1976 Samsun doğumluyum. İlk ve ortaokulu Samsunda, lise ve ünüversite tahsilimi İstanbulda tamamladım. Anadolu Ünüversitesi İşletme Yönetimi mezunuyum. Çalışma hayatıma 1997 senesinde bir İngiliz Şirketi olan Coats Türkiye İplik San.AŞ. de başladım. 11 yıl boyunca satış destekli müşteri hizmetleri ve muhasebe departmanlarında çalıştım. Eşim ile aynı firmada tanışıp 2002 senesinde evlendim. Nil ve Ege adında 2 çocuk annesiyim. Ara verdiğim iş hayatıma yine kurumsal bir şirket olan Remax Türkiye Ekibiyle devam etme kararı aldım. Yakın dostum ve akrabam olan Ebru KUMBASAR ile ortak Aralık 2016da Remax Select şirketini kurup brokerlığa başladım. Tüm Remax Ofislerine ve yeni açtığımız Remax Select Markamıza hayırlı uğurlu ve bereketli olmasını dilerim. 
Sevgi ve saygılarımla,
Nur Saroğlu
2017 Power Start
2017 Broker Eğitimi
2017 Broker Stajı
2017 Lüks Konut Eğitimi
2017 Power Camp Mentor Eğitimi
2017 İleri Broker Eğitimi
2017 Gayrimenkul Mevzuat Eğitimi
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır. Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2018

Bu eğitim RE/MAX'li Broker, Manager ve Ofis Müdürü'nün ofisindeki RE/MAX'lilere daha verimli koçluk yapmasını öğretir.

2022

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2023

How to Grow a High Performing Brokerage (HPB) Eğitimi
Nur Saroğlu portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.