-HERŞEY GÜVEN VE SAMİMİYETLE BAŞLAR-İYİ NİYET-NEZAKET-HAKKANİYET1981 Zonguldak doğumluyum.İlk orta ve lise eğitimimi Zonguldakda tamamladım.
1999 - 2007 yılları arasında Muğla, Bodrum, Gümüşlük de bulunan KARAFAKİ Balık Restaurantının işletmeciliğini yaparak çalışma hayatıma başladım.Sektörde ki bilgi, tecrübe ve kazanımlarımı daha üst seviyelere çıkarabilmek için İstanbula taşındım.2008 yılı ve sonrası İstanbulda Yeme-İçme sektörünün(Restaurant&Bar) önde gelen firmaları arasında bulunan, Doğuş Restaurant Entertainment&Management, İstanbul Doors, Ada Gıda ve Zorlu Holding Z-Gurme gibi kurumsal firmalarda başarı dolu 10 yıl geçirdim.İş hayatımda ve sektörümde yaşadığım manevi tatminsizlik sebebi ile yeni bir sektör arayışındayken, yıllarca edindiğim profesyonel hizmet ve sunumlar, profil analizi, empati kurma, problem çözme, istikrarlı ve kararlı çalışma yeteneklerimi icra edebileceğim ve kendi işimi kurabileceğim RE/MAX YILDIZ ailesine katılarak Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaya başladım.
Amacım; bu zorlu süreçte alım-satım yada kiralama işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde sonuca ulaştırmaktır.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Kozyatağı Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy 19 Mayıs Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2018

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Tansu Karaduman portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hasan Sekmen

Tansu be ev bulma sürecinde bizlere inanılmaz yardımcı oldu her sorumuza nezaketle ve sabırla cevap verdi bir danışman gibi değilde dost'muşcasına dürüstçe davrandı işinde oldukça disiplinli,titiz,saygılı,güler yüzlü ve yardımsever içtenlikle yapmış olduğu destekleri için kendisine çok teşekkür ediyoruz işin'deki başarılarının devamını diliyoruz.

Cevza Kerman

Tansu bey tecrübeli, güçlü bir sorumluluk bilincine sahip, titizlikle işini takip eden ve son dakikaya kadar müşterisine her alanda yardımcı olan bir kişidir. Bizlere gösterdiği hassasiyet ve anlayışlı yaklaşım ve her koşulda sahip olduğu sabır beni etkilemiştir. Kendisiyle birçok ayı kapsayan işbirliğimiz boyunca her zaman sükunetini ve ciddiyetini koruyan kibar bir tavır içinde olmuş ve ele aldığı işin çözümü için yaratıcı fikirler geliştirmek için vakit kaybetmeden çalışmıştır. Tekrar bir gayrımenkul problemim olsa tereddüt etmeden kendisine başvurmayı düşünürüm.

Erman Karabacak

Tansu Bey ile evimizin satım aşamasında tanıştık. Nazik ve güven veren üslubu ile bize çok yardımcı oldu.İlerleyen zamanlarda İhtiyacımızı çok iyi analiz ederek bize zamanında ve doğru seçenekler sundu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve bir daha konu hakkında yardıma ihtiyacım olursa ilk arayacağım kişi olduğunu belirtmek isterim.

U******* D*******

I have found Tansu to be a very honest and caring broker. He is patient and takes time to explain all pros and cons of the properties. He is also very reliable and his communication skills are very good. I highly recommend Tansu as your broker in Istanbul.

Levent Gunes

1 gün gibi bir sürede doğru fiyat politikası ile evimi iyi bir profilli kiracıya kiraladım. Sektör tecrübesi ve güvenlirliği açısından kendimi çok rahat hissettim. Açık iletişim içerisinde olan bir danışman. Bundan sonraki süreçlerde Tansu Bey ile devam edeceğimden eminim. Teşekkürler.

Mustafa Sime

Tansu Bey son derece bilinçli, yaptığı işi severek ve titizlikle yürüten bir profesyonel. Randevumuza zamanında katılması, paylaştığı bilgilerin doğrulu, yaklaşımı, verdiği bilgiler ve İşine olan bağlılığı güven vericiydi. Daha sonraki emlak işlerimde de kesinlikle kendisiyle tekrar çalışmaktan memnun olurum.

Remzi Er

Çok kısa sürede gayrimenkul satın alımımda verdiği doğru bilgi, doğru fiyatlandırma, tesisi ettiği güven ve benim faydam için canla başla çalışması için çok teşekkür eder, başka alım satımlarda görüşmek üzere.

Şakir Çırpan

Tansu Bey vasıtasıyla evimizi satın aldık. Kendisi sorun çözücü ve yapıcı tutumuyla alıcı ve satıcı arasında profesyonel bir ilişki kurdu. Sorunsuz bir şekilde tapu işlemlerinin tamamlanmasını organize etti. Ben verdiği hizmet ve tesis ettiği güvenden dolayı çok teşekkür eder, işlerinde başarılar dilerim.

Tugce Kaynak

Tansu Bey yaklaşık 5 aydır başka emlakçıların satamadığı evimizi yaklaşık 2 ay gibi kısa bir sürede satmıştır. Haftalık bilgilendirmeleri, nazik tavrı ve üslubu, cana yakınlığı da tartışılmaz! Her aradığımızda her sorumuza aldığımız cevaplar da çok doyurucuydu bizim icin! Her sey icin ona tesekkur ederiz.. gercekten kurumsal bir hizmet aldığımızı hissettirdi bize...

Aslı

Güven veren tavrı ve nazik üslubuyla kiralık ev bulma konusunda bize çok yardımcı olmuştur. Sözünde durur, size türlü seçenek sunar. Tavsiye ediyorum.

Subhi

Tansu çok yardımcı oldu ve her zaman ortaya çıkan sorunları çözmek için kendini adamıştır.

Murat Mete

Tansu Bey, konusuna gayet hakim, güven veren, doğru bilgi aktaran bir temsilci. Önerdiği projeleri görmeden güvenle yatırım yapabilirim. Kendisine Teşekkür Ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.