MÜLKÜNÜZ BİZE EMANETGAYRİMENKUL GÜVEN İŞİ1968 Samsun Doğumluyum. İşletme lisans mezunuyum. Uzun yıllar bir kamu kuruluşunda (Belediye) değişik görevlerde yönetici olarak çalıştım. Emeklilikten sonra önceleri planladığım gayrimenkul işini Türkiye'nin ve Dünyanın en iyi Gayrimenkul şirketi Re/Max'da yapmaya karar verdim. Gayrimenkul danışmanlığının bilgi, güven ve dürüstlük temeli üzerine kurulu olduğunu düşünüyorum. Bana güvenen müşterilerimi hep mutlu ettim. Müşterimin ne istediğini anlayarak sonuç odaklı çalışıyorum.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu eğitimi alan RE/MAX'liler sahada yaşayabilecekleri problemlere 4 farklı açıdan bakarak çözüm bulmayı öğrenirler. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Osman Şenol portföyünde 25 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müzeyyen Uzun

Yapılan çalışmaların tümünden memnunum, teşekkürler.

Çağatay Batman

Sayın Osman Şenol doğru, dürüst ve müşteri memnuniyeti amaçlı olup, taşınmaz gayrimenkulümüzün problemsiz bir şekilde, memnuniyetimizle birlikte satış işlemini gerçekleştirmemize aracı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Ramazan Özdemir

Tamamen memnun kaldık, her şey için teşekkürler.

Adem Israrçı

Hiçbir şikayetim yok. Sayın Şenol işin piri, sevimli, sempatik ve çok bilgili. İş bitiren bir patron. Teşekkürler. İyi ki sizinle çalıştık...

Mehmet Karahan

Kısa zamanda profesyonel bir çalışmayla dairemizin satışına vesile oldunuz. Daire satışı dışında her türlü sorumuzu usanmadan cevaplayip yol gösterdiniz. Bizim için zor olanı başardınız ve dairemizi bizi hiç yormadan sattınız. Emekleriniz için size ve ekibinize teşekkürü borç bilirim. Yeni yatırımlarımızda da tereddüt etmeden sizi tercih edicez

Ersin Güngör

Güleryüzlü ve dürüstlük kavramı hadsafhada olan Osman Bey'e teşekkürler. Her zmanki gibi 10 üzerinden 10.

Mustafa Bilben

Yapmış olduğumuz satış nedeniyle Osman beyle tanıştık satışın sonuna kadar bir fiil yardımlarını hiçbir zaman esirgemedi. Herşey için çok teşekkür ederim işinin gerçekten ehli ve güvenilir.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.