REMAX Müjde AKIN, Gayrimenkulde Sonuç YAKIN

- 1987 Şişli/İstanbul doğumluyum.

- Kocaeli Üniversitesi İşletme Ön Lisans, Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans Mezunuyum.

İşimizin önemli bir pazarlama aracı olan Fotoğrafçılık ve Kameramanlık üzerine eğitim aldım. Fotoğraf ve Sinema konusundaki bütün bilgi ve becerimi gayrimenkullerinizin pazarlanmasında kullanıyor ve en hızlı sonuçlarla insanların hayallerini gerçekleştiriyorum.

- 6 yıllık perakende satış tecrübemin sonrasında, gayrimenkul sektörüne OFTON inşaat ile adım attım. Kariyerime, sektörünün öncü firması olduğuna inandığım, açık ara fark yaratan RE/MAX markasında, RE/MAX MÜJDE ailesinde devam etme kararı aldım. Kurumsal markanın sorumluluğunun farkında, sürekli kendini geliştiren, ekonominin farklı rüzgarlarında nasıl yol alacağını bilen bir Gayrimenkul Danışmanı olarak yatırım kararlarınızda sağ kolunuz olmayı teklif ediyorum.

- AKIN ÇAKIR 6 YILDIR RE/MAX profesyonelleri arasındadır.

- RE/MAX MÜJDE ve RE/MAX MÜJDE 2, toplam 2 ofis ve 60 kişilik ekibi ile İstanbul' un hem Avrupa hem Anadolu yakasında farklı uzmanlık bölgeleri ve farklı uzmanlık alanlarında (konut - ticari - arsa) faaliyet gösteren RE/MAX franchise ofisleridir.

NİÇİN RE/MAX ve RE/MAX Müjde?

- Uluslararası marka gücü - Sektörde marka bilinirliği - Sürekli eğitim desteği - Network ağı ve teknik donanımı - Etik değerlere verdiği önem - Türkiye' ye yayılan 4500 kişilik geniş bir aile - Yaşam tarzımı yansıtan dinamik ve sosyal yapısı, farklı mesleklerden ve sosyo - kültürel yapılardan gelen müşteriler ile bu durumun sosyal çevreme kattığı artı değer... vs. - Başta Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere,

Yurtiçi ve yurtdışında gayrimenkulünüzü satmak, kiraya vermek veya bir mülk edinmek/kiralamak istiyorsanız Uluslararası marka RE/MAX Müjde güvencesiyle AKIN ÇAKIR' ı arayın.


TAMAMLADIĞIM GAYRİMENKUL EĞİTİMLERİ

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Merkez Mah. / Kağıthane Cumhuriyet Mah. / Şişli Halil Rıfat Paşa Mah. / Şişli Alibeyköy Mah. / Eyüpsultan Mahmut Şevket Paşa Mah. / Şişli

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.
Akın Çakır portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İbrahim Şahin

Evimizi kiraya verme konusunda gerekli çalışmayı yapıp istediğimiz profilde kiracı buldu, güler yüzllü ve güven veriti tavrından dolayı tekrardan teşekkü ederiz.

İbrahim Şahin

göstermiş olduğu iyi niyet, ve mütevazi tavrıyla tam bir beyfendi, evimizi satma konusundaki kararlı ve özverili davranışından dolayı tekrardan teşekkür ediyorumç

Selma Harmancı

Daire gösterimi anında son derece saygılı, bilgili ve güler yüzlü bir yaklaşım sergiledi. Akın ÇAKIR beye yardımları için teşekkür ederim.

Hüseyin Topkaya

Akın Bey müşteri odaklı ve güven veren bir insansınız. İlgili ve yardım sever bir insan olduğunuz için teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.