KUSURSUZ HİZMET ANLAYISI İLE 
UZMANLIK ALANLARIMDA TEK YETKİLİ OLMAYI HEP BASARDIM
18 YILLIK TECRÜBEM VE BAŞARILARIMLA YANINIZDAYIM

BU ZOR İŞİ UZMANINA BIRAKIN 

ALINAN KULÜP VE OFİS ÖDÜLLERİ

2009 /2010/2011/2012/2014/

2015/2016/2018/2021

YILDIZLAR KULÜP ÖDÜLLERİ

2022 YÜZDE YÜZ KULÜP ÖDÜLÜ


Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2011

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Selahattin Aydoğan portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

A******* T*******

Selahattin Bey ve RE/MAX ile ilk çalışmam, sürecin işleyişinden ve sorunsuz bir şekilde olumlu sonuçlanmasından çok memnunum. Profesyonel bir danışman ve kurum ile çalışmak çok keyifliydi.

G******* A*******

Selahattin beyle ilk kez çalıştım, her şey gayet güzel ilerledi. Hiçbir sıkıntı olmadın süreçte, bizlere de çok yardımcı oldu, teşekkürler her şey için.

S******* A*******

Selahattin beye gerekli ilgi ve alakayı gösterdikleri için çok teşekkür ederim, profesyonel bir firmayla ve bir danışmanla çalıştığımı süreç boyunca hissettim. Teşekkürler

C******* Ü*******

Selahattin bey çok ilgili bir danışman, sürecin tamamından çok memnun kaldım, teşekkürler

T******* S*******

Selahattin beyle daha önceden de çalışmıştık memnun kaldığımız için tekrar kendisiyle çalışmak istedik. Bu süreci de sıkıntısız atlattık, bundan sonra da Selahattin bey'le çalışmak isteriz. Teşekkürler

Y******* D*******

Selahattin bey'le yeni tanıştık, bu süreçte çok yardımcı oldu sağolsun. Bir sorun yaşamadan işlemimizi gerçekleştirdik. Tekrar teşekkür ederim

C******* O*******

İlk kez bir danışmanla çalıştım ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler

A******* O*******

Selahattin beyden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Sorunsuz, sıkıntısız süreci atlattık. Kendisine tekrar teşekkürlerimi iletiyorum

A******* Y*******

Selahattin bey sürekli çalışıyorum, çok memnunum. Başarılı, profesyonel ve iş bitirici.

B******* O*******

Ev alma sürecinde yakın ilgisi ve isleri hızlandırma konusundaki yardımları ile süreci hızlandırdı teşekkürler

B******* M*******

Kendisi işinde oldukça iyi ve ilgili, evi tuttuktan sonra bile ihtiyaç halinde bizimle iletişimi koparmayıp çok yardımcı oldu.

O******* K*******

İlk evimizi almamıza vesile oldu. ilgisi, alakası, iş bitiriciliği, netliği hepsi çok iyi. kendisine teşekkür ediyoruz

F******* D*******

Kendisi oldukça ilgili, profesyonel, kibar ve başarılı bir satıcı. Tavsiye ederim.

K******* P*******

Selahattin bey beyle çalıştığım için çok memnunum. Emeği ve ilgisi için teşekkür ediyorum.

S******* V*******

Sürecin yavaşlamasında büyük etken olan binanın konum ve müşteri potansiyeline karşı gösterdiğiniz azim gerçekten takdire şayan tekrar tekrar kendim ve ailem adına teşekkür ediyorum,emeğinize sağlık…

O******* Ö*******

Selahattin bey ile daire kiralamada tanıştık. Profesyonelliği sayesinde işlemler kısa sürede halloldu. Yardımları ve emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz

Ş******* Ö*******

Selahattin Beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum 🙂 Çok güleryüzlü ve yardımsever tavrıyla bize güven aşıladı

G******* T*******

Selahattin bey sayesinde evimizi aldık. Bu süreçte bizim hep yanımızda oldu. Ev almamızda bizi yönlendirmesi ve desteğinden dolayı çok teşekkür ederiz.

B******* G*******

Güleryüzlü işini iyi bilen ve iyi yapan bir Danışmanla yeni bir yerde yoluma devam etmenin bana şans getireceğine inanıyorum teşekkürler

C******* P*******

Selahattin bey fazlasiyla profesyonel kibar ve bilgili biri olarak ev satma surecimizi guvenle ve huzurla bitirmistir. Yillarca ev alim satimi yaptim yine bir isim olursa kesinlikle arayacgim ilk kisidir. Basarilarilarinin devami dilerim. Biz kendisinden cok cok memnun kaldik.

C******* G*******

Sürekli ve düzenli olarak bilgilendirdi. İstediğimiz süreçte, istediğimiz şartlarda ve kiracı profili ile evimizi kiraladık. Şahsına ve RE/MAX’a çok teşekkür ederiz.

V******* Y*******

Dürüst ve güvenilir bir hizmet aldık her şey için teşekkür ederiz.

Ercan Aydın

20 yıldır dostluk kurduğum can bağım kadar önemli ve özel bir adam, Dürüstlüğü, insanlığı ve aile bağları adına mükemmel bir şahsiyet. Yeni sinerjin hayırlı olsun abi, Allah yolunu acık etsin..

Ayhan Ibrahım Tokcan

Selahaddin beyle bir satialma ve bir kiralama işlerinde çalıştım.Bu işlemler sırasında ciddiyeti ve işine sahip çıkması diğer emlakcilara göre çok ilerdeydi. her iki operasyonun sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi dolayısıyla kendisine teşekkür eder işlerinde başarılarının devamını dilerim.

Ece Karcılıoğlu

Selahattin beye kibar ve dürüst , özverili yaklaşımları için çok teşekkür ediyoruz. sayesinde istediğimiz eve kavuştuk, gerçekten tüm zorlu süreçlerde sakin kalarak , çözüm odaklı ve sabırlı davranarak sonuca kısa sürede ulaşmamıza yardımcı oldu. Bu zamanda çalışkan , dürüst ve iş bitirici insanlar ile çalışmak çok kıymetli.

Mehmet Ali Şahin

Sayın Selahattin Aydoğan beye çok Teşekkür ederim dürüst ve güven içinde yardımcı olduğu için

Sajjad Maniar

Selahettin Bey is very professional and was always on time and very helpful - right from arranging the viewing to registering for the utilities! Highly recommend Selahettin Bey 🤩👍🏻 Wish him the very best

Sajjad Nazır Ahmed Manıar

Selahattin bey bilgi ve donanımıyla kiralama sürecimizde bize çok yardımcı oldu .Kendisine çok teşekkür ediyoruz..Özellikle yabancı olmamız konusunda da bize her türlü desteği sağladı .Kendisi ile çalışmak çok büyük bir keyif herkese tavsiye ederiz.

H. Alper Alkac

Emlak danışmanlığı süresince sergilediği proaktif tutumla bizlere rehberlik eden Selahattin Beyi tanımaktan onur duydum. Kendisi bizimle 7/24 iletişim içerisinde; çözüm odaklı, işinin ehli, takipçi, güvenilir bir emlak aracısı olarak zorlu bir satın alma sürecini başarıyla yönetti. Emekleri için teşekkür ederim.Bundan sonra tüm emlak aracılığı ihtiyaçlarında huzur ve güvenle çevreme tavsiyemdir.

İrem Oker

İlgili, güler yüzü, samimi, , her koşulda çözümcü, işinin ehli, takipçi, dürüst bir emlak aracısı olan Selahattin beyi tanımaktan çok mutlu oldum. Sıkıntılı bir satın alma sürecini benim için bu kadar kolaylaştırmasına çok müteşşekkirim.Bundan sonra tüm emlak aracılığı ihtiyaçlarında çevreme tavsiyemdir.

Uğur Boz

Çözüm odaklı, takipçi, müşteri memnuniyetini en üstte tutan bir kişi. Kendisine başarılar diliyorum.

Tülin Aras

Selahattin Bey ilgili güler yüzlü samimi kişiliği ile bize çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ediyorum.

Aydın Gürbüz

Son derece ilgili, profesyonel ve karşisindakini çok iyi anlıyor.

Esra Kuzugüdenli

İlgili güvenilir ve dürüst bir emlakçı. Gözü kapalı güvenebilirsiniz

Savaş Çelik

Karşısındakine güven veren ilgili ve samimi bir kişiliği var. Selahattin Bey sayesinde çok kısa bir sürede ve problemsiz diyebileceğim kiralama süreci yaşadım. Kendisine teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

M******* Ş*******

İlgili, dürüst ve ahlaklı.

Umut Kukaracı

Mesleğinin erbabı olduğu her hal ve hareketinden belli olan iletişim becerisi ve profesyonelliği ile çalışmaktan mutluluk duyduğum Selehattin Bey'e teşekkür ediyorum.

Yasin Demir

İlgi alaka ve samimiyetiyle çok yardımcı oldu. Kiraladığımız yeni evimizle ilgili her konuda kendisinin yardımına başvurduk ve çok ilgiliydi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Oğuz Gürbüz

Bize yılmadan usanmadan sabırla ve güler yüzle yardımcı olduğunuz ve yeni yuvamıza kavuşturduğunuz için çok teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Veysel Gül Çifti

Güler yüzlü, ilgili ve yardımsever. Teşekkür ediyoruz tekrar Selahattin beye ilgisinden.

A.levent Gündüz

Gülen yüzü ile her iki tarafı da ortak noktalarda birleştirebilen çok tecrübeli bir eleman. Hiç negatif olduğunu görmedim.

Ceylan

İşini severek yapan ve güleryüzlü bir danışman olduğunuz için teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyoruz.

Berrin Humacoğlu

Kısa sürede sorunsuz şekilde evimizin kiralamasında gösterdiği yardım severlik profesyonel yaklaşımı ve diğer herşey için Selahattin beye cok tşk ediyoruz ..Başarılarının devamını dileriz..Humaçoğlu Ailesi

Pelin Kurt Ün

Cok tatli bir ev sahibesi ile bizi tanistirdigi, yeni hayatimiza cok guzel bir ev ile sayfa acmamiza vesile oldugu icin minnettariz..

Maksut Abay

Kendisi daima pozitif, güleryüzlü, dürüst, anlayışlı bir emlak danışmanı. kendisine çok teşekkür ediyorum memnun kaldım.

Esra

Kendisiyle iki defa ev alımı gerçekleştirdik ikisindede çok memnun kaldık işinin ehli bir emlak danışmanı. Gönül rahatlığıyla kendisine başvurabilirsiniz

Tayfun Kuzugüdenli

Çok tecrübeli, piyasaya hakim, güleryüzlü bir danışman. Başarılarının devamını diliyorum.

Taner Drama

Selahattin Bey guvenilirligi ve uzmanligi ile su ana kadar tanidigim onlarca emlak danismani icerisinde en on plana cikan kisidir. Kendisi ile calistigimiz 2 yilda karsilastigimiz her durumda profesyonel bir yaklasimla yol gosterici olmus ve sonuce ulasmak konusunda hizli ve etkin davranmistir. Kendisi ile uzun yillar calismayi arzu ediyorum.

Meltem Büyükışık

İki aydır başka bir emlakçının kiralayamadığı evimi 10 gün içinde kiraladı selahattin bey.Kendisine çok tşk ediyorum.Ayrıca samimiyet ve güvenirlik içinde tşkler

Akay Kahveci

Kendisi daima pozitif, çözüm odaklı ve kafanıza takılan her konuda yardımcı olmaya çalışan bir emlak danışmanı. Selahattin Bey'e gerek kiracı gerek ev sahibi olarak gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

İbrahim Yılmaz

Emlak piyasasının oldukça durgun olduğu bir zamanda Selahattin Aydoğan bey kiralık evimize çok iyi bir kiracı buldu. Selahattin beye bu çok başarılı çalışmadan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Başarıların devamını diliyoruz.

Murat Şişli

Kendisine hem kiralama sürecinde hem de sonrasında ki yardım ve desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

Murat Şişli

kendisine hem kiralama sürecindeki hem de sonrasındaki yardımları için teşekkür ederiz.

Sami Seçkin

Selahattin bey evimin kiralamasında gösterdiği üstün cabalarından dolayı cok memnun kaldım.sosyal ilişkileri hitap kabileyeti ve kibarlığı ile sevgi ve taktirimizi kazandı mesleğini severek ve heyecan ile yapıyor.tebrik ve teşekkürlerimi iletiyorum.. SAMİ SEÇKİN

Duygu Cin

Selahattin Bey sektörel deneyimi ile nokta atışı yaparak kısıtlı zamanımızda bize çok yardımcı oldu.Hayatımda ilk defa bir emlakcıyı sevip, güvenmeme sebep oldu.Kendisine yardımlarından ötürü çok teşekkür ederiz.

Neşe Terazi

Beylerbeyi'ndeki dairemizin satışıyla ilgilenen hızlı ve çöüzm odaklı bir sonuca ulaşan Selahattin Bey 'e çok teşekkür ederiz.. samimi ve güleryüzlü bir danışman kazandık.NEŞE TERAZİ

Guloren Hekimhan

Selahattin bey takdire layik bir insandir.is disiplinine sahip nazik hic yorulmak nedir bilmeden çalışan bir remax elemanidir.kendisi ile calistigimiz için çok sansliyiz

Simgul Madanoglu

Selahattin Bey ile bu sene calismaya basladik. Cok hizli ve cozum odakli bir sekilde sureci yonetti.Halihazirda calismaya devam ediyorum.Bilgisi ile dogru bir sekilde sizi yonlendirir.

Mehmet Yılmaz

Selahattin Bey ile 6 yıldır çalışıyoruz.Kendisi işini profesyonelce yapan, dürüst, oldukça deneyimli, objektif yapıda bir insan.Onun önerileri bizim için çok değerlidir.

Sedat Aral

Mukemmel bir Emlak danismani. Ozellikle benim gibi yatirimcilar icin kusursuz bir danisman. Emlak piyasasi uzerine gercekten cok bilgili.

Birgül Yılmaz

Selahattin Bey altı yıldır emlak danışmanımız.Kendisi oldukça güvenilir ve işini profesyonelce yapan bir insandır.Gayrimenkulümüzü kısa zamanda en uygun şartlarda ve de güvenilir kişilere vermede çok başarılı.Tereddütsüz tavsiye ederim.Çok güvenilir.

Av.mustafa Kaan Karamolla

Kandilli de bulunan gayrimenkulümüzün 15/12/2016 tarihinde ki satışında; bizlere destek veren, hızlı bilgilendirme sağlayan ve en önemlisi ahlaklı bir şekilde bu işi yapan Selahattin Bey'e çok teşekkür ediyoruz.

Can Sezer

Selahattin, 2012'den beri çalıştığım gayrımenkul danışmanım. Kendisi, konusuna ve çalıştığı bölgeye hakim bir uzman. Bana beklentilerim doğrultusunda sonuç odakli hizmet verdiği için teşekkür ederim.

Deniz Alper

Selahattin bey, İstanbudaki mülkümü benimle sadece telefonla iletişim kurarak 10 sene boyunca kiraya verdi sonunda ise sorunsuz ve profesyonelce satışını gerçekleştirdi. Kendisi tereddütsüz tavsiye edeceğim güvenilir bir gayrimenkul danışmanıdır.

Fulya Turan

İsteklerimiz doğrultusunda bize en uygun evi göstererek nokta atışı yapan selahattin bey'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Dürüst, ahlaklı ve işini çok iyi yapan bir danışmanımız olduğu için çok şanslıyız.

Atike Erdim

Avrupa yakasından, hiç bilmediğimiz anadolu yakasına taşınırken, baktığımız lokasyonlarda bütün artıları ve eksileri açıkça anlatan selahattin bey sayesinde en uygun evi bulduk ve çok memnunuz. bu değişimde bize destek olduğu için çok müteşekkiriz

Hamı Gürsoy

Sevgili kardeşim Selahattin Aydoğdu ile 15 sene emlak işlerimi beraber yapmaktayız.Bu uzun süre içerisinde hiçbir şekilde en ufak bir olumsuzluk yaşamadım.Kendisi dürüst işine sadık bir kişilik.Selehattin bey ile çalıştığınız için teşekkür ederim.syg

Okan Sekeryapan

Uskudardaki gayrimenkulumuzu kisa zamanda kiraya veren, profesyonelce yaklasip, bizimle cok ilgilenen sektorde deneyimli, hizli, olan Selahattin Beye cok tesekkur ederiz.

Mehmet İhsan Hekimhan

Selahattin bey son derece işine sadık..Ahlaklı düzgün karakterli işini kusursuzca yapan bir remax çalışanıdır.Kendisi ile çalışmaktan son derece memnunuz.

Aytan Gönülşen

biraz geçikmiş olsa da ev edinme sürecimdeki çabalarınız ve yardımlarınız için çok teşekkürler. Yeni ofisiniz hayırlı olsun

İlker Demirkol

Selahattin Bey'e gayrımenkul danışmanlığı anlamında verdiği destekten ve üstün gayretlerinden ötürü teşekkür eder,
yeni yılın kendisine ve ailesine sağlık, mutluluk ve bol kazanç getirmesini dilerim.

Mahmut Cavlak

Hem güvenirliği hem de profesyonelliği aynı anda barındırabilen bir emlak uzmanı ile karşılaştığımız için çok şanslıyız. Ev alımı ve tapu aşamasında her konudaki desteği için Selahatin Bey'e çok teşekkür ederiz.

A.tuğba Turan

Geçen hafta Çengelköy'deki evimin satışı sırasında ve öncesinde Çengelköy ofisinden Sn.Selahattin Aydoğan beyin yardımları güleryüzü ve hızlı desteği için Çok Teşekkür Ederiz..

Ceren Acarer Guner

Profesyonelligi, dostane yaklasimi ve hissettirdigi guven sayesinde, 2 ev alimi ve 1 ev satimini kendisinin danismanliginda gerceklestirdik.Hem bir aile dostu hem de maddi-manevi guvenebilecegimiz bir emlak danismani kazandik.Cok tesekkur ederiz.

Bahar Akol

Bölgedeki gayrimenkul arayışımızdaki tespitlerinizde, servis aşamasında profesyonelliğiniz ve devir aşamasındaki yardımlarınız için teşekkür ederim..Sayenizde şuan istediğimiz eve sahibiz:)

Sevinç Durak

Çok değerli arkadaşımıza yeni ofisi hayırlı olsun bol kazançlar diliyoruz. dürüst çalışkan işini çok iyi yapan VE AYNI ÖZELLİKLERİ TAŞIYAN YOL ARKADŞI VELİCEM BEYle beraber başaracağına sonsuz inancımız var ALLAH UTANDIRMASIN. ORHAN SEHER SEVİNÇ

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.