- DÜRÜST, İLKELİ, GÜVENİLİR DANIŞMANLIK- 1974 Sivas doğumluyum. Evliyim ve bir kız babasıyım.
- 1996 yılında Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesinden mezun oldum.
- Kariyerimde İzmirde cafeterya işletmeciliği,
- Karadeniz Ereğlide kantin işletmeciliği yaptıktan sonra, yaklaşık 16 senedir gayrimenkul danışmanlığı konusunda faaliyetlerimi sürdürmekteyim.
- Bu 16 yıllık süre içerisinde 300e yakın satış işlemini başarıyla gerçekleştirdim.
- Sektörde büyümenin şart olduğunu ve bunun da kurumsal bir çatı altında gerçekleştirmenin önemini anlayarak, bu konuda beni en iyi destekleyecek kurum olarak gördüğüm RE/MAX çatısı altında faaliyetlerime devam etmeye karar verdim.
- Gerek sahada müşterilerimle yaşadığım tecrübeler, gerekse de aldığım eğitimler sayesinde siz değerli müşterilerime de en iyi hizmeti vereceğimden kuşkunuz olmasın.
Saygılarımla...
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Timur Gümüşbaş portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ömer Deniz

Timur Bey kısa bir sürede evimi sattı. Kendisine teşekkürlerimi sunuyor, başarılarının devamını dilerim.

Herı Kurnıawan

so happy get some servıce from mr. tımur and remax

Mehmet Hanifi Taşkesen

herşey için teşekkür ederim. çok kısa bir sürede istediğimiz ofisi kiralamamıza vesile oldu. işini severek yapan bir kişi. başarılarının devamını dilerim.

Gamze Öner

Timur Bey'e evimizin satış sürecindeki ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederiz. başarılar.

Kubilay Kıvırcık

Zorlu satış sürecimizde üstün gayreti ve profesyonel yaklaşımıyla kolay bir şekilde işlerimizi halletti. başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Avni Yöntem

Uzun süredir çalışmalarımız devam ediyor. başarılı ve işine hakim. tebrik ederim.

Yousseff Idrıs

Mr. Gumusbas thank you so much... good luck

Mehmet Korkmaz

Uzun zamandır devam eden arayışımız Timur Bey sayesinde son buldu. Teşekkürlerimi sunuyorum. son derece başarılı bir kişi.

Arzu Erol

satış ve satış süreci öncesindeki sıkıntılı süreçte bize sağladığı profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımdan dolayı çok memnun kaldık başarılarınınn devamını dileriz.

Seyhan Bağcı

Timur Bey fatih bölgesiyle ilgili oldukça bilgili ve hakim. sorun çözücü bir kişi ve iletişimi çok iyi. şehir dışında olmama rağmen süreci çok iyi yönetti. başarılar...

Esra Çınar Beşkardeş

Timur Bey'e güler yüzü ve anlayışından dolayı teşekkür ederim. çok çok kısa bir sürede dairemi kiraya verdi.

Ridwan Ridwan

Güzel bir iletişim ve ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz

Muhittin Öncül

Daireyi almamda tapuda ve kiralamada bana yardımcı olan Timur abime teşekkür ediyorum profesyonel samimi iş anlayışından sizde memnun kalacaksınız

G*******

Dairemizi 10 gün önce aldık bugün kiraya verdik bu süreçte bize yardımcı olan Timur beye ve Remax ekibine teşekkür ederiz

Selçuk Korkmaz

Uzun zamandır kiralık daire arayışımız, Timur Bey'in güleryüzlü ve işine odaklı yapısı sayesinde son buldu. Nişanlım ve ben kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Emine Yeşilyurt

Timur Bey'den ev kiraladım. Çalışmalarından o kadar çok memnun kaldım ki kiraya verilecek olan kendi evimin pazarlama yetkisini de tereddüt etmeden kendisine verdim. Başarılarının devamını dilerim. işine seven, saygılı ve dürüst....

Cihan Aykurt

Başka bir semte taşınacağımızdan dolayı, Rami'deki eviminizin kiralanması için Remax e başvurduk. Timur Bey birkaç gün içerisinde evimizi son derece düzgün bir aileye kiraya verdi. güleryüzü, samimiyeti ve titiz çalışma şekli için kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Işıl & Cihan Aykurt

Osman Kurdoğlu

İsviçre'de yaşıyorum. Eyüp'deki dairemi gözüm kapalı Timur Bey'e emanet ettim. iyi ki de etmişim. Kendisi son derece samimi, içten, güvenilir ve işini profesyonelce yapıyor. bizim için aileden biri gibi. başarılarının devamını dilerim. en iyisini hak ediyor.

Bilal Efe

İşine odaklı, güleryüzlü profesyonel. Timur beye kısa sürede sonuç aldığı için teşekkür ediyorum.

Abdülselam Kara

Hayalimizdeki evimize kavuşmamızı sağlayan Timur Bey'e teşekkürü borç bilirim. yardımcı, idareci, sonuç odaklı yaklaşımları işini severek yaptığını gösteriyor bence. başarılarının artarak devamını dilerim. abdülselam kara

Rezimenguli Yınayıtı

Fatih'de daire almak en büyük isteğimizdi. Sürecin her aşamasını profesyonelce, titiz ve planlı bir şekilde yönetti. Gayet güleryüzlü bir hizmet aldık. teşekkürlerimizi sunarız.

D*******

Timur beye çok teşekkür ediyorum. Kibar ilgili ve işini seven bir beyefendi. Konut satışında en başından sonuna kadar bana çok yardımcı oldu ve işlemin çok kısa sürede bitmesini sağladı. başarılar dilerım.

Nejdet Çevik

Timur Bey müşterisine değer ve önem veren bir danışman. ofisine uzak olmasına rağmen dairemin kiralanmasıyla ilgilendiği için teşekkür ediyorum. başarılar.

Cemil Paç

Timur Bey'den ev kiraladık. çalışmasından çok memnun olduk. para odaklı değil müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarından dolayı başarılarının artarak devam edeceği kesin. Saygılar

Murat Uluköy

Değerli Timur Bey, evlilik arifesinde evimizi bulma sürecinden, kira kontratının imzalanma sürecine kadar, doğru ve tam bilgilendirmesiyle harika bir danışmanlık sergiledi. Ben ve eşim kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Aykut Çun

Kurumsal bir firmada böyle işinin ehli bir kişiyle çalışmak benim için büyük bir kolaylık oldu. Evimi 15 günde sattığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. başarılarının devamını dilerim.

Samet Akkaş

Timur Bey'in işini severek yapmasından dolayı müşterilerini mutlu etmemesi imkansız. Yılın son günü tapunun onca yoğunluğuna rağmen işimizi yetiştirdi mesai saati bitimine kadar. Yardım severliği, tecrübesi, konuyla ilgili bilgi ve yönlendirmesi sayesinde istediğimiz daireye sahip olduk. İş Hayatında başarılar dilerim

Mehmet Kılıç

Timur Bey evimi çok kısa bir sürede sattı. kendisine çok teşekkür ederim. başarılar

Sezer Öztürk

Evimizin alım işlemleri süresince dürüst yaklaşımı, doğru bilgilendirmesi, güler yüzünden dolayı Timur Bey'e çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak devam etmesi dileğiyle...

Samir Batur

Nazik davranışı ve güler yüzü için Timur beye ve kurumunuza teşekkür ediyorum. uzun arayışım sonunda içime sinen daireyi sabırlı şekilde bana sunduğu için teşekkür ediyorummm iyi çalışmalar.

Hatice Bayındık

Timur Bey sayesinde acil ev arayışımız kısa zamanda son buldu. teşekkür ederiz. işine hakim.

Öykü Kozan

Timur Bey, son derece işine hakim ve işini mükemmel yapan birisi. İzmir'den satış işlemi için 1 günlüğüne geldim. Onca aksiliğe rağmen, 1 günde yetişmeyecek olan işlemimi yetiştirdi. Çok teşekkür ederim.

Ertuğrul Tüzün

Fatih'deki dairemin hızlı ve zahmetsiz satış işleminden dolayı kendisine teşekkür ederim. işine ve bölgesine hakim bir danışman. iş hayatında başarılar dilerim.

Nayef Avmabwani

it's been such a great pleasure working with him. such a great experience..Too thank you

Ayşehan Karaman

yıllardır hayal ettiğim ilk evime kavuşmamı sağlayan Timur beye teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Kendisi son derece işini seven dürüst, yardımsever başarılı bir insan. Allah razı olsun.

Faik Uzun

Güler yüzlü ve profesyonel iş anlayışıyla Fatihteki iş yerimi doğru hamlelerle yabancı yatırımcıyla buluşturdu. Timur beye teşekkürlerimi sunar iş hayatında başarılar dilerim.

Fikret Yıldızlar

Üç yıldır başka emlakçılar tarafından satılamayan evimi Timur bey bir ay gibi kısa bir sürede sattı ! Kendisi işinde profesyonel bir danışman. Başarılarının devamını dilerim.

Ubey A.

Professional and straightforward. I had a good experience, left me with a positive impression.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.