GAYRİMENKUL TECRÜBE İSTER, TECRÜBE BENİM.Trabzon doğumlu olan Ülker SARAÇ, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 1988-2003 yılları arasında Schindler Asansör A.Ş."de Finans departmanında görev almıştır.
2007 yılından itibaren BETA ailesinde çalışmaktadır.
2007 tesliminden beri Ataşehir My World projesindeki bütün etaplarda uzman olarak hizmet vermektedir. Bunun yanında tüm Ataşehir projeleri ile Çekmeköy, Beykoz, Üsküdar ve Kadıköy bölgelerinde aktif olarak çalışmaktadır.Utku isminde bir erkek çocuk sahibidir.
Özellikle yaşanmış, tarih konulu kitapları okumayı ve bunlarla ilgili filmler izlemeyi seven Ülker SARAÇ, el sanatlarıyla de yakından ilgilidir. Sokak hayvanlarının bakım ve sahiplendirilmeleriyle uğraşmaktadır. Alex ve Tesla isimli iki kedisi de olan Saraç çok iyi bir, futbol ve basketbol izleyicisidir.
* Satış Pazarlama,
* Etkili iletişim,
* Create 21,
* Century21 Altın Standartlar
* İleri Satış Becerileri Eğitimi
* Remax Power Start
* Daralan piyaslarda emlak işinde nasıl başarılı olunur?
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim, katılan RE/MAX'linin eğitim sonunda değişen zorlu piyasaları yönetebilmesini ve başarı elde edebilmesini hedefler. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2019

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2022

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Ülker Saraç portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ali Berge Dikmen

Ülker Hanım ile evimi kiraladık. Tüm süreç boyunca her zaman ulaşılabilir, bilgili ve yardımcıydı.Doğru fiyata, doğru kişilere çok profesyonel bir şekilde evi rekor sürede kiralayabildik. İşlem öncesi bana söylediği gibi gelişti her şey. Kendisini her tanıdığıma tavsiye edeceğim.

Büşra Yakut

Kesinlikle gözü kapalı güvenebileceğiniz ve oldukça ilgili güven veren bir danışman. Çok memnun kaldık.

Yusuf Aşık

Tanıştığımız günden itibaren güven veren yapısı, ilgisi ve iş becerisi ile beni doğru yatırıma yönlendirdiği için kendilerine çok teşekkür ederiz. Son derece dürüst ve güven veren davranışları ile herkese öneririm.

Ziynet Başekioğlu

Sevgili Ülker hanım her zamabn güvenirliği güler yüzüyle emlak danışmanımız olarak kalacaktır. Düzenli çalışması ve detaycılığı için kendisine teşekkür ederiz.

Dağhan Yalçın

HIZLI, GÜVENİLİR ve ETKİLİ. ÇOK MEMNUN KALDIK.

P*******

Ülker hanım, sektördeki deneyimi ve tecrübesi görüştüğümüz ilk andan itibaren güvenimizi kazandı.Çok hızlı dönüş yaptı ve oldukça samimi idi.Kira ile anlaştığımız bu sözleşme umarım ileride kendisinden ev almamıza vesile olur.

E*******

Sürecin başından beri çok yardımcı ve çok ilgiliydi.Her zaman çok kolay iletişim kurduk.Çok yardımcı oldu. herkese tavsiye seve seve edeceğim.

P*******

Ülker Hanımın mesleki deneyimi sayesinde evimi sattım.Samimi ve güven insanı. Çokkkkk teşekkürler.

Neslihan Sanal

Ülker Hanım emlak işinin nasıl yapılması gerektiğinin bir göstergesi. Çok güvenilir, bilgili ve en önemlisi disiplinli ve dostluğuyla her an yanımda olduğu için işlemim sorunsuz tamamlandı. 2.işlem için kalmasına gerek yokken bizi yalnız bırakmadığı için ayrıca teşekkür ederiz.

Ali Erol Olcan

Mükemmel karşılama ve iş bitirme. Ülker hanım her zaman çok ıyıdır.

Türkan Duman

Ülker hanım yolumuzun kesişmesine çok memnun oldum. Profesyonel yardımları, güler yüzü, güvenirliği için çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Çiler Süyev

Ataşehir Remax Beta' da gayrimenkul danışmanı Ülker Saraç hanıma bir dostumun tavsiyesi üzerine gittim. Daire satışım ve yeni bir daire almam konusunda bana çok değerli hizmetler vererek sonsuz destek sağladı. Zeki, bilgili, konusunda uzman, açık sözlü, net ve dürüst bir emlak danışmanı olarak her iki satışın da kolaylıkla sonuçlanmasında çok etkili oldu. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.Hem güvenebileceğim bir emlak danışmanı hem de bir dost kazandım.

Derviş Ardıç

İlgili, samimi, güvenilir bir danışman.

Ferhan Köprülü

Eksiksiz, net ve sonuç odaklı bu süreçi yönetti. Kendisine güvenimizi boşa çıkarmadı. Yine geleceğiz. Teşekkürler.

Gürhan Ergüler

Tavsiye edilerek geldim. Bilgilendirme olarak çok memnun kaldım. Deneyim için de memnun kaldım.

Sacid Masoum

Very friendly environment&staffs

Selim Ay

Ülker hanım ile yaklaşık iki yıl önce bir tavsiye üzerine tanıştım.Bu süre zarfında gerek dairemin teslim alınması ile, belediye beyanı ile,dairedeki eksiklerin yapılması ile ve kiracı bulma konusunda yapılması gereken her şeyi ile kusursuz ilgilendi. Evimi satma konusunda da satmayı düşündüğüm rakamın üzerinde bir satış gerçekleştirdi çünkü fiyat konusuna son derece hakimdi.Dairemin satışı için kendisine vekalet gönderdim çünkü ona çok güveniyorum. Bu arada Ülker hanımla hiç yüz yüze gelmedik. Her şey için son derece teşekkür ediyorum.

Ali Erol Olcan

Ülker Hanım son 10 yıldır bütün işlerime yardımcı olmuştur. Çok başarılı ve itina ile işlerini yapmaktadır. Kendisine kucak dolusu sevgiler.

Ayşegül Başol

Profesyonel, hızlı ve samimi yardımlarınıza müteşekkiriz.

Bade Kapu

İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Naile Kalyoncuoğlu

Atasehir Bölgesinde emlak arayışımız vardı ve internetten araştırma yaparken tesadüf Ülker Saraç a rastladım. Onunla ilgili yorumları okudum, almış olduğu ödüller dikkatimi çekti. Açıkçası çok etkilendim . Ülker hanımı aradım ve yışımı söyleyip kendisinden randevu istedim. Okuduklarimdan fazlasını gordum. Gerek iş bilgisi ve tecrübesi, insanlara yaklaşımı, güler yüzü ile cok guzel bir hizmet aldim.Yorulmadan ev sahibi oldum diyebilirim. Simdi almış olduğum evi kiraya verme isini de kendisine teslim ettim . Ülker hanıma cok tesekkur ediyorum.

Sümbül Tokatlılar

Doğru insanları buluyor. 15 senedir tanırım çok memnunum.

Tolga Çulcu

İlgisi ve güvenirliği için teşekkür ederim.

Selim Eskinazi

Her şeyi ile mükemmel bir danışman. İlgili, Adil, Dürüst.

Lütfiye Kozacıoğlu

Çok güler yüzlü, güvenilir buldum. Bir gün ihtiyacım olursa hiç düşünmeden ararım.

Tilbe Yaldız

Ülker hanım, çok ilgili ve işimizin hızlı ilerlemesi adına çok yardımcı oldu.

Nazlı An

Ülker Hanımı çok sevdik, çok memnun kaldık. İşine son derece hakim. Çok teşekkür ederiz.

Halil Utku Yıldız

Yardımları için çok teşekkür ederim.İnanılmaz harika birisi ve aşırı sıcak kanlı. Her işlemi problemsiz hallettik.

Burak Baş

Ülker Hanım her konuda çok yardımcı oldu. Teşekkür ediyoruz.

Ayşen Çınçın

Ülker hanım her zamanki gibi yine sizden memnun kaldık. Başarılarınızın devamını dileriz.

Civan Saylar

Sayın Ülker Saraç ile çalışmaktan çok memnunuz.

Seval Alanyalı

Ülker Hanım işini çok iyi yapan ev sahiplerine hiç bir sorun bırakmayan her şeyi halleden çok mükemmel bir insan . İYİKİ VAR

Metin Gürsürer

Güvenilir, dürüst içten kişiliğiyle her zaman çalışılabilecek kişi.

Hakan Özcan

Göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Güvenli ve hızlı çözüm için teşekkürler.

Hasan Akgül

Sektörün ende görebileceğiniz Gayrimenkul Danışmanı.Titizliği, bilgi akışı ile güven duyabileceğiniz bir kişi.

Serap Özcan

Samimi ve dürüst yaklaşımınız için teşekkür ederim. Kendimi güvende hissettirdiğiniz için de ayrıca çok teşekkürler....:)

Melike Yumlu

Süper Hizmet. Teşekkürler

Mustafa Zülal

İşini fevkalade düzgün yapan, bütün baskılara boyun eğmeden işine hakim olarak hem alıcı ve hemde satıcının menfaatlerini koruyarak işini yapıyor. Yıllardır alım satım yapan biri olarak işini bu kadar hassas yapan bir danışman görmedim. Çok fark yaratıyor ve kalıcılık sağlıyor. Bundan sonra bütün gayrimenkullerim Ülker hanıma emanet.

Zekeriya Dede

Güler yüzlü hizmetiniz için çok teşekkür ederiz.

Özlem Demirel

Çok hakim, çok bilgili, çok güvenilir.

Çiğdem Baysal

İşine vakıf, güler yüzlü:)... Ülker hanım Teşekkürler.

Recep Çiftçi

Çok memnun kaldım.

Onur Oymak

İlgisi ve yardımı için teşekkürler.

Ceyda Konya

Hemen hemen 12 yıl önce Ataşehir Suncity' deki ilk evimizi alırken tanışmıştık Ülker Hanım'la... İş disiplini, verdiği güven hissi, sıcacık sohbetiyle çok sevdik Ülker Hanım'ı... Bugün aynı evi hayalimizdeki başka bir proje için tekrar Ülker Hanım sayesinde sattık. Hayatta iyi ki tanımışım dediğim bir dostum artık Ülker Hanım... İşindeki başarısı asla tesadüf değil.İnsan ilişkileri, dürüstlüğü, doğallığıyla sizi asla unutmayacağız Ülker Hanım... İyi ki varsınız... ÇOK SEVİLİYORSUNUZ...

Deniz Ceyda

İlk evimizi aldığımızda bize çok yardımcı olan Ülker hanım sayesinde hayalimizdeki evi de alabildik Kendisine çok çok teşekkür eder, meslek hayatında başarılar dilerim.

Zeliha Karsavuran

Pozitif, çalışkan sevecen bir arkadaş

Mustafa Gülpınar

Kiralama aşamasında Ülker hanımın bilgilendirmesinden, yönlendirilmesinden çok memnun kaldım.

Alp Kafdağlı

Çok deneyimli ve güler yüzlü bir şekilde hızlıca ev kiralamama vesile oldu.

Gökhan Eren

Ülker hanım, çalışması ve iletişimi her türlü takdirin üzerinde. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hüseyin Ahmet Fikret Karabudak

SÜPER. HERŞEYİYLE SÜPER. HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Kenan Kızıltaş

Ülker hanımla kontrat süresince son derece güvenli bir süreç yaşadık. Sektörde böyle dürüst insanların olması ne güzel. Başarılarının devamını diliyorum.

Recep Tutal

Çözüm odaklı, başarılı, güler yüzlü, çalışkan.

Serdar Pınar

sunum ve hizmet iyidir. Anlaşma sırasında hiç bir sıkıntı yoktur. Her şey iyidir.

Nuran Ünal

vermiş olduğunuz sunum ve hizmetten gayet memnun kaldım. Antlaşma sırasında hiçbir sıkıntı oluşmadı. Her şey iyiydi.

Mustafa Kardaş

Remax Beta' dan Ülker Saraç hanımdan bize göstermiş olduğu hizmetten dolayı kendisine teşekkürü borç bilirim.

Yılmaz Aksoy

RE/MAX'ın vermiş olduğu sunum ve hizmet gayet başarılıdır. Sözleşme sırasında hiç bir problem oluşmamıştır. Her şeyden oldukça memnun kaldık.

Özgür Duyurucu

Emlak için iletişime geçtiğimden, kontrol bitimine kadar ilgisi ve alakası mükemmeldi. Her şey için teşekkürler.

Halil İbrahim Öztürk

Güvenilir ve hızlı geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz.

Ahmet Büyükalp

Ülker hanımla yaklaşık 10 yıldır çalışıyoruz. İşine son derece saygılı ve çalışkan bir insan. Tebrikler

Yasemin Kocadere

Ülker hanımla çalışmak gerçekten bir ayrıcalık. Ben hiç bir emlak danışmanının her şeyle bu kadar ilgilendiğini ne gördüm ne de duydum. Çok şanslıyım.

Barış Doğan

İlgi, alaka ve ikram çok güzeldi. Bize farklı alternatifler de sundu. Kendim de benzeri bölgede ev almayı düşündüğüm için tavsiyeler yerinde oldu. Teşekkür ederim.

Ceyda Yavaş

Kendisi hem ilgili, hem samimi, hem de güven veren bir danışman. Tüm kaygılarımı sabırla giderdi. Haklarımın kendisi tarafından korunduğunu hissettirdi. Teşekkürler:))

Kıvanç Kılıçcıoğlu

Ev araken bir arkadaşımın tavsiyesi ile ÜLKER hanımı aradım. Gerçekten süreç boyunca çok ama çok menun kaldım. Teşekkür ediyorum.

Erhan Ustaooğlu

Süper hizmet ve güleryüz. Çok teşekkür ederim.

Burak Köroğlu

Sürecin en başından sonuçlanana kadar danışmanlık ve yardım olatrak son derece profesyonel hizmet aldım. Çok teşekkürler.

Rahşan Köken

Yaklaşık 4 yıldır kendisiyle çalışıyoruz. İlgi alakası için sonsuz teşekkürler. Çalışmalarında başarılar.

Sultan Göktaş

Güvenilir, güleryüzlü, hız bitirici özelliğiyle her işin üstesinden geliyorsun Ülker. Çok iyi bir danışmansın.

Bünyamin Samet Özşahin

Çok ilgili ve çözüm odaklı bir hanımefendi.

Alperen Odabaşı

Bize vermiş olduğunuz hizmetten son derece memnun kaldık. Herşeyi çok net ve açık olarak anlattığınız için ayrıca çok teşekkür ederim.

Yalçın Türkeli

Ülker hanım ile birkaç kez iş yaptık. Her iş yapışımızda hem profesyonelliğine ve hemde insanı yönüne saygım artıyor. Mükemmel bir yaklaşım ve bilgi birikimi.

Ayşe Yılmaz

Emeğiniz ve hoşgörünüz için çok teşekkür ederim.

Hayim Sümer

Tek kelime ile TAM BİR PROFESYONEL.

Nurcan Maraş

Mükemmel iletişim ve ihtiyaçlarıma tam cevap aldım.Tam anlamıyla memnunum.

Yener Bardakçı

Güvenilir, hızlı ve çok bilgili.

Okan Şimşek

Harika, süperrrr

Nebil Sarpel

Uzun zamandır tanırım Ülker Hanımış güler yüzü, çözüm odaklı görüşü ve iş etiği ile daha iyi bir Emlak danışmanı düşünemiyorum.

Bircesu Mert Kaya

Ülker Hanım' la daire sahibi olarak taşınmazımı kiralamak üzere anlaştım. Bu süreç içerisinde gerek taşınmazımın kiralanması adına hızlı ve etkin bir servis süreci yürütmüş, öte yanda sürecin hızlı tamamlanması adına taşınmazın tadilat, tamirat ve boya işlemleri ile ilgilenmiştir.

Alper Oruç

Kesinlikle tavsiye ederim.

Ertuğrul Tuncel

Son derece ilgili ve yapıcı bir yaklaşımla bize yardımcı oldu ve son derece olumlu bir şekilde süreci tamamladık.

Nimet Attasi

Tek Sözüm, Remax çok şanslı Ülker Hanım ile çalışmakla, çünkü o çok değerli bir insan.

Seda Şeker

İlk karşılaşmamızda bize güven verdi, ev kiralamamızda çözüm odaklı ve sonuna kadar yanımızda oldu. İyiki yollarımız Ülker hanımla kesişti.

Banu Yaşar

İletişim, destek ve anlayışı nedeniyle çok güzel ve rahat bir süreç geçirdim. Teşekkür ediyorum.

Semih Gül

Senelerdir yaptığın çalışmalar için çok teşekkür ederim. Sakın ha sakın mesleği bırakayım yada emekli olayım deme senin gibi bir emlak danışmanını bulamam.

Zafer Sarı

Ülker hanım ile temas kurduğumuz ilk andan son ana kadar son derece profesynel ve bir o kadar da sıcak, samimi bir atmosferde paylaşımda bulunduk. Kesinlikle mesleğinde fark yaradan bir profosyenel.

Nilüfer Furtun Bilgiç

Ülker hanım; konusunda oldukça bilgili, müşteri ihtiyacını anlayan ve sonuç odaklı bir yaklaşım ile bizlerle çalıştı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Güçlü Şatıroğlu

Çok dikkatli ve düzenli, güvenilir, samimi bir danışman. Çok memnunuz, tekrar çalışmayı isteriz.

Nuri Ahsen Kınalı

İlgi, alaka ve çözüm odaklı yaklaşımınız için teşekkür ederiz.

Nur Aylin Polat

Ülker hanım bize güven veriyor. Her iki tarafı da anlayıp empati kurabiliyor.

Buse Özel

Ülker hanım ne istediğini öyle güzel anlayıp gözümde çok büyüttüğüm ev sürecini öyle kolay ve çabuk hallettiki iyiki karşıma çıktı. Herşey için çok teşekkür ederim.

Mustafa Öz

Ne istediğimiz çok net anlayıp, bizi yormadan bizi yeni ev sahibi yapan Ülker hanıma çok teşekkür ederim.

Rika Sümer

Mükemmel Servis

Tuluğ Akkaş

Çok teşekkür ederiz. Güvenli, nazik tavrınız için.

Necmiye Özel

Kızımı Ülker hanıma teslim ettim, gözüm hiç arkada kalmadı. Evinin eşyalarını bile beraber aldılar. İkimiz içinde korkulan süreci korkmadan kısa sürede sonuca ulaştırdı. İyiki var Ülker hanım.

Sinan Atalay

Güvenilir olması sayesinde yaptığımız sözleşmede bizlerin işini kolaylaştırmaktadır. Samimiyeti ve dürüstlüğüyle de kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Taşkın Kayıkçıoğlu

Süreç boyunca çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Şebnem Ulusoy

Satış süresincer verdiği doğru bilgiler ve güveni son derece ikna ediciydi. Herkese tavsiye ederim.

Ümit Benli

Bir arkadaş tavsiyesi ile Ülker hanımla çalışma şansım oldu. Çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.

Fatma Boz

Hızlı ve özverili çalışan mükemmel bir insan.

Erdal Özdemir

Ülker hanımla çalışmak çok güven verici. Çok Teşekkür Ederim.

Melih Özgüç

Ülker Hanım gerçekten güvenilir tavrı ve deneyimi ile işlemlerimi sorunsuz tamamlanmasını sağladı. Bunu yaparken gösterdiği yakınlık gerçekten takdire şayan.

Sefer Yılmaz

Ülker Hanım tecrübesi ve güveniyle bizi çok memnun etti. İnşallah yine karşılaşırız. TEŞEKKÜRLER.

Volkan Erdem

Ülker hanımın kiralama sürecinde tam bilgilendirme ve süreci yönetimi konusunda tebrik ediyorum. Hizmetinden dolayı çok memnunum.

N.özlem Bektaş

İşinde çok titiz ve profesyonel deneyimiyle insanı rahatlatan ve güven veren bir kişi.

Lütfi Mestanoğlu

Süper organize birisidir.

Bensu Çözen

Ülker hanım; son derece gülen yüzlü, pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımıyla bizleri zor zamanımızda rahatlattı, insancıl ve profesyonel yaklaşımı birleştiren gördüğüm nadir insanlardan. Kendisine başarılarının devamını dilerim.

Cemile Açıkelli

Son derece memnuniyet verici hizmet aldım. SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Seyhan Gençağ

Güler yüzlü, işini seven, müşteri memnuniyetini önemseyen bir danışman.

Şeyma Kalkan

Sıcak kanlılık ve güler yüzlülük ile daha daireyi görmeden, işlemin gerçekleşeceğini tahmin ettiren bir VİZYON sahibi.

Fatma Boz

Hızlı ve özverili çalışan mükemmel bir insan.

Yeter Direk

Çok iyi bir temsilci

Soheila Asghar

She' is excellent in commenication very friendly and sweet and very lovely.

Mümine Mestanoğlu

Ülker Hanımla çalışmaktan çok çok memnunum. Kendisini tanıdığım için çok şanslı hissediyorum.

Dr. Ömer Faruk Demirel

Dairemizi güvenle teslim ettiğimiz Ülker hanım her şeyi detaylıca yapıyor bize hiçbir şey kalmıyor. Bundan iyi ne olabilir ki. İyi ki var Ülker hanım.

Ayşegül Dantel

Çok memnun kaldım iyi ki var ve iyi ki bizim danışmanımız.

Mustafa Yetkiner

Kendisiyle ilk temasımdan itibaren pozitif yaklaşımı ve güven veren kişiliği ile kendi ofisimin kiralanması işini kendisine vermiştim. Çok kısa sürede ve ilk müşterisinde beklentime tam uyan bir kiracı ile tanışmama vesile oldu. Her yönüyle memnun kalarak kendileriyle daima çalışmayı temenni ediyorum.

Hüseyin Gökçek

Ülker hanım hızlıydı. şimdi süper hızlı, kısa sürede evim kiraya verildi, kontratı yapıldı, kiraya veren ve kiralayan mutlu ayrıldı. Teşekkürler.

Sedef Çakıl

Çok ilgili ve sıcak kanlı bir bayan. Teşekkür Ederiz.

Arda Ekşioğlu

Başarılı ve disiplinli

Buse Korkmaz

Kendisinden çok memnun kaldım. Kendisi çok kibar ve güler yüzlü.

Ebru Deniz Besel Aksak

Çalışmanız ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim.

Damla Can

Avrupa yakasından ev tutmak istememe rağmen geçen senede olduğu gibi Ülker hanımdan vazgeçemedim.

Mahir Günok

Ailemizin danışmanı asla vazgeçemeyiz. Bizim evimiz onun evi.

Yeliz Türk

Kolay ulaşım, hızlı iletişim.

Ahmet Öztürk

Açık iletişim, çok başarılı.

Burcu Zabun

Çözüm odaklı, pozitif, her daim kolaylık sağlayan ve profesyonelce yaklaşımından asla vazgeçmeyen biri. Çok teşekkür ederim.

Melih Babalı

İlk gördüğüm evi Ülker hanım sayesinde tuttum. Çok çok teşekkür ederim.

Tayfun Güven

Mesleğin duayeni olacak düzeyde bir danışman. Herkese böyle bir danışman öneriyorum.

Kübra Yaşar

Son derece ilgili ve yardımsever oluşu, evi tutmamızda büyük bir belirleyici oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Doğukan Akkuş

Hayatımda gördüğüm en sıcak kanlı ve yardımcı danışmanımıza çok teşekkür ediyoruz. Danışmandan çok arkadaşımız oldunuz.

Ayşe Uluç

Yaşamış olduğum kötü tercübeler den dolayı Remax ile çalışmayı düşünmediğim bir zamanda, Ülker Hanımı tanıdım. Bütün olumsuz düşüncelerimi değiştirdi. Kişilerin şirket içindeki önemi büyüktür. Ülker Hanım çok güzel bir örnektir.

Mehmet Semih Gül

Sen sağ ol var ol Ülker hanım. Her şey için teşekkürler.

Fulya Elmastaş

Ülker Hanım' ın ilgisi ve işteki güvenirliği için teşekkür ederiz.

İbrahim Aybar

Her zamanki ilgi ve titizlik içinde mükemmel görev anlayışı. TEŞEKKÜRLER

Barış Sancarbarlaz

Sabrı, anlayışı, yaklaşımı ile bugüne dek gayrimenkul danışmanlarının bende notunu düşüren beklentilerimi yükselten isimdir.Başarılarının devamını dilerim.

Burcu Taşdemir

Güler yüzlü ve profesyonelliği sayesinde bu gergin süreci başarıyla sonlandırmış bulunuyoruz. Kendisine çok teşekkür ederiz.

R. Cem Yalım

Güler yüzlü ve güven teşkil etmesi bizi seçimimizde doğru yolda olduğumuz kanaatini artırdı. BAŞARILAR

Tuba Yalım

Doğru bilgi ve deneyiminden çok etkilendik. Başarılar.

Amber Dilberoğlu

Çok profesyonel, çok hızlı, efektif çalışma sitili. Sonuç odaklı, çok başarılı. TEŞEKKÜRLER.

Şükran Kaval

Ülker hanımı tanıdığıma çok memnun oldum. Ev kiralamamıza çok yardımcı oldu. Tüm ümitlerimin yıkıldığı anda bana çok güzel bir ev buldu. Her türlü yardımı sağladı. 3 saat içinde her şer halloldu. Çok teşekkürler.

Zekeriya Ölçücüer

İhtiyacımıza göre hızlı ve boşa zaman harcamadan işlemlerimizi yaptık. Teşekkür ederiz.

Leyla Ishmurodov

Ülker SARAÇ hanım çok deneyimli, çok başarılı, sıcak, güvenilir, sevecen, enerji dolu bir iş hanımıdır. Kendisine tüm yardımları için içten teşekkürler.

Şebnem Kaval

Ülker Hanım çok tatlı ve aynı zamanda çok da yardımcı oldu ve ilk gösterilen evde karar verdik. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mustafa Sarışan

Ülker Saraç hemşerim ve katdeşimden çok memnun kaldık ve helalleştik.

Cem Sarışan

Gördüğüm en ilgili gayrimenkul danışmanı Ülker hanımdı. Bu ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Özge Ölçüer

Kısa sürede tam aradığımız gibi bir ev buldu bize.Çok yardımcı oldu her konuda.

Onur Tan

Ev kiralama sürecinde iletişim, açıklama ve beceri bir danışman. Güler yüzü ve bilgisi ile bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Meltem Kaval Korkut

Ülker hanım çok sıcak kanlı, samimi, ayrıca bilgiliydi.Çok teşekkür ediyoruz.

Ahmet Refik Turgut

Ülker Hanım, çözüm odaklı, uyumlu, güleryüzlü, samimi bir emlak danışmanı, kendisi ile tanışma şansımız olduğu için mutluyuz, danışmanlık sonrasında daimi arkadaşımız oldu, ihtiyacımız olduğu her zaman, kendisini yanımızda görmekten, desteğini almaktan mutluluk duyacağız.

Sevilay Uzman

Valla ne yazayım tek kelimeyle HARİKA!!! Ötesi yok.

Dr. Ayşegül Demirel

Ülker hanım işinde çok profesyonel, bunun yanı sıra iletişimi çok çok iyi. Plan ve programı harika. Teşekkür ediyoruz.

Kamile Tijen Güngör

Gösterdiğiniz ilgi ve yakınlıktan çok memnun kaldım. Çok teşekkürler sağladığınız kolaylık için.

Faris Mohammed Ali Mostafa

She is nice and HONEST. She helps us a lot and collaborate vitus.

Dina Faris

She is nice women, she is honest with people, she helps us a lot and collaborate with us also. Çok iyi kadın:))

Seena Salman Ali

She is Honest and help as to know every think and she is clear with for all in formation. She is collaborate so much-nice we like Ülker too much.

Aliya Çaynak

Çok iyi olumlu, pozitif ve profesyonel bir hizmet aldığımız için çok teşekkür ediyorum.

Ahmed Faris

She is a good person and easy toteal and helpful

Ömer Faruk Demirel

Güleryüzlü ve iletişimi çok iyi Ülker hanımın. Tüm desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Ali Öcal

yılın emlakçısi secileceginizden eminim

Özge Güngör

Çok ilgili bir danışmandı. Her şey için teşekkür ederiz.

Ahmet Yağmur Akderya

göstermiş olduğu özveri ve çaba ile bizlerin ev sahibi olmasına vesile olan ülker saraç a sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.

Sevda Akderya

Muhteşem insan, çözümsüz her konunun çözümü. Ülker hanımı anlatacak sözcük yok, işler ters dönmüşken her şeyi yoluna koydu. Ne kadar teşekkür etsek az olur. Firma olarak umarım şansınızın farkındasınız.

Zerrin Sunat

ilk kez tanıştık. Artık emlak danışmanım.Puanlamam gerçektir.Ülker hanım kısa sürede engelleri aştı ve zamanından önce sonuçlandırdı.Yolu açık olsun.İşinde süper.

Süheyla Kulaksızoğlu

Çok yardımcı, hızlı ve tatlı, prof. olarakta ve insani olarak çok memnun oldum.

A.ipek Büyükalp

Ülker hanım ile çalışmak ayrıcalık. O yaparsa en iyisini yapar. Herkese de tavsiye ediyorum.

Okay Sunat

Gayri menkul alımı, zeki, hızlı, güvenilir ve işini bilen bir uzmanla çalışmak harika. Kendimi bir aile ortaminda gibi hissettim.

Sultan Türkeli

Benden Ülker hanıma yıldızlı beş. O benim evlerime benden daha çok özen gösteriyor.Ne mutlu bana.

Ahmet Büyükalp

Ülker hanımla çalışmak her acıdan işimizi kolaylaştırıyor. İyi ki bizim emlak danışmanımız.

Cenk Sönmez

Satış süreci boyunca olumlu ve hızlı yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum.

Erkan Nalbant

Teşekkürler

Nurdeniz Nalbant

Güler yüzü ve anlayışı için çok teşekkürler.

Hazal Hira Özbek

Çok ilgili ve hızlı bir şekilde halledildi. Çok memnun kaldım.

Derya Nalbant

Her şey için teşekkür ederim.

Zeynep Bilal

Teşekkür ederiz.

Ömer Faruk Özbek

Güvenilir, hızlı ve samimi.

Nihan Tüzel

Ülker Hanım' a gözümüz kapalı güveniyoruz.Çok çalışkan, bilgi ve deneyim sahibi. Çok teşekkür ederim.

Seval Alanyalı

Benim evimi güvenle teslim ettim. Herşeyiyle ilgileniyor, badana ile bile uğraşmıyorum. Ülker hanımı herkese tavsiye ediyorum.

Abdulkadir Çalık

Çok profesyonel, güler yüzlü ve içten bir danışman.

Handan Süreyya Aysun Arıcan

Çok çok memnun kaldım, öncelikle insani duruşunuzdan. Herkese tavsiye ederim. Çok çok teşekkürler.

Levent Çifter

Çok becerikli bir arkadaş.

Ömer Çalık

Hızlı ve net bir şekilde bilgilendirildik.Samimiyeti ve isteklerimize cevap verme çalışmalarından çok memnun kaldık.

Serpil Çalık

Sıcakkanlılığı, olaylara yaklaşımı mükemmeldi.Böyle bir hanımefendi ile tanışmak beni çok onure etti.

Ali Burak Ersan

Gayet ilgili, işinde profesyonel. Teşekkürler.

Ayşe Yeşilyurt

Ülker hanım, benim elim, kolum adeta.O varsa sorun yoktur. Sorun varsa da o çözer. Iyiki Ülker hanım benim Emlak Danışmanım.

Fazilet Tınaz

Çok yardımcı ve güler yüzlü destek aldık. Çok kısa sürede tüm işlerimizi hallettik. Güzel bir deneyimdi.

Koray Özcan

Anlık bilgi ve doğru yönlendirme ile işini çok iyi yaptı. Teşekkürler

Ahmet Erdoğan

Çok ilgili ve çok yardımsever işini iyi biliyor.

Burcu Şirolu

Çok güler yüzlü, profesyonel ve güven veren bir hanım.

Can Durmuş

Çok sevdik.

Yuda Eskinazi

Güler yüzlü ve hızlı bir profesyonel

Merve Gür

Yerdımsever ve hızlı aksiyon alabilen bir danışman.

Evren Şirolu

Ülker hanım çok profesyonel ve güler yüzlü bir danışman.

Sümbül Eskinazi

Hızlı ve güler yüzlü servis. Çok memnun oldum.

Yunus Kurt

Kalite, hizmet ve hız hepsi bir arada.

Kasım Kurt

Ülker hanım diğer emlakçılara hiç benzemiyor iyi ki yollarımız kesişti.

Meltem Kurt

Çok kısa sürede sonuca gittik ve evimize kavuştuk. Teşekkürler Ülker hanım

Özgür Aktuğ

Çok hızlı şekilde yardımcı oldu.

Selim Eskinazi

Çok ilgili ve bilgili biri çok memnun kaldım.

Bekir İrtegün

Ülker hanım'dan çok kaliteli, samimi, hızlı bir hizmet aldık.İşini çok severek yapıyor.Çok teşekkürler...

Selim Bülbül

Şimdiye kadar tanıdığım işini severek yapan nadir insanlardan.Dersine çok iyi çalışmış bir öğrenci hissi uyandırıyor. Her şey için çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını diliyorum.

Mümine Mestanoğlu

İşini çok severek yapan, dikkatli ve sözüne sadık bir insan. Tüm detayları takip etti.Biz çok memnun kaldık.

Kağan Kaya

Güler yüzlü. Profesyonel

Gökçe Kaya

Güvenilir, profesyonel.

Cumhur Duman

Güler yüzlü, ilgili ve alakalı ayrıca misafir perver yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim...

Yunus Demir

Güler yüzlü karşılama ve yakın ilginiz için teşekkür ederim.

Mert Göl

Harika yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak bir zevkti. Sevgiler.

Mahir Günok

Bütün dairelerimiz Ülker Hanıma teslim.Bizim dairelerimiz onun dairesi.Bizden daha iyi bizim hakkımızı savunuyor.Emin ellerdeyiz.

Deniz Tosyalı

Çok memnun oldum tanıdığıma ve çok yardımcı oldu. İlgili ve güler yüzlü.

Yunus Demir

Güler yüzlü karşılama ve yakın ilginiz için teşekkür ederim.

Burcu Zabun

Yakın ilgi ve deneyimli yaklaşımı için teşekkür ederim.

Güneş Güleryüz

Çok ilgili, güven veren, güler yüzlü bir danışman. Onu tanımaktan ve ondan hizmet almaktan mutlu olduk.

Zeynep Tınaz Bülbül

Güler yüzlü, iş bitirici, enerjik, yaklaşık 1 saat içerisinde aradığımız evi kiraladık, istediğimiz şeyler ile detaylı ilgilendi ve ev sahibi ile iletişimimizi çok hızlı gerçekleştirmemize destek oldu.

Selim Bülbül

Çok yardımcı oldu. Profesyonel ve işine hakim. İyi bir deneyim sağladık.

Aysel Batgün

Ülker hanım çok düzenli, deneyimli ve çalışkan bir danışman.Kendisiyle çalışmaktan son derece memnunuz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Muhammer Eşman

Başarılarının devamını diliyorum. Çok memnun kaldık. TEŞEKKÜRLER

Nigar Narinç

Ülker hanım işinde son derece titiz, planlı, alıcı ve satıcılara doğru bilgilendirme yapan misafirperver bir karakter olarak tanıdık.Kendisinden destek almaktan eşim ve ben son derece memnun kaldık.Çok teşekkür ederim.

Safinaz Demirci

Ülker hanım, dairemizi kiralama sürecinde titiz ve disiplinli bir çalışmayla hizmet verdi.Kendisine teşekkür ederiz. Her zaman onunla çalışmak isteriz.Başarılar diliyoruz.

İnci Ceylan

Dürüstlüğünüzü, işinize olan bağlılığınızı müşteriye vermiş olduğu güven ve randevularınıza sadık olduğunuzu gördüm.Yıllardan beri özlemini duyduğumuz muameleyi bizlere sunmuş olmanızdan dolayı size çok teşekkür ederim.

Sultan Çetin Kocabaş

Her iki tarafı da ortak ve doğru noktada birleştiren yaklaşımı ile dürüst, ilkeli çalışma tarzı ile öncelikle Sn. Ülker Saraç' a teşekkür ederim. Kazandığını hak etmek ayrılacalıktır. Ayrılacalığa sahip çalışanlarınızla karşılaştığım için çok mutlu oldum.

Demircan Altundağ

Müşterilerine yaklaşımı çok olumlu ve ilgili. Teşekkürler.

Muzaffer Turunç

Ülker hanımı uzun zamandır tanıyorum ve güvenebileceğim danışmanlar arasında.Kendisi ile çalışmaktan çok mutluyum. Teşekkürler.

Dinemis Kip

Güler yüzü ve bilgisi ile bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

Nejla Köroğlu

Çok yardımcı oldu ve çok güler yüzlü. İyi ki kendisi ile karşılaştık.

Gaye Nur Şahin

Sadece göstermiş olduğu ve degil, mesleğine olan saygısı beni çok etkiledi. Hizmet sektörü için çok büyük biz kazanç

Büşra Akyürek

Bize ev arama sürecinde çok yardımcı oldu. Güven bizim için çok önemli. Ülker hanıma çok güvendik. İstediğimiz evi bize sunduğu için çok teşekkür ederiz.

Kadir Köroğlu

Her aşamada yanımızda oldu ve sadece danışman değil evimizin bir bireyi gibiydi.

Salih Dinçer

Evimin kiralanmasında çok başarılı oldu. Kendisinin hizmetinden çok memnun kaldım.

Sevim Köroğlu

Kendisinin ilgi ve alakasindan son derece memnun kaldım. Çok duyarı.

Serkan Karaca

Güler yüzlü, güvenilir ve çok yardımsever. Emekleri için çok teşekkür ederim.

Cengiz Görür

İyi bir profesyonel, güler yüzlü ve FENERBAHÇELİ

Emel Köstem

Evimizi çok düzgün bir kiracıya verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Selda Ö.

Gayrimenkul danışmanımın özeni, ilgisi ve verdiği güven için teşekkür ederim.

Cenk Köstem

Sabır ve özenle, yardımları için danışmanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Buse Yıldız

Ülker hanımın bu işi en iyi şekilde yaptığına inanıyorum.Çok ciddi ve özenli çalışıyor.Her zaman başarılar diliyorum.

Figen Uluocak

Ülker hanım, 10 yıllık emlak danışmanımdır. Daha da iyisi eminim yoktur. Bu işte 1 numaradır. ABARTMIYORUM:)

Zafer Mete

Çok enerjik ve keyifli bir sohbeti olan bir hanımefendi.Özellikle karşı tarafla olan arabuluculuğu en iyi şekilde layıkıyle yapıp anlaşmamızı yaptık.

Sevilay Uzman

Mükemmel bir insan! Daha da söyleyecek sözüm yok:) İyi ki yolumuz kesişti.

Damla Can

İlginiz, alakanız ve tecrübenizle bana her konuda yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Caner Özden

İlgili, özenle işini yapan bir danışman. Her şey için teşekkürler.

Tülay Kum

Şahane hizmet, TEŞEKKÜRLER

Hamit Kum

İşinin ehli ve güvenilir.

Hakan Özbey

Gördüğüm en iyi danışman.

Kumsal Doğan

Hizmet kalitesi şahane. Teşekkür ederiz.

Aykut Günel

Mükemmel.

Mutluay Doğan

Çok başarılı.

Müge Günel

İlgi, iş takibi konularında çok başarılı. Teşekkür ederim.

Evren Yardımcı

Ülker hanım bu evin satışında yüksek gayretinden ve güzel neticeden dolayı teşekkür ederim. Sana kısa sürede halledebildiğin için ayrıca teşekkür ederim, zaten neticelendereceğinden emindim, senle çalışmaktan gayet memnun olduğumuzu iletmek istedim. Tüm Remax çalışanlarına selamlar, kolay gelsin.

Tunç Altun

Sorumlu bilgi verişi ve güven veren bir tarzı vardı. Çok memnun kaldık.

Sinem Gür Altun

Her ayrıntıyı bize anlattı, çok açık ve güvenilir bir insan profili çizdi.

Mehmet Keskinöz

Çok nazik ve ilgili bir temsilci. TEŞEKKÜRLER

Orhan Karadeniz

Hemşerim harika, maharetli, çok güvenilir.

Gümrah Ergül

Ev kiralama sürecindeki desteği, çözüm odaklı süreci sayesinde aradığımız evi bulduk. İyi ki danışmanımız Ülker SARAÇ

Emir Kartal

Ev kiralamada oldukça yardımcı oldu. Tekrar destek alabilirim.

Sibel Ergül

Evimin satışı için gösterdiğiniz profesyonel yaklaşım için teşekkür ederim.

Özge Nur Öner

Kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz yardımlarınız ve süreci en kısa zaman içinde sonuçlandırdığınız için çok teşekkürler Ülker hanım

Fatih Ergün

İletişim, bilgilendirme, işine hakimiyeti oldukça iyi. Çok memnun kaldım.

Mustafa Ergül

Profesyonel pozitif yaklaşımınız ile bütün sorunlarımızı çözüm bulduğunuz için teşekkürler Ülker hanım

Seher Ergül

Ülker hanım'ın pozitif yaklaşımından çok memnun kaldık. Göstermiş olduğunuz yaklaşım için teşekkür ederiz.

Fatih Hun

Yeşilbahar sokak yumlu apt. satışı sırasında şahsıma ve müşterime göstermiş olduğu güler yüz ve tatlı dili ile pazarlık aşamalarında yaşadığımız problemleri çözme noktasında tecrübesi ve öngörüsüyle önümüzü açan değerli meslektaşım Ülker hanımefendiye şükranlarımı sunmayı bir borç bilirim.

Nafia Sönmez

Güvenilir, güler yüzlü, her zaman problemlerimizi çözen, doğru yönlendiren bir kişi. İyi ki sizin ile karşılaştık.

Yarkın Doganbey

Ülker hanım öncelikle bana güven verdi. İhtiyacımı tam olarak anladıktan sonra beni doğru adreslere yönlendirdi ve aradığım evi bulmamda önemli rol oynadı. Kendisine teşekkür ediyorum ve tekrar çalışabilmeyi umuyorum.

Bassel Khaddam

Güzel sözleri ile her zaman hoş karşılamasıyla yıllardır onunla çalışmaya devam edeceğiz ailece.

Sema Emine Terazi

Dünya tatlısı Ülker sana güveniyorum. Hep yanımızda ol.

Leyla Atassi

İyi ki varsın, iyi ki seni tanımışım. 2009'dan beri hep yanımdasın öyle devam.

Melike Güner

Anadolu ya da Avrupa yakası hiç fark etmez her daim Ülker olmazsa olmazım...

Maya Khaddam

Güzel arkadaşım. Sana çok güveniyorum. Fikrimi almadan hiçbir işlem yapmıyoruz. Her zaman senin peşindeyiz.

Nimet Atassi

Hem danışmanım, hem kardeşim, hemde en iyi dostum. Hepsi bunlar; sana çok güvendiğim için Ülkerciğim.

Melike Güner

Anadolu veya Avrupa yakası hiç fark etmez her daim Ülker olmazsa olmaz.

Dr. Kazım Turgut Gül

Ülker hanım pozitif ve sonuç odaklı yaklaşımlarınız için teşekkürler.

Sevgi Gül

Ülker hanım her türlü yardımı, gösterdiği ilgisinden ve her türlü aşamadaki yardımları için teşekkür ederim. Uzun yıllardır çalışabileceğim güvenilir bir insan.

Gülhan Yırtan

Profesyonel ve pozitif yaklaşımı işindeki kaliteden çok memnun kaldık.

Süleyman Çolak

Aradığımız ihtiyaçlarımıza uygun evi bulup mal sahibiyle bizi en kısa zamanda ortak nokta da buluşturdu. İşine hakim ve seven biri ile iş yapmaktan ötürü çok memnun kaldık.

Mustafa Bar

Ülker hanım ile çalıştıktan sonra şunu fark ettim ki gayrimenkul sektöründe bir emlakçılar var birde danışmanlar var. Ülker hanım bütün sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı geçiktirmeden çözmüştür. İyi ki tanışmışız.

Mehmet Semih Gül

Ülker hanım benim için sorun çözen, çözüm üreten, inandığı evi sunan, inanmadığı evi aldırmayan, arkasında durmayacağı hiçbir işi yapmayan, yükümü alan bir danışman. Sektör için büyük biz kazanç. Teşekkürler Ülker SARAÇ

Müşaver Çolak

Bir arkadaşım vasıtası ile Ülker hanımla yollarımız kesişti. Bu süreç içinde arayışta olduğumuz evimiz için bize çok doğru yolu gösterdi ve bizi evimizin sahibi yaptı. Desteği için sonsuz teşekkürler.

Hasan Taşar

Gayrimenkul arayışımızda hızlı ve profesyonel bir hizmet veren danışman, her şey için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Serpil Bakkal

Hızlı ve profesyonel hizmetin tek adresi: Ülker Saraç. Kendisine bütün yardımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Selami Torun

Kendisi Ata Bloklarındaki yeni evime kavuşmamı sağladı. İlgisi ve profesyonelliği için kendisine minnettarım. Doğru kararı vermemde çok yardımcı oldu kendisi.

Fikriye Güliz Saraç

Gerek profesyonel hizmetiyle gerek güleryüzlülüğü ile insanı memnun eden birisi. Her şey için teşekkür ederim.

Lilifer Torun

Yaklaşık 9 yıl önce Ülker hanımla yollarımız İstanbul dan ilk aldığımız daire sayesinde yollarımız kesişti. Sonrasında bütün işlemlerimizi kendisi ile gerçekleştirdik. Sonsuz teşekkürler.

Sahra Su Uğurlu

Ülker hanım ev arayış sürecimizde bize son derece yardımcı oldu ve en güzel evi en kısa zamanda bize buldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ülkü Soykan Venedik

Sevgili Ülker, çok sevdiğim evimle vedalaşma sürecimde bana gösterdiğin empati, anlayış, sabır ve inançla beraber gönlümde oluşturduğun güven duygusunun tarifi yok. Biliyordum ki evimi en doğru fiyata ve en kısa sürede Ülker SARAÇ satacaktı... ve nitekim öyle oldu. Servisin için çok teşekkür ediyorum sevgili Ülker SARAÇ.

Ersal Olcan

Ben böyle danışman görmedim. Şirketiniz gurur duymalıdır.

Ali Erol Olcan

Ülker hanım benim sağ kolum. Ondan aldığım yardımı hiç bir kimseden almadım hayatımda.

Muhammed İkbal Alp

Çok güler yüzlü, işine aşık her konuda yeterli bilgilendirme ve desteği sağladı. Teşekkür ederiz.

Simge Ünal

Çok anlayışlı biri. Hızlı bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirdik.

Hamide Alp

İlgili, nezaketli, güler yüzlü, Yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Zafer Ünver

İyi bir FB'li olduğu kadar iyi bir emlak danışmanı. Tuttuğu takımdan dolayı başkası beklenemez zaten.

Bedriye Çınar

Her açıdan çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Nurgül Sayan

Çok memnunuz.Kendisi çok ilgili ve hemen düzgün bir kiracı buldu.11 yıldır kendisiyle çalışıyoruz ve çok memnunuz.

Yang Hee Suh

Çok profesyonel birisi detayini anlatıyor.Hemen arkadaş oldum.Çok memnun oldum.

Adem Köroğlu

İdeal bir müşteri temsilcisi.Kendisini tanıdığımıza çok memnun oldum.Bu kez olmadı ama bir dahaki sefere inşallah tekrar görüşmek üzere ayrıldık.Başarılar

Emine Yazıcı

Ev almayı düşünürken ülkerle karşılaştık sıcak ilgisinden çok memnun kaldık.Herkese tavsiye ederiz.

Nefise Çevik

Ülker hanım canayakınlığı sevecenliği biz kendisinden çok memnun kaldık.

Sadi Gül

Ülker hanım çok yardım eden ve hızlı cevaplar veren bir danışman.Teşekkür ederiz.

Can Barlas İşbaşar

Ülker Hanım, ev arama dönemimizde akabinde tapu işlemlerinde, tarafımız ile son derece yakından ilgilenmiş, sunduğu hizmetle bizi mutlu etmiştir.

Emre Doğanalp

Emlak danışmanlarına hiç güvenmezdim. Ülker hanım sayesinde tekrar güvenmeye başladım. Teşekkür ederim kendisine.

Amber Dilberoğlu

Ülker hanımdan ev kiralamıştık. Profesyonelliğini görünce kendi evimizi kiralamak için de direk kendisini tercih ettim. Çok memnunum.

Rıfat Doğanalp

Çok iyi niyetli.

Burçin Çetin

Yaklaşım çok sıcakkanlı. Güler yüzlü tavrı çok iyi.

Vural Çetiner

Kent plus Kadıköy de tuttuğum dairede gerek güler yüzü, gerek samimiyeti için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatih Tat

Güler yüzlü, yardımcı olmaya çalışan. Çok kaliteli bir hizmet aldık.

İlker Yakut Çakır

Profesyonel bir hizmet aldım. Çok memnun kaldım.

Dila Demirci

Güler yüzlü ve nazik bir danışmanla evimizi gezdik. Kendisiyle tanıştığımız için çok mutluyuz.

Yusuf Acar

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Benim için en önemli olan faktör güler yüzdür. Karşılıklı samimiyet ile güzel bir hizmet aldım. Minnettarım.

Dikran Demirci

Molto Felice/ ÇOK İYİ

Aşkın Şimşek

Müşteri karşılaması ve misafirperverliğinden gayet memnun kaldık.

Zöhre Sezencan

Sıcak kanlı, güler yüzlü her detayına kadar memnun kaldığımız kibar bir bayan.

İpek Büyükalp

Tek kelime ile mükemmel

Aslı Bahar Uçar

Kaliteli hizmet, güler yüzlü danışman.

Hakan Demirel

Mükemmel ilgi ve hizmet.

Aslı Ösen

Ülker hanımın tatlı dili, hızı ve ilgili davranışları bizleri çok memnun etti.

Figen Elmalı Karaman

Oldukça profesyonel hizmet aldım.

Mehmet Gökşin Karaman

Oldukça profesyonel hizmet aldım.

Ayşe Osen

Ülker hanımdan çok memnun kaldık.

İ.etem Eren

TEŞEKKÜRLER

Mümine Mestanoğlu

Kendisinden çok çok memnunum. Herkese hiç şüphesiz tavsiye edebileceğim birisi.

Lütfü Mestanoğlu

Çok hızlı bir şekilde işleri yönlendirebiliyor.

Alper Çifter

Ülker hanım ve Beta Ailesi' ne hizmetlerinden dolayı çok teşekkürler.

Merve Yavuzcan Çifter

Güler yüz ve samimiyetinden dolayı Ülker hanıma teşekkür ederiz.

Nafia Sönmez

Son derece pozitif, doğru yönlendiren, güler yüzlü bir insanı tanıdığıma çok memnun oldum.

Nafia Sönmez

Son derece pozitif, doğru yönlendiren, güleryüzlü bir insan. Tanıdığıma çok memnun oldum.

Cevdet Sönmez

Doğru ve hızlı bilgilendirme, istediğimiz nitelikli gayrimenkul sunma konusundaki tecrübesi süperdi. Gülen yüzüyle...

Sedat Gökdere

İstanbul' da ilk defa ikamet edecek oğlum için gayrimenkul kiralama için teşekkür ederim.

Ömer Can Gökdere

Gayet güler yüzlü ve güven veren bir danışmandı. Ev görme, anlaşma ve kontrol sürecini 1 günde tamamladık. Çok memnun kaldım.

Dr.kazım Turgut Gül

Sayın, Ülker Saraç, yaklaşık on yıldır emlak danışmanlığımı yaptığınız için çok teşekkürler, sağ ol var ol...

Ayşe Akdemir

Dürüst, pozitif, çözüm odaklı bir insan.Çabaları için tekrar teşekkür ederiz.

Elif Yücel

Hayatımda gördüğüm ennn tatlı, aynı zamanda güvenilir bir insan.

Yunus Yücel

Çok güvenilir ve samimi.

Özlem Albayrak

Ülker hanım emlak satışımı beklemediğim bir hızla sonuçlandırdı. Süreç boyunca beni sürekli bilgilendirdi.İnsan ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda oldukça başarılı olduğunu gözlemledim. İleride ki emlak danışmanlığı konusunda kendisiyle çalışacağımdan şüphem yok.

Şeyma Erdoğan

Enerjinizle birlikte teşekkürler.

Boğaçhan Yeşilyurt

Verdiği hizmetten çok ama çok memnun kaldım.Bundan sonraki gayrimenkul hizmetlerimin Ülker hanımın idaresinde olmasını istiyorum.Kendisinden çok memnun kaldım, keşke her danışman Ülker hanım gibi olsa, her şey için teşekkürler.

Ayşe Yeşilyurt

Tanıdıktan ve çalıştıktan sonra hayran olup muhteşem bir arkadaş kazandım. Her şey için teşekkürler.

Esra Akkuş

İlgili, güler yüzlü, güvenilir bir danışman ile çalıştığım için mutluyum.

Ahmet Büyükalp

Dairelerimi gözüm kapalı emanet ediyorum, çünkü biliyorum ki benden daha titiz davranacağını.Herkesin bir danışmanı olmalı ben benimkini buldum. Her şey için teşekkür ederim.

Sahinur Aydın

Çok memnun kaldım. Teşekkürler

Özlem Aydın Sezer

İlgisi ve güler yüzü bizi çok etkiledi.Mesleki bilgisinden de çok faydalandık. Teşekkürler

Sergun Özmen

Devamlı iletişim ve bilgi aktarımı oldu. Profesyonel deneyiminden süreç boyunca faydalandık.

Buket Eröge Yalçınkaya

İlgisi ve güler yüzlülüğü, deneyiminden memnun kaldım.

Fikret Özdil

ÇOK ÇOK İYİ

Hüseyin Gökçek

Ülker hanımla ilk tanıştığım günden bu güne hiç enerjisinin, heyecanının eksilmediğini gördüm. Planlı, düzenli ve en önemlisi enerjik. Müşteri hizmet 1. cilik ödülünü görünce, bu ödülü hak ediyor. Ödülü içinde çok sevindim.

Ersin

Kendisiyle daha yeni tanışmama rağmen kendisi gerçekten çok neşeli, güler yüzlü ve hareketli bir bayan. Muhabbeti ve ılımlı duruşu gerçekten çok etkileyici. Kendisi de bu arada Remax birincilik ödülü almış. Başarılarının devamını dilerim.

Mert Günok

Yapılan işlemlerde vermiş olduğu güven ve işlemlerin hızlı bir şekilde bitmesinde oynadığı rol çok önemliydi.Teşekkür ediyoruz.

Müzehher Özdil

Ülker hanımın ilgisi, güler yüzlülüğü, profeyonelliği ve iş ahlakını çok beğendim.Kendisi ile 11 yıldır çalışıyoruz.Kendisinden çok memnunum. Başkalarına hiç düşünmeden tavsiye ederim. Kendisine ve Remax Beta ailesine çok teşekkür ederim.

Necmi Bilgiç

Her zaman çalışacağımız tek danışman kendisi. Ülker hanıma çok teşekkürler

Esin Bilgiç

Çok memnunum.He zaman istesem anında ulaşabiliyorum. Evimin durumunu benden daha iyi biliyor. İyi ki var ve iyi ki benim danışmanım.

M.bulut Batum

Tecrübeli, ilgili, bilgilendirici, sonuca varmayı hedefleyen bir profesyonel. Teşekkürler

M.evren Yıldırımer

10 yıllık tanışıklığımızdan beri ilgi ve alakasını hiçbir zaman eksik etmediği gibi ilgilenen Ülker Hanıma teşekkürlerimle yorumumu bitiriyorum.

Mhd.kheır Bahsas

Çok muhteşem.MÜKEMMEL

M.bashar Al Shewekany

ÇOK GÜZEL, HARİKA

Elçin Yıldırım

Samimiyetiniz, dostluğunuz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Evimden biri gibi oldunuz. Beni çok iyi anlayıp, işimi istediğim şekilde neticelendirdiniz. Sevgilerimize.

Tetiana İnanbil

1, 5 yıldır aradığımız işletme yerini sizin sayenizde bulduğumuz için çok şanslıyız.Samimi ve güler yüzünüz için tesekkürler.

Cemil Yıldırım

Çok başarılı buldum.

Emre İnanbil

İlk gün itibari ile ilgi ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz.İşimiz ile aileden biri gibi ilgilendiniz. Sevgilerimle.

Umut Dik

Güler yüzlü, kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

Tuğçe Çakır

Yardımlarından ve ilgisinden ötürü çok teşekkür ederim.

Sema Akbul

Güler yüzlü, bilgili ve güven veren iletişimi ile memnun kaldığımız yetkili.

Ünal Yiğit

Gayet başarılı ve güzel bir süreç oldu.

Abdullah Çekin

Kiralama süresince göstermiş olduğu ilgi ve yardımsever tutumundan dolayı kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz.

İsmail Atınç Dikmen

Ülker hanımla çalışmak bir ayrıcalık.

Serpil Akbul

Güler yüzlü, hizmet kalitesinden dolayı Ülker hanıma teşekkür ediyorum.

Beyza Akyüz

Müşterinin profilini belirliyerek arzu ve ihtiyaçları doğrultusunda doğru yönlendirmeler yapan, iletişim becerileri kuvvetli, son derece ilgili ve mesleki donanıma sahip bir gayrimenkul danışmanı olduğu kanaatindeyim. Çalışmaktan çok memnun kaldım.

Sevilay Uzman

ÜLKER HANIM mükemmel, iletişimi, bilgisi, ilgisi harika.Çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

Sultan Türkeli

Muhteşem, tecrübesi ile ve sıcakkanlı yaklaşımı ile süper bir danışman. Her daim kendisi ile çalışmaktan çok memnun kalıyorum.

Salih Dinçer

Ülker hanım dairemi kiracı bulmak için gayet etkin çalışmış ve piyasada kiracı bulmanın zorlukları olsa da düzgün bir kiracı bulmuş ve dairemin kiraya verilmesini sağlamıştır.Dolayısıyla, Kiralama hizmetinden çok memnun kaldım.

Tuğçe Tort

Güler yüzünü ve nezaketini eksik etmeden ev sahibi ve bizim aramızda tüm konularda orta yolu bulup sağlam bir köprü oluşturarak kusursuz hizmet sağlayarak bizi memnun kılmıştır.Sevgiler

Mine Soydan

Davranışı, giyim ve iş tarzı ile profesyonel ve güvenilir bir danışman.

Güven Soydan

Piyasa bilgisine sahip, satışta başarılı ve güvenilir bir danışman.

Özlem Hanoğlu Çelik

İlgisi ve pratik bakış açısıyla her zaman işimizi kolaylaştırmıştır.

Melike Yumlu

Ülker Hanım beni sadece dairelerime bakan bir kişi değil o benim emlak güvencem.Çok teşekkür ederim.

Neslihan Pırıldar

Merhabalar, ben Neslihan Pırıldar ev sahibi olarak Ülker hanımın disiplinli, düzenli, titiz çalışmalarından ve fırtına gibi olmasından son derece memnunum, çünkü biliyorumki Ülker hanım, benim için en iyi olanı yapar.Biz artık emlak danışmanı ilişkisinden öteye can olduk, dost olduk.İyiki varsınız ve iyiki hayatımızda sı nız Ülker hanım.

Esad Postacı

Güler yüzlü, deneyimli ve bize çok doğru bilgilendirmeler yaptığı için Ülker hanımı tanımaktan çok mutlu olduk. Bundan sonraki emlak işlerimde kendisi ile çalışacağım ve tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.

Leyla Atassi

Herkese tavsiye edeceğim, güler yüzlü, medeni, işini layıkıyla yapan bir hanım.

Mümine Mestanoğlu

Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum. Kendimi şanslı hissediyorum.

Abdullah Özgür Özata

Kendisi çok ilgili ve bilgi donanımı yüksek.Samimi bir şekilde prosesi yürüttü. Kendisine teşekkür ederiz.

Didem Özat

İlgili, güleryüzlü, güvenilir hizmet.

Yeşim Akdeniz

Portföyümle ilgili süreci bilgisi, geri bildirimleri ve özellikle seçmiş olduğu kiracı adayı ile çok iyi yönetti. Çok memnun kaldım. Basarılarının devamını diliyorum.

Ayşen Çınçın

Mükemmel, çalışkan ve işine bağlı.

Sedat Bahadır

Gerçekten çok başarılı, güvenilir her sorunumuzda rahatlıkla ulaşıp doğru bilgileri aldığımız bir insan olup kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Derya Bahadır

Yaklaşık 3 yıldır birlikte çalışıyoruz sadece kendim için değil tüm çevremi de yönlendirdiğim, disiplinli, hızlı, profesyonel, konusuna hakim mükemmel bir danışmandır.İleride de her zaman kendisinden hizmet almaya devam edeceğim.

Civan Sağlar

Sayın, Ülker Saraç, işine aşık bir eleman olduğunu, her aldığı işi sonuna kadar takip ederek başarı ile sonuçlandırdığını belirtmek benim için onurdur.

Fikret Özdil

çok çok çok iyi

İsmail Atınç Dikmen

Ülker hanım, son derece işine hakim.Yaklaşımı çok pozitif.Birçok meslektaşından farklı.Kendisiyle çok keyifli bir kiralama işlemi yaptık.

Müzehher Özdil

Mükemmel

Tuğba Şeker

Çok çok çok kibar, güler yüzlü ve bilgili.Hayran kaldım ve çok yardımcı oldu.

Kübra Nur Tezdurdu

Kiralama sürecinin başından sonuna kadar hep yanımızdaydı. Çok memnun kaldık.

Bilal Tatlı

kESİNLİKLE DİĞER EMLAÇILARDAN FARKLI SAMİMİ VE GÜVEN VERİCİ

Medine Akbulut

Şimdiye kadar rastladığım en iyi emlak danışmanı diyebilirim. Herkese tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla.

Onur Bozdayı

HANİ BAZI İNSANLAR VARDIR İŞTE BU DERSİNİZ ÜLKER ABLADA MESLEĞİNDE İŞTE BU DEDİRTİYOR.ÇOK MEMNUN KALDIK

Vural Çetiner

Ülker hanımla 2017 Survivor Şampiyonu Ogeday'a yapmış olduğumuz kontratta, güler yüzü, ilgisi ve paylaşımı için çok teşekkürler...

Ümmühan Uğur

ÜLKER ABLA ÇOK İLGİLİ ONUNLA BİRLİKTE SANKİ AİLEDEN BİRİ GİBİ HİSSETTİM VE ÇOK GÜVENDİM. ÇOK TEŞEKKÜRLER

Ahmet Karanfil

Tek kelime ile süper

Samet Bozkurt

BİR YAKINIMIZ YÖNLENDİRDİ ÜLKER HANIMA KİRALIK DAİRE İÇİN. ÇOK MEMNUN KALDIK

Nur Kaya

Güleryüzlü, pozitif ve son derece bilgili. Teşekkürler.

Özlem Cencik

Güler yüzlü, bilgili ve ilgili.

Güneş Erdoğan

güler yüzlü ve çok hızlı. kendisine teşekkürler

Ümit T. Akgöl

Profesyonellik ve samimiyet bir arada...

Cem Soso

Harika bir danışman.

Aytaç Çubuk

İSTANBUL BENİ ÇOK KORKUTUYORDU AMA İLK BAŞLANGIÇ OLAN EV KİRALAMA İŞİMİZ ÜLKER HANIMLA ÇOK GÜVENLİ GEÇTİ. ÇOK TEŞEKKÜRLER

Aysu Tarakçı

İLGİLİ, BİLGİLİ, NAZİK VE GÜVEN UYANDIRIYOR

Ogeday Girişken

Çok güler yüzlü ve çok sıcakkanlı, ilgili hizmet ve ilgi çok iyi.

Necati Akbulut

Kesinlikle herkesin rahatlıkla kaliteli bir şekilde hizmet alabileceği bir kişi

Esra Başeskioğlu

Yıllardır çalıştığımız emlakçılardan sonra emlakçı görmek istemezken Ülker Hanım'ı tanıdıktan sonra herşey değişti. Kiraya verdiğimiz gayrimenkullerimizin varlığını dahi unuttuk. Kiralamadan, alım satıma kadar herşeyle kendi mülkiyetiyle ilgilenir gibi ilgilendi. Herşey için teşekkür ederiz.

Can Emre Yücel

Düzenli, kaliteli, sürekli bilgili ve ilgili güleryüz ile birleşimi.

M.n.akgöl

Tek telime ile muhteşem

Naile Güleryüz

Arayışımızdaki yardımı bilgisi güler yüzü ve bize gösterdiği sabrından ötürü Ülker hanıma çok teşekkür ederiz

Ahmet Ateşdağlı

Seri ve iş takibi çok başarılı.

Ülker Saraç

İşinde tecrübeli, güler yüzlü, sonuca varmayı hedefleyen, müşteri ilişkileri güçlü ve hızlı en önemlisi. Teşekkürler

Kübra Gökmen

Ülker hanım, duruşu, gülüşü, özellikle konuşması ile çok kalıteli biri olduğunu anlıyorum.Çok sevecen ve diğer emlak danışmanları gibi değil, daha doğrucu, daha içten. Başarılı çok memnun kaldım.Teşekkürler.

Erdoğan Ada

Birkaç ev, dükkan baktım. Çok ilgi gördüm. Teşekkür ederim.

Kerem Acar

İşinde profesyonel olması, güler yüzü, insanlarla karşılıklı ilişkileri çok başarılı .Çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Tümay Akdağ

Samimiyetiyle, enerjisiyle güven oyumu tap noktaya ulaşmasında büyük etkisi vardır. Teşekkürler.

Ege Tural

Emlak işlerimizde her türlü sorunları çözen, hiç bir proje gözetmeksizin.

Ramazan Ülger

Ülker hanım sözleşme yapılmasından, kiralama süreci sonuna kadar düzenli bilgi vererek mesleki deneyimlerinden yararlanmamızı sağlayarak bize önemli bir destek sağladı.

Hasene Öznur Akın

Tek kelime ile süper.

Mustafa Dursun Akın

Bir hizmet sektörü olan gayrimenkul danışmanlığı salt bir gayrimenkul alış-satış işlemi olarak anlaşılırsa kişiyi yanıltır. Bu işlemler sırasındaki bilgi akışı, deneyim, güvenilirlik, güler yüz, hız yönüyle hizmet etkinliğinin ne kadar önemli olduğunu görmek için mutlaka Ülker hanımın hizmet etkinliğini görmeniz lazım. Sonsuz teşekkürler.

Ayhan Kara

Tek kelime ile mükemmel

Esra Karagülle

Profesyonel ve takipçi çalışması ile Ülker Hanım bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Murat Uçan

Ülker Hanımla çalışmak çok keyifli.İşini çok iyi biliyor, kendisinden çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dileriz.

Murat Uçan

Ülker hanımla çalışmak çok keyifli.İşini çok iyi biliyor, kendisinden çok memnun kaldık.Başarılarının devamını dileriz.

Dilara Turna

İşinde titiz, araştırmacı, yenilikçi ve deneyimli. Kendisiyle çalıştık ve çok memnun kaldık.

Nejdet Biçici

Emlak danışmanlarına son derece ön yargılıydım. Ülker hanımla karşılaşıncaya kadar.Güler yüzü ve tecrübesiyle fikirlerimizi değiştirdi.Bundan sonra danışmanımdır.Herkese tavsiye ederim.

Rahşan Köken

Hızlı ve güvenirliğin adresi.Kısa sürede evime kiracı bulundu ve her konuda yardımcı olundu.

Hasan

emlak piyasası kolay kolay güvene bileceğiniz danışman bulmanın maalesef çok zor olduğu bir alan. bu kadar işini severek yapan, müşteri odaklı, deneyimli ve bilgili bir danışman ile karşılaşmak pek mümkün olmuyor. iyi ki tanımışım. satış sonrası işlemler için dahi her zaman yanınızda ve bir telefon uzaklığında. çok teşekkürler ülker hanım.

Belki Mursaloğlu

Kendimde, aynı sektörde olmama rağmen 10 yıldır tanıdığım ve hayranlıkla izlediğim ÜLKER hanımla yaptığımız bütün işlerde tam başarı sağlamamız kaçınılmazdı. Başarılarının devamını diliyorum.

Can Turna

Ülker hanımın vermiş olduğu hizmetin her zaman mükemmel olması nedeni ile her fırsatta kendisi ile çalışmak istemekteyim ve ayrıca kendisini tüm tanıdıklarımıza da gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyim.

Şafak Cemre Dönmez

Ev kiralama döneminde Ülker hanımla karşılaştım.Yaşım dolayısıyla da tedirginliklerim vardı. Ülker hanım bana çok güven verdi her konuda. Artık o benim Ülker ablam. Bütün ev arayan öğrenci kardeşlerime de onunla çalışmayı tavsiye ederim.

Evren Yardımcı

Gördüğüm en hızlı gayrimenkul danışmanı.Her zaman güler yüzlü, ihtiyacım olan her türlü gayrimenkulü en hızlı şekilde halledebilen, aynı zamanda devamında her zaman arayan, bilgi veren, sıkıntılarla ilgilenen, işini gerçekten seven bir profösyonel.

Fikret Çelik

Süper, çok iyi.İlgi alakadan dolayı çok teşekkürler.

Seda Özen Uçkaç

Ülker Hanım daha önce tanıştığımız gayrimenkul danışmanlarının yanında çok güler yüzlü, pozitif ve işini bilen bir kişi.

Halit Taner Uçkaç

ÜLKER HANIM hızlı geri dönüşü ve ilgisi ile çok yardımcı oldu.

Selim Eskinazi

Çalıştığım en iyi emlak danışmanı.

Neşe Kayakar

Ben 20 yıldır bu sektörde emek veren bir emlak danışmanı olarak Sn. Ülker Saraç gibi bir hanımefendi ile çalışmaktan hem zevk, hem güvenilirlik, hemde deneyi adına çok keyif aldım. Çok teşekkür ederim.

Renan Uzer

Kendisi güler yüzlü, ilgili, iş disiplini olan, etik anlayışı olan, sözünde duran, empati kurabilen becerikli bir kişi.Kendisiyle sürekli çalışmayı isterim.

Ahmet Mumcuoğlu

5 PLUS

Nimet Atassi

Ülker Saraç benim için TEK güven veren, gözlerim kapalı onun önerdiği her şeye güveniyorum, bu hep böyle oldu 10 senedir ve hep böyle devam edecek inşallah. Başarılar diliyorum Ülker hanıma.

Bilge Acarkan

Hayatımda tanıdığım en mükemmel insanlardan birini ev arayışım sayesinde tanımış oldum. Sıcak, ilgili ve güler yüzlü yaklaşımı için sonsuz teşekkürler.

İdris Cebir

Tanıdığım en düzgün, en hızlı, en güler yüzlü emlak danışmanı çok teşekkür ederiz.

Nihal Özkan

Güler yüzü, samimiyeti ve muhteşem enerjisiyle harika bir çalışma oldu çok teşekkür ederiz.

Müge Dirim

Umutlarımızın bittiği anda güleryüzü ile umudumuz olan Emlak danışmanı, çok memnun kaldık.

Tahir Cebecioğlu

Sn. Ülker Saraç son derece dürüst ve yapıcı bir yaklaşım sergilemiştir.Kendisiyle hirbir sorun yaşamadım.Tüm hizmet ihtiyaçlarım beklentilerimi aşan bir düzeyde karşılanmıştır.

Efe Tunca

ÜLKER hanım çok ilgiliydi ve çok yardımcı oldu. Evi kiralamam konusunda kendisi, bana ve aileme çok güven verdi. Kesinlikle tavsiye edeceğim birisidir.

Seval Alanyalı

Evimi güvenle teslim ettiğim badanasından bile haberim olmadan her işimi halleden süper bir danışman.

İsmet Şark

Ülker Saraç gibi çalışanlarınızın olması sizin büyük şansınız. Sizleri tebrik ediyorum. Ülker hanım Remax'ta görüntüsü kanarya ama kendisi kartal gibi.

Fatma İclal Bilgincan

Sevgili Ülker hanım ile yaptığımız tüm çalışmalarda en ufak bir tereddüt yaşamadan güzel sonuçlara ulaştık. Kendisine teşekkür ediyorum.

Sevgi Gül

Her geldiğimizde güler yüzlü ve profesyonel çalışması ile bizi memnun eden danışmanımız.

İdil Türkmen

Ülker hanım, kiralama süreci boyunca güler yüzlü ve profesyonel hizmet sundu.Kendisine teşekkür ederim.

Gizem Canan Şardaşlar

Güler yüzü, enerjisi ve dürüst yaklaşımı harika.

Şükrü Şardaşlar

Çok ilgili ve yardımsever bir danışman dı.Her şey için çok teşekkür ederiz.

Saim Aydın

Fırtınalı bir havada gemimizi sağ salim limana yanaştıran bir kaptan gibi bilgili. Nokta

Sarp Vatansever

ÇOK MEMNUN KALDIM.

Duygu Gökyıldırım Uslu

Ülker Hanım bizim için zor olan ev bulma sürecinde bize çok yardımcı oldu. Kendisine günün her saatinde ulaşabildik. Evle ilgi bilgilendirmesi ve profesyonel yaklaşımı bizi çok rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

İbrahim İsmet Uslu

Ülker hanım ile tanışma saatimiz 23.00 sularında olsa dahi telefonunu açtı ve bizlere yardımcı oldu. Bu vesile ile de evimizi baştan sona yoğun ilgisi ile kiralama mı za yardımcı oldu. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Melek Zeynep Erzincan

Salı günü başladığımız işlemi cumartesi dünü sonlandırdık. Çok memnun kaldığımız bir süreçti.

Mahir Günok

Ülker hanım ile 5 yıl önce bir tavsiye üzerine tanıştık. Bu süre zarfında dairelerimize son derece titizlikle çalışmıştır. Çalışmasından ve kişiliğinden son derece memnunum.

Ali Ersin Erzincan

Ülker hanımın danışmanlığından çok memnun kaldık. Hem güleryüzü, hem ilgili danışmanlığı çok iyiydi.

Seçkin Tümkaya

Ülker Hanım, emlak satışlarında ve kiralamalarında her iki tarafın öncelik ve hukukunu eksiksiz gözeterek mutlu alıcı ve satıcılar yaratmayı başarabiliyor. Satış ve kiralama süreçlerini imzaların atılmasıyla sınırlı görmediği için sonraki aşamalarda da ne zaman gerekse güler yüzü ve uzmanlığıyla yanımızda olmaya devam ediyor.

Demet Eryılmaz

Üker hanım hem titiz, hem iş odaklı ve hem de müşterisini dinleyip çözüm üreten bir danışman. Kendisine özellikle hızı, çözüm odaklı yaklaşımı ve bu süreçteki ilgisi için çok teşekkür ederim.

Barlas

Ulker Hanım'la yaklasik 10 yildir calisiyorum ve aldigim hizmetten cok memnunum. Ozellikle sectigi alici ve kiraci adaylarinin profillerine cok dikkat ediyor ve bu hem islem sirasinda hem de uzun vadede ev sahibine buyuk rahatlik sagliyor.

Aykut Eryılmaz

Ülker hanım geçtiğimiz hafta bizim için 2 ev satışını rekor sayılacak sürede gerçekleştirdi, Onu tanımaktan o kadar memnunuz ki ve o artık hep hayatımızda olacak.

Ebru Karaayvaz

Dun Ulker Hanim ile atasehirde bi ev gezdim guleryuzu samimiyeti ve konu hakkindaki bilgisi ve tecrubesi ile beni cok mutlu etti

Figen Uluocak

Ülker Saraç hanımla yaklaşık 10 yıldır çalışıyorum. Kendisi gerçek bir profesyoneldir.Hem işini çok ciddi ve titiz bir şekilde yapıp etik kurallara çok özen gösterir.Hem de insan iliskileri konusunda çok duyarlı ve hassas.Bence kendisi bir markadır.

Ege

Size ev değil yaşam sunan işinin profesyoneli. Yıllardır her aradığımda beklentilerime çözüm sunduğunuz için teşekkür ederim

Hayim Sümer Levi

Çok çok iyi ve çok memnunum.

Aysun Çamgören

Ağaoğlu My City daire kiralamasında yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Mustafa Bulut

Ülker Hanım işini çok seven ve müşterileri ile iletişimi son derece yüksek kalitede tutan biridir. Oldukça güvenilir ve şeffaf bir insandır. Kendisini tanıdıktan sonra bölgesinde olası ev arayışlarım için başka birini aramam gerekmedi :)

Adem Çamgören

Ülker Hanım, kiralamamızın her aşamasında bize her konuda yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

Barış Kirbas

Profosyonel yaklaşımı hızlı etkili ve kaliteli isbitiriciligi ile sürekli çalıştığım ve dostlarıma tavsiye ettiğim danismanimdir

M.gurel

Ülker hanım son derece işine bağlı, kişiliği ile güvenilir, profesyonel çalışan ve müşteri memnuniyetini herzaman önde tutan, müşteriyi doğru bilgilendiren ve yönlendiren emlak danışmanı. Bugüne kadar verdiği hizmetten dolayı teşekkür ediyorum.

Güçlü Şatıroğlu

Ülker Hanım ile Ataşehir'de bir daire devri vesilesiyle tanıştık.Dairenin devri ile Emlak Konut prosedürleri ile ilgili kafamızda soru işaretleri vardı.Ülker hanımın danışmanlık bilgisi, gayreti, ilgi alakasından çok memnun kaldık.İşinin ehli, son derece ilgili, becerikli ve çevremizdeki herkese rahatlıkla tavsiye edeceğimiz bir danışman.Tşkler

Ahmet Kemal Gürbüz

Titiz, güleryüzlü herzaman pozitif iletişim kurabilen bir atom karıncadır Ülker Hanım.İşini, sadece bir kontratı imzalatmak olarak görmeyip sonrasındaki yıllar süresinde dahi çıkabilen sorunlarda da yanınızda bulursunuz onu.Emlak işiniz olduğunda umarım ona denk gelir yolunuz.

Hakan Muştu

Sevgili Ülker Hanım'la ilgili yqzacağım her yorum O'nu anlatmak için yetersiz ve bir o kadar da eksik kalır. 10 yılı aşkın süredir gayrımenkul ile ilgili ne işim varsa, ne sorunum varsa ne ihtiyacım varsa hep yanımda oldu. Kendisi benim gerçek anlamda Emlak danışmanım ve hepsinden öte güven veren bir dostum artık. Başarılarının devamını diliyorum.

C.şensivas

Sadece kira ya da satışı bitene kadar değil, ardından da her aşamada işini sonuna kadar en ileri düzeyde profesyonellik ve sıcakkanlı bir yaklaşımla takip eden, bilgili ve aktif bir danışman. Herşey için teşekkür ederim.

Serkan Kırıntılı

Değerli ablacığım bence işinin en iyisi. Herşey için çok teşekkür ederim.

Murat Kalaycı

Ülker hanım işinde son derece profesyonel, Portföylerine hakim, ilgili ve titiz bir kişi. Onu tanıdığımıza çok memnunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Nimet Atassi

10 yıldır bizim kiralama işlerimizi kendisi yaptırmaktadır .sadece kiralama değil bütün takibi, yıllık kira zamların takibini, daire boşaldığı zaman uzman ekip götürerek dairemizin detaylı olarak teslim alma işlemlerini profesyonel bir şekilde teslim alır . Ülker Saraç a evimizi gönül rahatlığı ile teslim ediyoruz .

Yeşim Filiz Çırak

Ülker hanımdan üçüncü dairemizi tutuyoruz.Güven ve iş disiplini olduğu için ve bize her zaman uygun ev bulduğu için her zaman tek onunla çalışacağız. Umarım bir gün onunla ev sahibi oluruz.

Fatma Bayazıt

10 yıldır evimizi kiraya veriyor, çok çok memnunum.

Mehmet Semih Gül

Senelerdir yaptığın çalışmalar için teşekkürler.Mükemmel bir emlak danışmanısın.Bence meslektaşlarına eğitim vermelisin. Sakın mesleği bırakma senden iyisini bulacağımı sanmıyorum.

Ebru Öztopal

Güleryüz, anlayış ve hizmetleri için teşekkürler.

Cenan Gingök

Sıcak kanlı, sempatik, ilgili ve donanımlı bir danışman olan Ülker SARAÇ ile beraber yapmış olduğumuz çalışmadan son derece memnun kaldık. Başarılarının devamını diliyorum.

Hüseyin Gökçek

Samimi, güven verici, titiz çalışmalarından dolayı, Ülker hanıma çok teşekkür ederim.

Cihan Güler

Gayrimenkul ihtiyacımızı kısa sürede çözmüş olan Ülker hanıma pozitif enerjisinden dolayı teşekkür ederim

Hüseyin Gökçek

Müşteri ilişkileri samimi ve güven verici. İşini ciddiyetle yapıyor. Her zaman nezaketini eksik etmiyor...

Yiğit Tasma

Sizinle çalışmak oldukça rahat bir süreçti. Çok teşekkür ederiz.

M. İbrahim Aybar

2014 yılında, Evinpark Ataşehir' deki dairemizi kiraya vermek amacıyla emlak brokeri ararken tesadüfen Ülker Hanım ile tanıştım. İşinin ehli, takipçi, müşteri odaklı anlayışıyla belirginleşen Ülker Hanım sayesinde şimdiye dek 3 kiracı aile ile sözleşme yaptım ve hepsinden çok memnun kaldım. Ülker Hanım ile daima çalışmak isterim. Çok teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.