İYİ BİR DANIŞMAN OLMAK İÇİN, TEKLİF ETTİĞİNİZ ÜRÜNÜN İHTİYACA YÖNELİK OLMASINA, MÜŞTERİNİZE KATACAĞINIZ DEĞERE, TEMSİL ETTİĞİNİZ FİRMANIN GÜCÜNE, KENDİ BİLGİ VE YETENEĞİNİZE ÖNCELİKLE SİZİN İNANMANIZ GEREKİR.
BEN İNANIYORUM !!!Bolu doğumlu ve 2 çocuk annesiyim.Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu olup 17 yıl sağlık sektöründe Tıbbi Malzeme ürünlerinin satış ve pazarlamasını yaptım.Sektörde insanların ihtiyaçları ve beklentilerine en faydalı çözümler üretmede yıllara dayanan edindiğim tecrübe ve deneyimlerimi sektörün lider markası olan RE/MAX MODEL çatısı altında sürdürme kararı aldım.
İYİ BİR DANIŞMAN OLMAK İÇİN, TEKLİF ETTİĞİNİZ ÜRÜNÜN İHTİYACA YÖNELİK OLMASINA, MÜŞTERİNİZE KATACAĞINIZ DEĞERE, TEMSİL ETTİĞİNİZ FİRMANIN GÜCÜNE, KENDİ BİLGİ VE YETENEĞİNİZE ÖNCELİKLE SİZİN İNANMANIZ GEREKİR.
BEN İNANIYORUM !!!
Ayten ÇİFTCİ 0232-3646494
0541-8526121
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.
Ayten Çiftci portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

U*******

Hizli, guleryuzlu bir hizmet anlayisi bulunan remax model izmir ofisine ve ozellikle Ayten hanima cok ama cok tesekkurlerimi sunarim. Hayatimda memnun kaldigim 2 satis danismani var, biri Ayten hanim. Guler yuzunuz ve yardimlariniz icin tesekkurlerimi tekrar sunar, iyi calismalar dilerim.

Serap Polat

Ayten Hanım, samimi ve içten tavır, profesyonelce yaklaşımınız için teşekkür ediyorum. Sizinle bu süreci stressiz ve endişesiz atlattık. Umarım başka bir projede tekrar yollarımız kesişir. Sevgiler,

Ebru Kubilay

Re/Max ile ilk tanışmamız, Sayın Ayten Çiftçi hanımefendi şahsında gerçekleşti.Ayten Hanım'ın attığı her adımla ilgili beni bilgilendirmesi ve gerektiğinde beni yönlendirmesi, onun hakkındaki olumlu düşüncelerimi pekiştirdi. Gerçekten işini son derece ciddi ve özveri ile yapan, üyesi olduğu gayrimenkul şirketinin ismine ve vizyonuna layık olan mükemmel bir hanımefendi kendisi. Re/Max Zeytin2 ile tanışmaktan ve çalışmaktan çok memnun kaldık. Ayten Hanım'ın kendisine ve ofisine çok teşekkür ederiz.

Gülsüm Metehan

Her şey için çok teşekkür ederim. Bir ev değil bir arkadaş, kardeş edindim. Tekrar teşekkürler.

Ebru Eser

Ayten Hanım ilgili, güler yüzlü ve nazik bir şekilde satış işlemini hızlıca tamamladı. Kendisine teşekkür ederiz.

Canberk Heskioğlu

Ayten hanım hem güler yüzlü, hem de her türlü ince ayrıntıyla ilgilenen birisi. Yaklaşık 2 senedir beraber çalışmaktayız. Ayten hanıma bu vesileyle tekrar teşekkürlerimi de sunmak isterim.

Harun Yalçın

Yeni evimizi kiralama esnasında firmanızın, dolayısıyla Ayten hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan son derece memnunuz. Ayrıca ev ile ilgili bilgilendirme ve kontrat sürecinde gösterdikleri yakın ilgi ve samimiyetten son derece mutlu olduk. Bu yaklaşımın devamını dilerim.

Sibel Öztibet

Aypark Residans Projesinden ev alma sürecimizde, güleryüzü ve bitmeyen enerjisi ile bize yardımcı olan Ayten Hanım’a teşekkür etmek isteriz. Karar verme aşamasına kadar defalarca gelip incelediğimiz proje için, her seferinde aynı samimiyeti ve ilgiyi göstermesi bizim için çok değerliydi.

Nazlı Güneş

Çok ilgili, tecrübeli ve samimiyetiyle gönlümüzü fetheden Ayten hanıma teşekkürler

Akin Ozdurakoglu

Oncelikle bizi ev sahibi yaptiginiz icin tesekkur ederiz. Fikir sahibi olmak icin gittigimiz bir projeden, bir evi sizin abartisiz ve bilgece yaptiginiz sunumunuz sayesinde aldik. Umarim temsil ettiginiz firma sizin bize hissettirdiginiz kiymete ayni degerde karsilik verecektir.

Filiz Koruk

Aypark Residence den ev alım islemlerimizde bizimle ilgilenen Ayten Çiftçi hanfendinin tecrübe, samimiyeti ve ilgisinden ailecek çok memnun kaldık. Öyle ki hala dialoglarimiz samimiyetle sürmekte. İlgisinden dolayi kendisine çok teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.