça ve profesyoneldi aranan kan diyebilirim :) Tekrardan emeğinize sağlık bol kazançlar.

Nurfel Erol

Merhaba, Samimiyeti ve verdigi guven sayesinde keyifle yaptıgım nadir alisverislerden bir tanesinin mimarı sevgili Bahadir Atılgan’a, gösterdiği sabır ve azmi için ayrıca doğru tespitleri sayesinde doğru adımlar attığımızdan hiç şüphe duymadan hareket etmemizi sağladığı için sonsuz teşekkürler.

Aykut Yılmazer

İstanbul'da tayinim sebebi ile ev kiralamak için çok dolaştım müşterisine değer ve gücen veren emlak danışmanı olduğunu söyleyebilirim. Kendisine teşekkür eder Başarılar dilerim

Erdem Kasapoğlu

Kiralama süreci ve kiralamadan sonraki süreçte istediğimiz hizmeti fazlasıyla almış bulunmaktayız kendisine çok teşekkür eder başarılar dilerim..

Mert Tabak

İlgili, alakalı ve bilgili bir danışman kısa süre içerisinde sonuca ulaştı piyasa hakimiyeti ve mücadelesi çok başarılı kendisine başarılar dilerim.

Zafer Semerci

Almış olduğum hizmet performansı yüksek arkadaşımızın sıcak kanlılığı ile başka bir boyut kazanmıştır kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.

Metin Evren

RE/MAX Prestijde böyle bir personel bulundurduğunuz için çok şanslı bir firmasınız. Eşimle hayalimizdeki daireyi çok hızlı bir süreçte buldu ve satın aldık. Tekrardan Prestij ailesine ve Bahadır bey'e teşekkür ediyorum.

Fahri Üstüner

Karşısındakine güven veren müşterilerle ilişkileri çok kuvvetli olan bir gayrimenkul danışmanı hızlı ve sorunsuz bir süreç istiyorsanız Bahadır beyi tercih etmelisiniz dairemi 25 günde sattım ve alıcağım daireyide Bahadır bey'den alıcam .. Herşey için teşekürler

Yasemin

İşinde başarılı, ilgili ve alakalı bir gayrimenkul danışmanı çok kısa sürede dükkanımızı devretmemiz de yardımcı oldu teşekkürler.

Kadir Metin

bahadır bey çok ilgili ve samimi bir gayrimenkul danışmanı. başarılar.

Onur Muslu

içten, samimi işinde çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı..... tüm daire kiralama sürecimizde destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum kendisine başarılar..

Coşkun Ayan

Üsküdar bulunan kiralık dairemizi 6 günde kiraladı. emeklerine teşekkür ediyoruz. başarılar..

Hülya Bektaş

Bahadır bey ev aldığımız süreçte ve sonrasında herşeyle ilgilendi çok özverili ve başarılı bir gayrimenkul danışmanıdır. Kendisine herşey için teşekkür ediyoruz tekrar gayrimenkul ile ilgili bir ihtiyacımız olur ise adresimiz Remax Prestij Bahadır Atılgan'dır Başarılar.

Mustafa Bugelek

Bahadır bey dairemizin satışında bize yardımcı oldu ve en kısa sürede sonuçlandırdı. kendisi REMAX ailesine çok güzel uyum sağlamış. başarılı bir gayrimenkul danışmanı herşey için teşekkürler. başarılar diliyorum kendisine

Suat Yıldırım

Bahadır bey dairemizi kiraya verdi . kendisi işinde çok başarılı bir danışman müşteri ilişkileri de çok kuvvetli herşey için teşekkürler. Bol kazançlar

Kader Kaya

Çok ilgili, işini düzgün yapan bir gayrimenkul danışmanı daire kiralamam da yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum kendisine başarılar diliyorum.

Huriye Akyürek ( Doğan Holding Operasyon Müdürü)

Bahadır Atılgan Çok beyefendi, dürüst ve samimi bir gayrimenkul danışmanı. daha önce dairelerimi kendim kiraya verirdim fakat İlk defa bir gayrimenkul danışmanıyla çalıştım.4 gün içinde dairemizi kiraya verdi. Bundan sonra işim olduğunda her zaman kendisi ile çalışacağım. Çok teşekkür ediyorum, Başarılar Diliyorum..

Cafer Gezen

Cana yakın ve çok dürüst birisi remax prestij bünyesinde böyle bir gayrimenkul danışmanı olduğu için çok şanslısınız. kendisine teşekkür ediyorum. Başarılar

Taner Toptankaya

Gayet efendi, dürüst işinde başarılı bir gayrimenkul danışmanı. kendisine teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.